>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.09.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
P 14

plkaczor12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Dywizja 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kuban-Jenisej

Typ: 2
Kurs:
1.95
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam po krótkiej przerwie spowodowanej niestety zbyt mała ilościa wolnego czasu. Na dziś na tapęte wrzucam mecz ligi Rosyjskiej. Lider Tabeli z Krasnojarska prezentuje ostatnio bardzo dobrą forme ( 5 ostanich meczy same zwyciestwa przy bilansie 15:2!!) Forma wyjazdowa równiez bardzo wysoka. Gospodarze natomiast w kryzysie przy bardzo kiepskim bilansie. Nie przewiduje tutaj innego wyniku jak wygrana gości. Zycze powodzenia.
⛔ 100
 
K 10

kfiatek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga Bułgaria
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levski Sofia- Ludogorets
Typ: Remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Witam. Dziś szału nie ma z ofertą, jednak ten mecz przykuł moją uwagę. Pojedynek dwóch utytułowanych klubów Bułgarskich, z drugiego i piątego miejsca w tabeli. Remis to dość ryzykowny typ, ale już tłumaczę dlaczego warto. We wszystkich spotkaniach ligowych Levski ustrzelił 11 bramek, tracąc 2, natomiast Ludogorets 14-4. Dodatkowo, Levski w trzech ostatnich meczach nie stracił choćby bramki, a &quot;Ludo&quot; zaledwie jedną. Od razu widać, że defensywa w tych zespołach stoi na dobrym poziomie, dlatego festiwalu strzeleckiego nie będzie. Co prawda H2H wskazuje bardziej na stronę gości dzisiejszego spotkania, ale gospodarze chcą w tym sezonie wrócić na tron, więc tanio skóry nie sprzedadzą ;)
Pozdrawiam
✅ 200
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Kuwejt Super Puchar
Godzina 15:00
Spotkanie : Al Kuwait - Al Qadisiya
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.25
Bukmacher : Unibet
Mecz o super puchar Kuwejtu , rozgrywki ligowe jeszcze się nie rozpoczęły i tak jak w większości państw jako pierwsze spotkanie obędzie się mecz o super puchar , nie wiadomo w jakiej formie są oba zespoły ale dziś liczę na otwarte widowisko i parę ładnych bramek , zaglądając jedynie do H2H to obie ekipy potrafią stworzyć dobre widowisko , ostatni ich wspólny mecz z maja tego roku także tutaj na stadionie Al Kuwait to wynik 1:3 , w poprzednim sezonie także rozegrali mecz o super puchar a wynik 2:2 w roku 2014 wynik 3:2 dla Al Qadisiya czyli widać że grają otwarty futbol i dziś także liczę na taki stąd też liczba goli over 3.5 !
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
⛔ 100
 
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 16:30
Spotkanie: Grecja - Polska
Typ: ilość punktów w meczu - pow. 153,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam,
Wczoraj Jankesi mocno mnie zawiedli. Stany w kiepskim stylu uciułały remis z Hondurasem. No cóż będą musieli zaiwaniać w ostatnich dwóch meczach o awans do MŚ.
Ale nie o kopanej miało być - do rzeczy zatem. Na tych mistrzostwach zarówno w meczach Polaków jak i Greków we wszystkich przypadkach przekraczana była &quot;magiczna&quot; bariera 150 punktów. Czasem nawet z lekkim naddatkiem. nie widzę powodu dlaczego teraz miałoby być inaczej. Zwłaszcza, że mecz może być wyrównany (na co mocno liczę) i może będzie jakaś dogrywka. Jedynym powodem może być totalne skoncentrowanie się na obronie w obydwu ekipach, w co nie bardzo wierzę. Buki sugerują się też troszeczkę ostatnim meczem pomiędzy Polską a Grecją, który zakończył się 50:71 ale było to w 2011 r. Myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie zacięte, bo tylko zwycięzca przechodzi do dalszej fazy turnieju, lecz bez przesady. Nie podejrzewam żeby tutaj była jakaś ultra-defensywa. Zarówno Grecy jak i Polacy troszkę rzucają, tracą też troszkę także kosmiczny pułap 150 pkt wg mnie jest realny. Ja troszkę podbijam stawkę i liczę na to, że w meczu będzie co najmniej 154 pkt. Pozdr
✅ 108
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Mecz : Karolina Pliskova - Coco Vandeweghe 17:00
Typ : Vandeweghe
Kurs : 2.53
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Dzisiaj ide w kierunku Coco , stawialem konsekwentnuie przeciwko Pliskovej od meczu z Gibbs myslalem ze bedzie 0:2 ale Karolina jakos dala rade , pozniej w meczu z Zhang bylo bardzo blisko , jako ze Chinka mimo niskiego wzrostu , byla niewygodna przeciwniczka , do czasu niestety . Tenis Czeszki nie przekonuje mnie w ogole , komentatorzy czesto wtracaja jakby jej sie nie chcialo grac jest strasznie bierna , jej najmocniejszymi atutami sa serwis i oczywiscie uderzenia konczace . Coco gra takze swoj agresywny tenis widzialem urywki meczu z Aga , gdzie wiekszosc pilek wracala , tutaj nie sadze by one tak czesto wracaly , gdyz Czeszka bedzie chciala szybko konczyc , za czym ida bledy , ostatnie ich spotkanie na twardych bylo to 2;0 dla Coco , gdzie ona dopiero robila progres . Wracajac jeszcze do meczu z Aga o determinacji Amerykanki swiadczy zniszczona rakieta . Moim zdaniem Coco ma dzisiaj wszystko by pokonac Pliskova, agresje ,publicznosc , lepsze poruszanie i wydaje sie byc w lepszej formie tutaj , osobiscie mam nadzieje ze to ona w koncu wyrzuci slaba liderke rankingu . Pozdrawiam
✅ 153
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open, debel WTA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Safarova/Strycova - Dabrowski/Xu
Typ: ilość setów - powyżej 2,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Witam wszystkich. Dzisiaj na US OPEN ćwierćfinałowe spotkanie debla kobiet Safarova /Strycova kontra Dabrowski/Xu. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są według bukmacherów zawodniczki z Czech. Ja jednak stawiam tutaj na wyrównany mecz i 3 sety. I nie wykluczam tutaj niespodzianki. Czeszki do tej pory trzy zwycięstwa, w tym jedno 2:1. Dabrowski/Xu też trzy wygrane w tym jedno po kreczu przeciwniczek i jedno 2:1. Przed US Open para Dabrowski /Xu wygrała turniej w New Haven, para ograna w turniejach deblowych, złapała formę w ostatnich tygodniach i nie stoją na straconej pozycji w walce o półfinał. Liczę że nawet w przypadku porażki jednego seta urwą Czeszką. A że tegoroczny US Open obfituje w niespodzianki całkiem możliwe że Czeszki pożegnają się dzisiaj z Nowym Jorkiem.
✅ 170
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 16:30
Spotkanie: Grecja - Polska HT
Typ: 2 (-2,5)
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Polska dziś musi pokonać Grecję jeśli chce pozostać na 4 miejscu - ostatnim które gwarantuje grę w 1/8 turnieju. Grecja przegrała z Słowenią 72:78 oraz z Francją 87:95. Polska wczoraj bardzo dobry mecz z Francją - ale ostatecznie porażka na własne życzenie tylko 3 punktami za to do przerwy 34:26 !! Polska przez prawie cały mecz prowadziła w końcówce jednak oddała inicjatywę Francuzom. Grecja grała z Polską ostatnio 2011 więc nie interesuje nas to Dziś ma zagrać rozgrywający AJ, więc nasza siła ataku powinna wzrosnąć. Stawiam , że do przerwy będziemy lepsi od Greków o conajmniej 3 punkty, naprawdę dobrze wchodzimy w mecze jak np wczoraj z silniejszym przeciwnikiem, natomiast Grecy często notują zastoje w I lub II kwarcie i w tym upatruję szansę powodzenia tego typu.
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 16:30
Spotkanie: Grecja - Polska
Typ: handicap Grecja(-7.5) / typ 2
Kurs:
1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Polska na tych mistrzostwach nie prezentuje się zbyt dobrze, podobnie jak Grecja, która ma identyczny bilans (1 ZW - 3 Porażki)
Zarówno Polska jak i Grecja wygrały jedynie ze słabiutką Islandią - obie drużyny charakteryzuje słaba gra defensywna. Jeśli chodzi o ostatni mecz - Grecja uległa Finlandii (89-77), natomiast Polska przegrała minimalnie z Francją (75-78), choć należy zaznaczyć, że po 1 połowie wygrywali z niezbyt dobrze dysponowaną Francją, ale jednak.
W tym meczu minimalnym faworytem jest Grecja, dlatego wspomagam się dość wysokim handicapem, gdyż przewiduje bardzo minimalną wygraną Greków (o ile im się to w ogóle uda).
Dla obu drużyn - jest to mecz ostatniej szansy, dlatego spodziewajmy się wyrównanego widowiska.
Pomogłem? Zapropsuj
✅ 55
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Spotkanie: HC Sochi vs Dinamo Minsk
Godzina: 18:30
Typ: Sochi (OT)
Kurs: 1,73
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Witam
Dziś pod analizę biorę mecz Rosyjskiej ligi KHL w Hokeju na lodzie!
Gospodarz Sochi podejmuje dziś Dinamo Minsk.
Sochi po 6 meczach zajmuje 4 miejsce w Konferencji Zachodniej z dorobkiem 11 pkt wygrywając przy tym 4 mecze oraz 2 razy przyegrywajc.
Dinamo Minsk jest obecnie na ostatnim 13 miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej nie wygrywajac żandego ! meczu .
Dinamo uzyskało tylko 2 pkt przepgrywając mecz lecz po dogrywce !
Dziś mocno stawiam na gospodarzy z Sochi którzy mocno rozpoczeli ten sezon ligi KHL .Gospodarze u siebie do tej pory przegrali tylko raz na inaguracje z Kunlun.
Dinamo zaś na wyjeździe udało sie zgromadzic jedynie 1 pkt po dogrywce lecz i tak przegrali mecz !
Jako małe zabezpieczenie daje iż Sochi wygra (OT) to spotkanie lecz w przypadku remisu typ gra dalej ponieważ zabezpieczenie w przypadku (OT)=overtime daje nam pewnośc że w przypadku ewentualnej wygranej Sochi w dogrywce lub w karnych nasz typ wygrywa!
POWODZENIA !
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 19:45
Spotkanie: Izrael-Ukraina
Typ: Powyżej 161.5 Punktów
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie,które od razu wpadło mi w oko ???? Właściwie wszystko można tutaj próbować,włącznie z wygraną Ukrainy. Ja jednak proponuję Over punktowy. Tym razem,bukmacherzy już reagują bardzo poprawnie i linie wystawione adekwatnie do ryzyka. Kursy jednak wciąż za wysokie.
Nie będzie w tym meczu heroicznego bronienia. Tutaj będzie atak,atak i jeszcze raz atak. Każda z drużyn będzie chciała przejąć inicjatywę od początku. Ukraincy totalnie odpuścili mecz z Litwinami,natomiast Izrael przegrał po dogrywce z Gruzją co zostało bardzo źle odebrane,gdyż niemal caly mecz prowadzili.
A wiec czego mozemy dzis spodziewać się po wypoczętych Ukraińcach i podrażnionych Izraelitach?
No oczywiście-szybkiej gry i dużej ilości punktów.
Obie drużyny pokazały,że potrafią zdobywać punkty z ekipami na podobnym poziomie-a wiec chociażby z Gruzinami. Na papierze Izrael jest nieco lepszy,jednak w praktyce nie sądze,aby tak było.Są to drużyny o bardzo zbliżonym poziomie.
A co najważniejsze,są to drużyny o bardzo miernych defensywach-nie postawią na obrone,a postawią na atak i jestem przekonany,ze zobaczymy dziś sporo punktów. Spodziewam się coś pomiędzy 160 a 170. Może więcej,natomiast mam nadzieję,że nie mniej ;p
Moja stawka: 5/10.
Pomogłem? Daj proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym Życzę Powodzenia !
Ponadto fajnym Value jest mecz piłki ręcznej. Granollars-La Rioja. Typ Na Granollars z kursem 3.20.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME
Godzina: 16:30
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: A.J Slaughter O 12.5 pkt
Kurs: 2.11
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Slaughter nie grał w meczu z Francją stłukł kolano z Finlandią i był oszczędzany na decydujący mecz z Grecją. Chłopak potrafi grać potrafi rzucać czy wbić się pod kosz, czasami niestety wyłączają mu się zwoje w mózgu. W dotychczasowych meczach 12, 12, 18 (13 przed dogrywką ) Jak widać kręci się blisko tej lini dlatego kursy powinny być w granicach 1.80-1.90. Uważam, że 2.11 to dobra propozycja i wierzę, że nasz murzyn da się we znaki drużynie Grecji.
⛔ 100
 
D 337

donwafel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME
Godzina: 16:30
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: Mateusz Ponitka o 12,5 pkt
kurs: 1,9
buk: fortuna
Witam dzis pobieram Mateusza Ponitke ze zdobedzie przynajmniej 13 pkt. Dzis jest to mecz zycie Polakow jak i Grekow. Polacy bardzo dobrze wygladaja na tych ME jednak cos w koncowkach zawsze braukuje moglo to byc bilans 3-1 a jest 1-3. Ponitka w poszczegolnych meczach 22,8,14,12 pkt. Jesli myslimy o zwyciestwie w tym meczu potrzebujemy pkt Ponitki i calej ekipy. Mysle ze Mateusz duzo czasu spedzi na boisku co za tym idzie spora szansa do rzutow, 13 pkt wcale duzo nie jest jak na takiego strzelca.
Powodzenia!!
⛔ 100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga Bułgaria
Godzina: 19:30
Spotkanie: Levski Sofia- Ludogorets
Typ: over 3.5
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Tak jak kolega wyżej liczę na dobre widowisko , pojedynek dwóch dobrze znanych ekip , gospodarze miejsce 5 natomiast goście na 2 , patrząc na bilans br to u gospodarzy 11:2 goście 14:4 i możemy zauważyć mało goli straconych ja jednak licz na wysoki over , Levski u siebie 3-0-0 i br 8:0 natomiast goście i wyjazdy 3-0-0 i br 10:2 , goście w poprzednim sezonie w 4 wspólnych meczach 2 wygrane 1 remis i 1 porażka , ostatnia wizyta Ludogorets tutaj to zwycięstwo 3:1 , Ludogorets w tym sezonie ograł już lidera CSKA na ich terenie to myślę że dziś także będzie się starał o korzystny wynik , ogólnie to gospodarze u siebie super a goście na wyjazdach również to na bramki liczę !
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Real Murcia - Racing de Ferrol
Godzina: 21:30
Typ: 1
Kurs: 1,56
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie w rozgrywkach o puchar Hiszpani. Oba zespoły grają na tym samym szczeblu ligowym czyli w odpowiedniku 3 ligi z tym, że Murcia w grupie 4 a Ferrol w grupie 1. W ligowym sezonie po 3 kolejkach Murcia ma na koncie zwycięstwo, remis i porażkę natomiast Ferrol zwycięstwo i 2 remisy. W tym pucharowym spotkaniu idę w stronę wygranej Realu Murcia, który jest tutaj w dużo lepszej sytuacji przed tym spotkaniem i myślę, że udowodni swoją wyższość na boisku. Ich rywal Racing de Ferrol ma do pokonania na ten mecz około 1000 km i w tę bardzo długą podróż udał się autokarem. Wyjechali wczoraj około 7:00 rano i podróż ta wyniesie około 14 godzin a więc sporo km do pokonania i sporo godzin spędzonych w autokarze. Myślę, że lepiej przygotowani na ten mecz będą gospodarze i lepiej wypoczęci tez powinni być, bo oni nie musieli nigdzie jechać. Do tego wszystkiego goście udają się na ten mecz bez kilku swoich ważnych graczy. Real Murcia zagra raczej w swoim najmocniejszym składzie.
Absencje w Ferrol:
obrońcy Maceira, Vazquez (obaj po 3 występy w tym sezonie) i Nano (1 występ w tym sezonie), pomocnik Pascual (3 występy w tym sezonie) i napastnik Joselu (bez występu w tym sezonie)
W lepszej sytuacji są zatem gospodarze, którzy skład tez mają bardzo ciekawy i myślę, że w tym pucharowym spotkaniu odniosą zwycięstwo.
Więcej o tym spotkaniu można poczytać pod poniższymi linkami:
http://racingclubferrol.net/nueva-parada-copa-del-rey-1-000-kilometros-distancia/
http://www.marca.com/futbol/segunda-division/2017/09/04/59ad4391ca4741d2728b4603.html
✅ 56
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / 1 Liga węgierska
Godzina 19:30
Spotkanie : Paks - Videoton
Typ : 2
Kurs : 1.7
Bukmacher : Fortuna
Przedostatnia drużyna z tabeli Paks podejmuję aktualnych liderów grupy. Gospodarze nie zachwycają niczym powiedziałbym nawet, że ich forma jest w nie najlepszej dyspozycji czego nie można powiedzieć o gościach którzy po 6 meczach mają 4 zwycięstwa i 2 remisy na wyjeździe dobrze im się gra wygrali swoje spotkania wyjazdowe 2:0 i 3:1 choć gospodarze też nie przegrali meczu u siebie 1-2-0. W 5 ostatnich meczach tych drużyn Videoton nie przegrał i myślę, że dołożą kolejne zwycięstwo. Powodzenia
✅ 70
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open – kobiety
Godzina: 18:00 CET
Spotkanie:
Karolina Pliskova - Coco Vandeweghe
Typ: Tie-Break w meczu - Tak
Kurs: 2,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W US Open opłaca się grać na tie-breaki, choćby z tego powodu że z definicji szans na takowe jest więcej niż w innych szlemach. Przecież tylko na Flushing Meadows dogrywki tiebreakowe są możliwe również w decydującym secie, w innych szlemach gramy do przewagi 2 gemów. Już nie mówiąc o tym, że zestawienie dwóch najlepiej serwujących zawodniczek w tourze, do tego obie w formie, to jeśli będzie siedział pierwsz serw, to niemal gwarantuje przynajmniej jeden set z 12-13 gemami, a może i więcej. W 3 ostatnich bezpośrednich meczach były tie-breaki, na różnych nawierzchniach, tym bardziej będzie o to łatwiej na szybkim amerykańskim betonie. W tym turnieju Pliskova może nie zachwyca ale serwis trzyma, średnio 64% pierwszego podania z czego zrodziło się 31 asów, Coco trochę mniej spektakularnie, zwłaszcza w pierwszych 2 meczach, ale już z Radwańską i Szafarzową było solidne 60% trafień pierwszym, w sumie 24 asy Amerykanki.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja Khl
Godzina: 18:00
Spotkanie: cherepovets- Dyn. Moscow
Typ: strzeli gola razem z Dogrywka i decydującym karnym - tak - Tarasov Daniil
kurs:
3.2
buk: Fortuna
Dziś szybka analiza (marny wybór i z pracy )
Hokej rosyjski jest nieprzewidywalny.
Dziś proponuję zagrać na strzelca gola.
Dynamo dobrze rozpoczęło sezon w 6 meczach tylko 1 porażka ,duży udział w tych zwycięstwach miał też tarasov, który strzela dość często, na 6 rozegranych gier strzelił 4 razy. Dziś znów upatruje szansę na gola wlasnie jego.
Dynamo jest faworytem grają ze słabszym zespołem (tylko 2 wygrane jak narazie ) ,napewno strzela kilka bramek.
Polecam
✅ 220
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurobasket
Godzina: 19:45
Spotkanie: Izrael - Ukraina
Typ: Ukraina remis zwrot
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie po wczorajszym trafnym typie w kosza po kursie 2.80 wracam do Eurobasketu i bardzo ciekawie zapowiadącego się spotkania i walki o fazę pucharową gdyż ten mecz roztrzygnie czy awansuje Izrael czy Ukraina. Śledząc dotychczasową grę obu ekip stawiam na Ukrainców - może to nie jest klasowy zespół w kosza ale tutaj pokazują walkę gdzie wygrali z Gruzinami, przegrali ale nie doznali pogromu z Niemcami czy Włochami, pogrom dostali wczoraj od Litwinów ale wiedzieli że dziś czeka ich mecz o wszystko więc sądzę że się oszczędzali i zostawili siły na dziś kluczowy mecz. Natomiast Izrael stoczył bój wczoraj z Gruzją i przegrał po dogrywce i na pewno kosztowało to zespół utratę sporo sił. Pogromu doznali z Włochami i Litwą natomiast niespodziewanie wygrali 2 pkt. z Niemcami. Po obecnej formie i mając na względzie to że zespół Ukrainy będzie bardziej wypoczęty stawiam tutaj właśnie na nic i mała niespodziankę w ich wykonaniu.
Pozdrawiam i życzę dużych wygranych ????
Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.
✅ 190
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Dywizja 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kuban-Jenisej

Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Kiepsko rozpocząłem ten miesiąc, mam nadzieję, że dzisiaj nastąpi przełamanie i zacznę wreszcie punktować, wybrałem mecz 2 ligi rosyjskiej, w której drużyna z Krasnodaru zajmująca obecnie 15 miejsce w tabeli podejmie u siebie lidera z Krasnoyarska, na papierze faworytem jest oczywiście drużyna gości, ja jednak postanowiłem zagrać na over bramkowy, ponieważ obie ekipy zarówno trochę strzelają, ale i też sporo tracą. Gospodarze jak do tej pory 3z 2r i 6p bramki 16:21, a goście 9z 0r i 2p bramki 24:11.W ostatnich 10 meczach Kuban pokrył ten over 6 razy, a Janisej 7 razy, na 5 bezpośrednich pojedynków próg ten został pokryty 3 razy. Uważam, że zobaczymy dzisiaj kilka goli, ponieważ obu ekipom zależeć będzie na zwycięstwie, Kuban walczy aby utrzymać się nad strefą spadkową, a Jenisej w przypadku przegranej straci fotel lidera, bo na kilka minut przed zakończeniem meczu drużyna Samary prowadzi i do czasu rozegrania meczu drużyny Krasnoyarska będzie na czele tabeli. Powodzenia.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Celje - Meshkov Brest
Typ: Powyżej 55,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: forBet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, dzisiejsza oferta jest mocno okrojona jednak udało mię się znaleźć silną pozycje w piłce ręcznej mężczyzn ligi SEHA. Mecz pomiędzy niezwykle silnym i doświadczonym klubem ze Słowenii, a również mocno obsadzoną ekipą z Białorusi. Moja propozycja skierowana jest w stronę opcji overowej gdyż jedni jak i drudzy prowadzą dynamiczną grę, słyną z wyprowadzaniu szybkich kontr ataków co przekłada się na wynik końcowy. Zarówno Celje jak i Meshkov Brest praktycznie z roku na rok meldują się w najlepszych rozgrywkach handballowych, mowa tutaj o Lidze Mistrzów gdzie całkiem dobrze sobie radzą, a żeby nie być gołosłownym to Meshkov Brest w ubiegłej edycji zaszedł nadzwyczaj daleko bo do samych półfinałów gdzie ulegli z kapitalnym niemieckim zespołem Flensburga w dwu meczu 26:25 i 28:26 co jest nie lada wyczynem. Tak jak wspomniałem oba zespoły lubią grać otwarty miły dla oka Handball okraszony licznymi bramkami, a wyniki bezpośrednie najlepiej oddają to co chciałem przekazać. Spotkania są z zeszłego roku i tegorocznego, 36:29; 29:29; 36:36; 29:27 i ostatni mecz towarzyski rozgrywany niecały miesiąc temu to 29:31. Jak widać linia +55,5 była pokrywana zawsze i uważam, że dzisiaj znowu zobaczymy mocno overowy wynik na końcowej tablicy. Na forBet i Totolotku dostępne są również niższe linię 53,5 i 54,5 po kursie 1,65 które można pograć grubiej chodź uważam, że linia która wam proponuje w zupełności zostanie spokojnie pokryta.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom