>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ: Czeska 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Litomerice vs Kadan
Typ: under 5.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam. Dziś postawiłem na ciekawy mecz dwóch wyrównanych drużyn z ligi czeskiej. Kadan zajmujący 4 pozycję podejmuje Litomerice, które w tabeli jest oczko niżej. Kadan to drużyna, która na wyjazdach świetnie się broni i mało strzela. Posiada najniższy bilans bramek w lidze dlatego nie sądze by z tak dobrą drużyną ryzykowali i nastawiali się na zdobywanie bramek. Litomerice na swojej tafli w 11 meczach straciła tylko 18 bramek. Fakt faktem dobra obrona nie znaczy słaby atak, ponieważ grając z mniej wymagającymi rywalami lubili sobie nastrzelać jednak są podstawy do tego by twierdzić, że w tym meczu będzie inaczej. Przewiduje dużo agresji, walki i postawy obu drużyn która będzie gwarantowała szczelny dostęp do własnych bramek dlatego under 5.5 powinien wchodzić na spokojnie. Pozdrawiam.
✅75
 
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maribor - Chelsea
Typ: Chelsea czyste konto - Tak
Kurs: 1.83
Bukmacher: BET365
Chelsea to drużyna która, świetnie gra w defensywie, a to dzięki Jose Mourinho, który to właśnie na początku skupia się na obronie, a szczególnie w LM na wyjazdach. Słoweńcy są o wiele gorszą drużyną od Chelsea, co pokazał pierwszy mecz, w którym od początku do końca Londyńczycy kontrolowali przebieg spotkania. Chelsea nadal jest niepokonana w 15 meczach w tym sezonie, ostatnim razem przegrała z Atletico w poprzednim sezonie ligi Mistrzów. Ten sezon dla Chelsea może być naprawdę cudowny, grają świetnie. Aktualnie tylko Real i Bayern są w lepszych formach. Przyjście Fabregasa i Costy, plus powrót Courtoisa z wypożyczenia, to świetne transfery, Fabregas w końcu zaczął grać tak jak prezentował się w Arsenalu. Jak dla mnie Maribor tylko przy na prawdę dużym szczęściu dzisiaj może się pokusić o bramkę, tak jak to miało miejsce w ostatnim meczu Chelsea w lidze, gdzie Londyńczycy stracili bramkę z QPR (aczkolwiek takie bramki rzadko mają miejsce).
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina: 20:30
spotkanie Bourges-Imos Brno
typ: over 53,5 drużyna gości
stawka: 1,80
bukmacher: bet365

Witam typ opieram głównie po wyliczeniach i po statach jak wiemy to jest kosz kobiet a kobiety zmienną są ???? przyklad dzisiejszego meczu Nadhezdy z Toruniankami torunianki wyszly na 7pkt by rosjanki wyrównały i znowu torunianki wyszly na 7 pkt by w konsekwencji przegrac to spotkanie ???? a teraz trochę statystyk h2h na wszystkie pięc rozegranych spotkan miedzy sobą wszystkie punkty byly pokryte z nawiązką drużyna gości w każdym meczu rzucała minimum 60 pkt przez 40 minut rzucic 54 pkt wg mnie jak najbardziej linia jest do pokrycia,pozdrawiam
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (LM)
Spotkanie: Bayern- Roma
Typ: Bayern i poniżej 3,5
Kurs: @2.2
Bukmacher: bet365
Godz. 20.45
ANALIZA. Witam. Obiecałem sobie od jakiegoś czasu, że wrócę do pisania analiz, ale ku**a nie z takim falstartem, wczoraj miał wpaść czyściutki underek to musiało się skończyć 1-2 i bramka w 89 minucie- no bo jak by inaczej???
Ale do rzeczy, narzekanie na bok. Dzisiaj jedziemy do Monachium, gdzie Bayern podejmuje Rome. Mecz w Rzymie to była masakra (tzn to co Bawarczycy zrobili z Romą to była masakra). Roma w tym meczu popełniła jeden kluczowy błąd- poszła z Bayernem na wymianę ognia i po 2 ładnych akcjach w pierwszych minutach meczu dostali bramkę, potem znowu chcieli zadać cios i skończyło się 2-0. Wtedy Roma się pogubiła a Bayern raz po raz dobijał zdezorientowanego rywala jeszcze przed przerwą. Ribery wracający po kontuzji też się chciał pokazać i postawił kropkę nad i.
Ten mecz będzie zupełnie inny i wg mnie będzie przypominał poniekąd wczorajszy mecz Realu z The Reds, czyli drużyna która rozjechała rywala na wyjeździe u siebie strzela bramkę i kontroluje grę do końca bez forsowania tempa zapewniając sobie awans do dalszej fazy turnieju. Już nieraz fani Bayernowi z Guardiolą zarzucali Im minimalizm (w tym ja  ) ale w tym przypadku będzie to uzasadnione, mecz z BVB nie był lekki i widać było, że Bayern chciał to spotkanie wygrać, bo o i ile nie oszukujmy się wiadomo kto zdobędzie Tytuł w bundeslidze 2014/15 to jednak od kilku lat BVB ma lepsze bilanse w dwumeczach z Gwiazdą południa. A co ma zrobić dzisiaj biedna Roma? Skupić się na grze obronnej, by jak najmniej stracić, myślę, że Garcia przemyślał wszystko i zdał sobie sprawę z tego, by nie odsłaniać się zbytnio i dać spokojnie Bayernowi grać zamykając się szczelnie na swojej połowie, tym bardziej, że czeka ich nie łatwy pojedynek w Serie A z Torino. Oczywiście AS Roma nie odpuści i będzie walczyła o awans, ale raczej dzisiaj skupią się na jak najmniejszych stratach i przy dobrej grze obronnej nie powinni stracić więcej niż 3 bramek. A o awans powalczą u siebie z MC lub też w pierwszy weekend grudnia w mroźnej pewnie już wtedy Moskwie. Bayern wg mnie nie będzie szaleńczo atakował, chociaż skład przez Pepa wystawiony dość mocny. Jednak będą dużo grać piłką, bramkę zdobędą by grało im się łatwiej, by była ta przewaga i by dzisiaj zapewnić sobie awans, ale nie będą dzisiaj rozrywać Romy na strzępy, bo Roma dzisiaj po prostu się nie da- nie świadczy to za dobrze o drużynie,która w dwumeczu przegrywa załóżmy 12-1 albo wyżej. Roma będzie broniła resztek szacunku i dzisiaj postara się o niski wymiar kary. Powidziałbym, że może nawet pokusi się o niespodzianke i wyrwanie punktu Bayernowi grając na 0-0, ale taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny, gdyż jak wspomniałem silny skład wystawiają gospodarze i mają tyle schematów gry, do tego ta technika i wymiana pozycji, że nie będzie siły by nie rozmontowali obrony Rzymian. Jeszcze słowo o obronie Bayernu, w meczu z BVB stawiałem, że Bayern nie straci bramki- myliłem się, ale teraz raczej Neuer więcej kontaktu z piłką będzie miał w okolicy linii środkowej boiska niż we własnym polu karnym.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, GRUPA E
Spotkanie: City – CSKA Moskwa
Typ: over 4.5
Kurs: 3.50
Buk: bet365
Godz. 20:45
Analiza:
Sytuacja w grupie E wygląda bardzo ciekawie patrząc na to że na początku mieliśmy dwóch pewniaków do awansu. Pierwszy z nich Bayern nie zawiódł wygrywając trzy mecze w tym ostatnio ograli Rome w Rzymie 1:7. Drugi z tych pewniaków City zgromadziło tylko dwa oczka i plasuje się dopiero na trzecim miejscu. Dzisiejsze starcie z CSKA będzie dla nich kluczowe bo muszą je po prostu wygrać. Piłkarsko są zdecydowanie lepsi ale trzeba to jeszcze udowodnić. Mecz w Rosji pokazała że żadnego rywala nie wolno lekceważyć, City które prowadziło do przerwy 0:2 (a powinno być wyżej) tak naprawdę nie wiem co sobie w przerwie pomyślało. Chcieli się chyba oszczędzać na mecz ligowy i zagrali katastrofalnie drugą połówkę. Po tym jednak spotkaniu moim zdaniem wyciągnęli odpowiedni wnioski jak się jest zespołem o klasę lepszym to trzeba to pokazać przez całe spotkanie i dziś jestem przekonany że wyjdą z odpowiedni nastawieniem i koncentrację utrzymają do końca. CSKA nie ma nic do stracenia by grać w pucharach na wiosnę muszą dziś wygrać, zapewne zagrają defensywie czekając na kontry ale nie ma co ukrywać nie posiadają takiej defensywy by przeciwstawić się sile ofensywnej „Obywateli”. Do tego wszystkiego jeszcze dochodzi zmęczenie po ciężkim boju z Zenitem w lidze a sił w tym spotkaniu sporo zostawili. No i jeszcze aspekt wyjazdowy, ostatnie pięć spotkań Ligi Mistrzów na terenie rywali to pięć porażek w tym ubiegłoroczna z City 5:2, dziś moim zdanie będzie powtórka z rozrywki.
⛔100
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Fulham - Blackpool
Typ: 1
Kurs: 1.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oczy całego świata będą zwrócone na Ligę Mistrzów, ale warto pamiętać o najlepszym zapleczu najwyższej ligi. Mowa oczywiście o Championship. Liga Mistrzów Ligą Mistrzów, ale gdy pojawia się taka perełka, to trzeba ją wykorzystać.
Zacznę od mojej oceny zespołu gospodarzy i napiszę co sądzę o ich sytuacji. Według mnie rzeczą niepojętą jest, że klub taki jak Fulham, z bogatą historią, świetnymi kibicami i fajnym kamerlanym stadionem, kisił się w Championship. Przecież parę lat temu grali w finale, jeszcze wtedy, Pucharu UEFA. A dziś zajmują odległe 21. miejsce na zapleczu Premier League. Jednak zauważyłem, że powoli wszystko wraca do normy. Londyńczycy notują ostatnio przyzwoite wyniki. Ogólnie sądzę, że moga się pokusić nawet o awans do Premier League. Nie wyobrażam sobie Fulham grającego w Championship 2-3 lata. Jeśli nie w tym sezonie, to na pewno w następnym uda im się awansować. Dla piłkarzy musi to być frustrujące. Weźmy na przykład Scotta Parkera... Najlepszy piłkarz PL sezonu 2010/11, kapitan reprezentacji Anglii na Euro 2012, świetny piłkarz i walczak gra w Championship? Jego miejsce to Premier League! Tak samo jak jego klubu.
Jesli Fulham dziś wygra awansuje na 18. miejsce w tabeli. Piłkarze muszą po prostu się spiąć. Nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów z Blackpool, drużyną, która w tym sezonie na wyjazdach zdobyła 2 punkty i zajmuje ostatnie miejsce w lidze.
Jak już wspominałem, Fulham notuje ostatnio niezłą serię. W pięciu ostatnich meczach przegrali tylko z bardzo mocnym Middlesbrough (2 miejsce). Od trzech meczów Fulham jest u siebie niepokonane. Według mnie dzisiejszy mecz i wygrana gospodarzy to tylko formalność.
Pozdrawiam.
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City – CSKA Moskwa
Typ: 1 (handicap Manchester City -2)
Kurs: 3,1

Bukmacher: William Hill
Analiza:


Manchester podobnie jak przed dwoma laty nie najlepiej rozpoczął zmagania w Lidze Mistrzów, bowiem po trzech kolejkach gospodarze mają tylko 2 punkty na koncie. W ostatnim meczu Obywatele stracili prowadzenie w Moskwie z CSKA w końcówce meczu musieli zadowolić się tylko remisem mimo, że to oni byli stroną przeważającą niemal przez całe spotkanie. CSKA spisuje się w Lidze Mistrzów jeszcze gorzej gdyż do tej pory zdobyło tylko 1 punkt. Dla obu drużyn jest więc to mecz o być albo nie być w kolejnej fazie LM. City po dwóch niespodziewanych porażkach, najpierw z West Ham w lidze 2-1 a następnie w pucharze Anglii z Newcastle 2-0 w ostatnim meczu w końcu się przełamali pokonując w derbowym pojedynku Manchester United. Rosjanie tymczasem w ostatniej kolejce również mieli mecz na szczycie tyle tylko, że musieli uznać wyższość Zenitu przegrywając przed własną publicznością 0-1. W poprzednim sezonie obie ekipy również rywalizowały w tej samej grupie i dwukrotnie górą był angielski zespół. Obywatele przed własną publicznością wygrali gładko 5-2. Dziś również powinno paść sporo bramek tym bardziej, że obie ekipy interesuje tyko komplet punktów. Otwarta gra to jest to co City lubi najbardziej, dlatego liczę dziś na sporo bramek zwłaszcza strzelonych przez Obywateli, którzy co prawda zagrają dziś bez Silvy, ale nie powinni mieć problemów ze strzeleniem kilku bramek Rosjanom.
Przewidywane składy:
Man City: Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy - Milner, Y. Toure, Fernando, Nasri - Dzeko, Aguero
CSKA: Akinfeev - Fernandes, Ignashevich, V. Berezutski, Schennikov - Wernbloom, Natcho - Tosić, Eremenko, Musa - Doumbia
⛔100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - Schalke 04
Typ: Sporting Lizbona
Kurs: 2.20
Bukmacher: bwin
Analiza:
Na dzis proponuje spotkanie w pilkarskiej Lidze Mistrzow. Druzyna z Portugalii rozegra spotkanie z ekipa niemiecka. Sporting Lizbona vice mistrz Portugalii ostatniego sezonu, ale w tym juz tak dobrze nie idzie. W lidze 6 miejsce, a w Lidze Mistrzow ostatnie, 4 pozycja z jednym punktem. Schalke 3 miejsce ostatniego sezonu w lidze niemieckiej, ale w tym tez srednio, 8 pozycja w lidze, ale w Lidze Mistrzow 2 miejsce z 5 punktami. Ogladam czesto Schalke i ta druzyna mnie nie przekonuje. Zmiana trenera troche wniosla ale nie duzo. Sporting tez widzialem kilka razy i gra mi sie podobala bardzo ale wynik nie zawsze szedl z gra. Stawiam na Sporting Lizbona, poniewaz to jest dla nich mecz ostatniej szansy o wyjscie z grupy, czy to do kolejnej rundy Ligi Mistrzow, czy tez do ligi europejskiej. Jestem przekonany, ze w dzisiejszym spotkaniu pilkarze z Lizbony beda grac na 120 procent, aby osiagnac wygrana i wydaje mi sie, ze ze wsparciem swoich kibicow uda im sie to osiagnac. Powodzenia!
✅120
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - grupa E, Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - CSKA Moskwa
Typ: Zakład na gole (czas reg.) - każdy inny wynik
Kurs: 7.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mecz którego City nie mogą spier... . Ostatni z &quot;łatwych meczów&quot; w tej grupie dla City. Potem już tylko rozpędzony walec z Monachium i wyjazd do Rzymu. CSKA mimo remisu u siebie z City to outsider. City z nożem na gardle, od początku meczu zaatakuje ostro gniotąc rywala. Do przerwy przewiduje 3:0 może 3:1, a następne bramki padną w drugiej połowie. Wynik w granicach 5:1, 6:1 tak sądzę. CSKA w ostatnich meczach ligowych traci mnóstwo bramek i to w cale nie z potęgami. Dzisiaj ich obrona nie wytrzyma naporu, a trafić cokolwiek też będzie trudno. Powodzenia.
⛔100
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting - Schalke
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór z Ligą Mistrzów wybrałem między innymi mecz Sportingu z Schalke. Portugalczycy w Lidze Mistrzów po prostu cieniują, ale kiedyś zła passa musi minąć. Według mnie dzisiejszy mecz jest świetną okazją do przełamania się.
Dwa tygodnie temu, Schalke wygrało u siebie 4-3. Dzisiaj może być podobnie, tyle, że więcej bramek będzie po stronie Sportingu, który ma tylko punkt i jesli chce jeszcze walczyć o awans (chocby i do LE) to spotkanie musi po prostu wygrać. Nie widzę tu innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy.
Schalke notuje w Lidze Mistrzów dobre wyniki. Remis z Chelsea w Londynie robi wrażenie. Jednak ten z Mariborem już nie (czyżby dzisiaj Maribor-Chelsea X?). Niemcy potrafią zagrać taki mecz, że ręce same składają się do oklasów. Innym razem grają katastrofalnie. Dzisiaj łatwo nie będą mieli. Obu drużynom zalezy na zwycięstwie. Uważam ,że atut własnego boiska, pasji i zaangazowania pomoże dziś w zwycięstwie gospodarzom.
Dobrym rozwiązaniem może być też +2.5/1 lub jak kto woli, po prostu +2.5. Żadna z drużyn nie słynie ze świetnej gry obronnej, ale w ataku grają świetni zawodnicy. Jedengo możemy być pewni - czeka nas ciekawy mecz i oby z wygraną Sportingu.
Pozdrawiam.
Regulamin (drugi typ w tym samym dniu)
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:45
spotkanie: Ajax - Barcelona
typ: over 4,5
kurs: 3,45
bukmacher: Oddsring
analiza:
Kurs zdecydowaniu nie zachęca do gry na tak wysoki over, jednak po przeanalizowaniu paru meczy tych drużyn w swoich ligach oraz w pucharze postanowiłem pograć. Barcelona z Celtą Vigo w minionej kolejce miała tyle okazji, aby wygrać minimum 3:1, nie wpadało mówi się trudno. Nie popadajmy zaraz w bezmyślność mówiąc, że drużyna, w której o sile stanowią gwiazdy światowej sławy jest bez formy i będzie przegrywała seryjnie. Nie wyszło w Gran Derby z Realem, z Celtą, jak już wcześniej wspomniałem, ale dzisiaj już na pewno odpalą. Z pewnością trio Neymar, Suarez i Messi zadbają o minimum 2-3 bramki. Ajax również zdecydowanie nie postawi autobusu w polu karnym. Nie oszukujmy się nie mogą zagrać otwartego futbolu z drużyną Luisa Enrique, ale wielką głupotą byłoby myślenie tylko i wyłącznie jak przetrwać oblężenie i nie zostać ugryzionym przez Suareza dosłownie i w domyślnym tego słowa znaczeniu. Muszą szukać swoich okazji z kontrataków, jak i po stałych fragmentach. Poddektstów można również poszukać chociażby w nieciekawej sytuacji Ajaxu. Przegrana zamyka im drogę awansu, który od początku był poza ich zasięgiem, ale kibice wciąż wierzą, więc najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie koncertu bramek. Barcelona i tak coś ustrzeli to Ajax nie powinien pozostać dłużny, co już udowodnili w pierwszym meczu trzy tygodnie temu na Camp Nou, gdy przy stanie 0:2 narobili gęsiej skórki kibicom Blaugrany strzelając na 1:2. Wtedy skończyło się 1:3 i udowodnili sobie jak dużo dobrego pozostawia po sobie strzelona bramka Barcelonie walcząc o nią do samego końca.
⛔100
 
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Athletic Bilbao - Porto
Typ: Powyżej 1,5
Kurs: 1.42
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam serdecznie, typ który postaram się troszkę uzasadnić, jest jednym z typów które śmiało można pchać do podbicia AKO ( w moim przypadku spełnia on właśnie taką rolę ). Pozycje premiowane awansem w grupie H po dzisiejszych spotkaniach się już raczej nie zmienią ( aczkolwiek wszystko może się wydarzyć ). Inaczej sytuacja ma się w odniesieniu do Ath. Bilbao, cały czas mają otwartą furtkę jeśli chodzi o grę w LE. Muszą walczyć, a co za tym idzie muszą zdobywać bramki ! oczywiście nie liczę w tym spotkaniu na grad goli, aczkolwiek myślę, że 3 brameczki spokojnie dzisiejszego wieczoru zobaczymy, jednak nie będę grał typu na over 2,5 bo jak wiadomo, zawsze jest to wieksze ryzyko, a ja dzisiaj przyznam szczerze, że dodatkowego ryzyka przy swoim kuponie nie potrzebuję ????
ps: warto też zwrócić uwagę na kurs 2.00 dla BTS
pozdrawiam i życzę wysokich wygranych !
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 0

jadenk

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina:20:45
Spotkanie:Maribor-Chelsea
typ:Chelsea wygra bez straty bramki
kurs:2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu Chelsea podejmie debiutujący w Lidze Mistrzów Maribor. Przed dwoma tygodniami piłkarze Jose Mourinho rozbili Słoweńców 6:0. W tym meczu również gładko sobie powinni z nimi poradzić. Dodatkową motywacją dla Chelsea będzie fakt, że zwycięstwo w dzisiejszym meczu praktycznie zapewni im awans. Dodając do tego to, że drużyny Mourinho zawsze słynęły z solidności w obronie nie spodziewam się, żeby Maribor chociaż raz zdołał pokonać bramkarza Chelsea w dzisiejszym meczu. Stawiam na zwycięstwo Chelsea i czyste konto londyńczyków.
⛔100
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern VS. AS Roms
Typ: Remis-Roma
Kurs: 26.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Jest to typ z kategorii tych ryzykownych, ale jak to sie mówi kto nie ryzykuje nie pije szampana. Dwa tygodnie temu byłem przekonany, że AS Roma zremisuje, a może nawet wygra starcie z Bayernem Monachium. Okazało sie jednak że taktyka Rudiego Garcii zakładająca otwartą wymianę ciosów nie przyniosła zamierzonego efektu, wręcz przeciwnie Wilki przegrały pierwszy raz tak wysoko grając na własnym boisku. Dzis podrażniona duma będzie miała swoje odzwierciedlenie i bardziej waleczni wyjdą Giallorossii na to spotkanie. Oczekuje tutaj przełamania niekorzystnej passy trwającej od spotkania z Juventusem. Środek pola Romy jakby nie patrzeć jest na prawdę mocny, obrona jeżeli zagra na swoim przyzwoitym poziomie, jako monolit nie powinna pozwolić tak łatwo strzelać goli Lewandowskiemu i kolegom. Dużo tez bramek wynikało z błędów De Sanctisa ale wraca on do formy ponieważ z Napoli bramki padały nie z jego winy i w kilku sytuacjach udało mu sie uratować Luppich. Liczę mocno na szybkie skrzydła w postaci Iturbe i Gervinho oraz kończącego wszystko Destro. Zobaczymy jak będzie, jakaś niespodzianka musi dzis sie zdarzyć i liczę że Roma właśnie będzie jej częścią. Pisze z telefonu wiec wiecej juz nic nie dodaje i zapraszam na mecz. Pozdrawiam!
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekwador, Serie A, Segunda Etapa
Spotkanie: CD Universidad Catolica - Mushuc Runa
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
Godzina: 22:30

Analiza:

Przed nami spotkanie rozpoczynające czternastą kolejkę ekwadorskie &quot;Serie A&quot; w pierwszym pojedynku na stadionie olimpijskim &quot;Atahualpa&quot; zmierzą się drużyny ze środkowej części tabeli a mianowicie &quot;U. Catolica&quot; (miejsce 8) wraz z przyjezdną drużyną &quot;Mushuc Runa&quot; (miejsce 6). Faworytem wg. bukmacherów jest tutejsza drużyna gospodarzy. Ja mimo wszystko uważam, że w tym spotkaniu nie zostanie wyłoniony żaden zwycięzca, który zabierze 3 punkty tyko będzie ich podział. Gospodarze w tym sezonie kiepsko się spisują bowiem na 13 rozegranych spotkań połowa stanowi przegrane mecze a dokładniej ma się to tak: 4 wygrane, 2 remisy i 7 porażek. Ostatnie 5 meczy nadrobiło trochę bilans obo wcześniej było beznadziejnie - teraz to 3 wygrane i 2 porażki naprzemiennie. rużyna zdobyła 14 punktów w tabelce. Goście natomiast 2 pozycje wyżej i stan punktów 17 dał drużynie bilans 4 wygrane, 5 remisów i 4 porażki. Ostatnie 5 meczy to 2 porażki, wygrana oraz 2 remisy. Obie drużyny starły 3 pojedynki w tym roku począwszy od stycznia wcześnie ze sobą nie rywalizowali a spotkanie zakończyły się tak: pierwsze U. Catolica wygrała na wyjeździe 1:2 natomiast dwa późniejsze spotkania wygrała druzyna Mushuc Runa 30 lipca grając na wyjeździe wygrała 0:1 oraz miesiąc temu grając u siebie pokonała ową druzynę 2:0. Gospdoarze oczywiście bedą zmotywowani do dzisiejszej gry i mogą próbować się odegrać za tamtą porażkę. Ja mimo wszystko uważam że dzisiejszy mecz zakończy się podziałem punktów.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, GRUPA E
Spotkanie: Szachtar Donetsk - BATE Borisov
Typ: 1 Handicap (0-2)
Kurs: 2.87
Buk: Bet365
Godz. 20:45
Analiza:

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ekipa gospodarzy, która obok FC Porto jest głównym kandydatem do awansu z tej grupy. Po 3 kolejkach piłkarze z Ukrainy mają na swoim koncie 5 punktów i zajmują w tabeli jak narazie 2 miejsce. W pierwszych 2 kolejkach gracze Szachtara dwukrotnie zremisowali swoje mecze, ale w ostatniej zagrali na bardzo wysokim poziomie i rozgromili BATE na ich boisku aż 7-0. Dzisiaj ekipa z Doniecka liczy na kolejne 3 punkty, które przybliżą ich do fazy pucharowej tych rozgrywek. W lidze ukraińskiej drużyna Szachtara prezentuje się solidnie, ale ostatnio znów przydażyła się jej wpadka w postaci przegranego spotkania z ekipą Metalurga Donetsk. Dzisiaj podopieczni trenera Lucescu od początku ruszą na Białorusinów i będą chcieli jak najszybciej rozstrzygnąć losy tego meczu. Zespół z Białorusi w tych rozgrywkach Champions League sprawił już jedną niespodziankę, kiedy to pokonał na własnym obiekcie Ath. Bilbao 2-1. Na wyjazdach ekipa nie gra jednak najlepiej i jej kibice dziś znów będą drżec o wynik. W pierwszym meczu tych drużyn BATE Borisov zagrało na bardzo słabym poziomie i dzisiaj drużyna od początku musi wyjść bardzo skoncentrowana by znów nie doszło do blamażu. Ja stawiam na przynajmniej 3-bramkową wygraną Szachtara Donetsk.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka-Brazylia Superliga Mężczyzn
Godzina: 23:00
Spotkanie: Funvic/Taubate - Sesi SP
Typ: powyżej 3,5 seta
kurs:1.446
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dzisiaj ponownie zaproponuję spotkanie ligi brazylijskiej panów tym razem pomiędzy Funvic/Taubate i Sesi SP. Jeśli chodzi o gospodarzy to stawiałem na nich dwa dni temu przybliżając wzmocnienia jakich dokonali w tym sezonie. Spotkanie w którym na nich stawiałem wygrali z drużyną Brasil Volei Clube po tiebreaku 3:2 w ciężkich bojach, a wygrywali już 2:0 w setach. To wyjazdowe spotkanie pokazało, że drużyna ta jednak jeszcze nie gra tego co powinna i nie potrafili dobić przeciwnika, który doprowadził do stanu 2:2 w setach, ale już w decydującym tiebreaku też wyrównanym ostatnie słowo należało do Funvic. Była to ich 2 wygrana w tym sezonie i dzisiaj prawdziwy sprawdzian umiejętności z aktualnym wicemistrzem kraju Sesi SP. Drużyna gości u bukmacherów tak jak w poprzednim sezonie uznawana jest za jednego z trzech faworytów do mistrzostwa, a gra praktycznie tym samym składem co w ostatnim sezonie. Początek sezonu jednak dla tej drużyny nie jest zbyt udany, w pierwszej kolejce ograli na wyjeździe 3:1 zespół Montes Claros, ale już w kolejnym spotkaniu niespodziewanie ulegli przeciętnej drużynie Voleisul/Paqueta 1:3. Biorąc pod uwagę ten drugi wynik i spotkanie które odbyło się dzisiaj w nocy pomiędzy aktualnym mistrzem Sada Cruzeiro i pogromcami Sesi drużyną Voleisul/Paqueta zakończone wynikiem 3:0 dla Sada po krótkim spotkaniu, jestem za obstawieniem że Funvic wygra to dzisiejsze spotkanie zdecydowanie, ale jednak obawiam się tego meczu. Może być tak jak przed dwoma dniami, przewaga Funvicu w pierwszych setach i później zadyszka, dlatego też zdecydowałem, że postawię over 3,5 seta w tym meczu. Funvic powinien wygrać to spotkanie, ale jakiegoś seta im Sesi urwie i może być 3:1.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom