>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FUKSIARZ Typy Dnia - 6.08.2023 (niedziela)

Status
Zamknięty.
A 24,3K

antyks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliteserien
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Odd - Stabaek
Typ: Odd (remis=zwrot)
Kurs: 1.79
Bukmacher: Forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/norwegia-dyskusja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.152930/page-4#post-7205137


Odd po 17 meczach zajmuje 8 miejsce w tabeli z bilansem 6/4/7 oraz bilansem bramek 17:19 (notują średnio 2.1 bramki na mecz - najmniej spośród wszystkich). Jest to typowy ligowy średniak - zazwyczaj ogrywają tych z dołu tabeli, przegrywają z tymi z góry, choć czasem uda im się urwać punkty. Prawie udało się również w ostatnim meczu przeciwko znanej marce z Norwegii, czyli drużynie Rosenborg (mimo że ostatnio nie wiedzie im się najlepiej), ale moim zdaniem nie był to czysty mecz (co się zdarza dość często w Norwegii). Po 10 minutach Odd prowadziło 2:0, żeby cały mecz przegrać 2:3 (kurs 23 piechotą nie chodzi). Co ciekawe zrobili to równo w rocznicę takiego samego wyniku i również łamaka z Rosenborg (30.07.2022). Gospodarze na własnym stadionie mają bilans 3/2/2 (6:5). W obecnej kampanii ogrywali u siebie takie zespoły jak Brann oraz Molde.

Stabaek to beniaminek, który wraca po rocznej przerwie na najwyższy poziom rozgrywek w Norwegii, ale nie wiem czy jest na ten powrót gotowy. Obecnie zajmują 12 miejsce w tabeli (bilans 4/4/8) oraz mają tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Swój typ opieram na koszmarnej dyspozycji tej drużyny na wyjazdach - w 7 meczach wyjazdowych wygrali raz, zremisowali raz i aż pięć razy przegrali (bilans bramek 8:18). Na wyjeździe przegrali 1:3 w pucharze z drużyną Kjelsas, która na codzień gra w 3 lidze norweskiej. Ostatni i jedyny raz w delegacji wygrali 30/04 z Molde, które chyba jeszcze mentalnie było na wakacjach.

Ostatni mecz bezpośredni między tymi drużynami odbył się 12/12/2021 - Odd wygrało u siebie 3:1, a w ostatnich 5 meczów bezpośrednich Odd zwyciężyło w 4 z nich.

Myślę że przed własną publicznością wygra dziś Odd, ale zabezpieczam się opcją remis=zwrot.

179
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1536
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia - Tarcza Wspólny
Godzina: 17:00
Spotkanie: Manchester City - Arsenal
Typ: X2 + powyżej 6,5 RR + powyżej 19,5 fauli + 1. połowa zmiana NIE
Kurs: 4.32
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/tarcza-wspólnoty-17-00-manchester-city-arsenal-londyn-6-08-2023.168895/post-7205139

Na początek kilka ciekawostek jeśli chodzi o Tarczę Wspólnoty. City ma na swoim koncie 6 takich trofeów lecz 2 ostatnie pojedynki przegrało. Arsenal z kolei ma aż 16 Tarcz Wspólnoty w swojej gablocie i wygrał 4 poprzednie pojedynki o nią. Rekordzistą jednak pod względem ilości tych trofeów dzierży niepodzielnie Manchester United - 21. Jeśli chodzi o przesądy to wspomina się tutaj fakt, że tylko 1 z 12 poprzednich zwycięzców Tarczy Wspólnoty sięgnął po mistrzostwo. Ale wróćmy do dzisiejszego spotkania. Manchester City wygrał aż 9 z 10 ostatnich bezpośrednich pojedynków z Arsenalem. Aktualnie notują serię 8 wygranych z rzędu i jak to zawsze twierdzę każda seria musi się kiedyś skończyć i dziś jest ku temu bardzo dobra okazja. Arsenal i Manchester City rywalizowali o Tarczę Wspólnoty dwa razy. Oba te spotkania wygrał Arsenal. Pierwszy raz było to w 1934r. (4:0) oraz stosunkowo nie tak dawno, bo w 2014r. (3:0). Jeśli chodzi o sytuację kadrową City to nie wygląda to zbyt różowo. Prawdopodobnie nie zagra Kevin De Bruyne (skutek kontuzji z finału Champions League) oraz Nathan Ake. Klub opuścili takie filary jak: Ilkay Gundogan i Riyad Mahrez. Oprócz nich odeszli także: Gabriel Jesus i Oleksandr Zinchenko (obaj do Arsenalu). City wzmocniło się tylko dwoma transferami: Josko Gvardiolem i Mateo Kovaciciem. Ale czy będą oni w stanie od samego początku wejść w szeregi City? Czas pokaże. Arsenal oprócz dwóch nabytków z City wzmocnił się i zakontraktował: Declana Rice’a, Kaia Havertza i Jurriena Timbera. Klub opuścił Granit Xhaka. Obydwie drużyny preferują ofensywny football więc linia 7 rzutów rożnych w spotkaniu nie powinna być wielkim problemem. Liczę także na zacięte spotkanie bo jak wiadomo jest to finał i pierwsze oficjalne spotkanie w sezonie, gdzie wszyscy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony a więc i faule też się powinny pojawić gdy pojawią się emocje i nerwy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
neutralny 463K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Typ: Legia Warszawa ha -1,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale: Analiza: Nie do końca rozumiem, skąd dziś taki optymizmskierowany ku gościom. Ja osobiście czekałem na skład Legii i gdy go zobaczyłem tylko utwierdziłem się przy myśli, że gospodarze dziś pewnie wygrają, a dla lepszego kursu próbuję nawet handi w kierunku warszawiaków. Podobają mi się dziś rotacje, jakich dokonał Kosta Runjaic. Przemeblował sporo, jednak co dla mnie jest kluczem zmienił po trochu w każdej formacji, tak aby nie ucierpiała żadna strefa boiska. I tak w obronie za Augustyniaka wskakuje Pankov, tu akurat to żadne osłabienie. Na lewej stronie Kuna zastąpi Celhaha, a w środku za Slisza zobaczymy Baku i tu na pewno może być trochę słabiej. Z ofensywnej trójki zostaje Pekhart, który nie dograł do końca w czwartek,. Wokół niego grę napędzać będzie dwójka Rosołek - Gual, zamiast Muci - Josue. Tu również o ile Gual to porównywalny poziom, tak Rosołek na pewno nie utrzyma poziomu Ernesta czy Josue. Mamy więc 2-3 pozycje lekko osłabione, tyle tylko że to nadal nie poziom Ruchu, który patrząc na ich grę póki co szału nie robi i nie zmienia tego wygrana z ŁKS-em. Kolejny aspekt przemawiający za tym typem to fakt, że przecież dla tych zmienników to jedna z szans, aby wskoczyć do podstawowej jedenastki w ważnych meczach, poza tym Legia gra u siebie, a każdy zdaje sobie sprawę, jak duża jest presja przy Łazienkowskiej. Kolejna rzecz. Zawsze w razie jakiegoś remisu do przerwy w obwodzie są tacy gracze jak Josue, Muci, Slisz, Kun, czy Kapustka. No nie ma opcji, ja tu nie widzę szans gości, może jakiegoś gola ukłują, dlatego tylko nie stawiam, że Legia wygra do zera. W tym przypadku handi wydaje się być bezpieczniejsze.
Kupon.png

460
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2215
Pablito91 572,1K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Waszyngton finał
Godzina: 20:35
Spotkanie: Gauff - Sakkari
Typ: over 6.5 asa
Kurs: 1.85
Bukmacher: betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...aga-31-07-2023-06-08-2023.168869/post-7205203
Analiza:

Już za moment finał w Waszyngtonie. Zmierzą siebw nim Greczynka Sakkari z reprezentantką gospodarzy Gauff. Idę w tym meczu w asy. Gauff sporo ich nawet nabija oraz uważam, że może to być długie 3 setowe spotkanie a co za tym idzie będzie więcej okazji do robienia asów. Gauff nabije ich więcej ale Maria też swoje cos dołoży. Gauff w tym turnieju miała 8,5 i 5 a Maria 5,1,4. Myślę, że linia nie jest wysoka i spokojnie do ugrania.

185
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1595
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom