>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.04.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 6. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hannover - Brema
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Po blamażu Manchesteru City trzeba trochę nadrobić punkty więc zaryzykuję i obstawię w tym meczu remis. Hannover - ostatnie 5 meczy porażka, Brema ostatnie 5 meczy - 4 zwycięstwa i 1 remis. Drużyny wydaje się zmierzają w odwrotne strony. Jednakże ja liczę że Hannover urwie tutaj punkcik drużynie Werderu. Chciałem pierw obstawić 1X za 1.59 niemniej jednak tak jak wspomniałem wcześniej chcę trochę nadrobić punkty więc bardziej zaryzykuję i stawiam na czysty remis. Brema ma 10pkt.przewagi nad strefą spadkową więc myślę z remisu będą zadowoleni, Hannover ma po tej ostatniej czarnej serii zbliżył się niebezpiecznie do strefy spadkowej i ma tylko 6pkt przewagi. Także Hannover pod większą presją zrobi wszystko żeby nie przegrać 6 meczu z rzędu, mam tylko nadzieję że nie wygrają ;) z fartem.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie: Saint Etienne-PSG
Typ: x/2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
analiza: Rozpoczęcie 32 serii spotkań we francuskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Saint Etienne będąca obecnie na 9 pozycji w ligowej klasyfikacji podejmowała będzie ekipę lidera czyli PSG, gospodarze mają zaledwie 4 punkty straty do miejsca dającego udział w europejskich pucharach w następnym sezonie, w tym meczu na pewno faworytem do zwycięstwa są goście, którzy już zapewnili sobie tytuł mistrza kraju, bo nie wierzę iż mając taką przewagę nad drugim w lidze zespołem Monaco mogli to roztrwonić . Gospodarze na swoim stadionie nie ponieśli porażki w 6 kolejnych spotkaniach pod rząd, zanotowali w tym czasie 4 zwycięstwa oraz 2 podziały punktów, jednak widac gołym okiem po poprzednich spotkaniach z zespołem ze stolicy że nie potrafią sobie z nimi radzić, przegrali 5 poprzednich meczy u siebie, ale myślę że tak jak w poprzednich meczach na swoim stadionie potrafili strzelać bramki tak i w tym meczu powinni strzelić co najmniej jednego gola, tym bardziej iż PSG nie jednokrotnie zdarzało się bramki tracić grając spotkania wyjazdowe. Uważam iż w tym meczu goście okażą się zespołem o jedną bramkę lepszym od ekipy Saint etienne, stawiam na dokładny wynik 1:2.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:15
Spotkanie: Colo Colo - Delfin SC
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoły po 2 kolejkach mają po 1 punkcie na koncie. W tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa gospodarzy i to dodatkowo z handicapem -1.5, bo myślę, że Colo Colo wygra ten mecz minimum dwoma golami różnicy i pokryje tego handicapa. Kadrowo zespół z Chile na papierze jest dużo mocniejszy i bardziej doświadczony od swego dzisiejszego rywala. W rodzimej lidze Colo Colo plasuje się na 5 pozycji natomiast w lidze ekwadorskiej Delfin też nic wielkiego nie gra i zajmuje dopiero 8 miejsce. Colo Colo zagra dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie, natomiast u rywala są 3 poważne absencje.
Absencje w Delfin:
pomocnik Luna (6 występów w tym sezonie) i napastnicy Garces (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Ordonez (4 występy w tym sezonie)
Wszyscy 3 piłkarze to podstawowi gracze i zawodnicy, którzy w ostatnim sezonie stanowili o sile zespołu Delfin a więc bardzo poważne nieobecności na to spotkanie. Colo Colo to bardzo doświadczony zespół i na własnym boisku powinien wygrać z tym rywalem różnicą przynajmniej 2 goli. Według mnie w każdej formacji zespół z Chile jest mocniejszy i przed własną publiką nie powinien mieć problemu z dzisiejszym przeciwnikiem.
⛔100
 
stanley-63 777,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria 2 liga
Godzina : 18:30
Spotkanie : A Lustenau : Hartberg
Typ : Hartberg strzeli over 1.5 gola
Kurs : 2.40
Bukmacher : Unibet
W tym spotkaniu powinno być ciekawie , gospodarze chyba nie włączą się już w walkę o awans bo ich strata to 11 pkt do 3 Ried a ogólnie to na ostatnie 10 spotkań zaledwie 3 zwycięstwa mówi samo za siebie , co innego goście bo ci są na 2 miejscu co daje im bezpośredni awans ale tuż za plecami zaledwie 1 pkt mniej Ried i Neustadt tak więc nie pozostaje nic innego tylko dziś walczyć o pełną pulę , zaglądając do ich H2H to wygrana gości jest całkiem możliwa bo nie raz nie dwa ogrywali rywala na ich boisku , w jak na razie dwumeczu pomiędzy nimi z tego sezonu to w pierwszym właśnie tutaj na boisku Austrii wygrywa Hartberg 2:1 w rewanżu remis 0:0 , jest też ciekawostka w meczach pomiędzy nimi bo przeważnie wygrywa gość no i zaglądając jak grają goście na wyjazdach to bilans 6-3-3 i br 18:13 kusi aby grać w ich stronę , ja jednak idę w bramki i myślę że 2 powinni umieścić w bramce Austrii , jak będzie zobaczymy !
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
C 247

corner91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Kobiety - Monterrey Singiel
Godzina: 4:00

Spotkanie: M. Puig - S. Voegele
Typ: M. Puig DW 2-0
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Mecz 1/8 finału turnieju Meksyku pomiędzy młodszą M. Puig z Puerto Rico a S. Voegele ze Szwajcarii. Dla mnie jak i dla bukmacherów faworytkom w tym spokaniu jest 68 rakieta Świata. Ja postanowiłem pograć na Dokładny wynik 2:0 po dość wartościowym kursie 2.40 na M. Puig. Za zawodniczką z Puerto Rico przemawia również bezpośredni bilans spotkań pomiędzy tymi zawodniczkami. Ostatni mecz to wygrana 2:0 i śmiem twierdzić iż M. Puig jest w stanie powtórzyć tak dobry wynik. Wiadomo jest nowy sezon jednak dla mnie gra Puig jest znacznie lepsza niż Voegele i w tym spotkaniu stawiam na Puig.
Podsumowując:

Bezpośredni bilans spotkań przemawia za Puig. Miejsce w Rankingu WTA jasno wskazuje iż Puig jest faworytkom w tym spotkaniu oraz obecna forma przemawia za łatwym zwycjęstwie M. Puig.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 1:05

Spotkanie: NY Islanders - NY Rangers
Typ: M.Barzal strzeli bramkę
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Szykuję się nam mocno overowe spotkanie dzisiaj w nocy wyspiarze są faworytami w tym starciu. Rangersi pozwolili na stratę 3.69gpg w ostatnich 10 meczach w defensywie nie są mistrzami zresztą tak jak ich rywale którzy skupiają się na ataku,strzelają u siebie średnio 3,38 goli, trochę liczb ale patrząc na to spotkanie goli mogą nastrzelać więcej ale ktoś te bramki musi pakować i tu widzę szansę dla młodziutkiego Mathewa Barzala który jest w gazie, wczoraj strzelił 2 bramki przeciwko Philadelphii i nie widzę przeszkód żeby tutaj też ukuł po tak atrakcyjnym kursie na koniec dodam, że ostatnio gdzieś czytałem jakiś artykuł, że Mathew w przyszłości będzie czołowym graczem hokeja co bardziej mnie skłoniło do zagrania w jego stronę.Powodzenia.
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cardiff – Wolves
Typ: 1
Kurs: 3,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dziś wybrałem, choć z pewną obawą mecz na szczycie w Championship 2 drużyna będzie podejmować pierwszą. Gospodarze drużyna Cardiff u siebie w tym sezonie grają świetnie stosunek meczy 15-3-2 bramki 38-14 (tracą mniej niż 1 bramkę na mecz). Na 7 meczy u siebie w 2018 r. w lidze wygrali 7, odnieśli 1 porażkę z Manchesterem City w pucharze i 1 remis Mansfield (też w pucharze). Gorszą mieli końcówkę zeszłego roku gdzie przegrali dwa mecze podrząd na własnym boisku. Obecnie tracą do lidera 6 punktów ale mają jeden mecz zaległy, za nimi na trzecim miejscu z 5 punktami straty jest kolejna rewelacja Fulham. Goście u siebie grają równie świetnie jak gospodarze 14-4-2, ale równie świetnie spisują się na wyjazdach 12-4-4 bramki 30-18 wprawdzie w ostatnich 5 wyjazdach odnieśli 2 porażki 2-1-2 bramki 7-8, a ostatnio zremisowali u siebie z 16 Hull Kamila Grosickiego. W ostatnim meczu wyjazdowym z MIdelsbrough goście (Wolves) ujrzeli 2 czerwone kartki i przez 20 min grali w 9 ale drużyna gospodarzy zdołała strzelić tylko jednego gola i goście dowieźli 3 punkty do końca – wniosek, że potrafią się nieźle bronić, ale grają ostro. Bezpośrednie mecze pomiędzy drużynami na 10 meczy gdzie Cardiff było gospodarzem – 3 razy wygrali goście, 2 razy był remis i odnotowano 5 zwycięstw gospodarzy. Dodatkowo w ostatnim meczu pomiędzy oboma drużynami rozegranym w 2017 r., Cardiff wygrała mecz na boisku Wolves. Warto wspomnieć o jeszcze jednej kwestii, iż drużyna gospodarzy ma 1 dzień więcej odpoczynku niż drużyna gości co może mieć znaczenie w końcówce spotkania, wprawdzie w Championship rozgrywa się tak wiele meczy, że drużyny powinny być przyzwyczajone do gry co 3 dni, co nie zmienia faktu, że pod koniec sezonu ( to końcu 40 kolejka) może mieć znaczenie. Jak wspomniałem na początku z pewną obawą stawiam na drużynę Cardiff.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 4:30

Spotkanie: Los Angeles Kings - Minnesota Wild
Typ: wygrana Los Angeles Kings/ poniżej 5,5 bramek w meczu
Kurs:
3.55
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Los Angeles prawdopodobnie będą chcieli wygrać ten pojedynek. Ostatnie mecze na ich tafli 3 zwycięstwa w tym dwa pojedynki poniżej 5,5 bramki. Natomiast goście ostatnie 3 mecze to 3 porażki w tym jedna po dogrywce. Ostatnie 5 meczy pomiędzy drużynami obfitowały w bramki 5,5 +. Jednak postanowiłem zagrać poniżej 5,5 i wygraną Los Angeles, gdyż Minnesota na wyjazdach strzelała ostatnio tylko po 1 bramce z Dallas i Anaheim. Powodzenia ????

⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Górnik Łęczna
Typ: Podbeskidzie
Kurs: 1,9
fortuna
Tym razem w Bielsku Białej przyjdzie inaugurować 25 kolejkę 1 Ligi polskiej. Tamtejsze Podbeskidzie podejmie na Stadionie Miejskim Górnika Łęczną. Gospodarze zajmują obecnie 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Runda wiosenna jest w ich wykonaniu bardzo dobra wygrali dwa spotkania ( Stomil Olsztyn 1-0, Ruch Chorzów 2-0) i także dwa zremisowali (Chojniczanka 0-0, Olimpia Grudziądz 0-0). Nie stracili w nich żadnego gola co pokazuje że ich defensywa jest mocna. Co ciekawe trener Adam Nocoń w każdym z tych spotkań grał niezmienioną linią obrony. W bramce Leszczyński w środku Malec i Bougaidis oraz Oleksy i Modelski na skrzydłach. Na swoim obiekcie &quot;Górale&quot; przegrali zaledwie trzy razy (Stal Mielec 0-1, GKS Katowice 0-1, Bytovia 0-2). Warto dodać że w wiosennych meczach dwie z trzech bramek strzelił Łotysz Valerijs Sabala który jest wspólnie z Tomczykiem najlepszym strzelcem zespołu, obaj zaaplikowali po siedem goli. Ekipa gości to przeciwny biegun tabeli, zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem ledwie 19 oczek. Na wyjazdach graja tragicznie wygrali tylko raz z Ruchem Chorzów a dwie zwycięskie bramki strzelili po 83 minucie.Mało tego, na wiosnę nie wygrali żadnego spotkania (Wigry Suwałki 0-1, Stal Mielec 0-1, Stomil Olsztyn 1-1). Gorzej od nich w meczach wyjazdowych stoją tylko wspomniany Ruch, GKS Tychy i Stomil Olsztyn. Nie pomogła nawet zmiana trenera Sławomira Nazaruka zastąpił Bogusław Baniak, ten 60-letni trener ma na swym koncie karierę w Ekstraklasie, ostatni zespól jaki prowadził w polskiej lidze to Flota Świnoujście, sezon 2013-14 a do tej pory prowadził kadrę U-15 Burkina Faso. Czeka go ciężkie zadanie utrzymanie zespołu w ! Lidze. Moim zdaniem gracze z Bielska-Białej wbiją kolejny gwóźdź do trumny, wygrywając ten pojedynek.
⛔100
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Niemcy;II Bundesliga
Godzina;18.30
Spotkanie;Sandhausen-Greuther Furth
Typ;BTS
Kurs;2.05
bukmacher;1xBet
Analiza;
Ciasno w II Bundeslidze;
Siodme w tabeli Sandhausen ma nad czternastym Furth...1pkt przewagi ???? Czysta statystyka;
Gospodarze w szesciu ostatnich meczach strzelali minimum 1gol(5 skonczylo sie BTS)
Goscie w siedmiu ostatnich meczach strzelali minimum 1 gol(5 skonczylo sie BTS)
Piec ostatnich meczy miedzy tymi ekipami konczylo sie BTS.
⛔100
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 13:35
Spotkanie: Beijing Guoan FC - Tianjin Teda
Typ: Obie drużyny strzelą i Poniżej/Powyżej 2.5 bramki - Tak i Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2
Bukmacher: forbet
Analiza:

Guoan zaczął mocno rozgrywki (3-0-1) ale tak naprawdę na swojej drodze spotkał tylko jednego mocnego przeciwnika - Luneng (porażka 1:2). Potem przyszła seria 4 wygranych.. i to zapewne podniosło morale. Gwiazdami zespołu są Hiszpanie: Viera (do lutego regularnie grający w Las Palmas) i Soriano (wcześniej podstawowy gracz Salzburga), oraz Brazylijczyk Renato Augusto (wcześniej grający Bayerze Leverkusen i Corinthians - regularnie grający w kadrze Tite). Jak widać ofensywa gospodarzy wygląda efektownie - zwłaszcza Soriano, który praktycznie co sezon miał skuteczność bramkową na poziomie 70%-80% (zarówno w Austrii jak i w Chinach).
Po drugiej stronie boiska zagra Teda - 1-1-2. Ale przeciwnicy należeli do średnio mocnych zespołów - bo i grali juz z Hebei oraz z Quanjian. Odpowiednio remis i wygrana. Co ciekawe porażki zaliczył zespół, ze słabszymi teamami: Jiangsu i Henan. Gwiazdami Tedy są Obi Mikel i Brazylijczyk Johnathan (ze średnią bramkową rzędu 75% w lidze Koreańskiej). Do tego jeszcze Frank Acheampong, który wcześniej grał w regularnie Anderlechcie.
O ile gospodarze wydają się faworytami to może się zdarzyć, że któraś z gwiazd zaskoczy i może być wyrównane spotkanie - dlatego myślę najbezpieczniejszą opcją będzie ov i bts.
⛔100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Golden State Warriors
Typ: Indiana Pacers
Kurs: 2,18
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Postanowiłem się dzisiaj pochylić nad spotkaniem w Indianapolis, gdzie jedna z rewelacji tego sezonu Pacers zmierzą się z GSW. Pacers wciąż walczą o rozstawienie w fazie playoffs i przewagę własnego parkietu. Jeżeli dzisiaj nie zdołają wygrać definitywnie stracą szansę na wyższą pozycję niż 5. U siebie ostro wymiatają, z ostatnich 17 meczów aż 13 kończyli jako wygrani. Warriors mają swoje problemy i już nie grają o nic, nie sądzę aby się tutaj zbytnio spinali i forsowali. Zagrają a co będzie to będzie, nie ma to już żadnego wpływu na ich sytuację. Dodatkowo w Indianie grać bardzo nie lubią o czym świadczy h2h, na ostatnie 19 spotkań zdołali wygrać tutaj zaledwie 6 razy. Prowadź Dipo !
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rumunia, Liga 2
Godzina: 13:00
Spotkanie: Pandurii - Calarasi
Typ: 2
Kurs:
1,54
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Wycieczki po ciekawych miejscach ciąg dalszy. Była Estonia, a na piątek zapraszam do Rumunii. W 2 lidze ciekawie zapowiada się mecz przedostatniej ekipy w tabeli z liderem. Ciekawość przejawia się w tym, ze można przewidzieć wygrana Calarasi po całkiem niezłym kursie. Gospodarze u siebie najgorzej w całej lidze – tylko 11 punktów w 12 meczach, goście w meczach wyjazdowych z kolei najlepiej w całej lidze – 27 punktów w 13 spotkaniach. Dotychczas spotkali się tylko jeden raz i Calarasi wygrali u siebie 3:1. Patrząc na aktualna formę, to Pandurii w ostatnich 10 meczach z bilansem 2-2-6, a Calarasi 8-2-0. Patrząc na te statystyki oraz zakładając, że Calarasi planują awansować do 1 Ligii to takie mecze muszą wygrywać, aby nie oglądać się na innych rywali walczących o awans. Liczby wskazują, ze będzie zwycięstwo gości i na to liczę.
✅54
 
grruber 28

grruber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00

Spotkanie: Deportivo La Coruna- Malaga
Typ: 1 rzut rożny-Deportivo La Coruna
Kurs: 1.55
Bukmacher: forBET

Analiza:
Witam, wczoraj poszło dobrze typ na 1 rzut rożny Atl. Madryt wszedl. Więc trzeba iść za ciosem i dzisiaj też coś upolować. Na papier biorę mecz z ligi hiszpańskiej a mianowicie Deportivo La Coruna - Malaga. Jest to mecz ekip zamykających tabele La liga. Wiadomo liga zbliża się ku końcowi i każdy punkt dla jednej i drugiej drużyny jest na wagę złota. Mnie mianowicie interesuja rzuty rożne.
Deportivo La Coruna jest drużyną nabijającą bardzo dużo rzutów rożnych. W ostatnich 5 meczach u siebie Deportivo nabijało odpowiednio 9-2 Las Palmas, 2-9 Eibar ( czerwona kartka chodź 1 corner dla La Coruny), 4-2 Espanyol, 8-1 Betis i 4-7 Levante. We wszystkich meczach Deportivo La Coruna jako pierwsza zdobywała rzut rożny.
Malaga na wyjazdach w ostatnich 5 meczach zdobyła z Malaga 4-5, Leganes 6-1, Atl. Bilbao 6-4, Las Palmas 4-2 i Eibar 8-3 w dwóch przypadkach pierwszy corner padł ich łupem.
Moim zdaniem w tym meczu La Coruna bedzie chciała u siebie ugrać dobry wynik, który da im jeszcze jakieś nadzieje na pozostanie w La Liga i ruszą na rywala od pierwszych minut. To będzie skutkować nabiciem paru cornerów i mam nadzieję, że ten pierwszy padnie ich łupem. Powodzenia
✅55
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej,Czechy, Baraż
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rytiri Kladno - Dukla Jihlava
Typ: Dukla Jihlava
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
5 kolejka rundy barażowej. Jihlava prowadzi w tabeli (10 pkt / 14-6) Kladno ostatnie (3pkt / 5-10). Obie ekipy grały już ze sobą w tych barażach i Jihlava wygrała 4-0. Nie wierzę,że atut własnego lodowiska zadecyduje o wyniku spotkania. Różnica w potencjale tych ekip jest jednak spora. Jihlava bardzo zmotywowana ,żeby utrzymać się w ELH. Mają kim grać : Straka, Cachotsky, Jiranek potrafią zrobić różnicę w ataku, w obronie Zdrahal, Stritesky , Suchanek, do tego international mix Rabbit, Hamill, De la Rose, Bryhnisveen... Moim zdaniem jest to skład, który powinien zostać w najwyższej klasie rozgrywkowej ,bo ma ku temu argumenty i już nie raz pokazali swoją jakość. Trzeba zaznaczyć,że Jihlava ostatnio na wyjeżdzie ograła głownego rywala w tych barażach, ekipę z Litvinova 4-2
No a team Jaromira Jagra jeszcze musi się zbudować i wzmocnić,żeby rywalizować w czeskiej elicie. Uważam,że to jeszcze nie jest ich czas. Nie mają wystarczających umiejętności, ogrania i składu na Duklę... Mogą mieć problem z utrzymaniem wysokiego tempa gry do końca meczu
Zapraszam do działu :
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-2017-2018.148368/page-12#post-6635833
Pozdrawiam ????
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota
Kurs: 2,7
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dobra ja tutaj zaryzykuję i idę w stronę gości. Trochę na przekór sobie, bo wiem że radzą sobie kiepsko ostatnio, ale to jest jeden z tych meczów, który po prostu muszą wygrać i wykazać wolę walki. Ostatnio u siebie dostali z Utah i ten oklep powinien ich mocno zmobilizować. Jadą na gorący teren do Denver, a dzieli ich tylko 1 zwycięstwo różnice. Denver ma bilans 43:35 i zajmują 9 miejsce, a Minnesota z bilansem 44:34 jest 7. Denver ostatnio dobra passa i wszystko wygrywają, a w dodatku mecz mają u siebie gdzie ich bilans wynosi 29:10. Dlaczego ide w stronę gości? Też dlatego, że przeczytałem wypowiedź ich lidera, który leczy kontuzje i moim zdaniem wróci na to spotkanie, podobnie jak rozgrywający Teague, są questionable. Butler mówił, że nie podobało mu się to jak drużyna reaguje na boisku i to, że nie podejmują walki. Znając ich trenera i całą otoczkę oraz fakt, że uciekają PO na które nie awansowali od 14 lat, goście zrobią wszystko żeby to spotkanie wygrać. Ten sezon jest mocno w kratkę i grają bardzo chaotycznie, ale ja liczę na ich przełamanie i odrodzenie, gdy lider pojawi sie na parkiecie wszyscy się dodatkowo zmobilizują. Denver ma bardzo młody i niedoświadczony skład i może być trudno udźwignąć ten ciężar. Zostały 4 mecze, dla Minnesoty 3 i teraz decyduje się ich być albo nie być! Powodzenia!
⛔100
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Bolivar - Atletico Nacional
Typ: 1
Kurs: 2.07
Bukmacher: LVBet

Analiza:
Przede wszystkim gramy w La Paz, czyli tym słynnym stadionie położonym 3600 metrów nad poziomem morza. Atletico przyleci tam dopiero godzinę przed meczem, by jak najbardziej ograniczyć efekt niedotlenienia na tej wysokości. Sama ich podróż do Boliwii trwała aż dziewięć godzin i to z przesiadką w Limie.
Jakby tego było mało, to na ten mecze przylatują mocno osłabieni. Nie tylko nie zagra Moreno, czyli najlepszy strzelec tej ekipy, ale także dwóch podstawowych defensorów.
Bolivar musi ten fakt wykorzystać, bo dwa punkty po dwóch meczach to nie najlepszy wynik. Jeśli nie zaczną wykorzystywać atutu własnego boiska, to nie wyjdą z grupy. Colo-Colo im się przeciwstawili, choć Bolivar miał w tamtym meczu więcej szans i przeważał niemal przez cały mecz.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Washington Wizards
Typ: Cleveland -5,5 handi / over 218,5 z dogrywką
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
NBA wkroczyło w decydującą fazę. Kilka meczów do końca sezonu zasadniczego. Tylko parę drużyn nie gra już o nic. Pozostali mają swoje indywidualne cele... Ja podejmę się analizy zespołów, które mają priorytety na końcówkę sezonu z goła odmienne. Zacznę od gospodarzy, czyli Kawalerii. Aktualnie są na 3 pozycji i jest to miejsce bardzo pożądane przez aktualnych wicemistrzów ligi. Za ich plecami czai się Philadelphia, która ma tylko 0,5 zwycięstwa mniej. Trzecie miejsce na koniec sezonu regularnego w półfinale Konferencji najprawdopodobniej zmierzy się z Bostonem (jeśli C&#39;s tam wogóle dojdą). Celtics po ogłoszeniu, że Kyrie Irving w tym sezonie już nie wystąpi oraz w dalszym ciągu mające duże problemy kadrowe stali się łakomym kąskiem, typową owieczką dla wilka LeBrona ;) Żeby wszystko poszło po myśli Cavsów trzeba wygrywać do samego końca (narazie idzie dobrze, bo trwa seria 4 kolejnych zwycięstw). Po drugiej stronie parkietu dzisiaj staną Wizards, których głównym celem jest... uniknięcie Cavaliers w pierwszej rundzie playoff ???? Idąc moim tokiem rozumowania - z Kawalerią w PO spotka się ktoś kto skończy regular season na 6 miejscu. O uniknięcie tego &quot;pechowego&quot; miejsca rywalizują Bucks, Miami oraz właśnie WW. Już wspominałem kilka dni temu o sondzie wśród kibiców Wizards kogo najbardziej chcą uniknąć w pierwszej rundzie playoff i bezapelacyjnie wybrano Cleveland. Tam wszyscy zdają sobie sprawę, że nie mają kogoś kto będzie w stanie zatrzymać LBJ&#39;a, który ich jednym słowem zje. Oprócz dzisiejszego meczu mają jeszcze w rozkładzie tankujące Atlantę i Orlando oraz osłabione Celtics. W Waszyngtonie na pewno zdają sobie sprawę, że następne mecze będzie dużo &quot;trudniej&quot; przegrać. Myślę, że dziś będziemy obserwatorami (meczyk na Canal +) szybkiego, overowego spotkania obfitującego w dużą liczbę trójek. Nawet jeśli mecz będzie wyrównany to w mojej opinii końcówka zostanie wzięta przez Króla i jego świtę.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cardiff – Wolves
Typ: btts
Kurs: 1,90
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie na szczycie 2. klasy rozgrywkowej w Anglii. Wicelider podejmuje lidera na własnym terenie. Cardiff to najlepsza ekipa domowa, zaś Wolves na wyjazdach uzbierali najwięcej oczek spośród całej ligowej stawki. W zeszłym roku kalendarzowym drużyny te mierzyły się ze sobą dwukrotnie, w obu przypadkach btts znajdował pokrycie. Tym razem powinno być podobnie, zważając na stawkę meczu i możliwości zespołów upatruję strzelania w wykonaniu zarówno gospodarzy jak i gości. Kurs fajny, myślę, że godny ryzyka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom