>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.10.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina 20:00
Spotkanie : Emmen - Cambuur
Typ : Wygra Cambuur i poniżej 3,5 gola
Kurs : 3.4
Jak dla mnie jeden z pewniejszych typów w rozgrywkach 2 ligi holenderskiej na dziś. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę , że trzy ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły sie wynikiem 1-0 dla Cambuur. Składy wyrównane jednak to Cambuur jest bardziej doświadczoną drużyną która jeszcze nie tak dawno grała w 1 lidze. Ostatnie pojedynki również przemawiają za Cambuur. Gdy ta drużyna się postara może wygrać z każdym na tym poziomie rozgrywek. Liczę na skuteczność ich napastnika Barto. Dużo bramek nie powinno paść dziś w Holandii kijowa pogoda a Emmen to drużyna defensywna , która jednak popełnia błędy. Myśle że Cambuur to wykorzysta. Wejdzie?? Daj reputkę!
Zły zapis (Brak podanego bukmachera)
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja- Islandia
Typ: over 4,5 żółtej kartki
Kurs: 2,06
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Jedni i drudzy z szansami na awans. Nikt tu nogi nie będzie odstawiał. Zapewne kości będą trzeszczały. Spodziewam się dużej ilości fauli.
Islandczycy w trochę lepszej sytuacji od gospodarzy. Mają dwa punkty przewagi. Przewiduję że to Turcy rzucą się do ataku od pierwszej minuty. Pozwoli to na grę z kontry Islandczykom, a przy szybkich kontratakach łatwo o faul i zarobienie kartki. Poza tym im dłużej wynik będzie utrzymywał się remisowy to głowy, szczególnie tureckie, będą się grzały.
W ostatnim meczu pomiędzy drużynami sędzia pokazał 4 żółte kartki, ale mecz nie miał takiego obciążenia gatunkowego W meczu tym odnotowano 35 fauli(wydaje mi się że to dość sporo).
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Szymon Marciniak, który w ekstraklasie ma średnią 4,4 żk na mecz. Natomiast w eliminacjach do MŚ prowadził 4 spotkania w których pokazał w sumie 10 żółtych kartek. Ostatnia statystyka nie napawa wielkim optymizmem ale liczę na to że stawka spotkania zrobi swoje. Powodzenia.
⛔100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania-Albania
Typ: Isco strzeli gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przeglądając ofertę nic szczególnego, co nie było jeszcze podane, nie wpadło mi w oko, więc spróbuje wytypować strzelca bramki. Według mnie bramkę dzisiaj zdobędzie Isco. Na pewno jest to świetny zawodnik, który potrafi strzelić gola w każdym momencie meczu.W eliminacjach po 5 goli mają Morata i Diego Costa. Dzisiaj nie zagrają Morata ma kontuzję, a Costa dobrze wiemy w jakiej znajduje się sytuacji. Na pewno brak Moraty jest dużym osłabieniem bo był w dobrej formie, no i ktoś musi pociągnąć grę Hiszpanii. Spodziewam się raczej spokojnego prowadzenia meczu przez Hiszpanów i strzelenia kilku bramek. Myślę, że przynajmniej jedna z nich będzie autorstwa Isco. Strzelił on już 4 bramki w eliminacjach, z czego 3 w ostatnich 2 meczach (2 z Włochami i 1 z Liechtensteinem). W ostatnim meczu w Realu również potrafił pokonać bramkarza, a nawet zrobił to dwukrotnie. Mam nadzieje, że dzisiaj podtrzyma dobrą passę i zobaczymy ładnego gola w jego wykonaniu. Powodzenia
✅110
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej,Czechy
Godzina 18:00
Spotkanie : Pardubice - Olomouc
Typ : Peter Quenneville strzeli
Kurs : 5.50
Buk: fortuna
W dzisiejszym spotkaniu powinniśmy zobaczyć sporo bramek. Po stronie gospodarzy spodziewam się trafienia Kanadyjczyka. Gra w drugim napadzie z Rolinkiem i Bojko. Przyszedł do Pardubic z Aalborg Pirates, gdzie w 52 spotkaniach strzelił 31 goli i miał 23 asysty. Miał być sporym wzmocnieniem w Pardubicach. To doświadczony napastnik,który po aklimatyzacji z początku sezonu powinien zacząć się rozkręcać. Jest spora szansa na jego trafienie, jeśli zobaczymy ofensywne spotkanie
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria - Serbia
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Efortuna
Analiza:
Jedno z ciekawszych spotkań w dzisiejszych kwalifikacjach bardzo zachęcił mnie kurs przyjemny do grania, otóż Serbia najlepiej grająca na wyjazdach drużyna z grupy 8:2 3-1-0 jeśli wygra ten mecz będzie miała zapewniony awans do następnej rundy turnieju bez względu na wyniki pozostałych meczy za pewne będą chcieli to zrobić dzisiaj. Austria przeciwnik nie jest szczególnie trudny do pokonania na własnym stadionie nie reprezentują nic wartego uwagi ale krwi mogą napsuć ostatni mecz tych drużyn skończył się wynikiem 3:2 dla Serbów. Uważam, że dzisiaj zobaczymy wygraną Serbii i powyżej 1,5 bramki. Powodzenia.
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania-Albania
Typ: over 4,5
Kurs: 3.10
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Hiszpania to zdecydowany faworyt tego spotkania, a bramki w ich meczach sypią się jak z worka. Grają u siebie to pierwszy atut, ostatnio 8:0 z Liechtensteinem, 3:0 z Włochami ( to nie jest taki łatwy przeciwnik jak Albania), oraz 4:1 z Izraelem i 4:0 z Macedonią. W 8 meczach zdobyli 32 bramki, a także stracili 3. Łącznie 35 bramek w 8 spotkaniach co daje srednią 4,4 gola w meczu. Życze szczęscia i powodzenia ???? !
⛔100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina :Piłka nożna : Kwalifikacje MŚ
Godzina : 20:45
Spotkanie: Austria - Serbia
Typ: Austria wygra 1 lub 2 połowę

Kurs: 2,30
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie Austrii z Serbią . Myślę , że Austriacy są w stanie wygrać dowolną połowę dlaczego ano dlatego , że mają w swoich szeregach wielu wspaniałych piłkarzy min. Sabitzer,Burgstaller,Alaba,Baumgartnlinger,Arnautovic i wielu innych którzy w piłke potrafią grać , sądzę ,że się nie poddadzą chociaż szanse na awans maja bardzo minimalne i są w stanie wygrać mecz a napewno jedną połowe . Co do Serbów to naprawdę idą w tych kwalifikacjach bardzo dobrze są na pierwszym miejscu w tabeli i do awansu brakuje im niewiele , grają dobra piłkę , strzelaja sporo bramek jednak grupy nie mają najsilniejszej i dzieki temu mogą zdobywać sporo punktów. Austriacy przed swoją publicznością bedą chcieli udowodnić ,że umieją grać i umieją wygrywać żeby nie zawieść swoich kibiców . Nie wiem czy padnie tu sporo bramek ale myślę ,że jedną połowe są w stanie wygrać jak nie całego meczu -kto wie ! Kurs zachęcający bo 2,30 . Powodzenia ! ⚽⚽⚽
✅130
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata-eleminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: turcja-islandia
Typ: turcja 2,5+ kartki
Kurs: 2.17
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,duzo typow zajetych wiec daje kartki,wyzej kolega swietnie opisal jak moze wygladac mecz-w 100% sie z nim zgadzam.w tabeli jest bardzo ciekawie,chorwacja z islandia maja po 16pkt,turcja z ukraina maja po 14 pkt.jak widac turcja ma mecz o wszystko i znajac historie meczow na tureckim terenie to pelne trybuny fanatycznych kibicow beda napedzac swoich pilkarzy do ataku od poczatku meczu.dla islandia nie bedzie miala wyboru i bedzie grala z kontry,a ze nie sa ogorkami i potrafia grac w pilke to gospodarza pozostanie przerywanie takich akcji bo nie moga pozwolic na strate gola-kazde takie przerywanie grozi kartka.szkoda ze unibet nie daje opcji powyzej 3,5 bo chetnie bym to obstawil i kursik bylby lepszy.uwazam ze na tureckim stadionie bedzie zolto,a nawet czerwono-bedzie grad kartek.pozdrawiam
✅117
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Macedonia
Typ:
Over 2,5 goli
Kurs: 1,53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiaj widzę jeden z fajniejszych typów według mnie. Kurs niezbyt zachęca ale według mnie typ bardzo pewny. Włosi awans z 1 miejsca już raczej nie możliwy dla nich. Porażka 0-3 z Hiszpanami przekreśliła ich raczej i został baraż, a więc tym bardziej trzeba powygrywać ostatnie mecze aby mieć spokojny awans właśnie w barażach. W pierwszym meczu było 3-2 dla Włoch. Macedonia ma 14 goli straconych ale także strzelonych 10 i potrafią strzelić jak widać najlepszym. Włosi 19 strzelonych i tylko 7 straconych. Ostatni mecz z Izraelem wygrali tylko 1-0 ale mieli sytuacji od groma i powinno być o wiele więcej. Myślę że tu wystarczy skuteczność bo sytuacje na pewno będą i 3 gole wpadną na luzaku. Być może nawet goście coś ustrzelą bo w 1 meczu pokazali że mają sposób na Buffona. Włosi znów u siebie, porażka z Hiszpanią była bolesna na pewno i nie tylko dla nich, przede wszystkim dla kibiców i według mnie będą chcieli chociaż w tym ostatnich meczach postrzelać i dać trochę emocji sowim kibicom. Na to liczę i raczej nie sądzę żeby zawiedli.
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Kwalifikacje MS-Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie:Irlandia-Mołdawia
Typ:2 drużyna strzeli gola-TAK
Kurs:3.10
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Nie wiem czemu Irlandczycy sa az tak faworyzowani,pewnie wygraja ale watpie by Mołdawianie byli tak słabi jak to widza bukmacherzy.Mołdawia nie ma nic do stracenia,Irlandia tym bardziej a nie sadze by ich gra obronna byla az tak spieta dzis wieczorem gdyz trzeba postawic na atak.Na pewno wyspiarze sa lepsi w kazdym elemencie ale strzelenie gola po kursie 3.1 dla przyjezdnych to duza przesada.W kazdym meczu Mołdawianie maja 2-3 szanse na strzelenie gola i czemu nie miali by dzis w takim meczu?Obie ekipy to nie wirtuozi futbolu wiec bedzie walka a w ferworze walki nie takie rzeczy sie widzialo.Mysle ze wynik bedzie 2-1 1-1,Handicap w strone Mołdawii tez jest kuszacy.Po takim kursie ten typ biore w ciemno,Irlandia nie jest az taka silna.Czas pokaze.Powodzenia.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Mołdawia
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Właśnie zakończył się mecz Walijczyków, którzy wygrali na wyjeździe 1-0 z Gruzją. Zapewne piłkarze i kibice Irlandii nie takiego wyniku oczekiwali. W tym momencie nie pozostaje im nic innego tylko wygrana aby jeszcze zachować szanse na awans na mundial. Matematycznie szanse mają nawet na 1 miejsce i bezpośredni awans ale to jeszcze zależy od dzisiejszego meczu Serbii.
W ostatniej kolejce Irlandczycy zmierzą się z Walią na wyjeździe i to może być mecz o 1 lub przynajmniej 2 miejsce w grupie, oczywiście jeżeli dzisiaj zgarną 3 punkty.
Także, dzisiaj taktyka może być tylko jedna, atak od pierwszych minut na bramkę gości, którzy obecnie
zamykają tabelę z ledwie zdobytymi 2 punktami.
Znając wyspiarski styl gry powinniśmy dzisiaj zobaczyć sporo wrzutek w pole karne Mołdawii i rzuty rożne powinny się tylko mnożyć.
Co do statystyk to one też nie wyglądają najgorzej, Irlandia u siebie:
5-4 Serbia
6-6 Austria
7-6 Walia
2-5 Gruzja (mała niespodzianka jeżeli chodzi o rożne gospodarzy)
Mołdawia na wyjeździe:
10-2 Serbia
13-2 Austria
3-5 Gruzja
5-0 Walia
Jak widać Serbia i Austria same potrafiły pokryć linię i liczę, że dzisiaj będzie podobnie jeżeli chodzi o drużynę Irlandii.
✅75
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania-Albania
Typ: Ramos strzeli gola
Kurs: 4.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Hiszpania jeszcze nie pewna pierwszego miejsca w grupie dlatego dziś musi walczyć i wygrać z Albania która bez szans na awans. Gospodarze mega skuteczni strzelili do tej pory 32gole a stracili tylko 3. Dziś liczę na bramkę ramosa który w tych eliminacjach ma narazie jedno trafienie . Albania gra ostro liczę na dużo fauli z 25- 40 metrów po których Hiszpanie będą wrzucać piłkę w 16-stke gdzie jak wiadomo Ramos i jego głowa nie mają sobie równych , tak samo rzuty rożne będą napewno w tym spotkaniu a piłkarz Realu zawsze czyha w polu karnym. Hiszpanie bez czołowych strzelców w dzisiejszym meczu dlatego wybrałem ramosa który dobrze czuje się przy stałych fragmentach a dziś będzie ich sporo.
Oby z fartem
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: E-sport CS:GO
godzina: 21:10
spotkanie: Envyus - Godsent
typ: Envyus(-0,5) handicap meczu
kurs: 2,19
bukmacher: LVBet
analiza:
Na początku śpieszę wyjasnić o co chodzi w podanym przeze mnie wyżej typie. Mianowicie mecz grany jest systemem z dwoma mapami, pierwszy mecz o 21:10, a drugi około 22:10. Envyus musi wygrać mapę swoją i mapę przeciwnika żeby typ był rozliczony jako wygrany. Pierwsza mapa to mapa Godsent czyli Cache, trudna mapa dla Francuzów i ulubiona mapa Godsent, druga to najlepsza mapa Envy, na której Szwedzi nie będą mieli nic do powiedzenia. Bardzo ważne będzie dobre wejście w mapę de_cache i właściwie tylko o ten mecz się martwię, bo inferno na pewno wpadnie na konto Francuzów. Aimowo zdecydowanie lepsi są gracze, na których stawiam, taktycznie ciężko powiedzieć co obie ekipy pokażą. Na pewno jest to ważny turniej dla wszystkich zespołów, a więc nie ma co trzymać taktyki na potem. Envy pokazało, że jak im na czymś zależy to idą po to jak po swoje, czyt. 3 wygrane w kwalifikacjach do IEMa w Oakland, pokonali Fnatic, Mousesports i North, by potem oddać mecz Turkom w SI-League, czyli turniej, który był dla nich nieistotny. Dzisiaj będzie mobilizacja i jeśli każdy z zawodników się należycie przyłoży to różnica klas między zawodnikami będzie widoczna i Envyus wygra spotkanie 2-0.
✅119
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Challenger Campinas, Brazylia
Godzina: 23:30
Spotkanie: Renzo Olivo - Daniel Munoz-De La Nava
Typ: Daniel Munoz-De La Nava
Kurs: 2,05
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Faworytem tego spotkania jest Olivo zczym sie zupelnie niezgadzam.
Olivo jest faworytem ztego wzgledu ze chyba jest sporo punktow i miejsc w rankingu przed Munoza .
Olivo zajmmuje 135 miejsce natomiast .munoz 323 niby przepasc.
Wlasnie niby choc argetynczyk zaliczyl niedawno dwa turnieje ATP gdzie niewypadl dobrze to gral w challengerach tez jakos bezrewelacjii na ostanie 10 pojedynkow 5 porazek zaliczyl. Natomiast hiszpan grajacy przedewszytkim futrusy ale z powodzeniem na 10 spotkan przegral tylko jedno wie jest wdobrej formie.
Za Munozem wedlug mnie przemawia bilans bezposrednich pojedynkow gdzie prowadzi 2:1.
I jeszcze aututem hiszpana powinna byc nawierzchnia gdzie lepiej sie czuje niz argentyczyk.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom