>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
16:00
Zlin - Sparta Praga
Typ: ilość goli gości 3+ (trzy lub więcej)
Kurs: 6,00
Buk: totolotek
Ostatnim razem po meczu Zlinu w LE grałem to samo co dziś tylko na Mladę Boleslav. Dziś analogicznie tylko na Spartę. Tam wtedy był kurs 7,00 na trzy bramki Mlady, a weszło to już do połowy bo było wtedy 1-3 a skończyło się nawet wyżej bo 1-5. Dla takiego klubu jak Zlin łączenie gry w europejskich pucharów z ligą jest dużym problemem. Nie jest to ani bogaty klub, nie ma więc szerokiej kadry. A trzeba też dodać że jest to świeży zespół bo prawie co grał w drugiej lidze. Na pewno też są tam zawodnicy którzy nie są przyzwyczajeni do takiego rytmu meczowego stąd i obecnie dopiero 11 pozycja w tabeli. Sparta natomiast gra na razie poniżej swojego potencjału, na papierze fajnie to wygląda lecz póki co w tabeli dopiero piąta z dużą już stratą do lidera.
Choćby z polskiego doświadczenia wiemy że gra w Europie plus liga krajowa nie służą zespołom, które nie mają szerokich kadr. Ogólnie żadnemu polskiemu klubowi nigdy to nie służyło czy to była drużyna bogata i w miarę z szeroką ławka jak Legia czy trochę bardziej uboga kadrą typu Jagiellonia. W Czechach drużyny miewają podobne problemy.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie: Man City - Arsenal
Typ: Xhaka otrzyma żółta kartkę
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Arsenal nie jest stawiany w roli faworyta co jest jak najbardziej zrozumiałe biorąc pod uwagę ich dyspozycję w ostatnich tygodniach zarówno w ofensywie jak i defensywie. Chciałbym się skupić szczególnie na Xhace który łapie wiele kartek zazwyczaj w najlepszych spotkaniach. Często traci piłkę w środkowej strefie, nie ujmuje tego potrafi przerzucic piłkę na kilkadziesiąt metrów i rozegrać ale czasami brakuje u niego takiej odpowiedzialności boiskowej, która jest niewątpliwie bardzo kluczową w jego strefie boiska. City dysponuje silnym środkiem pola, z pewnością zechca zdominować ta część szczególnie ze Arsenal nie ma zawodników którzy mogliby skutecznie ich powstrzymać, poza Coquelinem nastawionym defensywie ale jego raczej nie ujrzymy w pierwszej jedenastce po ostatnim meczu. W związku z tym Xhaka nieraz będzie musiał interweniować w postaci faulu żeby powstrzymywać zagrania rywali. Kurs jest optymalny, wydaje mi się ze od wielu lat Xhaka daje powody, żeby w spotkaniach onajlepsza stawkę stawiać na jego kartki.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Arsenal Londyn
Godzina: 15:15
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 1,70
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, dziś 2 hity w Angielskiej Premier League, pierwszy z nich to własnie wymieniony Manchester City vs Arsenal Londyn, po tym spotkaniu nie mniejsze emocje Chelsea Londyn vs Manchester United. Ja zajmę się tym pierwszym meczem.
Manchester City póki co jest w takiej formie, że nikt nie jest ich w stanie zatrzymać pytanie brzmi ile w takiej formie wytrzymają? O tym się przekonamy w kolejnych miesiącach.
O piłkarzach nie ma co pisać bo każdy ich bardzo dobrze zna, mają świetnych piłkarzy na każdej pozycji, ławka piekielnie mocna.
Jeśli chodzi o Arsenal to grają Oni dużo lepiej niż na początku, ich forma w ostatnich 5 meczach to 4 zwycięstwa i porażka z Watfordem 1:2 chociaż kto oglądał ten mecz to wie, że cisnęli praktycznie 90 minut więc porażka niesłuszna.
Arsenal także ma kim straszyć.... Jest Lacazette, Sanchez, Ozil czy Giroud, Welbaeck...
Ja ich osobiście nie przekreślam w tym meczu, City grało ciężkie spotkanie w lidze mistrzów z Napoli wygranym 4:2 ale pewnie troche sił ich to kosztowało, Arsenal odpoczywał bo grali w lidze europejskiej składem rezerwowym. Mecze bezpośrednie także wskazują na bardzo zacięte i ofensywne mecze.
Stawiam na wiele goli w tym meczu, bo obie ekipy mają dużo lepszy przód niż obronę.
Powodzenia
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 17:30
Spotkanie: Goztepe-Beskistas
Typ: obie drużyny strzelą gola i będzie powyżej 2,5 gola

Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dzisiaj spróbujemy mecz ligi Tureckiej. Goztepe podejmie na swoim stadionie aktualnego mistrza Beskistas. Beskistas świetnie radzi sobie w Lidze Mistrzów i zajmuje tam pierwsze miejsce w tabeli. W lidze nieco gorzej i 4 pozycja. Zdecydowanie jest to większa marka od dzisiejszego przeciwnika, ale gospodarze jak na beniaminka grają całkiem nieźle. Zajmują 7 pozycję i mają tylko 1 pkt mniej. Swój typ opieram na ostatnich wynikach tych drużyn. Gospodarze w 7 ostatnich meczach mieli btts i w każdym z tych meczy były przynajmniej 3 gole. No są to naprawde nieźle wyniki z dużą ilością bramek. Podobnie jest z drużyną gości w 6 ostatnich meczach mieli btts i w 4 tych meczach były przynajmniej 3 gole. Mimo to, że mecze bezposrednie były dawno temu to czasami warto sprawdzić jakie wyniki tam padały. W 7 meczach 5 razy był btts i 6 razy było powyżej 2,5 gola. Jak widać w meczach tych drużyn pada dużo bramek i ja liczę, że podobnie będzie dzisiaj. Co tu więcej pisać. No są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda. Powodzenia
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 18:00
Spotkanie: lugi-alingsas
Typ: lugi i 50.5+ w meczu
Kurs: 3.60
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,ja jak zawsze nietypowo szczypiorniaka typuje-na dzisiaj wybralem mecz wagi ciezkiej.sa to zespoly z cislej czolowki ligi i juz teraz na pewno mozna napisac ze beda brane pod uwage do medali.na tym etapie lugi statystycznie jest gorsze-przegrali dwa razy z mistrzem kristianstadem i ze swietnie spisujacym sie ystads.goscie przy tej samej ilosci meczy maja tylko jedna porazke na wyjezdzie z redbergslids ale jeszce nie zagrali rzadnego meczu z kristianstads.alingsans zawiodl mnie kilka dni temu gdzie ledwo wygral z czerwona latarnia ligi ricohem rzutem na tasme i to u siebie-czy to byl przypadek?-dzisiaj zobaczymy.jesli beda tak grac to z lugi nie beda miec nic do powiedzenia,gospodarze sa ekipa wlasnej hali,maja juz dwie porazki u siebie i jak na nich przy tylu meczach to duzo.ostatnie mecze miedzy zespolami takze dla lugi.dodalem jak zawsze bramki w meczu jesli jest taka opcja,alingsas zmusil mnie do zaryzykowania poniewaz duzo wrzuca ale tez duzo traci-licze ze bramki powinny spokojnie wejsc.pozdrawiam
⛔ 100
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Fiorentina - AS Roma
Typ: Zwycięstwo Romy
Kurs: 2.30
Bukmacher: [URL='https://www.efortuna.pl/']https://www.efortuna.pl/[/URL]
Analiza:

Halo halo halo, dziś tak samo jak wczoraj - na szybko, mam nadzieję, że dziś będzie również na plus.
AS Roma, ekipa, która pokonała we wtorek Chelsea w ramach rozgrywek LM. Miałem okazję oglądać ten mecz, co prawda Chelsea pokazała swoją nieporadność w obronie ( sytuacja gdy 3 obrońców podbiega do jednego zawodnika), ale jak to się mówi - zwycięzców się nie sądzi. Najważniejsze, że morale wzrosły. Przejdźmy dalej, do krajowego podwórka i spójrzmy w tabelę. Fiorentina zajmuje 8 miejsce ze zdobytymi 16 punktami (5-1-5) i bilansem bramkowym 19:13, dzisiejszy goście są trzy oczka wyżej (8-0-2) i bilans 17:5.
Ogólnie rzecz biorąc, Roma jest w gazie, widać po ich ostatnich meczach ( porażka jedynie z liderem - Napoli ). Dzeko jest w formie, widać, że chłopak ma ochotę na granie i strzelanie bramek, ze skrzydeł będzie wspomagany przez El Sharaweego i Perottiego. Siłę ofensywną mają o wiele większą niż dzisiejsi gospodarze. Roma musi wygrać dzisiejszy mecz jeśli chcą myśleć o walce o najwyższe pozycje w tabeli. Trzymamy kciuki !
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, 1 Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jonkopings-Ostersunds
Typ: do przerwy/koniec meczu 2/1
Kurs: 28
Bukmacher: forBET
Analiza:

Witam,
dzis szybciutko i niestety z telefonu.
analiza wyglada nastepujaco . Moze miedzy druzynami jest przyjazn jak tak sobie patrze w h2h.
Mysle ,ze Ostersund szybko wychodzi na 0-1 i patrzy w strone Djurgarden ktory w razie porazki z Kalmar ustepuje miejsca na puchary ekipie Ostersund.
Ten jednak do przerwy cisnie z Kalmar juz 0-2 lub 0-3.
W tej sytuacji Gosciom nie pozostaje nic innego jak spelnic dobry uczynek wobec zaprzyjaznionej druzyny ,ktora w razie zwyciestwa pozostaje w najwyzszej Szwedzkiej klasie rozgrywkowej ;)
Mecz konczy sie 2-1.
Jest to tylko moja analiza i nie namawiam na wysokie stawki.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premiera Division
Godzina: 18:30
Spotkanie: Villareal - Malaga
Typ: BTS Tak
Kurs: 1,74
Bukmacher: fortuna
Analiza
Mecz drużyny zajmującej 6 lokatę z czerwoną latarnią ligi. Ostatnio Malaga pokonała u siebie Celtę i wgrała w końcu mecz , zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest drużyna gospodarzy , jednak ekipa gości nie jest bez szans ,myślę że ostatnia wygrana daje szanse gościom na lepsze wyniki. Nie decyduje się tutaj zgrać w stronę Malagi ale że zdobędą gola jest jak najbardziej prawdopodobne, oni muszą zacząć zdobywać punkty drużyna na papierze nie wygląda źle choć nie zagra pomocnik Kuzmanović oraz Rolan. Villareal u siebie b. mocny prawie w każdym meczu strzela gole ,mogą w tym sezonie być naprawdę wysoko, bramkę powinni bez problemu strzelić, Malaga nie ma nic do stracenia i muszą zdobywać punkty, tym bardziej że praktycznie nic nie strzelali na wyjazdach prócz pucharowego meczu w Numanci, ostatnia wygrana powinna dać więcej wiary i liczę dziś na przełamanie na wyjeździe oraz bramkę z ich strony. Dodaje do tego jeszcze bramkę Lille na Metz.
pozdrawiam
⛔ 100
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Everton vs Watford
Typ: 1 (hc 0:1)
Kurs: 4.05
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Aż dziwi mnie to ze nikt prócz AdrianaABCH nie idzie w tym kierunku.. ja już w czwartek liczyłem ze sie przyloza i coś ubrana w Lyonie.. jednak zobaczyłem coś kompletnie odwrotnego.. odpuszczenie brak walki i generalnie chyba brak chęci do meczenia się w LE... i.. bardzo dobrze.. widać priorytet nadali podniesieniu sie z ogona tabeli Premier League... I do osiagniecia tego celu konieczne jest dzisiejsze zwycięstwo! Zgadzam sie w stu procentach z Adrianem który już wszystko napisał o składzie i o seriach które trzeba przełamać.. i Everton nie ma wyjścia musi tego dokonać ;) a dlaczego ma wygrać dwoma bramkami? Hmmm bo jeśli już zacznie im w meczu wychodzić i się psychicznie odblokuja to wszystko jest możliwe a taki kurs na gospodarza a nawet faworyta według buków pobieram w ciemno..wątpię żeby kolejny mecz Everton próbował grać defensywnie bo to zwyczajnie ostatnio nie wychodziło.. moim zdaniem pójdą w przełamanie ofensywy.. zaczną grać pod stałe fragmenty i świetnego w tym elemencie gry Sigurdssona i myślę że to może zadziałać... po takim kursie warto spróbować... GL
⛔ 100
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: Remis (Legia wygra = zwrot)
Kurs: 1,95
Bukmacher: forBet
Gospodarze po prostu grają piach, forma z każdą kolejką idzie w dół i obecnie sięga niemal dna,
co zaowocowało zwolnieniem trenera Macieja Skorży. Tak naprawdę wyszedł im tylko jeden mecz
Pucharu Polski z Lechem (3:0 dla Pogoni). W ataku najsłabiej w lidze tylko 11 zdobytych bramek,
ponadto połowa meczów bez zdobytego gola. U siebie jeszcze gorzej, bo 64% bramek Pogoń zdobyła na wyjeździe a odsetek meczów bez zdobyczy sięga tu 57%. Obrona druga od końca w lidze. Mimo to jednak zdarzały się mecze z czystym kontem a było ich nawet sporo, bo w lidze to 29%, ale szybko były rekompensowane meczami ze stratą więcej niż jednej bramki (57% ogółu), ponad 1/3 zespół ze Szczecina tracił po trzy bramki (w tym trzy ostatnie). W meczach w Szczecinie Portowcy wypadają minimalnie lepiej.
Goście niby grają słabo, mówi się że to nie ta Legia, ale powoli pną się w górę. Jednak mecze na obcym terenie
to wciąż niewiadoma. Przed rozpoczęciem 15 kolejki mieli najwięcej wygranych spotkań w całej lidze (8 wygranych).W ataku nie ma tutaj jakiegoś wielkiego szału, na wyjazdach tym bardziej, ostatnio udaje się coś trafić, może jest jakiś mały postęp, ale dobre wyniki są głównie zasługą obrony,która poszła do przodu i po tej kolejce może stać się nawet najlepsza w lidze.Wojskowi zagrali ostatnie trzy mecze na zero z tyłu i to główny atut zespołu. Wartym zaznaczenia jestbrak udziału w dzisiejszym meczu Guilherme. Po powrocie do gry, gdy zaczął grać w pełnym wymiarze zespół z Warszawy wygrał trzy mecze z rzędu do zera (1:0 z Lechią i Wisła Kraków oraz 2:0 z Arką). To moim zdaniemjest istotne osłabienie.
Dla mnie ten mecz jak i dla buków to niewiadoma, Są wątpliwości czy Legia znowu wygra. Ja je mam, więc zdecydowałem się na dość nietuzinkowy typ. Gospodarze będą grali pod pewną presją środowiska kibicowskiego. Wcześniej w przypadku Legii taka opcja &quot;motywacyjna&quot; można powiedzieć, że zdała egzamin. Oba zespoły strzelają mało bramek a osłabieni goście brakiem Guilherme mogą stracić na mocy. W połączeniu z małą miotłą i nowym otwarciem w drużynie gospodarzy możliwy jest dawno nie widziany w statystykach Legii, bo od 2 kolejki remis.
zwrot.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: Legia wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3,95
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Myślę że Legia wygra to spotkanie i podtrzymuję stronę że drużyna z Warszawy jest tu faworytem ale nie sądzę że będzie to łatwe zwycięstwo. Pogoń może i ma problemy, jest w dołku to widać gołym okiem, wyniki są fatalne i ostatnie miejsce, Skorża zwolniony, dzisiaj Janas poprowadzi Portowców. Jednak nie wszyscy wiedzą, a być może nie pamiętają że Pogoń w każdym z ostatnich spotkań miała 2-3 a nawet więcej dogodnych, a i stuprocentowych sytuacji. Śląsk przed tym jak zaczął prowadzić 1-0 mógł przegrywać 0-1, nawet jak wygrywali 2-0 Pogoń miała sytuacje, ale fenomenalnie spisał się Wrąbel. Z Bruk-Betem wszyscy wiedzą jak było i przegrali na własne życzenie, z Cracovią też było 2-3 idealne okazje do zdobycia gole. Nieskuteczność i jeszcze raz nieskuteczność to jest ogromną bolączką Pogoni od dawna. Może to działo się specjalnie na zwolnienie Skorży, nikt tego nie wie ale przypuszczenia takie były i są, chociaż teraz to mało ważne, to jednak gdyby Portowcy wykorzystywali te wszystkie zmarnowane sytuacje to wyniki mogłyby być trochę a nawet o wiele więcej lepsze. Do Szczecina przyjedzie Legia która za trenera Jozaka zaczyna punktować i robi to nieźle, bo od 3 spotkań zdobyli 9 punktów i bilans to 4-0. Dzisiaj znów może kluczową rolę odegrać Niezgoda, bo to on w ostatnich zwycięstwach strzelił aż 3 gole czyli prawie wszystkie. Fakt było to albo dostawienie nogi, albo sam na sam ale Jarek potrafi nieźle się ustawić, znaleźć się między obrońcami albo wykorzystać dośrodkowanie a obrona Pogoni spisuje się fatalnie i robi ogromną ilość błędów co mecz, ostatnio ze Śląskiem mieli takich kilka, co może być ich samobójstwem. Trzeba przyznać że Malarz zachował ostatnio 3 czyste konta i razem z obroną pilnują bramki, ale Pogoń tak jak pisałem z każdym potrafiła stworzyć sobie sytuacje i tylko potrzeba wykończenia, ofensywa nie funkcjonuje źle i dzisiaj Legii z tyłu nie będzie wcale łatwo. Stąd mój typ że Legia wygra a obie drużyny strzelą gola, nie będzie to łatwe spotkanie dla Warszawskiej drużyny, myślę że Portowcy dzisiaj powalczą ale co najwyżej zdobędą gola a nie punkt.
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
Typ: Zagłębie strzeli w obu połowach
Kurs: 2.65
Bukmacher: fortuna
Analiza: Faworytem w tym meczu są gospodarze i ja również tak uważam, dlatego postanowiłem pójść w tym kierunku, pierwszy mój typ to czysta wygrana Zagłębia, po pierwsze w tym sezonie jeszcze nie doznali porażki u siebie, na 7 meczy 5 wygrali i zanotowali 2 remisy, bramki 15:6, po drugie w lidze nie wygrali od 2 spotkań i uważam, że wyjdą dzisiaj podwójnie zmobilizowani, żeby udowodnić, że ten 1 punkt zdobyty w 2 ostatnich meczach to tylko wypadek przy pracy, a nie oznaka większego kryzysu, po trzecie dwóch zawodników z Lubina Jach i Świerczok dostało powołania od Adama Nawałki do reprezentacji i też pewnie będą chcieli udowodnić, że zasłużyli na nie i wyjdą na boisko jeszcze bardziej zmobilizowani. Przy okazji myślę, że dobrym typem też był by bet na to, że Świerczok strzeli @2,3 w fortuna. Mój drugi typ, że Zagłębie strzeli w obu połowach argumentuję tym, że tak jak napisałem wcześniej Zagłębie będzie chciało zmazać plamę po ostatnich meczach ligowych oraz pucharowym z Koroną, więc od początku zaatakują i mam nadzieję, że coś ustrzelą jeszcze w pierwszej połowie, natomiast jeśli chodzi o drugą połowę to po pierwsze Zagłębie większość swoich bramek strzela po przerwie, natomiast Cracovia praktycznie w każdym meczu traci bramkę w drugiej odsłonie i liczę, że tą tendencję dzisiaj podtrzyma. Jeśli chodzi o zespół gości to w ostatnim czasie Pasy zaczęły punktować w Ekstraklasie, nie przegrali w lidze od 4 kolejek, ale z tych meczy wygrali tylko jedno z najsłabszą drużyną ligi, czyli Pogonią, a w pozostałych odnieśli 3 remisy, dwukrotnie wypuszczając zwycięstwa w ostatnich minutach meczów. Podsumowując liczę na pewne zwycięstwo ekipy z Lubina 3:1, może 2:0. Powodzenia.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Malta
Spotkanie: Hibernians vs Valletta
Godzina: 16:00
Typ: remis
Kurs: 3,44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy jednymi z lepszych ekipa na Malcie . Obie druzyny graly w eliminacjach europejskich pucharow.
W Hibernians jest 3 niezlych Brazylijczykow , a w Vallecie 2 Argentynczykow , Nigeryjczyk .
Faworytem wg. bukmacherow jest Valletta.
Jednak obie druzyny moga tez mecz wygrac , a ja ide w remis.
Hibernians bardzo rzadko przegrywa u siebie .
Valletta ostatnio odniosla wyzsze zwyciestwa , ale z zespolami slabszymi. Dzis przejezdza na trudny teren .
Mecz powinien byc wyrownany .
✅ 244
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wisła Płock - Nantes
Typ: Powyżej 59,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jest bardzo bogata i można znaleźć sporo ciekawych spotkań. Na dzisiaj wybrałem niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek z udziałem naszej polskiej drużyn Wisły Płock, a w ostatnim czasie nieco gorzej dysponowanej drugiej najsilniejszej w swojej lidze ekipie francuskiej z Nantes. Mocno zastanawiałem się również nad spotkaniem najsilniejszej drużyny naszej ligi Vive, które będzie się mierzyć na bardzo gorącym terenie w Paryżu z PSG, które u siebie rzadko przegrywa i też w tym meczu widzę pokrycie się najwyższej lini jaka została wystawiona na Fortunie, czyli 60,5, więc również warto zagrać tą pozycje w singlu po podobnym kursie. Ostatecznie zdecydowałem się na ostatni mecz szóstej kolejki z udziałem Wisły i Nantes, gdyż sytuacja w Grupie A jest arcyciekawa. Z dorobkiem jednego punktu Wisła zajmuje siódme miejsce i traci zaledwie jeden punkt do szóstego miejsca premiowanego awansem do 1/18, więc jeśli chcą myśleć jeszcze o jakichkolwiek szansach na awans to muszą dziś wygrać za wszelką cenę z zespołem, który w ostatnim czasie nie gra nic wielkiego jednak zawsze trzeba się z nim liczyć bo mają mnóstwo młodych uzdolnionych i perspektywistycznych szczypiornistów, którzy za parę lat będą trzonem tej drużyny. Jedni jak i drudzy przeplatają swoje ostatnie mecze dobrymi występami jak i słabymi stąd szanse na zwyciestwo są mniej więcej wyrównane, jednak z lekką przewagą wskazuje tutaj francuzów. Moja propozycja to najwyższa linia +59,5 jaka jest wystawiona na Fortunie i uważam, że jest w stanie pokryć się z nawiązką bo mecz jest niezwykle istotny dla gospodarzy, więc bedą chcieli narzucić swoje warunki gry, a Nantes na pewno się nie będzie tylko przyglądać. Kolejnym argumentem przemawiającym za moim typem są mecze rozgrywanie na parkiecie Płocka gdzie wyniki padały wysokie jak z Barcelona 30:37 czy ostatnio z Szeged 27:33.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia ,Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Everton - Watford
Typ: Watford i powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 4.20
Bukmacher: forbet
Analiza:

Moi poprzednicy napisali już sporo na temat tego meczu ale przykro mi to stwierdzić , że są mega naiwni i wprowadzają ludzi w błąd... Oglądałem mecz Evertonu z Lyonem w LE ... Everton popełniał katastrofalne błędy w obronie, wiadomo skład będzie się różnił od tego co wystawi trener dzisiaj i wystawił wtedy ale po prostu nie wierzę w ten zespół.. Everton nie ma kim po prostu straszyć z przodu.. Watford ostatnio dosyć pechowo - przegrali z Stoke i Chelsea... jednak przypominam , że przed meczem z Chelsea ,Watford wygrał z Arsenalem i z Chelsea również prowadzili... Silva naprawdę stworzył świetny zespół grający bardzo płynną piłkę z wymienialnością wielu podań z pierwszej piłki z elementami gry kombinacyjnej.. Everton tego nie potrafi - grają piłkę przewidującą.. jak dla mnie to Everton jest pierwszym kandydatem do spadku a ślepa wiara jest najgorsza tak samo się czuje jako kibic Pogoni Szczecin - podobnie jest z Evertonem myślę, że dzisiaj dostaną od Watfordu i to srogą lekcję futbolu... Richarilson jest naprawdę w mega formie a jego dynamiczne akcje myślę sprawią dzisiaj mnóstwo kłopotu słabym obrońcom Evertonu... ( Williams jest tragiczny) . Wejdzie? Zostaw reputkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja - Super Lig
Godz: 17:30
Spotkanie: Sivasspor - Konyaspor
Typ: Sivasspor
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 11 kolejkę ligową tureckiej Super Lig.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu zmierzą się ze sobą miejscowe Sivasspor Kulübü a w gości przyjedzie zespół Konyaspor Kulübü.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 16 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 15 pozycji w tabeli tureckiej Super Lig zdobywając 10 oczek w swoich 10 ligowych spotkaniach tego sezonu.
Sivasspor w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa, remis oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 7-6 zaś Konyaspor na wyjazdach remis oraz 4 porażki i bilans bramek 4-9.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy choć grają minimalnie lepiej w delegacjach to grają równo zdobywając porównywalną ilość punktów do ligowej tabeli i u siebie i na wyjazdach odpowiednio 7 i 9 do tego wygrywając to ciężkie dla nich spotkanie mogą znaleźć się w okolicach miejsc pucharowych no i mają trochę rozpoznawalnego zawodnika który może coś ustrzelić mianowicie Arouna Kone a goście na wyjazdach grają tragicznie zdobywając praktycznie wszystkie swoje ligowe oczka na swoim terenie na wyjazdach nie potrafiąc grać nawet ze słabszymi u siebie rywalami tak więc moim zdaniem zespół Sivasspor Kulübü będzie zwycięzcą tego bardzo ciekawego widowiska w Turcji.
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea - Manchester Utd
Typ: BTS nie
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Typy na ten mecz podzieliłbym na dwie grupy : niektórzy idą w stronę BTSa i dużej liczby goli, a pozostali przewidują piłkarskie szachy. Ja idę w stronę tych, którzy przeczuwają małą ilość bramek. Chelsea ostatnio słabo, po batach w Rzymie nadszedł czas na Czerwone Diabły, które tracą mało goli (w 7 ostatnich meczach stracili ich tylko 2!). Mourinho (osobiście uważam go za najlepszego trenera na świecie) to świetny taktyk, jestem przekonany, że głównym celem Diabłów będzie brak straconej bramki. Troszkę statystyk - w 6 ostatnich meczach pomiędzy tymi ekipami BTS pokryty został.... raz???? Nie lubię opierać swoich typów na statystykach, ale uważam, że tym razem również zbyt wielu bramek nie zobaczymy...
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Piłka nożna, La Liga, 18:30
Spotkanie: Villarreal - Malaga
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 2.40
Totolotek
Villarreal w tym sezonie aspiruje do miejsca gwarantującego awans do Champions League, a przynajmniej zapewniającego udział w kwalifikacjach najbardziej prestiżowych rozgrywek na Świecie. W tym sezonie jest kilka zespołów, które na pewno będą walczyć o te lokaty: Real Madryt i Barcelona, Atletico, Valencia, Sevilla, oba zespoły z Baskonii i właśnie Villarreal, więc nie sądzę aby Żółta Łódź Podwodna zlekceważyła rywala, rywala który ma potężne problemy w tym sezonie. Bankructwo Chińskich właścicieli odbija się czkawką już drugi sezon z rzędu. O ile w zeszłym sezonie to wyglądało dość w porządku tak teraz, gdy z klubu odeszli liderzy (jak choćby Samu Castillejo do dzisiejszego rywala) a zespół po prostu nie było stać na pozyskanie nowych wartościowych zawodników co by zapewnili poziom godny LaLigi. Dlatego moim zdaniem w tym sezonie Malaga się nie obroni i spadnie do LaLiga 2. Po prostu nie mają żadnych argumentów aby się utrzymać. Villarreal jeżeli chce myśleć o czołowych lokatach nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek potknięcie z takim rywalem. Według mnie podopieczni trenera Revilla rzucą się od początku do skomasowanych ataków i będą chcieli jak najszybciej ustawić sobie to spotkanie, aby oprócz pewnych trzech punktów nie stracić dużo sił i oszczędzić sobie nerwów. Spodziewam się jednostronnego spotkania i wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Powodzenia!
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Primiera Liga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Sporting - Braga
Typ: obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1.90
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam !
Po bardzo kiepskim typie jakim był typ na Vitesse w lidze europejskiej podchodzę dzisiaj do bardziej realnego typu jakim jest mecz ligi portugalskiej pomiędzy drużyna Sportingu a drużyną Bragi .Widziałem , że wielu z was poległo na LE w tym i ja . Dzisiaj postanowiłem zagrać na to , że obie dyżyny strzelą bramkę . Obie drużyny bardzo dobrze radzą sobie w lidze , gospodarze sa na drugim miejscu a goście na piątym w tabeli , dzieli ich 5 punktów . Lepszy bilans bramek ma Sporting bo 22-5 a goście to 17-9 . Goście nie przegrali meczu w lidze od siedmiu spotkań a gospodarze nie zaznali jeszcze w tym sezonie porażki. Obie drużyny potrafia strzelać co widać w statystykach. Obie drużyny grają w europejskich pucharach z tym , że Sporting gra w Lidze Mistrzów a Braga w Lidze Europy i obie swoje mecze zremisowały z wynikem 1-1 . Dzisiaj też licze , że obie drużyny strzelą minimum po 1 bramce a jak będzie to zobaczymy . Faworytem są oczywiście gospodarze i tak też przewiduje buk ale dziwi mnie trochę duży kurs na gości bo aż 6,25 na ich zwyciestwo, myśle , że troche przesadzony.Życzę powodzenia i wysokich wygranych !!!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania, La Liga
Godzina: 20.45
Spotkanie: Real Madryt- Las Palmas
Typ: powyżej 6.5 bramki

Kurs:4.30
Bukmacher:
Totolotek
Analiza ;

Dziś pod lupę biorę spotkanie spisującego się poniżej oczekiwań Realu Madryt z ekipą Las Palmas. Gospodarze zajmują dopiero czwarte miejsce w tabeli. W ostatnim czasie przegrywali i remisowali z Totenhamem w lidze mistrzów, natomiast w La Liga polegli z ekipą Girony. Jeśli chodzi o gości zajmują przedostatnią pozycje w tabeli i przregrywają w lidze wszystko jak leci. Idę w tym meczu w stronę bramek. Niby będący ostatnio w słabej formie Real nie gromi aż tak przeciwników, ale myślę że ten mecz będzie d;la nich meczem na przełamanie. Po słabych ostatnich meczach w końcu powinien przyjść dobry. Kibice na pewno oczekują od nich świetnego widowiska z dużą ilością bramek. Na zawodnikach ciąży duża presja, sam Ronaldo ma mało strzelonych bramek i myślę, że zdecydowanie poprawi dzisiaj swój dorobek. Goście dzisiejszego p
Dziś pod lupę biorę spotkanie spisującego się poniżej oczekiwań Realu Madryt z ekipą Las Palmas. Gospodarze zajmują dopiero czwarte miejsce w tabeli. W ostatnim czasie przegrywali i remisowali z Totenhamem w lidze mistrzów, natomiast w La Liga polegli z ekipą Girony. Jeśli chodzi o gości zajmują przedostatnią pozycje w tabeli i przregrywają w lidze wszystko jak leci. Idę w tym meczu w stronę bramek. Niby będący ostatnio w słabej formie Real nie gromi aż tak przeciwników, ale myślę że ten mecz będzie d;la nich meczem na przełamanie. Po słabych ostatnich meczach w końcu powinien przyjść dobry. Kibice na pewno oczekują od nich świetnego widowiska z dużą ilością bramek. Na zawodnikach ciąży duża presja, sam Ronaldo ma mało strzelonych bramek i myślę, że zdecydowanie poprawi dzisiaj swój dorobek. Goście dzisiejszego p[pojedynku tracą bardzo dużo bramek z ekipami sporo gorszymi od Realu. Trzy bramki stracone z La Coruna , 4 z Villareal, 5 z Celta Vigo. Będąc na przedostatnim miejscu w tabeli raczej nie powinni murować bramki. W każdym meczu muszą walczyć o 3 punkty, a co za tym idzie grać otwartą piłkę. Pojedynki bezpośrednie tych ekip kończyły się różnie (ostatni 3:3). Myślę, że sam Real może pokryć ten over, a i goście mogą coś ustrzelić gdyż Real nie ma ostatnio żelaznej defensywy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom