>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.03.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Rumunia Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Brasov K - Bistrita K
Typ: Powyżej 54,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jest bardzo uboga jak na początek nowego tygodnia przystało, mimo to znalazłem spotkanie które utkwiło mi dłuższy czas w pamięci, dlatego postanowiłem się swoją analiza z wami podzielić, ponownie dzisiaj próbuje swoich sił w piłce ręcznej tym razem lidze rumuńskiej kobiet. Gospodynie dzisiejszego pojedynku, a mowa o Brasov w ostatnim czasie złapały zadyszkę i nie wygląda to za ciekawie, ostatni swój mecz przegrały z szóstym zespołem CSM Roman 29:23, wcześniej porażka z niżej notowanym zespołem ligi Magura 29:31, oraz ciężki mecz z czwartą siłą ligi Zalau gdzie uległy 30:21. W przypadku drużyny goszczącej dzisiaj wygląda to dużo lepiej gdyż wygrały bardzo wysoko z Magura 30:15, ulegli po dobrej grze piątemu Ramanicu 32:28 oraz wygrały z Cluj 24:25. Cieszy fakt że w ostatnim czasie jedni jak i drudzy sporo rzucają, a mecze bezpośrednie rozgrywane przez tą parę zawsze obfitowały w bramki, ostatni mecz zakończył się na korzyść Bistrity 31:32, wcześniej również wygrały aż 35:29. Zawsze w pojedynkach tych dwóch drużyn padało mnóstwo bramek, dlatego uważam że dzisiaj linia 54,5 zostanie pokryta bez większych problemów.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 28

gieksikjno

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka/ Włochy -Lega 1
Godz : 20:45
Spotkanie : Cantu - Reggio Emilia
Typ: ponizej 162.5 pkt
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Ja natomiast pójdę w tym meczu na ilość punktow. Otóż od 2005roku obie drużyny graly na terenie dzisiejszych gospodarzy 8mio krotnie i ani razu nie przekroczyli owej linii!!!!Najwiecej rzucili w roku 2014 tj 161pkt. Dodam iż w ostatnich 10ciu spotkanich Cantu u siebie tylko dwa razy zostala przekroczona linia jaka Wam proponuje. Na dodatek dodam iż wedlug mnie dzis mecz wygra Cantu. 22ostatnie wyjazdy reggiany to tylko 6win!Cantu bardzo potrzebuje tych pkt a wiemy dobrze jak jest we wloszech. Dla ostrożniejszych +5.5pkt po kursie 1.44.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W Szczecinie kończymy 24 kolejkę meczem pomiędzy Pogonią a Wisłą Płock. Obie te ekipy dzieli zaledwie 2 oczka - Pogoń 9 miejsce, Wisła Płock 11 miejsce.
Pogoń u siebie zaledwie 2 porażki, 5 zwycięstw i 4 remisy 22:15 w bramkach. Wisła Płock natomiast na wyjeździe tylko 2 wygrane, 5 porażek i 4 remisy 12:17.
W obu ekipach wszyscy piłkarze są gotowi do gry.
Ja proponuje w tym meczu typ zwycięstwo Pogoni + obie drużyny strzelą gola.
Pogoń u siebie jest dużym faworytem, lecz liczę także na to, że obie drużyny strzelą gola.
W tym roku obie ekipy rozegrały już 3 spotkania w lidze.
Pogoń: 2:1 u siebie z Piastem, 1:1 na wyjeździe z Cracovią i 0:3 z Lechem u siebie
Wisła Płock: 1:1 u siebie ze Śląskiem (dosyć szczęśliwe gol w 93 minucie), 2:4 z Koroną Kielce na wyjeździe i 2:1 z Zagłębiem Lubin u siebie.
Przewidywalne składy:
Pogoń Szczecin (1-4-2-3-1): J. Słowik - C. Rapa, J. Fojut, S. Rudol, R. Nunes - R. Murawski, M. Tsintsadze - S. Delev, N. Cifftci, A. Gyurcso - A. Frączczak
Wisła Płock (1-4-2-3-1): S. Kiełpin - K. Sylwestrzak, P. Szymiński, T. Bozic, C. Stefańczyk - M. Rogalski, D. Furman - A. Reca, P. Wlazło, G. Merebashvili - J. Kante
Powodzenia.

⛔ 100
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska
Godz: 21:00
Spotkanie: West Ham - Chelsea
Typ: Wynik do przerwy - remis
Kurs: 2,3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z najwyższej klasy ligi angielskiej. West Ham podejmie u siebie Chelsea w ramach 27 kolejki Premier League. Zdecydowanym faworytem tego spotkanie jest drużyna gości, którzy plasują się na pierwszym miejscu w lidze i pewnie kroczą po mistrzostwo. Drużyna gospodarzy aktualnie zajmuje 11 lokatę i już raczej nie mają szans na gre w pucharach. W ostatnich dwóch meczach między tymi drużyna rozgrywanym na stadionie West Hamu dwa razy zwycięsko wyszli gospodarze. Chelsea jest aktualnie w bardzo wysokiej formie i zapowiada się że łatwo wygrają ten mecz lecz nie należy zapominać że są to derby LONDYNU! Derby jak wiadomo rządzą się swoimi prawami i może tam paść każdy wynik. Ja celuje tutaj w remis do przerwy gdyż liczę na wyrównaną pierwsza połowę. Dodam również, że w ostatnich 3 meczach gości padał remis do przerwy. Typ uważam za naprawdę bardzo prawdopodobny z szansami około 75%, a kurs jest bardzo wysoki.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Alaves – Sevilla
Typ: over 2.5
Kurs: 2.18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Alaves ekipa bazując na dużej kulturze gry w defensywie, nie strzelają za wiele ale też nie tracą, czego efektem jest finał Pucharu Króla. Jednak wcale w statystykach jeśli chodzi o dom to to nie wygląda bo 17 bramek straconych bo połowa ekipa wygląda lepiej. W meczu z Realem oraz Barceloną stracili w sumie 10 bramek co pokazuję że jest duży problem z bronieniem z takimi rywalami a Sevilla w ofensywie dla mnie zdecydowanie trzyma poziom tych ekip a nawet potrafi atakować z jeszcze większa intensywnością. Dziś też z powodu kartek nie wystąpi mózg środka defensywy Alexis co znacznie osłabia tą formację. Gospodarze też już nie ma co ukrywać mają spokojny sezon i dla mnie odważniejsza gra jest możliwa, zresztą pokazali ostatnio z Valencią że potrafią grać skutecznie do przodu, potrafili wyjść ze stanu 0:1 na 2:1 w 10 minut. Ja myślę że fakt że z Realem oraz Barceloną taka gra nie dała efektu jest w głowie trener i może pójść w ryzyko bardziej otwartej gry.
Sevilla nie przestaje zaskakiwać ostatnio skromniej w ofensywie ale bardzo trudne mecze jednak z kompletem zwycięstw. Doskonale zdaja sobie sprawę że to ważny mecz by pozostać w kontakcie za wielką dwójką. Każdy wie że Sevilla to ogromna intensywność, pressing i angażowanie wielu zawodników w ofensywie tam każdy potrafili strzelić bramkę, jeśli to podejście funkcjonuje to potrafią mnóstwo strzelać. Niesie to za sobą konsekwencje w defensywie i najwięcej wówczas tracą bramek z tego typu rywalami Osasuna 3:4, Leganes 2:3, La Coruna 2:3, Granada 2:1 czyli ekipy bardzo zamknięte w swoim polu karnym, przyczyny jest prosta muszą angażować w ofensywie więcej graczy i stąd są kontry kończące się stratami, jednak bramka stracona nakręca ich jeszcze bardziej w ofensywie i widzimy też czym potrafią odpowiadać w ataku. W meczach Sevilli zawsze trzeba brać pod uwagę szybki otwarty mecz i taki też czuje dzisiaj, a kursy na bramki wysokie.
⛔ 100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka/ Turcja
Godz : 18:30
Spotkanie : Fenerbahce - Darussafaka Dogus
Typ : under 154 pkt AH
Kurs: 1.77
Bukmacher: Pinnacle

Na dziś biorę pod lupę spotkanie na szczycie ligi Tureckiej gdzie Fenerbahce w Stambule podejmować będzie Darussafaka Dogus. Obie ekipy znają się bardzo dobrze jak łyse konie. Szanują się wzajemnie i nie będzie tutaj nakręcania spotkania a wręcz przeciwnie mecz powinien z każdą minutą się domykać. Obie drużyny to dość solidna linia defensywy . Ostatni mecz w tej hali to 64:71 wygrała Darussafaka Dogus, wcześniej 65:75 a ostatnio w DD 72:65. Tutaj akcje budowane są dość skrupulatnie i jest sporo taktycznych zagrywek przez co skuteczność obu drużyn nie jest wysoka. Do tego dziś Jan Vasely out i Kostas Sloukas także nie zagra w tym meczu.Przypomnę tylko, że Jan to podstawowy starter Fenerbahce na pozycjach SF/PF. Również bez pierwszego rzucającego obrońcy Fenerbahce nie będzie tutaj w stanie poprawić ofensynych cyferek bo Kostas Sloukas to solidny filar drużyny . To powinno być równie ciężkie starcie dla gospodarzy bo bez Czecha będzie cieżko utrzymać skuteczność z wcześniejszych meczy.
Moim zdaniem linia na ten mecz jest jeszcze za wysoko ustawiona. Ja szacuje 140-146 pkt w tym meczu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska
Godz: 21:00
Spotkanie: West Ham - Chelsea
Typ: Chelsea -1 (HA)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, na dziś spotkanie z ligi angielskiej. West Ham po przerwie zimowej notuje dość przeciętne wyniki w premier league (3-2-2). Wygrane z Crystal Palace, Middlesbrough i Southampton, czyli poza ostatnią z nich są to drużyny walczące o utrzymanie. Do tego remis z Watford i z West Brom. Obie porażki to mecze z drużynami topowymi - 0:2 z MU i 0:4 z City. W międzyczasie jeszcze 0:5 z City w pucharze. Ogólnie rzecz biorąc z kim mogli wygrać to wygrali, ale z lepszymi drużynami wyraźne porażki. Dziś przystąpią do meczu prawdopodobnie dość mocno osłabieni - Antonio (33/8), Ogbonna (25/0), Tore (8/0), Arbeloa (3/0), Carroll (16/6), Sakko (2/1). Najbardziej bolesne straty to Antonio i Carroll, którzy zdobyli 14 z 35 bramek strzelonych przez WHU. Chelsea nawet w przypadku przegranej utrzymają dość bezpieczną przewagę 7 punktów nad drugim Tottenhamem, ale myślę, że dziś nie powinni mieć problemów z wywiezieniem 3 punktów. Dla bezpieczeństwa gram handi -1 (zwrot w przypadku wygranej 1 bramką) po przyjemnym kursie 2.0 ???? Powodzenia
zwrot
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Players Championship 2017
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Stuart Bingham - Anthony Hamilton
Typ: Anthony Hamilton
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Przesadzony kurs na Hamiltona i właściwie nie wiadomo dlaczego. Wprawdzie Bingham to nie żart, ale Hamilton w ostatnich miesiącach wrócił do żywych i wyraźnie podniósł swój poziom. Ostatnio niespodziewanie wygrał turniej w Berlinie (swój pierwszy w długoletnie karierze!) i od tego czasu nie spuścił z tonu. Jeśli dodamy do tego, że dwa ostatnie bezpośrednie mecze z Binghamem też na jego korzyść w tym niedawny półfinał German Masters, to tym bardziej takie kursy wydają się przesadzone. Dystans meczu też relatywnie krótki co automatycznie sprzyja dogom. Bingham solidna forma, ale bez szału, zwłaszcza od paru tygodni kiedy urodziło mu się dziecko. Moim zdaniem scenariusz wyrównanego meczu całkiem prawdopodobny, a wtedy taki kurs na doga będzie dużym value. Dla mnie kurs wart ryzyka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Zweite Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Brunszwik - Stuttgart
Typ. over 2.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz Brunszwiku ze Stuttgartem zakończy 22 kolejkę Zweite Bundesligi. Zespół gospodarzy z dorobkiem 40-stu punktów zajmuje czwarte miejsce, do lidera, który jest ich dzisiejszym przeciwnikiem traci siedem oczek. W spotkaniach na własnym boisku ich bilans to: 8-2-1. Stosunek goli strzelonych do straconych to: 23:12 i jest to pierwszy wynik, który daje średnią 3,2 gola na mecz. Jak już wspomniałem piłkarze z miasta Mercedesa to obecny lider, który jak dotychczas jest na dobrej drodze do powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Goście są najlepiej grającą ekipą w delegacji ich bilans to: 6-2-3. Jeśli chodzi o gole strzelone i stracone sytuacja wygląda następująco: 15:14, daje to ósme miejsce i średnią 2,6 trafienia na konfrontację. Lekkim faworytem według bukmacherów jest drużyna gości. Ja jednak nie decyduję się na wytypowanie rozstrzygnięcia w tym meczu. Nie bez powodu przybliżyłem statystyki związane związane z liczbą goli na mecz i uważam, że rozsądnym typem jest zagranie overa bramkowego. Mecze lig niemieckich obfitują w trafienia i tego spodziewam się dzisiaj.
⛔ 100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Bundesliga
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Braunschweig - Vfb Stuttgart
Typ:
Wynik + Obie drużyny strzelą -&gt; Stuttgart + Tak
Kurs:
4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mieszkam 6 lat w stolicy Baden-Württemberg i wiem jakim szokiem był spadek z 1.Bundesligi zespołu VfB. Mało tego cały Stuttgart sezon temu spotkał jeden wielki spadek sportowy, bo również druga drużyna VfB, a także Stuttgarter Kickers musieli zacząć obecny sezon o klasę niżej niż wcześniej. Start w lidze zespół naszego rodaka, Kamińskiego nie był najlepszy. Obecnie jednak idą od zwycięstwa do zwycięstwa i muszą wywalczyć awans. Braunschweig też niedawno grał w najwyższej klasie rozgrywek - zarówno w tym sezonie jak i kilka lat temu (gdy wywalczyli awans do 1.Bundesligi) byli znani z świetnej gry u siebie. Mnie się jednak wydaję, że Szwaby ograją dziś gospodarzy i obie drużyny strzelą, bo jest komu strzelać. Braunschweig musi wygrać, by nie tracić kontaktu z czołówką - jeśli wygra, to awansuje na trzecią pozycję, dającą udział w barażach, więc motywacja jest. To, moim zdaniem, spowoduje atak od pierwszej minuty. Gospodarze jednak lubią strzelić, a także stracić gola. Na zapleczu 1.Bundesligi obie drużyny mają czołowych strzelców, tj. Terodde i Kumbela, co powinno zagwarantować bet &quot;BTS&quot;, a ja dodaję do tego podtrzymanie zwycięskiej serii lidera tabeli. VfB broni dobrze, ale zdarzają się błędy... Liczę na szybkie otwarcie wyniku np. z kontry goście obejmują prowadzenie, a potem mecz będzie otwarty.
⛔ 100
 
P 10

piotrk80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Alaves – Sevilla
Typ: pierwsza połowa 2 Sevilla
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kurczaczek co tu się rozwodzić zaraz meczyk a ja dopiero z joba wróciłem, obstawiłem i mam nadzieję że to będzie krótka piłka i już do połowy Sevilla załatwi temat, w końcu mistrzostwo Hiszpanii na wyciągnięcie ręki wystarczy tylko wkopac w każdym meczu kilka bramek i siup. Nieobecności (kartki) w Alaves to powinno być duże ułatwienie! Do boju i wypłacić pieniążki!
✅ 175
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 27
Spotkanie: West Ham - Chelsea
06.03.2017 21:00
Typ: 2 i over 2,5 gola
Kurs: 2,30
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w angielskiej Prmier League pomiędzy zespołami West Ham United i Chelsea Londyn. Gospodarze z dorobkiem 33 punktów plasują się na 11 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 63 oczka i zajmują pozycje lidera. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować dwa zwycięstwa, dwa remisy i porażkę, natomiast goście zaliczyli trzy zwycięstwa i dwa remisy. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Chelsea to lider grający na bardzo wysokim poziomie i zapewne to oni będą prowadzić dzisiejsze spotkanie. Jest to jednak pojedynek derbowy w którym wszystko może się wydarzyć i na pewno oba zespoły dołożą wszelkich starań aby strzelić bramki w dzisiejszym spotkaniu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, jednak gospodarze powinni strzelić też jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo Chelsea 1:2
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: WHU-Chelsea
Typ: liczba rzutów rożnych : powyżej 14
Kurs: 8
Bukmacher: Bet 365
Analiza
Zapowiafda się prawdziwe meczycho. Derby Londynu, typ ryzykowny aczkolwiek przy szybkim meczu możliwy do spełnienia, ostatnio Chelsea nabija średnio 8 rogów w każdym meczu, jeśli podobną ilość dołoży West Ham typ wchodzi, aby tak się stało warunkiem jest dobra dyspozycja Hazarda który potrafi niesamowicie kręcic na skrzydle. West Ham gra piłkę wyspiarską dużo wrzutek i wybicia bez namysłu w pole lu na rogi. Powodzenia
⛔ 100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Indian Wells, USA, Hard
Godzina: 23:05
Spotkanie: Kateryna Kozlova - Francesca Schiavone
Typ: Kateryna Kozlova wygra 2-0 w setach
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Warto dziś grać na młodszą tenisistke Kozlova. Frania Schiavone to już &quot;starucha&quot;. Jest niziutka około 165 cm w butach. Ona nie ma już nic do zaoferowania na stare lata, a gra po prostu bo nie ma co ze sobą zrobić. Jest lesbijką czego nie ukrywa i prawdopodobnie aktualnie samotna. Więc szuka &quot;ciepłej koleżanki&quot; na wyjeździe. Z gry jest bardzo przewidywalna i tylko bije balony. O dziwo ostatnio postawiła się Puig w Acapulco, mimo porażki mecz był zacięty. Więc duże prawdopodobieństwo, że tak wiekowa tenisistka nie utrzyma w kolejnym meczu takiego poziomu. Kateryna Kozlova to perpsektywistyczna tenisistka. Jest większa i ma kończące uderzenie. Wymiany, jak i każdy inny element to przewaga Kozlovej. Wszystko będzie zależeć od tego czy trafi, nie trafi w kort. Przy takim przeciwniku nie powinna mieć z tym problemu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom