>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.02.2021 (sobota)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Bournemouth – Birmingham
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Gospodarze ostatnim starciami mocno się oddalili od pierwszych dwóch miejsca dających bezpośredni awans do elity, od pięciu kolejek ekipa zdobyła zaledwie jedno oczko. Za chwilę mogą wypaść nawet ze strefy play-off. Tak naprawdę ten mecz może być kluczowy bo kolejna strata punktów może ich na dobre wykluczyć z walki o dwa pierwsze miejsce, muszą to wygrać tym bardziej u siebie tym bardziej z takim rywalem. Bournemouth nigdy nie stroniło od ofensywnej piłki, strzelali dużo grali ofensywnie szczególnie u siebie ale gdzieś im ta maszynka ostatnio się zacięła i potrzeba szybkiego odbudowania i ja nie liczę na jakaś wielką zmiany sposobu gry oni potrzebują tej samej gry, muszą tylko odzyskać skuteczność. Martwić może dyspozycja w defensywie bo zaczęli tracić łatwe bramki, ale do tej pory to nie było problemem bo ten atak był na wysokim poziomie. Goście tuż nad strefą spadkową i muszą te punkty gromadzić bo to tylko dwa punkty przewagi przy czym rywalem mają dwa mecze zaległe. Grają na pewno bardzo nierówno w tym sezonie, tutaj nie ma jakiś serii punktowych ani nie ma też serii porażek. Wiedzą że to gospodarze są bardziej pod ścianą albo inaczej to oni tutaj muszą wygrać dlatego pewnie zaczekają na rywala a trzeba przyznać że na wyjazdach potrafią dobrze kontrować rywali a miejsca do takiej gry dostaną a że sami są w trudnej sytuacji to w tych kontrach czuje że będą bardzo aktywni. Pierwsze starcie w tym sezonie tych ekip zakończyło się zwycięstwem 1:3 spadkowicza z Premier League.

113
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +155
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, 1. Lig
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Istanbulspor - Umraniyespor
Typ: 1/+1,5
Kurs: 2,03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gospodarze, którzy zajmują 2 miejsce w tabeli podejmują 12 ekipę. Istanbulspor to drużyna celująca w awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Mój typ opieram przede wszystkim na dobrej formie gospodarzy i ich grze na własnym boisku. U siebie wygrali 7 spotkań, 3 zremisowali i nie ponieśli żadnej porażki. Wygrali ostatnie 4 mecze na własnym boisku. Goście w delegacjach spisują się raczej przeciętnie. Ich bilans na wyjazdach to 2 zwycięstwa 3 remisy i 4 porażki. Od dwóch spotkań nie zdobyli na wyjeździe punktu. Gospodarze to najlepsza ofensywa w lidze, sądzę, że strzelą dziś co najmniej 2 bramki stąd typ na over 1,5. Ostatnio u siebie go nie pokryli, więc wyjątek już się zdarzył, teraz czas na powrót do reguły.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +7
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Liga
Godzina: 17.00
Mecz: Fenerbahce - Galatasaray
Typ: Powyżej 5. żółtych kartek
Bukmacher: LVBET
Kurs: 1.85


Typu nie gram u tego bukmachera, natomiast regulamin Typów Dnia wymaga ode mnie podania polskiej firmy, tak więc wpisuje LVBET, który oferuje de facto to samo co gram w innej firmie.
Zapraszam do mojego tematu, w celu zapoznania się z dwoma opcjami na to spotkanie granymi u innych firm.

Analiza:
Godzina 17:00. Stadion Ülker Stadyumu. Wielkie Derby Stambułu.
Gosdpoarzem tego starcia są żółte kanarki, które jak zwykle, w nad wyraz gościnny sposób, ugoszczą tego bardzo dobrze im znanego lwa, z drugiej części miasta.
Analizowałem ten rynek, jak i całe to spotkanie, historię, h2h, trochę statystyki, wywiady, turecką prasę i wszelkie niezbędne potencjalne składowe, które mogą przyczynić się do wygrania tego zakładu, i stwierdzam otwarcie, że szanse powodzenia są większe niż myślałem, szczególnie, że bukmacherzy podają Nam pomocną dłoń.
Derby bez kibiców, to nie to samo, natomiast cała rozgrywka odbywa się tu, na murawie, a temperatura tych spotkań od pierwszego gwizdka jest bardzo podniesiona, i nie potrzebne są zewnętrzne bodźce, aby wszcząć bójkę, czy być prowodyrem w starciach bezpośrednich, a takich dzisiaj nie zabraknie.
Wielokrotnie oglądałem owe Derby w przeszłości, stawiając przy tym podobne rynki do tego dzisiejszego, i muszę przyznać, że linia 5-punktowa, to linia relatywnie niska, nawet jeżeli bierzemy pod uwagę same żółte upomnienia. Generalnie były do widełki, między 6.5 - 7.5. Już wyjaśniam czym spowodowana jest taka propozycja bukmacherów - otóż, arbitrem dzisiejszego spotkania będzie pan Cuneyt Cakir, powinien być on większości z Państwa doskonale znany, gdyż jest arbitrem międzynarodowym, sędziującym m.in. Ligę Mistrzów. W tym sezonie pan Cakir w 11. spotkaniach, pokazał 40 żółtych kartek i 2. czerwone, co daje nam średnio 3.63 żk/m, o czerwonych nie wspominając. To jest klucz, dlaczego właśnie taka linia jest dostępna. Jest to częste zjawisko, jakim jest wystawienie linii opartej o statystykę średniej danego sędziego, natomiast gdyby to nie był mecz derbowy, a spotkanie pomiędzy dwiema innymi ekipami linia oscylowałaby w granicach 3.5-4.5, jak to bywało w poprzednich meczach, które zawody prowadzone były przez 45-letniego arbitra. 1/2 punkty dołożone przez firmy z uwagi na rangę i istotę meczu.
Co do pana Cakira. Sędziował on w swojej karierze 10 spotkań z udziałem Fenerbahce i Galatasaray. Było to 9. meczów ligowych i 1. spotkanie pucharowe. Tutaj wrzucam ilości pokazanych upomnień:
6ż + 1cz; 5ż; 8ż + 2cz; 5ż + 2cz; 4ż + 1cz; 4ż; 8ż; 5ż + 1cz; 3ż; 7ż + 1cz.
Uśredniając, 5.5 żółtych kartek na mecz, przy 0.66 czerwonej kartki (ważna informacja dotycząca pierwszego typu).
To jest tylko i wyłącznie sucha statystyka, której ja fanem nie jestem, natomiast, jest ważna do wglądu i usystematyzowania pewnych składowych, a także przedstawienia postaci arbitra w świetle tego skąpego w upomnienia arbitra, w meczach pod ciśnieniem tego kalibru, nie oszczędza. Jeżeli trzeba pokazać czerwień w pierwszej połowie - on to robi. Sędzia, który za dyskusję, jakiekolwiek, pokazuje upomnienia. Jest autorytetem dla wielu swoich kolegów po fachu, natomiast ma dni, w których kontrola jest lekko zachwiana, i myślę, że ten mecz będzie jednym z takich momentów.
Ostatni fragment dotyczący statystyki, ta już dotyczy bezpośrednich ostatnich starć w Derbach Interkontynentalnych.
Biorę pod lupę 12. ostatnich spotkań, w których 6 razy gospodarzami były „Kanarki”, i 6, w których to Fene wlatywało do paszczy Lwa.
12 spotkań: 81 żółtych kartek ( średnia 6.75 na mecz); 8 czerwonych kartek (średnia identyczna do poprzedniej 0.66 na mecz).
Co ciekawe, na ostatnich 6 spotkań, padły aż 3 bezbramkowe remisy, w których nie zostało pokazane żadne wykluczenie. Mecze te były bardzo ustatkowane, piłkarskie szachy. Dzisiaj nie spodziewam się ani jednego, ani drugiego. Oczekuję otwartego meczu, w którym będzie mnóstwo okazji do pokazania upomnień. Mecz ten jest niezwykle ważny w ogolnym rozrachunku ligowych proporcji. Jak co roku, obie te drużyny to pretendenci do dwóch rzeczy: tytułu mistrza Turcji, oraz awansu do Ligi Mistrzów. W tym sezonie pierwsza czwórka, a nawet piątka to drużyny, któryc dzieli punkt/dwa, a mecze bezpośrednie między wszystkimi z nich to klucze do sukcesów.

A taki obrazek będziemy dziś oglądać wiele razy! ;)

1612611872180.png

Powodzenia!
E.C.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +173
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Piłka Nożna - England » League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Accrington - Northampton
Typ: Northampton
Kurs: 4.55
Bukmacher: STS
Analiza:

Gospodarze zajmuja obecnie 7 mniejsce, tuz za premiowanymi gra w PO. Jestem jednak zdania, ze dosc zdecydowanie ta pozycje obniza w koncowym rozrachunku. Przeblyski i jakies pozytywne serie w ich wynonaniu nie sa niczym nadzwyczajnym, bo od kilku sezonow graja jakis tam trzonem kopaczy i to procentuje, niezaleznie czy rywal teoretycznie mocniejszy czy slabszy. Nie mniej jednak, obecnie to nie ten moment. Goscie graja ponizej swojego poziomu, miejsce na czerwonym pasku oznaczajace spadek swiadczy samo w sobie o ostatnich poczynaniach. Maja jednak to cos w meczach z Accrington, ze potrafia im napsuc, o czym swiadczy fakt, ze przegrali z nimi tylko 3 razy w ostatnich 11 spotkaniach. Punkty potrzebne jak tlen, wiec czemu by nie od razu cala pula. Hampton to tez nie jest w moim odczuciu ekipa na spadek, nizej cenie Bristol np. Moment na wygrana, ale nie niespodzianke idealny. Gospodarze rozprezeni po wygranej 6x1 z wymienionym przed chwila Bristolem, goscie chca rewanzu za porazke 0x1 u siebie. X2 znowu to promocja, ale ja jako dobry wujek, chcialbym zwyciestwa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia- Raków
Typ: Raków strzeli +1.5
Kurs: 3.05

Bukmacher: Sts
Analiza:

Witam
Do Warszawy przyjezdza Raków.
Mimo,że jestem kibicem Legi, muszę stwierdzić, że w tym momencie ten zespół jest jak najbardziej do ogrania. Gra opiera się w większości na wrzutki do Pekharta a oprócz tego brak pomysłu na grę. Raków mi mega imponuje odkąd weszli do ekstraklasy, mają zapal, kochają strzelac bramki , mają najwięcej strzelonych w lidze. Grają ofensywny futbol, stwarzają mnóstwo okazji brakowych ale niestety czasami brakuje im zimnej krwi i wykończenia. Na mecze Legi każdy zespół motywuje się podwójnie i wszyscy dobrze o tym wiemy. Moim zdaniem dla Rakowa strzelić 2 bramki to nie jest duży problem bo robią to na codzień z wyłączeniem dwóch ostatnich meczy a dwa spotkania bez bramek to zbyt długi okres dla tego zespołu. Mecz z Legia będzie idealny aby odblokować działa. Będą zmotywowani podwójnie. Moim zdaniem kurs na to zdarzenie jest zdecydowanie za duży i do pokrycia nawet w pierwszej połowie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/ liga włoska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Atalanta : Torino
Typ: Atalanta powyżej 3.5 gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Atalanta to ekipa, która strzela dużo goli, a Torino upolowali sobie już nie raz. W ostatnich 2 meczach Atalanta strzeliła Torino, aż 11 goli. Myślę, że dziś będzie podobnie, gdyż goście to słaba ekipa, która traci dużo goli. Myślę, że gospodarze będą atakować od 1 do 90 minuty i pewnie wygrają. Mogą również nadziać się na kontrę dlatego też typuje w dużą ilość goli. To powinien być jednostronny pojedynek, który wygrają pewnie gospodarze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Piłka Nożna/ liga włoska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Juventus vs Roma
Typ: 1X + ponizej 3.5 Bramki (Combo)
Kurs: 1.85
Bukmacher: sts
Analiza:


Mecz na szczycie Wloskiej ligi pomiedzy Juventustem a Roma, napewno nasz Prezes PZPN bedzie wnikliwie obejrzy ten mecz, ciekawe komu bedzie kibicowal, Juventsuowi ktory jego swiadomie pominal przy 100 najlepszych graczy historii klubu , czy Romie do ktorej odszedl w ostatnich latach swojej gry bo tam go chcieli , mimo ze dla Juventusu zrobil o wiele wiecej.

Wlasnie a propo Juventusu, Turynczycy na starcie sezonu bardzo sie meczyli w obronie ale w ostatnim czasie ich defensywa ulegla znacznej poprawie w kontekscie ustabilizowanie sie pod czas sezonu. I tak defensywa Juventusu prezentuje sie najlepiej w lidze na chwile obecna, stracili tylko 18 gili w lidze na 19 meczy co daje mniej niz jeden gol na mecz i mimo to ze xGA jest ciut wyzsze to
duzo robia w obronie ze moga zachowac swoj bilans straconych bramek ponizej xGA.

Roma w ostatnich meczach zezwala na sporo bramek, przynajmiej tak to widac ale mieli tez sporo pecha, poniewaz nie dopuszczaja do wielu okazji, publikujac xGA 24.0 ale stracili 30 goli co oznacza ze rywale w nie ktorych momentach zdobywali bramki z pozycji ktorych mieli male szanse a zdobyli, napewno jest szansa ze obrona moze sie poprawic ,jezeli Bramkarz nie da sie zaskoczyc z dalekiej pozycji oddanych strzalow.

Ofenyswienie Roma meczyla sie z druzynami z TOP7 ligi aby stworzyc sobie okazje do strzelenia bramki a to tylko xG 1.27 , mimo ze ma bramek wiecej strzelonych niz rozegranych meczy na wyjezdzie, to z tak ustabilizowana obrona Juventusu bedzie trudno o bramki, obrona Juventusu jest znacznie lepsza niz w poprzednim sezonie , patrzac na statystyki.

Juventus jest faworytem tego meczu a rowniez traci punkty do lidera tak jak Roma, podejrzewam ze mecz moze miec charakter "zachowawczy" biorac pod uwage Rome ktora powinna byc bardziej stanowcza i uwazna w obronie, zazwyczaj z tymi lepszymi druzynami bardziej trzyma tyly a biorac silna obrone Junentusu wiele bramek Roma nie strzeli. Wyglada to na ostrozny mecz pomiedzy dwoma druzynami, wiec trudnojest tutaj wyobrazic sobie cztery bramki w meczu o spora stawke gdzie dwoch rywali w kazdej chwili moze zdobyc bramki, wiec sadze ze gra w obronie bedzie bardziej ostrozna pozatym Roma za wiele nie strzeli jak wogole cos zdobedzie. Bardziej mozna obawaic sie tego ze Juventus ich rozbije z duza ilosci bramek ,dlatego mysle ze wartoscia moze byc tutaj Under ponizej 3,5 bramek plus podbijajac to 1X , kursy wachaja dochodza w u interentewocyh bukow prawie do 2,0 w Bwin 1.95.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +148
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fenehrbace - Galatasaray
Typ: czerwona kartka TAK
Kurs:
2,58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po prostu nie mogę przejść obojętnie wobec takiego kursu wystawionego na "Red" w derbach Istambułu. Jeden z kolegów już bardzo dokładnie opisał ten mecz, więc ja nie będę się rozpisywał za bardzo. Wiadomo derby to derby i zawsze iskrzy, a szczególnie w Turcji, gdzie krewcy piłkarze traktują przeciwnika jak największego wroga, którego trzeba unicestwić. Rozjemca tego spotkania również należy do sędziów, którzy lubią sięgać do kieszonki po kartoniki. W 10 spotkaniach obu zespołów, które sędziował Cakir "czerwo" pojawiało się aż 8 razy. Dwa ostatnie mecze, w których Fenerbahce było gospodarzem również zespoły kończyły w nie pełnych składach. Sytuacja w tabeli również wskazuje na zacięte spotkanie, gdyż gospodarze mają 3 punkty przewagi nad "Galatą". Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem, tak więc wygrany dzisiaj zyskuje w stosunku do rywala (gdyby na koniec rozgrywek miała decydować mała tabela). Liczę na zacięte spotkanie z dużą ilością fauli, a co za tym idzie kartek i co najmniej jedną w kolorze czerwonym.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Sevilla Getafe
Godzina 21.00
Typ remis, Sevilla wygra zwrot
Kurs 1.50
Bukmacher forbet
Sevilla na 4 miejscu, Getafe na 12 pozycji. Faworytem jest Sevilla ale gra ostatnio co 3-4 dni (liga + puchar Hiszpanii). Ponadto już w środę Sevilla gra pierwszy mecz polfinalowy Pucharu Hiszpanii z Barceloną. Getafe słabsze niż w poprzednim sezonie ale pozyskali w styczniu Alene i Kubo, zawsze też lepiej się czuli mogąc grać defensywnie przeciw faworytowi. Próbuję remisu, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 636,5K
Dyscyplina: Koszykówkab Grecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: AEK Ateny - Peristeri Athens razem z dogrywką
Typ: over 152,5
Kurs: 2,42
Bukmacher : Forbet
Analiza: To powinien być bardzo interesujący i stojący na wysokim poziomie pojedynek ponieważ oba zespoły w tym sezonie rozgrywkowym grają bardzo dobrze i zajmują teraz wysokie miejsca w tabeli.Gospodarze tego spotkania koszykarze AEK Ateny obecnie zajmują 3 miejsce w tabeli z bilansem 22 punktów zdobytych za 9 wygranych pojedynków i 4 mecze przegrali. Ich rywale drużyna Peristeri zajmuje miejsce bezpośrednio za nimi z bilansem 8 odniesionych zwycięstw i 5 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich rywali.Oba zespoły bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty co pozwoli osiągnąć bardzo wysoki wynik tego spotkania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia- Raków
Typ: Legia - zakład bez remisu
Kurs:1.54
Bukmacher: Sts
Analiza:

Raków widziałem tydzień temu w meczu z Pogonią i mnie nie zachwycił. Z Legię tylko po wyniku mogę ocenić - klapa. Nie sądzę jednak aby dali ciała w drugim spotkaniu z rzędu. Myślę, że Raków powalczy ale zwycięstwa nie wywiezie, a Legia powinna się zmobilizować na dosyć sensacyjne grający Raków. Mam jednak wrażenie, że nie ma już elementu zaskoczenia przez Raków. Nic nowego nie wymyślono w czasie przerwy między rundami. Dziś stawiam na mobilizację Legii, która powinna chcieć udowodnić swą wyższość nad dzisiejszym rywalem. Asekuruję się możliwością remisu w spotkaniu.

54
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Dyscyplina : hokej, Alpejska liga
Godzina : 20:15
Spotkanie : Hk Olimpija-Feldkirch
Typ : X
Kurs : 7,20
Bukmacher : fortuna
Analiza :


Spotyka się 1-a drużyna z 8-ą. Olimpija ma 49 punktów natomiast drużyna Feldkirch 33. Gospodarze gromią swoich rywali ale czasami zdarza im się przegrać. W ostatnim czasie dwie porażki. Najświeższa po dogrywce z Cortiną i jakiś czas temu z Salzburgiem 2. Feldkirch z kolei cztery porażki z rzędu. Ja dzisiaj liczę na dogrywkę gdyż Olimpija ostatnio zremisowała w domu w lutym ubiegłego roku. H2h między tymi drużynami jest wyrównane. Moim zdaniem prawdopodobieństwo dogrywki jest duże, dlatego tak gram.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 1,93
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Warszawie. Można stwierdzić, że obie drużyny nie najlepiej zakończyły 1 rundę i jeszcze gorzej zaczęły 2 rundę. Dla przypomnienia Raków na koniec roku zremisował z Piastem w Gliwicach 0-0 natomiast Legia przegrała u siebie 2-3 ze Stalą Mielec (wszystkie bramki Stal zdobyła z karnych !!).
Co do startu tej rundy to Raków w Bełchatowie przegrał 0-1 z Pogonią, która obecnie lideruje i buduje powoli przewagę (gdy to piszę to prowadzi z Cracovią 1-0). Legia przegrała z ostatnim w tabeli Podbeskidziem 0-1 i nic dobrego po tym spotkaniu nie można o nich powiedzieć. Co rzuciło się w oczy to bardzo słaba ławka rezerwowych, z której przy niekorzystnym wyniku w zasadzie Michniewicz nie miał kogo wprowadzić na murawę. Stąd tylko 2 zmiany jakich dokonał trener Legii wpuszczając Valencie i Lopesa.
Co do dzisiejszego starcia to obie ekipy będą dążyły do przerwania tych swoich słabych serii i zwycięstwa za wszelką cenę. Stawiam, że zobaczymy sporo twardych i ostrych wejść co przełoży się na sporą ilość fauli.

93
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Typ: Legia
Kurs:
2,18
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mecz na szczycie ekstraklasy. 2 w tabeli Legia podejmuje 3 Raków.
W 1 kolejce Legia niespodziewanie przegrała na wyjeździe 0:1 z Podbeskidzie Bielsko Biała natomiast Raków przegrał u siebie 0:1 z Pogoń Szczecin czyli liderem Ekstraklasy. Dziś Pogoń po raz kolejny odniósł zwycięstwo i zaczął niespodziewanie uciekać Legii.
Dziś Legia nie ma innego wyjścia jak gonić Pogoń aby ta strata nie była zbyt duża.
W pierwszym meczu Legia pokonała Raków 2:1.
Myślę, że Legia powoli już z nożem na gardle bo wiadomo dla nich Mistrzostwo Polski to obowiązek a Raków myślę, że nie powtórzy już tak rundy jaką mieli przed przerwą zimową.
Stawiam, że Legia u siebie zdobędzie 3 punkty.

118
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +51
E 474

eutanazy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia- Raków
Typ: zółte kartki (6,5) Powyżej
Kurs: 4.69
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Mecz tuż tuż, więc na szybko:
-obie drużyny po porażkach
-sędzia Gil
- w poprzednim meczy tych drużyn linia pokryta

Liczę na zacięty mecz i dużo kartek

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina : Lol e-sports
Godzina 21:00
Spotkanie :
G2-Fnatic
Typ : Fnatic
Kurs : 3.00
Bukmacher : betclic
Analiza:

Czesc i witam po długiej przerwie.Gram tutaj najciekawsze spotkanie na dzisiaj w lecu z lola.Jest to mecz pomiedzy G2 a Fnatic.W tym sezonie do ekipy G2 przeszedl Rekkles i tym bardziej takie spotkania beda bardzo ciekawe dla oka.Od lat obie ekipy walcza o to kto jest najlepsza druzyna w Europie.Ostatnie mecze miedzy nimi zdecydowanie na korzysc G2 ale jest to dopiero poczatek sezonu a G2 pokazywalo w tym sezonie ze czasami maja gorsze momenty i licze ze Fnatic to wykorzysta chociaz oni jeszcze gorzej niz ich rywale rozpoczeli seozn.Kurs 3.00 wydaje mi sie warty gry bo czuje ze to wlasnie Fnatic moze sprawic tutaj niespodziankę!Powodzenia!

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +225
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom