>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.06.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, Mężczyzn
Spotkanie: N. Djoković - D. Thiem
Godzina: 15:40
Typ: 2
Kurs: 2,67
Bukmacher: eFortuna

Przed nami ćwierćfinał męskiego Roland Garros, bardzo ciekawe spotkanie przed nami D. Thiem podejmuje N. Djokovica. Djoković już od jakiegoś czasu nie pokazuje tego czym zachwycał wszystkich kibiców. Na tym turnieju póki co miał problemy z 1 zawodnikiem Schwartzmanem wygrywajac 3:2 reszta meczów po 3:0 z Granollers, Sousa i Ramos.
Thiem póki co wszystko wygrywał 3:0 z Tomic, Bolelli, Johnson i Zeballos.

Thiem jest to młody tenisista, który w przyszłości pewnie będzie liderem ATP, gra kapitalnie i moim zdaniem jest to czas aby w końcu wygrał coś poważnego.

Kurs fajny dlatego stawiam.


Powodzenia.


✅167
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 14:00
Spotkanie: Mladenovic - Bacsinszky
Typ: Liczba setów: ponad 2.5
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Uważam, że mecz będzie niezwykle zacięty i zakończy się w trzech setach. Obie tenisistki prezentują na tegorocznym French Open podobny poziom, a ich ostatnie mecze z dobrej klasy zawodniczkami (Mladenovic z Muguruzą, Bacsinszky z V.Williams) kończyły się również w 3 setach. Po za tym obie spotkały się dwukrotnie i to w ciągu ostatniego roku, wygrywając solennie po jednym meczu. Przy tak wyrównanej klasie tenisistek stawiam, że mecz zakończy się w 3 setach, jednak wygrywającej nie potrafię wskazać (fifty-fifty). Powodzenia!

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 15:30
Spotkanie: Djokovic - Thiem
Typ: Djokovic i over 39.5
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Już dziś dwa pierwsze starcia ćwierćfinałowe męskiego turnieju, ja pod lupę biorę starcie 2 w rankingu Serba i 7 Austriaka, który w tym roku gra rewelacyjnie. Dominik turniej rozpoczął świetnie wszystkie 4 wygrane mecze w stosunku 3:0 i jedynie 30 gemów straconych co daje średnią jedynie 2,5 na seta! I tylko 3 stracone własne podania, jednak nie mierzył się on jeszcze z nikim kto by mógł tu coś zdziałać: Tomic (chyba najgorszy sezon w karierze), Bolelli (dopiero co wrócił po kontuzji), Johnson (nie jego nawierzchnia i śmierć ojca, która też miała wpływ na psychikę) i Zeballos (zawodnik od ogrywania przeciętniaków i słabeuszy a jak przyjdzie zagrać z kimś lepszym to szybki koniec). Djoko jak wszyscy wiedzą, sezon bardzo przeciętny, żeby nie mówić słaby. Tylko 1 tytuł (na początku stycznia) na ponad 5 miesięcy to jak na takiego gracza tragedia, jednak chyba powoli nabiera formy co pokazał w Rzymie. 2 stracone sety w starciu ze Schwartzmanem, który pokazał już w tym roku, że potrafi powalczyć nawet z Nadalem, nie wiele tutaj wnoszą a pokazał, że potrafi wyciągnąć wynik z 1:2 oddając w dwóch kolejnych setach tylko 2 gemy. Reasumując, Thiem w świetnej formie, Djoko nie do końca jednak nie widzę tutaj żadnej sensacji ale też nie widzę wygranej Djokera 3:0 a do pokrycia over wystarczy 6:4 4:6 6:4 6:4, Djoko to bierze 3:1 lub 3:2.

⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -towarzyskie U-21
Godzina:
14:00
Spotkanie: Finlandia u21 - Słowenia u21

Typ: handi europejski
Finlandia -1
Kurs:
4.90
Bukmacher: unibet
Analiza:

Typ last minute..... bardziej dla tych co zagrają to live bo do meczy zaledwie 10 min
nie licze tutaj na pkt... pewnie dostanę -100 za kiepską analizę.... ale mam nadzieje że ktoś postawi i wygra ????

Finlandia zdecydowanie mocniejsza od Słoweni jedna albo nawet 2 klasy wyżej..... ostatnie mecze bez rewelacji....ale za to jakich mieli przeciwników ????
myślę że handi zostanie pokryty bo Słowenia nawet gola nie powinna strzelić w tym meczu.....

H2H również na korzyść Finów.... w domu 2 razy wygrali po 1-0 wyjazdy na remis.... dzisiaj mecz w Finlandii co jest dodatkowym atutem.....

stawiać nie bać się... pewny kurs 2.30-2.50 na samo zwycięstwo Finów !!!



zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe - młodzież, Toulon Tournament, faza grupowa
Godzina: 19.30
Spotkanie: Brazylia - Czechy
Typ: 1
Kurs: 2.80
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
witam
na dziś decyduję się zagrać mecz turnieju w Tulonie - konkretnie spotkanie lidera Czechów z 3 w tym momencie Brazylią.
Czesi z kompletem punktów i imponującą formą, aczkolwiek gram na Brazylię z prostego względu - dla nich to jest mecz o życie
Jeśli wygrają z Czechami mogą skomplikować sprawę awansu gdyż drudzy Szkoci również mają 3 pkt a dziś grają z najsłabszą w grupie Indonezją. Festiwalem strzeleckim mogą zapewnić sobie nawet 1 miejsce w tej grupie. Mecz Brazylii z Czechami będzie więc meczem o życie, który (mam nadzieję)
wygrają reprezentanci z Ameryki Południowej.
Czesi mają bardzo duży potencjał w ataku, który dodatkowo potrafili wykorzystać w dwóch poprzednich meczach (zwłaszcza Sasinka, który dobrze punktuje). Potencjał u Brazylijczyków jest również, aczkolwiek do tej pory jakby bez formy (dość powiedzieć, że w dwóch meczach strzelili jedynie raz).
Wydaje mi się, że Brazylijczycy wyjdą jednak dziś bardziej zmotywowani i uda im się rozprawić z czeskim teamem - stawiam skromne, jednobramkowe zwycięstwo po ciężkim i wyrównanym meczu. Typ ryzykowny, ale nie niemożliwy
pozdrawiam i powodzenia

⛔100
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | Spotkania towarzyskie | Dania - Niemcy
Godz: 20:45
Spotkanie: Dania-Niemcy
Typ: under 3,5
Kurs: 1,46
Bukmacher: Fortuna


Napiszę krótko...Niemcy bez gwiazd i postaci z pierwszego składu, natomiast Dania ze składem pod mecz kwalifikacji co oznacza z jednej strony że potraktują to spotkanie poważnie w kontekście treningu przed meczem o punkty, z drugiej strony jednak muszą podejść do niego z umiarkowaną zawziętością żeby nie powiększyć liczby kontuzji w zespole. Stawiam na wyrównany, niespektakularny mecz toczony głównie w środku pola. Trochę asekuracyjnie bo młodym dojczlanderom może tam coś w paść, w końcu nie jeden będzie się chciał pokazać, nie mniej myślę że Dania nie powinna im pozwolić nadto rozwinąć skrzydeł i poważnie potraktuje ten sparing.

✅46
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania vs Niemcy
Typ: Remis
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Spotkanie towarzyskie na stadionie Brondby w Danii. Moim zdaniem faworytem meczu beda tutaj gospodarze z racji, ze graja u siebie. Niemcy przyjezdzaja rezerwami, wiec dodatkowe szanse dla Danii sie zwiekszaja. Moim zdaniem beda chcieli zadowolic kibicow ktorzy przyjda na mecz i zagraja na pelnym gazie. Nie zapominajmy jednak kim jest rywal. Dlatego tez najlepszym typerm wedlug mnie w tym meczu jest remis, dla wariatow dw 1-1 (7.00)

✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – spotkanie towarzyskie
Zdarzenie: Katar – Korea Północna
Typ: I połowa over 0,5
Godzina: 21:00
Bukmacher: Betgun
Kurs: 1.50

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek towarzyski, w którym to zmierzą się reprezentacja Kataru z Koreą Północną. Gospodarze tego spotkania w ostatnim czasie bardzo słabo prezentują się przegrywając 3 ostatnie spotkanie kolejno 9 marca 1:2 z Azerbejdżanu, 23 marca 0:1 z Iranem oraz 28 marca 1:0 z Uzbekistanem. Goście natomiast zwyciężyli w 4 ostatnich występach mieli rywali zdecydowanie słabszych i tak kolejno 10 października 1:3 z Filipinami, 6 listopada 2:0 z Chińskie Tajpej, 9 listopada 0:2 z Guam oraz 12 listopada 0:1 z Hongkongiem. Jak widać po długiej przerwie dzisiejsza postawa reprezentacji Korei Północnej jest wielką niewiadomą. Patrzą na historię ostatnich pojedynków pomiędzy w/w reprezentacji i tak w 5 ostatnich 2x zwyciężył Katar 1x był remis a 2x wygrała Korea. Powracając jednak do dzisiejszego pojedynku przed, którym w mojej ocenie bardzo trudno wskazać faworyta. Moim zdaniem jednak warto tutaj pobrać over 0,5 bramki w I połowie spotkania gdyż wydaje mi się, że pierwsze bramki zobaczymy w pierwsze odsłonie tego meczu.

✅50
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowy Mecz Towarzysk
Godzina: 23:00
Spotkanie: Algieria - Nowa Gwinea
Typ: over 3,5
Kurs: 4,35
Bukmacher: Winmaster
Analiza:

Obie drużyny mocno overowe. Strzelają jak na zawołanie. Gospodarze potrafią wyciągnąć wyniki rzędu 6 - 7 goli, a są w tym meczu faworytami. Myślę, że goście też powinni coś strzelić - na wyjazdach prezentują się zupełnie przyzwoicie. Na koniec dodam, że we wszystkich dzisiejszych spotkaniach nie było over 3,5 (no poza Katarem, któremu właśnie Korea strzeliła bramke na 2:2) . Wiem, że to nie jest argument, ale biorąc pod uwagę, że te drużyny akurat w bezpośrednich meczach towarzyskich sporo strzelają jestem przekonany o pokryciu takiego overka a może nawet 4,5. W tym meczu polecam również zagrać, że Nowa Gwine strzeli w 1 połowie - kurs na prawdę kuszący 3,90, albo kurs 3+ w pierwszej połowie - 11,50. Powodzenia!

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom