>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.07.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 6. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: Awans - Brazylia
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kurs nie jest zatrważająco wysoki, ale to dlatego, że gram bezpiecznie. Myślę, że można grać w tym spotkaniu coś bardziej ryzykownego w stronę Brazylii. Belgia jest taką drużyną, która niemal zawsze świetnie sobie radzi, ale no właśnie, NIEMAL zawsze. Dobrze grają w eliminacjach, w fazach grupowych, natomiast w fazie play off nagle wygasają. Tak było na Euro, gdzie dosyć niespodziewanie po słabej grze przegrali z wiele niżej notowaną Walią 3:1. Teraz zaczyna się to samo, bo mając o wiele mocniejszy skład, prawie przejechali się na Japończykach. Natomiast Brazylia jak to Brazylia, nie zważa na przeciwnika i po prostu gra swoje. Zagrali dobry, uporządkowany mecz z Meksykiem nie pozwalając im na za wiele i spodziewam się podobnego obrotu spraw w tym meczu. Zapewne Belgia postawi trochę trudniejsze warunki, jednak nie wydaje mi się by udało im się przełamać złą passę słabych gier w fazach pucharowych, nie z takim rywalem. Na tych mistrzostwach wpada sporo bramek w końcówce, dlatego ubezpieczam się awansem, zamiast zwykłą wygraną Canarinhos ;)
⛔100
 
makaveli23 138,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazil Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: Vila Nova - Londrina
Typ: Londrina
Kurs: 5.15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
No MLB chyba w tym miesiacu nie bedzie moją dyscypliną, a wczoraj chodzilo mi po glowie win Goias w tej lidze po kursie ~5. Na jutro sprobuje inny mecz po rownie wysokim kursie. Mamy tutaj wbrew pozorom wyrownane druzyny i mysle ze dobra forma szczegolnie w defensywie gospodarzy (12-8), bedzie poddana regresowi predzej czy później bo jest to druzyna typowa srodka tabeli. Teraz z bilansem 6-4-3 zajmują 5. miejsce i dzieli ich punkt do drugiego wiec to jest overperforming i tak spory. Londrina znakomicie sie tutaj wpasuje w defensywny styl gry bo tez taki lubi, a ostatnie dwa mecze remis i wygrana po dwoch porazkach z rzedu byc moze pokazują że akurat tą druzyne czeka progres. Warto tez zwrocic uwage na h2h, ktore pokazuje ze ostatnie 3 mecze miedzy tymi druzynami to wygrane gosci, dwukrotnie Londriny, więc czemu by nie do 3 razy sztuka?
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: powyżej 12,5 RR
Kurs: 3,2
Bukmacher: fortuna
Analiza: Teoretycznie najciekawsze spotkanie 1/4 finału Mundialu, można powiedzieć, że przedwczesny finał, bo obie ekipy są kandydatami do końcowego triumfu. Tutaj żaden wynik nie będzie niespodzianką i choć wyżej cenię Brazylię i uważam, że to jednak Canarinios awansują do kolejnej rundy nie podejmuję się typowania 1x2. Siła ofensywna jest w obu ekipach na światowym poziomie, w Brazylii Neymar czy Coutinho, w Belgii Lukaku, Hazard czy fenomenalny de Bruyne. Jednak jeśli chodzi o defensywę to tu zdecydowanie przewaga po stronie piłkarzy z Ameryki Południowej, nie przypadkowo stracili jak do tej pory tylko jedną bramkę na inaugurację ze Szwajcarią, Belgia straciła po 2 gole z Tunezją i Japonią, w meczu z Anglią zagrali na zero z tyłu, ale to raczej tylko dlatego, że Brytyjczycy chcieli wyjść z drugiego miejsca i uniknąć właśnie starcia z Brazylią. Tyle tytułem wstępu, jak na początku wspomniałem, nie będę typował 1x2, postanowiłem w tym meczu pójść w stronę rożnych, których obie ekipy ze względu na swoją grę ofensywną nabijają całkiem sporo, do tej pory Brazylia wykonywała kolejno 7, 10, 9 i 8 cornerów, a belgia 9, 5, 2 i 10, linia powyżej 12,5 RR z fortuna wydaje się całkiem realna, a kurs też dobry, za drobne można spróbować wyższej linii, na przykład w 1xbet over 14,5 RR @5,8. Moje inne typy na ten mecz to:
obie strzelą @1,78 fortuna
Brazylia awans @1,59 fortuna
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: Awans - Belgia
Kurs: 2.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Ja natomiast mam inne zdanie niż większość ludzi tutaj i stawiam w tym starciu na ekipę Belgii. Widzę w nich niesamowity potencjał i siłę walki. Z Japonią byli już w tak trudnej sytuacji, że wszyscy ich skreślili ale potrafili się podnieść i zwyciężyć nawet bez koniecznej dogrywki, a ostatnia akcja bramkowa była wzorowa i na pewno uskrzydliła teraz Belgów. Oglądałem wszystkie mecze tych drużyn na Mistrzostwach i jak dla mnie lepsza jest drużyna Belgii. Mają niesamowity potencjał ofensywny i mega przyjemnie patrzy się na ich grę. O Brazylii również można powiedzieć wiele dobrego, jednak na takie zachwalanie tego zespołu przed Mundialem i te indywidualności to powinni pokazywać oni o wiele więcej niż zaprezentowali. Jak dla mnie Belgia to bierze i jest u mnie jednym z wielkich faworytów do zdobycia tytułu ????
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: Obie drużyny strzelą gola

Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Witam! Jutro po dwóch dniach przerwy w końcu wracają mecze mundialowe, więc znowu spróbuję swojego szczęścia w jednym z nich, mianowicie w spotkaniu Brazylijczyków z Belgami. Stawką tego meczu jest awans do półfinału Mistrzostw Świata. Mój na to spotkanie jest bardzo prosty...Obie drużyny będą chciały awansować, jednak ten mecz będzie naprawdę ciężką przeprawą dla jednych i drugich. Trzeba się będzie więc wykazać i strzelić jak najwięcej bramek. Zarówno jedna jak i druga drużyna posiada fenomenalnych zawodników w ofensywie. Nie muszę ich nawet wymieniać, bo wymienić je potrafi nawet przeciętny kibic piłki kopanej. Brazylia, jak i Belgia mają naprawdę ogromny potencjał w ataku i lubią sobie postrzelać. Brazylijczycy mają już w tym turnieju 7 bramek na koncie, a Belgowie aż 10. Obie ekipy wyjdą na boisko niezwykle zdeterminowane do zwycięstwa. Spodziewam się otwartego meczu z bramkami po obu stronach. Niech wygra lepszy.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie: K.Mladenovic - S.Williams

Typ: Mladenovic win
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostro faworyzowana Serena po ograniu 2 gówienek. Widać było po jej przeciwniczkach raczej zdecydowany brak jakości w grze, nawet jeśli selekcja uderzeń była w porządku to w kwestii wykonania było za dużo poprawy,żeby zagrozić Serenie. Krysia w 1-wszej rundzie lekko poddenerwowana, ale w 2-giej rundzie już zamordowała Niemkę, nieoczekiwaną zwyciężczynię WTA Mallorca. Martwię się jedynie o serwis Francuzki, która po dawnej kontuzji pleców osłabiła ten element gry w jej wykonaniu, aczkolwiek ponoć w pełni uporała się fizycznie z tym urazem. Kluczem, więc będzie nie stwarzanie okazji Serenie do przełamania, jeśli sama sobie ich nie wypracuje. Na siatce wg mnie zdecydowanie lepsza jest Mladenovic i kluczowe może być decydowanie się również na granie wielu skrótów, byle ruszać Serenę z miejsca, co w zasadzie wszyscy starają się robić w spotkaniach przeciwko Amerykance.
Mladenovic 75%/79% 50%/59%22/2624/14
Serena76%/84%46%/56%23/2429/16
[TBODY] [/tbody]
Tak wygląda statystyka po 2 spotkaniach: Punkty wygrane po 1serw, Punkty wygrane po 2serw,unforced, winnery, unforced err (1R/2R)
Na podstawie tego widać, że Amerykanka popełnia dużo błędów bez pomocy rywalek i drugi serwis nie imponuje, więc jak nie będzie biegać to przy dobrej dyspozycji Francuzki pożegna się raczej z turniejem. Kurs warty próby.
⛔100
 
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / MŚ
Godzina 16:00
Spotkanie : Francja : Urugwaj
Typ : kto awansuje / Urugwaj
Kurs : 2.80
Bukmacher : Unibet
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Francuzi staną oko w oko z Urugwajem , patrząc do tej pory na mecze w wykonaniu obu drużyn to na mnie lepsze wrażenie zrobił zespół z Urugwaju , Francuzi do tej pory mnie zawodzą , może to taka zagrywka z ich strony ale myślę że nie , w pierwszym meczu z Australią wygrywają 2:1 ale bramka na 2:1 to bramka samobójcza , z Peru skromne 1:0 z Duńczykami 0:0 , w 1/16 zagrali z Argentyną 4:3 ale do ostatnich sekund byli w opałach bo Argentyna zdołała strzelić 3 bramkę w 93 min i myślę że zabrakło czasu aby doprowadzić do remisu , natomiast Urugwaj nie stracił żadnej bramki w fazie grupowej , w 1/16 pokonali Portugalczyków 2:1 , myślę że dziś stać ich na awans do półfinału dlatego mój typ na awans !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Urugwaj-Francja
Typ: x/2
Kurs: 3.70
Bukmacher: Fortuna
Godz: 16:00
Ewentualna analiza: Zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe Mundialu Rosyjskiego. Ekipa Urugwaju po wyrzuceniu za burtę drużyny Portugalii zmierzy się z zespołem Francji. Francuzi w poprzedniej rundzie zagrali kapitalne spotkanie z drużyną Argentyny i pomimo tego że stracili w tamtym spotkaniu aż 3 bramki to bez konieczności rozgrywania dogrywki i rzutów karnych zakwalifikowali się dalej, na pewno bohaterem był 19 letni Mbappe, który strzelił dwie bramki po faulu na nim był również rzut karny. Tak więc na pewno tutaj będzie ekipie Urusów niezwykle cięzko upilnować zawodników Francuskich grających z przodu. Urugwaj miał natomiast Cavaniego, który niestety z powodu kontuzji w tym spotkaniu nie zagra , przynajmniej an ten moment, nie wiem co wydarzy się w ciągu kolejnych 24 godzin , ale na pewno faworytem i tak są francuzi którzy moim zdaniem są zespołem do zdobycia tytułu mistrza świata , bowiem mają najszerszą ławkę rezerwowych i najbardziej wyrównany skład. Ja jednak myslę żeby w tym spotkaniu iść w kierunku bramek i postanowiłem zagrać na przedział 3-4 bramki w meczu, bowiem liczę iż Urugwaj będzie w stanie tutaj bramkę strzelić. Mój typ to wynik 1:2.
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ:spotkanie/liczba goli 1/+1.5
Kurs: 2.66
Bukmacher: fortuna
Nie bede sie rozpisywal, bo juz ten mecz jest tu analizowany.Moim zdaniem Brazylia zwyciezy, a na jednej bramce sie tutaj nie skonczy, Belgowie z Japonia pokazali juz swoje slabosci,oba zespoly maja swietny atak, istotna roznica polega na tym, ze Brazylia nie traci latwo bramek i to zdecyduje wg mnie, kazda inna wygrana niz 1-0 premiuje moj typ.
⛔100
 
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Irlandia Premier Division
Godzina 20:45
Spotkanie : Cork City – Shamrock Rovers
Typ : 1 (-1,5) AH
Kurs :
2,95
Bukmacher : Unibet
Analiza:

Irlandia. Po porażce w meczu na szczycie Cork będzie musiał się zrehabilitować w oczach kibiców i wygrać spotkanie, aby nie stracić dalszego dystansu do Dundalk. Za wyraźnym zwycięstwem gospodarzy ( 56 punktów i bilans 46:16 w 24 meczach) przemawiają ich wyniki na własnym stadionie 11 meczy – 11 zwycięstw i 23:3 w bramkach i słabe bilanse w meczach wyjazdowych Shamrock tylko 9 punktów 2-3-6 i 7 :12 w bramkach. W meczach H2H na boisku Cork ostatnio 1:0, ale wcześniej 4:1, 3:0, 2:0. Liczę, że jutro Cork odniosą przekonywujące zwycięstwo na własnym stadionie.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosja - USA
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta USA)
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Oglądając oba spotkania naszej reprezentacji z Rosja oraz USA stwierdzam ,że z Rosją minimalne szanse na zwycięstwo były. Natomiast w meczu z USA cień szansy był w pierwszym secie ,późniejsze dwa sety totalna dominacja USA. W Rosji brakuję czołowych rozgrywających. Wyróżniającymi się zawodnikami w meczu z Polska byli na pewno Muserski,Mikhailov oraz drugi środkowy Volvich. Amerykanie grali znakomicie w sytuacji blok obrona z naszym zespołem. Amerykańska maszyna z Andersonem,Holtem,Russelem,Shoji,Smithem, Wattenem oraz znakomitym rozgrywającym Chistensonem powinna przychylić zwycięstwo na swoją korzyść. Czuję ,że jutro Amerykanie zdobędą komplet punktów. Na dzień dzisiejszy według mnie Amerykanie lepiej prezentują się od jutrzejszego rywala. Można zagrać w stronę Amerykaną na samo zwycięstwo na pewno bezpieczniej i myślę że powinni po dosyć wyrównanym spotkaniu zwyciężyć. Zespół USA oglądałem kilka razy grają kapitalnie i czuję ,że to własnie oni znajdą się w samym finale. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Wimbledon
Godzina: 1
Spotkanie: Federer-Struff

Typ: -30,5gema
Kurs: 1,79
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Federer 2x po 3-0
1runda Lajovic/57atp/ 6-1,6-3,6-4 /26g
2 runda Lacko/73/ 6-4,6-4,6-1 /27g
Struff/64 atp/Trzeba go pochwalić,wygrał z L.Mayerem i Ivo Karlovicem.Jest zmęczony,grał 2x po 5setów.To jego szczyt możliwości.Myślę,że Roger postawi wysoko poprzeczkę,do końca turnieju daleko.30 gemów to max.Kurs przyzwoity.
,,Król Roger,,w znakomitej formie,pewnie kroczy po nastepny tytuł.Przedłużył w Wimbledonie serię do 26 wygranych kolejnych setów .Lepszy wynik osiągnął tylko w sezonie 2005/6...dawne czasy/34 sety/
W ostatnim meczu posłał 16 asów i ani razu nie został przełamany.
Opcja -29,5 również do grania dla odważniejszych,najważniejsze....nie może stracić seta
3-0 kurs 1,37 bez sensu.Jeżeli wejdzie 3-0 lepiej pograć lepszy kurs.
✅79
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Świat - Mistrzostwa Świata
Godz: 16
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Francja
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Mistrzostw Świata w Rosji gdzie na Satdionie w Nizhnym Novgorodzie zmierzą się ze sobą o awans do półfinału zespoły Urugwaju i Francji.
Obie reprezentacje zajęły w swoich grupach w fazie zasadniczej zajęły 1 miejsca odpowiednio Urugwaj w grupie A z kompletem 9 punktów natomiast Francja w grupie C z 7 oczkami.
Urugwaj we wcześniejszej rundzie Play Off wyeliminował Portugalią z uważającym się za najlepszego piłkarza na Świecie Christiano Ronaldo zaś Francja odesłała do domu Argentynę z Lionelem Messim po bardzo overowym spotkaniu z 7 bramkami.
W tym spotkaniu Urugwaj może wystąpić co najmniej od początku bez Cavaniego który złapał kontuzję łydki ale może zdążyć się wykurować a Francja na pewno zagra bez wykartkowanego Matuidiego ale francuzi mają bardzo dobrą ławkę rezerwowych więc będzie miał go kto zastąpić.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Francji w regulaminowym czasie spotkania, drużyna ta mi się podoba do tego mają bardzo dobrą ofensywę z Griezmanemm, Giroud, Pogbą oraz bardzo utalentowanym i już prezentującym bardzo wysoką formą Mbappe którzy gwarantują tej reprezentacji gole a Urugwaj oparty w ofensywie na Suarezie i Cavanim i w obronie w przeciwieństwie do poprzedniego swojego spotkania moim zdaniem nie będzie dla zespołu z Ameryki Południowej tak ciekawie gdyż Portugalia miała tylko CR7 zaś Francja ma tych zawodników co najmniej dwóch czyli Griezmanna i Mbappe i to nie wszystko czym dysponują tak więc moim zdaniem to Francja wygra i awansuje do strefy medalowej.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 618,7K
Dyscyplina : Koszykowka australia SEABL męzczyzni
Godzina 12:00
Spotkanie : Diamond Valley Eagles - Hobart Chargers
Typ over 176,5
Kurs : 2,45
Bukmacher : Forbet
Analiza: W tym pojedynku ligi SEABL męzczyzn Australi faworytem jest zespół gości.Ja jednak gram tutaj na ilośc punktów ponieważ oba zespoły rzucają ich bardzo dużo.Gospodarze tego spotkania koszykarze Diamond Valley Eagles spisują się w tym sezonie bardzo przeciętnie i zajmująa teraz dopiero 14 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 5 zwycięstw i 11 meczy przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie 82-91 z Nunawading.Ich rywal drużyna Hobart Chargers gra zdecydowanie lepiej i teraz zajmuje wysokie 3 miejsce w tabeli.Na ich dorobek składa się 10 zwycięstw i 5 meczy przegrali.W ostatnim swoim pojedynku pokonali na swoim terenie 97-87 Dandenong.
Srednio rzucają oni zdecydowanie więcej niż 90,0 punktów na 1 spotkanie.Myśle że teraz reż ten mecz zakończy się wysokim wynikiem.
⛔100
 
J 18

jackkant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: Handicap, FauleL Belgia (-3.5)

Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Witam, po długim czasie wróciłem do bukmacherki przy okazji mistrzostw, na fazę grupową nie odważyłem się pisać analiz, po kilku spotkaniach wydaje mi się, że charakterystyka ćwierćfinalistów jest już dużo bardziej jasna. Na poczatek statystyki z ostatnich spotkań, jeżeli chodzi o faule Brazyli:
Brazylia - Meksyk(6:18)
Brazylia - Serbia(7:13)
Brazylia - Kostaryka(11:11) Tutaj Brazylijczycy mieli nóż na gardle, do 91 minuty bez bramki, także w miare upływu czasu musieli walczyć coraz ostrzej w odbiorze stąd dość wysoka ilość fauli)
Brazylia - Szwajcaria (12:19)
Belgia:
Belgia - Japonia (13:9)
Belgia - Anglia(11:14)
Belgia - Tunezja(12:13)
Beligia - Panama(17:18)
Brazylia lubi grac piłką, zachowując się przy tym jak panienki, przy kazdej walce bark w bark brazylijczycy padają 5x koziołkując. Sedzia zazwyczaj jest przychylny drużynie ktora sie przy piłce utrzymuje i w ten sposob przy każdym każdym starciu mamy lezącego Neymara. Belgia jak widzimy nawet ze słabszymi drużynami, gdzie wydaje się że to oni powinni prowadzić grę - gra twardo w odbiorze. To zazwyczaj generuje dużą liczbę fauli. Moj scenariusz na dziś to Brazylia utrzymująca się przy piłce i licząca na faule pod polem karnym przeciwnika. Belgowie natomiast za wszelką cenę będą probowali odebrac piłkę i zrobic to co potrafia najlepiej - wyprowadzić zabójczą kontrę. Osobiście liczę że Brazylia dostanie lekcję męskiej piłki od Belgow i gram również typ podany wyżej - awans Belgii.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Marburg (Niemcy), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hugo Dellien - Julian Lenz
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 2,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie półfinałowe challengera w Marburg. Boliwijski tenisista Dellien po drodze do tej fazy turnieju pokonał najpierw w 1 rundzie Francuza Lamasine 2-0 (6-2 , 6-2), następnie w 2 rundzie pokonał Brazylijczyka Bellucciego 2-1 (3-6 , 6-3 , 7-6) i w ćwierćfinale wygrał ze Słowakiem Martinem 2-0 (6-2 , 6-1). Niemiec Lenz z kolei sprawił 3 niespodzianki pokonując najpierw Austriaka Ofnera 2-0 (6-1 , 7-6), później swojego rodaka Mollekera 2-1 (3-6 , 6-3 , 7-6) i Francuza Benchetrit 2-0 (6-4 , 7-5). W każdym z tych spotkań zdecydowanym faworytem byli rywale ale Julian dał radę. W tym spotkaniu też zdecydowanym faworytem jest Dellien i bardzo słusznie, bo zawodnik ten jest i na znacznie lepszym miejscu w rankingu ATP (Dellien 120 a Lenz 689) i notuje dużo dużo lepsze wyniki w tym sezonie niż Niemiec. Obaj panowie startują głównie w turniejach challengerowych i ITF. Hugo w tym roku notuje w tych turniejach bardzo dobre występy i wiele z nich już wygrał. Tutaj jest zdecydowanym faworytem i ja się z tym jak najbardziej zgadzam ale próbuję tutaj małej niespodzianki. Początkowo chciałem nawet zaryzykować i postawić na zwycięstwo Juliana ale to już chyba za wysokie progi na niego. Wprawdzie dokonał już 3 niespodzianek ale to już półfinał tutaj już presja dużo wyższa i przeciwnik w dużym gazie tak więc o ostateczne zwycięstwo będzie bardzo trudno ale wierzę, że tego jednego seta jest w stanie urwać boliwijskiemu rywalowi. Lenz do tego turnieju słabo się spisywał ale tutaj wystrzelił. Widać, że przypadły mu tutaj korty do gustu i spisuje się tutaj zadziwiająco dobrze więc spróbuję tego typu z handicapem setowym +1.5 na niego. O wygraną będzie niezwykle trudno, bo tak jak napisałem wyżej Dellien ten rok ma bardzo udany w turniejach challengerowych i spodziewam się, że to on wystąpi tutaj w finale ale wierzę, że końcowy wynik w tym spotkaniu to będzie 2-1 w setach a nie 2-0 ;) Lenz tutaj trafił z formą i skoro był w stanie ograć bez straty seta Ofnera i później swojego rodaka Mollekera 2-1, który jest bardzo solidnym graczem na kortach u siebie w Niemczech to myślę, że z Dellienem też trochę powalczy i tego jednego secika urwie. W finale raczej jednak zobaczymy Delliena ale myślę, że ten półfinał nie będzie taki jednostronny i, że Lenz powalczy na tyle aby urwać rywalowi seta.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Francja (A)
Kurs:
1,46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ależ nam się dzień szykuje, 2 wielkie hity.
Pierwszy z nich Urugwaj vs Francja. Przede wszystkim wiadomość nr 1 to, że E. Cavani prawdopodobnie nie zagra dziś natomiast we Francji nie zobaczymy B. Matuidi i B. Mendy. O ile Mendy nie gra od początku o tyle Matuidi to jednak spora strata w środku pola ale nic to się nie ma do straty Urugwaju jeśli Cavani nie zagra.
Francja z grupy wyszła dość pewnie chociaż bez szału natomiast Urugwaj wyszedł z grupy z kompletem punktów. W 1/8 finału Francuzi już pokazali co potrafią, wygrali z Argentyną 4:3 po kapitalnym meczu, Urugwaj wygrał 2:1 z Portugalią po bramkach właśnie E. Cavaniego.
Moim zdaniem Francuzi są ekipą zdecydowanie lepszą i to Oni zagrają w półfinale.
✅46
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
8Dyscyplina: E-SPORT (CS: GO)
Godzina: 18:30
Spotkanie: BIG - G2
Typ: BIG wygra
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2.35
Analiza:
Czas na ćwierćfinały w Lanxess Arena. Typuje na zwycięstwo BIG z kilku powodów:
- z meczu na mecz coraz lepiej wyglądają. Bardzo fajnie spisują się też aimowo
-swietnie przygotowane mapy. Zarówno są mocni na swoim picku oraz na mapach przeciwników. Przykład mecz z Renegades
-dobrze grają pod presją, wczoraj odesłali do domu triumfatora poprzedniej edycji ESL One Cologne. Potrzebna była decydująca trzecia mapa - de_inferno
-chca się pokazać z jak najlepszej strony przed własną publicznością, oczywiście G2 również ale w ogóle nie przekonuje mnie ten zespół zarówno przed, jak i po zmianach
-sympatyczny kurs
Po więcej szczegółów dot. turnieju zapraszam do tego tematu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-esl-one-cologne.152629/

✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: powyżej 11,5 RR
Kurs: 2,4

Bukmacher: fortuna
Analiza: Analizę meczu już podal kolega powyżej, ale dodam coś od siebie. Oba zespoły mają badzo dobrych zawodników na skrzydłach, z jednej strony Neymar i Coutinho, z drugiej Hazard i Mertens. Dodatkowo Belgowie mają z przodu wysokiego gracza - Lukaku, który znakomicie potrafi grać głową. Obie drużyny były moimi faworytami do gry w finale, jednak ze względu na drabinkę nie dojdzie do tego. Jeżeli chodzi o ostatnie mecze Canarinhos to 8 nabili z Meksykiem, 9 z Serbią, 10 z Kostaryką i 7 ze Szwajcarią. Statystyki Belgów odpowiednio to : 10 z Japonią, 2 z Anglią, 5 z Tunezją i 9 z Panamą. Krzyżując wszystkie możliwości wychodzi nam powyżej 11 rożnych w meczu. Uważam, że jest to bet warty zagrania. Powodzenia !
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom