>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.10.2023 (czwartek)

Status
Zamknięty.
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia EHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Storhamar - Comet
Typ: over 6,5
Kurs: 1,56
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-hokeja-na-lodzie-2023-2024-białoruś-szwajcaria-wielka-brytania-i-inne.166100/page-4#post-7217556
Analiza: Ponownie hokej na lodzie. Liga norweska. Gra lider z przedostatnią drużyną. Goście tylko 2 pkt na koncie bilans fatalny bo w bramkach 10-32 najwięcej straconych w lidze. Dzisiaj spodziewam się batów dla gości ponieważ gospodarze legitymują się bardzo dobrym z kolei bilansem bo 22-12 (trzeci najlepszy w lidze). W ostatnich 3 meczach pokrywali to podobnie gości mają 3/5 jeśli chodzi o over 6,5. W meczach bezpośrednich jest 3/5 a dwa ostatnie spotkania to pokrycie mojego typu. naprawdę nie widzę dzisiaj argumentów po stronie gości...Gram grubo sam to. Powodzenia:)

156
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1375
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Molde - Bayer Leverkusen
Typ: Bayer Leverkusen wygra a V. Boniface minimum 2 celne strzały
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...europy-5-10-2023-czwartek.169467/post-7217575

Dziś w ramach 2 kolejki Ligi Europy dojdzie do pojedynku pomiędzy Molde i Bayerem Leverkusen. Gospodarze w swojej lidze zajmują 5 miejsce z dorobkiem 44 punktów mając na koncie 13 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 52-24. Molde na 10 ostatnich meczy zanotowało 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Norwegowie w swojej lidze są bezapelacyjni, ale w europejskich pucharach już im tak dobrze nie idzie, ponieważ te 3 porażki doznali z Qarabag, i 2 razy z Galatasaray. Dziś w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Martin Bjornbak, i Martin Linnes, którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Bayeru Leverkusen zajmuje w swojej lidze fotel lidera z dorobkiem 16 punktów mając na koncie 5 zwyciestw, 1 remis i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 20-6. Przyjezdni mają serię 11 kolejnych meczy bez porażki z czego 10 wygrali. Dziś w drużynie gości nie zagrają tacy zawodnicy jak Arthur,Timothy Fosu-Mensah, i Patrik Schick, którzy są kontuzjowani. Idąc dalej w stronę mojego typu to uważam, że Boniface spokojnie odda przynajmniej 2 celne strzały, ponieważ jest on głównym napastnikiem gości, który w Bundeslidze ma 6 strzelonych bramek i 2 asysty w 7 meczach. Patrząc na dyspozycję obu ekip i fakt, że Bundesliga jest silniejszą ligą i goście są faworytem, którzy będą prowadzić grę i przeważać i na pewno odda kilka celnych strzałów, a że Boniface jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem to mój typ spokojnie wejdzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +408
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Sporting - Atalanta
Typ: powyżej 9,5 strzałów Atalanta + 5,5 rzutów różnych w meczu
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza :

Zapowiada się dzisiaj ciekawy mecz w LE gdzie Sporting przyjmuje na swoich salonach zawodników z Włoch . Mecz wydaje mi się będzie mocno overowy, szybki z duża ilością strzałów. Wskazać zwycięzcę spotkania jest mi trudno, tutaj może wygrać każdy, natomiast wskazać ze będą oddawane strzały już zdecydowanie lepiej. Dlatego gram strzaly na Atalanta w ostatnim meczu LE grali z Rakowem, wiadomo Rakow to nie Sportking ale Atalanta pokazała swoją sile w ataku i dzisiaj uważam ze tez pokażą ze maja silna ofensywę i oddadzą minimum 10 strzałów, ten zespół ma kim starszych. Co mi się podoba w zawodnikach Atakanty to to ze oddają strzały z każdej pozycji nie czekają aby wejść do bramki tylko naprawdę każda pozycja i strzał na bramkę. Przez to ze strzałów będzie sporo bo Sporting tez ma kim straszyć pójdą rzuty różne, jakieś obrony bramkarza które będą wychodzić na rzut różnych czy po strzale odbicie od obrońcy czy nawet rajdy po bokach boiska pomocników a maja szybkich zawodników . Uważam ze to najlepszy zakłada dzisiejszego spotkania. Powodzenia Pany

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1375
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Mac. Haifa - Panathinaikos
Typ: 2 połowa over 3,5 kartki
Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...europy-5-10-2023-czwartek.169467/post-7217622

Hej, dzis o godzinie 21 odbedzie sie mecz w LE pomiedzy Mac. Haifa, a greckim Panathinaikosem. Moim typem są kartki w 2 polowie meczu. W ostatnim meczu sama druzyna z Haify pokryla by ten handicap. Mecze pomiedzy izrealskim, a greckimi druzynami zawsze sa zaciete, nikt nie odklada nogi. Scenariusz jaki by nie byl zwiastuje kartki w 2 polowie. Gospodarze po pierwszy meczu bez punktu, z bilansem 0-3, a grecy z wygrana w domu nad Villarealem. Scenariuszu na mecz nikt nie przewidzi, ale gdyby Maccabi strzelilo pierwsi bramke, grecy moga sie podpalic i zagrac ostrzej. W momencie gdy grecy bedą prowadzic, to druzyna izraelska pokazala, jak zdobyc 5 zoltych kartek, gdy mecz sie nie uklada i przegrywaja, w samej drugiej polowie zdobyli w 5 kartek w ostatnim meczu grupowym. Chcialem podac typ na win greków po kursie 3,0, tez dobra opcja, ale ide w kartki. Przy remisie, izrealczycy beda atakowac, bo remis w domu nie wiele im da. Grecy moga przerywac grozne ataki faulami, mowie wg mnie jaki by scenariusz nie byl, widza mi sie kartki. Kurs ciekawy warty ryzyka.

275
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1375
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: AZ Alkmaar vs Legia Warszawa
Typ: Ernest Muci strzeli gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...-uefa-5-10-2023-czwartek.169468/#post-7217625
Analiza:


Gospodarze niespodziewanie przegrali w pierwszej kolejce Ligi Konferencji. Przypomnijmy, że AZ mierzyło się na wyjeździe ze Zrinjski i tam do przerwy pojawiła się przewaga 3:0. Niestety rywale odrobili stratę w drugiej połowie, a nawet byli w stanie sięgnąć po zwycięstwo, strzelając 4 bramki pod rząd. LK dla ekipy z Alkmaar to prestiżowe rozgrywki, w których mogą pokazać swoje umiejętności, ponieważ Liga Mistrzów to już za wysokie progi. Fani mają nadzieję, że na własnym obiekcie uda się wrócić na zwycięskie tory. Na krajowym podwórku AZ radzi sobie naprawdę dobrze, zajmując aktualnie 2. Miejsce w tabeli i co ciekawe jest to jeszcze niepokonana drużyna w Eredivisie. Czy swój stadion pozwoli na pierwszy triumf w Lidze Konferencji?

Legia miała spore problemy w Białymstoku. Można było się spodziewać trudnej przeprawy z Jagiellonią. Przed Wojskowymi naprawdę wymagający kalendarz, ponieważ już dzisiaj odbędzie się drugie stracie w LK, a w niedzielę hit z Rakowem Częstochowa, dlatego też Kosta Runjaić oszczędzał swoje największe gwiazdy, tak długo jak mógł. Dzisiaj oczekuje się już galowego składu i ciekawy jestem, jak Legia zaprezentuje się w Holandii. Fanatyczni kibice z pewnością pojawią się na obiekcie w Alkmaar, ale to nie będzie takie głośne wsparcie, jak na Łazienkowskiej. Czy stać przyjezdnych na niespodziankę?

Zdecydowałem się na bramkę Ernesta. Muci znajduje się w bardzo dobrej formie i chociaż w ostatnich starciach nie popisał się golem, to jestem zdania, że w spotkaniu Ligi Konferencji popisze się przynajmniej 1 trafieniem. Jego występ przeciwko Aston Villi był świetny, czas kontynuować to w kolejnej rywalizacji w LK. W Ekstraklasie nie otrzymywał ostatnio wielu minut, dlatego chęć na przełamanie będzie ogromna. Alkmaar to nie jest żadna potęga w defensywie, co pokazało ich spotkanie z Mistrzem Bośni i Hercegowiny, dlatego wierzę, że Albańczyk pokaże to, co ma najlepsze. Z pewnością pojawią się okazje do kontrataku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +408
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: AZ Alkmaar - Legia Warszawa
Typ: Alkmaar
Kurs:
1,53
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...-uefa-5-10-2023-czwartek.169468/#post-7217634
Analiza:


Przed nami 2 kolejka Ligi Konferencji. W pierwszej Legia sprawiła bardzo miłą niespodziankę pokonując Aston Villę 3:2 natomiast Alkmaar sprawił własnym kibicom dramat w 2 połowie, do przerwy prowadzili 3:0 by koniec końców przegrać 3:4.
Ogólnie jeśli chodzi o ligę Holenderską to Oni poszli mocno do góry poziomem jeszcze nie dawno tylko Ajax był na Europejskim poziomie dziś już Feyenoord gra jak równy z równym z Atletico Madryt, PSV również ale i do tego grona można dołączyć Alkmaar. Zwłaszcza u siebie Alkmaar jest bardzo mocną drużyną.
Przytoczę poprzedni sezon bo ten dopiero się rozpoczął i nie grali jeszcze dużo meczy ale w poprzednim sezonie grając u siebie potrafili pokonać Lazio Rzym 2:1, Anderlecht 2:0 w grupie wygrali wszystkie swoje mecze by ulec dopiero w półfinale z West Ham.
Uważam, że gospodarze dzisiejszego meczu mocno podrażnieni poprzednim meczem usiądą na rywalu już od 1 minuty ale nie powtórzą tego błędu i nie oddadzą tego meczu.

153
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1462
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
SNooker English Open
godzina 20.00
Judd Trump - Sijun Yuan
Typ Sijun Yuan
kurs 3.75
superbet
link w temacie:

Analiza:
w h2h 4:0 dla trumpa ale dwa z tych meczów kończyły się na deciderach.German Master 2017 5:4 i Englisch Open czyli właśnie dokładnie ten sam turniej sprzed 3 lat 4:3 dla Trumpa choć Chińczyk prowadził już 3:1.Ale miał wtedy 20 lat a dzisiaj ma 23 i chyba uczynił spory progres.W ostatnim meczu bardzo pewnie pokonał Milkinsa rundę wczesniej Forda 4:2 i ten mecz bardzo mi się podobał.
Trump w ostatnim swoim meczu grał z Jimmy Robertsonem , wygrał po deciderze ale miał tam sporo szczęscia.Robertson w decydującym frejmie miał szansę na podejście przy dobrym układzie do zczyszczenia jednak minimalnie spódłował i dopóscił Trumpa do stołu.Na pewno nię będzie łatwo Trump to w końcu były mistrz świata i piąty obecie zawodnik rankingu ale ostatnie wyniki i gra młodego Chińczyka wyglądają dosyć groźnie i po tym kursie zaryzykuję.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Aston Villa - Zrinjski
Typ: remis lub Zrinjski
Kurs: 6,60
Bukmacher: Etoto
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...i-uefa-5-10-2023-czwartek.169468/post-7217642




Witam!
(kurs podczas pisania spadł o 0,2 na 6,60)

Zapraszam wirtualnie na mecz w Birmingham.

Sędzią spotkania będzie Urs Schnyder ze Szwajcarii.

Ja tu czuję niespodziankę. Uważam że klub z Bośni i Hercegowiny stać na niespodziankę.

Zrinjski w swojej lidze na 4-tym miejscu, na 7 rozegranych meczy 5 wygrał i dwa przegrał. Bilans bramkowy 16-9.

Aston Villa jest na 5-tym miejscu w lidze, na 7 rozegranych meczy 5 zwycięstw i 2 porażki, bilans bramkowy 18-11.

W statystykach obu drużyn brak remisu więc może dziś ?

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...y/aston-villa-hsk-zrinjski-mostar-MPL81708227 Podział stawek jest następujący: 99,4% na AV 0.1% na remis i pół procent na gości.

HSK Zrinjski Mostar ograł AZ Alkmaar pomimo że przegrywał do przerwy 0:3. 4 bramki w drugiej połowie robi wrażenie. Cały czas cisnęli zawodnicy AZ więc gra pod presją im niestraszna. A może to ich taki styl.

https://www.livescore.com/en/footba.../zrinjski-mostar-vs-az-alkmaar/1072082/stats/

W każdym razie nie postawiłbym pieniędzy na AV. Wyjdą, oleją mecz skończy się 0-0 i po kasie.

Pozdrawiam

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: AZ Alkmaar vs Legia Warszawa
Typ: Legia over 3,5 strzałów w światło bramki
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...i-uefa-5-10-2023-czwartek.169468/post-7217643
Analiza:



Miałem dziś nie grać, ale jak zobaczyłem kurs na ten zakład to nie wytrzymałem😁
Jak gra Legia w tym sezonie każdy widzi, a szczególnie w pucharach tworzy niesamowite widowiska. Podopieczni Runjaica grają bardzo otwarty i ofensywny futbol, niezależnie czy grają na własnym stadionie, czy na wyjeździe. Kreują mnóstwo sytuacji bramkowych i grają do przodu, przez co też tracą dużo bramek. Wystarczy spojrzeć na statystyki ich meczów wyjazdowych z tegorocznych meczy pucharowych: z Ordabasy 2:2 i 7 strzałów w światło bramki, z Austrią Wiedeń 5:3 i 7 strzałów w światło bramki, z Midtjylland 3:3 i 5 strzałów w światło bramki. W meczach na własnym stadionie, również tworzą świetne widowiska i ich filozofia gry jest taka sama, czyli do przodu!!! Mecz z Aston Villą był świetnym spektaklem i nie pamiętam kiedy ostatnio oglądając mecz polskiego zespołu w pucharach było we mnie tyle pozytywnych emocji i dumy z tego co pokazują piłkarze z Ekstraklasy!!!
Ich przeciwnik, to również zespół usposobiony ofensywnie. W ostatnim meczu pucharowym z Zrinjskim roztrwonili przewagę 3 bramek z pierwszej połowy i w drugiej stracili 4, przegrywając mecz. Świadczy to o tym że ich defensywa nie jest monolitem i nie skupiają się głównie na obronie własnej bramki. Dziś będą chcieli z pewnością wygrać, bo remis lub przegrana, mając w perspektywie kolejny mecz na wyjeździe z Aston Villą, stawiałaby ich w fatalnej sytuacji patrząc w tabelę tej grupy. Żeby wygrać muszą strzelić bramki, a to woda na młyn Legii. Sądzę że po raz kolejny zobaczymy bardzo ofensywny mecz z wieloma bramkami i przede wszystkim strzałami na bramkę.
Jestem pewien że mimo ważnego meczu w weekend z Rakowem, gra wojskowych nie zmieni się i nadal będą chcieli przede wszystkim strzelić przeciwnikowi więcej goli niż on, a nie będą się skupiać na defensywie. Linia 3,5 strzałów w światło bramki, była pokrywana w każdym z meczów Legii w tegorocznych rozgrywkach pucharowych i to często grubo przekraczana. Myślę że dziś się to nie zmieni i Legia zaaplikuje holendrom kilka bramek, oddając przy tym minimum 4 strzały w światło bramki!!!
0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 21:05
Spotkanie: Bourg - Śląsk
Typ: Miletic over 10,5 pkt
Kurs: 1,8
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:


Pierwszy mecz Śląska w pucharach. Gram tutaj over Mileticia, który ostatnio nie zawiódł w lidze. Serb ma doświadczenie w Europie i dziś pewnie będzie miał dużo podań, z których powinien zrobić pożytek. Naprawdę niska linia jak na gracza tej klasy.

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1831
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom