>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.05.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: powyżej 30,5 fauli
Kurs: 1,83
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
4! porażka z rzędu u siebie drużyny, która bije się o mistrzostwo Polski? Aż trudno w to uwierzyć ale to jest tylko Ekstraklasa i takie rzeczy tylko u nas. Ja jestem jednak zdania, że Jaga zrobi wszystko aby tak się nie stało i mocno postawi się dzisiaj Legii, która z kolei wygrywając bardzo zbliżyłaby się do kolejnego tytułu Mistrza Polski.
Goście w środku tygodnia zgarnęli pierwsze trofeum jakim był Puchar Polski i maja wielką chrapkę na kolejny jakim jest tytuł mistrzowski. Nic innego mi się nie widzi w tym meczu jak sporo walki, brzydkich fauli, dążenie do celu za wszelką cenę. Dodatkowo Legia w tym sezonie poniosła dwie porażki z Jagą nawet nie strzelając im bramki i to moim skromnym zdaniem jeszcze bardziej ich nakręci na wygraną za wszelką cenę.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Serie A Włochy
Godzina: 20:46
Spotkanie: Capo Orlando - Cantu
Typ: Cantu -8,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 3,25
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Włoska liga zmierza ku koncowi rundy zasadniczej. W ostatnich tygodniach ekipa Cantu dostała wiatru w żagle, od poczatku marca z 9 meczow wygrala 6 przegrywajac po drodze tylko z czołówka ligi....Milanem, wenecja i Brescia. Tym samym właczyli sie do walki o play off i maja realne szanse nawet na 6 miejsce. Scisk na pozycjach 6-10 powoduje że takie mecze jak dzis musza wygrywać. Amerykańska czesc skladu maja jak na włoskie warunki mocna....Chapell, Burns, Smith, Thomas. Dzis brak absencji w ich skladzie.
Gospodarze ostatnio troche odzyli po tym jak zbierali solidne oklepy w Europie i Włoszech. Te odżyli oznacza mniejsze porazki i jedyna wygrana w tym roku z Brindisi. Skład Orlando po wyjeździe Mynora słabiutki....streetbalowi amerykanie po uniwerkach uzupełnieni słowiańskim zaciągiem. Mysle że bedace na fali Cantu weźmie ten mecz. Dla mniej osważnych czysty win cantu w fortunie po 1,61
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 21:05
Spotkanie: Marsylia – Nicea
Typ: X
Kurs: 3,90
Bukmacher: Forbet
Analiza

Na dziś wybrałem mecze w lidze francuskiej, choć przyznaję, że trafialność tej ligi nigdy nie była u mnie wysoka. Gospodarze zajmują obecnie 4 miejsce, tracą do miejsca 3 (kwalifikacje LM) – 2 punkty ( w momencie gdy piszę analizę) drużyna z 3 miejsca AS Monaco remisuje na wyjeździe z Can. Zatem gospodarze będą chcieli wygrać ten mecz by zapewnić sobie udział w kwalifikacjach LM (niemniej pamiętajmy że gospodarze mają jeszcze jedną szanse na LM i to grupową, gdyż są w finale LE i jeśli wygrają finał będą grać w grupowej LM). Ale trzeba też pamiętać, iż walkę o finał drużyna Marsylii odbyła w czwartek i to grała przez 120 minut, i moim zdaniem to właśnie przyczyni się do braku zwycięstwa gospodarzy. Drużyna gości też jeszcze walczy o LE obecnie zajmują 7 pozycję do miejsca dającego udział z LE – 5 miejsce (kwalifikacje LE) tracą 3 punkty. Ponadto goście od 5 meczy nie przegrali na wyjeździe 3 mecze zremisowali i 2 wygrali. Marsylia u siebie raczej nie przegrywa w tym sezonie poniosła tylko 2 porażki i czuje w tym meczu też, nie przegra niemniej meczu też nie wygra i stąd mój typ to X.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Ronaldo - min. 1 raz trafi w słupek lub poprzeczkę, nie strzelając przy tym gola.
Kurs: 5.50
Bukmacher. Unibet
Analiza;

Już za kilkadziesiąt minut, zostanie rozegrane kolejne El Clasico, w którym to Barca podejmować bedzie Real Madryt.
Widać po kursach, że strasznie niedoceniani są w dniu dzisiejszym goście przez buka. Zapewne jest to po części spowodowane żegnaniem Andresa Iniesty, oraz faktem gry przed własną publiką. Ja jednak uważam iż dzisiejszego wieczoru &quot;Królewscy&quot; zagrają jednak z pełnym zaangażowaniem,a wynik końcowy nie będzie wcale taki oczywisty. Zakład na to zdarzenie znalazłem całkiem przypadkiem (gdzieś mi się tak otworzyło) spojrzałem na kurs i od razu lampka grać to!
Widziałem dziś typy na Cutinho strzeli po niezłym kursie, gol Iniesty także dobrze płacony, lecz podobnie jak za ich bramkę płacą dziś za strzał w aluminium CR 7. Wszyscy wiemy że w waznych meczach lider formacji ofensywnej Realu spina się nieco więcej niż zazwyczaj. Niezapominajmy że pomimo wygrania La Liga przez zespół z Cataloni to nadal sa jednak &quot;Gran Derbi&quot;.
Bardziej wydaje się być prawdopodobne dla mnie to że Ronaldo obije bramkę podczas jednego ze strzałów i gola nie trafi, niż to że gospodarze wygrają tak łatwo ten mecz.
( na kontrę dla lepszego oglądania gramy taki sam zakład na Leo Messiego kurs @ 4.50 )
( a także także BTS w obu połowach @ 5.80 )
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Flamengo vs Internacional
Typ: X2
Kurs: 2.04
Bukmacher: 1xbet
Analiza :
Lider kontra 10 druzyna w tabeli .
Flamego 2 winy i 1 remis. Maja bardzo dobra forme . Graja w Copa .
Jednak daje szanse na punkty w tym meczu gosciom , bo dobre spisuja sie w tym sezonie . Sa bieniaminkiem , ale radza sobie . Dobrze graja .
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 23:00
Spotkanie: Orlando - Salt Lake
Typ: over 3.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Orlando ma fajną serię, ale zastanawiające są rozmiary wyników u siebie: 4:3, 3:2 i 3:2. Zdaje się, że to kolejny klub grający tzw. radosny futbol. Bywa różnie: od 2:0 do 3:2 i od 0:2 do 3:2. Salt Lake z kolei to ekipa, która wygrywa u siebie, a daje wtopy w gościach, ostatnio 0:4 i 0:2. Liczę na to, że przyjadą do Orlando z myślą o przełamaniu serii wyjazdu bez wygranej. Niechby chłopaki wymieniali ciosy, odrabiali straty, szarżowali i strzelali. Dla statystyki: Orlando 3/5 over 3.5, Salt Lake 2/5 over 3.5. Orlando u siebie 4/5, Salt Lake na wyjeździe 2/4. Życzę im z całego serca, aby tej statystyki nie popsuli. A że Orlando gra radośnie i nieprzewidywalnie, można jeszcze spróbować x2, bo też chodzi po więcej niż 2.00.
✅105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom