>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 5.08.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1liga Japońska
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Niigata - Yokohama
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: fortuna
Na tapetę biorę spotkanie z najwyższej ligi japońskiej ostatnia drużyna tabeli podejmuje zespół z 7 lokaty Yokohamę, gospodarze grają tragicznie u siebie ( 5:19 ) zaś ostatnie 5 meczy gości to 3 zwycięstwa i 2 remisy, są zdeterminowani do zgarnięcia 3 pkt gdyż da im to możliwość zbliżenia się do pierwszej 3 z tabeli uważam, że gospodarze nie są wymagającymi przeciwnikami i mecz zakończy się wynikiem 2:0 lub 2:1. Ostatni mecz tych zespołów zakończył się wynikiem 4:1 dla dzisiejszych gości. Polecam
✅140
 
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Towarzyskie
Godzina : 18:15
Spotkanie : Liverpool FC : Ath. Bilbao
Typ : Liverpool FC
Kurs: 1,45
Bukmacher: fortuna
Analiza
Witam!
Mimo sporej oferty na dzisiaj, zdecydowałem się na zagranie dość niskiego kursu, który uważam za bardzo pewny.
Liverpool podejmował będzie Bilbao które dwa dni temu grało mecz w eliminacjach Ligi Europy(wygrana 3:0 z Dynamo Bukareszt).
Liverpool podejdzie do tego sparingu na pewno na poważnie, jest to ich ostatni sprawdzian przed ligą, dlatego Klopp wystawi pierwszy pierwszy garnitur. Niestety ze składu wyleciał Adam Lallana i Daniel Sturridge, poza tymi dwiema absencjami wszystko z kadrą The Reds jest w porządku. W meczach przed sezonowych (poza meczem z Atletico Madryt w którym wystąpił II skład) Liverpool radził sobie bardzo dobrze, wygrywając miedzy innymi z Bayernem, Hertą czy Leicester. Zawodnicy Kloppa są skuteczni, poprawili grę obronną, każdy kto oglądał choć jeden mecz na pewno zauważył że drużyna gra ciekawy ofensywną piłkę. Salah, Mane, Coutinho i Firmino z pewnością wystarczą żeby przebić się przed defensywę Bilbao.
Tak jak pisałem hiszpanie grali ważny mecz w eliminacjach jedynie dwa dni temu, dlatego w tym sparingu zobaczymy kilku rezerwowych piłkarzy. Co za tym idzie kadrowo będzie to różnica klas przy Liverpoolu.
Liczę na kilka bramek i pewne zwycięstwo The Res!
Z fartem!
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 1 liga
Spotkanie: Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Godzina: 17:00
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: eFortuna
Witam, dziś postaram się przeanalizować spotkanie 1 ligi Polskiej a mianowicie mecz pomiędzy Górnikiem Łęczną a Zagłębiem Sosnowiec. Moim jak i bukmachera faworytem są goście, może nie przez pryzmat świetnej formy Zagłębie ale przez to, że Górnik Łęczna jest w słabej formie, zawodnicy przed sezonem odeszli no i jest jak jest.
Swój pierwszy mecz w tym sezonie przegrali z beniaminkiem Odra Opole aż 0:3.
Z podstawowego składu Górnika pozostali tylko tacy piłkarze jak: G. Bonin, P. Sasin i bramkarz S. Prusak i tyle...
Sosnowiec również nie najlepiej rozpoczęli ten sezon przegrywając u siebie z Olimpią Grudziądz 0:1. Pierwsza połowa jeszcze wyglądała fajnie po stronie Sosnowca, grali szybko na 2 kontakty ale im mecz dłużej trwał tym mieli mniej siły... Myślę, że ten tydzień dobrze przepracowali piłkarze Sosnowca i teraz już nie będzie tak słabej 2 połowy.
Wczoraj drugi spadkowicz czyli Ruch Chorzów przegrał swój drugi mecz u siebie 0:1 z Chrobrym, dziś myślę, że Górnik Łęczna do nich dołączy.
Powodzenia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Luton Town - Yeovil Town
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Inauguracja sezonu w Angli. W ten weekend zaczynają wszystkie ligi prócz Premier League, która startuje za tydzień. Ja na tę inaugurację wybieram to spotkanie i typ na gospodarzy. Wprawdzie pierwsza kolejka, to zawsze jakaś tam niewiadoma w jakiej dyspozycji i formie na początek będą zespoły ale jednak idę tutaj w zwycięstwo Luton Town, które jest według mnie zdecydowanie mocniejszym kadrowo zespołem od swego rywala. Luton w tym sezonie ma walczyć o awans a Yeovil z kolei to zespół, który powinien co najwyżej bić się o utrzymanie. Kadrowo goście wyglądają na słabszych niż w tamtym sezonie, natomiast Luton się wzmocnił i drużyna ta wygląda na mocniejszą. W tamtym sezonie Luton u siebie nieoczekiwanie zremisował z tym rywalem 1-1 a na wyjeździe rozgromił 4-0. Teraz myślę, że wpadka u siebie im się nie zdarzy i dzisiaj gospodarze pewnie to spotkanie wygrają. Luton zatrzymał najlepszych graczy, w tym najlepszego strzelca z tamtego sezonu Hyltona (41 meczy rozegranych w tamtym sezonie, 22 gole na koncie) a dodatkowo do zespołu dołączyło kilku innych ciekawych graczy i w drużynie tej z pewnością jest teraz jeszcze większa rywalizacja. Inicjatywa i posiadanie piłki bez wątpienia będą tutaj po stronie Luton i myślę, że zespół wykorzysta swoje okazje i zdobędzie tutaj 3 punkty.
✅59
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Polska I liga⚽
Godzina: 20:00
Spotkanie: Miedź Legnica - GKS Katowice
Typ: Miedź Legnica wygra i poniżej 3,5 gola
Kurs: 2.93
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie i zapraszam na szlagier Nice 1 ligi.
W sobotę o godz. 20 na stadionie im. Orła Białego w Legnicy miejscowa Miedź podejmie GKS Katowice.
Zarówno Miedź Legnica, jak i katowicka „Gieksa”, są wymieniane w gronie ścisłych faworytów do awansu do LOTTO Ekstraklasy. Problem w tym… że ta sytuacja powtarza się co sezon, a awansów jak nie było, tak nie ma. W jednym i drugim klubie doszło tego lata do sporych przetasowań – choć zdecydowanie więcej działo się pod tym względem w Legnicy.
Katowiczanie spróbują zrehabilitować się w meczu z Miedzią Legnica. Oba kluby są weteranami na zapleczu Lotto Ekstraklasy i tradycyjnie są na starcie sezonu kandydatami do awansu. Misji wprowadzenia GieKSy do elity podjął się tym razem specjalista od awansów Piotr Mandrysz. Na razie jego podopieczni prawie nie strzelają goli, wypadli za burtę Pucharu Polski i sprowokowali kibiców do wizyty pod szatnią.
W dwóch ostatnich sezonach drużyna z Bukowej nie potrafiła pokonać „Miedzianki”. W Legnicy GKS Katowice zdobywał punkt dzięki remisowi, ale na Bukowej schodził z boiska pokonany
Sobotnie spotkanie będzie wyjątkowe dla kapitana zespołu z Katowic Tomasza Midzierskiego, ponieważ jeszcze sezon temu byłâ€Ś kapitanem „Miedzianki”.
Miedź zmagania ligowe zaczęła od bezbramkowego remisu w Częstochowie z Rakowem. Ale patrząc na przebieg tego meczu, wynik jest zaskakujący, bo oba zespoły grały ofensywnie, a Miedź miała przynajmniej cztery dobre sytuacje do zdobycia gola.
GieKSa zagrała żenująco i dramatycznie słabo w meczu z Pogonią Siedlce gdzie Pogoń strzeliła gola w końcówce grając już w &quot;10&quot; po czerwonej kartce.
Nie wiem jak słabo by musiała zagrać Miedź aby przegrac mecz z GKS-em który ma bardzo poważny problem z napastnikami,pisałem już wczesniej o tym więc kolejny raz juz nie bede pisał.Kibice są wściekli na swoich piłkarzy którzy sie nie starają- co tu dużo mówić. Widać gołym okiem.Po wizycie pod szatniami i tajnym spotkaniu z klubem i kapitanem nie wydaje mi się aby coś się zmieniło w grze.
Typuje dziś wygraną Miedzi i że w meczu padnie poniżej 4goli.
Kursy już lecą.
Powodzenia!!!
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy III liga
Godzina 14:00
Spotkanie : Preussen Munster - SV Werder Bremen II
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.20
Bukmacher : Totolotek
Obie drużyny bardzo dobrze weszły w nowy sezon i tak gospodarze 2-1-0 i 5:1 w bramkach z tych 3 meczy tylko 1 rozegrali u siebie wygrywając pewne 3:0 z Meppen , goście natomiast także 2-1-0 i br. 6:1 z czego w delegacji zagrali 1 mecz remisując 1:1 z Wurzburger Kickers tak więc liczę że i dziś uda im się przynajmniej raz umieścić piłkę w bramce rywala , co do gospodarzy to także chyba możemy liczyć na gole , w poprzednim sezonie Preussen u siebie grali całkiem nie żle - 11-4-4 i br. 37:17 tak więc liczę że i ten sezon u siebie powinien być dobry w ich wykonaniu co pokazał ten pierwszy wspomniany wyżej mecz z Meppen i 3:0 , tak czy siak liczę że forma strzelecka obu drużyn przyczyni się do zobaczenia przez kibiców przynajmniej 4 bramek !
⛔100
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa- Mistrzostwa Świata - Wiedeń 2017 - kobiety - Finał
Godzina: 1 4:30 CET
Spotkanie: Ludwig L./Walkenhorst K. - Ross A./Fendrick L.
Typ: Ludwig L./Walkenhorst K.
Kurs: 1,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:

O ile w meczu o brąz może pójść na noże to finał wydaje mi się będzie miał tylko jednego faworyta, czyli mistrzynie olimpijskie z Rio, Laura Ludwig i Kira Walkenhorst. Amerykanki w półfinale z Kanadyjkami miały trochę szczęścia że rywalki po pierwszym wygranym secie zarzuciły taktykę izolowania Ross i grania przez Fendrick i nie bardzo wiadomo dlaczego, bo to przynosiło efekty. Potem dały się rozegrać doświadczonej Ross, dołączyła do niej koleżanka i momentum odpłynęło w siną dal. Obawiam się, że Obawiam się, że mistrzynie olimpijskie z Rio nie popełnią tego błędu. Fendrick to zdecydowanie słabsze ogniwo duetu amerykańskiego i trzeba z tego korzystać. Niemki dużo bardziej wyrównane, do tego złapały w Wiedniu świetną formę, Walkenhorst ściana na bloku i modne ataki, Ludwig w swoim stylu czaruje w obronie, jak w półfinale gdzie z obronami potrafiła zdobyć 3 punkty, plus oczywiście kątowe ataki. Niemki wolno wchodziły w ten sezon, ale najwyższą formę mają wtedy kiedy trzeba. Nie widzę wielkich szans by Amerykanki stanęły im na drodze do złota.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SIATKÓWKA PLAŻOWA
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 1 liga
Spotkanie: Tychy-Stal Mielec
Godzina: 17:45
Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Początek sezonu w kazdej klasie rozgrywkowej jest wiadomo ... bardziej do obserwowania , niż typowania . Ja jednak w drugiej kolejce 1.ligi polskiej znalazłem dosyć ciekawy i moim zdaniem warty postawienia mecz . GKSTychy druzyna , ktora w zeszłym sezonie uratowała się przed spadkiem do niższej ligi zagra pierwszy mecz przed własną publicznoscią w tym sezonie ,a przeciwnikiem bedzie Stal Mielec ,średniak z zeszłego sezonu.
Stal to zespół ,który w zeszłym sezonie dwa razy potrafił ograć Giekse (4:1 oraz 2:3)
Z przygotowań widać ,że zespół nie jest jeszcze w optymalnej formie ,chociaz wygrał spotkanie w pucharze Polski oraz pierwszą ligową potyczkę (obydwa mecze w stosunku 1:0).Sam trener wspomina przed tym meczem ,że jego zespół nie jest gotowy,aby prowadzić grę. Zespół z Tych to inna bajka ,po transferach jeden z głónych faworytó do awansu. Sezon przygotowawyczy na 5 z plusem . Wygrane dwa mecze w pucharze Polski oraz pierwszy mecz w lidze . Jurij Szatałow bedzie mógł dzisiaj skorzystać z Kamila Zapolnika ( nie mógł grac w ostatnim meczu z Wigrami przez zapis w kontrakcie) Kapitan zespołu Łukasz Grzeszczyk nadal leczy kontuzję.
Reasumując... na dziś dzień wiekszość aspektów przemawia na korzysc Tyskiej druzyny . Pytanie tylko czy piłkarze mają wystarczająco dobrze poukładane wszystko w glowach ,aby naprawdę zacząc ten sezon jak na faworytów do awansu przystało ... zobaczymy . Ja osobiscie widzę dzisiaj tutaj ciezki mecz dla obydwu ekip ,ale obym sie mylił i niech Gieksa dzisiaj wygra gładko . Mój typ 1:0 . Powodzenia
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Thun - Basel
Typ: 2/BTS
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W drugiej kolejce w szwajcarskiej Super League dojdzie do starcia zeszłorocznego mistrza kraju z drużyną Thun. Gospodarze zaczęli sezon od dwóch porażek z Zurich (2:1) oraz Sion (0:1) co nie jest dobrym prognostykiem na ten sezon ale w ich grze można dostrzec kilka pozytywów, nie byli całkowicie zdominowani, stwarzali groźne sytuacje ale brak skuteczności zadecydował o takich wynikach a nie innych, moim zdaniem o ile porażka z Zurich była zasłużona bo przeciwnik był po prostu lepszy o tyle przegrana ze Sion była zupełnie nie zasłużona, ponieważ Thun w tamtym meczu dominowało i zasłużyło na przynajmniej jeden punkt ale taki jest futbol. Co do drużyny gości chyba nie muszę dużo pisać, każdy wie że drużyna Basel&#39;ei dominuje ligę od kilku dobrych sezonów ten sezon zaczęli można powiedzieć, że ospale ponieważ niespodziewanie ulegli drużynie Young Boys (2:0) w pierwszej kolejce i ta porażka zadziałała na nich jak zimny prysznic i następny mecz wygrali już pewnie (3:1) z Luzern. Podsumowując, mimo słabych wstępów w poprzednich meczach myślę, że nie należy lekceważyć drużyny Thun szczególnie na własnym obiekcie dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu nie ciąży na nich żadna presja, ponieważ każdy inny wynik niż zwycięstwo Basel&#39;ei będzie niespodzianką więc myślę, że dziś zagrają ofensywnie bez strachu przed rywalem aby strzelić przynajmniej jednego gola mistrzowi kraju z poprzedniego sezonu. Stawiam dziś na zwycięstwo faworyta Basel&#39;ei w tym meczu z dodatkiem BTS&#39;u. Typ na dokładny wynik: 1:2. Powodzenia!
⛔100
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Szwajcaria 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Shaufhausen - Chiasso
Typ: Chiasso strzeli
Kurs: 1.77
Bukmacher:: LvBet
Analiza:
Goście na dnie tabeli a gospodarze na samym szczycie. Ostatnie 2 mecze to baty dla Chiasso jakich mało. Jednak ani dużo strzelają ani też nie tracą, odwrotnie niż gospodarze - prawie wogóle nie tracą bramek. Jeszcze poprzednie mecze od 2 ostatnich często kończyły się BTS ja sądzę że dzisiaj Chiasso jest w stanie przy chwili nieuwagi i rozprężenia gospodarzy strzelić tę jedną być może honorową bramkę aby spróbować chociaż nie przegrać tego meczu i oderwać się od dołu tabeli.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, II liga
Spotkanie: MKS Kluczbork - ZNICZ Pruszków
Godzina: 19:00
Typ: remis
Kurs: 3.0
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Spotkanie dwóch najbardziej bezpłciowych drużyn I ligi zeszłego sezonu.
Oba zespoły zanotowały porażki w pierwszej kolejce. Oba odpadły już z Pucharu Polski, pomimo iż przeciwnicy nie byli z najwyższej półki. Oba straciły swoich podstawowych zawodników, którzy po degradacji -postanowili szukać pracy gdzie indziej.
Garść statystyk - Znicz w Kluczborku jeszcze nigdy nie wygrał. Raz wygrali gospodarze i były dwa remisy. Co więcej patrząc na formę wyjazdową Znicza można popaść w depresję - w tym roku na 10 meczów o stawkę osiągnęli bilans 1-2-7 a w bramkach 11-25. Lipa straszna, a te większość tych meczów grali z takimi zawodnikami jak Jagiełło, Paluchowski czy Banaszewski. Dziś ich nie ma, a godnych następców brak. Jeżeli zaś chodzi o Kluczbork to ich forma u siebie jest w kratkę zdarzały im się zwycięstwa, ale jednak większość to były remisy i porażki.
Jak dla mnie szykuje się nudny pojedynek drużyn, które wciąż są bezpłciowe i nie potrafią grać efektownie. Na pewno czegoś takiego spodziewam się po Zniczu, który tydzień temu w meczu 1. kolejki z beniaminkiem z Koszalina przegrał frajersko. Stawiam na remis, a dla mniej odważnych typ 1x!
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - islandia-pepsideild
Godzina: 18:00
Spotkanie: Akureyri-Hafnarfjordur
Typ: over 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzisiaj postanowilem postawic jakis overek,a do tego typu wybieram moja ulubiona lige islandzka.pada tam duzo bramek i bedzie tak dzisiaj,zmierzy sie 8 druzyna Akureyri z 4 hafnarfjordur.mistrz islandii po pucharowym meczu konczy kolejke islandzkiej ligi i musi wygrac zeby awansowac na drugie miejsce-mysle ze tak zrobi ale gospodarze tez cos ustrzela bo bilans strzelonych bramek maja wiekszy od gosci.historia tez pokazuje ze pada duzo bramek miedzy tymi zespolami-piec ostatnich meczy konczylo sie overkiem,zycze trafnych typow i pozdrawiam
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie C
Godzina: 20:00
Spotkanie: Macae - Ypiranga FC
Typ: X i poniżej 2.5 gola
Kurs: 3.50
Bukmacher: forBet
Analiza:
Brak słów co do niektórych meczów...
Dziś zwróciłem uwagę na mecz w 3 klasie rozgrywkowej Brazylii. Macae, ósma drużyna w tabeli (12 pkt, 3-3-6) na 10 zespołów, podejmuje zespół Ypiranga FC szósty w tabeli (15 pkt, 3-6-3). Nie dawno, bo 17.06.2017 zespoły te spotkały się na stadionie Ypiranga i padł wynik 1:1. Po za tym w ostatnich 2 kolejkach ligi, w swoich meczach drużyny te uzyskały identyczne wyniki: 0:0 i 1:1.
Nie duża różnica punktowa pomiędzy tymi drużynami oraz ostatnie rezultaty pozwalają uznać z dużym prawdopodobieństwem, że i tym razem padnie remis z małą ilością goli, tj. w stosunku 0:0 bądź 1:1. Powodzenia!
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Belgia - Jupiler league
Godzina: 20:00
Spotkanie: Waasland Beveren - KV Mechelen
Typ: 1 ( wygrana Waasland)
Kurs: 2,45
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzisiaj znowu uderzam w belgijską ligę. Tym razem również przy analizie sugeruję się ostatnią kolejką i tym jak sobie Mechelen radzi na wyjeździe. W pierwszej kolejce Beveren naprawdę mi zaimponował przede wszystkim w grze ofensywnej..bo w defensywie było nieco gorzej , 3 bramki stracone już w 1 kolejce może budzić wątpliwości ale Waasland bardzo nadgania ofensywą. To co robił napastnik Beveren - Gano z obrońcami Genk robiło ogromne wrażenie - niesamowita szybkość i balans tego piłkarza sprawił , że strzelił dwie piękne bramki zespołowi Genk i to nie byle jakiej urody. Chłopak ma 23 lata i papiery na grę w o wiele lepszym klubie. Dzisiaj myślę Gano coś ustrzeli tym bardziej , że Mechelen na wyjazdach nie czuje się najlepiej co pokazał w ostatnim sezonie na 20 wyjazdów aż 10 porażek.. Mechelen gra całkiem inna piłkę u siebie , to zespół własnego boiska na wyjazdach gra zazwyczaj kontratakami a myślę , że piłkarze Beveren są na to taktycznie przygotowani , na pewno trener ich uczulał na to aby w obronie zagrali lepiej jak w ostatnim meczu. Powodzenia !
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGLES: Toronto (Canada) - Qualification, hard - Semi-finals
Godzina: 22:30
Spotkanie: Larsson J.-Van Uytvanck A.
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek na kortach twardych w Kanadzie. Kilka słów o każdej zawodniczce. Larsson to 28 letnia tenisistka zajmująca obecnie w rankingu WTA miejsce 52. W tym roku jej bilans na kortach twardych to 5/6. Jest to zawodniczka grająca tenis techniczny. Brakuje jej silnego uderzenia. Dlatego najlepiej gra na kortach ziemnych i tam święci największe sukcesy. Natomiast Belgijka zajmuje obecnie 104 miejsce w rankingu WTA ma 23 lata. Ona z kolei preferuje szybkie korty i tam się najlepiej odnajduje. W tym roku jej bilans na hardzie to 2/4. Jednak liczę, że powróci do swojej dobrej formy. Jeśli będzie grała na swoim poziomie Szwedka nie będzie miała czym jej zagrozić. Natomiast jeśli będzie Belgijka popełniać masę UE to Larsson ją obnaży. Liczę na pierwszy wariant. Powodzenia!
✅75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom