>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 6.07.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bate - Torpedo Zhodino
Typ: Bate 1 połowa
Kurs:
1,97
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bate to marka znana w Europie, regularnie gra w pucharach. W swojej lidze coś im nie idzie ostatnio dobrze np u siebie ostatnie 4 mecze to 1 zwycięstwo, dwa remisy i porażka , ale nie sądzę żeby to był jakiś kryzys duży. Goście natomiast w lidze są na 6 miejscu, ale na wyjazdach nie są nawet średni. Co prawda ostatnio wygrali 3:1 ale z przedostatnia ekipą, wcześniej w 6 meczach wyjazdowych strzelili tylko 1 bramkę. Jeszcze jedna ciekawostka, Bate, nie wygrało u siebie z Torpedo od 4 spotkań, a nie wierzę w jakieś pewne patenty jednych zespołów przeciwko innym. To seria która się skończy. Liczę zatem na podwójne przełamanie, i to już w pierwszej połowie.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Urugwaj-Francja
Typ: over 2,5
Kurs: 2.70
Bukmacher: fortuna
Godz: 16:00
Bardzo fajny kurs na over bramkowy. Wiadomo, że mecze pucharowe, to mecze o wszystko. Upatruję tutaj szansy w tym, że któryś z zespołów szybko strzeli gola i zacznie się odrabianie strat. Francuzi pokazali w meczu z Argentyną, że w kilka minut potrafią odwrócić losy meczu. Co prawda defensywa Urugwaju jest szczelniejsza niż Argentyny, ale ofensywa Francji zaś znacznie groźniejsza niż Portugalii.
Francja zagrała z Argentyną kosmiczny mecz i jak na te mistrzostwa wynik 4-3 jest naprawdę ekstremalny. Kursy na over 2,5 w tamtym meczu oscylowały w granicach 2,40, więc również tam były przypuszczenia na mało goli.
Griezmann świetnie zna Godina i Gimeneza, ale działa to również w drugą stronę i defensywa Urusów doskonale zna napastnika Francji. Mimo to skłaniam się, że over będę miał pokryty dzięki graczom z nad Sekwany. Dodatkowo nie zagra dzisiaj Cavani, więc ofensywa Urugwaju traci 50% w swojej sile.
Mecz ciężki do wytypowania. Ja liczę na wymianę ciosów, a jeśli któraś z drużyn strzeli szybko gola, to na pewno będziemy mieli mecz troszkę szybszy niż po pierwszym gwizdku.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: więcej spalonych Belgia
Kurs: 3.1
Bukmacher: eFortuna
Godz: 20;00
Analiza:
Ciekawy typ według mnie offside&#39;y Brazyli ze Szwajcarią 1:0 z Serbią 2:4 z Kostaryką 3:3, w ćwierćfinale Brazylijczycy ze zostali złapani w pułapkę ani razu zaś meksykanów przyłapali dwukrotnie. Linia obrony jest świetnie ustawiona do tego Belgia za pewne będzie grała dużo z kontry gdzie są narażeni na trapy. Belgowie też potrafią łapać przeciwników na offside&#39;ach lecz po takim kursie pobieram Belgów też równa ilość spalonych po 4.2 wygląda ciekawie. Powodzenia.
⛔100
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MŚ
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Varane wykona przynajmniej 56 podań
Kurs: 1,5
Godz: 16:00
Bukmacher: Bet-at-home
Tak jak chłopaki piszą ze piłka będzie po stronie Francuskiej ...to obrońcy będą ja mieli bardzo czesto przy nodze -będą zaczynać atak pozycyjny i włączać sie do akcji ofensywnych linie dość niskie moze to tylko zepsuć szybki gol Francji czyli Mbappe ...:bz:ale myślę ze Muslera i spółka nie pekna tak łatwo bo historycznie Urugwaj Francji nie leży.... Urugwaj jak powtarza el maestro sie cofnie będzie przesuwał i po stara sie odbierać piłkę wiadomo zagrają bez swoje strzelby jakim jest Cavani ale myślę ze nie będzie to miało wpływu na styl grania. Zagrają twardo konsekwentnie przede wszystkim obrona zeby nie stracić kontra i stały fragment to jest ich duza siła jak wiadomo spotkania mozna wygrać na wile sposób grając brzydko konsekwentnie w dogrywce karnych tutaj będą szachy. Urugwaj troszkę nie doceniany a to jest błąd to jest ekipa która sie świetnie mobilizuje gra nie tylko dla siebie ale i dla narodu troszkę patetyczne ale prawdziwe i ja to lubię...i kupuje.Obie ekipy lubię obie sie znają doskonale pary z Atletico Griezmann zakochany w Montevideo szkoda ze ktos odpadnie....
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Wimbledon
Godzina: 17:45
Spotkanie: Pliskova - Buzarnescu
Typ: Buzarnescu
Kurs: 2,97
Bukmacher: 1xbet

Analiza
Analiza trochę na ostatni moment ale czas ostatnio niestety nie rozpieszcza. Dziś raz jeszcze spróbuję poszukać dużego kursy, bo wczoraj zabrakło niewiele. Dziś przeciwko sobie stają Czeszka i Rumunka i ja skłaniam się tutaj w stronę tej drugiej. Pliskova zagrała poprzedni mecz z Azarenką i był to mecz dobry, jednak wcześniej męczyła się z Dart, która ostatecznie dała radę urwać jej seta. Buzarnescu natomiast w bardzo ładnym stylu wróciła do meczu i pokonała Sabalenkę, która była w bardzo dobrej formie i niedawno grała finał w Eastbourne. Kolejna runda to w sumie formalność ze słabiej notowaną rywalką więc nie ma sensu się rozpisywać. Buzarnescu ma tutaj szanse na zwycięstwo i moim zdaniem kursy jest mocno zawyżony. Kto wie, może uda się z tego skorzystać.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pukon 954K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Świata U17
Godzina: 18.00
Spotkanie: Australia - Kanada
Typ: Kanada -12,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.70
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Ćwierćfinał Mistrzostw Świata U17 i mecz pomiędzy ekipą Australii a drużyną Kanady. Australia druga pozycja w grupie A i bilans 2-1 (wygrane z Dominikaną 73-71 i z Portoryko 68-66, przegrana z Turcją 79-81), w 1/8 fazy play off wygrali z Mali 74-65. Kanada pierwsze miejsce w grupie C z bilansem 3-0 (zwycięstwa z Czarnogórą 92-67, z Egiptem 93-53 i z Nową Zelandią 97-61), w 1/8 pokonali Filipiny 102-62. Po dotychczas rozegranych spotkaniach za zdecydowanego faworyta w tym spotkaniu trzeba uznać drużynę Kanady, naprawdę bardzo trudno znaleźć jakikolwiek argument na to, że ekipa Australii będzie potrafiła tutaj mocniej postawić się bardzo silnemu rywalowi. Australijczycy w każdym ze spotkań zostawili bardzo dużo sił (ci kluczowi gracze jak np. Wigness, Jackson czy Travers średnio po ponad 30 minut na parkiecie), każda gra bardzo wyrównana i chociaż wydawało się, że mogą tutaj trochę namieszać, bo kadrowo prezentują się bardzo solidnie, to jednak te spotkania pokazały, że tutaj raczej ćwierćfinał to jest maksimum na co ich stać. Kanada ma tak szeroką i mocna kadrę - cała dwunastka dostaje szanse na zaprezentowanie się w tym turnieju, żaden z zawodników średnio nie spędza na parkiecie więcej niż 20 min, do tego świetne zdobycze punktowe tak wielu graczy - Patterson (14,3pkt), Moncrieffe (14pkt), Krikke (11pkt), McNeilly (10,3pkt), Sakota (8,3pkt) czy Hemmings (8pkt), a pozostali też bardzo solidne liczby - to tylko może pokazywać jak duża siła jest tutaj w kadrze. Kanada to drużyna, która raczej jako jedyna może tutaj postawić się USA, zresztą te dwa zespoły, jeżeli wygrają swoje mecze ćwierćfinałowe, spotkają się już na poziomie półfinału. Tak jak wspominałem wcześniej Kanada jest tutaj zdecydowanie silniejszą drużyną i jeżeli dalej będą grali swoje, nie powinni mieć problemów z pokonaniem ekipy Australii, która jednak nie zachwycała mocno w tych już rozegranych spotkaniach.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: under 1.5 gola
Kurs:
3.90
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz bardzo ważny dla obu drużyn - Brazylia chce zmazać plamę po blamażu z Niemcami, natomiast Belgowie muszą udowodnić, że ich zespół to nie tylko kadra z ogromnym potencjałem, a drużyna którą realnie można rozpatrywać jako medalistę na tych MŚ.
Wynik underowy jest tutaj równie prawdopodobny co wysoki over - wszystko zależy od ewentualnej pierwszej bramki, która zmusi drugą drużynę do bardziej otwartej gry i zwiększy szanse na zdobycie / stracenie przez nią gola.
Przewiduje w tym meczu zachowawczą grę z obu stron - z minimalnym wskazaniem na Brazylijczyków.
Mecz w moim odczuciu najprawdopodobniej rozstrzygnie jedna bramka, a i wynik 0-0 nie będzie problemem przy proponowanym typie. Faworyt - Brazylia.
Przewidywany wynik 1-0 dla Brazylii
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: Belgia
Kurs:
3.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W fortunie na 1h przed meczem gramy bez podatku. Ten mecz potencjonalnie mogl by być finałem. Dlaczego stawiam dziś na Belgów ?
1- forma. 4 mecze, 4 wygrane, może w mniej lub bardziej przekonującym stylu acz moim zdaniem w każdym z nich byli piłkarsko lepsi.
2- są uskrzydleni odwróceniem losow meczu z Japonią. Co by nie mówić widać było „repertuar” zagrań i możliwości Belgów, generalnie wciskanie rywala w pole karne a zarazem genialna kontra zakończona golem którą można by pokazywać jako filmik szkoleniowy. I właśnie to błyskawiczne przejście z obrony do ataku może się okazać kluczowe bo wiadomo ze Brazylia nie będzie się tak głęboko bronić jak Japonce.
3- brak Casemiro może się okazać wg mnie znaczący. To trochę taki mózg zespołu, lider środka pola a dziś go zabraknie. Neymar wg mnie nie jest w takiej formie by stawiać go w tej chwili wyżej niż Hazarda. Liczę na przebłysk De Bruyne, takiego gracza moim zdaniem Brazole nie maja. Lukaku w ostatnim meczu był poprostu nieskuteczny, choć sytuacje miał. Nie zapominajmy jednak ze ma już 4 gole na tym mundialu...
Wg mnie kurs na Belgię jest naprawdę wysoki i warty ryzyka, wiadomo każdy zrobi co uważa ale ja spróbuje. DNB- 2,53
Pzdr
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: Więcej fauli - Belgia
Kurs: 1.5

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam dzisiaj gram to,że Belgowie będą popełniać więcej przewinień niż Brazylia. Moim zdaniem jest to bardzo dobry typ na to spotkanie. Brazylijczycy bardzo rzadko faulują :
6-18 z Meksykiem
7-14 z Serbią
11:11 z Kostaryką
12-19 z Szwajcarią
Jak widać Brazylia zawsze mniej fauluje od przeciwników ( Kostaryka bardzo nudny mecz) to jest zrozumiałe, są super ustawieni w obronie i rzadko muszą faulować kontrujących zawodników.
Natomiast Belgia bardzo często fauluje więcej nawet niż drużyny technicznie gorsze o to statystyki:
13-9 z Japonią
14;11 z Anglią
12-13 z Tunezją
17-18 z Panamą
Moim zdaniem wszystko przemawia za bardziej brutalną grą Belgii. Polecam
✅50
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Belgia
Typ: powyżej 27,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Po dwóch dniach ✅ typów w piłkę ręczną wracamy na mundial. Przed nami drugi mecz 1/4 finału niemniej ciekawy jak rozegrany wcześniej pomiędzy Urugwajem i Francją. Tutaj ponownie kieruję się w stronę fauli, to już są mecze o fazę medalową, kto przejdzie dalej zagra jeszcze 2 spotkania i powalczy o medal MŚ.
Faworyta ciężko wskazać, Belgowie wcale nie stoją na straconej pozycji, mocno liczę na Lukaku gdyż mam go zagranego na króla strzelców. Belgowie ogólnie są mocno ofensywni i obrona Brazylii będzie miała dzisiaj sporo roboty i przewiduję, że popełni więcej fauli niż w dwóch ostatnich spotkaniach, zaledwie 7 z Serbią i 6 z Meksykiem. Belgowie jak to oni czy wysoko wygrywają czy się męczą czy grają z mocną ekipą czy teoretycznie słabeuszem zawsze mocno walczą w odbiorze piłki i popełniają przy tym sporo fauli. Dla przypomnienia: 17 Panama, 12 Tunezja, 14 Anglia, 13 Japonia. Tak patrząc na ekipy to żadna nie prezentowała jakiegoś super poziomu i wyszkolenia no może poza Anglikami ale Ci po prostu &quot;odpuścili sobie mecz&quot;. Dzisiaj obrona i pomoc Belgów będzie miała do czynienia z bardzo dobrymi technikami i &quot;naciągaczami&quot; i faule to tylko kwestia czasu. Sami też mają w swoich szeregach zaawansowanych technicznie zawodników, którzy nieraz zmusza przeciwników do przerwania akcji faulem. Wynik remisowy i ewentualna dogrywka moim zdanie gwarantuje w 100% zaliczenie typu, mam jedna nadzieję, że typ wejdzie znacznie wcześniej.
✅85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom