>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 5.10.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Liga VTB
Godzina: 18:30
Spotkanie: Khimki - Tsmoki Mińsk
Typ: Khimiki -20,5 handi
Kurs:
1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ciągniemy dalej koszykarski wózek. Z czym kojarzyła się w ubiegłym sezonie drużyna z Moskwy? Dla mnie z tym, że nie potrafiła w żaden sposób wykorzystać swoich mozliwości. W tym off-sezonie działacze Khimek poszli all-in. Drużynę opuścili typowi klepacze bez głowy Pullen, Rowland, którzy mimo niewątpliwego talentu nie potrafili dobrze organizować gry tej drużyny. Oprócz nich odeszli także Evans, Brown (to akurat strata) i Bongoulu-Colo. Lista nowych graczy jest jednak naprawdę imponująca: solidny Brown z ligi chińskiej, niespełniony talent T. Robinson, objawienie ligi tureckiej A. Gill, solidni Markovic, Jenkins i Anderson. Oprócz tego świetne trio z Rosji Schved- Zubkov - Monia. Skład głęboki i praktycznie kompletny. Martwią średnie wyniki sparingów, choć przeciwnicy byli wyłącznie z grona Euroligowego.
Naprzeciw nim stanie nasz biedny znajomy Czerepowicz, którego umiejętności brutalnie zweryfikowała liga hiszpańska. Bądźmy szczerzy...wspomaga go tak naprawdę grupa nieznanych szerszej publice graczy.Saddler, Wiggs, Salash, Kravitz to gracze którzy różnicę mogą robić w polskich średniakach, a nie w lidze VTB. Dodatkowo Mińsk 2/10 zaliczył ciężki bój z Nanterre w ramach Ligi Mistrzów.
✅82
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. Mistrzostw Świata 2018
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Polska
Typ: ARMENIA over 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.19
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dla Polaków jest to bardzo fundamentalny mecz w kontekście upragnionego celu, czyli bezpośredniego awansu na Mistrzostwa Świata z 1 miejsca, jednak mierzymy się z bardzo niewygodnym rywalem, w dodatku na ich boisku.
Absolutnie nie wątpię w ewentualną wygraną Polaków - nawet do zera, jednak Armenia także będzie miała swoje szanse, co przy delikatnie mówiąc PRZECIĘTNEJ postawie naszej defensywy - może przekłuć się w sytuacja pod naszą bramkę i rzuty rożne.
Armenia na swoim boisku osiąga średnio 5-6 rożnych na mecz, nawet w meczach, w których dostawali solidne lanie np. od Danii (1-4). Myślę, że ten typ jest bardzo prawdopodobny, ale wszystko zweryfikuje dyspozycja naszego zespołu oraz sami Ormianie, którzy także muszą pokazać się z dobrej strony, bo z pustego to i Salamon nie naleje
????
Pomogłem? Zapropsuj!
✅119
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis Pekin, Chiny
Godz: 6:30
Spotkanie: Sorana Cirstea - Karolina Pliskova
Typ: Sorana Cirstea zwycięży
Kurs: 5.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mimo że to największy underdog na jutro, to uważam że Sorana Cirstea ma duże szanse na zwycięstwo. Ona zawsze dobrze się czuła będąc jakoby na straconej pozycji. Śledzę jej karierę os samego początku (blisko 10 lat) i ona ma argumenty aby jutro swobodnie wygrać z wyżej notowaną Czeszką. Spotkanie zostanie rozegrane jako pierwsze na korcie centralnym. Tam są bardzo zbliżone warunki do halowych, a to oznacza duży handicap dla Rumunki. Cirstea to przede wszystkim mobilność na korcie + mocna ręka. Ona dobrze się czuje w rywalizacji z &quot;tenisowymi drewnami&quot;, które mają problem z bieganiem, a grają głównie na tkzw jeden raz. Sorana kocha grać na hali i gra z dużą siłą co daje pozytywny efekt. Piłki są proste, łatwe do kontroli, a ona w takich sytuacjach zawsze stosuje agresywny return i stara się maksymalnie zepchnąć rywalkę poza końcową linię. Rumunka dobrze sobie radzi w grze na pełnych obrotach, to jest coś naturalnego dla niej, a umiejętność zmiany tempa gry + dobre nogi ułatwiają jej uzyskiwanie przewagi oraz zaskakiwanie przeciwnika zabójczą kontrą. Karolina Pliskova pasuje jak najbardziej do opinii &quot;tenisowego drewna&quot;. Ona dużo traci na tej nawierzchni, ponieważ piłka gaśnie po zetknięciu z podłożem i jest łatwa do skontrowania. Jej serve &amp; volley, czy gra w pierwsze tempo w celu uzyskania szybkiego winnera nie działają w tych warunkach. Pliskova jest nieregularna i nie potrafi wykończył piłek w dość oczywistych sytuacjach. Presja, a raczej return rywalki będą bardzo wykańczające dla Pliskovej. Ona będąc pod dużym ostrzałem oddaje w łatwy sposób spotkanie nie podejmując rękawic. Cirstea wie jak uprzykrzyć życie takiej żyrafie jak Pliskova.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
C 876

czubus2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 mecz barażowy
Godzina: 14:30
Spotkanie: Syria - Australia
Typ: Syria wygra
Kurs: 5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Już jutro czeka nas bardzo interesujące starcie w meczu barażowym kontynentu azjatyckiego. Jak wiadomo w Syrii obecnie trwa wojna, piłka nożna jest surowa zabroniona a mimo to ich reprezentacja ma szanse pojechać na Mistrzostwa Świata. Mecz jest oczywiście rozgrywany poza terenem Syrii, dokładnie w Malezji. Myślę, że personalnie nie ma wątpliwości, że mocniejszą kadrę ma Australia, w ich składzie możemy znaleźć przedstawicieli Premier League jak chociażby bramkarz Ryan a ich największą gwiazdą jest Tim Cahill, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. W kadrze Syrii próżno doszukiwać się znanych nazwisk. Prawdopodobnie jedynym nazwiskiem, które może ktokolwiek kojarzyć jest napastnik Al Soma, który dał awans do baraży w 93 minucie pokonując bramkarza Iranu. Syria nigdy nie zagrała do tej pory na MŚ nigdy nie wyszła z grupy na Mistrzostwach Azji. zapytacie więc dlaczego stawiam na nich ? Tak jak mówiłem kraj jest pogrążony wojną, piłka jest zabroniona, myślę, że piłkarze zrobią wszystko żeby awansować, dać wiarę tym ludziom, chociaż odrobinę szczęścia. Żeby mieć jakiekolwiek szanse koniecznie muszą spotkanie &quot;u siebie&quot; wygrac, trzeba przyznać, że nie są bez szans. W spotkaniach domowych spisują się bardzo dobrze, w ostatnich 15 spotkaniach przegrali zaledwie 2 razy, zdołali urwać punkty dużo mocniejszym rywalom takim jak Chiny, Korea czy Iran oraz pokonać Katar. Australia za to na wyjazdach nie zachwyca ostatnie 10 spotkań to zaledwie 2 wygrane. Myślę, że jutro cały świat prócz Australii będzie kibicował Syrii. Niech wszyscy wiedzą, że w piłkę może grać każdy, piłka ma łączyć nie dzielić. Do boju Syria! Let football win !
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA Pre Season Games
Godzina: 04.00
Spotkanie: Los Angeles Lakers-Denver Nuggets
Typ: Los Angeles -4.5 Handicap
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Swoją drogą nie spodziewałem się,że to forum ma tylu znawców piłki nożnej.. ???? Ale nie o tym :p
Analiza będzie bardzo krótka,ale mam nadzieję treściwa. Oferta bardzo,bardzo uboga. Poza niemiecką ręczną oraz kilkoma meczami koszykówki nie mamy tak na prawdę w czym gustować :c
Ja jednak na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie wydawać by się mogło dość nieprzewidywalnej ,,serii gier&#39;&#39; jaką jest NBA Pre Season.
Oczywiście najlepsze zespoły świata grają tutaj po prostu żeby sprawdzić swoje ustawienia ( nowe ),nowych zawodników,dograć ostatnie szlify przed sezonem oraz zarobic trochę dolarków.
Nie rozumiem faworyzowania tutaj absolutnie Nuggetsów i nie widzę ich zwycięstwa. Owszem-ograli Lakersów,ograli GSW,ale byli wtedy ( chociaż dłuższymi chwilami ) w dość mocnych ustawieniach.
Dzisiaj natomiast DENVER WYSTĄPI BEZ SWOJEJ 1WSZEJ 5TKI ;) Także ich siła zwłaszcza w ofensywie dość mocno powinna opaść.
Lakersi oczywiście tez pewnie nie przez cały mecz będą grać swoimi najmocniejszymi ustawieniami,jednak z tego co mi wiadomo,ze dwie kwarty pograją na poważnie ( to znaczy zawodnikami ktorzy powinni stanowic o sile zespołu w nadchodzącym sezonie ).
Obrona Lakersów oczywiście pozostawia wiele do życzenia,jednak ten problem jest juz u Nich obecny od kilku sezonów.
Cóż.. Uważam,że zwyciestwo Lakersów z kursem 2.00 to dość dobry zakład ( oczywiście stawkuje ostrożniej bo to Pre Season i mecz odbędzie się w KANADZIE ).
Ja natomiast podaję zakład z odważnych handicapem. Zjadłem na kolacje Nuggetsy i uważam że Lakersi podobnie zjedzą dziś zespół Denver Nuggets ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ;)
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Eliminacje Mistrzostw Swiata
Godz: 18:00
Spotkanie: Armenia vs Polska
Typ: Armenia +1,5 handi (AH)
Kurs: 2,14
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Co tu duzo pisac o tym meczu. Kazdy widzi go na swoj sposob. Ja widzę tutaj handi+1,5 Armenia.
Mecze z Armenią, szczegolnie na wyjezdzie, nigdy nie nalezaly do najlatwiejszych dla naszego zespolu. Armenia bardzo rzadko po przegranym wysoko meczu , w nastepnym przegrywa 2 bramkami. My natomiast bardzo rzadko po wygranym meczu wieksza iloscia bramek, znowu to powtarzamy- chyba raz albo dwa razy zdarzylo sie w ostatnich 4 latach.
Szczegolnie widoczna jest zaleznosc u Ormian - nigdy w ostatnich 5 latach nie zdarzylo im sie przegrac wiecej niz jedna bramką kolejnego meczu u siebie . Ostatnio 1-4 z Danią ulegli na wlasnym boisku , teraz graja z nami.
Trudny teren , Armenia podrazniona przegraną z nami w ostatnich sekundach meczu .
⛔100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Podolsk - Dynamo Ryga
Typ: Podolsk (-1); Podolsk wygra mecz z jedną ujemną bramką.
Kurs: 2,09
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Większość typuje na dzisiaj coś z eliminacji MŚ, ale moim zdaniem na prawdę nie ma nic ciekawego i w miarę pewnego, dlatego po raz kolejny idę w stronę najwyższej ligi hokeja w Rosji, KHL.
Mecz pomiędzy przeciętnym Podolskiem, a grającymi kompletną &quot;padakę&quot; Łotyszami z Rygi.
Moim zdaniem całkiem przyzwoite kursiwo na którym można zarobić. Dotychczas Podolsk rozegrał 18 meczy a Łotysze 17. Bilans Podolska jest bardzo przeciętny (7z11p), natomiast spoglądając na dotychczasowe &quot;sukcesy&quot; w Rydze (2z15p) jest on całkiem przyzwoity. Liczę na gładkie zwycięstwo Podolska minimum 2 bramkami.
Powodzonka.
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mol cup
Godzina: 17
Spotkanie: pilno - opawa
Typ: 2
Kurs: 9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Krotko zwiezle i na temat ????
Znowu daje wysoki kurs, znowu ryzykowny ale z szansa wejsca
Jak wszyscy wiemy jutro graja reprezentacje - widac po waszych typach, wszyscy sie skupili tylko na kwalfikacjach.????
Dziwie sie ze nikt jeszcze nie dodal tego typu :eek:;)
Do rzeczy, jutro rowniez Czesi graja swoje spotkanie w kwalfikacjach co prawda o nic juz tam nie walcza ale zapewne sporo zawodnikow z Pilna udalo sie na zgrupowanie reprezentacji i jutro zapewne w pucharze ich nie zobaczymy ????
OPAWA ostatni mecz z pilnem grala wlasnie w pucharze czech i wygrali 4:2.
Wiem ze ogolnikowa analiza bez konkretow ale dla mnie te 2 argumenty wystarcza by sprobowac pograc 1- ligowca ;-)
kiepska analiza
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - Calgary Flames
Typ: over 7,5
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest to rozpoczęcie sezonu, więc bardzo możliwe, że mecz zacznie się z dużym opóźnieniem, gdyż pewnie będzie przedstawienie zawodników itd. Mecze pomiędzy tymi dwiema ekipami cechuje to, że bramek w nich nie brakuje. Zwykle są to naprawdę wysokie wyniki. Wystarczy spojrzeć na H2H. Już w meczach rozegrnaych przed sezonem było jedno sotkanie, gdzie było aż dziewięć bramek. W drugim meczu było ich siedem, więc niewiele brakowało do overa 7,5. W zeszłym sezonie aż trzy mecze pomiędzy tymi zespołami zakończyły się overem 7,5. W tym trzy z czterech w sezonie regularnym. To nie jest przypadek, a efekt tego, że Calgary Flames ma bardzo słabą defensywę, za to mają zdolnych graczy w ataku. Edmonton Oilers aktualnie jest drużyną kompletną, ale z ich obroną też jakoś super nie jest. Over 7,5 jest tutaj całkiem możliwy biorąc pod uwagę to jak grają obie drużyny.
⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Eliminacje Mistrzostw Swiata
Godz: 18:00
Spotkanie: Armenia vs Polska
Typ: 1 połowa 0-0
Kurs: 3,8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Polska prowadzi w tabeli z 3 pkt przewagi nad Czarnogórą i Danią, które dzisiaj zagrają razem.
Możliwy jest w ich meczu remis, ale i nasi nie będą mieli łatwo.
Spotkanie odbędzie się na dużej wysokości, Glik mówił,że nie grał tak jeszcze. Pozostali kadrowicze również.
Przytka ich po 10-15 minutach i gra się spowolni. Nie twierdze, że tego nie wygrają, ale nie w 1 połowie.
Trzeba spodziewać się ciężkiego meczu. Ja typuje, że w 1 połowie nie padnie żadna bramka. Armienia będzie czuła respekt,
Polska w 1 bezpośrednim meczu już się z nimi męczyła, wygrywając po bramce Lewego dopiero w końcówce.
Tym razem lżej nie będzie.
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azerberdżan - Czechy
Typ: 1
Kurs: 4,55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jeszcze nigdy Czechy nie wygrały z Azerbejdżanem.. W tabeli można powiedzieć wszystko jasne. Niemcy z kompletem zwycięstw na pierwszym miejscu, na drugim Irlandia Pln. Czesi w ogóle mnie nie przekonują, zazwyczaj grają ustawieniem 4-2-3-1, albo 4-3-2-1 z wysuniętym napastnikiem Kremencikiem (24lata) który wprawdzie ma już w lidze strzelonych 7 goli w 9 meczach jednak na mecz z Azerami to będzie za mało.. Czesi w tych eliminacjach naprawdę dali ciała i upatruję w tym meczu nie niespodziankę tylko po prostu wygraną Azerbejdżanu. Zastanawiałem się też nad innymi meczami z wysokimi kursami typu Czarnogóra, Malta, a nawet Irlandię Pln.. a może nawet San Marino z Norwegią? Cholera go wie kto dzisiaj sprawi niespodziankę, ja liczę na mój typ.. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szkocja - Słowacja
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.0
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam dzisiaj bardzo ważny dzień dla reprezentacji piłkarskich, gdyż rozgrywana jest przedostania kolejka kwalifikacyjna na mistrzostwa świata 2018. Pod lupę biorę spotkanie w Szkocji i na kurs obieram typ bts. Słowacja to jedna z moich ulubionych drużyn do oglądania, grają bardzo fajnie w ataku i na ostatnim euro oglądałem ich wszystkie spotkania z satysfakcją. Ostatni mecz o stawke bez bramki zakończyli dokładnie rok temu przegrywając że Słowenią 1:0. Od tamtej pory strzelają w każdym meczu, pokonując w międzyczasie Szkocję 3:0. Gospodarze natomiast uwielbiają grać w domu, ostatnie 10 spotkań u siebie strzelili minimum jednego gola z każdym. Mało tego ekipą takim jak Niemcy, Anglia czy Polska potrafili zaaplikować po dwie bramki! Widać gołym okiem że mecze domowe to specjalna motywacja i zupełnie inna bajka, Szkocja to bardzo dumny kraj i na własnym boisku dają z siebie 200% dla kibiców. Słowacja dalej walczy o wyjazd do Rosji, na 5-0-3 w grupie dwie porażki ponieśli z Angolami i raczej nie przestraszą się dzisiaj rywala. Liczę na świetne spotkanie i bramki po obu stronach tym bardziej że kurs jakby nie adekwatny do tego co dzisiaj się może wydarzyć. Pozdrawiam.
⛔100
 
D 5

derek404

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:45
spotkanie: Czarnogóra-Dania
typ: X
stawka: 3.25
bukmacher: fortuna
Witam zastanawiam się jak zapisać analizę co do meczu i typu.Jednak będzie to troszkę kiepska analiza.Czym się kieruję stawiając ten typ? Bardziej układem tabeli a więc tym ,że na chwilę obecną to dzisiejsi gospodarze mają lepszy bilans bezpośredni z Duńczykami jak wiadomo pokonali ich 0:1 na wyjeździe oczywiście.Warto też dodać ,że przy remisie w tym meczu możliwy jest awans naszych bezpośrednio.Czym się jeszcze kieruję stawiając ten typ? ano również tym ,że czarnogórcy nie mogą przegrać dzisiejszego spotkania ponieważ może im się oddalić drugie miejsce,które może dać im jeszcze szansę na grę w barażach.A więc kończąc ja to widzę tak ,że Czarnogórcy nie będą zbytnio forsować tempa mając na uwadze to,że mają lepszy bilans bezpośredni a raczej to Duńczycy będą częściej przy piłce a Czarnogórcy będą bardziej w defensywie i ew. kontrowali.Stawiam raczej na remis.Cóż jak będzie przekonamy się o 22:35 pozdrawiam
⛔100
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Świata, Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: San Marino - Norwegia
Typ: Under 3.5
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wieczny futbolowy outsider, San Marino, podejmuje solidną Norwegię. Jaki jest najbardziej prawdopodobny scenariusz? Wydawałoby się, że oczywiście wysokie zwycięstwo gości, jednak ja obstawiam, że tym razem dzielni amatorzy z maleńkiego państewka nie zostaną rozgromieni.
Argumenty?
- Norwegia w tych eliminacjach prezentuje się fatalnie, ledwo 7 punktów (wygrane z San Marino i Azerbejdżanem), strzelone 8 goli (4 w pierwszym meczu z SM), generalnie słabiutka gra. To zespół bez gwiazd, większość kadrowiczów występuje w przeciętnej rodzimej lidze.
- Wikingowie nie mają już szans na awans, nie muszą więc się spinać by strzelić dużo goli.
- San Marino w tych eliminacjach u siebie dostało srogie lanie jedynie od Niemców i Czechów, w pozostałych spotkaniach nie traciło więcej niż 3 bramek. Również w meczach towarzyskich nie było tragedii.
- Oczywiście San Marino też raczej nie podbije ilości bramek w meczu, dotychczas w tych eliminacjach mają na koncie dwa trafienia. Chociaż tu akurat niepokojące fakty - jedną z tych bramek strzelili właśnie z Norwegią, a drugą ostatnio z Azerbejdżanem.
Typ dość ryzykowny (jakbym miał stawiać to stawka max 3/10), ale wierzę, że się uda.
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -EMŚ
Godzina: 20.45
Spotkanie: Czarnogóra - Dania
Typ: 1 połowa DW 0-0
Kurs:
2.8
Bukmacher: Unibet
Analiza
Wczoraj zrobiłem sobie dzien przerwy żeby troche zebrać myśli po nieudanym początku miesiaca i dziś myślałem nad czyś ciekawym i doszedłem do wniosku że prawie wszystkie ciekawe typy już zostały opisane takie jak kartki w meczu i wygrana jednej z drużyn. Moim zdaniem dziś mecz będzie toczył się w środkowej strefie boiska ani jedni ani drudzy nie mogą przegrać tego meczu bo to tak naprawde skomplikuje im walke o awans lub chodźby baraże. Daltego uważam że mecz będzie bardzo ostry i nie zbyt otwarty z drugiej strony boje się troche skuteczności Duńczyków którzy w ostatnich 2 meczach strzelili 8 bramek. Goście przyjeżdzają na bardzo trudny i gorący teren gdzie wszsytko zdarzyć się może... z jednej strony skutecznośc obrony i ataku Dani z drugiej dośc trudny i &#39;&#39;gorący&quot; teren w Czarnogórze...
Licze na skromne zwycięstwo w którąś ze stron a w 1 połowie na zacięty mecz i walke o środek boiska bo kto go zdobędzie powinien wygrać mecz ale dopiero w 2 połowie
jak narazie 3-0 dla bukmachera w miesiacu Pażdziernik :/ ale mam nadzieje na przerwanie złej passy dzisiejszym meczem
z Fartem i do przodu ...
⛔100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia- Polska
Typ: R.Lewandowski - strzeli bramkę bezpośrednio z rz.wolnego
Kurs: 10.0
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Witam.
Jest to moja pierwsza analiza pisana na tym forum. Wybieram dzisiaj mecz Armenia- Polska. Chodziło mi klika innych meczy po głowie, ale dla lepszego oglądania podaję ten oto typ. Mecz odbędzie się w Armenii, jak wiadomo jest to gorący teren. Myślę, że wcale nie będzie naszym tak łatwo wygrać to spotkanie. W ekipie gospodarzy możemy zaobserwować wzrost formy. Mimo tego, że grają już o przyszłowiową pietruszkę, to myślę, że będą chcieli ugrać u siebie jakieś punkty. Armenia gra bardzo nerwowo, często faulują. Myślę, że przy kilku naszych kontrach lub przynajmniej jednej obrońcy sfaulują przed polem karnym i to będzie szansa dla Roberta. Pokazał już niejednokrotnie, że potrafi strzelić bramke bezpośrednio z rzutu wolnego. Nawet w ostatnim meczu Ligi Mistrzów z PSG Robert na koniec meczu pokazał się z dobrej strony i strzelił w światło bramki z rzutu wolnego. Kurs duży, aczkolwiek myślę, że takie zdarzenie jest bardzo możliwe.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - European Masters 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Judd Trump - David Gilbert
Typ: David Gilbert
Kurs: 3,25
Bukmacher: unibet
Analiza:

Trump broni tutaj tytułu ale wielkiej formy u niego nie widać. Totten i Duffy byli po prostu słabi o wysokie wygrane to był obowiązek, a i tak frejmy wygrywane na kilka podejść nie pokazywały wielkiej formy Anglika. Wczoraj z O’Donnellem już miał naprzeciwko siebie gościa w formie i niewiele brakowało żeby obrońcy tytułu już nie było w turnieju. Do stanu 1-3 wyglądał bardzo przeciętnie, potem rywal się chyba przestraszył wygranej i pozwolił na powrót faworyta. Dzisiaj takie wahania formy mogą się skończyć szybką przegraną, bo Gilbert w bardzo dobrej formie od kilku tygodniu, ćwierćfinały w Indian Open i World Open, potem łatwa wygrana z Highfieldem (6-1) w kwalach IC, a już tutaj w Lommel 2 łatwe wygrane z Bairdem (4-1) i Chenem (4-1). No więc na Gilberta Trump będzie potrzebował swojej najlepszej formy, a nie jest chyba w stanie takie pokazać na tym etapie sezonu. Dlatego takie faworyzowanie go nie ma uzasadnienia, nie z tym przeciwnikiem, a już zwłaszcza na takim krótkim dystansie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Campinas (Brazylia), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Andre Ghem - Hernan Casanova
Typ: 1
Kurs: 2,21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie tenisowe 2 rundy na turnieju challengerowym w Campinas. W swoim pierwszym spotkaniu Ghem pokonał Brazylijczyka Oliveirę 2-0 (6-3 , 6-3) natomiast Casanova pokonał Argentyńczyka Gonzaleza 2-1 (6-2 , 0-6 , 7-5). Ja w tym meczu idę w stronę dużo bardziej doświadczonego zawodnika gospodarzy. Wprawdzie Ghem ma już 35 lat na karku i swój najlepszy okres gry w tenisa za sobą ale w tym pierwszym spotkaniu Hernan zagrał strasznie nie równo, chociaż nie był faworytem i wygrał ale jak dzisiaj znowu tak zagra, to myślę, że jest spora szansa, że występujący tutaj z dziką kartą Brazylijczyk odniesie zwycięstwo i awansuje do ćwierć finału. Andre Ghem zna te korty bardzo dobrze, bo co roku tutaj się pojawia i zalicza ten turniej. W tamtym roku odpadł zaraz w 1 rundzie z innym Brazylijczykiem Monteiro, w 2015 roku doszedł do półfinału, w 2014 roku doszedł do samego finału, gdzie przegrał po wyrównanym meczu z Argentyńczykiem Schwartzmanem 1-2 (6-4 , 4-6 , 5-7), w 2013 roku odpadł w 2 rundzie, w 2012 roku odpadł w ćwierć finale i w 2011 roku też odpadł w ćwierć finale. Jak widać w ostatnich latach pojawiał się tutaj regularnie i z pewnością doświadczenie na tych kortach i ogranie jest w tym spotkaniu po jego stronie. Casanova występuje tutaj po raz pierwszy i w swoim pierwszym meczu zagrał dość nerwowo ale pokonałjednak faworyta tamtego spotkania. Idę dzisiaj w to doświadczenie i ogranie tutaj i stawiam na zwycięstwo Ghema. Kurs bardzo kuszący i nie mogłem oprzeć się temu typowi na Andre ;)
✅121
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. Mistrzostw Świata 2018
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Armenia - Polska
Typ: będzie rzut karny - tak
Kurs: 2.83
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Nawet wysokość kursu uwzględnia prawdopodobieństwo. W tych eliminacjach w 5 na 8 meczów Polska miała karne, w jednym, z Rumunią w Warszawie nawet 2, więc ostateczny bilans to 6/8. Czyli 0,75 na mecz. Przy okazji, co pewnie jest powszechnie wiadome, 6 karnych = 6 bramek. No i nasz penalty-killer, Lewy, ostatnimi czasy oprócz strzelania jedenastek pilnie trenuje ich wywalczanie. Wiadomo też, że w ekipie Armenii raczej nie zagrają dwaj podstawowi obrońcy, Harojan i Andonian. Zmiennicy mogą być bardziej nerwowi, a Lewy będzie się między nimi obracał, jak nas do tego przyzwyczaił. Uwolni się, znajdzie miejsce, strzeli - dobrze. Jeśli nie - każdy kontakt to potencjalny karny. Spodziewam się też ofensywnego początku, gramy na jednego napastnika, który wie, co zrobić w polu karnym, nawet gdy akcja nie prowadzi do klarownej sytuacji strzeleckiej.
⛔100
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mecze Towarzyskie
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tajwan - Mongolia
Typ: over 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza
: Jak ja lubię grzebać w takiej egzotyce ???? Ostatnie 3 mecze h2h to 2 zwycięstwa Tajwanu oraz 1 remis i przy tym 0 goli po stronie Mongołów. Składów oczywiscie nie znam ale patrząc na ostatnie mecze obydwu zespołów widzę że Tajwan radzi sobie z lepszymi przeciwnikami niż dota Mongolia tj. remis z Wietnamem 1-1 oraz 2-1 z Singauprem, z którymi Mongolia zebrałaby baty tak sądzę. Myślę, że nie padnie tutaj dużo bramek może te 3 czy 4 ale mam nadzieję że Tajwan strzeli o te jedną więcej i skończy sie 2-1 - chyba zagram też dokładny wynik. Gole będa na pewno tylko mam nadzieję że co najmniej 3;) Powodzenia.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom