>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: x2/obie strzelą
Kurs: 2,29
Bukmacher:Milenium
Analiza:
Przed nami niedzielne zmagania ostatniej kolejki jesiennej rundy Ekstraklasy. Wybieram bardzo ciekawe spotkanie Pogoń - Legia, które z pewnością przyniesie wiele emocji.
Zacznę od gospodarzy. W Szczecinie atmosfera jest gorąca, ostatnie miejsce, zmiana trenera, groźby kibiców. Chcąc odbić się od dna piłkarze Pogoni muszą szukać punktów w każdym meczu. Czy im się uda zapunktowac czas pokaże jednak myślę że zdołają Legii wbić chociaż goła.
Legioniści natomiast mają okazję wyprzedzić w tabeli Lecha i doskoczyc do najlepiej grającego na jesień Klubu z Zabrza. Każdy ma jednak świadomość, że dzisiejszy pojedynek na terenie czerwonej latarni będzie bardzo ciężki dla graczy z Warszawy.
Liczę w tym spotkaniu na bramkowy remis 1:1, ewentualnie wygraną Legii 2:1, 3:1.
Pozdrawiam
✅ 129
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Inter- Torino
Typ: 1/BTTS
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Za niespełna dwie godziny na Półwyspie Apeninskim dojdzie do pojedynku dwóch najlepszych &quot;armat&quot; poprzedniego sezonu w Serie A. Na San Siro na przeciwko siebie staną ekscentryczny Argentyńczyk Mauro Icardi oraz próbujący po kontuzji powrócić do formy z ubiegłej kampanii Andrea Belotti. Po objęciu sterów w Mediolanie przez Spalettiego zespół ten przypomina wreszcie drużynę sprzed kilkunastu lat która w raz z rywalem zza miedzy &quot;trzesla&quot; piłkarską Europą. Goście natomiast na ten moment dalecy sa od formy z ubiegłego roku. Wydaje się ze dyspozycja &quot;Byków&quot; z Turynu w dużej mierze zależy właśnie od postawy ich 23- letniego napastnika, a ten po groźnie wyglądającej kontuzji wrocil do skladu dopiero w ostatniej kolejce. Rywali w dzisiejszym spotkaniu dzieli aż 13 pkt w ligowej tabeli. Wydaje sie że gospodarze nie powinni mieć dziś problemów z dopisaniem 3 punktów do swojego dorobku i utrzymaniem kontaktu z czołówką, lecz Torino to bardzo nieprzewidywalna drużyna i liczę tu na małą niespodziankę i nawiązanie przez nich walki z Icardim i spółka.
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ACB
Godzina: 12:30
Spotkanie: Joventut - MoraBanc Andorra

Typ: MoraBanc
Kurs: 2.25

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz dwóch drużyn, które nie mogą zaliczyć startu rozgrywek do udanych. Mający na swoim koncie jedną wygraną zespół Joventutu zagra we własnej hali z mającą dwa zwycięstwa ekipą z Andory. Moim typem na ten mecz jest wygrana gości. Po pierwsze słaby początek obu zespołów jest faktem ale prawdą są też dwie kolejne informacje. Po pierwsze goście mieli trudniejszy terminarz gdyż rywalizowali już z Teneryfą, Gran Canarią, Realem Madryt czy z mocnymi europejskimi drużynami w Eurocupie. Powoli wychodzą również z dołka, mając na koncie dwie wygrane z rzędu nad wspomnianą już Teneryfą oraz francuskim Levallois. Możliwość gry w europejskich pucharach to świetna opcja dla drużyny, która łapie zgranie i pozwala swoim nowym zawodnikom jak np. Przemek Karnowski nabrać odpowiedniego rytmu gry i przystosować się do gry. Gospodarze wygrali zaledwie jeden mecz w lidze, pięcioma punktami u siebie z Realem Betis, który ma na koncie KOMPLET porażek. Również próbowali swoich sił w europejskich pucharach ale w drugiej rundzie eliminacji LM musieli uznać wyższość fińskiej Kataji. Wygrana przez tygodniem wynikała raczej z tego, że spotkały się dwie bardzo słabe drużyny i ktoś po prostu musiał wygrać - trafiło na Joventut. Gospodarze nie mają jeszcze dopracowanych schematów, ich gra wygląda strasznie chaotycznie. Goście to drużyna mocniejsza jeśli chodzi o potencjał kadrowy plus mająca za sobą już kilka ciężkich spotkań gdzie kształtowała charakter i mogła w boju sprawdzić różne warianty gry dlatego obstawiam ich triumf.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Metz – Lille
Typ: over 2.5
Kurs: 2.19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Hit dolnych rejonów tabeli zamykające ligową tabele Metz podejmuje przedostatnie Lille, bilans obu ekipa jak na razie tragiczny i nawet komplet punktów nie poprawi ich sytuacji w tabeli zostaną tam gdzie są to świadczy o tym że trzeba te punkty zacząć na poważnie zdobywać bo pociąg w postaci bezpiecznego miejsca zaczyna uciekać.
Metz ugrało do tej pory trzy punkty z bilansem bramek 5:21 czyli po prostu tragedia a jak dodamy do tego pięć porażek u siebie na pięć spotkań to ciężko szukać argumentów za tym by ten zespół się utrzymał. Na pewno w tym starciu nie mogą czekać muszą zaryzykować i złapać jakiś impuls, mają faktycznie problem ze zdobywanie bramek ale do tej pory raczej odważnej piłki nie grali a widać po ilości bramek straconych że czekanie też nic nie daje. Potrafili trafiać u siebie w trzech spotkaniach w tym z PSG a na pewno dziś zasieków po drugiej stronie nie będą mieli, nie ma wyjścia trzeba zaryzykować, sprawy w defensywie nie ułatwiają też kontuzje trzech graczy Diagne, Udol, Ekotto
Lille to największe zaskoczenie sezonu rzecz jasna na minus, duże pieniądze włożone w zespół, nowy trener i kompletnie to nie gra. Tutaj problemem staje się Bielsa coraz częściej w różnych wypowiedziach pojawia się słowo konflikt w zespole na linii trener – zawodnicy i sztab szkoleniowy. To odbija się na atmosferze i oczywiście zespole moim zdaniem to ostatni mecz Bielsy jeśli tego nie wygra i chyba doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Faktycznie ma mega młody zespół bez doświadczenia i wielu spotkaniach było widać chaos i ogromne problemy przy wyprowadzaniu piłki bo u Argentyńczyka nie ma czegoś takiego jak piła w przód. Tak więc Lille musi wygrać a raczej Bielsa czyli będziemy widzieć ekipę bardzo agresywną i wysoko atakującą i albo będą z tego bramki na plus albo na minus.
Myślę że to założenie będzie sprzyjać bramką - gdzie nie wygrać jak ze sąsiadem tabeli będącym też bez formy, trzeba w takim meczu postawić na odważną piłkę i taką wizję gry widzę w wykonaniu obu ekip i te brameczki zobaczymy. Przed rokiem Metz wygrało tutaj 3:2, dwa sezony temu przegrało 1:4 idziemy w tą stroną także dzisiaj.
✅ 119
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tottenham - Crystal Palace

Typ: spotkanie/obie druzyny strz.gola - 1/nie
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna

Analiza:

O godzinie 13:00 na Wembley odbędzie się spotkanie Tottenhamu z Crystal Palace.
Totki troszkę przespały początek sezonu gubiąc punkty z Burnley, Chelsea i Swansea, jednak ich ostatnie mecze wskazują, że wchodzą na swój wysoki poziom sprzed sezonu. W lidze mistrzów grają jak z nut, gdzie prowadzą w grupie między innymi z Realem czy Borussią. W ofensywie świetnie gra trio Kane - Eriksen - Alli, a i ich defensywa wygląda naprawdę solidnie. W 10-ciu meczach w Premier League stracili 7 bramek i pod tym względem zajmują trzecie miejsce w lidze. Tylko drużyny z Manchesteru straciły mniej bramek.
Co do Crystal Palace to sezon zaczęli fatalnie. Zgromadzili do tej pory tylko 4 punkty, a ich dorobek bramkowy to 4 strzelone, 21 stracone. Ich gra jednak z meczu na mecz jest coraz lepsza. Pokazali ogromne zaangażowanie w meczu z Chelsea wygrywając 2:1. W poprzedniej kolejce grali z West Hamem i byli drużyną lepszą, jednak nie udało im się wygrać. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Jak już wspominałem ostatnio ich gra z meczu na mecz się poprawia, ale nadal jest to drużyna o kilka poziomów słabsza od Tottenhamu. Totki powinny pewnie wygrać ten mecz bez żadnej straty bramkowej. Przewidywany wynik - 2:0.
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie:St. Etienne - Lyon
Typ: over 4,5 żółtej kartki
Kurs: 1,95
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Przed nami mecz, który jest swoistymi derbami. Dwie zwaśnione drużyny, które zajmują dość wysokie miejsca w tabeli. W przypadku zwycięstwa gospodarzy zbliżą się oni na jeden punkt do ekipy z Lyonu. Typ na kartki wziął się stąd, że przede wszystkim są to gorące derby, gdzie doskonale jest to opisane we wczorajszym przeglądzie sportowym. Np. Wychowanek Lyonu Anthony Mounier został wypożyczony z Atalanty do St. Etienne, ale jego pobyt w klubie trwał tylko cztery dni. Fani nie zaakceptowali w swojej drużynie piłkarza. Kibice będą wymagać od zawodników walki do upadłego i z pewnością atmosfera udziela sie również piłkarzom. Uważam, że nie ma sensu sprawdzać jak byli kartkowani w poprzednich meczach obie ekipy, gdyż to byłoby nieefektywne i zaburzałoby obecną rzeczywistość. Over 4,5 żółtych kartek po kursie 1,95 jest wart zagrania (gram prywatnie) i linia zostanie pokryta tak jak w piątkowych derbach trójmiasta, która również pozwoliła mi zarobić.
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy 1 Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Zlin - Sparta Praga
Typ: 2
Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Hello!
Na tapete rzucam dzis czeska lige.
Zlin raczej w tym sezonie juz nie powalczy o premiowane pozycje w tabeli 11 miejsce 13:17 bramki i 15 pkt Sparta zas 5 miejsce 15:9 i 21 pkt (4 miejsca premiowane do gry na europejskich boiskach)
Po wczorajszej porazce Liberca Sparta moze dzis wskoczyc na 4 lokate i mysle ze z takiej okazji skorzysta i dzis odniesie zwyciestwo.
Forma z 5 ostatnich spotkan to odpowiednio Zlin 7:10 i 6 pkt.
Sparta 9:3 i 10 pkt.
Duzym minusem typowania Sparty jest ich slaba postawa na wyjazdacho_O
Lecz sadze ze dzis nastapi przelamanie i zwyciezy wlasnie Sparta ktora tak jak mowilem wczesniej wykorzysta potkniecie Liberca! Dokladny wynik meczu typuje na 1:3 lub 1:2
Inne propzycje ode mnie to:
Lyon
Zenit
Ostersunds
Legia
????
⛔ 100
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie: Man City - Arsenal
Typ: wygrana gospodarzy i +3.5 bramki
Kurs: 2.30
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam serdecznie, dzisiaj o 15:15 wielki pojedynek City z Arsenalem. Manchester w tym sezonie jest nie do zatrzymania. 35 goli w lidze po 10 spotkaniach mòwi samo za siebie, niesamowita kadra ofensywna. Ostatnio 4 bramki zaaplikowane Napoli na wyjezdzie. Nie widze tutaj innego rozwiazania jak, zwycięstwo gospodarzy. Co do Arsenalu to można powiedziec standard ???? chociaż ostatnio wysokie zwycięstwo nad Evertonem 5:2 na wyjezdzie. To skłania mnie do tego, że Arsenal strzeli jakąś bramke City, ale będzie to dla mnie niespodzianka jeśli osiągną choćby remis . Powodzenia
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Dusseldorf - Heidenheim
Typ: Fortuna Dusseldorf
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tyle dziś tego, że trudno się zdecydować na jakiś konkretny typ. Skieruję się w kierunku solidnej piłki niemieckiej, bo tam chyba jest najpewniej - jeśli jest faworyt to on najczęściej wygrywa. Jakoże kolega wczesniej już obstawił Holstein Kiel, to ja wskażę na Fortunę Dusseldorf, obecnego lidera 2 Bundesligi (12meczy: 9-2-1, 29pkt). Na zupełnie przeciwległym biegunie znajduje się natomiast FC Heidenheim (12meczy: 3-2-7, 11pkt). Obie drużyny w ciągu ostatnich 3 lat spotkały się 6-cio krotnie i mimo że statystycznie w tych meczach nieco lepsi są goście z Heidenheim (3 wygrane, 1 remis, 2 porażki), to w trwającym sezonie dużo lepiej spisuje się drużyna z Dusseldorfu. Powodzenia!
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 11
Spotkanie: Chelsea - Manchester Utd
05.11.2017 17:30
Typ: 1 i BTS
Kurs: 5
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy zespołami Chelsea i Manchesteru United. Gospodarze z dorobkiem 19 punktów plasują się na 4 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 23 oczka i zajmują 2 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować trzy zwycięstwa i dwie porażki. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Zespół Manchesteru natomiast zanotował trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Chelsea przeżywa trudne chwile i wydaje się być pewne że do dzisiejszego spotkania podejdą w stu procentach skoncentrowani i zrobią wszystko żeby sięgnąć dzisiaj po komplet trzech punktów. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo Chelsea 2:1.
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chievo - Napoli
Typ: ilość bramek 2 drużyny, +2,5
Kurs: 2,27
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, na dzisiaj spotkanie włoskiej Serie A, mój typ to przynajmniej 3 bramki Napoli. Zaczynając od gospodarzy, nie są oni w dobrej formie tracą dużo bramek, ostatnio przegrali z Sampdoria na wyjeździe 1-4 i AC Milan u siebie też 1-4. Zdarzają im sie lepsze mecze jak np. wygrana z Fiotentina, jednak ich miejsce w tabeli (11) jest odpowiednie. Natomiast Napoli lider, dużo bramek strzelonych, w 11 kolejkach rozegranych w lidze, AŻ 8 razy strzelali przynajmniej 3 bramki. Są drużyną bardzo ofensywną i spokojnie powinni wbić Chievo te 3 bramki,zwłaszcza ze gospodarze słabo grają w obronie i dzisiaj powinno być podobnie !
Polecam także mecz na Słowacji, Senica - Zilina, mój typ to : Zilina Handi -1 po kursie 2,05 !

Podoba sie? Daj ????
⛔ 100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Inter- Torino
Typ: 1+over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: forBet
Analiza: Inter w obecnym sezonie nareszcie prezentuje się bardzo dobrze, są wiceliderem tabeli z niewielką stratą do Napoli. W ostatnich 5 spotkaniach gospodarze wygrali cztery razy, raz remisując. Torino jest na 9 miejscu w tabeli, w ostatnim spotkaniu również wygrało, jednak to gracze z Mediolanu są zdecydowanym faworytem tego meczu. Mimo to, w każdym z ostatnich czterech triumfów, Inter tracił przynajmniej jednego gola, nawet z outsiderem z Benevento. Ostatnie 3 spotkania bezpośrednie obu ekip pokrywały over 2.5. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, a faworyzowany Inter zgarnie trzy punkty.
⛔ 100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea - Man Utd

Typ: under 2,5
Kurs: 1.66
Bukmacher: fortuna

Analiza:

3 tygodnie temu Mourinho ze swoim zespołem wybrał się do Liverpoolu. Po co tam pojechał? Po remis. Tylko to się liczyło. Tydzień temu grali z Tottenhamem i … to samo. Mourinho zależało głównie na tym żeby nie stracić bramki. A jakby nie patrzeć tak Liverpool jak i Tottenham w ostatnich tygodniach są to maszynki do strzelania goli. Chelsea już taką maszynką nie jest a ostatnio forma nie powala na kolana. W zasadzie gra tej drużyny opiera się na Hazardzie. To jest jedyny zawodnik w wyśmienitej formie. Morata mimo wielu bramek wciąż jakby nie zachwyca. Man Utd odkąd kontuzji doznał Pogba (główny reżyser gry, najlepszy przyjaciel Lukaku, najlepiej się z nim rozumiejący) gra już ultra defensywnie, szczególnie grając przeciwko najlepszym zespołom. Conte wciąż jest pod ostrzałem mediów. W zasadzie po każdej wpadce tego zespołu dziennikarze zwalniają Conte co z pewnością trenerowi nie pomaga. Mam wrażenie że Abramowicz też czeka na odpowiedni moment i prędzej czy później to się stanie. Żeby bronić swojej posady trener nakażę ostrożniejszą grę przeciwko Man Utd. Myślę że tak jeden jak i drugi trener chciałby się cofnąć i atakować z kontry w tym meczu. Ciekawe, któremu się ta sztuka uda. Tak czy owak zapowiada się baaardzo nudne widowisko któremu towarzyszyć będzie nikła ilość stuprocentowych sytuacji bramkowych. O ile ktoś nie zaliczy jakiś strzałów życia z 30-stu metrów o tyle dla mnie padnie bezbramkowy wynik. Można zagrac under 1,5 po kursie 3.00. Ja zwykle jestem bardziej ostrożny w obstawianiu także under 2,5 tez mnie zadowala.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rubin Kazań - Zenit

Typ: Zenit
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet

Nie ma co się tutaj rozpisywać. Zenit ma idealną okazję na przełamanie po dobrym kursie. Są po czterech meczach bez zwycięstwa, ostatnio dwa trudne z CSKA i Lokomotivem, gdzie nie zdobyli bramki. Dzisiejszy rywal im leży, wygrali z nim sześć na siedem ostatnich spotkań w tym trzy wyjazdowe. Zenit stracił pozycję lidera i czas się obudzić. Z tego co czytałem to goście bez żadnych osłabień. W czwartek co prawda grali w Lidze Europy, gdzie mają sytuację dość pewną, składem może nie rezerwowym, ale doszło do kilku zmian w składzie i kilku zawodników odpoczywało przed dzisiejszym spotkaniem, np. Dzyuba. Zenit moim zdaniem dzisiaj wygra.
PS. apeluję do moderatorów, aby uznali użytkownikowi Analyses wczorajszą analizę na Schalke, mimo że wcześniej podałem typ na Schalke z handicapem,ale było to dosłownie kilka minut wcześniej, także można domniemywać, że użytkownik był już w końcowej fazie pisania analizy, poza tym jego typ okazał się trafny, a mój nie ???? a z tego co pamiętam jak ktoś poda handicap a ktoś potem zwykły typ to nie jest uznany. pozdro
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna / Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wisła Płock - Nantes
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Wisła czeka na pierwsze zwycięstwo w lidze mistrzów w tym sezonie i jak na razie nie może się doczekać, ale dzisiaj właśnie może być ten dzień. Dzisiaj do Płocka przyjeżdża drużyna z Francji Nantes, to ich drugi sezon w lidze mistrzów i są stosunkowo nową ekipą na europejskich salonach. Na pewno są groźną drużyną jak pokazały to niektóre mecze, ale głównie u siebie, potrafią tam zagrać naprawdę dobry handball. Grają agresywnie w obronie, ale to głównie u siebie, na wyjeździe już tak super nie wychodzi. Ostatnie mecze pokazują że obecnie trochę im nie idzie, sporo meczy plus trochę kontuzji i niektórzy nie wytrzymują. Po kontuzji wracają Kiril Lazarov, Dominik Klein i Nicolas Claire, nadal kontuzjowany pozostaje Oliver Nyokas i dzisiaj nie zagra w Płocku. Zobaczymy dzisiaj czy Ci zawodnicy są już w pełni sił.

W Wiśle na ten mecz zabraknie na pewno Marko Tarabochii, reszta zawodników będzie dostępna, do składu powraca też Racotea. Skład prawie pełny, jeżeli gospodarze wejdą w mecz tak jak zrobili to w meczu z Kielcami to naprawdę może być dobrze i mogą to spokojnie wygrać, na pewno goście to nie są jakieś ogórki do bicia i mają naprawdę fajny skład, ale najbardziej groźni są u siebie i to trzeba podkreślić, oczywiście mogą wygrać ten mecz, jeżeli Wisła przejdzie obok tego meczu, ale jeżeli gospodarze zagrają dobrą gre taką jaką potrafią to wynik powinien być jeden-zwycięstwo gospodarzy(pierwsze w lidze mistrzów przed własną publicznością). Kibice też na pewno pomogą i w sporej liczbie będą dopingować cały mecz swoją drużynę.
⛔ 100
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sociedad - Eibar
Typ: Sociedad (handicap -1,5)
Kurs: 2,60
Bukmacher: Millenium
Witam, dziś idę w stronę gospodarzy z San Sebastian. Myślę, że są ekipą zdecydowanie mocniejszą niż ekipa Eibaru i w dzisiejszym spotkaniu zgarną 3 pkt. Postanowiłem zaryzykować handicap, gdyż drużyna gości prezentuje się na wyjazdach fatalnie i w ostatnich 4 wyjazdowych meczach ( które oczywiście przegrali) stracili aż 15 goli! Myślę więc,że warto iść w stronę tego typu, gdyż gospodarze są ekipą niezwykle ofensywną i lubią dużo strzelać - jedyne co mnie martwi to, że ostatnio też potrafili dużo goli tracić,między innymi z Betisem 4:4, z Valencią 3:6 czy z Realem 1:3. Co prawda wynagrodzili trochę kibicom te porażki pewnymi zwycięstwami w Lidze Europy, jednakże dziś zapewne wszyscy oczekują pewnego zwycięstwa nad drużyną Eibaru i sądzę,że tak się stanie gdyż przeciwnik o wiele słabszy od tych, których wymieniłem wyżej...
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna - Niemcy, Bundesliga , 11 runda
Godzina: 15:30
Spotkanie: 1. FC Koln - TSG 1899 Hoffenheim
Typ: Kolonia AH(0)
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza: w niedzielę w Kolonii jest zachmurzenie, szanse opadów w porze meczu wynoszą 4-12%, temperatura w porze meczu wyniesie 9-11 stopni C,wiatr 14-18 km/h. Na liczący 50.076 miejsc RheinEnergie Stadion przychodzi średnio w tym sezonie 49.425 widzów.
Tabela (18 drużyn):
18. Koln:
10 0-2-8 br. 4:19, w domu 4 0-1-3 br. 2:6.
10. Hoffenheim
: 10 4-4-2 br 17:14, wyjazd 4 1-2-1 br. 8:8.
Statystyka H2H z lat 2007-2017: było 18 meczy 7-6-5 br. 25:27, w Kolonii 9 4-3-2 br. 13:13.
Forma Koln: w ostatnich 5 meczach 2-1-2 br. 9:6, ale w lidze nie wygrali 10 ostatnich meczy 0-2-8, są najmniej skuteczni w całej Bundeslidze. W domu ostatnio przerwali serię 4 meczy przegranych, w Bundeslidze remisując z Werderem 0:0, a w Lidze Europy odnieśli budzące nadzieję zwycięstwo z Bate Borysow 5:2. Świetnie w LE zaprezentował się napastnik Osako (9/1) - 2 bramki i 1 asysta.
Forma Hoffenheim: ostatnie 5 spotkań 1-2-2 br. 7:6, trwa seria 4 meczy bez zwycięstwa. Trwa seria 5 meczy wyjazdowych bez zwycięstwa 0-2-3 br. 5:8.
Kadra Koln: wyceniana jest na 110,15 mln. euro, liczy 27 graczy, w tym 12 obcych. Piłkarz wart jest średnio 4,08 mln. euro. Wyróżniający się strzelcy: 4 graczy zdobyło po 1 bramce. Absencje: lewy obrońca Hector (3/0), środkowi pomocnicy Hoger (5/0) i Nartey (0/0), napastnicy Cordoba (7/0), Pizarro (2/0), Risse (4/0), Guirassy (7/1). Dwaj ostatni być może wystąpią. &quot;Nie zagra&quot; 35,30 - 41,30 mln euro.
Kadra Hoffenhem:
warta jest 129,40 mln. euro, liczy 29 graczy, w tym 13 obcych. Piłkarz tej kadry wyceniany jest średnio na 4,46 mln. euro. Snajperzy: Uth (9/5), Demirbay (8/2), Kramarić (10/2), Wagner (8/2). Absencje: stoperzy Hubner, (9/1) - być może, Vogt (9/0) - kapitan, Bićakcić (2/0), prawy obrońca Kaderabek (8/0), środkowy pomocnik Rupp (5/1), ofensywny pomocnik Zulj (0/0), napastnicy Gnabry (2/0), Szalai (1/0), Uth (9/5).Łącznie &quot;nie zagra&quot; 44,95-49,95 mln. euro.
Podsumowanie i wnioski: to mecz 2 drużyn o zbliżonym , średnim jak na Bundesligę niemiecką potencjale kadrowym, nieco wyższym u gości. Obecnie obie drużyny mają duże problemy kadrowe. Aż około 40% wartości ich kadr jest niedostępna z powodu kontuzji i innych przyczyn. Powoduje to, że obie notują słabe wyniki: Kolonia od początku sezonu, Hoffenheim od kilku tygodni. W drużynie gospodarzy zabraknie 3 ważnych napastników, a u gości nie będzie 2 ważnych napastników, w tym najlepszego snajpera w tym sezonie. Kolonia zaprezentowała dobrą formę strzelecką w ostatnim meczu, pomimo osłabień kadrowych. Co prawda znowu jeden z jej 4 strzelców z tego spotkania nie zagra - Guirassy (7/1). Goście przyjadą bez 4 obrońców, w tym aż 3 ważnych, nie będzie 2-3 ich stoperów. W praktyce zabiorą wszystkich zdrowych i lekko rannych, żeby stworzyć meczową 18-tkę. Statystyki domowe Kolonii i wyjazdowe Hoffenheim wskazują na gości, statystyki H2H są wyrównane, ale nieco bardziej korzystne dla gospodarzy. W tabeli formy Kolonia jest oczywiście na ostatnim miejscu w Bundeslidze, a Hoffenheim jest na 8 miejscu. Statystyki Kolonii poprawiają rezultaty w Lidze Europy i w Pucharze Niemiec( (zwycięstwo z Herthą 1:3). Moim zdaniem kilka wspomnianych wyżej przesłanek wskazuje, że Kolonia znalazła się w zwrotnym momencie sezonu i korzystając z obecności mocno osłabionego w obronie przeciwnika ma duże szanse na odniesienie zwycięstwa. Wierzę, że Kolonia będzie w stanie wykorzystać swoją formę strzelecką z meczu z BATE w obliczu mocno osłabionej defensywy gości. A przy tym Hoffenheim będzie mniej groźne dla gorszej defensywy gospodarzy, bo przyjedzie osłabione też w ataku. Na pewno w tym meczu nie powinno się stawiać stawki wyższej niż umiarkowana: 3-4 / 10 na zwycięstwo Kolonii, albo stawka średnia: 5-7 / 10 jednostek na zwycięstwo Kolonii, z zastrzeżeniem zwrotu w przypadku remisu. Wybieram typ z podparciem. Stawiam 6/10 jednostek.
⛔ 100
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Niemcy Eckental Challenger
Godzina: 14:00
Spotkanie: Janowicz - Marterer

Typ: Janowicz
Kurs: 1,95
Bukmacher: LVBET

Dzisiaj Jerzyk gra w Finale w Eckental. To jest naprawdę dobry moment, żeby pokazać swoją siłę. Janowicz ostatnie swoje mecze gra naprawdę bardzo dobrze. Cztery z rzędu wygrane i to nie byli zawodnicy przypakowo grający w turniejach. Wcześniej dwie przegrane, ale zwróćmy uwagę z jakimi przeciwnikami: Garcia Lopez oraz wielki Dimitrow. Powalczył z nimi w długich pojedynkach z tie- breakami. Od dawna wiemy, że jego mocną stroną jest mocny serwis. Przeciwnik praktycznie rzadko kiedy przegrywał ostatnimi czasy, ale spójrzy z jakimi zawodnikami zdarzało mu się zmierzyć. Przeważnie z z końca drugiej setki, a nawet i spoza niej. Ostatni mecz bezpośredni gładko 2:0 dla Jerzyka. Wierzę, że dzisiaj utrzyma to psychicznie i pokaże, że jego sukcesy nie były tylko przypadkiem. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet Polska liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bielsko Biała - Wrocław
Typ: 2
Kurs: 4,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś spróbujemy inną dyscypline. W oczy rzuciło mi sie spotkanie siatkówki kobiet miedzy Bielskiem i Wrocławiem. Kobieca siatkówka jest specyficzna i wyniki czasami szokują. Troszke mnie dziwi różnica kursów na ten mecz. Powinnt być bardziej zbliżone. Graja dwie drużyny sąsiadujące w tabeli- zajmuja odpowiednio 10 i 11 miejsce. Co prawda wrocławianki miały nie najlepszy start sezonu ale na ostatnie dziesięć spotkań tych drużyn dziewięć razy wygrywały zawodniczki wrocławia. Myśle że nie będzie to łatwy mecz ale typ jest jak najbardziej możliwy. Dla mnie odważnych zwyciestwo drużyny przyjezdnej +1,5 seta po kursie 2,73. ????
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: 2/+2,5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Pogoń Szczecin podejmuję dziś u siebie Legie Warszawa. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ oba zespoły walczą o coś konkretnego.
Portowcy będą chcieli przerwać fatalną serie 8 spotkań bez zwycięstwa. Ostatnie 3 punkty do swojego konta zespół ze Szczecina dopisał w meczu z Arką Gdynia w 6 kolejce. Po ostatnich wynikach z posadą trenera pożegnał się Maciej Skorża i w tym meczu zastąpi go jego dotychczasowy asystent Rafał Janas.
Legioniści przyjeżdżają do Szczecina po kolejne 3 punkty i 4 zwycięstwo z rzędu. W ostatnim ligowym spotkaniu Legia miała zdecydowaną przewagę w meczu z Arką i choć dała rywalom kilka dobrych okazji na strzelenie gola, mimo wszystko zdecydowanie pokonała Gdynian 2:0.
Zespół Pogoni w ogromnym dołku będzie się starał otworzyć i w tym upatruje powodzenia swojego typu.
Legia zdecydowanym faworytem plus do tego spora strzelanina i nie powinno być problemu z tym typem.
✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom