>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 5. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 Liga Hiszpańska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Villarreal - Malaga
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie ma nic pewnego z nba więc wbijam się jutro w La ligę. Dziwne kursy trochę jak tak sobie obserwuję te dwie drużyny. Villarreal na pewno ma apetyt na top 4 w tym sezonie bo Atletico jest bez formy i Sevilla też bez fajerwerków. U siebie grają bardzo dobrze 3-1-0 i bramki 10:1, widać że dom to tutaj ważna twierdza. Ostatnio wygrali w LE z dobrą ekipą Slavią 2:0 dość gładko i tam raczej wszystko idzie ku dobremu. Malaga narazie tankuje i to ostro, 6:21 ogólnie liga, wyjazdy jeszcze gorzej 0-0-5 i 0:11 więc tutaj jest dramat. Nie idę jednak w jakieś ostre handi bo lubią przegrywać 2:0/1:0/2:1 więc miazgi nie ma, ale konsekwentnie każdy ich leje. Z drugiej strony gospodarze u siebie jadą dość konkretnie dolne ekipy i tutaj kusi coś więcej, ale w tym miesiącu gram bez szaleństw. Co tam jeszcze na pewno Villarreal będą bardziej zmęczeni bo jednak grali w czwartek daleko od domu, ale tutaj nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu. Czołówka jest na wyciągnięcie ręki, komplet punktów z ranną zwierzyną to obowiązek bo taka Valencia np odjechała w tym momencie na 10 pkt! Teminarz także dość bolesny przed nimi bo mają spotkania z Realem/Barca/Valencia/Sevilla także łatwiej nie będzie!
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Juventus vs Benevento
Typ: handicap 0:3 wygrana Juventusu
Kurs: 1.92
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wybrałem spotkanie z ligi włoskiej pomiędzy Juventusem a drużyna Benevento. Oglądałem przed chwilą konferencję przedmeczową i czekałem na kwestię która najbardziej mnie interesowała przed meczem czy Juventus wyjdzie rezerwowym składem czy podejdą do spotkania poważnie. Trener Allegri powiedział że planuje zmiany ale większość składu pozostanie bez zmian z ostatniego spotkania. Moim zdaniem zmiany będą nie liczne, które nie wpłyną na grę zespołu, a rezerwowi zawodnicy będą chcieli wykorzystać swoją szansę od trenera. Juventus jak co roku jest faworytem do wygrania ligi i tak jest również w tym sezonie co mecz aplikują swoim rywalom sporo bramek i tak będzie moim zdaniem również tym razem. A drużyna gości ? 11 spotkań i 11 przegranych bilans bramek 4:29. Seria A okazała się zbyt wysokimi progami dla drużyny Benevento. Największe porażki osiągali z największymi w tej lidze Lazio 1:5, Roma 0:4, oraz Napoli 6:0. resztę spotkań również przegrali ale różnicą 1-2 bramek. Myślę że nie ma co się tutaj więcej rozpisywać drużyna gości przyjeżdza do Turynu po jak najmniejszy wymiar kary. Myślę że zawodnicy Starej Damy urządzą sobie jutro trening strzelecki i wygrają minimum trzema golami !
⛔ 100
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Jutro spotkanie Szczecińskiej Pogoni z obecnym mistrzem kraju Legia Warszawa. Gospodarze do spotkania podchodzą z bardzo kiepska sytuacja jeżeli chodzi o ostatnie spotkania. W poprzednich pięciu meczach zdobyli zaledwie jeden punkt do tego fatalny bilans bramek 3-11. W ligowej tabeli zajmują oni ostatnie miejsce i nic nie wskazuje na to, żeby ta sytuacja miała się poprawić. Na mecze przychodzi coraz mniej kibiców i wiara w powodzenie swojego zespołu została już chyba tylko u najbardziej zagorzałych kibiców. Legia Warszawa natomiast w odmiennych nastrojach. Jak wiadomo nie dawno do stołecznego klubu przyszedł nowy trener Romeo Jozak, który odmienił nastawienie warszawskiego klubu co zaowocowało wynikami. Również w moim odczuciu &quot;wizyta&quot; kibiców Legi po porażce z Lechem wywarła wpływ na większe zaangażowanie piłkarzy. Legionisci w ostatnich trzech ligowych spotkaniach notowali zwycięstwa z niełatwymi przeciwnikami jakimi byli piłkarze Arki Gdynia, Lechii Gdańsk oraz Wisły Kraków. Co istotne we wspomnianych meczach Legia zachowała czyste konto nie tracąc ani jednej bramki. Dobre ostatnie spotkania zaowocowały dużym awansem i z ósmego jeszcze niedawno miejsca Legia przed tą kolejka zajmowała pozycje wicelidera tracąc do pierwszego miejsca tylko jeden punkt. W formie strzeleckiej Niezgoda, który udowadnia z każdym meczem swoja wartość. Cały zespół bardzo pozytywnie nakręcony, ze stosunkowo najłatwiejszym rywalem. Nie widzę innej możliwości niż wygrana w tym spotkaniu gości !!!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: Winnipeg - Montreal
Typ: over 5,5
Kurs: 1.76
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Fajne widowisko szykuje się w meczu Habs (4-8-1) z Odrzutowcami (7-3-2). Fajne, mam tutaj na myśli przede wszystkim liczbę goli w meczu. Po tym jak poszła w świat informacja, że Price jest kontuzjowany (lower body injury) fani Montrealu mają kolejny orzech do zgryzienia. Najbardziej utytułowany klub ligi jest ostatni na Wschodzie, a lepszy tylko od outsidera ligi - Arizony Coyotes. Perspektywa poprawy ? Nie prędko.
Overek w tym meczu wygląda o tyle ciekawie, że obie drużyny mają fajny &quot;rekord&quot; jeśli chodzi o gole co widać w trendach podanych przeze mnie niżej.
Wobec kontuzji Carey&#39;a do bramki w drugim meczu z rzędu który stawiam przeciwko Canadines wjedzie Al Montoya, a jego zmiennikiem będzie Charlie Lindgren ściągnięty natychmiast z AHL&#39;u.
W bramce Jets zagra po raz 4 z rzędu Connor Hellebuyck z fajnym bilansem 7-0-1 with a 1.92 średnią i .938 skutecznością.
Garść statystyk:
Winnipeg over/under 5-1 na własnej tafli
Montreal over/under 6-1 na wyjeździe
The total has gone OVER in 5 of Montreal&#39;s last 5 games on the road
The total has gone OVER in 8 of Montreal&#39;s last 9 games
The total has gone OVER in 5 of Winnipeg&#39;s last 6 games at home
The total has gone OVER in 4 of Montreal&#39;s last 5 games when playing Winnipeg
The total has gone OVER in 4 of Montreal&#39;s last 5 games when playing on the road against Winnipeg
Transmisja od północy w TVP Sport.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea - Manchester Utd
Typ: 2
Kurs: 3.05
Bukmacher: totolotek
Analiza: Witam na jutro wybrałem do analizy szlagier ligi angielskiej miedzy The Blues z Manchesterem United! Powiem tak dla Mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest MU nie wiem czemu takie kursy wysokie są ale dobrze dla Nas grających ???? Podopieczni Antonio Conte po &quot;batach&quot; w Rzymie i wcześniejszej wygranej ledwo z Wisienkami podejmują MU które wygrało z Totkami i w LM z Benficą ???? drużyna gospodarzy ostatnimi czasy nic nie gra praktycznie piłkarze nie mają jakby motywacji do gry gra sie nie klei. Manchester też nie gra jakoś powalająco ale sądzę że wygrają ba muszą wygrać nie widzę tu innego wyniku jak wygrana MU ???? Pozdrawiam i Powodzonka????
⛔ 100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Godzina: 11:00
Spotkanie Yesilgiresun Belediye- Banvitspor razem z dogrywką
Typ:eek:ver 152,5
Kurs: 1,85
Bukmacher Totolotek
Analiza.Kolejny pojedynek w3 mojej ulubionej lidze w Turcji.Gospodarze tego spotkania zespół Yesilgiresun Belediye narazie spisują się całkiem dobrze i zajmują 5 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.w dotychczas rozegranych spDyscyplina: Koszykówka Turcja
Godzina: 11:00
Spotkanie Yesilgiresun Belediye- Banvitspor razem z dogrywką
Typ:eek:ver 152,5
Kurs: 1,85
Bukmacher Totolotek
Analiza.Kolejny pojedynek w3 mojej ulubionej lidze w Turcji.Gospodarze tego spotkania zespół Yesilgiresun Belediye narazie spisują się całkiem dobrze i zajmują 5 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.w dotychczas rozegranych sp[otkaniach odnieśli oni 2 zwycięstwa, w tym 1 po dogrywce i przegrali również 2 pojedynki.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie z Istanbul BB 99-87.Ich rywal zespół Banvitspor ma identyczny dorobek czyli 2 zwycięstwa i 2 porażki.W ostatnim pojedynku pokonali po bardzo zaciętym pojedynku na swoim parkiecie Trabzonspor 75-72.w ostatnich 4 pojedynkach pomiędzy tymi drużynami padały wysokie wyniki i myśle że teraz będszie podobnie.Oba zespoły lubią rzucac za 3 punkty i robią to doskonale.
13/05/17 TBSL
Yesilgiresun Belediye - Banvit Bandirma 77:88
22/01/17 TBSL
Banvit Bandirma - Yesilgiresun Belediye 91:71
16/04/16 TBSL
Yesilgiresun Belediye - Banvit Bandirma 94:86
20/12/15 TBSL
Banvit Bandirma - Yesilgiresun Belediye 87:77
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs: 1.98
Bukmacher: fortuna
Pogoń Szczecin fatalnie sobie radzi ostatnie miejsce w tabeli nie napawa optymizmem mają najmniej strzelonych bramek w lidze z drugiej strony mamy Legie która powoli zaczyna grać jak na mistrza przystało nie grają jakiś fajerwerków przede wszystkim starają się grać na zero tyłu, na wyjazdach zdobywają mało goli , Legia powinna to spotkanie wygrać luzem ale nie sadzę że jakimś wysokim wynikiem poza tym Pogoń też może jakąś bramkę zdobyć dlatego ten przedział wydaje mi się idealnym typem na ten mecz.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tottenham
- Crystal Palace
Typ: Tottenham wygra obie połowy
Kurs: 2.50
Bukmacher: forBet
Analiza:

Świetnie spisująca się drużyna z Londynu kontra fatalnie grający w tym sezonie zespół Crystal Palace. Tottenham 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów, Crystal Palace 20 miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 4 punktów. Statystyki mówią już same za siebie. Drużyna gości w tym sezonie PL od wszystkich zespołów z wyższej półki dostawała solidne baty - z Manchester United padł wynik 4 do 0, natomiast z Manchester City aż 5 do 0 (poza Chelsea, z którą zdołała nawet wygrać). Stawiam, że w tym meczu będzie podobny scenariusz i Tottenham w obecnej formie jest w stanie wygrać w obu połowach meczu, a w całości meczu okolice 4 do 0. Powodzenia !
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Denver - Golden State
Typ: 1/2 (połowa/koniec)
Kurs: 5.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. To jeden z moich ulubionych typów i na Goldenach czesto wchodzi. Dzisiaj grają w Denver a Nuggetsi są ofensywnie grającą drużyną i są groźni dla wszystkich, szczególnie u siebie. Warriorsi lubią pokazać swoją przegwagę na początku a głównie w końcówkach meczów i dlatego dość często do przerwy u siebie przegrywają. Kiedyś ten kurs wynosił ok 7, teraz na Goldenach spadł na 5,50 co o czymś świadczy. No i w ostatnim meczu Goldenów właśnie taki typ wszedł ???? Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia 2 liga
Godzina 5:00
Spotkanie : Okayama : Nagoya
Typ : Nagoya win / obie drużyny strzelą gola
Kurs : 3.45
Bukmacher : Unibet
Koniec sezonu w J2-League coraz bliżej bo to tylko 3 kolejki , gospodarze już o nic nie grają są na bezpiecznej 12 pozycji , ostatnie dwa spotkania to remis na boisku lidera Shonan i wygrana u siebie z ostatnią druzyną Kusatsu i to by było na tyle , goście natomiast wciąż mają szansę na bezpośredni awans do J-League , są na 3 miejscu czyli play-off jednak do drugiej druzyny V-Varen Nagasaki tracą zaledwie 2 pkt czyli nie pozostaje nic innego jak wszystko do końca sezonu wygrać i liczyć na potknięcie rywala i tak to widzę stąd u mnie wygrana w stronę gości a że gospodarze ostatnio punktują i strzelają bramki to liczę że i dziś u siebie coś ustrzelą jednak zwycięzcę jak już pisałem upatruję w gościach !
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Kosz Tauron Basket Liga
Godzina: 12:40
Spotkanie: Ostrów - Lublin
Typ: Lublin (z ewentualną dogrywką)
Kurs: 4,30
Bukmacher: Unibet
Analiza: Lublin pechowo zaczął ligę. Porażka 1 punktem w pierwszym wyjazdowym meczu, porażka po dogrywce w drugim wyjazdowym meczu i baty od Anwilu w 3 wyjazdowym meczu. Budżet drużyny przygotowany jest na grę o pierwszą 8. Po srogiej lekcji od Anwilu Lublinianie odrobili zadanie domowe i podejdą do meczu ze Stalą Ostrów skoncentrowani i głodni zwycięstwa. Stąd myślę iż jutro odniosą pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. Artykuł z lubelskiej gazety :http://www.dziennikwschodni.pl/sport/koszykowka/tauron-basket-liga/tbv-start-jedzie-do-ostrowa-wielkopolskiego-po-wyjazdowe-zwyciestwo,n,1000208117.html
⛔ 100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jonkopings- Östersunds
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Ostatnia kolejka szwedzkiej ekstraklasy jest bardzo ważna dla obu tych drużyn.Dla gospodarzy gdyż walczą o to,aby nie grać w barażu o utrzymanie,natomiast goście marzą o zajęciu 3 miejsca,które zagwarantuje im grę w europejskich pucharach.Może się okazać,że mimo porażki gospodarze utrzymają się w lidze,gdy Sundsvall przegra z drużyną Goteborgu. Goście także zależni są od innej drużyny-Kalmaru,który musi co najmniej zremisować z zespołem Djudgarden. Östersunds wygrał swoje trzy ostatnie spotkania ligowe co pokazuje,że zależy im na grze w LE.To zapewne będzie mecz walki,jednakże większe umiejętności po stronie gości, którzy zrobią wszystko,aby wygrać to spotkanie.Stawiam na skromne zwycięstwo gości.
⛔ 100
 
A 47

amico47

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Godzina 13:00
Spotkanie : Tottenham - Crystal Palace
Typ : Połowa z większą ilością bramek: 2
Kurs : 2.02
Bukmacher : Fortuna
Generalnie zgadzam się z kolegą cosmograf. Z drugiej jednak strony statystyki mówią dość wyraźnie, że w meczach obu drużyn mniej goli wpada w pierwszej połowie. Do tego tothenhamowi w ostatnich 2 meczach ciężko się grało z crystal wyniki po 1:0 oraz możliwy &quot;syndrom FIFA&quot; i nadmierne zlekceważenie rywala po wygranej z Realem.
Trochę statystyk: Tothenham u siebie 2/2/1 bramki 5 meczy 7:4 choć kursy były ok 3połowy bramki 3:2 w 5 meczach zaś crystal na wyjeździe 0/2/3 bramki 0:12 w pierwszych połowach 0:4.
Podejrzewam, że crystal będzie się bronićbyć może stracą bramkę pod koniec połowy, ale w drugiej połowie rozwiąże się worek z bramkami i skończy się conajmniej 3:0 wtedy wejdzie mój typ i cosmograf jeszcze na tym forum się nie pomyliłem choć kursy były ok 3 więc oby nie teraz szykujcie portfele;)
✅ 102
 
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Coritiba - Avai
Typ: over 0,5 1 połowa
Kurs: 1.445
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Idzie dobrze więc za ciosem... Gra 16 drużyna z 18 w tabeli. Gospodarze nieco lepszy (chociaż ujemny) bilans bramkowy od jeszcze marniejszych gości. Ale co zaobserwowałem? Przede wszystkim 3 ostatnie mecze to baty dla Avai - to raz. Po drugie zdarzały się gole w 1 połówkach to dwa. Uważam, że tutaj nie będzie zbędnych kalkulacji a obydwie drużyny bedą chciały zapewnić sobie odskoczenie od strefy spadkowej (oba mają po 35 pkt). Moim skromnym zdaniem wystarczy, że jedne strzeli gola i się zacznie. Myślę że warto grać również over 2,5. Tym bardziej, ze gole w ostatnich meczach tych dwóch drużyn padają i mam nadzieję że chociaż raz już w 1 połowie spotkania - tak czuję po kościach:cool:
✅ 44,5
 
alonsogj 5

alonsogj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Everton - Watford
Typ: 2
Kurs: 3.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Tylko Crystal Palace gra gorzej w lidze od Evertonu. Zwolnienie Koemana po przegranym spotkaniu z Arsenalem(2:5) w żaden sposób nie podziałało na drużynę. Nie robią żadnego progresu a wręcz graja coraz gorzej. Od meczu z Arsenalem z tymczasowym trenerem przegrali 2:0 z Leicester i Lyonem 3:0 w LE. Za to Watford jest totalnym przeciwieństwem Evertonu jeżeli chodzi o życie średniaka ligowego. Marco Silva świetnie ich poukładał, są waleczni, grają bez kompleksów niezależnie od rywala i notują niezłe wyniki. Myśle że Watford nie będzie mieć problemów z Evertonem bo zwyczajnie są drużyną, a gospdoarze nie mają trenera, ani pomysłu na gre i rotują bezskutecznie zawodnikami.
⛔ 100
 
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 15.15
Spotkanie: Man. City - Arsenal
Typ: Arsenal powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Dziś naprzeciw siebie wychodzą dwie drużyny, które preferują ładną grę i ofensywny futbol stąd mój typ na rzuty rożne. W roli faworyta w tym meczu jest drużyna gospodarzy nic dziwnego skoro ta drużyna jeszcze nie przegrała spotkania w lidze, a w lidze mistrzów radzi sobie bardzo dobrze.
Spoglądałem ofertę na to spotkanie i bardzo zaciekawił mnie typ na rzuty rożne dla drużyny gości, ponieważ linia 3.5 kornerów dla Arsenalu w spotkaniu na szczycie nie powinna być problemem, bo, co jak co, ale
kanonierzy będą też chcieli to spotkanie wygrać i uprzykrzyć życie defensywie gospodarzy, bo sami wiemy jakim potencjałem dysponują the gooners w ofensywie, a każdy rozegrany stały fragment gry, to ogromna szansa na strzelenie bramki. Arsene Wenger zapowiedział przed meczem, że postawi na otwartą grę i nie ma zamiaru się bronić, a gospodarze zapewne obiorą ten sam styl, co moim zdaniem spotkanie zapowiada się jeszcze lepiej. Gracze Arsenalu są wypoczęci, pierwszy skład nie grał ostatnio w LE i podstawowi zawodnicy wyjdą na to spotkanie na pełnych obrotach. Linia bardzo niska z fajnym kursem i moim zdaniem jak najbardziej osiągalna dla Kanonierów, Pozdro. ⚽
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Montreal Canadiens
Typ: indywidualna suma goli Winnipeg Jets : 3 - TAK (czyli że Winnipeg Jets strzelą dokładnie trzy bramki w meczu)
Kurs: 4,1
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ten mecz został już opisany wczesniej i rzeczywiście over powinien tam być. Uważam jednak, że łatwo nie będzie o tego overa i jakiegoś bardzo wysokiego wyniku nie przewiduję. Bramki Montrealu ma bronić Montoya. W tym sezonie najlepiej póki co mu nie idzie, ale jest to solidny bramkarz i w końcu formę złapie. Już ostatni jego występ nie był najgorszy, bo z dośc mocną Ottawą Montreal stracił tylko trzy bramki. Winnipeg Jets u siebie są mocni. Ostatnio wygrali tam 5:2 z Dallas Stars, a wcześniej 7:1 z Pittsburgh Penguins. Montreal Canadiens mają problemy z defensywą, ale ta sytuacja powinna się zmienić, bo przecież ta drużyna potrafi się bronić. W końcu swój rytm złapią. Coś mi mówi, że kluczem do wygrania tego meczu przez Montreal będzie ich defensywa. To właśnie do defensywy powinni przywiązać największą wagę. Właśnie dlatego nie spodziewam się tu jakiejś kanonady strzeleckiej w wykonaniu gospodarzy. Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić, żeby nie zdobyli tu paru bramek w takiej dyspozycji jak obecnie. Dlatego uważam, że warto spróbować dokładnej liczby bramek zdobytych przez Winnipeg Jest i ja stawiam na dokładnie trzy bramki przez nich strzelone.
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Everton vs Watford
Typ: 1
Kurs:
2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Uwielbiam takie mecze jak te.. z nożem na gardle.. albo inaczej przegrali 5 z rzędu przegrają i 6 pewniaczek 3.5 kurs dawaj mati.. No a ja inaczej się tego trzymam.. czemu kazdy skreśla juz Everton? Wyrzucili tego pseudotrenera do ktorego nigdy nie byłem przekonany.. Zacznijmy analizować skład gospodarzy.. bramkarz Pickford, młody, utalentowany i bardzo drogi pewniaczek na bramce.. Prawa obrona dwie kontuzje i tu jest minus.. kto zagra? ostatni grał Kenny młody Anglik, no nie znam go to nie wypoweim sie..choc w czwartek zagrał juz martina.. środek obrony to Jagielka, Williams choc jest keane i holgate a takze kontuzjowany mori.. tu jest jeden problem.. problem bogactwa.. Lewa obrona standard baines.. Środek pomocy jak dla mnie Morgan Schnedlerin a takze Idrissa Gueye.. może tez tu zagrać także McCarthy który swego czasu był dla mnie jednym z głownych kadndatów do gry w moim ulubionym Angielski klubie jakim ejst Arsenal..OŚP to Siqgurdson czyli najdroższ transfer Evertonu.. skrzydla? Mirallas, Lennon.. a na ataku albo Rooney albo młody Calver-Lewin, jest jeszcze Sandro, Niasse.. no bez jaj.. taka ekipa i oni wszsytko przegrywaja? Kibice już na pewno tracą siły na nich.. Z takim zesoplem jak Watford muszą po prostu MUSZĄ to wygrać.. goście grajądobrze w teorii ale ich stabilizacja formy a raczej jej brak to jest największy mankament.. Na kuponie za trochę mniejszą sumę daje z handi 0:1..
✅ 122
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Słowacja 1 liga mężczyzn
Godzina: 17:00
Spotkanie:BC Prievidza - Karlovka
Typ: BC Prievidza -17,5 pkt handi
Kurs: 2,05
Bukmacher: forbet
Analiza:
Walczyłem między tym typem na podobnym handi na Anwil. Wygrała opcja słowacka, która dziś przyniosła mi lekki zysk.Na pierwszy rzut oka, dla laika, grają wyrównane drużyny...Prieviedza zajmuje aktualnie miejsce 5, a Karlovka 7. W rzeczywistości siła i potencjał drużyn są rozbieżne. Również oddmiena jest filozofia budowania drużyny. Prievidza opiera się na grupie bardziej (Martin, Glasgow, Wisehh) lub mniej zdolnych (Smith) graczy z USA. Drużyna gra szybką i efektowną koszykówkę, a w meczach pada dużo punktów. Granica 160 punktów w meczu nie padła tylko raz na osiem kolejek. Karlovka to ich przeciwieństwo. Skład oparty tylko i wyłącznie na rodzimych zakapiorach. Jak na razie co mają wygrać to wygrywają, ale wizyty w halach lepszych drużyn kończą się dla nich osrtym mantem, np. z Levicami 69-106, z Koszycami 66-100. Prievidza równa raczej poziomem do tych drużyn liczę więc na podobny przebieg i wynik meczu. Może jest to mało miarodajne, gdyz składy się zmieniają ale ostatnie dwa mecze Prieviedza wygrała: 100-67 i 91-66
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom