>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.11.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 6. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:45
Spotkanie: Pau-Orthez - Dijon
Typ: Dijon
Kurs: 4.30
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ten mecz upatrzyłem sobie już pare ładnych dni temu. Nie jestem jakimś wielkim znawcą basketu, ale akurat to spotkanie przeanalizowałem dość dokładnie i widzę duże prawdopodobieństwo na powodzenie tego typu. Według mnie występuje tu duże value i spróbuję udowodnić dlaczego akurat goście mieliby wygrać w tym meczu.
1. W ostatnich latach mecze tych drużyn były niezwykle zacięte. Rok temu Dijon przegrał na wyjeździe tylko 8 punktami, do przerwy przegrywając ledwo 1 punktem.
2. W ostatnim czasie oba te zespoły zagrały na wyjeździe z Gravelines-Dunkerque. 16.10 Pau-Orthez przegrał 8 punktami, natomiast nieco wcześniej bo 26.09 Dijon wygrał z tą drużyną 10 punktami. Wobec tego faktu, dlaczego Dijon nie miałby teraz wygrać z Pau-Orthez?
Dla jasności dodam jeszcze, że Pau-Orthez po 7 kolejkach ma 5 zwycięstw i 2 porazki, natomiast Dijon 4 wygrane i 3 przegrane mecze w tej lidze. Broń Boże nikogo na siłę nie namawiam do obstawienia w ten sposób tego meczu, ale wg mnie istnieją na to przesłanki i warto spróbować. Powodzenia!
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
yscyplina: Hokej na lodzie - Stany ZJednoczone, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens
Typ: Chicago Blackhawks
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Typ na noc. Każdy z Nas pewnie lubi ten moment kiedy wstajemy rano i sprawdzamy jak tam nocne typy i kwota na koncie. Tej nocy stawiam na Czarne Jastrzębie. To jedna z moich ulubionych ekip w NHL. Kanadyjczycy ostatnio w lepszej formie, ale to drużyna z Chicago wygrała 8 na 10 meczy z drużyną z Montrealu. Dziś wygra 6cio-krotny zdobywca pucharu Stanleya.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Orlando Magic : Boston Celtics
Typ: powyżej 206,5
Kurs: 1.70
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Typuje w tym spotkaniu powyżej 206,5 punktów w meczu, ponieważ są to aktualnie jedne z najlepiej prezentujących się drużyn w Konferencji Wschodniej NBA.
Ostatnie 5 meczy Orlando Magic u siebie:

- 83:105⛔
- 114:87✅
- 125:121✅
- 116:109✅
- 106:113⛔
Jak widać ostatni mecz u siebie z Chicago Bulls im nie wyszedł.. ale nie sądzę, żeby zagrali drugi pod rzad tak słabo.
Ostatnie 5 meczy Boston Celtics na wyjeździe:
- 94:101✅
- 90:96✅
- 89:96✅
- 92:102✅
-102:99⛔
Jak widać dużo rzucają. 108 113 tyle rzucali też w dwóch ostatnich meczach u siebie.
Myślę, że będzie to pojedynek kosz za kosz. Jeżeli Boston wygra utrzyma pierwszą pozycję w lidze. Zaś Orlando Magic zajmujący 3 pozycję po odniesieniu zwycięstwa bardzo zbliży się do Bostończyków????
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Houston-Utah
Typ: Houston -8.5
Kurs 2.28
Buk Fortuna
Analiza: Będzie to 11 spotkanie dla gospodarzy i 10 dla zespołu przyjezdnych , gospodarze na chwilę obecną są wiceliderem w Konferencji Zachodniej z dorobkiem 7 zwycięstw oraz 3 porażek na swoim koncie, wygrali swoje 2 poprzednie spotkania a wcześniej zanotowali 2 porażki, teraz wydaję mi się że ich gra idzie w coraz lepszym kierunku i powinni zacząć punktować, tym bardziej iż ich rywalem w tym spotkaniu będzie drużyna Utah Jazz, która w swojej hali radzi sobie wyśmienicie,ale na wyjazdach przegrywa wszystko, do tej pory zagrała 3 spotkania wyjazdowe , przegrała każde z nich , ekipa gospodarzy natomiast zaliczyła dwie domowe wpadki z rzędu i teraz na pewno ma coś do udowodnienia swoim kibicom , którzy pewnie będą tym razem chcieli zobaczyć wygraną swoich pupili. Myślę że jest to jak najbardziej realne ponieważ w poprzednich spotkaniach widać było zwyżkę formy ekipy przyjezdnych , rzucili ekipom New York Knicks, oraz Atlanty Hawks po 119 punktów tracąc sporo mniej , były to ich pewne zwycięstwa, myślę że w tej potyczce również spokojnie można postawić na pewną wygraną zespołu Houston, z racji tego iż Utah Jazz nie rzuca dużo punktów na wyjazdach , ja poszedłbym w tym meczu również w kierunku undera, myślę że taki under 202.5 punktu jest jak najbardziej realny, pewniejsze wydaję się jednak moim zdaniem Handi.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Regionalliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Schweinfurt - Norymberga II
Typ: 2
Kurs: 4.7
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na jutro wyhaczylem wydaje mi sie calkiem fajne spotkanie ????
Dwie sasiadujace ze soba druzyny w lidze
4 Schweinfurt 32 pkt 32:22
3 Norymberga II 32 pkt 42:30
Lecz patrzac na forme z ostatnich meczy to wlasnie Norymberga wychodzi na faworyta tego meczu poniewaz w 5 ostatnich spotkaniach strzelili 12:2 13 pkt :eek:
Schweinfurt 7:5 8 pkt
Kurs kuszacy, forma z ostatnich meczy za Norymberga takze warto sprobowac ;)
Mysle ze do jutra kursy na to spotkanie moga sie znacznie wyrownac.
Takze grac pobierac wygrywac ????
⛔100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie:Kazań - Niżny Nowogród
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: LVbet
Analiza:
W ponedelnik pogramy KHL. Mimo że kursy podskoczyły ja idę pod prąd. Stawiam na Kazań , drugą drużynę konferencji wschodu , która po tygodniowej przerwie wraca do gry .W 5 ostatnich meczach zdobyła 10 pkt z różnicą bramek 10-6 . Na własnym lodzie statystyki są jeszcze lepsze bo na 5 ostatnich meczy 4 zwycięstwa i jedna porażka po dogrywce , a bramki 18-6. Kiedy kazań odpoczywał Niżny Novgorod rozegrał 2 mecze (gra co drugi dzień) ,oba przegrał .Ostatnie ich wyjazdowe wygrane to ze Slovanem, Dynemem Rygą (najgorsze drużyny ich konferencji) oraz Dynamem Moskwa, która po dobrym początku sezonu złapała niezłej zadyszki.
P.S więcej kasy w puli to więcej userów typuje ???? . już parę typów mi sprzątnięto .
⛔100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: NY Islanders - Colorado
Typ: over 5.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Kolejne mecze przed nami. Dziś w nocy tylko 3 mecze. Moją uwagę przykuł mecz w Barclays Center pomiędzy Islanders, a Colorado Avalanche. Mecz drużyn które mają bilans overów dodatni. Islanders 4-1 u siebie, 8-5 w całym sezonie podobnie jak Colorado (8-5)
Widzę to spotkanie z gatunku tych w których pada sporo goli. Liczba goli jaka mnie interesuje dziś to minimum 6. Bet podobny do nocnego starcia w Winnipeg ktory poszedł po mojej myśli.
Dzisiaj gram to samo w meczu drużyn z środka tabel swoich konferencji. Już wyjaśniam wszystko.
W bramce Wyspiarzy Thomas Greiss. Samo to nazwisko oznacza over. Dodatkowo Thomas ma statystki (2-2-1) średnią 3.69 GAA i .898 obronionych strzałów. Warto wspomnieć, że po meczu z Minnesotą Niemiec stracił status 1st goalie kosztem Czecha Halaka i jest teraz jego backup&#39;em.
Trener &quot;Lawin&quot; posyła dziś do bramki ściągnięto przed sezonem z Anaheim Jonathana Berniera. 29-latek draftowany w 2006 roku legitymuje się bilansem (2-2-0) średnią 3.03 GAA i .906 obronionych strzałów.
Jak widać, suma średnich obu bramkarzy daje nam ten przysłowiowy &quot;over 5.5&quot; a mając w składzie jeszcze w kapitalnej formie Tavaresa (13 meczy 13 goli 5 asyst) to over w tym meczu powinien być pokryty w 60 minutach. Warto jeszcze odnotować kilka trendów na ten mecz:
The total has gone OVER in 5 of NY Islanders&#39;s last 5 games
The total has gone OVER in 5 of Colorado&#39;s last 5 games
The total has gone OVER in 5 of Colorado&#39;s last 5 games when playing on the road against NY Islanders
The total has gone OVER in 5 of NY Islanders&#39;s last 6 games at home

✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks
- Montreal Canadiens
Typ: Chicago Blackhawks i powyżej 5.5 gola
Kurs: 3.65
Bukmacher: forBet
Analiza:

Typ podobny jak zaprezentował już kolega wyżej, jednak dorzucam do tego wyniku jeszcze łączną sumę goli powyżej 5. Zarówno jedna jak i druga drużyna trzeba przyznać, że jak na razie średnio sobie radzi w tym sezonie i zajmują odległe pozycje w tabelach. Chicago Blackhawks pozycja 10 w konferencji zachodniej z 8 wygranymi meczami (z czego jeden po dogrywce) oraz z 7 przegranymi (z czego 2 po dogrywce). Montreal Canadiens natomiast miejsce 14 w konferencji wschodniej z 5 wygranymi (2 po dogrywce) i 9 przegranymi (1 po dogrywce). Więc po pierwsze statystyki początku sezonu przemawiają za drużyną z Chicago. Po drugie przewaga roli gospodarza również przemawia za drużyną z Chicago. Po trzecie statystyki bezpośrednich pojedynków tych drużyn jasno wskazują na gospodarzy, którzy to od 3 lat zawsze wygrywają. Stawiam tutaj na wygraną Chicago Blackhawks i łączną liczbę goli powyżej 5. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Orlando Magic : Boston Celtics
Typ: Boston
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Boston po porażkach z Cleveland i Millwaukee wygrał wszystkie 7 meczów, w tym 4 wyjazdowe.
Nowy nabytek Irving czuje się w nowym otoczeniu coraz lepiej. Pokazuje, że warto było oddać w zamian
kilku wartościowych zawodników, aby mieć lidera. Zwłaszcza wyjazdowa wygrana z Oklahoma zrobiła na mnie wrażenie,
bo przecież wzmocnili się przed sezonem gwiazdą Paulem Georgem z Indiany. Pojechali też solidne Miami i Milwaukee, gdzie szaleje Greak Freak czyli Antetokounmpo.
Orlando ma dobry bilans, wygrali 6 spotkań, ale po dobrej serii i m.in wygranymi z Grizzlies i Pelikans dostali ostatnio mocno z beznadziejnym Chicago aż 83-105.
Na liderów wyrastają Fournier i Aaron Gordon, którzy byli liderami w punktach w ostatnicj meczach, ale to nie są zawodnicy, którzy mogliby powstrzymać Boston od wygranej.
H2H to 7 ostatnich wygranych Bostonu. Teraz z pewnością też to wezmą, pytanie iloma punktami.
Ja gram spokojnie, czysty win.
Dla odważnych handi. Pobierać
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawiercie - Czarni Radom
Typ: Czarni Radom
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Czarni Radom pokazali się z bardzo dobrej strony w meczu u siebie z czołoeym zespołem naszej ligi Skra Bełchatów wygrywając pierwsze dwa sety bardzo pewnie a następnie mimo bardzo wyrownanego meczu odnieśli porażke dopiero w tie-breaku. Kolejny mecz to porażka w 3 setach z aktualnym Mistrzem Polski ZAKSĄ. Łatwe zwycięstwo w 3 setach z Bielskiem.Walka z Kielcami przegrana także po tie-breaku i przegrana w czterech setach z rewelacja mozna tak powiedziec jak narazie druzyna Espadonu. Myśle ze po ostatnim meczu ze Skra co prawda przegranym ale ogladałem cały mecz i widać było w grze Czarnych bardzo dużo pozytywów. Skra przez pierwsze dwa sety była po prostu bezradna.
Jeśli chodzi o beniaminka to ostatnie dwa spotkania bardzo dobre wykonaniu Zawiercia zwyciestwo z Olsztynem w tie-breaku i porazka z Cuprum w tie-breku.Nastepne spotkania to same gładkie porazki co prawda z czołowymi zespolami ale jednak porażki.Zawiercie z meczu na mecz wyglada coraz lepiej ale myślę że kadrowo zespół z Radomia jest lepszy niż przedstawiają to kursy. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅90
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / USA-NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Washington Wizards
Typ: Toronto (-13,5) win
Kurs: 3,20
Bukmacher:
fortuna
Witam,
W pierwszej chwili zastanawiałem się czy nie grać czegoś w stronę Wizards, tak trochę na przełamanie, jednak raczej w tym meczu nie zagra najwieksza gwiazda zespołu ze stolicy, Wall.
Jeśli Wizards przegrywają z Suns czy LAL mając w składzie Walla, to nie widzę cienia szansy na wygraną Raptromi w Toronto.
Jego nieobecność jeszcze nie potwierdzona, jednakże zakładam że tak będzie.
Raptorzy bardzo mocni, w szczegolnosci przed własną publicznością.
Dla mnie Czarodzieje bez szans przy braku Walla, zaryzykuję i pobieram najwyzsze handi.
POWODZENIA ????
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Washington Wizards
Typ: 1 (-4.5 handicup)
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie chcę mi się już czekać do ostatniej chwili, ale na ten moment podana jest informacja że nie zagra John Wall....także tutaj moja analiza powinna się skończyć. Jeżeli ktoś nie wie o czym piszę to w zasadzie nigdy nie oglądał meczu NBA. Jest to kluczowy gracz, główny asystent i także często pierwszy punktujący także ogromna strata dla przyjezdnych. Jest coś z ramieniem, raczej nie potrwa to długo ale na ten moment asystent drużyny napisał że bardzo wątpliwe żeby wystąpił dzisiaj. Dodatkowo Toronto to topowa ekipa na wschodzie, playoffy to minimum dla tego klubu, cele są na pewno wyższe. Brak jakiś kontuzji, wracają po wielu wyjazdach w tym z Utah z którymi wygrali także bardzo pozytywny prognostyk, Jazz-mani bardzo dobrze bronią a po mimo tego dali sobie wrzucić 109 pkt. Jeszcze gospodarze dobrze grają w domu narazie dwie miazgi, dzisiaj na bank ruszą na osłabionych rywali.
Powtórzony typ
⛔100
 
A 47

amico47

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.Bialorus
Godzina: 15:30
Spotkanie: T.Zhodino - BATE Borisov
Typ: Połowa z większą ilością bramek: 2
Kurs: 2.06
Bukmacher: Milenium
Analiza:
W ubogiej ofercie na jutro znalazłem małą &quot;perełkę&quot; w egzotycznej dla nas lidze pełnej typowej &quot;kopaniny&quot;. Zajmujący obecnie 3 miejsce, ale ciągle walczące o kolejnego mistrza i kasę z LEU Bate gra z 7ym Zhodino. Spotkanie napewno będzie bardzo zacięte, bo gospodarze nie zwykli przegrywać u siebie i wygrana mocno zbliży ich do czołowej 3ki, zaś Bate na wyjeździe traci bramkę średnio co drugi mecz, będą chcieli się &quot;odkuć&quot; po przegranej wysokiej z Koln w LEU i utrzymać się w walce o fotel lidera. Do tego ostatnio między tymi drużynami było 0:0, a taki wynik rzadko się między nimi zdarza.
Trochę statystyk: Zhodino u siebie 6:6:1 bramki 18:10 do przerwy w 13 meczach 6:5, czyli w 1 połowie 11 bramek w drugiej 17 Bate na wyjeździe 8:two:3 bramki 24:7 w pierwszej połowie 11:1, czyli w pierwszej 12 bramek w drugiej 19.
Przewiduje, że goście początkowo rzucą się, ale bez skutku do ataku, potem będzie wzajemne &quot;badanie się&quot;. W drugiej połowie wkradnie się zmęczenie zrobi się więcej miejsca do kontr i ktoś strzeli przewiduje wynik 0:1.
Narazie 3 moje próby z kursami około 2-4 weszły jak w masło i oby tak dalej proponuje postawić za drobne, bo liga białoruska wiadomo wszystko może się zdarzyć decyduje często fart, roztargnienie.
⛔100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: San Antonio - Phoenix
Typ: Phoenix (+8,5) handi
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Nie ma się zbytnio co rozpisywać. San Antonio to już nie ta sama drużyna, Phoenix szały nie robi ale umie napsuć krwi. W ostatnich 5 meczach u siebie Spursi nie wygrali większą różnicą niż 8 pkt stąd ten handicap na Słońca. Myślałem nad underem w tym meczu ale ten kurs mnie skusił. Powodzenia i pozdrawiam ????
Kiepska analiza
⛔100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Perugia - Avellino
Typ: 1 połowa / wynik końcowy - Perugia / Perugia
Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam. Pod lupę biorę spotkanie zaplecza włoskiej ekstraklasy. Perugia w tamtym roku właściwie otarła się o awans do Serie A, zajęli 4 miejsce a później w play-offach w półfinale ulegli drużynie Benevento. Aspiracje oraz determinacja są by awansować w tym roku i co więcej skład też jest niczego sobie. Sezon rozpoczęli fantastycznie - zwycięstwo z Frosinone(obecny lider), zwycięstwo z Parmą(legendą powracającą do sławy), zwycięstwo z Pescarą(spadkowiczem z serie A) . Po 6 spotkaniach mieli na koncie 13 pkt i nagle ciach jak obuch w skroń 5 kolejnych porażek i ostatnio remis, niewątpliwie trzeba to nazwać kryzysem formy. Tak więc kiedy jak nie jutro powrócić na właściwy tor? Grają u siebie, przeciwnik mało wymagający - mecze wyjazdowe Avellino to 5 porażek i 1 wygrana. Ja wierzę w przełamanie gospodarzy bo jest to naprawdę dobra drużyna, która na bank w tym roku powalczy o baraże a takie mecze u siebie z takimi przeciwnikami trzeba wygrywać i cisnąć od samego początku. Stawiam 1 lub 2:0 do przerwy a wynik końcowy 3:0. Bezpieczniej polecam czystą 1 za 1.85
POWODZENIA!!!

⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens
Typ: suma goli w każdej tercji powyżej 1,5 - TAK
Kurs: 4,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Już zostały podane dwa typy na ten mecz. Jeden z nich to był typ na over i zgadzam się, tu powinno być dużo bramek. Ja zdecydowałem się podać typ na to, że w każdej tercji będą przynajmniej dwie bramki. Teoretycznie jest to trudne zadanie, ale wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Montreal Canadiens by zauważyć, że niekoniecznie aż takie trudne. W czterech ostatnich meczach drużyny Montreal Canadiens było powyżej 1,5 bramki w każdej tercji. To nie jest przypadek. Montreal Canadiens po prostu ma fatalną defensywę w tym sezonie i naprawdę skuteczny atak. Oglądałem ich mecz z Winnipeg Jets. Canadiens bombardowali ich bramkę, ale jak tylko oddali na chwilę inicjatywę, to było bardzo gorąco pod ich bramką. Widać, że mają ogromne braki w defensywie. Możliwe, że zobaczymy podobny mecz jak ten z Winnipeg Jets i że w każdej tercji będzie powyżej 1,5 bramki.
⛔100
 
jakwuj 41

jakwuj

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Litwa LKL
Godzina : 16
Spotkanie : Kedainiai Nevezis - Alytaus Dzukija
Typ: 2
Kurs:3.65
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Na poniedziałek wybrałem mecz koszykówki ligi litewskiej pomiędzy siódmą drużyną (Nevezis) a plasującą się jedno miejsce wyżej (Alytaus Dzukija). W przeciwieństwie do bukmacherów ja widzę duże prawdopodobieństwo że goście tego spotkania mają szanse na wygraną w tym pojedynku. A to dlatego ponieważ dotychczasowe zawody tych drużyn były bardzo wyrównane z czego sześć ostatnich wygrali przyjezdni tego meczu. Drugim czynnikiem który przekonuje mnie do tego typu jest liczba spotkań jakie obydwie druzyny rozegrały w ostatnim czasie. Dla gospodarzy będzie to czwarty pojedynek w przeciągu dziesięciu dni natomiast goście ostatni mecz rozegrali 29 października. I ostatni argument który przemawia do mnie to, to że drużyna Nevezis za dwa dni gra ważne spotkanie w Europa Cup które może decydować o dalszym być albo nie być tego teamu w tych rozgrywkach. Także dla mnie wszystkie znaki na niebie wskazują ze przyjezdni wygrają jutrzejsze zawody.
✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Spotkanie: Minnesota Timberwolves vs Charlotte Hornets
Godzina:two:00
Typ: Minnesota Timberwolves -5,5 handicap
Kurs:1,89
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na ciężki teren Minnesota przyjedza dziś typowy zespół swojego boiska Charlotte w składzie ze swoim najlepszym gwiazdorem Kemba Walkerem. Hornets jedne zwycięstwo póki co w tym sezonie na obcym parkiecie i twierdzę, że dziś to się nie zmieni i przegrają spotkanie wiecej niż 6 punktami. Po drugiej stronie doświadczenie powiązane z młodością, gwiazdy takie jak Butler,KAT, Wiggins nie pozwolą sobie na porażkę z takim średniakiem na swoim boisku jakim jest Charlotte. Trzymam kciuki ????
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie:New York Knicks - Indiana Pacers
Godzina:01:30
Typ: Indiana Pacers
Kurs:2.01
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Do Madison Square Garden przyjeżdża Indiana (5Win-4Loss) na mecz z NYK(4W-4L). Indiane widziałem ostatnio w meczu z Cleveland i muszę przyznać, że zrobili na mnie super wrażenie. Pacers mają wiele opcji do zdobywania pkt. Z drużyną Kawalerzystów nie szło najlepszemu strzelcowi, czyli Oladipo więc ciężar zdobywania pkt wzięli na siebie Young i Collison. W ostatnim meczu z 76ers Oladipo już trafiał wykręcając wynik 31pkt (pomimo porażki). Takiego komfortu nie mają w Nowym Jorku gdzie CAŁY zespół ciągnie jeden gość - Kristaps Porzingis. Co prawda jest to przeeegość, który wykręca średnio 29pkt na mecz, ale jednak jest tylko człowiekiem. Każdemu czasem przytrafia się słabszy dzień. Tak jak w meczu z Houston gdzie Łotysz rzucił &quot;tylko&quot; 19pkt przez co jego zespół dostał łomot 22 oczkami. Co więcej na rotoworld pojawiła się informacja, że jego występ jest zagrożony z powodu bólu lewej kostki. Ostatecznie zagra, ale w każdej plotce jest jakieś ziarenko prawdy, więc jakiś problem (mniejszy lub większy) chyba ma. Mnie to zachęciło, aby pójść w stronę Pacersów.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom