>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5 sierpnia 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na Czwartek - 5 sierpnia !!!

Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Buk:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:
Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:

Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.
Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:
 
naix 344

naix

Użytkownik
Spotkanie: FK Karabakh Agdam - Wisla Kraków
Typ: 2
Kurs: 2,40
Buk: Bah
Analiza:
W pierwszym meczu w Krakowie jak pewnie wszyscy wiedzą Wisła przegrała 1:0, wtedy ewidentnie zlekceważyli rywala, wszyscy w Krakowie zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i za wszelką cenę będą chcieli ten rewanż wygrać, w porównaniu do pierwszego meczu w Krakowie nie będzie już w pierwszym składzie Boguskiego który tracił prawie każdą piłkę jaką dostał od kolegów w ostatnim meczu, zamiast niego zagra ostatnio dobrze się spisujący Łobodziński, bynajmniej tak wynika z doniesień medialnych, również na lewej stronie będzie zmiana, zamiast jeszcze nieopierzonego Pljanica ma wystąpić Patryk Małecki który to dał świetną zmianę w Krakowie i wywalczył rzut karny który niestety został niewykorzystany, na środku obrony także jest zmiana zamiast Bunozy który otrzymał czerwoną kartkę zagra Diaz tak więc widać że w składzie będzie większość zawodników z zeszłego sezonu a więc w miarę zgranych ze sobą, to powinno zaprocentować i jeśli tylko wiślacy nie odpuszczą po pierwszych 10-20 minutach na pewno wygrają ten mecz.

⛔ 100
 
xwe 1

xwe

Użytkownik
MECZ: Besiktas - FC Victoria Plzen

TYP: Besiktas -1 (EH)

KURS: 1.83

BUKMACHER: Bwin

ANALIZA:

Jutro o godzinie 20:00 na İnönü Stadı w gorącym Stambule odbędzie się mecz rewanżowy eliminacji do Ligi Europejskiej, w którym naprzeciwko siebie staną Turecki Besiktas i Czeska Victoria Plzen.

W pierwszym meczu na Stadionie miejskim w Pilźnie padł zaskakujący remis 1:1. Besiktas nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu ligowego, natomiast ich rywale rozegrali już 3 mecze ligowe kończąc je z bilansem 2-1-0 i bilansem bramkowym 7-5.

Besiktas Jeżeli jeszcze myśli o zaklasyfikowaniu się do Ligi Europejskiej musi wygrać ten mecz minimum 1 bramką. W trakcie spotkania, gdy już klub z największego miasta w Turcji strzeli pierwsza bramkę będą chcieli iść za ciosem i strzelić drugą bramkę, ponieważ przy jedno bramkowym prowadzeniu stracona bramka może skomplikować sprawy. Piłkarze tureckiego klubu wyjdą niezwykle zmotywowani do wali na ten mecz, aby walczyć o awans do Ligi Europejskiej, dlatego mój typ to handicap na gole Besiktas -1.​

✅ 83
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FK Karabakh Agdam - Wisła Kraków
Typ: FK Karabakh Agdam lub remis
Kurs: 1.50
Bukmacher: tobet

Analiza: Jutro o 18.00 polskiego czasu w Baku rozpocznie się rewanżowe spotkanie III rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej pomiędzy broniącym jednobramkowej zaliczki Karabakhiem, a ciągle wierzącą w awans Wisłą Kraków.
Porażka Białej Gwiazdy z Azerami z pewnością dla większości polskich kibiców była największą niespodzianką, jeżeli chodzi o zeszłotygodniowe występy polskich drużyn w kwalifikacjach do europejskich pucharów (mimo, iż wszystkie przegrały swoje mecze). Nawet wysoką porażkę Ruchu Chorzów można jakoś wytłumaczyć klasą rywala - bądź co bądź, Austria Wiedeń to na pewno dużo silniejszy zespół od Niebieskich. Ale jak wytłumaczyć porażkę podopiecznych Henryka Kasperczyka z zespołem z Ağdam? Czy polska Ekstraklasa nie dorównuje poziomem nawet lidze azerskiej?! Widocznie tak.
Nie wierzę, by zespół z Krakowa był jutro w stanie odrobić starty na gorącym (zarówno pod względem pogody, jak i atmosfery na stadionie) terenie, w dodatku przystępując do tej konfrontacji dość poważnie osłabionym. Henryk Kasperczak nie będzie mógł skorzystać w Azerbejdżanie z usług kontuzjowanych Clebera i Łukasza Garguły, zawieszonego za czerwoną kartkę otrzymaną w pierwszym spotkaniu Gordana Bunozy oraz Andre Riosa, który nie został zgłoszony do rozgrywek. Absencje te zmusiły szkoleniowca Wicemistrzów Polski do postawienia na środku defensywy na Juniora Diaza, przed którym stanie trudne zadanie skutecznej współpracy z Mateuszem Kowalskim i odpieranie ataków piłkarzy Karabakhu, którzy, mimo zaliczki z meczu w Krakowie, z pewnością nie pozwolą kibicom na oglądanie defensywnej gry w ich wykonaniu. Poza tym, przypadkowa bramka zdobyta przez Wisłę (aczkolwiek widząc nieskuteczność jej napastników przed tygodniem trudno w to uwierzyć), może diametralnie odmienić losy tego pojedynku.
Dlatego też spodziewam się dobrej postawy Azerów, którzy powinni przed własną publicznością przypieczętować awans do kolejnej rundy rozgrywek.

✅ 50
 
J 0

jolikopio

Użytkownik
Spotkanie:FK Karabakh Agdam - Wisla Krakow
Typ: Wisla Krakow(-1.0)
Kurs:4.60
Buk:Bet-At-Home
Analiza

Jutro na stadionie Tofika Bahramowa w Baku o godzinie 18 00 dojdzie do rewanżowego spotkania w ramach trzeciej rundy eliminacji do ligi europejskiej pomiędzy gospodarzami FK Karabakh Agdam a Wisłą Kraków.W pierwszym meczu padł nieoczekiwany wynik chyba dla każdego kibica w naszym kraju a mianowicie zespół z pod Wawela przegrał 1do 0.Z racji tego że jestem wiernym kibicem Wisły i oglądam jej każdy mecz ,przypomniał mi się poprzedni sezon ekstraklasy gdzie zespół z Krakowa grając na ,,swoim&#39;&#39; stadionie czy to Hutniku czy to w Sosnowcu ponosił dziwne porażki między innymi z Arką czy Cracowią gdzie piłkarze z Krakowa pokazali podobny poziom do tego z pierwszego meczu z Karabahem.Myślę że duży wpływ na to jak gra Wisła ma to że Wisła nie rozgrywa swoich meczów na Reymonta.Na stadionie Hutnika czy to w Sosnowcu piłkarze Wisły nie są sobą.Przykładem może być to że Wisła w tamtym sezonie na wyjazdach zdobyła 35pkt a u siebie tylko 27pkt.Mało tego Wisła była zdecydowanie najlepszą drużyna w ekstraklasie na wyjazdach.
Drugim czynnikiem który myślę zaważy nad wygraną Wisły może być fakt uratowania posady trenera.Już po tym jak Wisła nie zdobyła mistrzostwa w tamtym sezonie posada Heńka była bardzo zagrożona,a gdyby jeszcze jutro Wisła przegrała z Azerami to myślę że Bogusławowi Cupiałowi skończy się cierpliwość.
Jutro co prawda nie zagra m.in Łukasz Garguła,Cleber,Andreas Rios,Osman Chevez,Gordan Bunoza to mimo to myśle że zawodnicy którzy jutro wyjdą na boisko tacy jak Bogucki,Małecki,bracia Brożkowie,Żurawski,Kirm,Diaz,Sobolewski,Łobodziński to jednak zawodnicy którzy znają wartość i drugi raz w przeciągu tygodnia się nie zbłaźnią przed cała Polską.
Krótko jeszcze na temat jutrzejszego rywala.Zespół z Karabaha to zespól na pewno groźny o czym w tamtym sezonie boleśnie przekonał się zespół Rosenborga który po meczu z Azerami musiał już w drugiej rundzie eliminacji do ligi europejskiej pożegnać się z pucharami.Karabah rok temu dodarł do czwartej rundy eliminacji gdzie dopiero mistrz Holandi Tvente Enschede poskromił drużynę Azerską.Zespół gospodarzy jutrzejszych to na pewno dobrze poukładany zespół jak na drużyny z tamtego obszaru europy .Myślę jednak że jutro Azerowie nie wytrzymają presji i przegrają sromotnie z zespołem Wisły.Myślę że mecz zakończy się zwycięstwem drużyny z Krakowa najmniej dwoma bramkami.

⛔ 100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie : Dniepr Dniepropietrowsk - Spartak Zlatibor Voda
Typ : HT/FT Dniepropietrowsk/Dniepropietrowsk
Kurs : 1,78
Bukmacher : Bwin
Analiza : Dzis o godzinie 19:00 mecz III rundy eliminacji do Ligi Europejskiej pomiędzy ukraińskim Dniepro Dniepropietrowskiem, a serbskim Spartakiem Zlatibor Voda. Dniepro przystępuje do tego meczu jako lider ukraińskiej ligi z kompletem 4 zwycięstw. Natomiast goście nie rozpoczeli jeszcze ligi i mają dopiero rozegrane 3 spotkania w eliminacjach do LE. W pierwszym meczu między tymi zespołami wygrała serbska drużyna 2:1, oba dole zdobywając jednak z karnych, w tym jeden pod koniec spotkania. Zdecydowanym faworytem rewanżu są gospodarze, którzy są zdecydowanie lepszą drużyną od Spartaka i z większym doświadczeniem europejskim. Statystyki pokazują, że Dniepro z zespołami słabszymi strzela bramki w obu połowach, tak było w meczu z Volyn Lutsk, Illichivec Mariupol i Obolonem Kiev. Tylko z Karpatami gola zdobyli dopiero pod koniec spotkania, ale to już jest zespół silniejszy od poprzednio wymienionych. Myślę że, gospodarze szybko strzelą gole i będą kontrolowali ten mecz tak żeby awansować do następnej rundy. Nie wyobrażam sobie by w następnej rundzie miało zabraknąć Dnipro kosztem Sprtaka Zlatibor Voda.


✅ 78
 
K 26

kubal-43323

Użytkownik
Spotkania: FC QUARABAG - Wisła
TYP : Awans Wisła
Kurs: 2,30
Buk: bwin


Dlaczego awans Wisły. Mimo porażki w 1 meczu u siebie Wisła to doświadczony zespól na arene międzynarodowej. Brożek , żurawski. Kirm to wielokrotni reprezentanci swojego kraju. Doświadczenie Henryka Kasperczaka powoduje , iż mimo nie dobrego wyniku w 1 meczu nie popełnia jakiś nerwowych ruchów. Ponad to Wisła jak na polski klub ma w miare szeroką i wyrównaną kadre. Stawiam na Wisłe gdyż wiem , że zespół zrobi wszystko , aby awansować do kolejnej rundy. A zespołem są lepszym od rywali

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Karabakh - Wisła Kraków
Typ : Awans : Wisła Kraków
Kurs : 2.30
Buk : Bwin
Analiza : Witam . Jutro o godzinie 18:00 Polskiego zasu rozpocznie się spotkanie pomiędzy FK Karabakh a Wisłą z Krakowa . Dla mnie nie ma innego faworyta mezu niż Wisła . Hmm ... Dla mnie to troszkę dziwe bo w pierwszym meczu tych drużyn kurs na Wisłe wynosił 1.25 a teraz 2.55 ? To mała przesada . W tamtym meczu Wisła grała słabo a świadczą miedzy innimi o tym przyśpiewki kibiców : Wisła grać k*.rw.mać , JAk w rewanżu nie wygracie to możecie ściągać gacie . Wisła będzie naprawde zmobilizowana aby ten mecz wygrać , już nie na pierwszym miejscu będzie awans lecz kibice . A wypowiedzi nie których użytkowników forum mnie dobiają . Ktoś pisze iż drużyna z Krakowa będzie atakowała lecz Azerowie bez problemów awansują . To ma być bez problemów ? Bronienie się całą drużyną , cały mecz licząc na kontry ? . Wracając do obu drużyn to nic ciekawego powiedzieć nie można bo od tamtego mezu drużyny nic poważnego nie grały . Wisła tylko w czwartek rozegrała sparing z III-ligowcem wygrywając 6-2 , a mogło być wiecej gdyby w 89 minucie karnego wykorzystał Ł.Garguła . Wisła napewno musi popracować nad jedynastkami iż może się tak zdarzyć że po 120 minutach będzie 0:1 i o wszystkim będą decydowały właśnie rzyty karne . Zapraszam na mecz w czwartkowe popołudnie od 18:00 , rzyczmy szczęścia Polskim drużynom . PozdrAwiam
Redwitz // Powtórzony Typ. GolkeeperSuczi może zamieścić nowy Typ.
 
T 0

typer_men

Użytkownik
Spotkanie: Besiktas v Plzen Połowa meczu
Typ: Besiktas / Besiktas HT/FT
Kurs: 1,88
Buk: Bwin
Analiza:
Besiktas potęga ligi tureckiej, w której co roku zajmuje czołowe lokaty, lecz w tamtym sezonie gorzej im poszło i zajęli miejsce dające grę w lidze europejskiej. Drużyna Besiktasu wzmocniła się bardzo dobrymi i doświadczonymi piłkarzami między innymi były już piłkarz Realu Madryt: Guti. Ich drużyna jest o wiele lepsza od drużyny naszych bliskich sąsiadów czyli Czech. Pierwszy mecz zakończył się jedynie remisem 1:1 i to stawia w lepszej sytuacji piłkarzy z gorącej Turcji. Ale to jest za mało na drużynę, w której jest dużo indywidualności, i każda może samodzielnie zmienić wynik meczu. Wygrana Besiktasu jest dla mnie bardzo pewna. Mój typ powinien spokojnie wejść gdyż besiktas od razu rzuci się do ataku i obejmie prowadzenie w meczu już na samym początku . Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego.

✅ 88
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Spotkanie: Vitoria - Santos
Typ: Vitoria DNB
Kurs: 1.909
Buk: Sportingbet
Na początek kilka słów o pierwszym pojedynku obu ekip. Wydaje się, że obie drużyny mogą być zadowolone po pierwszym spotkaniu. Vitoria przyjechała na Vila Belmiro, żeby się bronić. Doskonale wiedzieli, że muszą tam stracić jak najmniej bramek, żeby później odrobić to na swoim stadionie. Cel osiągnęli, chociaż udało się to dzięki tragicznej skuteczności piłkarzy Santosu, a nie dzięki swojej grze. Można się zastanawiać czy Vitoria dobrze zrobiła murując się na Vila Belmiro. Jak wiadomo ograniczając się do obrony w meczu z Santosem, zespoły same skazują się na porażkę. Gdyby poszli na otwartą wymianę ciosów, pewnie coś by strzelili, ale odkrywając się mogliby też jeszcze kilka bramek stracić. Mając na uwadze rewanż na Barradao wydaje się, że taktycznie dobrze postąpili. Wynik 0:2 jest jak najbardziej do odrobienia. W nocy ze środy na czwartek to Vitoria będzie stawiać warunki. Wiele razy pisaliśmy, że Vitoria na własnym stadionie może pokonać każdego. Santos chociaż ma w składzie wielkie nazwiska, wcale nie jest jakimś zespołem poza zasięgiem. Na Barradao to Vitoria zacznie atakować, a Santos ograniczy się do obrony. W Salvadorze wielka mobilizacja na ten mecz. Mecz obejrzy pełny stadion i kibice na pewno pomogą swojej drużynie. Nikt się nie boi Santosu i myślę, że Vitoria ten mecz powinna wygrać. Santos jeszcze z Robinho i Andre w składzie, ale mimo tych wszystkich gwiazd, daleko im do ideału. Po MŚ, poza pierwszym meczem w finale CdB, grają słabo. A tak jak pisałem, ich dobry mecz z Vitorią, którym wszyscy są zachwyceni, wynika raczej z ustawienia obronnego rywala. To Vitoria pozwoliła piłkarzom Santosu na pełną dominację. Poza tym z taką skutecznością, jaką napastnicy Santosu pokazali w pierwszym meczu, mogą w rewanżu w ogóle nic nie strzelić. Mieli kilkanaście okazji, a wykorzystali tylko dwie. Tak naprawdę mogli przesądzić losy tego finału już w pierwszym pojedynku i teraz mogą tego żałować. Nie wiem czy Vitorię stać na odrobienie strat, ale na pewno mogą ten mecz wygrać. To oni ruszą do ataku i to im zależy na bramkach, a jak obrona Santosu gubi się pod naporem przeciwnika, mogliśmy już wiele razy zobaczyć. Wiem, że pewnie większość ludzi obstawiających to spotkanie, będzie stawiać Santos. Wiele osób jest zauroczonych niektórymi występami Santosu i ich składem, a Vitoria Salvador to dla nich anonimowy klub. Jednak wielki Santos to mit. Wygrywali z amatorami, a w lidze jeszcze nic nie pokazali. Wystarczy ich zaatakować i nawet najsłabsze drużyny w lidze urywały im punkty. Warto też sobie przypomnieć finał Campeonato Paulista. Wtedy Santos też był wielkim faworytem bukmacherów w meczu z Santo Andre. Pierwsze spotkanie wygrali, ale w drugim wyglądało to już zupełnie inaczej i polegli. Gdyby nie dziwne zasady przyznawania tytułu, puchar mógłby być dzisiaj u piłkarzy Santo Andre. Vitoria w tym meczu zaatakuje od pierwszych minut, prędzej czy później jakąś bramkę strzelą. Dopiero później zacznie się prawdziwy mecz, bo Santos nie będzie mógł się już tylko bronić. Mój scenariusz: rewanż dla Vitorii, puchar dla Santosu.

Przewidywane składy:
VITORIA: Viafara; Nino (Gabriel), Anderson Martins, Wallace, Egidio - Neto, Bida, Fernando (Renato), Ramon - Elkeson, Schwenck (Junior)

SANTOS: Rafael - Para, Edu Dracena, Durval, Alex Sandro (Leo) - Arouca, Wesley, Marquinhos (Andre), Paulo Henrique Ganso - Neymar, Robinho

✅ 90
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
Spotkanie: Aris Saloniki - Jagiellonia Białystok
Typ: x2
Kurs: 3.20
Buk: bet365
Analiza:
Postawiłem na Jagiellonię, ponieważ pokazała w pierwszym meczu, że gra lepiej niż Aris. Miała więcej sytuacji, była więcej czasu przy piłce, miała niestety kiepskie wręcz tragiczne pierwsze 10 minut. Zapłacili już frycowe, dlatego w dzisiejszym meczu powinni pokazać w pełni swoje możliwości. O awans będzie ciężko, ponieważ musieliby wygrać 2 bramkami.
Według mnie sparingi pokazują, że piłkarze z Salonik są w kiepskiej formie, na 6 meczów nie wygrali ani jednego, 3 zremisowali (0:0 ze słabym SV Wacker Burghausen, 1:1 TSV 1860 Rosenheim oraz 1:1 Omonia Nicosia) i 3 przegrali (0:1 z Red Bull Salzburg, 0:2 Rubin Kazan, 1:4 Benfika Lizbona).
Natomiast Jagiellonia na 7 meczów wygrała 5 (2:0 Istra 1961 Pula, 2:1 NK Zagreb,3:2 Steel Azin, 4:1 Leicester City, 4:2 FBK Kaunas), zremisowała z Bursasporem 1:1 i przegrała z Schalke 0:1. No i oczywiście wygrała Superpuchar Polski 1:0 z Lechem Poznań.
Uważam, że Jaga porządnie przepracowała okres przygotowawczy, dobrze prezentowała się w meczach sparingowych z silnymi drużynami i rozegrała dobry mecz w meczu z Arisem.
Zawodnicy z Białegostoku są zmotywowani i podbudowani zdobyciem trofeum, dlatego stawiam na zwycięstwo, ewentualnie remis drużyny z Polski. Polecam również typ powyżej 2.5.

✅ 220
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Spotkanie: Austria Wiedeń - Ruch Chorzów
Typ: Austria -1 (EH)
Kurs: 1.75
Buk: Bwin
Analiza: Już w pierwszym meczu Austriacy pokazali Ruchowi, gdzie jest ich miejsce - poza pucharami europejskimi. Nawet jeśli Austria odpuściłaby ten mecz sądzę, że bez problemu by wygrali. Jednak trener powiedział, że będą grać na serio od samego początku, a w takich okolicznościach można się spodziewać jeszcze większego pogromu niż miało to miejsce w pierwszym spotkaniu.

✅ 75
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
Spotkanie: Karabakh - Wisła
Typ: 2/2
Kurs: 4,00
Buk: Gamebookers

Wisła Kraków do rewanżowego spotkania z azerskim Karabakhem przystąpi z nożem na gardle. Kibice &quot;Białej Gwiazdy&quot; nie wyobrażają sobie, żeby ich ulubieńcy w rewanżu nie odrobili straty jednego gola z pierwszego meczu. Choć bukmacherzy mają poważne wątpliwości co do wygranej Wisły, moim zdaniem ogromna mobilizacja w jej szeregach sprawi, że Polacy zakończą ten pojedynek zwycięsko i doprowadzą przynajmniej do dogrywki.

Do Azerbejdżanu nie polecą kontuzjowani Cleber i Łukasz Garguła, Andres Rios załatwia sprawy wizowe, a z uwagi na czerwoną kartkę w pierwszym meczu nie zagra Gordon Bunoza. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to spore osłabienia, jednak według mnie niekoniecznie. O ile brak Clebera w linii obrony może być nieco odczuwalny, o tyle strata pozostałych graczy już nie.


W pierwszym meczu faworyzowani Wisłacy w kompromitującym stylu przegrali w Polsce 1:0 i by nie dopuścić do kolejnej tragedii wspną się na wyżyny swych umiejętności i pokażą, że potrafią wyjść z opresji i teraz, kiedy mało kto na nich liczy, są w stanie awansować dalej.

Henryk Kasperczyk walczy już w zasadzie o posadę. Jak wiadomo nie od dziś, trener ten cieszy się ogromnym szacunkiem wśród ich podopiecznych, którzy doskonale zdają sobie sprawę z rangi jutrzejszego meczu. Sam szkoleniowiec zapowiada poprawę gry ofensywnej i atak od pierwszych minut.

Moim zdaniem łatwo nie będzie, ale Wisła wygra ten mecz, nawet jeśli ma to być skromne zwycięstwo.

⛔ 100
 
K 0

krzysiek2207

Użytkownik
Spotkanie: FK Teteks - IF Elfsborg
Typ: 1
Kurs: 4.85
Buk: Expekt
Analiza: Jutro odbędzie się bardzo dziwne spotkanie pomiędzy macedońskim Teteksem a szwedzkim Elfsborg. Zdaniem bukmachera faworytem tego meczu są goście którzy wygrali pierwszy mecz aż 5:0. Jednak drużyna szwedzka grała u siebie a tam są nie pokonani ich bilans w meczach ligowych na własnym obiekcie jest imponujący i wynosi 6-3-0 bilans bramkowy 24-7 jednak na wyjazdach już nie idzie tak dobrze tej drużynie w lidze mają statystyki 1-3-4 i bilans bramkowy 7-15. Dodatkowym atutem drużyny macedońskiej jest fakt że drużyna Elfsborg nie przystąpi zmotywowana do tego meczu bo będzie im ciężko się zmotywować mając zaliczkę 5 goli. Na dodatek rozpoczął się sezon w lidze macedońskiej i sądzę że trener zechce oszczędzić swoich najlepszych piłkarzy na ligę krajową i europejską. Wynik meczu nie będzie wysoki i liczę na skromne zwycięstwo drużyny gospodarzy np 1:0

⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Spotkanie: Helsingborgs - Djurgarden (0:1)
Typ: 1
Kurs: 2
Buk: bwin
Analiza: Za drużyną gospodarzy przede wszystkim przemawia fakt iż ostatnia porażka na stadionie Olympia miała miejsce 28 października 2009 roku ... właśnie z Djurgarden. W tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze - wygrali 13 meczy z 17 rozegranych, u siebie w tym sezonie niepokonani. A Djurgarden? Na wyjeździe wygrali tylko dwa razy, zajmują 13 miejsce które jest ostatnim bezpiecznym w tabeli szwedzkiej ligi. Helsingborg musi ten mecz wygrać by liczyć się w walce o mistrzostwo. Statystyki wyraźnie przemawiają za gospodarzami i moim zdaniem gospodarze wygrają ten mecz różnicą minimum dwóch bramek. Pozdro

⛔ 100
 
G 0

gandahar

Użytkownik
Spotkanie: Rochester Raging Rhinos - Portland Timbers
Typ: 2
Kurs: 4,00
Buk: bet-at-home

Analiza:

O godzinie 1.00 w nocy dojdzie do meczu w ramach rozgrywek United Soccer Leagues. Meczu bardzo ciekawego, jednak typ jest dosyć ryzykowny, ponieważ Rochester rzadko kiedy przegrywa na swoim własnym boisku. Gospodarz zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli, zgromadził po 6 kolejkach 8 punktów, odpowiednio po 2 porażki, 2 remisy i 2 zwycięstwa. Bilans bramkowy to 3:4, więc widzimy, że zespół nie preferuję zbytnio efektownej gry, gdy wygrywał, to zawsze 1:0. Drużyna przyjezdnych zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli z 11 punktami, mając 3 punkty straty do lidera. Ostatnio zespół stracił punkty, można powiedzieć w pewnych dwóch meczach, dlatego mam nadzieję, że w tym meczu pokażą na co ich stać. Dużym atutem jest fakt, że ostatni mecz tych zespołów rozegrany niecały rok temu, zakończył się wynikiem 1:4 dla Portland. Myślę jednak, że warto zaryzykować i postawić chociażby małą kwotę na Portland, które może właśnie sprawić niespodziankę i skromnie wygrać spotkanie.

⛔ 100
 
m@rcin 14

m@rcin

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Sparks – Chicago Sky
Typ: Los Angeles Sparks +7,5
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiejszej nocy w Los Angeles zagości drużyna z Chicago, będzie to jej 5 mecz wyjazdowy, a ostatnie 3 to porażki. Warto zauważyć że porażki te, to potyczki z najlepszymi drużynami w lidze, Phoenix, Seattle, Indiana. Jeśli chodzi o szanse Chicago gry w play-off, to są one raczej znikome, wyprzedza ich Connecticut i doskonale spisujący się ostatnio NY. Los Angeles z bilansem 8 wygranych i 17 przegranych, znajduje się na przedostatnim 5 miejscu w Zachodniej Konferencji, mimo to ich awans do fazy końcowej jest nadal aktualny, mają strate tylko jednego meczu do Minnesoty, która ma bilans 9-16. Ostatnie mecz Los Angeles to 2 wygrane i 2 porażki, podobnie jak Chicago grali 4 mecze wyjazdowe. Podsumowywując, Los Angeles z cieniem szansy na play-off po 4 meczach wyjazdowych wraca do domu, będzie tam podejmować nie grające już o nic Chicago, ostatni ich mecz miał miejsce 16 lipca w Chicago i LA przegrało go 68-80, napewno wyciągną wnioski z tej porażki, obstawiam zacięty mecz lecz wydaje mi się ze za zwycięstwem LA przemawia więcej argumentów. Handicap dodatkowy z bet365 na LA +7,5 pkt wydaje się być na dzisiejszy mecz dobrym rozwiązaniem.

✅ 41
 
wzb 0

wzb

Użytkownik
Spotkanie: FK Karabakh Agdam - Wisla Kraków
Typ: Zakład na wynik : 1:0
Kurs: 6
Buk: Bah
Analiza:

Hmmm. Tak patrząc na Wisłe to:
Pierwszy mecz u siebie porazka 0:1,w tamtych eliminacjach(w tamtym roku) porażka 0;1 z estońską druzyną.I tak sobie myśle ,czemu znowu mają nie dostac 1:0? Grają na wyjezdzie, bramek nie ma kto strzelac , wystarczy Pawła Brożka wyeliminowac i już. Żurawski-stary i od kilku lat nic nie gra a to ,że ma ponad 100 goli w lidze hmm ale KIEDY TO BYŁO?! Problemy w defensywie ,środek pola to porażka, Garguła po kontuzji,Jirsak nic nie gra a Sobolewski bardziej w destrukcji gra.Dla mnie 1:0 jest takim wynikiem optymalnym bo Wisła nie jest aż tak tragiczna aby przegrac z tak słabą drużyną powyżej 2 goli. Zastanawiałem się też nad 0:0 ,ale wątpie aby nie padły bramki. A i nie wiem czy aby napewno ale w Wiśle ma zabraknąc Garguły i Clebera -a to już powazne osłabienie-zwłaszcza Cleber bo Garguła to i tak cień samego siebie.

⛔ 100
 
P 0

pila44

Użytkownik
Spotkanie: Karabakh - Wisła Kraków
Typ: awans Karabakh
Kurs: 1.55
Buk: Bwin
Analiza:
Mecz o godzinie 18:00. Zaczne od tego że polska piłka klubowa już jest na samym dnie. Nie wiem czy można jeszcze upaść niżej. Mistrz Polski przegrywa u siebie z mistrzem Azerbejdżanu, wicemistrz Polski też u siebie przegrywa z trzecim zespołem Azerbejdżanu. Trzeci zespół naszej ligi na dwa mecze z amatorami z Malty nie potrafi wygrać ani jednego!!! Nie będe już wracał do lat wcześniejszych i słynnej porażki Wisły z Levadią bo nie w tym sens. Chodzi o to że my już jesteśmy gorsi niż kluby z Azerbejdżanu. Rok w rok jest coraz gorzej. I pierwszy mecz Wiślaków tylko to potwierdza. Osobiście nie wierze że Wisła która nie potrafiła narzucić rywalowi swego stylu gry u siebie zrobi to na wyjeździe. Na dzień dzisiejszy to Wisła może być co najwyżej równorzędnym rywalem dla Karabakhu i szczerze nie widze żadnych przesłanek ku temu że Wisła awansuje dalej. Azerowie mają dobrą zaliczke, rewanż u siebie i są chyba lepszym zespołem. Obok takiego kursu na awans, biorąc pod uwage przebieg pierwszego meczu, przejść obojętnie nie moge.

✅ 55
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: L. Hewitt - A. Falla (Turniej ATP w Waszyngtonie)
Typ: A. Falla +3,5 gemów
Kurs: 1,862
Buk: PinnacleSports

Analiza: Kolumbijczyk ostatnio w niezłej formie. Tutaj w pierwszej rundzie wygrał dosyć gładko z Yen-Hsun Lu. Wcześnie zaliczył ćwierćfinał turnieju w Los Angeles, gdzie przegrał z Andy Murrayem. Jeśli chodzi o Australijczyka, to grał wcześniej w Atlancie i przegrał z przeciętnym Lukasem Lacko 4:6 2:6. Widać zatem, że to Falla jest ostatnio w lepszej dyspozycji. Powinien to pokazać w tym meczu. Liczę na dobre spotkanie z jego strony i pokrycie handicapu +3,5 gemów.

0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom