>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5 sierpnia 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
G 0

guzinho

Użytkownik
Spotkanie : IBV Vestmannaeyjar - Hafnarfjordur FH
Typ : 1
Kurs: 2.55
buk: bet365
Analiza:

Hafnarfjordud w tym sezonie gra slabo jak na siebie na wyjezdzie bilnas 2-3-1 natomiast Vestemannaeyjer zaskakuje bardzo pozytywnie u siebie na 6 meczow 5 wygrali i jeden remis w 6 meczach stracili tylko 3 bramki maja tyle samo pktow co Lider i 1 mecz mniej napewno chca wrocic na fotel lidera w tym sezonie juz raz pokonali Hafnarfjordur mialo to miejsce na terenie dzisiejszych gosci wynik 2:3 dla Vestemannayejr wiec mysle ze kurs zdecydowanie zawyzony value bet GL!

⛔ 100
 
G 0

gienek_

Użytkownik
Spotkanie : FK Austria Wien v Ruch Chorzow
Typ : poniżej 3,5 bramki
Kurs: 1,40
buk: Gamebookers
Analiza:
Mecz się niedługo rozpoczyna więc tylko wypunktuję najważniejsze aspekty przemawiające za typem:
- sprawa awansu jest już w zasadzie rozstrzygnięta, niby w Chorzowie Ruch zdołał wbić bramkę ale co z tego, jak sam stracił trzy
- zważywszy na solidną zaliczkę z pierwszego spotkania gracze z Austrii raczej nie będą się przemęczać i spokojnie będą kontrolować spotkanie nie dając nic ugrać Chorzowianom, powszechnie wiadomo jaką wartość mają bramki strzelone na wyjeździe a Wiedeńczykom tydzień temu ta sztuka udała się aż trzykrotnie
- różnica klas obu zespołów
- typ under 2,5 był już podany dzisiaj więc nie będę go powtarzał ???? Chociaż o ile tamten typ nosi znamiona pewnego ryzyka to under 3.5 to raczej pewniak (;))

✅ 40
 
etrusc 0

etrusc

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool - Rabotnicki
Typ : Liverpool -1,5 AH do przerwy
Kurs: 2.15
buk: bet365

Cztery strony typów na dziś i nikt nie grał jeszcze Liverpoolu to dziwne. Wczoraj Ajax wywalił mnie w 91 minucie to dziś ograniczę się do 1 połowy. Co by tutaj napisać żeby analiza nie poszła to działu słabe analizy ????
Pierwszy mecze 2-0 wygrany przez Liverpool na wyjeździe i awans w kieszeni. Jednak tamto to była przygrywka moim zdaniem do tego co będzie dziś.
W pierwszym meczu zagrali praktycznie w 100% drugim garniturem. Dziś tylko kataklizm którego nawet najstarsi górale sobie nie są w stanie wyobrazić mógłby sprawić że nie awansują. Moim zdaniem goście nie strzelą bramki a nawet nie powąchają pola karnego Liverpoolu. Od rana zastanawiałem się co zagrać i w grę wchodziły bramki ale kursy takie że przynajmniej over 4,5 trzeba a to zawsze różnie moż być ???? Myslałem też o rzytach rożnych, a mianowicie over 12 - powinno wejść ale zakładam, że goście mogą nie mieć żadnego to też nic pewnego. Jak popatrzyłem na kursy to dość ciekawie i bardzo realnie wygląda wygrana 2 bramkami do przerwy.
Liverpool: Cavalieri (B), Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Aurelio, Aquilani, Gerrard, Jovanovic, Lucas, Cole, N&#39;Gog, Spearing, Kelly, Eccleston, Pacheco, Darby, Insua, Rodriguez, Gulacsi (B), Shelvey
To już zaczyna przypominać Liverpool. Do tego to pierwszy mecz w sezonie o &quot;coś&quot; dla the Reds i na Anfield zamelduje się kilkadziesiąt tysięcy ludzi zakochanych w swoim zespole. Sądzę, że pojadą z nimi i to już do przerwy.

✅ 115
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Cliftonville FC - CSKA Sofia
Typ : Czas pierwszej bramki : 31 minuta lub później
Kurs : 2.25
Buk : Expekt
Analiza: Witam . Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy CSKA SOfia a Cliftonville . Od razu napiszę iż w analizie dużo sensownych informacji nie będzie gdyż ten typ jest wybierany po godzinie 20:00 wiec już dużej oferty nie było . Ale postaram się coś napisać . Postawiłem że pierwszy gol padnie po 30 minucie spotkania : Myślę iż ma to szanse powodzenia gdyż w pierwszym meczu w Sofii padł wynik 3:0 . Dlatego w tym meczy drużyna gospodarzy ruszy do przodu od pierwszych minut lecz uważam że goście przez pierwsze 2 kwadranse będą się skutecznie bronić , a dopiero potem Sofia zacznie atakować i strzelać gole . To moja wizja tego spotkania myślę że ma szanse powodzenia . PozdrAwiam .

✅ 125
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Lavante - Roma
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz towarzyski pomiędzy Lavante z drugiej ligi Hiszpańskiej a AS Romą. Goście w swojej lidze zajeli drugie miejsce natomiast gospodarze rozgrywki skończyli na 4 miejscu. Roma w ostatnich meczach towarzyskich zremisowała z PSG 1:1 oraz również remis 1:1 z Bordeaux. Wygrali natomiast z Al-Sadd 2:1. Roma jest bardzo dobrą drużyną i wspaniali sie zaprezentowali w minionej lidze. Myślę że ten mecz towarzyski Roma wygra bez mniejszych problemów. Oto piłkarzy krórych Claudio Ranieri zabrał ze sobą na mecz do Walencji z Lavante:

BRAMKARZE: J.Sergio, Lobont, Pena
OBROŃCY: Cassetti, Mexes, Juan, Riise, Andreolli, Antunes, Rosi, Loria
POMOCNICY: Taddei, Perrotta, De Rossi, Brighi, Menez, Greco, Simplicio
NAPASTNICY: Vucinic, Totti, Okaka, Adriano

Lavante według mnie nie będzie wymagającym przeciwnikiem ale jak wiadomo mecze towarzyskie rządzą się innymi prawami!! ROMA ROMA

⛔ 100
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
M.Fish- M.Cilic
typ: 2-0
kurs: 3.20
buk: bet365

Analiza:
Za niespełna 10 minut w Waszyingtonie rozpocznie się niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz. Krótko, gdyż goni mnie czas a nie ma co wody lać ;). Fish gra u siebie, na ulubionej amerykańskiej twardej nawierzchni. Jest ostatnio w bardzo wysokiej formie. Wygrał turniej w Atlancie, gdzie pokonał niezwykle ciężkich rywali, mających jako atut niszczycielski serwis: Roddicka (7-6, 6-3) i Isnera (4-6, 6-4, 7-6). Każdy wie jak serwis jest ważny na tej nawierzchni... Po takich wynikach widać, że jest mocny..
W 1 meczu turnieju w Waszyngtonie nie miał większych problemów z Troickim co znaczy, że jego wysoka forma nadal utrzymuje się i nagły upadek raczej mu nie grozi.
W pierwszej
Cilic, ostatnio swoją grą nie zachwyca... Myślę, że Mardy spokojnie jest w stanie wygrać z Chorwatem nie tracąc seta..
Cilic z zawodnikami słabszymi niż Fish przegrywał ostatnio dużo i widać, że nie może wyjsć z cienia. Kurs 3.20 wygląda ciekawie ;)

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom