>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.11.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
lukash 63

lukash

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka PLK M.
Godzina: 19:00
Spotkanie: Asseco Gdynia - GTK Gliwice
Typ: Asseco Gdynia -6.5

Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Analiza:

Dzisiaj o 19:00 na trójmiejskim parkiecie utytułowany zespół Asserów Gdynia będzie podejmował gości z Gliwic. Goście ostatnie miejsce w tabeli z bardzo słaby bilansem, gospodarze natomiast dość dobra 9 pozycja w ligowej tabeli, a co najważniejsze całkiem przyzwoita gra. Asseco na swoim terenie jest zawsze groźne. Pokazało to nie raz w przeszłości grając czy to w lidze czy w europejskich rozgrywkach. Tym bardziej łatwo powinni poradzić sobie oni z naprawdę słabo grającym zespołem GTK Gliwice. Co więcej goście przyjadą bez jednego ze swoich najważniejszych graczy - Lukas Palyza. GTK Gliwice w swoich ostatnich 5 meczach notowali 4 porażki i to jakie porażki : - 10 pkt Czarni Słupsk - 34 Turów Zgorzelec - 22 pkt Rosa Radom - 6 pkt Miasto Szkła Krosno. Jak widać różnice punktowe bardzo duże. Dlatego uważam, że 7 punktów powinno być pokryte bez problemu. Oprócz tego jedno zwycięstwo z Legią Warszawa., które tak naprawdę nic nie powinno zmienić. Chcąc grać w czołowej 8 i walczyć o mistrzostwo Asseco takie mecze musi wygrywać i uważam, ze dzisiaj tak będzie.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Perugia - Avellino
Typ: Avellino strzeli pierwszy i przegra
Kurs: 10.25

Bukmacher: forBet
Analiza:
Marnie rozpocząłem ten miesiąc, liczę dzisiaj na poprawę. Oferta uboga, jak to w poniedziałki bywa. Liczę na ustrzelenie wysokiego kursu. Przykuł moją uwagę mecz włoskiej Serie B. 16 w tabeli Perugia spotyka się z 13 w tabeli Avelino. Nie ukrywam, że najważniejszym aspektem który brałem pod uwagę są pojedynki bezpośrednie. Drużyny te na przestrzeni ostatnich lat dwukrotnie ze sobą łamały, do przerwy wygrywało do przerwy Avelino, a na koniec wygrywała Perugia. Chcę ograniczyć ryzyko i gram zamiast łamaka taki oto typ, gdyby jednak do przerwy trafił się jakiś remis. Przejdźmy do innych statystyk. Gospodarze w ostatnich 5 meczach 4 krotnie pierwsi tracili bramkę. Co prawda nie wygrywali później tych spotkań, ale Avelino jest drużyną w ich zasięgu. Goście natomiast w ostatnich 5 meczach 3 krotnie pierwsi strzelali bramkę, a 2 z nich później przegrali. Jak widać grają lepiej pierwsze połowy.Perugia u siebie potrafiła wygrać nawet z mocnym Frosinone. Liczę, że Avelino strzeli jako pierwsze bramkę, a później ten mecz przegra. Typ trochę ryzykowny, ale kto nie ryzykuje nie pije szampana. Polecam też zagrać wygraną Avelino do przerwy, a na koniec meczu Perugię po kosmicznym kursie 20.00.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja , Ligue 2
Godzina: 20 : 45
Spotkanie: Le Havre - Reims
Typ: REMIS
Kurs: 3.15
Bukmacher: forbet
Analiza:

Początek tego miesiąca jest dla mnie fatalny jak i moich zwolenników.... żeby się odbić naprawdę dzisiaj wycisnąłem max na analizy mimo ubogiej oferty.. ale właśnie ta ubogość pozwala na głębszą analizę... Ciekawie zapowiada się spotkanie zamykające 14 kolejkę francuskiej ligue 2.. Pierw zacznę od gospodarzy i bardzo ważnego argumentu - od 3 marca tego roku nie przegrali swojego meczu czyli można powiedzieć , że drużyna z Havre jest swojego rodzaju twierdzą i ciężko jest u nie zdobyć 3 punkty. W historii spotkań u siebie z Reims , Le Havre może pochwalić się bardzo dobrym bilansem - 4 zwycięstwa , 3 remisy i 0 porażek, także dla Reims to bardzo trudny teren. Aktualnie oba zespoły znajdują się na bardzo dobrych miejscach w tabeli - Reims jest liderem ligi natomiast Le Havre jest siódme ze stratą 7 pkt. do Reims.. Mecz myślę będzie bardzo wyrównany - obie drużyny są jednymi z najmniej tracących bramek w lidze , Reims straciło ich najmniej w lidze - tylko 9 natomiast Le Havre 12.. także nie dużo gorzej. Myślę , że mecz będzie bardzo wyrównany, dla Reims zdobycie 1 pkt. na tym terenie myślę , będzie sukcesem a z tego względu , że tracą najmniej bramek w tej lidze to Le Havre również raczej ciężko będzie im ograć taką obronę jaką aktualnie posiada lider tej ligi.. obrońcy Reims to rosłe prawie dwumetrowe chłopy rzecz jasna afrykańskiego pochodzenia , ciężko się gra przeciwko takim wieżowcom.. Ostatni argument za tym, żeby zagrać remis to jest fakt , że Reims w tym sezonie co ciekawe nie remisowało.. - kiedyś to musi nastąpić !! Wejdzie? Zostaw reputkę ! Powodzenia !
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael 2 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: H.Nazareth vs Hapoel Afula
Typ: remis
Kurs: 3,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy dwoma zespolami bedacymi , po 9 kolejkach, w strefie spadkowej.
Typuja tutaj remis , poniewaz mysle, ze to bedzie trudny , pelne walki , wyrownane spotkanie.
Faworytem bukmacherow sa gospodarze , ale wg. mnie oba zespoly sa na podobnym poziomie.
Oba zespoly przegrywaja z druzynami lepszymi z czolowki . Z klubami slabymi remisuja lub wygrywaja. Ostatnio gospodarze pokonali 3-2 Maccabi Herzylia ,ale jest to najslabszy zespol ligi.
Goscie na pewno beda walczyli w tym meczu , przegrali ostatni mecz 1-2 , ale glownie z powodu czerwonej kartki.Na wyjazdach spisuja sie calkiem dobrze , nie przegrywaja.
Napastnik gospodarzy -Julio Cesar dostal czerwona kartke w ostatnim meczu , wiec ich sila ofensywna bedzie oslabiona .
✅224
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Słowacja 1 liga kobiet
Godzina: 17:30
Spotkanie: Poprad - G.A. Koszyce
Typ: G.A. Koszyce -33,5 pkt handi
Kurs: 1,86

Bukmacher: LvBet
Analiza:
Linia od rana idzie do góry...było na poziomie 29,5, teraz jest 33,5. Linia wysoka ale czego oczekiwać kiedy gra mistrz ligi, który teraz na bilans 7-0, z drużyną lokalnych juniorek. W ten weekend Koszyce zgodnie z moimi przewidywaniami rozprawiły się z Czajkami (2 siła ligi) wygrywając 14 punktami. Zrobiły to grając bez Zirkovej i amerykanki Morris. Dziś nawet bez tych zaqwodniczek powinno pójść łatwo i przyjemnie. Ostatnie mecze tych drużyn to prawdziwe deklasacje. Koszyce wygrywały 89-41 (29 października 2017), 88-41, 105-29 !!!!!, 92-38!!!!!. Miazga. W tym sezonie drużyna z Koszyc swoje mecze wygrywa róznicą blisko 40 punktów, a pamiętajmy że tą średnią zaniżają mecze z Czajkami i Ruzemborokiem, jedynymi drużynami które w tej lidze trzymają jakikolwiek poziom.
⛔100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna, Superliga
Godzina: 23:05
Spotkanie: Patronato - Newells Old Boys

Typ: Remis
Kurs:
3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, 8 kolejka ligi argentyńskiej.Gospodarze 16 miejsce, 10 punktów stosunek bramek 8-9. Natomiast goście 21 pozycja 8 punktów stosunek bramek 5-5. Kursy na zwycięstwo obu ekip przedstawiają się mniej więcej po równo, delikatnym faworytem według bukmacherów jest Newells. Obie ekipy zarówno w tym, jak i tamtym sezonie strzelały mało goli i prezentują podobny poziom i głównie na tym bazuje ten typ. Rzadko kiedy Patronato lub Newells wygrywają lub przegrywają więcej niż 1 bramką. Dodatkowo ostatnie 2 mecze tych drużyn zakończyły się remisem 1:1. Generalnie widze value w tym typie, choć nie jakieś zbytnio duże dlatego nie radzę grać dużej stawki. Powodzenia ????
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy BBL
Godzina:19:00
Spotkanie:
Bamberg-Gottingen
Typ: Wygra Bamberg - 20,5 pkt
Kurs: 2,7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek dwóch drużyn o zgoła innych ambicjach. Gospodarz po sabszym początku sezonu wydaje sie być na fali wznoszącej. Wygrana w eurolidze na trudnym terenie w Belgradzie napewno podniosło morale i pewność zespołu. No i pora piąć sie w tabeli BBL góry. Myśle że od początku to bedzie mecz pod ich dyktando. Gottingen choć ostatnio wygląda nie najgorzej to z zdrużynami o podobnym potencjale przegrywał wysoko( Bonn, Ulm ) Mimo ze w porównaniu z poprzednim sezonem skład Bamberg sie lekko osłabił to nie zapomnieli jak wysoko wygrywać. Na wlasnym terenie jeszcze z Gottingen nie przegrali. Dzis podtrzymaja tą passe i wygraja wyraźnie. Jeśli pomogłem zostaw reputkę☺???? Oczywiście można spróbować z mniejszym handi ale do odważnych świat należy. Powodzenia.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 19:00
Spotkanie: Asseco Gdynia - GTK Gliwice
Typ: Asseco Gdynia -14.5
Kurs: 3.30
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Widziałem we wcześniejszych postach, że 2 osoby dziś grają Asseco z handicapem jednak dość delikatną linie. Ja oczywiście idę na całośc i wybieram maksymalny możliwy handicap - czyli zwycięstwo gospodarzy min. 15 punktami. Dlaczego tak ? GTK Gliwice hmm jakby to powiedzieć, raczej najgorsza drużyna w TBL. W zasadzie nie prezentują niczego ciekawego, dodatkowo brak własnej hali do Grudnia nie motywuje ich do osiągania dobrych wyników, bo grają w zasadzie sami dla siebie. Mimo wygranej w ostatniej kolejce z Legią to dziś nad morzem szykuje się ostre lanie. Ekipa Asseco wypoczęta, każdy zawodnik! dobrze przygotowany i z wielkim głodem podchodzą do dzisiejszego spotkania. Czuć w tej drużynie świetną atmosfere i każdy z polskich chłopaków czeka na następny mecz. Ważnym aspektem w drużynie Asseco Gdynii jest atmosfera poza boiskiem, zawodnicy często się spotykają, spędzają czas nie tylko na parkiecie, ale też w &quot; życiu prywatnym &quot;. We wcześniejszej analizie wspomniałem, że w Gdynii są pieniądze, są wszystkie potrzebne rzeczy do grania dobrej koszykówki. To się potwierdza po wynikach, bo jak widać dzisiejsi gospodarze radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach bardzo dobrze ( 4-1 ). Powiem tyle - dziś możemy zobaczyć koncertową grę dwóch zawodników, a jakich to zobaczą Państwo po statystykach na koniec spotkania. Miejscowy center kończy z duble-duble, a może nawet coś więcej? ???? Wygrana Asseco Gdynii 15pkt? Szanse 98% ! :cool:
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie - Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sodertalje - Bjorkloven
Typ: Sodertalje/ +5.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: fortuna

Mecz za chwilkę, szybko napiszę jak to widzę.
Znajdująca się na 10 pozycji ekipa gospodarzy staje przed ogromną szansą na przeskoczenie swojego sąsiada w tabeli, gdyż ekipa gości jest oczko wyżej z przewagą zaledwie 2 punktów. Cała tabela szwedzkiego zaplecza jest dość mocno spłaszczona, gdyż między 5 a 12 pozycją jest zaledwie 6 punktów różnicy. H2H korzystniejsze dla ekipy gości i to oni w tym sezonie już raz pokonali Sodertalje. Trzeba jednak wspomnieć o aktualnej formie, a nie historii spotkań i tutaj z kolei miażdżąca przewaga właśnie Sodertalje. Jeśli wziąć pod uwagę tylko formę, to są oni aktualnie wiceliderem tabeli w 6 ostatnich meczach aż 5 razy zwyciężając (należy też zauważyć, że to wszystkie zwycięstwa tej drużyny w tym sezonie). Ekipa gości w tym elemencie znajduje się na drugim biegunie tabeli w 6 ostatnich spotkaniach zwyciężając ledwie raz. Tak więc po koszmarnym starcie jaki zanotowała drużyna Sodertalje,kiedy to zamykała tabelę i po 6 kolejkach na swoim koncie miała 6 porażek, stopniowo poprawia swoją pozycję w tabeli, choć ostatnie miejsce opuściła dopiero w 12 serii gier. Zupełnie odwrotnie wygląda sytuacja Bjorkloven, którzy zanotowali świetny start i po 5 kolejce nawet przewodzili całej stawce. Od tamtej pory zespół jednak zaczął radzić sobie coraz gorzej i już w następnej serii gier ustąpił miejsca na czele tabeli i do dziś nie udało się go odzyskać (choć przez chwilę byli jeszcze wiceliderem, ale ostatnia koszmarna seria zepchnęła ich w efekcie aż na 9 pozycję). Wydaje mi się, że forma będzie miała dziś decydujące znaczenie. Obie ekipy potrafią strzelić sporo bramek, ale także nie są najmocniejszymi ekipami jeśli chodzi o defensywę, stąd oczekuję otwartego spotkania i wielu szans na pokonanie bramkarzy. Wydaje mi się, że linia 5.5 ma szansę zostać przekroczona. Czy tak będzie, przekonamy się już wkrótce bo mecz za około 15 minut
Pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: helsingborg-aranas
Typ: aranas i 53.5+ w meczu
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,analiza bedzie krotka bo z czasem krucho.typuje mecz zespolow z dola tabeli,rozegraly po 10 spotkan-beniaminek z helsingborga wygral tylko jeden i to z zespolem nie najwyzszych lotow-zajmuja przedostatnia lokate.aranas wygral cztery i ostatnio z ystads bardzo dobra druzyna.stawiam na gosci poniewaz licze ze ostatnia wygrana doda im skrzydel w dzisiejszym meczu,w tej rundzie juz z gospodarzami wygrali 32-24 i jeszcze historia przemawia za nimi.dodalem znowu bramki ale dzis nie jestem do nich przekonany jak w pozostalym meczach ktore typowalem(bramki wchodzily ale zespoly dawaly ciala) ale kursik winduje ostro w gore i zacheca mnie to do zaryzykowania.pozdrawiam
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia 1 liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Juventus Bucuresti - Poli Timisoara
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,9
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam, dzisiaj bardzo słaba oferta , a mój typ na dzisiaj przegapiłem, wiec zagram na btts w Rumunii .
Gospodarze, najsłabsza drużyna w lidze podejmuje 9 zespół. Jak widać nie ma tu zdecydowanego faworyta, nawet u bukmacherów. Gospodarze grają słabo, tylko jedno zwyciestwo, 5 remisów i 10 porażek, ostatnio jednak wygrali 2-1 z Sepsi. Goście natomiast po kilku porażkach, wygrali swoje ostatnie spotkanie z mocniejszą Astrą.
Obie drużyny spotkały się w 4 kolejce ligi i padł wynik 2-1 dla gospodarzy - Poli Timisoara.
Dzisiaj jednak Juventus gra u siebie i na pewno jest w stanie strzelic bramke, a może nawet pokusić sie o 3pkt ?
Myśle , ze ponownie może paść wynik 1-2.. i dla odważnych polecam over 2,5 , po kursie 2,25 ! Ja jednak licze tu na btts po kursie 1,9 !
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia 1 liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Juventus Bucuresti - Poli Timisoara
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj na tapete wybieram mecz ligi Rumunskiej Juve Bucuresti z Poli Timisoara ostatnia druzyna ligi czyli beniaminek ligi podejmuje na własnym stadionie sredniaka mozna tak powiedziec ekipe Poli chcac awansowac do górnej czesci tabeli goscie muszą to spotkanie wygrac.Gospodarze w tym sezonie wygrali tylko raz i mam nadzieje ze punkty pojada do gosci po niezbyt ciekawym meczu mój typ to skromne 0-1
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; NIEMCY: 2. Bundesliga - Kolejka 13
Spotkanie: Nurnberg - Ingolstadt
06.11.2017 20:30
Typ: 1 i BTS
Kurs: 4,40
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie w 2 Bundeslidze pomiędzy zespołami Nurnberg i Ingolstadt. Gospodarze z dorobkiem 22 punktów plasują się na 4 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 17 oczek i zajmują 9 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować trzy zwycięstwa i dwie porażki. Zespół Ingolstadt natomiast zanotował trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę .Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Zwycięstwo gospodarzy pozwoli im utrzymać się w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo Nurnberg 2:1
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nurnberg - Ingolstadt
Typ: powyżej 9,5 rożnych
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Na zakończenie kolejki w 2 bundeslidze czeka nas mecz pomiędzy 4 w tabeli drużyną z Nurnberga a 9 Ingolstadtem. Drużyna gości jeszcze w poprzednim sezonie występowała w I Bundeslidze, teraz próbuje wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej ale wyniki jak na razie na kolana nie powalają.
Gospodarze po spadku z Bundesligi najbliżej awansu byli w sezonie 2015/2016 gdy zakończyli rozgrywki na 3 miejscu ale nie dali rady w barażu drużynie z Frankfurtu.
Aby nie tracić kontaktu z czołówką gospodarze muszą u siebie koniecznie wygrywać, goście też zapewne chcieliby jak najszybciej wrócić do Bundesligi.
Spodziewam się dzisiaj ciekawego, szybkiego spotkania w wykonaniu obu drużyn dążących do zwycięstwa.
Na ostatnie 5 spotkań u siebie Nurnberg notował odpowiednio 4, 6, 4, 6 i 6 rożnych, z kolei drużyna Ingolstadt w 5 ostatnich meczach wyjazdowych notowała 5, 4, 4, 4 i 6 rożnych.
Ostatnim spotkanie na poziomie 2 Bundesligi pomiędzy tymi drużynami miało miejsce w sezonie 2014/2015 gdzie w rożnych skończyło się na bardzo wysokim wyniku 21 (9 - 12(.
Liczę dzisiaj na podobny scenariusz i sporo rożnych w końcowym rozrachunku.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom