>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.10.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
K 0

kapi54

Użytkownik
Dyscyplina: WIELKA BRYTANIA: BBL / KOSZYKÓWKA
Godzina: 20:30
Spotkanie: London Lions - Manchester Giants
Typ: Powyżej 170,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: totolotek
Analiza: Witam pierwszy mój typ na tej stronie, mam nadzieję, że zacznę pozytywnie ????
Tak więc, London Lions faworyt do wygrania tego meczu. Zaliczone dwa pierwsze mecze w lidze jeden z sumą punktów 171, a drugi 160. Manchester gorzej wszedł w ten sezon, ale w tamtym sezonie niestety również za dobrze mu nie szło bo skończył na ostatnim miejscu. Pierwszy mecz manchesteru skończył się sumą punktów 156.
H2H: Ostatnie dwa mecze z sumą punktów tych drużyn: 184, 197.
Reszta w H2H to poniżyej 170 punktów.
London Lions wiadomo nie odda łatwo tego meczu, ale jest to mój faworyt do wygrania tej ligi i myślę że będą próbować na wrzucać jak najwięcej punktów do kosza lecz manchester mimo że kończył ligę na ostatnim miejscu to ostatnie ich 3 mecze pod koniec ligi kończyły się z sumą powyżej 170 punktów i myślę, że nawet jeśli odpuszczą mecz to będą chcieli jak najwięcej nawrzucać punktów do kosza.
✅80
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja- Islandia
Typ: Czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.20
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś dość ryzykownie. Typuję czerwoną kartkę w tym meczu. Można snuć różne teorie jak ten mecz się ułoży. Ja widzę tutaj mecz walki. Obie ekipy mają szansę na awans. Myślę, że nikt tutaj nogi nie odstawi. Spodziewam sie meczu z dużą ilością fauli. Jęsli chodzi o statystki, to Islandia tylko raz kończyła mecz w 10 na tych eliminacjach, natomiast Turcja nie miała żadnego takiego meczu . Natomiast jeżeli zagłębimy się już w statystykę H2H meczy bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami, to tu już jest lepiej. Patrzyłem tylko na mecze na przestrzeni ostatnich lat. W 2 z 3 meczy była czerwona kartka. Ważnym aspektem jest też tutaj miejsce w którym rozgrywany jest mecz. Jak wiadomo Turcja jest to gorący teren. Islandczykom będzie ciężko o strzelenie bramki. Myślę, że może to się zakończyć jakimiś głupimi faulami, flustracją któregoś z zawodników, a w konsekwencji czerwoną kartką. Jeżeli gospodarzom uda się strzelić bramkę na początku meczu, to myślę, że za wszelką cenę będą chcieli bronić tego wyniku. I tutaj też widzę sporą ilość fauli ze strony graczy z Turcji. Stawka jest wysoka, takie mecze często kończą się sporą ilością kartek. Mamy w tym meczu Polski akcent. Sędzią spotkania jest dobrze znany Szymon Marciniak. W meczach dużej rangi, nie boi się pokazywać kartek.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, VHL
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Penza - Dinamo Petersburg
Typ: over 4.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Stawiam na paradoks. Lider Dinamo zajmuje ostatnie miejsce w overach, Penza - trzecie od końca. Obie drużyny grają dobrze w obronie, nie tracą zbyt wiele bramek, niestety Penza często o jedną więcej niż przeciwnik. Przedwczoraj wygrał w Penzie trzeci zespół w tabeli, też ze stolicy, SKA Neva, 3:2. Bramka za bramkę w pierwszej tercji i prowadzenie gospodarzy, wyrównanie SKA w drugiej, piłka meczowa w trzeciej. W meczach obu drużyn jest sporo wykluczeń, goli zdobytych w przewadze, a nawet w osłabieniu. Dinamo rzadko na wyjazdach wygrywa więcej niż trzema bramkami, jeśli osiągnie przewagę, rozbija ataki przeciwnika, a właściwie kontroluje sytuację.
Rok temu spotkanie Penzy z Dinamem zakończyło się wynikiem 2:4. Do tego Penza trzy ostatnie mecze grała u siebie, z czego 2 miała overowe: wygrana 4:2 z Woroneżem i porażka 2:3 ze SKA. Pomiędzy tymi spotkaniami 2:2 w regulaminowym czasie z Riazaniem, czyli na krawędzi. Jeśli da radę strzelić 2 gole gościom, a oni raczej nie przegrywają, over może zostać pokryty.
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Regionalliga West
Godz: 18:30
Spotkanie: Hohenems - FC Kufstein
Typ: Hohenems
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Austrii na trzeci szczebel rozgrywkowy a mianowicie Regionalliga West.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Herrenriedstadion zmierzą się ze sobą miejscowe VfB Hohenems a gościem będzie zespół Fußballclub Kufstein.
Hohenems w tym sezonie w 12 rozegranych meczach zdobył 18 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast FC Kufstein zgromadził 16 oczek w swoich 12 spotkaniach i plasują się na 7 pozycji w Regionalliga West.
Gospodarze na swoim terenie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana z bilansem bramkowym 8-4 zaś goście w delegacjach 3 wygrane, remis oraz 2 porażki i bilans bramek 12-7.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy na swoim Herrenriedstadion na którym w tym sezonie grają dobrze, będą bardzo zmotywowani aby pokonać gości z którymi im ostatnio u siebie nie szło najlepiej a goście wcale nie są tak mocni na wyjazdach i tracą dużo bramek do tego gospodarze na pewno będą chcieli ich w końcu u siebie ograć i mają ku temu idealną okazję i moim zdaniem ją wykorzystają w 100%.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Miedz Legnica : GKS Tychy
Typ: Miedz Legnica i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz naszej 1 ligi pomiędzy Miedzią a GKS Tychy, oba zespoły po serii porażek, Miedz przegrała ostatnie trzy mecze w lidze, a Tychy dwa. Miedz od kilku sezonów aspirująca do awansu bardzo dobrze rozpoczęła sezon notując 8 meczy bez porażki, następnie przyszły wspomniane 3 porażki pod rząd, ale dzisiaj liczę na ich przełamanie i wygranie przed własną publicznością, na tą chwilę gospodarze mają 19 pkt 5z 3r i 3p bramki 15:11, na swoim stadionie na tą chwilę nie mają jakiś oszałamiających statystyk, jak narazie zdobyli 8 punktów 2z 2r i 1p bramki 7:5, natomiast goście od początku sezonu grają w kratkę, jak dotąd zdobyli 14 pkt. 4z 2r i 5p bramki 13:17, natomiast w delegacji ugrali do dzisiaj tylko 4 pkt 1z 1r i 4p bramki 4:10. Jeśli chodzi o bezpośrednie H2H to 3 ostatnie mecze w lidze wygrała drużyna z Legnicy 2:0,2:0 i 3:2, więc typ, który podałem został pokryty w każdym przypadku, bezpieczniej jest pograć czysty win Miedzi, jednak ten typ już został podany, więc musiałem coś dołożyć, żeby podać swój. Powodzenia.
✅108
 
C 0

czanu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Islandia
Typ: X
Kurs: 3.37
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami bardzo ciekawe i wywołujące dużo odmiennych emocji i opinii spotkanie. Dla obu drużyn jest to ważny mecz w drodze do upragnionego awansu. Islandia jest na nieco lepszej pozycji i remis w tym spotkaniu może być dla nich zadowalającym wynikiem, co może sugerować twardą grę w obronie, która jest ich mocną stroną. Turcja musi w tym meczu zaatakować aby zdobyć trzy punkty, grają na własnym terenie co z pewnością jest dla nich plusem, jednak uważam że nie będzie to dla nich prosty mecz. Liczę na dużo walki i grę do gwizdka i uważam że remis jest tu bardzo możliwym rozstrzygnięciem.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia BBL / KOSZYKÓWKA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leicester - Bristol
Typ: Powyżej 152,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dalej podróżujemy do koszykarskiej Europie, dziś zaglądamy do Anglii, gdzie mistrzowie z Leicester podejmują Bristol. W moim mniemaniu bez sensu przytaczać tutaj nazwiska graczy obydwu drużyn, bo nawet dla ludzi mocnej tkwiących w baskecie są to personalia mało znaczące. Liga angielska jest mocno overowa, zresztą widzieliśmy jak na Eurobaskecie grała reprezentacja tego kraju. Dzisiejsze spotkanie to mecz drugiej kolejki i tutaj uwaga to sumy punktów z tych meczy: 162, 171, 162 (tutaj wynik Bristolu z 1 kolejki), 208, 156 (wynik z meczu Leicester jednak grali oni z ogórkami z Manchesteru), 159, 160. Jak widać dzisiejsza linia pokrywana bez problemów. Biorąc ostatnie mecze Bristolu pokrywali oni tą linią 9 razy, a Leicester 6, z tym że ich linie były mocno zaniżone przez mecze półfinałowe i finałowe. Tak więc powodzenia.
⛔100
 
negrujuraj 10

negrujuraj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , El. Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Finlandia
Typ: Chorwacja : wygra obie połowy meczu
Kurs: 1.95
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam. Na ostatniej prostej eliminacji w większości grup strefy europejskiej sytuacja wydaje się już rozstrzygnięta, jednakże ta sentencja nijak nie pasuje do grupy I, gdzie na dobrą sprawę w grze są jeszcze 4 zespoły, a i po najbliższej kolejce sytuacja wcale nie musi być bardziej klarowna. W tak wyrównanej grupie każdy punkt i bramka ma znaczenie, a przy założeniu, iż Chorwacja w ostatniej rundzie zmierzy się z Ukrainą ( w 1-szym mieczu minimalne zwycięstwo Chorwatów 1:0), należy zakładać scenariusz spychający Chorwację z 1- miejsca w grupie, co oznacza sporą nerwówkę do ostatnich minut eliminacji. Dlatego myślę, że przed poniedziałkowym meczem decydującym o awansie do mistrzostw świata z Ukrainą, trener Ante Cacic nie będzie kalkulował i oszczędzał swojego zespołu, tylko ustawi chorwackie armaty na pełen ogień (prawdopodobnie linię ofensywną będą tworzyć Mandzukić, Kalinić, Perisić, czego do tej pory nie preferował trener Cacic). Ponadto ostatni okres jest dla chorwackiej piłki dość nieciekawy (przeciętne wyniki klubów, problemy z pseudokibicami, niezdrowa atmosfera wokół związku itp.) więc wszystkie oczy (kibiców, dziennikarzy) skierowane są na reprezentację, bez jej przekonywującego zwycięstwa z Finlandią, atmosfera przed ostatnim meczem może się mocno zagęścić, co nie sprzyja dobrym wynikom. Finlandia skupia się głównie na grze defensywnej ( niskie tępo rozgrywania akcji, dużo walki fizycznej, dezorganizacja gry przeciwnika, długie podania na dobieg), myślę jednak, że konsekwencji i sił starczy im co najwyżej na 25 - 30 minut gry, a wraz z utratą 1-szą bramki skończy się też pomysł na granie w piłkę, co skrzętnie wykorzystają &quot;Ogniści&quot; pewnie zwyciężając!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja Challenger Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dumbarton - Stranraer
Typ: 2
Kurs: 4.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam dzisiaj wpadło mi w oczy spotkanie w pucharze Szkocji. Przyznam że są to dość egzotyczne rozgrywki jak dla mnie ale pewna statystyka aż razi po oczach. Jest to mianowicie h2h, wiem że bazowanie na tym często nie daje żadnych rezultatów, ale śmierdzi mi ten mecz wałkiem. Jak inaczej wytłumaczyć stosunek 12-2-2 na korzyść gości w tym 8 zwycięstw z rzędu w ostatnich potyczkach tym kursem? Ostatni raz przegrali z dzisiejszym rywalem w 2003 roku. Sprawdzam tyle informacji ile się da ale nie widzę tu żadnych przesłanek na taki kurs. W pucharze narazie dwie rundy 3:2 i 2:0, rywal także wygrał 2:1 2:1 obie rundy w tym że ostatnio po dogrywce w 120min strzelili gola na wagę zwycięstwa. Dla mnie spotkanie 40:60 dla gości patrząc na to wszystko, a kursy jakby wystawione po pijaku.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Islandia
Typ: Turcja ha -1.0
Kurs: 2,85
Buk: LVBet
Analiza:
W tym miesiącu bezbłędnie i mam nadzieję że ten stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej.
Niezwykle ciekawa sytuacja w tej grupie eliminacyjnej. Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek aż cztery zespoły mają jeszcze szansę na awans. Chorwaci i Islandczycy mają po 16 punktów, zaś Turcy i Ukraińcy mają po 14. Każda z tych drużyn zagra po jednym spotkaniu z jednym z outsiderów grupy i z jednym z potentatów.
Dlatego moim zdaniem w tym spotkaniu nie będzie remisu. Oba zespoły zapewne wyjdą na to spotkanie nastawieni na 3 punkty, bo one w tym meczu dadzą im praktycznie awans, ponieważ Islandczycy w ostatniej kolejce u siebie podejmą Kosovo a Turcy pojadą do Helsinek podejmować Finlandię. Według mnie będzie to otwarty mecz. Będzie mało gry w środku pola, zawodnicy obu drużyn raczej będą chciały jak najszybciej strzelić gola i ustawić sobie to spotkanie. Jeżeli Islandczycy się choć trochę otworzą to Turcy powinni to błyskawicznie wykorzystać. Wyspiarze wyniki zawdzięczają raczej wielkiemu sercu do gry niż wysokiemu poziomowi swojego zespołu (za wyjątkiem Gylfiego Sigurdssona, który swoją drogą jest w bardzo słabej formie tak jak z reszta cały Everton). Personalnie Islandia wygląda jak zespół złożony z zawodników 3 ligi Angielskiej. Bardzo silni fizycznie zawodnicy, grający bardzo prosty futbol, zazwyczaj górka piłka na silnego napastnika. Dzisiaj Islandczycy nie mają wyboru, muszą się trochę otworzyć i zagrać o 3 punkty. Moim zdaniem Turcy mając w składzie powracającego do bardzo wysokiej formy Hakana Calhanoglu czy Nurim Sahinem. Mając tak kreatywnych i dobrych technicznych zawodników jak Selcuk Inan czy właśnie Calhanoglu Turcy powinni zdominować środek pola i to moim zdaniem będzie klucz do dzisiejszego zwycięstwa Turków. Powodzenia!
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, European Masters, ćwierćfinał
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anthony McGill – Zhou Youelong
Typ: Zhou Youelong
Kurs: 2,46
Bukmacher: 1xbet
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 4 wygranych frames. 26-letni Szkot McGill jest profesjonalistą od 2010 r., obecnie ma 16 ranking. Rozegrał dotąd 172 turnieje, wygrał 3. Na koncie ma 116 brejków 100+. Z kolei 19-letni reprezentant Chin Youelong jest profesjonalistą od 2014 roku, ma 30 ranking. Zagrał dotąd w 68 turniejach, żadnego nie wygrał. Zbudował dotąd 40 brejków 100+.
H2H: 1 mecz w 2016 r., wygrał Zhou Yuelong 6:3.
Sezon 2017-2018: McGill rozegrał 24 mecze, wygrał 20. Zagrał 152 partie: 96:56. Wbił 48 brejków 50+, w tym 3 razy 100+. Raz osiągnął finał (Indian Open) i raz ćwierćfinał (World Open). Youelong rozegrał 13 meczy: 10:3. Łącznie zagrał 81 frames, 50- 31. Wbił 27 brejków 50+, w tym 6 razy 100+. Osiągnął raz z ćwierćfinał (China Championship).
Forma McGill: w tym turnieju, włącznie z eliminacjami, zagrał 3 wyrównane spotkania, a w jednym z Alfie Burdenem w rundzie Last 32 wygrał zdecydowanie 4:0 (350:78). W meczu rundy Last 64 z Joe Swailem miał &quot;dołek&quot;, nie zbudował żadnego wysokiego brejka. W turnieju grał dotąd z graczami z rankingiem niższy niż a Chińczyk: 39 - Davis, 60 - Burden, 118 - Swaill, 53 - Stevens. Dotąd w turnieju zbudował 8 brejków 50+.
Forma Youelong:
mecz eliminacyjny z Robbie Williamsem (ranking 59) był wyrównany 4:3, ale Chińczyk zdobył wyraźnie więcej punktów (477:335). W kolejnych 3 meczach przegrał tylko 2 partie: z Oliverem Linesem - ranking 61, rezultat 4:1 (416-171), Georgiou - ranking 70, 4:0 (273:99), z Peterem Linesem - ranking 117, wynik 4:1. Wszyscy ci gracze należą do gorszej, dolnej &quot;połówki&quot; profesjonalistów. Zbudował 7 brejków 50+, w tym 3 &quot;setki&quot;
Podsumowanie i wnioski: obaj dość dobrze budują wysokie podejścia. Na korzyść Szkota przemawia wyższy ranking, większe doświadczenie i większe osiągnięcia w karierze. Również w tym sezonie osiągnął dotąd więcej niż Chińczyk. Zwraca jednak uwagę, że kolejne etapy tego turnieju osiągał jakby z trudem, po wyrównanej walce z niżej notowanymi rywalami. Chińczyk wygrywał zdecydowanie, chociaż z wyraźnie niżej notowanymi rywalami. Na korzyść Chińczyka przemawia wygrany mecz z McGillem w zeszłym roku. W tym meczu obaj staną przed najtrudniejszym dla siebie wyzwaniem w tym turnieju. Zważywszy wszystko oceniam ich szanse jako wyrównane, prawdopodobnie zadecyduje dyspozycja dnia. Łatwość zwycięstw Chińczyka sugeruje mi postawienie na niego. Stawka umiarkowana - 4/10.

✅146
 
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Walia
Typ: Walia - 1.5 rr
Kurs: 1,88
Bukmacher: Lvbet

Walijczycy za plecami mają Irlandię dzieli ich jeden punkt. W klasyfikacji awansu z 2 miejsca nie wygląda to najlepiej.Pocieszać może fakt, iż Bośniaków z Belgami czeka bardzo ciężka przeprawa. Dziś Walia musi wygrać i będą gryźć trawę! Typ kolegi czubusia jak najbardziej do wejścia. Dlaczego? Wiadomo jak grają Gruzini - twardo. Związku z powyższym nie ma sensu spodziewać gradu goli. Mimo przepaści w umiejętnościach obu drużyn, Gruzini potrafią stworzyć monolit. Pokuszę się, aby przewidzieć jak mecz będzie wyglądał. Walijczycy będą cały mecz atakować, a Gruzinom pozostanie defensywa i liczenie na kontry. Wiadomo czemu sprzyja taka gra - rzutom rożnym dla gości. Handicap w moim typem powinien pokryć się śpiewająco. Walijczycy w meczach takich jak z Gruzją biją wystarczająco rożnych. W tych eliminacjach z Gruzinami w rzutach rożnych 6:1 dla Walijczyków, w ostatnim meczu z Mołdawią 4:7 dla wyspiarzy. Gruzini dali się obić w rożnych Austrii 8:3. H2H po stronie gości, większość meczy nie odzwierciedla nic, ale może historia zatoczy koło i Gruzja dalej będzie przez Walię niepokonana, dlatego w tym spotkaniu gram rzuty rożne.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: HokejCzechy, Extraliga
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Trzyniec – Sparta Praga
Typ: over 5.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Sparta trzy dni temu mocno mnie zaskoczyła na minus przegrywając u siebie ze słabymi Pardubicami 1:3, kompletnie im nic nie chciało wpadać bo tych sytuacji było sporo. Druga strona pokazuje że te zmiany w defensywie wraz z bramkarzami potrafią się odbijać na minus, na pewno są ekipą w tej chwili mocno nieregularną. Mimo wszystko widzę Sparte która dalej będzie szukała tego stylu z którego słynęli czyli dużo ofensywnej skuteczne gry no i rzecz jasna przebłyski takiej gry już w tym sezonie były a kończyło się to wówczas wysoko tak jak z Libercem. Dziś jednak wyjazd i tutaj znacznie gorzej będzie w bronieniu dostępu do bramki, do tej pory gorzej na wyjazdach pod kątem straconych bramek wyglądają tylko dwie ekipy. Dziś jadą do Trzyniec ekipy na początku bardzo solidnej w ataku i z dość otwartym hokejem bo przy tej wysokiej liczbie strzelonych bramek jest też sporo strat. Kluczem jest jednak ofensywa szczególnie na swoje tafli w pięciu spotkaniach trafiali tutaj już 21 razy ogrywając lidera 5:2, Liberec 5:2 czy dodały by do tego starcie z Kometa Brno 5:4 to ekipy potrafiące dobrze zamykać się w defensywie i sobie nie radziły a Sparta jak wspomniałem w takie grze nie czuje się komfortowo. Do tego gospodarze jestem pewien będą w dobrej formie zrobią wszystko by zmazać plamę po ostatnim starciu tych ekipy kiedy to przegrali 12:3 to im siedzi w głowie i czuje że będą naciskać przez 60 minut w ataku a i przewiduje ostry mecz a kary to zawsze większa szansa na bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosowo - Ukraina
Typ: 1
Kurs: 18,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela tak w ramach przypomnienia ;)

Kosowo jeszcze oficjalnego meczu o punkty nie wygrało ale kiedyś to wkońcu nastąpi ;) Ja próbuję w tym spotkaniu w ich stronę, bo zespół ten nie ma nic do stracenia, może zagrać bez presji na luzie a skład ta reprezentacja ma bardzo ciekawy, po prostu brakuje jeszcze zgrania między piłkarzami w tej nowej kadrze. Jednak Kosowo z meczu na mecz gra coraz lepiej, coraz lepiej piłkarze się rozumieją i z meczu na mecz stwarzają coraz groźniejsze sytuacje. W obronie dużo błędów ten zespół popełnia ale pod tym względem też jest coraz lepiej. Napewno widać progres w ich grze. Oczywiście Ukraina jak najbardziej jest faworytem w tym spotkaniu ale żeby wystawić kurs aż 18 na Kosowo ? No fakt zdecydowanie odstają ale sprawią wkońcu tę niespodziankę, bo kadrowo nie jest to zespół pokroju San Marino i w kolejnych eliminacjach do mistrzostw Europy jestem pewny, że pójdzie im o wiele lepiej. Czy sprawią jeszcze niespodziankę w tych eliminacjach ? Nie wiem ale bardzo na to liczę dzisiaj. Ukraińcy też mają swoje problemy w tej reprezentacji. Dzisiaj zagrają pod dużą presją, bo muszą wygrać to spotkanie. Tak po prawdzie to też nic wielkiego Ukraina nie pokazuje w tych eliminacjach. Co mieli wygrać to wygrali i to też skromnie po ciężkich spotkaniach, co mieli przegrać to też przegrali. Kadrowo no z pewnością Ukraińcy są mocniejsi a wszystko zależy od tego jak piłkarze poradzą sobie z presją dzisiejszego meczu. Ja spodziewam się, że Kosowo postawi trudne warunki i Ukraińcom nie będzie tutaj tak łatwo jak pokazują to kursy. Zobaczymy, ja postanowiłem tutaj zagrać mega niespodziankę. Będzie ciężko żeby typ wszedł ale jakiś płomyk nadziei tutaj jest.
⛔100
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - European Masters 2017
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie:
Judd Trump - Mark Allen
Typ: Mark Allen - Over 0.5 Centuries
Kurs: 2,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Trump broni tutaj tytułu, ale żeby przywiózł wielką formę to raczej nie można tego powiedzieć. Z O’Donnellem męczarnie i ratowanie wyniki z 1-3, wczoraj z Gilbertem też daleko do komfortowej wygranej. Dlatego wynik dla mnie otwarta sprawa i wolę się skupić na brejkach bo tam widzę value w Allenie. Irlandczyk na razie punktuje grubo, w każdym meczu setka (145, 141, 110), w tym najwyższy brejk turnieju. Trump w kratkę, z Duffym mizeria, potem 2 setki z O’Donnellem i wczoraj znowu bez szału. Allen ma smykałkę do budowania brejków, umie to robić pod presją wyniku co już pokazał w tym tygodniu 2 razy w ten sposób odwracając wynik meczu. Myślę, że w takich okolicznościach nie ma powodu żeby faworyzować Anglika w tym elemencie gry, poza tym trudno grać przeciwko wyższemu brejkowi gracza, który wbija najwyższego brejka turnieju.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅166
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosowo - Ukraina
Typ: handicap 2:0 - typ 10
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kosowo to jedna z najbardziej niedocenionych reprezentacji, nie należą oni może do europejskiej czołówki, ale na tle drużyn takich jak Luksemburg, Andora, Liechtenstein, Wyspy Owcze czy Mołdawia - prezentuje się naprawdę bardzo solidnie. Oczywiście faworytem spotkania jest jak najbardziej Ukraina, ale Kosowo na pewno nie odpuści, co pokazała choćby zacięta rywalizacja z Chorwacją i wymęczone 1-0 drużyny Chorwatów.
Ostatni mecz Ukrainy z Kosowem zakończył się rezultatem 0-3, ale 2 gole padły dopiero po 80 minucie i należy zaznaczyć, że w 2 połowie to drużyna Kosowa wyglądała lepiej.
Nie można wykluczyć także gola dla Kosowa, który tak naprawdę zagwarantowałby trafiony typ.
W skrócie - Ukraina nie wygra 0:3 / 1:4 / 0:4 itp.
✅68
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Superpuchar Polski, kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chemik Police (-1,5 seta) - Budowlani Łódź
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: 1xBET
Analiza:

Witam, prócz meczów kwalifikacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej już dziś rozpoczynamy sezon ligowy w siatkówce kobiet, zaczynamy ten sezon od meczu w Superpucharze. Dziś troszkę zaryzykuję i postawię na taki kursik i jest On moim zdaniem wielce prawdopodobny, już tłumaczę dlaczego...
Chemik niekwestionowany Mistrz Polski od paru lat najlepsza drużyna w Polsce i szczerze wątpię aby w tej kwestii się cokolwiek zmieniło. Tylko, że jest to dopiero początek sezonu, przypomnę, że niedawno bo niecały tydzień temu zakończyły się Mistrzostwa Europy gdzie Serbki grały z Holenderkami w finale i nie bez przyczyny o tym mówię, bo w Chemiku gra aż 6 zawodniczek, które grały na mistrzostwach i dopiero w środę przybyły do klubu... i miały tylko 2 dni na przygotowanie się do meczu co jest moim zdaniem mało prawdopodobne aby były na 100% przygotowane. Zmęczenie po mistrzostwach na pewno zrobi swoje i tak naprawdę nie wiadomo czy te zawodniczki zagrają całe spotkanie o ile w ogóle zagrają. Aż 4 zawodniczki Chemika zagrały w finale więc miały naprawdę bardzo mało czasu na odpoczynek. Dodatkowo dziś trener Chemika nie będzie wspierał zespołu.
Jeśli chodzi o Budowlane to zespół został wzmocniony przed sezonem, w klubie zostały zakontraktowane 5 zawodniczek - A. Witkowska, A. Kąkolewska, H. Cutura, E. Polak i J. Piotrowska. Więc mają ciekawy zespół.
W poprzednim sezonie obie ekipy grały aż 5 razy i tylko raz Łódź wygrały 3:1 resztę spotkań przegrały.
Jeśli chodzi o typ, to bardziej stawiam przeciwko Chemikowi bo mają naprawdę spore problemy przed tym spotkaniem. Mam nadzieję, że Budowlane wykorzystają tę okazję i powalczą o Superpuchar.
Przypomnę, że mecz jest w Dąbrowie więc żadna drużyna nie jest faworyzowana graniem u siebie.
Powodzenia
✅200
 
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Dania 1 liga
Godzina: 19:45
Spotkanie:
Rungsted - Herlev Eagles
Typ: over 5,5
Kurs: 1,42
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Duńska ekstraliga w hokeja. Dla mnie typ mimo małego kursu prawdopodobny. Grają dobrze spisujacy się gospodarze (4 pozycja) z przedostatnią druzyną z tabeli. Po meczach h2h widać że Rungsted ma patent na słaby Herlev i to patent w ładowaniu sporej liczby bramek - co mecz to srogie baty dla Orłów. Myślę że dzisiaj będzie podobnie i tradycji stanie się zadość tym bardziej, że forma obydwu zespołów różna. Rungsted ostatnio 6-0 z Fredrihshawn z którymi Herlev dostało przed chwilą 3-7. Bez komentarza. Over 5,5 mam nadzieje wejdzie ale już over 6,5 zkolei nie jestem tak do końca pewien. ???? A jak bedzie to pozyjemy i zobaczymy????
⛔100
 
A 0

andrew1995

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Superpuchar Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Police - Łódź
Typ: 3:0
Kurs: 2.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: wczorajsze rogi wypadły znakomicie i kolejny typ na plus! Na dziś rozglądając się w ofercie i widząc jak każdy rzuca się na eliminacje MŚ proponuje siatkówkę kobiet i mecz o superpuchar Polski. Zmierzy się mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski Chemik Police oraz v-ce Mistrz, oraz finalista Pucharu Polski. Bezsprzecznie dwie najlepsze drużyny sezonu. Kieruje się w stronę hegemona w naszej ojczyźnie. Chemik po raz 3 z rzędu sięgnie po tytuł. Zdecydowanie zespół mocniejszy finansowo,a co za tym idzie kadrowo, organy na parkietach krajowych jak i ogólnopolskich, mają w składzie niesamowita na mistrzostwach Europy Malwine Smarzek, która po gorszej końcówce sezonu, w nowym rozpoczyna chyba drogę ku dużej karierze, w dodatku bardzo dobra środkowa mistrzyni Europy Stefania Veljikovic, a mocnych zawodniczna moje dziś zniszczą rywaliki. 3:0 i będę zadowolony, powodzenia zipy!
PS. Za literówki przepraszam, pisane z telefonu.
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria - Serbia

Typ: Poniżej 3,5 bramki i X2
Kurs: 1,63
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Dzisiaj kursy na faworytów meczy eliminacyjnych nie przekraczają 1,2 oprócz 3 ciekawych spotkań. Osobiście postanowiłem zająć się meczem Serbii z głównym nastawieniem na over/under bramkowy (kolega wyżej typował Serbie, pozdrawiam ;)).
Sytuacja obu ekip diametralnie się różni, jednak motywację do spotkania mają podobną. Serbia jest już jedną nogą na mistrzostwach, ponieważ mają 4 punkty więcej od drugiej Walii i oprócz meczu z Austrią, czeka ich przechadzka u siebie z Gruzją, która w dotychczasowych meczach ugrała 0-5-3. Austria natomiast ma 5 punktów straty do drugiego miejsca, jednak w ostatnim meczu zagra ze sobą Walia z Irlandią, która jest na trzecim miejscu, więc któraś z ekip wywiezie punkty ;).
W meczach u siebie Austria wywalczyła 1-2-1 z bilansem bramkowym 5:4, co daje średnio 2,3 bramki na mecz. Bilans ten zawyża otwarte spotkanie z Walią, kiedy Austria musiała walczyć, które skończyło się 2:2.
Serbia w meczach wyjazdowych jeszcze nie przegrała zachowując bilans 3-1-0 i tracą zaledwie 2 bramki a strzelając 8. Widać, że chłodno podchodzą do tych spotkań, ponieważ nawet dużo słabszej Mołdawii strzelili tylko 3 bramki. Średnia bramek wyjazdowych również w granicach 2,5.
Moim zdaniem linia na ten mecz to czyste 2,5, dlatego under 3,5 biorę w ciemno i uważam, że mecz zakończy się wynikiem 1:1, bądź 2:1 dla którejś z ekip. Patrząc na grę Serbii i dotychczasowy bilans na eliminacjach 5-3-0 uważam, że nie przegrają tego spotkania. Powodzenia ⚽⚽⚽!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom