>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.12.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Atl.Madryt
Typ: 02
Kurs:
1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zaraz po rozlosowaniu grup - zarówno Chelsea, jak i Atletico miały być &quot;pewniaczkami&quot; do wyjścia z grupy, jednak strata 4 punktów z Qarabachem przez Atleti było czymś, co nie można racjonalnie wytłumaczyć, do tego doszła strata 1 punktu w ostatnich minutach z Chelsea i remis na początku z AS Romą, gdzie choćby Saul czy Griezmann miał 100% sytuację.
Mimo tych niepowodzeń - Atletico wciąż ma szanse na awans, chociaż nie są niezależni - potrzebują po pierwsze wygranej z Chelsea, a po drugie przynajmniej remisu Qarabachu, co na ten moment wydaje się nierealne, no ale nie takie scenariusze piszę Liga Mistrzów.
Chelsea ma także interes w tym, by wygrać z Atletico, ponieważ ich remis przy wygranej Romy, oznacza drugie miejsce, co oznacza ryzyko trafienia np. na PSG czy Barcelonę.
Według mnie faworytem w tym spotkaniu jest Atletico, które potrafi grać z Chelsea i na pewno nie odpuszczą tego meczu - nawet jakby Roma wygrywała 3-0 po 30 minutach.
Spodziewam się minimum remisu w tym spotkaniu.
Pomogłem? Zapropsuj
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Basel
Typ: 1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś wieczorem na Estadio da Luz w Lizbonie odbędzie się ostatnie spotkanie Benfiki w europejskich pucharach. Tegoroczny występ w LM będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Zanotowali bowiem dotychczas 5 porażek, tracąc 12 bramek i strzelając przy tym tylko jedną(!). Naprzeciw stanie mistrz Szwajcarii, przed którym istnieje realna szansa na awans do 1/8 finałów. Zespół z Bazylei przyjedzie zatem zmotywowany i z wolą zwycięstwa, nie oglądając się na wynik równoległego meczu tej grupy - potyczki pomiędzy Man. Utd. z CSKA Moskwa. Ale chęć i wola to nie wszystko. Benfika przystąpi do meczu bez ciśnień i presji. Nie mają żadnych szans nawet na LE. Pozostaje im walka o honor, szacunek dla kibiców i...1.5 mln euro, które przypadnie im za ewentualne zwycięstwo. Nie można więc zakładać, że mecz będzie odpuszczony i Basel odniesie łatwe zwycięstwo. Argumenty mamy po obu stronach, ażeby oba zespoły walczyły, a my - byśmy zobaczyli dobre widowisko.
W lepszej sytuacji stawiam gospodarzy. Jest to jedyna szansa na godne pożegnanie kibiców, odkupienie nieco win z poprzednich spotkań i udowodnienie również sobie, że stać ich jeszcze na zwycięstwa w LM...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Anderlecht
Typ: Celtic/ handicap 0:1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Koledzy wyżej napisali już trochę o tym meczu, ale ja od siebie dodam że Fiołki nie mają argumentów żeby wygrać czy nawet zremisować to spotkanie.
Celtic u siebie osiąga fantastyczne wyniki, fani są niesamowici co podkreśla każdy trener gdy przyjeżdża na stadion Celtów i to w dużej mierze dzięki nim piłkarze Celticu nie zadowalają sie skromnym prowadzeniem w meczu tylko suną z kolejnymi atakami na bramkę rywala.
W pierwszym meczu tych ekip drużyna Celticu zdemolowała drużynę z Belgii 0:3, co pokazało różnice klas miedzy nimi. Prawdopodobnie w ataku gospodarzy zobaczymy Moussę Dembele oraz Leigha Griffithsa, którzy potrafią strzelać na własnym terenie, zwiastuje to oczywiście gole i taki też mój typ, Celtic wygrywa różnicą przynajmniej 2 goli, a wcale nie zdziwiłaby mnie okazalsza wygrana gospodarzy w tym meczu.
Zagrałeś mój typ? Daj ????
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych dzisiaj :cool:
⛔ 100
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina &quot; Piłka nożna / Słowacja
Godzina 17:00
Spotkanie : Nitra : Trnava
Typ : over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 2.82
Bukmacher : Fortuna
Dokończenie 18 kolejki w Słowackiej Fortuna Liga i mecz lidera z 6 ekipą , gospodarze czyli Nitra w domu spisuje się bardzo dobrze i można powiedzieć że to ich taka twierdza jak na razie nie do zdobycia 5-3-0 i 8:1 w bramkach dlatego też liczę przynajmniej na jednego gola z ich strony , co do gości to ci ostatnio pogubili trochę pkt bo 3 ostatnie mecze to zaledwie 1 mały punkcik ale z drugiej strony to grali z Ziliną , Slovanem i Ruzomberok czyli pozycjami 2 , 4 i 3 tak więc dziś myślę że powinni powalczyć o komplet pkt bo przewaga na goniącymi topnieje do zaledwie 3 nad Ziliną , w pierwszym ich meczu na Trnavie padł wynik 2:1 a w meczu tym to Nitra wyszła na prowadzenie w 76 minucie gry ale w końcu Trnava w 82 i w doliczonym czasie gry przesądziła o wyniku końcowym dlatego też myślę że i dziś powinno być ciekawie na boisku i te 3 bramki kibice zobaczą !
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona-Sporting Lizbona
Typ: podwójna szansa 0
Kurs 1.95
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Już dziś wieczorem na Camp Nou lokalna FC Barcelona rozegra spotkanie Ligi Mistrzów z drużyną z Portugalii - Sportingiem Lizbona.
Obie drużyny grają bardzo dobrą piłkę, Katalończycy jak wiadomo są jedną z najlepszych drużyn świata ale i Sporting trzyma poziom, zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli, Portugalczycy mogą liczyć na awans, lecz jest to bardzo mało prawdopodobne, musieliby wygrać z Barceloną a Juventus musiałby zremisować lub przegrać z Olimpiakosem - nie jest to nie możliwe.
Sporting całkiem dobrze ostatnio gra na wyjazdach, a Barcelona dzisiaj zagra w osłabieniu, 6 zawodników FC Barcelony zmaga się z kontuzjami, nie zobaczymy na boisku: Iniesty, Turana, Dembele, Mascherano, Rafinhi oraz Umtiti.
Ja osobiście myślę że Barca wygra 1/3:0 lecz bramki padną w 2 połowie spotkania. W pierwszej połowie Portugalczycy będą chcieli postraszyć ekipę Messiego i utrzymają wynik remisowy.
kurs dość ciekawy więc polecam ????

Pomogłem? Kliknij - Dzięki!
✅ 95
 
B 55

bartexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Młodzieżowa UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bayern - PSG
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj bylem o wlos od wejscia typu z zaplecza ligi Szwajcarskiej. Gdyby nie gol w doliczonym czasie gry... No ale nie ma co do tego wracać. Dzisiaj pod uwagę biorę mecz młodzieżowej ligi Mistrzów. Obydwa zespoły mają już pewny awans i dzisiejszy mecz zadecyduje o tym kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. W Paryżu był remis 1-1 i do tego Bayern nie wykorzystał rzutu karnego. Bawarczycy na swoim obiekcie spisują się bardzo dobrze i głównie dlatego decyduje się na ten typ. Paryżanie na wyjazdach także nie grają źle, ale jednak atut własnego boiska powinien być po stronie Bayernu. Powodzenia!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - MHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Krylia Sowietow Moskwa - Czajka Niżny Nowogród
Typ: Krylia/under 6.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Czwarty mecz tych drużyn w przeciągu niecałych 2 tygodni. Pierwszy w Niżnym Nowogrodzie wygrany przez klub z Moskwy 2:0, po jednej bramce strzelonej w 1 i 2 tercji. Krylia strzela i czeka, Czajka atakuje. W drugim 7:4, między 9 a 17 minutą 3:0. 1 tercja ustawia mecz, szyki obronne się rozluźniają, bramka za bramkę, a raczej bramka za dwie. Trzeci mecz w Moskwie, 5:2, znów 1 tercja, ale inaczej, od 0:1 do 3:1, znów Krylia osiąga przewagę, choć kończy się 3:2. Druga tercja znów, jak w pierwszym meczu, obrona przewagi. W trzeciej bramka z kontry i jeszcze jedna do pustej bramki. Teraz, jak sądzę, znów będzie macanie, tylko trochę dłuższe, bo Czajka już dwa razy się nacięła, więc strzelanie zacznie się później i będzie go mniej, a mecz rozstrzygnie na swoją korzyść Krylia (3:1, 3:2), choc wynik może być też bliski remisu (2:2, 3:3).
⛔ 100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - PSG
Typ: Powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.40
Bukmacher forBet
Analiza:
Już po pierwszym meczu tych drużyn, wiedziałem, że w rewanżu zagram na rożne. Z racji tego, że chyba w tym miesiącu jestem póki co wysoko w tym konkursie, to pogram bezpieczną moim zdaniem linie 11,5 rożnych. Polecam pograć też w milenium +13.5 po kursie 4. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się 19 rożnymi, w tym 18 nabił sam Bayern ! Nie lada wyczyn. Bayern potrafi w swoich meczach nabijać ogromne ilości rożnych. Troszkę gorzej wygląda ta statystyka u drużyny z Paryża. Może nie tyle co gorzej, a zróżnicowanie, bo czasem miewają mecze gdzie nabijają po kilkanaście rożnych (ostatni mecz ligowy ze Strasbourgiem), a czasem nabijają ich mało (tak jak w pierwszym meczu z Bayernem-1 rożny). W tabeli już raczej pozycje tych drużyn się nie zmienią . PSG wygrało pierwszy mecz 3:0, więc Bayern musiałby wygrać jeszcze wyżej. Jednakże są to klasowe drużyny i myślę, że obie będą atakowały co przyniesie dużą ilość rzutów rożnych.
⛔ 100
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport , Counter strike, ESL Pro League
Godzina: 19.45
Spotkanie: NRG Esports - Ninja in Pijamas
Typ: 1
Kurs: 3.45
Bukmacher Unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z największym value ,gdzie przed Duńską publicznością zasiądą drużyny z północnej Ameryki i Szwecji. Dużo o spotkaniu nie napiszę, bo czeka mnie jeszcze sporo analizy...


Składy obu drużyn bardzo mocne, nie będę ukrywał, że faworytem bukmacherów są bardziej znani i lubiani przez kibiców Szwedzi, ale fakt faktem po ostatnich wyczynach w Oakland trochę spoczeli na laurach i mimo fazy finałowej trochę się martwię o ich formę. NRG natomiast notuje ostatnio dobre wyniki, wygrali z Renegates w ECS, pokonali pewnie Iluminosty, trochę się przejechali na C9 ale to taki amerykański odpowiednik Faze Clanu więc nikogo nie powinno dziwić. Generalnie ku NRG skłania mnie jeszcze jeden fakt, mianowicie rozchodzi się o powtarzalność - NRG w tym roku zajmowało 5,6,7 i 8 miejsca na Majorach a w Championshipach docierali do 11 miejsca, także brakuje szczęścia i myślę, że to będzie czarny koń grupy Czerwonej ( North, SK,Optic, NRG) i skompletują najwięcej punktów a doświadczony kapitan daps, powinien pociągnąć swój team do zwycięstwa. Na koniec dodam, że każda drużyna Europejska zawsze miała problem z dynamiczną grą zespołów zza oceanu i tym razem liczę na zacięty pojedynek i wygraną na korzyść NRG.
Moja propozycja na dziś :


✅ 245
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: ANGLIA: Checkatrade Trophy - Play Offy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Port Vale - Shrewsbury
Typ: Shrewsbury
Kurs: 2.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie które od razu rzuciło mi się w oczy w dniu dzisiejszym, w dodatku do gry po zachęcającym kursie. Spotykają się 2 drużyny między które grają w innych ligach, gospodarze w LT goście LO , dodatkowo idą w zupełnie innych kierunkach jeśli chodzi o zmagania ligowe, Shrewsbury jest na 2 miejscu w tabeli ze stratą tylko 2 pkt do Wigan, gospodarzy możemy szukać na ogonach League Two, okupują 22 miejsce na 24 drużyny, zdobywając tylko 18 pkt w aż 20 spotkaniach. Port Vale jest najbardziej hojnym gospodarzem w lidze, na 10 meczy na własnym terenie aż 7 razy oddawaj komplet punktów drużynie przyjezdnej, co pokazuje że dla nich przewaga własnego boiska jest być może utrudnieniem a nie pomocą , no ale cóż, to tylko zachęca do gry na gości którzy w delegacji na 10 spotkań wygrali 5, odnotowali 3 remisy i 2 porażki co w porównaniu z gospodarzami jest wynikiem dobrym. Neil Aspin trener gospodarzy powiedział &quot;Znam dobrze menedżera Shrewsbury&#39;ego. Paul jest naprawdę dobrym facetem i świetnie sobie z nim radzi&quot; , skoro go zna to będzie to rywalizacja również między nimi dlatego zespół gości raczej nie odpuści tego spotkania. Gospodarze będą musieli radzić sobie bez: Barnetta (8/0) (napastnik), Davis (4/0) obrońca, Whitfield (14 / 2) pomocnik. Jakieś osłabienia po ich stronie są, odmiennie wygląda to w drużynie gości gdzie ich trener zapowiedział że nie jedzie na ten mecz z osłabioną drużyna a ich celem jest wyłącznie zwycięstwo. GL!
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Atletico
Typ: Remis
Kurs: 3,35
Bukmacher: forbet
Analiza: Moim zdaniem ten mecz zapowiada się naprawdę interesująco. Chelsea mimo słabego początku sezonu ostatnimi czasy zaczyna grać lepiej. Pomijając wpadkę w Rzymie, gdzie dostali 3:0 to nie idzie im wcale tak źle. Wygrana z Manchesterem, remis na wyjeździe z The Reds to bardzo dobre rezultaty. Hazard w doskonałej dyspozycji. W meczu z Newcastle mógł zdobyć więcej bramek niż 2. Z drugiej strony nieskuteczny Morata, który w tym meczu, jako były gracz Królewskich będzie chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony. A wiadomo jak to czasami jest. im bardziej się chce tym gorzej wychodzi ???? co do Atletico to jest to obok Barcelony niepokonany zespół w Primera Division, notujący bardzo dużo remisów. W tym w prestiżowych meczach z Barceloną właśnie i Realem Madryt. Myślę, że mimo niepowodzenia w tej edycji Ligi Mistrzów będą chcieli zmazać plamę i pokazać się z jak najlepszej strony na Stamford Bridge. W pierwszym spotkaniu remis utrzymywał się aż do ostatniej akcji meczu, w której The Blues przechylili szalę na swoją stronę. Liczę na ciekawe spotkanie, w którym Chelsea będzie prowadziła grę, a Atletico będzie grało z kontry i po jednej z nich wyjdzie na prowadzenie, a mecz zakończy się wynikiem 1:1
✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos - Juve
Typ: Powyżej 4.5 żóltych kartek
Kurs: 2.10
Bukmacher Totolotek
Analiza: Mecz dla Juve o wszystko, bo w wypadku wpadki i punktów Sportingu, włoskiej drużyny zabraknie w dalszej części Ligi Mistrzów. Czeka ich trudny wyjazd do Grecji, gdzie w sumie o nic już nie grający Olympiakos będzie starał się stawić czoła Starej Damie. Jak wiadomo atmosfera w na stadionie w Pireusie to po prostu młyn, nie ważne, że grają o nic, ważne że przyjeżdża Juventus więc trzeba się pokazać. Z tego powodu właśnie grecy raczej nie odpuszczą, dodatkowo Juve z minuty na minute jeśli szybko nie strzeli bramki bedzię co raz bardziej nerwowe, atmosfera na trybnuach będzie gorąca co będzie potęgowało faule.
Kolejnym argumentem jest to, że sędziuje David Fernández Borbolan, który nie oszczędza kartek - jak już daje kartki to 6,9,6, zależy od stawki meczu, a myslę że tu nie pozwoli na brutalną gre i będzie się starał temperować zapędy piłkarzy.
Dodatkowo za drobne polecam łamaka Chelsea - Atletico 2/1. (już bez analizy, czysta sugestia)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Typ: Atletico 4+ RR w pierwszej połowie
Kurs: 5.00
Bukmacher: forBet
Analiza: Na dzisiaj postanowiłem zagrać spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea Londyn a Atletico Madryt, gospodarze mają już zapewniony awans do fazy pucharowej, ale muszą jeszcze walczyć o pierwsze miejsce, które mogą stracić na rzecz Romy, która dzisiaj podejmuje u siebie Quarabag, natomiast Atletico aby awansować musi pokonać The Blues i liczyć na stratę punktów przez Włochów, co jednak jest praktycznie niemożliwe, ale nie takie sensacje widzieli już kibice. Atletico bynajmniej na początku wyjdzie mega skoncetrowane i myślę, że to oni pierwsi zaatakują i póki ich korespondencyjny pojedynek z Romą będzie im dawał szanse awansu to będą próbowali rozmontować obronę londyńczyków, dlatego liczę na zmasowane ataki gości i nabicie przez nich trochę rzutów rożnych w pierwszej połowie, w drugiej może z nich już zejść powietrze (teoretycznie), gdy się dowiedzą w przerwie, że Roma wygrywa i ich szanse są równe niemal zeru. Obie ekipy są ostatnio w dobrej dyspozycji, na ostatnie 10 meczy Chelsea przegrała tylko raz właśnie w Lidze Mistrzów z Romą, miała jeden remis i ośmiokrotnie wychodziła zwycięsko ze swoich potyczek, natomiast Atletico na ostatnie 10 meczy zanotowała 4 remisy i 6 wygranych, w tym 4 w ostatnich 4 meczach. Dzisiaj zapowiada się emocjonujący wieczór w Londynie i liczę na ciekawe widowisko, a swój typ opieram głównie na początkowej determinacji piłkarzy z Madrytu i chęci rewanżu za pierwszy przegrany mecz z nimi. Dopóki piłka w grze awans jest sprawą otwartą. Powodzenia.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Słowacja 1 liga
Godzina 17:00
Spotkanie : Nitra - Trnava
Typ : Trnava
Kurs : 2.15
Bukmacher : fortuna
Również biorę pod lupę ten sam mecz, co kolega kilka postów wyżej i ciężko dodać do jego analizy cokolwiek ciekawego/ Mecz naprawdę zapowiada się emocjonująco i liczę na to, że Trnava zdobędzie dzisiaj komplecik punktów. Kurs jest dosyć zachęcający, przewaga nad rywalami topnieje więc trzeba wykorzystać to, że mecz rozgrywany jest na neutralnym terenie. Trnava to drużyna, która ma sporo do zaoferowania w ofensywie ale również obrona gra z chłodną głową.
Nitra to nie jest najlepszy przeciwnik do strzelania bramek. Tylko 10 straconych goli w 17 meczach. Drużyna mocno underowa, więc nie skłaniałbym się tutaj w jakiś festiwal strzelecki, ale kto wie, takie ligi czasami lubią zaskakiwać ;)
Oby było ciekawie.
Powodzenia i pozdrawiam
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - PSG
Godzina: 20:45
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Taki kurs pobieram z pocałowaniem ręki... Obie ekipy już awansowały do kolejnej fazy i miejsca czyli 1 PSG i 2 Bayern już raczej są pewne. Tylko wygrana Bayernu 4:0 i wyżej daje 1 miejsce w grupie - mało realne.
W pierwszym meczu padł wynik aż 3:0 i to wyglądało tak Bayern prowadził grę, stwarzali sobie dużo sytuacji a PSG wykorzystywało kontry i strzeliło 3 bramki a tych kontr dziś wydaje mi się, że będą mieć dużo więcej niż u siebie a, że w tym są rewelacyjni to wiemy. Neymar, Mbappe bardzo szybkie skrzydła a, że Bayern jest w tym meczu nadal osłabiony brakiem sporo zawodników to będą mieć jeszcze łatwiej.
Bayern także ma swoje plusy, potrafi zagrać kapitalne spotkanie na Allianz Arena i przy komplecie kibiców na pewno postawią się takim gwiazdom i będą chcieli się mimo wszystko zrewanżować za porażkę 0:3.
PSG ostatnio wtopa w lidze - sensacyjna porażka 1:2 ze Strasbourg a Bayern wygrał z Hannover 3:1 i także mieli swoje problemy w tym meczu.
Dziś wydaje mi się, że bramki z obu stron powinny wpaść łatwo bo obrona to akurat najsłabsze punkty w obu ekip. Czekam na kapitalne widowisko i możliwe że obejrzymy 4 może 5 bramek.
Powodzenia
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-mistrzostwa swiata kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: polska-norwegia
Typ: stine oftedal 3,5+ bramek
Kurs: 2.30
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy mecz naszych pilkarek recznych z norwezkami.przeciwnik najtrudniejszy z mozliwych-norwezki bronia tytulu wywalczonego 2 lata temu w danii.w ostatnich latach jest to zespol najbardziej utytulowany swiata i w tych mistrzostwach rowniez sa zdecydowanym faworytem imprezy.rozegraly dwa wygrane spotkania,z wegrami 30-22(mocny zespol) i argentyna spacerek 36-21.nasze dziewczyny jak zawsze nieprzewidywalnie,po bardzo dobrym meczu ze szwecja 33-30 przyszedl mecz z czeszkami 25-29 gdzie prowadzily w drugiej polowie nawet 5 golami ale masa strat spowodowala ze przegralismy wygrany mecz.dzisiaj bedzie mega ciezko bo jak pisalem wczesniej norwegia jest najmocniejsza ekipa turnieju,zawodniczki sa wypoczete po meczu ze slabsza argentyna.ja stawiam na srodkowa rozgrywajaca blondyneczke stine oftedal-bardzo dobra zawodniczka,ktora w turnieju rzuca z dobra skutecznoscia 8/12.gra duzo minut,wykonuje rowniez rzuty karne i przy naszej obronie,ktora traci jak dotad w okolicach 30 bramek to moja blondyneczka powinna 4 rzucic.trzymajmy kciuki za nasze dziewczyny i moj juventus w lm.pozdrawiam
✅ 130
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona-Sporting Lizbona
Typ: 2.drużyna over 1,5 bramek
Kurs 4.35
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Biorę to bez wahania, Barcelona już ma zapewniony awans z 1 miejsca do tego nie zagra ważne ogniwo tej drużyny którym jest Iniesta mało tego nie zagrają również Rafinha, Mascherano Untiti czy Semedo w lidze jakoś nie błyszczą ostatnimi czasy jeśli Celta Vigo może wpakować 2 bramki na terenie Barcelony to Sporting mega zmotywowany który ma jeszcze szanse na 2 miejsce w tabeli może to osiągnąć. Skupiając się na gościach, grają bardzo dobrą piłkę nie mają większych braków w dzisiejszym meczu jak najbardziej powalczą i są w stanie pokryć mój typ grając przeciwko średnio grających gospodarzach. Powodzenia.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Orlando vs Supersport
Typ: DNB = Supersport ( remis= zwrot)
Kurs: 2,09
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obstawiam tutaj DNB Supersport. Wahalem sie miedzy remisem , a winem Supersport , wiec DNB wydaje sie byc bezpiecznym wyjsciem.
Supersport niedawno odpadl z Pucharu Konfederacji i teraz skupia sie na grze w lidze . Ma do tego kilka meczow zaleglych i 6 pkt stratę do czolowki.
Podano juz sklady i Supersport wychodzi najlepsza 11 na to spotkanie . Jest to druzyna , ktora nie ma problemow ze zdobywaniem goli , a takze ma niezla defensywe.
Orlando Pirates natomiast nie sa bramkostrzelnym zespolem. Zobaczylem ich sklad na dzisiejszy mecz. Nawet kibice Orlando Pirates nie sa zadowoleni z 11 i wysmiewaja trenera, ktory kolejny raz wystawil w ataku Makolę i Gabuza , ktorzy są bardzo nieskuteczni . Dodatkowo Qalinge jest kontuzjowany .
Gram DNB ,czyli bezpieczniejsza opcję. poniewaz :
- Orlando u siebie walczy do konca i trudni jest wygrac u nich
- dzis jest deszczowo i moga byc trudne warunki do gry
- Orlando ma w glowach przegraną 6-1 z Supersport i na pewno beda chcieli chociaz zremisowac
Ciekawe jest rowniez zachowanie bukmacherow. Nastapil przed kilkoma minutami spadek kursow na Orlando , a wzrost na Supersport . Po ukazaniu skladow powinno byc na odwrot . Buki jakby chcialy naklonic ludzi do stawiania na win gospodarzy .
ZWROT
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Qarabag
Typ: obie drużyny strzelą bramkę, a liczba bramek będzie większa niż 2,5
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam wszystkich po ponad 2 tygodniowej przerwie, niestety zostałem zbanowany (wkleiłem link z moją stronką..)
Szkoda, bo po dniach 1-16 zajmowałem miejsce w pierwszej dziesiątce typów na listopad i nie mogłem brać udziału w dalszej zabawie, a był to mój pierwszy miesiąc..
Do rzeczy.. :
Dzisiaj stawiam na spotkanie ligi mistrzów, pomiędzy AS Romą, a Qarabag.. Gospodarze zajmują drugie miejsce w grupie z 8 pkt i do awansu wystarczy im remis (wszystko zależy od meczu : Chelsea Londyn - Atletico Madryt )
Ostatnio jednak notują lekką zniżkę formy.. porażka z Atletico 2-0 , remis na wyjeździe z Genoa i zwycięstwo u siebie ze Spal 3-1, które grało od 9 min w osłabieniu po czerwonej kartce i nie wykorzystało rzutu karnego. Ich rywal z Azerbejdżanu zdecydowanie słabszy, a więc możliwe ze Roma dokona paru zmian w składzie lub mogą pojawić się u nich problemy z koncentracją, na pewno wygra to spotkanie, żeby awansować bez oglądania się na Atletico..
Qarabag natomiast strzelił bramkę Romie w pierwszym spotkaniu, grając u siebie przegrali 1-2 , strzelił także Atletico na wyjeździe, gdzie padł remis 1-1 .. Na pewno dzisiaj powalczą o dobry wynik i bramkę na zakończenie rozgrywek w tym sezonie w europejskich pucharach. Liczę, że strzelą bramkę i powalczą, bo to okazja do pokazania się z dobrej strony..
Wejdzie? Daj ???? oraz reputacje !
Powodzenia ! ⚽
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona-Sporting Lizbona
Typ: obie strzelą
Kurs 1.93
Bukmacher:eFortuna
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru pod lupę biorę spotkanie Dumy Katalonii ze Sportingiem Lizbona.
Gospodarze awans z pierwszego miejsca mają zapewniony, goście natomiast realną szansę na drugie miejsce, wykorzystując ewentualne potknięcie Juventusu na gorącym greckim terenie.
Gracze z Lizbony nie maja nic do stracenia i jestem przekonany, że obejrzymy pasjonujące widowisko obfitujące w wiele sytuacji bramkowych.
Myślę, że goście pokuszą się dziś na conajmniej jedną zdobytą bramkę, a Barcelona jak to Barcelona, nie powinna mieć problemu że strzeleniem bramki u siebie.
Dla nieco bardziej odważnych proponuję typ obie strzelą/+2.5 gola po kursie 2.15. Radzę się spieszyć, kursy maleją.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom