>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 6.03.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers- Detroit Pistons
Typ: LeBron and Drummond both score double-double
Kurs: 1.62
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Miałem dziś odpuścić widząc jakie mecze na noc w NBA, ale... obok tego typu nie mogłem przejść obojętnie.. Co najwyżej będę pluł sobie w brodę z powodu nadgorliwości. Przed chwilą wynalazłem ciekawy typ w 1xbet. Drummond jest bestią pod koszem. Zdecydowany numer 1, średnio ponad 15 zbiórek. Punktuje ostatnio też bardzo dużo, pozytywnie naładowało go zaproszenie do grona All Starów. LeBron, po odejściu IT zazwyczaj nie zastanawiamy się czy zanotuje double double, tylko raczej czy złapie triple double. Dziś pod nieobecność Thompsona uważam, że LBJ podejmie rękawicę na tablicy i powalczy z Bestią z Detroit. powodzenia
⛔100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Real
Typ: 2.drużyna liczba rzutów rożnych: over 4.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Temat meczu PSG - Real został już definitywnie wyczerpany, więc jednym z ostatnich elementów, które chce wziąć pod lupę są rzuty rożne.
Bukmacher przewiduje w tym meczu wygraną PSG i ich dominację na boisku - stąd też próg na Real jest bardzo niski, bo to tylko 5 rożnych, które często padają po 1 połowie.
Cokolwiek by się nie działo w tym meczu - Real i tak będzie mieć swoje sytuacje, choćby z kontrataków.
W pierwszym meczu Real miał aż 11 rzutów rożnych i o ile mecz na stadionie PSG będzie niewątpliwie trudniejszy niż gra u siebie, tak rzuty rożne mogą pojawić się w każdym fragmencie meczu - bez względu na wynik.
Real lubi zdobywać rzuty rożne (szczególnie minimum 5) - w ostatnich 5 meczach wyjazdowych wyglądało to tak:
Espanyol - 8 rożnych
Leganes - 5 rożnych
Betis - 5 rożnych
Levante - 6 rożnych
Valencia - 4 rożne
Przewidywany wynik meczu 2-1 dla PSG
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Czechy
Godzina: 18.00
Spotkanie: Liberec - Sparta Praga
Typ: Liberec 60&#39;
Kurs: 2,15
Bukmacher:
fortuna
analiza:
Pierwsze spotkania Play Off w Czechach. W tym roku ekipie Liberec przypadło rywalizować już na etapie 1/8 finału. Aby zająć miejsce w top 6 w rundzie zasadniczej zabrakło im niewiele. Mieli 76 punktów, tyle samo co szóste Pardubice, niestety gorszy bilans. Liberec dzięki temu, że zajął wyższe miejsce w pierwszej rundzie niż ich dzisiejszy przeciwnik Sparta Praga - to dwa mecze rozegrają u siebie.
Przypomnę, że Liberec w ostatnich dwóch sezonach wygrywał rundę zasadniczą, a w końcowych rozrachunkach najpierw wygrali Play Offy, a rok później ulegli w finale Komecie Brno. W tym sezonie również mają chrapkę na końcowy tryumf. Warunkiem jest, że poprawią mecze delegacyjne, gdyż w rundzie zasadniczej byli najgorszą ekipą na wyjazdach. Nadrabiali meczami u siebie, gdzie byli drugą najlepiej spisującą się drużyną na własnej tafli. Liberec w tym sezonie mecze w czeskiej lidze odpuścił na rzecz LM, z której odpadli w 1/2. Tuż po odpadnięciu można było zauważyć znaczny wzrost formy na ligowych taflach, a mianowicie na 13 meczów 4 porażki, a jeśli spojrzymy na mecze u siebie, to wygląda to lepiej - bilans 9-1.
Sparta Praga o udział w PO walczyła niemalże do samego końca. Zajęli ostatnie miejsce premiowane awansem. Męczyli się strasznie (ostatnie 8 spotkań ligowych, to aż 6 porażek). Można napisać, że tylko gorsza forma Chomutova i Mlada Boleslav uchroniła ich przed brakiem awansu.
Dziś stawiam, że Liberec zrobi pierwszy krok w stronę awansu do 1/4.
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter-strike: GO - ECS
Godzina: 18:00
Spotkanie: AGO vs GODSENT
Typ: Godsent wygra
Kurs: 2.47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bukmacherzy trochę za bardzo deceniaja naszą drużynę AGO Gaming. Czy oni są takim znaczącym faworytem w tym spotkaniu BO3? Wątpię. Być może wystawiając kursy sugerowali się h2h, które bardzo słabo wygląda dla Szwedów. Ale tamte mecze pomiędzy tymi zespołami były pod koniec zeszłego roku, kiedy to ago Gaming było w niesamowitej formie a po drugie - składy były nieco inne, między innymi występowali wówczas znajder i dennis. Obecnie zastępują ich młode talenty czyli zaledwie 15-letni Ludvig „Brollan” Brollin oraz 19-letni Hampus „hampus” Poser. Którzy nie raz udowadniali swoją wartość, ciągnąć swój zespół do zwycięstwa.
Aktualnie AGO nie zachwyca. Z zewnątrz to wszystko fajnie wygląda. Skład się bardzo fajnie dogaduje, są nowi sponsorzy, ostatnio wygrany turniej. Z tego co wiem to niedawno zaczęła ich sponsorować fortuna. Jednak wydaje mi sie, że to narazie za szybko, żeby tak pompować ten młody zespół.
Szwedzi są groźni i nie zaskoczy mnie jak postawią opór, zatem Polacy będą mieli naprawdę ogromne problemy z pokonaniem Szwedów więc stawiam na undergoda, który defacto nie jest wcale na straconej pozycji. Powodzenia ????
PS. U naszych naziemnych bukmacherów ta oferta może pojawić się około godziny 12:00
✅147
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaKorea Południowa, mężczyźni
Godzina: 11:00
Spotkanie: Hyundai Skywalkers - Kepco
Typ: Hyundai Skywalkers
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betrally
Analiza:
Nie mam zielonego pojęcia co dzieje się przed tym spotkaniem, bo z perspektywy człowieka, który szuka betu ten kurs jest aż niemożliwy. Lider ligi gra u siebie z drużyną, która zajmuje miejsce niższe o 4 cyferki, gra na własnej hali, znajduje się w dobrej formie a kurs na nich to 3,20 ! Całkiem możliwe, że zawodnicy wiedzą już jakim wynikiem zakończy się ten mecz, lub ktoś wystawia rezerwowy skład, ja jednak nie mam czasu na dokopywanie się takich informacji i biorę ten kurs w ciemno. Skywalkers wygrali 12 z 16 spotkań na własnej hali, natomiast Kepco wygrali w 7 z 17 w delegacjach.
Kursy zaczynają troszeczkę spadać, mam nadzieję, że Skywalkers wygrają to spotkanie, Kepco niczym specjalnym nie błyszczą w ostatnim czasie.
Jeżeli ktoś wie, co tam się dzieje niech dopowie w temacie lub wyśle mi PW, ja mimo wszystko to zagram ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Zirka Kropyvnytskyi - Oleksandriya
Typ: X
Kurs: 3.05
Bukmacher: forbet
Analiza:
W jedynym rozgrywanym dzisiaj meczu w lidze ukraińskiej staną na przeciwko siebie dwa zespoły z dolnej części tabeli - Zirka 10 miejsce, Oleksandriya 8. Typ opieram głównie na statystykach: na 6 spotkań tych drużyn gdy Zirka była gospodarzem aż 5x mecze kończyły się remisem. Słaba dyspozycja obu drużyn oraz ich marna statystyka strzelecka pozwala mi przypuszczać, że i dziś nie będzie w tym meczu przeważającej strony i znów drużyny będą dzielić się punktami. Jeśli chodzi o wynik to po 90 minutach obstawiam dwa możliwe scenariusze - 0:0 lub 1:1.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Czechy
Godzina: 18.00
Spotkanie: Liberec - Sparta Praga
Typ: Martin Bakos zdobędzie +1,5 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej
Kurs: 3,70
Chciałem zagrać na gospodarzy, ale uprzedził mnie Samuel. Poszukam więc szczęścia w klasyfikacji kanadyjskiej. Oczywiście w wyższej linii ???? Choć ostatnio nie najlepiej mu to wychodziło. Czas na przełamanie. Martin Bakos jest drużynowym liderem klasyfikacji kanadyjskiej. Statystycznie punktuje prawie w każdym meczu. Ale dwa punkty nie będą dla niego jakimś niemożliwym wyczynem, zwłaszcza że już nie raz to udowodnił, nawet w meczach przeciwko Sparcie. Powodzenia!
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - AZJA: AFC Liga Mistrzów - Kolejka 3
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Al-Duhail (Qat) - Lok. Tashkent (Uzb)
Typ: 2
Kurs: 7
Bukmacher: 1Xbet
Analiza:
Witam,
nie jestem specem od Azjatyckiej ligi mistrzów, zazwyczaj gram te ligi w oparciu o analizę tabeli i bezpośrednich pojedynków. Jednak zdecydowałem się na ten typ z uwagi na wczorajszy wynik pomiędzy drużynai z Uzbekistanu i Kataru.
Nasaf Qarshi (Uzb) 1-0 Al-Sadd (Qat)
Skoro 2 drużyna Uzbekistanu ograła 2 Katarską , to może pierwsza jej pozazdrości i też wygra ;) .
Tak to sobie analizuje dziś.
Pozdrawiam.
⛔100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Godzina : 20:45
Spotkanie: FC Liverpool - FC Porto
#6)Typ: Porto Handicap +3,5 RR
Kurs: 1.70
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam serdecznie!
Dziś pod analizę biorę pilkarskie spotkanie Ligi Mistrzów Gospodarz Liverpool podejmuje Portugalskie Porto.
Myslę , ze tutaj nie jest potrzebna długa analzia !
Wynik 5:0 w pierwszym meczu pratkycznie załatwił dwumecz.Dzis niemal na pewno Liverpool wyjdzie w nieco odmienionym składzie.
W Pierwszym meczu wynik Rzutów roznych to 6:1 dla Portugalskiego Porto !
Jednak gdy piłka w grze wszytsko może sie stać , można mieć nadzieje lecz powiedzmy szczerze , ze są one dzis iluzoryczne.
Porto musialo by dzis dokonać cudu by cookolwiek tutaj odmienic.
Niemniej na pewno beda atakować co powinno przynieść sporo rzutów roznych.
Liverpool wrecz przeciwnie moze spokojnie prowadzic grę by typ nie weszedł Liverpool po prostu musial by w 100% zdominować Porto na co sie dziś przy obecnym wyniku 5:0 nie zanosi !
POWODZENIA !
✅70
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Azjatycka LM
Godzina:
11.30
Spotkanie: Kashiwa- Kitchee
Typ Kashiwa liczba goli powyżej 3.0
Kurs 1.52
Bukmacher lvbet

Analiza Trzecia kolejka Azjatyckiej LM. Japońska Kashiwa podejmuje najsłabszy w grupie zespół z Hongkongu. Przy trzech golach Kashiwy otrzymamy zwrot. Oprócz zdecydowanej wyższości poziomu ligi japońskiej nad rozgrywkami w Hongkongu za typem przemawiają dotychczasowe wyniki Kitchee, porażka 0:3 z chinskim Tianjin i 0:6 z koreanskim Jeonbuk. Porazki mogły być znacznie wyższe ponieważ juz w pierwszej polowie Tianjin strzelił 3 gole a Jeonbuk 5 goli. Bardziej ryzykownie można zagrać powyżej 2.0 bramek w pierwszej połowie po kursie 2,17.
⛔100
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Azjatycka LM
Godzina:
11.30
Spotkanie: Kashiwa- Kitchee
Typ Kashiwa liczba goli w pierwszej połowie / 3 +
Kurs 3.45
Bukmacher : Fortuna

No cóż kolega wyżej podał taki typ ale z analizą się zupełnie zgadzam , do Japonii przyjeżdza najsłabsza ekipa czyli taki dostarczyciel pkt no i bramek . a że kolega wyżej podał typ na całe spotkanie to ja pójdę odważniej i liczę że Kashiwa od początku spotkania pokaże kto jest w tym pojedynku zdecydowanie lepszą ekipą , Kitchee w dwóch meczach rozegranych pokazała że pierwsze połowy dla nich to jedna wielka tragedia , ostatni mecz u siebie z Jeonbuk w pierwszej połowie 0:5 natomiast na inaugurację AFC w meczu wyjazdowym z Tianjin Quanjian i 3:0 do przerwy , Kashiwa co prawda nie zachwyca ale na inaugurację w meczu z Jeonbuk w pierwszej połowie prowadzili 2:0 no ale za prędko poczulu się zwycięzcą i polegli 3:2 za tym dziś liczę że pierwszą połowę zaczną z wysokiego C i przynajmniej po 45 min gry na ich liczniku powinny znależć się 3 bramki !
⛔100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Real
Typ: powyżej 13,5 RR
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Wielkie widowisko się nam szykuje dzisiaj w Paryżu, jak wszyscy wiemy Real wygrał u siebie 3:1 i to PSG dzisiaj musi zaatakować od początku, Real nastawi się na kontry, a to jest ich najmocniejsza broń. Kursy wystawione na bramki są całkowicie nie do gry, myślałem też, żeby zagrać awans Realu, ale jak zobaczyłem kurs to dałem sobie spokój. W tym meczu może zdarzyć się praktycznie wszystko, więc typowania 1x2 nawet się nie podejmuje. Postanowiłem pójść w stronę rzutów rożnych, jak wiadomo dwie ekipy są maszynkami do nabijania cornerów przez taktykę jaką stosują oraz potencjałem jakim dysponują z przodu. Może ostatnie mecze PSG we Francji tego nie potwierdzają, ale tam mają już praktycznie zapewnione mistrzostwo, więc ich gra nie wymaga już takiego zaangażowania, teraz ich cała uwaga skupiona jest na Lidze Mistrzów i tak jak wspomniałem, muszą zaatakować od początku, żeby odrobić straty z pierwszego meczu, a jak Real zdobędzie gola po kontrataku to bedą musieli strzelić w sumie minimum 3 gole, żeby doprowadzić do dogrywki, jeśli chodzi o rożne Realu to oni w lidze sami są wstanie pokryć linię ok 10 cornerów, tu wydaje mi się, że tych rzutów rożnych może być jesazcze więcej, ja wybrałem linię powyżej 13,5 RR z Totolotek, ponieważ była to najwyższa linia wśród polskich bukmacherów, jak ktoś woli grać bezpieczniej to można wybrać niższą linię, w pierwszym meczu w Madrycie było 15 rożnych, tu liczę na podobny rezultat, a może nawet lepszy. Powodzenia.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Real
Typ: Real over 1 azjan
Kurs: 1.40
Bukmacher: LVBET
Real ma spory zapas z pierwszego spotkania. Scenariusz, że Ronaldo i spółka będą murować bramkę wydaje się mimo wszystko mało prawdopodobny. 1 gol dla przyjezdnych wydaje się niemal pewny typem, a kurs jest bardzo zachęcający. Nawet jeśli PSG wejdzie na wyżyny i strzeli 2-3 bramki to Real z pewnością odgryzie się minimum jedną brameczką.
✅40
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Real Madryt
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs:
1,49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami rewanżowe spotkanie hitowego starcia między PSG a Realem Madryt. Pierwszy mecz pokazał dużo słabości ze strony PSG i trenera U. Emeryego... Dziś czas na rewanż bez Neymara.
PSG u siebie gra świetnie i nie patrzę tutaj na mecze ligowe ze słabeuszami tylko z top 4 i w lidze mistrzów - w lidze mistrzów z Bayernem 3:0, Anderlecht 5:0 i Celtic 7:1 w lidze z Marsylią 3:0, z Lyon 2:0, z Bordeaux 6:2 ... Oczywiście Real to półka wyżej od każdego przeciwnika.
PSG musi atakować by odrobić stratę 2 goli a Real będzie grał z kontry co potrafią robić kapitalnie. Myślę, że dziś na bokach powinien zagrać G. Bale - szybki zawodnik bardzo się przyda do takich kontrataków.
Za Neymara wejdzie Di Maria i myślę, że to nie będzie bardzo duże osłabienie, Argentyńczyk potrafi zagrać świetne zawody.
Reasumując PSG jest faworytem w tym meczu i myślę, że mogą wygrać ten mecz ale czy awansują? wątpię.
Real na pewno coś strzeli....
Mój typ to powyżej 2,5 gola oraz obie drużyny strzelą po golu.
✅49
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Real Madryt
Typ: PSG wygra/obie drużyny strzelą:tak
Kurs: 2,51
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Rewanżowe spotkanie starcia między PSG a Realem Madryt. Pierwszy mecz pokazał dużo słabych stron PSG. Dziś czas na rewanż bez Neymara, jednak bez niego PSG ma dużą siłę ofensywną- Di Maria, Mbappe, Cavani.
PSG u siebie gra dobrze, szczególnie w lidze mistrzów - z Bayernem 3:0, Anderlecht 5:0 i Celtic 7:1. Oczywiście Real to półka wyżej, jednak wydaje mi się że ich stać, muszą atakować by odrobić stratę z pierwszego meczu a Real pewnie będzie grał z kontry. Real w lidze gra w kratkę, wydaje mi się, że bramkę strzelą w Paryżu. Przypuszczam, że padnie tu wynik 2-1.
Mój typ to wygrana PSG i obie drużyny strzelą.
⛔100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells, Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sela - Rubin
Typ: Sela
Kurs: 1.60
Bukmacher: fortuna

Na dzisiaj zauważyłem dosyć ciekawe spotkanie w tenisie. Sela (97 pozycja w rankingu) walczyć dzisiaj będzie w kwalifikacjach do Indian Wells z Rubinem (233 pozycja). Kilka dni temu odbył się turniej challengera właśnie w Indian Wells gdzie Rubin odpadł w 1/16 , a Sela w ćwierćfinale. Obaj panowie dostało łomot od wyżej rozstawionego Fritza. To będzie ich pierwszy bezpośredni pojedynek. Rubin miał świetny start w 2018 rok, gdzie wygrał turniej w Noumea, by potem niestety odpaść w pierwszym meczu kwalifikacji AO. Kolejne 2 turnieje w San Francisco i Newport Beach zakończyły się dla niego w ćwierćfinałach. Jednak jego ostatnie 2 turnieje to porażki już w 1 meczach gdzie zauważyłem obniżkę jego formy.
Sela natomiast miał fatalny styczeń, gdzie przegrał wszystkie turnieje w 1 rundach. W lutym natomiast wyglądało to już o wiele lepiej. Wygrane 2 mecze w Davis Cup z panami Scholtzem i Harrisem z RSA, przegrana w 1/8 z dobrym Tiafoe, odpanięcie w Delray Beach po bardzo zaciętym pojedynku z Youzhnym,no i 3 dni temu przegrany ćwierćfinał Indian Wells właśnie ze wspomnianym wyżej Fritzem.
Jak dla mnie Sela jeśli zachowa spokój i będzie grał swoje, spokojnie ugra to 2:0. Rubin ma za sobą 3 fatalne turnieje gdzie nie pokazał nic co mogłoby uwierzyć, że dzisiaj może wygrać ten mecz.
✅60
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Real
Typ: przyznany rzut karny?TAK
Kurs: 2.8
Bukmacher:unibet
Mecz w którym powinno się dziać, a sędzia miewać problem z nadążaniem za akcją.Mecz zapewne się zacznie od wzajemnego badania PSG jednak już w pierwszej połowie powinno dążyć do strzelenia gola, tak aby Real swoją zaliczką nie czuł zbyt długo komfortu, wszak wynik 2-0 premiuje ekipę francuską.Tak więc w tym meczu zapowiada się sporo zwrotów akcji, PSG musi w bezpiecznym czasie coś ustrzelić, jak jednak to zrobi Real musi zacząć polować aby nie być ustrzelonym.
W pierwszym meczu Real wygrał 3-1, wynik z pozoru bardzo korzystny, no ale właśnie PSG u siebie już z Barceloną u siebie wygrała bardzo wysoko, tak więc stać ich tutaj na awans i poniekąd rehabilitacje za tamten dwumecz.
Mecz powinien być szybki, także patrząc na straty jakie PSG ma do odrabiania sędzia może coś tu podyktować .
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Polska PLK
Godzina: 18.00
Spotkanie: Anwil - Dąbrowa G.
Typ: Anwil -15,5 pkt handi
Kurs: 3,25
Bukmacher:
fortuna
analiza:
Nie ma co ukrywać typ o powrót do konkursu w tym miesiącu. Jak dotychczas typy pechowo niewchodziły, może dziś się uda. Obie drużyny mogły złapać trochę świeżości gdzie po kilkanaście dni nie grały. Anwil mógł wdrożyć Hosleya do swoich zagrywek. Ich jedynym problemem wydaje się tylko strata Szewczyka. Na dobrą sprawę nie wiem kto w Dąbrowie będzie bronił przeciwko dynamicznemu trio Almeida-Airington-Hoosley. Broosard jest moim zdaniem za słaby fizycznie, a Shelton jest.....tylko jeden. Dąbrowa jedzie bez Parzeńskiego, Mladenovica i Dambrukasa. Wzmocił ich niby Trojan z Rosy, ale chyba tylko ze względu na polski paszport. Liczę, że osamotniony Shelton szybko złapie kilka fauli, a to pogrąży Dąbrowian. MKS w okrojonym składzie nie dał rady Polpharmie u siebie, przegrał 13 ze Stelmetem, który w tamtym okresie myślał głównie o europejskich pucharach.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - FC Porto
Typ: obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 - tak
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiejszy mecz rozstrzygnął się już w Portugalii. Liverpool po zwycięstwie 5:0 w pierwszym meczu może podejść do tego spotkania na spokojnie bo w głowie mają na pewno przygotowanie się do sobotniego meczu z Manchesterem United. Trener J. Klopp na pewno w tym spotkaniu dokona jakiś roszad w podstawowym składzie. Porto przylatuje do Anglii aby powalczyć o honor i zmazać chociaż w małym stopniu plamę z pierwszego meczu. Myślę,że będzie to ofensywny mecz,ponieważ Porto nie ma już nic do stracenia i bramkę będą chcieli zdobyć,a Liverpool jak to Liverpool jest bardzo ofensywnym zespołem i uważam,że nie skupią się tutaj na obronie tylko będą prowadzili z Porto akcje za akcje. Do zespołu z Portugalii wraca najlepszy strzelec zespołu Vincent Aboubakar co też na pewno wzmocni siłę ofensywną Porto. Podsumowując spodziewam się tutaj ofensywnego spotkania z dużą ilości ataków z jednej jak i z drugiej strony co powinno się przełożyć na sporą ilość bramek.
⛔100
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - FC Porto
Typ: Liczba goli: Over 4,5
Kurs: 5.1
Bukmacher: Fortuna

Liverpool u siebie to prawdziwa maszyna do zabijania. Ich formy w tym roku chyba nie trzeba opisywać. Czerwoni grają tym lepszy futbol, im mniejsza presja na nich ciąży. Klopp powiedział, że wyjdą w tym meczu w pierwszym garniturze, co oznacza że ofensywne trio - MSF z pewnością ustrzeli kilka goli przeciwko osłabionemu Porto, które nie ma nic do stracenia i być może wciśnie jakąś szmatę, z których tracenia Liverpool jest już sławny. Według mnie szansa, że typ wejdzie to jakieś 4/10 ale po takim kursie warto za drobne spróbować.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom