>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.09.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
legionista977 5

legionista977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia-Albania
Typ: 2 (Albania wygra)
Kurs: 2.75
Bukmacher:
Analiza: Albania mająca jeszcze szansę na zakwalifikowanie się do Mundialu w Rosji zagra na stadionie Mladost z reprezentacja Macedonii, która już jest pewna że na MŚ nie pojedzie. Macedończycy przegrali wszystkie 3 mecze w tych eliminacjach rozgrywane jako gospodarz. Natomiast Albańczycy z delegacji przywieźli 6 pkt. na 9 możliwych. Głównym powodem dla którego celuję tutaj w zwycięstwo gości jest fakt że maja oni jeszcze szansę na grę w Rosji i muszą koniecznie ten mecz wygrać. Przypomnijmy że Albania byla drużyna biorąca udział w Mistrzostwach Europy 2016 więc nie jest to drużyna z przypadku.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
17:00
Iran - Syria
Typ: 2
Kurs: 3,85
Buk: fortuna
Ten mecz jest też ciekawy dla mnie. Iran już ma awans na MŚ, natomiast Syria jest na miejscu barażowym i ma nawet szanse na bezpośredni awans przy korzystnym wyniku meczu Uzbekistan - Korea Południowa. Syria ma tyle pkt co Uzbekistan więc coś ugrać w Iranie musi by nie stracić conajmniej miejsca barażowego.
Polityka, polityka. Ja uważam że w tym meczu może zaważyć to że Irańczycy są w dobrej komitywie z Syrią, Iran wraz z Rosją wspiera reżim Assada, więc nic nie szkodzi żeby Iran ten mecz odpuścił Syrii. Ależ to by była wielka propagandowa informacja że Syria awansowała na MŚ, cały świat b się cieszył i na chwilę przestałoby się mówić o wojnie w Syrii i zbrodniach Assada. Ten mecz ma sens dla mnie, Iran to odpuści moim zdaniem.
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia - Albania
Typ: 10
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiejsze pary eliminacji są wyjątkowo wyrównane, no może poza Włochy-Izrael i Hiszpania-Lichtenstein.
Para na której chce się skupić, to Macedonia- Albania - obie drużyny prezentują bardzo podobny poziom w tych eliminacjach - Macedonia z dorobkiem 6 pkt bez możliwości na awans, ale podbudowana ostatnim zwycięstwem wyjazdowym na Izraelu, natomiast Albania pewnie rozprawiła się na własnym boisku ze słabiutkim Lichtensteinem.
Ostatnia forma obu drużyn jest równa - bezpośrednie pojedynki ze wskazaniem na Macedonię, chociaż w ostatnich 3 meczach bilans prezentował się następująco: (1 Wyg Albanii / 2 Remisy).
Potencjał kadrowy po obu stronach także podobny - dość powiedzieć, że drużynę Macedonii w ofensywie prowadzi sławny Goran Pandev, który mimo wieku - nadal potrafi wygrywać im mecze.
W tym meczu może się wydarzyć dosłownie wszystko - podobnie jak w przypadku innych par, chociaż pewne dla mnie są tutaj typy -2,5 gola w meczu, ew. remis w pierwszej połowie.
Natomiast główny typ to wygrana lub remis drużyny Macedonii, która powinna wykorzystać atut własnego boiska.
Jeśli chodzi o szanse na awans Albanii - w dalszym ciągu takowe są, chociaż wyjście Hiszpanów i Włochów wydaje się 100 procentowe.
Typ: 10
Pomogłem? Zapropsuj
✅ 48
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - EuroBasket
Godzina: 16:45
Spotkanie: Chorwacja - Hiszpania
Typ: Chorwacja +13,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczoraj ponownie odnotowaliśmy plus co cieszy i daje motywację do dalszej pracy. Na dzisiaj oferta jest wyśmienita i typ który dla was przygotowałem również do takich należy, kursy wystawione na to spotkanie ponownie mocno przeszacowane tak naprawdę nie wiem od czego to zależy ale dla nas to tym lepiej, rozumiem Hiszpania jest jedną z czołowych reprezentacji basketa wymieniana w pierwszej trójce zawsze na tego typu imprezach jednak Chorwacja to nie słabeusz, który nadstawi policzek i będzie patrzył co robią Hiszpanie, wręcz przeciwnie uważam że są w stanie dzisiaj nawet wygrać dlatego linia +13,5 w moim odczuciu jest bardzo mocna i warta gry za większe pieniądze. Hiszpanie w pierwszym swoim meczu rozbili Czarnogórę 99:60, kolejny mecz wygrali również wysoko z Czechami 56:93, a w ostatnim pojedynku rozbili gospodarzy Rumunię aż 91:50. Wyniki są imponujące i robią wrażenie jednak prawdziwy sprawdzian będzie dzisiaj z Chorwacją której potencjał znacznie przewyższa dotychczasowych rywali Hiszpanów. Chorwacja również dobrze otworzyła wygrywając z Węgrami 58:67, następnie pokonali Rumunię 74:58 a w ostatnim meczu ograli Czarnogórę 72:76. Warto również wspomnieć, że ostatni bezpośredni mecz tych reprezentacji miał miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w zeszłym roku, a wynik końcowy to 72:70 dla Chorwatów, a od tamtego czasu Chorwacja jeszcze bardziej urosła w siłę, dlatego z faworyzowaną Hiszpanią może nie wygrają ale zapewne wysoko nie przegrają, a linia +13,5 powinna w zupełności wystarczyć.
✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka Eliminacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Burkina Faso - Senegal
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W grupie D mamy bardzo ciekawą sytuację. Po 3 meczach każda reprezentacja ma szanse wyjść z grupy. Pierwszy jest gospodarz meczu dzisiejszego Burkina Faso z 5pkt, drugie miejsce ma Senegal z 4pkt RPA również ma 4 pkt i Wyspy Zielonego Przylądka mają 3pkt. Od początku mówiono, że Senegal nie powinien mieć problemu, ale futbol pokazał jaki jest piękny. 3 dni temu Senegal bezbramkowo zremisował u siebie z Burkino Faso i skomplikował sobie sprawę awansu. Jeżeli dziś przegra znajdzie się w fatalnej sytuacji, a to według mnie najmocniejsza reprezentacja obok WKS i Algierii. Burkina Faso może straszyć byłą gwiazdą Ekstraklasy jak Nakoulma oraz Bertrandem Traore graczem Lyonu. Natomiast Senegal odpowiada Sadio Mane z Liverpoolu, Koulibalym z Napoli, Gueye z Evertonu czy choćby byłą gwiadzdą Serie A a obecnie nowym nabytkiem Monaco Balde Diao Keitą. Jeżeli dzisiaj nie zdarzy się cud to Senegal minimum 1pkt zdobędzie (x2 - 1.4) ale ja stawiam na czyste zwycięstwo Senegalu.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Austria, HLA
Godzina: 19:30
Spotkanie: SC kelag Ferlach - SG Handball Westwien
Typ: 1 połowa handicap 2 (-1.5)
Kurs: 1,88
Bukmacher: 1xbet
Powoli zaczynają się rozgrywki ligowe piłki ręcznej w kolejnych krajach. Ja dzisiaj biorę to spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w austriackim handballu. Jest to spotkanie pierwszej kolejki ale goście już weszli w sezon, bo w sobotę grali u siebie z innym austriackim klubem Bregenz w ramach rozgrywek europejskich EHF Cup i wygrali ten mecz 30-28. Zespołem mocniejszym wydają się być goście, którzy rozgrywki w tamtym sezonie też zakończyli wyżej. Ferlach przed tym sezonem stracił jednego ze swoich najlepszych strzelców Arnaudovskiego, który przeszedł do innego austriackiego zespołu ALPLA HC Hard. Oprócz tego w dzisiejszym meczu nie wystąpią kontuzjowani Gonzalez i Malovic, co jest bardzo dużym osłabieniem. Wprawdzie do zespołu dołączyli Pales i Gams ale gracze ci będą potrzebowali kilku oficjalnych spotkań aby się jeszcze zgrać z nowymi kolegami. Handballa Westwien z kolei nie ma przed tym spotkaniem żadnych problemów z kontuzjami a ponadto przed sezonem do zespołu dołączyli Jovanovic, Kristjansson i Ragnarsson co jest sporym wzmocnieniem. Zespołowi z Wiednia zawsze dobrze grało się przeciwko Ferlach i jeżeli chodzi o H2H to tutaj również z korzyścią dla gości:

Kadrowo drużyna Westwien wygląda na dużo mocniejszą i ja próbuję tutaj typu z handicapem na pierwszą połowę. Myślę, że do przerwy zespół ten będzie prowadził minimum 2 golami co pokryje ten typ. Westwien ma już za sobą oficjalny mecz w europejskich pucharach więc już zespół będzie lepiej zgrany ze sobą. Dla Ferlach z kolei to pierwsze oficjalne spotkanie w tym sezonie i myślę, że w 1 połowie będzie sporo nerwowości i niedokładności w ich grze. Z czasem ich gra może lepiej wyglądać więc atakuję tylko 1 połowę i liczę, że Westwien zejdzie na przerwę prowadząc minimum 2 golami.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata-CONCACAF, kwalifikacje
Godzina: 23:30
Spotkanie: Honduras - USA
Typ: 2/+1,5
Kurs: 3.1
Bukmacher: Fortuna
Kolega wyżej mnie już uprzedził ale ja postanawiam grać z overem +1,5 bramki i zwycięstwo USA gdyż nie wyobrażam sobie by spotkanie to zakończyło się 1 bramką a kurs jest bardzo przyjemnie podbity. USA wygląda dobrze na 5 ostatnich spotkań 4 zwycięstwa i 1 porażka zaś ostatnie 5 spotkań Hondurasu to 2 zwycięstwa 2 porażki i remis, dodatkowo h2h ostatnich 5 meczów to 4 wygranie USA i 1 remis gdzie w ostatnim spotkaniu USA rozgromiło dzisiejszych przeciwników aż 6:0 widzę tu value i stratą by było tego nie zagrać. Powodzenia.
⛔ 100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurobasket
Godzina: 19:00
Spotkanie: Grecja - Finlandia
Typ: Finlandia - remis zwrot
Kurs: 2,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam po trafnym typie w kosza WNBA dziś typuję znowu kosza tylko że Eurobasket. Sorki za błędy i krótką analizę bo piszę dziś z komórki.
Dziś gospodarz turnieju podejmuje przeciętny zespół z Grecji. Finlandia wygrywa jak dotychczas po dogrywkach - Francja i Polska oraz przegrała minimalnie ze Słowenią. Grecja przegrała może nie wysoko ale jednak z Francją i Słowenią oraz wygrała ze slabą Islandią. Dziwię się że nikt jeszcze nie zaproponował tego typu ???? bo myślę że znowu tłumy kibiców wspomogą swoją ekipę do zwycięstwa ze słabo spisującymi się Grekami oraz jak to przeważnie bywa sędziowie również na korzyść gospodarzy. W ostatniej kolejce zespół gospodarzy zmierzy się z Islandią a Grecja z Polską.
Tak stawiam i liczę na wygraną po emocjonującym spotkaniu.
Pozdrawiam

Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.
✅ 180
 
A 2

aaarsenal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 22
Spotkanie: Boliwia -Chile
Typ: Chile I over 1,5
Kurs: 2,17
Bukmacher: Fortuna. Ostatni dzwonek dla Chile. Czy wyobrazacie sobie MS bez Sancheza I Vidala ? Ja zdecydowanie nie. W strefie poludniowoamerykanskiej szanse na awans ma jeszcze az 7 zespolow a do konca zostaly jeszcze tylko po 3 mecze. Boliwia to zdecydowanie najlatwiejszy przeciwnik dla Chile ,z ktorym musza zdobyc 3 pkt bo w osta nim meczu zagraja z Brazylia a tam o punkty moze byc ciezko. Wiec jesli dzis nie wygraja ze slabiutkom, przedostatnia w grupie I niemajaca zadnych szans na awans Boliwia to nie pojada na MS. Vidal I Sanchez mimo trudnego wysokogorskiego klimatu, ktory jest jedynym atutem Boliwii - pokaza jej miejsce w szeregu. Uwazam ze nawet z handi powinno wejsc ale dla bezpieczenstwa over 1,5. Polecam
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 22
Spotkanie: Boliwia -Chile
Typ: 1- wygra BOLIWIA
Kurs: 4,25
Bukmacher : forBET
Witam,
moim skromnym zdaniem Boliwia poradzi sobie z Chile grając bez presji . Chile w tym meczu musi grać do przodu i podejmować ryzyko....czy Boliwia wykorzysta okazję i strzeli z kontry? Myślę ,że jest to wielce prawdopodobne ;)
Bardziej bezpiecznie można próbować z podpórką za 1.8....jednak mamy turniej więc idzie czysta 1.
Wysokich wygranych.
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosowo - Finlandia
Typ: zwycięzca/ilość bramek (Kosowo/-2,5)
Kurs: 7,70
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Dzis późno znalazłem czas i widzę że kolega mnie uprzedził.
Większość zostało napisane na temat tego spotkania więc krótko.
Kosowo z miesiaca na miesiąc, jako druzyna, pilkarsko i mentalnie się buduje. Mecz z Chorwatami był tego najlepszym przykładem. Przede wszystkim 1-stracona bramka i wcale nie tak duzo sytuacji meli Chorwaci, a sami Kosowianie stworzyli kilka okazji.
Finowie nie radzą sobie na wyjazdach, w ofensywie zbyt wiele nie mają do zaoferowania, tu szansa dla gospodarzy. Na zero stylu a z przodu z conajmniej jedną na plusie.
Tak widzę scenariusz na to spotkanie.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
damage1337 0

damage1337

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina 21:00
Spotkanie: Mali - Maroko
Typ: Maroko
Kurs: 2.05
Ten kursik na zwycięstwo gości w tym meczu traktuje jako prezent od bukmacherów. Mali kilka dni temu od swojego dzisiejszego przeciwnika zebrała 6 goli, patrząc na skład Maroko to na papierze bardzo mocna reprezentacja i stosunkowo młoda. Biorąc pod uwage kolejny fakt, że grupa C wydaje sie bardzo mocna( Gabon WKS) to Maroko musi dzisiaj pokonać Mali teoretycznie najsłabsza drużyne w tej grupie, by mieć realne szanse na awans. Polecam
⛔ 100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Serbia
Typ: Serbia DNB
Kurs: 1,75
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się ciekawy mecz między Serbią a Irlandią. Gospodarz zajmuje 2 miejsce i ma 13 punktów. Natomiast goście czyli Serbowie mają 2 oczka więcej czyli 15 i oni są właśnie na 1 miejscu. Jeżeli chodzi o strzelone bramki to goście mają aż 16 i jest to najwięcej ze wszystkich reprezentacji w grupie. W obronie wygląda to nieźle bo tylko 7 straconych goli i tylko Irlandia i Walia mają 2 gole mniej. Irlandia gra nieźle, ale popełnia mnóstwo błędów. Tracą gole z niczego i chociażby z Gruzją remis 1-1. Serbowie sa natomiast dobrze zgrani, mają bardzo ciekawy skład m.in. w obronie Ivanović czy Vuković. Z przodu Tadic, MItrović czy w pomocy Matić, są to bardzo dobrzy zawodnicy i potrafią wykreować dogodne sytuacje ale także indywidualnie przeprowadzić ładną akcję. Serbia jest na prawdę blisko awansu i dzisiejsze zwycięstwo mogło by już prawie upewnić awans z 1 miejsca, a grupa nie jest wcale łatwa bo są jeszcze Austria czy Walia czyli drużyny które walczą o to samo. Myślę że to nie przypadek gdzie znajduje się drużyna gości i jak gra. Dzisiejszy mecz mimo wyjazdu powinni wygrać, u siebie Serbowie w 1 meczu zremisowali 2-2 lecz byli drużyną zdecydowanie lepszą i Irlandia mimo prowadzenia 2-0 dała sobie wbić 2 gole i ostatecznie zremisowali. Świadczy to tylko o tym że Irlandia w ważnych meczach zawodzi i często popełnia błędy które decydują o wynikach.
✅ 75
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, 6 Liga Północ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brackley Town - Tamworth
Typ: 1
Kurs: 1.64
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Dzisiaj wybrałem spotkanie dziewiątej kolejki w szóstej lidze angielskiej. Gospodarze Brackley Town zajmują aktualnie drugie miejsce mając na swoim koncie 20. Punktów (bilans: 6-2-0). Goście z dorobkiem 13. Punktów plasują szóstej pozycji (bilans: 4-1-3).
Brackley z liderem przegrywa tylko gorszym stosunkiem bramek. Ostatni wyjazdowy mecz właśnie z pierwszym miejscem zakończył się remisem 1-1. Na własnym boisku Brackley jeszcze w tym sezonie nie przegrało (bilans: 4-0-0, bramki: 7-1). Natomiast goście w meczach wyjazdowych legitymują się bilansem 1-1-2 (bramki 4-8). Warto dodać, że Tamworth w historii wyjazdowych pojedynków z Brackley jeszcze nigdy nie wygrało (przegrana i dwa remisy).
Kolejny fakt, który pokazuje, kto jest faworytem są zdobywane i tracone bramki. Brackley zdobyło do tej pory 16 goli (tylko 3 stracone) co daje tej drużynie drugie miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zespołów. Natomiast Tamworth goli straciło już 13 bramek co jest najgorszym wynikiem ze wszystkich zespołów z czołówki. Tylko 9 drużyn z 22 z całej ligi straciło ich więcej.
Myślę podobnie jak bukmacherzy, że to gospodarze są faworytem. Trochę ryzyko bo to liga amatorska i wszystko może się wydarzyć. No ale wygrana Brackley jest bardzo prawdopodobna.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina 22:30
Spotkanie: Kolumbia - Brazylia
Typ: Kolumbia więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.15
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w Rosji, w którym vice lider Kolumbia podejmie na swoim terenie lidera, który już ma zapewniony udział w turnieju, czyli Brazylię. Lekkim faworytem według buków są goście, ale z racji, że mają już zapewniony awans trener ma dać pograć zmiennikom, natomiast Kolumbia jeżeli myśli o wyjezdzie do Rosji musi zapunktować w dzisiejszym meczu, czystego wyniku raczej obawiał bym się stawiać, patrząc na H2H większość meczy między tymi drużynami jest underowa, dlatego skupiłem się na rzutach rożnych i tutaj w ostatnich 5 bezpośrednich meczach trochę lepiej wypada Kolumbia, która trzy razy miała więcej cornerów, a dwa razy górą była Brazylia. Biorąc pod uwagę fakt, że Kolumbia musi, a Brazylia może zdobyć komplet punktów, więc stroną (bynajmniej w teorii) która będzie dyktować warunki gry jest zespół gospodarzy, to oni muszą atakować, Brazylia pewnie bardziej nastawi się na kontry. Wiadomo, że duża liczba ataków zwiększa szansę na stałe fragmenty gry, w tym rzuty rożne, w Kolumbii wszyscy liczą na Falcao, który wybornie zaczął kolejny sezon w Monaco,w 4 meczach zdobył już 7 goli i to on głównie będzie niepokoił obronę Brazylii i uważam, że kilka cornerów na pewno wywalczy. Poniżej przedstawiam przewidywalne składy na ten mecz:

Podsumowując biorąc sytuację obu ekip w tabeli, stroną której bardziej będzie zależało są gospodarze, dodatkowym argumentem przemawiającym za moim kursem są wyniki underowe w ich bezpośrednich pojedynkach, im dłużej będzie utrzymywał się wynik bezbramkowy lub gdy Brazylia strzeli pierwsza, wtedy Kolumbia będzie musiała jeszcze mocniej zaatakować, a to zwiększy szanse na rzuty rożne. Powodzenia
⛔ 100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina. 21:00
Spotkanie. Mali - Maroko
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 2.04
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich dziś troszkę egzotycznie

Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie o udział w Word Cup 2018 rozgrywanego w Rosji pomiędzy reprezentacjami Mali i Maroka. Obydwie drużyny grały ze sobą przed czteroma dniami lecz gospodarzem było Maroko które rozgromiło przeciwników 6:0!!! Rozumiem że zespół dzisiejszych gości spisuje się kiepsko w delegacji lecz wydaje mi się że są oni w stanie pokonać dziś rywali na ich stadionie. W piątek gra ekipy Mali posypała się doszczętnie po dwóch czerwonych kartkach jakie ujrzeli dwaj defensywni zawodnicy choć już w pierwszej odsłonie Maroko trafiło dwukrotnie do sieci...
Podczas pisania tej analizy WKS prowadzi z Gabonem 2:0 i jak na chwilę obecną to oni są liderem grupy C po czterech meczach.
Dzisiaj gospodarze bez dwóch kluczowych zawodników którzy pauzują za kartki a więc myślę sobie iż bet na gola w obu odsłonach jaknajbardziej prawdopodobny, dlatego gramy!

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom