>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.04.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga I Czechy
Godzinna: 16:30
Spotkanie: Sigma Ołomuniec - Slovacko
Typ: 2
Kurs: 2,53
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Mecz dobrze wyważony kursowo.. czekałem czy będą jakieś większe zmiany na kursach ale uparcie zostało, no trudno biorę co jest i zobaczymy. Goście mają szansę na największy sukces tego klubu i za wielkimi ze stolicy siedzą w tabeli na 3 miejscu , mają za sobą zaraz Jabłonec, Liberec i też Pilzno które są siłowo zbliżone do nich i aby utrzymać tę pozycję to znów trzeba wykonać trudne zadanie i zebrać pełną pule. Sigma obecnie 9 pozycja , ale to drużyna mocno nieobliczalna , stąd kursy jakie są na obie drużyny określiłem jako wyważone odpowiednio. Gospodarze ostatni mecz z Pardubicami męczyli bardziej niż goście swój z Opavą.

W sumie Sigma mnie rozczarowała i jeżeli dziś nie zmienią swojego stylu to szansa na powodzenie typu jest. Goście są bardzo aktywni , lubią szybko zmieniać pozycję i walczą do końca, co mecz z Opavą udowodnił dopiero strata bramki ich obudziła w drugiej połowie i udało się zebrać 3 pkt. Tu tak samo jak i u gospodarzy muszą zabrać się z większą uwagą od samego początku bo Sigma to nie Opava i może nie być już łatwo odrobić straty. Liczę że uda się gościom znaleźć jedną dobrą okazję i skromnie wygrać 1-0 , stać ich na mobilizację , bo z drużyn jakie widziałem mają dobry zgrany skład i chciałbym ich widzieć w pucharach.. natomiast jeszcze sporo kolejek i dziś mój osąd zostanie zweryfikowany.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Borussia
Typ: 1druzyna strzeli w obu połowach-TAK
Kurs:
2.00
Bukmacher: STS
Analiza:


Nie ma tu zbytnio co analizowac,City gra kapitalnie i na badz co badz slabiutka Borussie to wystarczy w zupelnosci.City nie dosc ze sa piekielnie mocni w ataku to ostatnio pieknie w obronie,wszytsko dziala jak w zegarku u Nich.Nie sadze Ze Niemcy postawia sie i juz w pierwszej polowie City pokaze ze sa glownym faworytem do zwyciestwa w tej edycji LM.3+ gole tez jest bardzo dobrym zakladem ale mysle ze ta opcjaa jest nieco bezpieczniejsza

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +87
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina : koszykówka
Godzina 17:35
Spotkanie : King Szczecin : Legia
Typ : Legia wygra minimum 4 pkt (z dogrywka)
Kurs : 3,15
Bukmacher : Forbet
Analiza: Uważam, że Legia to dużo lepsza drużyna i dziś ponownie pokaże, że jest mocniejsza od drużyny ze Szczecina. Legia w meczach z drużyną z drużyną King prowadzi już 2:0 i w meczach tych dominują i pokazują klasę. Ostatnie 3 mecze Legii to 3 wygrane z dzisiejszym rywalem. Myślę, że Szczecin nie wytrzyma presji i ulegnie lepszym rywalom. Legia ma lepszy zespół, który potrafi zachować chłodna głowę. 137:43! 99:91! Oraz 90:67! To wyniki ostatnich meczów tych zespołów. Dziś myślę, że Legia znowu pewnie pokonał rywali różnica nawet 20 punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Liverpool
Typ: Real
Kurs: 2.9
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Real w Lidze Mistrzow dostaje skrzydel i pomagaja mu sciany, niezaleznie od formy i atmosfery w druzynie wygrywa seryjnie inie jest to przypadek, gdz jest to ulubiona druzyna UEFA do wygrywania. Jaks sie utarlo ze wszystkim sie oplaca gdy 'krolewscy' wygrywaja.

To ze wyeliminowali kogos wczesniej, nic to nie znaczy, za chwile zrobia to ponownie, nawet druzyna supermanow grajaca z nimi musi miec sie na bacznosci, ze zostana w kazdej chwili ugryzieni, przekreceni i nic tu nie ma do rzeczy, ze naprzeciwko sami inwalidzi.

Liverpoolowi daleko do wspanialosci, w lidze potezne problemy, szesc porazek u siebie, mnostwo kontuzji i beda skupieni na gonieniu czworki, co bez problemu osiagna.

Obie druzyny zobaczymy w przyszlej edycji, niezaleznie od formy, ale Liverpool zostanie wprowadzony kuchennymi drzwiami przez lige sa za slabi zeby wygrac rozgrywki, stana przeciwko Bayernowi czy PSG to nawet nie zajakna sie.

Pytanie czy ta wygrana z Arsenalem to juz element planu 'Liverpool zawarl uklad z UEFA i ligami ze nie bedzie pchal do Superligi w zamian za miejscowke w LM co roku', czy tez moze musieli sie bardzo natrudzic zeby wygrac i dzis za to zaplaca? Obawiam sie, ze to pierwsze, ale mam nadzieje ze to drugie

Ten wynik byl anormalny, jak by dostali punkty za darmo, dzis mamy zatem nagonke mediow i idealna sytuacje zeby pozbierac pieniazki januszy

Real - Liverpool 2-1

190
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +109
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Liverpool
Typ: Mniej niż 3,5 gola + mniej niż 11,5 rożnych + Mniej niż 5,5 kartek
Kurs:
2.75
Bukmacher: STS
Analiza:

W zakładce mecz dnia znajdziemy kilka ciekawych zakładów. Niestety nie pamiętam, czy można tutaj wrzucać takie dodatki, ale kurs ciekawy i według mnie bardzo prawdopodobny. Nie widzę w tym dwumeczu wielu goli, ponieważ obie drużyny są raczej ... słabe w tym aspekcie w trwającym sezonie. Dodatkowo jako kibic Liverpoolu mogę śmiało powiedzieć, że mecze wyjazdowe w Lidze Mistrzów w ich wykonaniu to zazwyczaj siedzenie na własnej połowie i granie z kontry. Oddajmy piłkę Realowi, który w środku pola ma Krossa, Modricia, czyli graczy, którzy raczej nie dają się faulować. Wątpię również, żeby mecz był na tyle otwarty, aby było w nim aż 12 rzutów rożnych. Kartki to wiadomo,. mogą łatwo się zebrać, ale 6 żółtek to sporo. Sędzią będzie doświadczony Felix Brych. W tym sezonie sędziował w 13 meczach Bundesligi i nie pokazał w żadnym 6 żółtek, a tylko w jednym pokazał 5. W meczach rozgrywanych w ramach innych lig (liga mistrzów, czy chociażby w meczu Węgry - Polska) pokazywał około 5 żółtych kartek. Dziś nie spodziewam się super walki, to będzie raczej wyczekiwanie na błędy i liczenie na zdobycia chociaż malutkiej przewagi przed rewanżem. Uważam, że ten dwumecz rozstrzygnie się na Anfield.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina : koszykówka, PLK
Godzina 17:35
Spotkanie : King Szczecin : Legia
Typ : T.Brown powyżej 12,5 pkt
Kurs : 1,8
Bukmacher : ewinner
Analiza: Kolega wyżej typuję zwycięzcę tego meczu, ja idę znowu w pkt zawodnika. Kolega, przytacza suche statystyki, gdzie wszyscy wiedzą, że juniorzy grali oraz mimo tego że Legia wygrała 8 pkt , w pierwszym meczu, to co się działo w ostatnich 12 sekundach tego meczu to woła o pomstę do nieba + 4 dla Kinga akcja w ataku nie trafiona z faulem itd, i jak czytam że będzie dziś + 20 dla Legii to spadam z krzesła :) ale do brzegu. Brown to lider Kinga, w ostatnich meczach odpowiednio po 16 pkt i 27 minut oraz 35 minut gry ( z dogrywką) , inne buki mają linie wystawioną wyżej o 1 pkt za ten sam kurs. Dla Kinga to mecz o życie toteż lider musi stanąć na wysokości zadania i myślę że złamie tą linie , tym bardziej, że trener mu daje sporo czasu do gry. Dla Kinga mecz o życie i lider nie może zawieźć + licze na minuty Lampego i dobrą współprace obu graczy :)

ewentualnie zastanawiałem się nad Fakuade poniżej 11,5 pkt , z racji tego że jak będą grali więcej z Lampe to i tak będzie więcej piłek do niego kierowanych.

nie będę już zmieniał całej analizy ale ciekawy typ wg mnie to jeszcze


Mateusz Zębski vs Jakub Schenk - więcej punktów w meczu (remis=zwrot)

Mateusz Zębski2.00Jakub Schenk1.72

typ na Schenka, raz że grając ciut więcej potrafił raz rzucić 18 pkt, to Zębski nie rzuca zbyt duża i jak dla mnie ten typ to value ;)

Powodzenia

80
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +19
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzinna: 18:30
Spotkanie: SKA St. Petersburg vs CSKA Moskwa
Typ: Vladimir Tkachyov powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej (razem z dogrywkami)
Kurs: 2.50
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Dzisiaj powinniśmy obejrzeć bardziej otwarte widowisko. Zmiany dokonane w składzie przez Bragina mało co pomogły i zarówno Malte Stromwall, jak i Kirill Marchenko nie wnieśli nic ciekawego do ofensywy SKA. Trzeba zagrać ostro, na granicy faulu i postarać się zdominować stołecznych, ale czy goście się dadzą? Świetnie czują się w kontrach co wielokrotnie pokazali przecież w serii z Lokomotivem Jarosław, a trójka Maxim Shalunov, Maxim Mamin i Konstantin Okulov skutecznie wykorzystuje szybkie ataki. Jako, że liczę na kilka bramek to pobieram sobie punkt Vladimira Thachyova. Jest to przede wszystkim dobry asystent, szczególnie w sytuacjach PP. Swoją jakość pokazywał w starciach z Dynamo Moskwa. Mam nadzieję, ze SKA wreszcie się przełamie, tym bardziej na swoim lodzie i naturalnie łatwiej jest zdobyć gola w grze z przewagą zawodnika. Mój wybór padł na wychowanka Avangardu Omsk, który sporo czasu spędza podczas PP i swoje szanse z pewnością będzie miał.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Turcja
Godzina 18:00
Spotkanie : Trabzonspor - Kayserispor
Typ : 1/ handicap 0-1
Kurs : 2.75
Bukmacher : STS

Trabzonspor teoretycznie moze jeszcze powalczyc o mistrzostwo a juz napewno o LM taki mecz jak ten musi jednak wygrac, ostatnio w domu gladko pojechali z Ankaragucu 4-1, druzyna podobnej klasy do dzisiejszego przeciwnika,goscie bronia sie przed spadkiem potrafia powalczyc ze sredniakami,ale w meczach z najlepszymi jednak w tym roku wysokie porazki po 0-3 z Galatasaray i Fenerbahce, oba te mecze widzialem i wyraznie odstawali, mysle, ze gospodarze wykorzystaja atut swojego boiska i wygraja spokojnie przynajmniej dwiema bramkami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Tauron Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: DevelopRes Rzeszów vs ŁKS Łódź
Typ: powyżej 179.5 punktu
Kurs: 1.86
Bukmacher: etoto

Analiza:

Czesc Wszystkim!
Przed nami trzecie i decydujące spotkanie półfinałowe w Lidze Siatkówki Kobiet. Oba wcześniejsze trwały krótko i za każdym razem kończyły się zwycięstwami gości w 3 setach. To jakoś można wytłumaczyć, po słabym wejściu w mecz już nie było woli żeby gonić wynik, bo gdzieś tam zawsze margines błędu w postaci dodatkowego meczu zostawał. Teraz już takiego komfortu nie ma i po słabszych 2 setach trzeba będzie zagrać na 110% w kolejnym, bo nie będzie jak odrobić wyniku. Dla mnie to sa generalnie wyrównane zespoły, fakt, ze to Rzeszów skończył rozgrywki jako lider, głównie dzięki wspaniałemu początkowi rozgrywek, ale te 4 pierwsze drużyny to taki porównywalny i wyższy poziom niż reszta ligi, a play-off’y właśnie to pokazały.
Chciałbym w końcu zobaczyć dobre spotkanie z obu stron i zacięty pojedynek. Przy linii 179.5 sporo wyników 4-setowych pokrywa nam over, a nie wierze w kolejne 3:0 lub 0:3, bo tutaj o każdą piłkę trzeba będzie walczyć.
Powodzenia ;)

86
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +308
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Liverpool
Typ: Obie drużyny strzelą - Nie
Kurs: 2.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Oczekiwania co do tego meczu są spore a to za sprawa dobrej dyspozycji obu drużyn. Liverpool wkoncu bo dość długiej slabej serii zaczął grać swoje. Tak naprawdę ciężko tu wskazać faworyta ale ja lubię grać pod prąd w meczach gdzie większość widzi bramki i overowy mecz. Oczywiście kilka bramek nie wyklucza mojego typu pod warunkiem że trafi je jedna drużyna. Nie będę brał pod uwagę spotkań H2h bo oba zespoły nie spotykały się zbyt często. Kurs na to że oba zespoły nie będą się cieszyć ze strzelonego gola jest bardzo przyjemny i ja dziś to gram.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +60
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Liverpool
Typ: Real/+1.5
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Kilku użytkowników już opisało to spotkanie argumentując swoje typy.
Ja podobnie jak niektórzy idę również w stronę " Królewskich". Widzę w nich na chwilę obecną ekipę ciut lepszą zwłaszcza w tych rozgrywkach i na własnym terenie. Real w rodzimej lidze i Real w CL to dwie różne drużyny jakościowo. W tych prestiżowych rozgrywkach na arenie międzynarodowej Real gra bardziej rozważnie , ostrożnie i sprawia wrażenie jakby się bardziej przykładał. Oczywiście nie jest to niczym dziwnym gdyż drużyna jest przyzwyczajona do udziału w finale tego pucharu i na starcie każdej edycji wymaga się od nich minimum właśnie tego.
Patrząc na ostatnie tygodnie myślę że czołowymi postaciami dzisiaj w ekipie "Blancos" będą Benzema i Ramos i na nich najbardziej liczę.


Co do ekipy Liverpoolu podobnie jak jeden z kolegów nie sądzę by wyjazdowe 3:0 nad Arsenalem w lidze było zapowiedzią wyraźnej zwyżki formy. Jednak obecny Arsenal mający też swoje problemy patrząc w tabelę nie moze być porównywany nijak jakościowo do drużyny z Madrytu. Myślę że jakiś czas temu coś tąpneło w ekipie Liverpoolu i nie zagoiło się do końca. Biorąc pod uwagę że to pierwsze spotkanie sądzę że Real będzie chciał nie tylko wygrać ale uzyskać także jakąś zaliczkę. Nie twierdzę że mecz zakończy się w -hc że wskazaniem na miejscowych ale nie sądzę też by spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.
Teoretycznie taki wynik jest dobrym dla gospodarzy gdyż zachowaliby czyste konto ale goście mogą pokusić się o gola. Dlatego zagram zwycięstwo Realu w opcji +1.5 gola w meczu. Liczę na wygraną gospodarzy.

255
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +135
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna : Liga Mistrzów
Spotkanie: Real M. - Liverpool
Typ: X i BTS
Kurs: 4,00
Godz: 21:00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Realu i Liverpoolu. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna gosci jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zrobic jak najlepsza zaliczkę w dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzów. Muszą uzyskać zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Liverpoolu będa chciali pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadzą im zwycięstwo.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Liverpoolu w ostatnich spotkaniach prezentowali się z roznym skutkiem dlatego dzisiaj sprobuja zdobyc dobrą zaliczkę. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 1:1

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, World Championship, kwalifikacje, runda 1.
Godzina: 20:30
Spotkanie: Allan Taylor - Bai Langning
Typ: Bai Langning AH (+2,5)
Kurs: 1,78
Bukmacher: etoto
Analiza:

Mój typ ma charakter hazardowy z racji nielicznych informacji, raczej spekulacji na temat mojego faworyta, który przez rynek bukmacherski traktowany jest jako wyraźny outsider.
Mój wybór jest spowodowany niewysokim rankingiem Taylora (104.), nielicznymi jego osiągnięciami w siedmioletniej karierze, przeciętnym sezonem. Dość powiedzięć, że nigdy w trakcie 7 lat profesjonalnej kariery nie był notowany poniżej połowy 9 dziesiątki rankingu.. Gra szybko, ale nie jest breakbuilderem. Takie zestawienie cech zawsze działa na mnie ostrzegawczo, przy moich wyborach. Bardzo rzadko rywalizował skutecznie z zawodnikami z pierwszej połowy rankingu.
Bai Langning (ranking 117.) awansował w 2019 roku bezpośrednio do Main Tour, jako jeden z dwóch graczy z chińskich rozgrywek (obok Chang Bingyu, którego mam nadzieję kojarzą osoby, które interesują się nieco bardziej snookerem), w których biorą udział tysiące zawodników. Niestety problemy covidowe spowodowały, że od marca zeszłego roku nie grał profesjonalnie w Europie, tak jak kilku innych zawodników chińskich. Z tej grupy wraca jako pierwszy. Wraca o rok starszy, dzisiaj ma 18 lat. Zakładam, że przygotowany sportowo i mentalnie. Pierwszy, niepełny sezon miał trudny, bo wygrał zaledwie 2 z 14 swoich meczy. Na przyzwoitym poziomie buduje brejki, ale bez rewelacji.
Mój typ opieram na założeniu, że Chińczyk jest technicznie bardziej zaawansowanym zawodnikiem niż Taylor. Ten z kolei ma przewagę dzięki doświadczeniu i swojemu wiekowi, bo ma już 36 lat. Jednak w mojej opinii Taylor niewiele, prawie wcale nie rozwinął się pod względem sportowym, a Langning zapewne tak, a przynajmniej być może. Coś w nim musi być skoro awansował z tak szeroko zakrojonych rozgrywek chińskich. Skoro wraca do gry to jest do niej gotowy. Myślę, że sprawi powazne problemy papierowemu faworytowi.
Jak widać nie jest to moja typowa rekomendacja, ale raczej hazard oparty o spekulacje, które szerzej przedstawilem w dziale snookera: https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-%C5%9Awiata-2021-17-04-3-05-2021.161774/post-7007138.
Odradzam naśladownictwo bez przemyślenia. Stawka niska: 3/10 jednostek.

78
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +26
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Liverpool FC
Typ: Real lub remis i obie strzelą
Kurs:
2,36
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Na pewno jedno z najciekawszych ćwierćfinałów i najrówniejszych, ciężko wskazać wyraźnego faworyta w tym 2meczu.
Każda z drużyn ma swoje problemy, jedni mniejsze drudzy większe. Zacznę od gospodarzy.
Real Madryt - ich gra może nie powala ale jedno się zgadza od jakiegoś czasu, wyniki. Czym sprawili, że do lidera w lidze Atletico Madryt tracą już tylko 3 punkty i wciąż mają realną szansę na mistrzostwo Hiszpanii, do tego dochodzi nadal walka w lidze mistrzów więc sezon jest naprawdę ciekawy.
Jeśli chodzi o problemy kadrowe to na pewno zdecydowanie jest gorzej w obronie. Brak S. Ramosa i D.Carvajala a dziś w dodatku R. Varane wypada z gry. Więc w środku obrony zobaczymy Nacho i Militao - nieciekawie.
Jeśli chodzi o Liverpool to tutaj również środek obrony najbardziej cierpi z braku V. Van dijk, J. Matipa i J. Gomeza w dodatku zabraknie dziś J. Hendersona, który grał także na tej pozycji.
Dlatego typuję właśnie "obie strzelą" obie drużyny mają nieciekawą sytuację w obronie. Duże lepiej wygląda to w ataku gdzie nie ma większych braków - oczywiście brakuje Hazarda ale do tego wszyscy się już przyzwyczaili.
Od wielu lat Real Madryt znany jest z tego, że nie ważne jak gra w lidze to w lidze mistrzów pokazują mega charakter i nie inaczej powinno być w dniu dzisiejszym. Nie wydaje mi się aby Real przegrał pierwszy mecz u siebie. W końcu nikt nie powie, że Liverpool jest w świetnej dyspozycji, w lidze zajmują dopiero 7 miejsce.

136
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom