>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.12.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Benfica - Basel
Typ: bez bramek do przerwy
Kurs: 2,78
Bukmacher: Fortuna
Analiza :
Zacznę od sytuacji w grupie. Manchesterowi wystarczy do wygrania grupy remis, zdobył 12pkt i wyprzedza w tabeli drugie Basel i trzecie CSKA o 3pkt.
Benfica nie zdobyła jeszcze punktu, poległa w tym sezonie w LM z kretesem. W 5 meczach 1 strzelony gol i 12 straconych...
W ogóle w tym sezonie nie prezentuje wyśmienitej formy, nawet w portugalskiej zajmuje 3 miejsce za Porto i Sportingiem.
Basel natomiast ma o co walczyć, nie koniecznie musi od razu rzucić się do ataku ryzykując stratę gola, w ogole nie musi zdobyć 3 punktów.
Może obserwować wynik z meczu MU-CSKA, bo CSKA nie wygra w Manchesterze,
nawet jak nie przegra, to remisy w obu meczach sprawią, że to oni pozostaną na 2 miejscu.
Benfica nie powinna być bardziej niż oni zdeterminowana, wiadomo, jak się walczy o awans, po trupach.
Zawodnicy Basel na pewno nie odstawią nogi. Benfiki raczej tak, w tych rozgrywkach nie mają już co szukać, pora skupić się na domowej lidze.
⛔ 100
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna MŚ kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska-Norwegia
Typ: Polska +4,5 bramki
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Strasznie wszyscy przestali wierzyć w nasze dziewczyny po porażce z Czeszkami! Był hurraoptymizm po wygranej ze Szwecją i była świetna gra do 40 minuty w meczu z Czeszkami. Dlatego nadal wierzę w naszą reprezentację, bo ich gra najzwyczajniej podoba mi się. Już dawno nie widziałem tak zdeterminowanych i fajnie grających dziewczyn w naszej drużynie narodowej. Owszem dzisiejszy przeciwnik to klasa sama w sobie, ale to właśnie może dać dodatkową motywację Polkom. Widać że chcą się tu bić jak równy z równym, z każdą reprezentacją i z pewnością nie poddadzą się łatwo. Liczę na to, że nie przydarzy się im już taki przestój jak w ostatnim meczu i będą walczyć do ostatniej minuty o korzystny wynik. Ja po cichu liczę na jakąś niespodziankę, więc handi +4,5 pobieram w ciemno.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - PSG
Typ: over 3,5 żółtej kartki
Kurs: 1,85
Bukmacher expekt
Analiza:
Dziś wieczór z Ligą Mistrzów. Lubię typować mecze, które oglądam. Ot tak dla podkręcenia emocji ???? Dlatego w tym przypadku skupiłem się na analizie hitu dnia, który odbędzie się na Allianz Arenie. Za Chiny nie wiem kto tam wygra, loteria... Moją uwagę przykuła linia wystawiona na kartki przez Expekt. Dla układu tabeli wynik raczej już mało ważny. Wątpię, żeby Bayern wygrał różnicą 4 goli, żeby wskoczyć na 1 miejsce. Moim zdaniem ten mecz będzie toczył się o coś ważniejszego - prestiż. Większość piłkarskiego świata będzie z wielkim zainteresowaniem oglądać to spotkanie. Zarówno dla PSG jak i Bayernu Liga Mistrzów jest teraz na pierwszym miejscu. W swoich ligach - hegemonii. Bayern ma 6, a PSG 9 punktów przewagi nad 2 zespołem w ligowej tabeli. Dziś dadzą z siebie wszystko, nawet za cenę zmęczenia w meczu ligowym. Tam gdzie emocje, tam również kartki. Czy to za faul::zoltakartka:, czy za niesportowe zachowanie::zoltakartka:. Może za ściągnięcie koszulki po golu w końcówce meczu::zoltakartka:? Moim zdaniem kartki się posypią... W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami 5 żółtek, pomimo tego, że mecz był bardzo jednostronny (kontrola spotkania przez Paryżan). Dziś spodziewam się bardziej wyrównanego pojedynku co powinno owocować upomnieniami..
powodzenia
✅ 85
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - PSG
Typ: Więcej niż 1,5 bramki, więcej niż 2,5 kartki i więcej niż 9,5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kolega Harold znalazł fajny typ. Mój troszkę się różni, ale również prawdopodobieństwo dość duże. W moim przypadku najbardziej obawiam się kartek. W pierwszym meczu było 3-0 dla Paryżan, 5 kartek oraz aż 19 rożnych, z czego az 18 wykonał Bayern.
Dziś obie ekipy w mocnych skladach. W PSG zagra trio Neymar, Cavanni, Mpabbe. W Bayernie również mocny skład na dziś z Lewym na czele. Jeśli chodzi o bramki i rożne, to powinno spokojnie być pokryte. Żółte kartki... hmm liczę że żaden zawodnik nie odstawi dzis nogi i zobaczymy troszkę ostrej rywalizacji. Bayern by zająć pierwsze miejsce miejsce musiałby wygrać 4-0, wiec raczej jest to mecz o prestiż o zmazanie plamy z pierwszego spotkania gdzie Psg wypunktowalo Bayern.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Celtic - Anderlecht
Typ: Anderlecht Bruksela
Kurs: 4,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzień dobry! Na dzisiejszy wieczór z Ligą Mistrzów wybrałem ,jakby się mogło wydawać jedno z mniej interesujących spotkań. Kilku kolegów już wcześniej opisało to spotkanie i z wieloma postawionymi tezami nie wypada się nie zgodzić. Celtic to zespół bardzo groźny na własnym terenie, przekonali się o tym inni grupowi rywale wymienionych drużyn. Nie będę uciekał od tego, że typ jest obarczony sporym ryzykiem, bo nie wiele jest argumentów przemawiających za przyjezdnymi. Zacznę od tego, że w grze Belgów po słabym początku sezonu zauważalny jest już progres. Mogliśmy się o tym przekonać już w ostatnim meczu z Bayernem Monachium w którym Anderlecht kilkukrotnie poważnie zagroził bramce Niemców i tylko swojej nieskuteczności mogą zawdzięczać brak wywalczenia choćby punktu w tamtym spotkaniu. Jeśli poprawią skuteczność z tamtej potyczki mogą być dzisiaj groźni dla Szkotów. Kolejny argument to fakt, że spodziewam się dzisiaj defensywnego Celticu, który będzie bronił pozytywnego wyniku z Brukseli (3:0). Wszystko to sprawia, że goście nie mają nic do stracenia, pozostaje cień szansy na awans do Ligi Europy, ale konieczna jest wysoka wygrana z zachowaniem czystego konta. Z punktu widzenia piłkarzy warto pokazać się z jak najlepszej strony przed otwarciem okienka transferowego, nawet gdyby zwycięstwo miało nie dać awansu. Na sam koniec analizy chciałbym podkreślić, że Szkotom w tym sezonie zdarzały się już wpadki na własnym terenie z rywalami, którzy teoretycznie byli skazywanie na porażkę: 1:1 z KIlmarnock, 2:2 Hibernian, 1:1 St. Johnstone. Łukasz Teodorczyk zaczyna mecz na ławce rezerwowych, więc jest szansa na lepszą skuteczność Anderlechtu, pozdrawiam.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Juventus Turyn
Typ: under 2,5 gola w meczu
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz ostatniej kolejki. W grupie pozostała jeszcze walka o miejsca 2-3, ponieważ 1 zajmie Barcelona, a ostatni będzie Olympiakos. Póki co na pozycji dającej awans do 1/8 jest Juventus. Włosi mogą spaść na 3 pozycję tylko wtedy, gdy nie zwyciężą dzisiaj, a swój mecz wygra Sporting, który gra z Barceloną. Portugalczycy są więc w ciężkim położeniu, no ale dopóki piłka w grze... Co do typu, który podałem, Juventus w dotychczasowych meczach strzelił 5 bramek, stracił również 5. Dzisiaj grają na wyjeździe, na którym w dotychczas rozegranych meczach (2 spotkania), ugrali 1 punkt i strzelili 1 bramkę. Jak przystało na włoską drużynę, kluczem ich gry jest skuteczna defensywa. Dzisiaj co prawda nie zagra od początku Buffon oraz Chiellini, ale jest to na tyle silna ekipa, że ma w kadrze zawodników, którzy mogą zastąpić tych podstawowych. Kolejną szansę w bramce dostanie Wojtek. W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 2-0 dla Juventusu, a obie bramki padły w 2 części spotkania. Uważam, że w dzisiejszym meczu również nie zobaczymy wielu bramek. Juventusowi wystarczy skromne 1-0, a i wynik 0-0, bądź 1-1 da awans, jeśli Barcelona nie przegra swojego meczu. Co do Greków, to grają dzisiaj o pieniądze, oraz aby zadowolić swoich kibiców. Oznacza to tyle, że będą walczyć. Nie spodziewam się jednak zbyt wielu bramek z ich strony. Dotychczas strzelili 2, a grali z drużynami, które nie dysponują tak skuteczną defensywą, jak Stara Dama.
Powodzenia i przyjemnego oglądania.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna - Szkocja - League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stirling Albiong - Peterhaed
Typ: over 2,5
Kurs: 1,52
fortuna
Mecz na szczycie szkockiej League Two pomiędzy Stirling a Peterhaed zapowiada się na atrakcyjne widowisko. Gospodarze zajmują drugie a goście trzecie miejsce w tabeli. Ostatnie osiem spotkań z udziałem gości to aż 25 bramek natomiast gospodarze w ostatnich ośmiu strzelili także 25 goli. Biorąc pod uwagę bilans ostatnich pięciu potyczek tych drużyn miedzy sobą to cztery z nich zakończyło się overami. Jest to dobry prognostyk przed tym aby zaryzykować w tym spotkaniu typ over 2,5. Jak już wspomniałem ekipy te są sąsiadami w tabeli a dzieli ich ledwie jedno oczko. Obydwie ekipy w lidze strzeliły dotychczas aż 58 bramek w 13 kolejkach (Stirling 30, Peterhaed 28). Najlepszym strzelcem gospodarzy jest Darren Smith z dorobkiem dwunastu trafień zaś w Peterhaed bryluje Rorry Mcallister który trafiał do siatki rywala 9 razy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom