>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.01.2024 (sobota)

Status
Zamknięty.
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 12:30
Spotkanie: ZAKSA - Jastrzębski Węgiel
Typ: Kaczmarek powyżej 18,5 pkt
Kurs: 1,80
Bukmacher: go+bet
Post w dziale:


Analiza:

Starcie ekip, które w ostatnich latach wygrywały między sobą wszystko w polskiej klubowej siatkówce. Teraz w zdecydowanie lepszym położeniu jest Jastrzębski, który po 14 kolejkach jest liderem tabeli. ZAKSA natomiast zajmuje na ten moment 9. Miejsce w lidze i już wie, że nie weźmie udziału w turnieju Pucharu Polski.

Ja w tym meczu idę w over Łukasza Kaczmarka. Popularny ,,Zwierzu’’ wobec braku Śliwki razem z Bednorzem dostaje zdecydowanie najwięcej piłek do ataku od Marcina Janusza. Tak prezentują się jego zdobycze w 3 ostatnich meczach:

– 30 pkt (Lublin)

– 25 pkt (Suwałki)

– 24 pkt (Zawiercie)

Linia 19 oczek nie jest zbyt wygórowana. Na innych bukmacherach na Kaczmarka mamy linijkę ustawioną o punkt wyżej. Liczę tutaj na wyrównany mecz i myślę, że będzie ją w stanie pokryć.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 17:00
Spotkanie: Espanyol - Getafe
Typ: powyżej 5,5 kartki w meczu
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-króla-w-sezonie-2023-2024.169722/#post-7236909
Analiza:
Jakby był to normalny mecz ligowy to przy tej linii można wchodzić grubo na kartki. Głównie ze względu na ekipę Getafe. Oni jadą równo z trawą. Nie patrzą na nic, a na rywala w szczególności. Przytoczę tylko kilka ostatnich statystyk z meczów z ich udziałem: 9Ż +3CZ, 6Ż +CZ, 7Ż, 7Ż+3CZ, 6Ż (Puchar Króla), 5Ż+CZ, 7Ż. Espanyol wcale nie odbiegają też sporo kartek w ich meczach jest pookazywanych, mimo, że grają w LALiga2 ostatnio 5Ż, 5Ż, 5Ż+CZ, 4Ż+CZ (Puchar Króla), 9Ż, 4Ż+CZ, 5Ż.
Do tego jak spojrzymy w H2H z poprzedniego sezonu, gdy spotkali się w LALiga to było 9Ż, 5Ż, wcześniej 11Ż, 11Ż.
Tak jak na wstępie napisałem jedyne co budzi wątpliwości że jest to mecz w ramach Pucharu Króla i nie wiem, czy lekko nie odpuszczą, co może skutkować mniejszą intensywności], ostrością i zaangażowaniem. Dlatego nie podpalam się i wybieram linię 5,5 kartki.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie C Grupa c
Godzina: 16:15
Spotkanie: Benevento - Turris
Typ: X2
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/serie-b-i-niższe-ligi-włoskie-dyskusja-typy-zakłady-dłuterminowe-newsy.160040/page-2#post-7236919
Analiza:


Witam, w sobotę 6 stycznia mój typ pochodzi z trzeciej ligi włoskiej. W Serie C Girona C o 16:15 zagrają Benevento i Turris Calcio. Gospodarze to faworyt tego spotkania, ale ja tutaj typuję remis bądź wygraną gości. Po pierwsze Benevento jest w słabej formie, ostatnie 4 mecze to aż 3 porażki i jeden bezbramkowy remis, i w żadnym z tych spotkań nie zdobyli nawet gola. Przez gorsze wyniki Benevento zajmuje aktualnie 7 miejsce z 30 punktami, wygrywając 8 meczy, 6 remisując i 5 przegrywając. Bilans bramkowy niekorzystny, 17:20. Turris jest znacznie niżej w tabeli, ale ostatnio regularnie punktuje i nie przegrali od 5 meczy, dlatego liczę na przedłużenie tej serii. Za moim typem przemawia również to, że w Benevento zabraknie dwóch podstawowych środkowych pomocników, Angelio Talii i Nermina Karicia, którzy muszą pauzować za kartki. Obaj grali dotychczas praktycznie wszystko, więc ich brak w środku pola może być widoczny. Typuję X2.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sassuolo - Fiorentina
Typ: obie strzelą- TAK
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/19-kolejka-serie-a-5-01-7-01-2024.170146/post-7236947
Fiorentina w tym meczu oczywiście jest faworytem, na chwilę obecną na 4 pozycji w tabeli Serie A (10 wygranych, 3 remisy i 5 porażek). A Sassuolo gra piach w tym sezonie, za wyjątkiem dwóch mega meczy tj.: wygranych z Interem i Juventusem, reszta bardzo słabo. Ostatnia z 4 wygrancyh Sassuolo to 26.11 z Empoli na wyjeździe. Sassuolo ma bardzo fajny atut, otóż w dotychczasowych 18 kolejkach stracili bramkę w każdym meczu. Obrona Sassuolo to przedostatnia obrona w Seria A gorsza jest tylko Salernitana (36 straconych bramek). Sassuolo w 18 kolejkach straciło 33 bramki. Natomiast Fiorentina strzelała bramkę w 12 z 18 rozegranych meczów, a na wyjazdach strzelała w 6 z 9 meczach. Fiorentina stosunkowo mało traci bramek, do tej pory 18 od początku sezony, ale w ostatnich 5 meczach tylko w jednym meczu przeciwko Romie. Żadna z ekip nie zanotowała 0-0, w tym sezonie. Sassuolo jest w takim momencie gdzie trzeba zacząć szukać punktów bo może być słabo na koniec sezonu. H2h w ostatnich 10 spotkaniach tylko w 1 nie było BTS. Z reguły w spotykanych tych ekip pada sporo bramek. Kontuzje, Sassuolo: Alvares i wątpliwy występ Derfel, Obiang, Racic, Vina, Viti, Fiorentina: Dodo, Gonzalez, Sotti, Castrovilli. Myślę że w tym meczu obie ekipy strzelą bramkę a Sassuolo zagra w końcu przzwoity mecz i może nawet nie przegra.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Bischofschofen konkurs
Godzina: 16:30
Spotkanie: Najlepszy Austriak
Typ: Kraft
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/turniej-czterech-skoczni-2023-24.170082/post-7236952
Analiza: Według mnie interesujący kurs na najlepszego Austriaka w konkursie, w tej rywalizacji Kraft będzie się mierzył przede wszystkim z Hoerlem, który również jest w wysokiej dyspozycji udowadniając to w ostatnim konkursie, który wygrał i zresztą wyprzedził w kwalifikacji turnieju czterech skoczni właśnie Stefana Krafta, którego zdecydowanie można zaliczyć do ścisłej czołówki aktualnego sezonu, myślę że weźmie odwet i powalczyć z o podium turniejowe.
Podczas samych kwalifikacji był drugi, za Kobayashim, który prawdopodobnie zgarnie trofeum, zaskakująco dobrze spisał się Austriak Aigner plasując się na najniższym stopniu podium, Hoerl był 9.
Myślę, że kogo jak kogo ale Krafta w aktualnej dyspozycji stać na walkę o podium a co dopiero o walkę na najlepszego Austriaka.

240
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2138
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - 1. Finlandia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Vaasan Sport - TPS Turku
Typ: Vaasan Sport i poniżej 5.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/liiga-liga-fińska-2023-2024.166095/post-7236978
Analiza:

Zdecydowałem się wybrać dzisiaj typ z oferty fińskiego hokeja. Oto bowiem dwaj bardzo dobrze znani sobie rywale podejmują kolejną konfrontację. Zamienny jest fakt, że pomimo obecnie relatywnie równych sił, dzisiejsi gospodarze niemal zawsze wygrywają obopólną konfrontację, a przynajmniej uczynili to w ostatnich dziesięciu bezpośrednich meczach. TPS raczej dołuje jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Są jedną z gorszych ekip pod tym względem i dawno już nie odnieśli wyjazdowego zwycięstwa. Gospodarze u siebie nie są specjalne silni, ale wygrywają połowę spotkań rozgrywanych na własnej tafli. Obydwie drużyny są jednymi z najbardziej underowych w całej lidze i statystyki bezpośrednich meczów to potwierdzają. Mój typ na dziś to wygrana gospodarzy i max. 5 bramek w meczu.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Norwegia EHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stjernen - Comet
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,47
Bukmacher: Superbet
Analiza: Mecz zaraz. Tutaj powinny być baty gospodarze grają z czerwoną latarnią ligi. Jeżeli drużyna Frisk Asker sąsiadująca z nimi potrafiła ich ograć 14-0 to...Gospodarze 39 pkt goscie 10 jest to przepaść. Stosunek bramek to odpowiednio 86-86 i 46-165. Jeśli chodzi o mój typ to over 6,5 goli dla gospodarzy to 2/5 w ostatnich 5 meczach a dla gości tylko 1/5 ale jeżeli spojrzymy na mecze h2h to mamy już 3/5. Myślę, że fakt iż goście już o nic nie grają a gospodarze mogą sobie poprawić mocno bilans bramkowy i punktowy tutaj zobaczymy sporo goli to głownie ze strony Stjernen. Powodzenia:)

147
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2814
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Skoki Turniej Czterech Skoczni
Godzina: 16:30
Spotkanie: kto lepszy na skoczni - Stoch vs Żyła
Typ: Żyła
Kurs: 2.25
Bukmacher: betters
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/turniej-czterech-skoczni-2023-24.170082/post-7236942
Analiza: Typ na potrzeby na konkursu. Z góry mówię, że skoki to nie moja bajka, ale patrząc na ostatnie wyniki Polaków w Innsbrucku można mieć nadzieje, że dzisiejsze skoki okażą się jeszcze lepsze dla nich. Stoch i Żyła nie skaczą najlepiej na tym turnieju. Ostatnio jednak Stoch 11 miejsce i Żyła, który zaprezentował się bardzo dobrze w pierwszej serii by ostatecznie zająć 14 miejsce. Teraz po kwalifikacjach na ostatniej skoczni Stoch pokazał się nieco lepiej od Żyły. W mojej opinii tutaj wszystko może się zdarzyć. Stoch jest lekkim faworytem, ale Żyła potrafi pozytywnie zaskoczyć. Jak widzę po treningach nie notował najgorszych rezultatów - zajął 28 i 8 miejsce co utwierdza mnie w przekonaniu, że te skoki mogą wyjść Polakowi i ostatecznie może wyprzedzić Stocha.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Arandina CF - Real Madryt
Typ: Real -3,5
Kurs:
2,61
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

W ostatniej kolejce Real Madryt mnie nieco rozczarował w meczu z Mallorcą mimo, że wygrali - mają 3 punkty to jest leciutki niedosyt.
Dziś podejmują na wyjeździe w 1/16 nie ma co ukrywać - kopciuszka Arandina z Segunda RFEF grupa 1 gdzie zajmują ostatnie miejsce. Zaledwie 2 zwycięstwa na 16 kolejek!
Czy to jest godny rywal dla Realu? Oczywiście, że nie i również oczywiście zdarzają się niespodzianki czy też sensacje w pucharach ale dziś raczej takowej nie powinniśmy oglądać.

Dziś nie ma co ukrywać Real wyjdzie w zupełnie odmienionym składzie niż ten co oglądaliśmy w weekend a na 100% nie zagrają Courtoius, Alaba, Militao, Lucas, Mendy, Kroos, Vinicius i Tchouameni.
Dziś w ataku powinniśmy oglądać Joselu a za jego plecami brylować powinien Brahim Diaz. W pomocy powinniśmy zobaczyć Ceballos, Valverde, Nico Paz - która pokazuje się z bardzo dobrej strony jak wchodzi na ostatnie minuty i po raz pierwszy w barwach Realu powinniśmy zobaczyć wschodzącą perełkę Guler.
To wszystko sprawia, że dziś typuję Real Madryt, że wygra wysoko ten mecz, czy będzie to zwycięstwo 4- bramkami? Kurs mnie kusi a jak będzie, zobaczymy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sassuolo - Fiorentina
Typ: BetBuilder Fiorentina, over 2,5 gola w meczu, over 8,5 rzutu rożnego w meczu
Kurs:
4,33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Podano już kilka typów dotyczących pojedynku Sassuolo z Fiorentiną. Idę i ja w ten mecz. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są przyjezdni i stawiam, że to oni zaksięgują 3 punkty, które pozwolą im nadal realnie myśleć o grze w Lidze Majstrów w przyszłym sezonie Forma wyjazdowa ostatnio nie najgorsza, remis na Romie 1:1 i wygrana z Monza 1:0. Nie wykluczam bramki miejscowych dlatego też typ na over 2,5 gola w meczu. Dorzuciłem jeszcze rożne, bo zakładam że gracze z Florencji będą prowadzić w tym spotkaniu i gospodarze chcąc łapać rywala będą atakować nabijając sporo rożnych, a statystyki w tym elemencie mają całkiem fajne.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
verno 617,2K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Florida Panthers
Typ: over 1.5 gola w przewadze
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Następnym meczem będzie Colorado z Panterami i tutaj już troszkę krócej. Zrobił się mecz na szczycie bo gospodarze w konferencji zachodniej 2 miejsce a goście 3 miejsce w konferencji wschodniej obie też na winstreaku Colorado-4 Florida-6 także ktoś będzie musiał ustąpić. Z pozoru wydaje się że mecz fajerwerki natomiast ja uważam zupełnie inaczej, jedni jak i drudzy będą chcieli utrzymać serię zwycięstw i nie sądzę żeby ktoś tutaj chciał się mocno odkrywać, dodatkowo obie ekipy grają b2b dlatego uważam że ten mecz będzie "brudny" dużo gry fizycznej, fauli a co za tym idzie kary a tutaj mogą się popisać bo pod tym względem zajmują 2 i 7 miejsce w całej lidze a też są całkiem skuteczni grając w power playu. Wcale nie zdziwią mnie max 4 bramki tutaj, uważam że ten mecz wygra ekipa, która bardziej wykorzysta grę w przewadze bo wydaje mi się że z gry nie zobaczymy dużo bramek chociaż z drugiej strony to dalej NHL i nagle wynik 7:5 mnie nie zdziwi :D

216
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1525
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sam Houston State Bearkats - Louisiana Tech Buldogs
Typ: Sam Houston State Bearkats wygra
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/post-7237049




Dzis, z racji ze konczy sie dzien w typach dnia, podam mecz w lidze NCAA. Nie sledze tej ligi, nie mam duzej wiedzy, wiec wezcie to pod uwage. Przemawia za mna podanie tego typu to, ze w ostatnim meczy przy kursie 3+ jak to ma miejsce dzis, druzyna gospodarzy wygrala ten mecz. Lubie tego typu zaleznosci, wiec sprobuje trafic ten HC. Gospodarze z bilansem 7/8, a goscie z bilansem 10/5. Faworyt wydaje sie oczywisty, ale czy to on wygra? Ogolnie gospodarze dobrze radza sobie w meczach domowych. Wydaje sie to druzyna swojego barkietu gdyz na 5 meczy, 4 z nich wygrala. Goscie za to slabo radza sobie na wyjazdach na 5 meczy tylko 1 win. Radze nie grac tego typu, gdyz wiedzy na temat tej ligi mam niewiele, a zalezy mi abyscie nie byli w plecy jak mecz pojdzie nie w w ta strone.

315
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2204
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom