>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.12.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto-Monaco
Typ: 1 połowa (remis=zwrot) Monaco wygra

Kurs: 4.75
Bukmacher: Milenium
Analiza:

Widzę, że jeszcze nikt w typach dnia nie brał się za ten mecz, więc będę pierwszy. Moim zdaniem kurs na takie zdarzenie jest mocno zawyżony. Ktoś powie, że Monaco nie gra o nic, a Porto gra o wyjście z grupy. Po części to prawda że Monaco o nic nie gra, ale myślę, że Francuzi nie pozwolą sobie na kolejną kompromitację, bo i tak już sporo ich zaliczyli. To jest liga mistrzów i tu nie ma takiego odpuszczania meczy. Nawet jak wyjdzie drugi skład to myślę, że powinni walczyć. Porto żeby nie oglądać się na RB Lipsk musi ten mecz wygrać. Co sprawia, że gospodarze na pewno będą musieli się otworzyć. Liczę na to, że Monaco wyjdzie z jakąś udaną kontrą i będzie wygrywało do przerwy. Nie mówie, że Francuzi wygrają całe spotkanie, bo o to będzie ciężko, ale ich prowadzenie do przerwy wcale mnie nie zdziwi. Dobre w tym typie jest też to, że przy remisie do przerwy mamy zwrot.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 19

ponczinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szachtar Donieck - Manchester City

Typ: BTS
Kurs: 1.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Na dziś proponuję spotkanie w Charkowie. Jak wszyscy wiemy, Manchester ma zapewniony awans z pierwszego miejsca, za to Szachtarowi wystarczy punkt, aby awansować do fazy pucharowej. City osłabione, zapewniony awans, niebawem derby Manchesteru. Ok, ale to nie znaczy, że odpuszczą spotkanie, wg mnie będą walczyć, aby zakończyć grupę z sześcioma spotkaniami wygranymi i nawet gdyby wyszła druga jedenastka, to i tak spokojnie są w stanie ustrzelić minimum jednego gola. Z drugiej strony Szachtar, w lidze przewaga 4 pkt&#39;ów nad Dynamem, które ma jeden mecz zaległy, w LM u siebie dwa zwycięstwa, 2:1 z Napoli, 3:1 z Feyenoord&#39;em, więc problemów ze strzelaniem nie ma. Na pewno nie będą grali na remis, a informacje na bieżąco z Holandii, gdzie wg mnie szybko obejmie prowadzenie Napoli, sprawią, że Ukraińcy będą chcieli tym bardziej zagrać ofensywnie i nie dać się zepchnąć graczom z Manchesteru do totalnej defensywy. Nie typuje wyniku, bo może być wg mnie śmiało w jedną, jak i drugą stronę, dlatego gram BTS w dubelku z L&#39;pool - Spartak, również BTS.
Po lepszym kursie polecam BTS/over 2.5 - fortuna@2.10
Pozdrawiam
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-Koszykówka -Eurocup
Godz-19.00
Spotkanie-Budonost P.-Hapoel J.
Typ-2 razem z dogrywką
Kurs-2.3
Bukmacher-Fortuna
Analiza
Witam ,na dzisiaj wybrałem mecz w Eurocup. Spotykaja się 2 drużyny o podobnym potencjale.Gospodarze mają bilans 3-3 a goście 2-4,ale Budonost ostatnie 3 mecze to 3 porażki,forma jakby spadkowa,z kolei Hapoel ostatnie 3 mecze to 2 zw i1 por.wygrali ostatni wyjazdowy mecz z Regginą.
Pierwszy ich mecz rozgrywany w Hapoelu wygrali goście,gdzie kurs na gospodarzy był w ok 1.15-1.2,nie wiem czy w tedy nie było jakies ustawki i teraz Budonost będzie musiał oddać pkt.
Uwazam że szanse są wyrównane ,dletego idę w kirunku gości po wyższym kursie.
A tak poza konkursem typ na sucho
Estudiantes-Venezia-2.
Powodzenia
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz
Typ: 1/ handicap -9,5 (wygrają Azoty różnicą co najmniej 10-ciu bramek)
Kurs: 1.87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przed nami mecz czołowej drużyny PGNiG Superligi ze średnio spisującym się beniaminkiem z Kalisza. Faworyt w tym meczu jest tylko jeden. Pytanie - iloma bramkami wygra? Ja twierdzę, że różnica będzie dość spora.
Gospodarze to od kilku lat trzecia siła w Polsce po ekipach z Płocka i Kielc. Aktualnie Azoty mają na koncie 35 pkt. i w tabeli zbiorczej zajmują 4 miejsce. Goście natomiast z dorobkiem 14-tu punktów zajmują 12 miejsce.
W obecnym sezonie Azoty na własnym parkiecie przegrały tylko raz i to z Wisłą Płock dopiero po rzutach karnych. Za to kaliszanie wygrali na wyjeździe tylko raz. Pozostałe mecze to porażki, w tym niedawna różnicą aż jedenastu trafień z najsłabszą wtedy w lidze Pogonią Szczecin.
Gospodarze w tym sezonie ogrywali kolejno Stal Mielec (różnicą + 9 bramek), Meble Elbląg (+11), Pogoń Szczecin (+11), Spójnię Elbląg (+15) i MMTS Kwidzyn (+9). Także uważam, że linia którą podałem może być jak najbardziej pokryta.
Co jeszcze przemawia za moim typem? Jeśli chodzi o mecze na własnym parkiecie to Azoty mają w tym momencie drugą defensywę w całej lidze. Mniej bramek na własnym parkiecie stracił tylko Kwidzyn, ale MMTS rozegrał jedno spotkanie mniej. Można więc domniemywać, że obrona z Puław jest w tej chwili najlepsza biorąc pod uwagę spotkania przed własną publicznością. Dlatego uważam, że kaliszanom będzie ciężko zdobywać bramki. Za to dzisiejsi goście tracą najwięcej bramek na wyjazdach w całej Superlidze. Co za tym idzie, mocna ekipa z Puław jest im w stanie rzucić dużo goli.
Kolejny fakt to następna kolejka ligowa. MKS Kalisz gra wtedy u siebie ze słabszą ekipą z Legionowa. Myślę, że dzisiaj beniaminek może się trochę oszczędzać, żeby w sobotę przed najliczniejszą publiką w lidze pokazać to co mają najlepszego. A muszą być wtedy w pełni sił bo z takimi ekipami jak Legionowo to zwycięstwa są wręcz obowiązkiem. Ostatni raz grali u siebie miesiąc temu, więc tym bardziej muszą się pokazać z dobrej strony. Azoty w weekend grają zaś z Vive, więc to dzisiaj gracze z Puław powinni się bardziej starać. Szczególnie, że zwycięzca w dzisiejszym spotkaniu otrzyma aż 4 punkty. Warto też dodać, że podopieczni Daniela Waszkiewicza wywalczyli ostatnio awans do fazy grupowej Pucharu EHF. Taka ekipa nie może się męczyć i nisko wygrywać z ligowymi średniakami.
⛔ 100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Klubowe MŚ
Godzina 18:00
Spotkanie : Al Jazira : Auckland
Typ : Obie strzelą / over 2.5 gola
Kurs : 2.50
Bukmacher : Totolotek
Dziś rozpoczyna się Turniej Klubowych MŚ , w pierwszym meczu zmierzą się Al Jazira z Auckland , gospodarze grają w tym turnieju tylko dzięki temu że są gospodarzami tego turnieju inaczej by ich w tym gronie nie było natomiast goście to tegoroczny zwycięzca Ligi Mistrzów OFC tak więc liczę że goście i w tym turnieju spróbują przejść przynajmniej tą rundę eliminacyjną , Auckland regularnie od paru lat występuje w tym turnieju i tak 13/14 przegrali z Raja Casablanka 2:1 . 14/15 po karnych przegrali z MOGHREB TÉTOUAN , 15/16 przegrali 2:0 z Sanf . Hiroshima 2:0 . 16/17 porażka 2:1 z Kashimą tak wiec do tej pory nie udało im się przejść tej pierwszej rundy dziś jednak liczę że powalczą , patrząc na to jak grają obie drużyny w ligach to niewątpliwie lepiej to wygląda u gosci którzy po 7 meczach mają bilans 5-1-1 no i bramki bo o te mi dziś chodzi a w lidze bilans br 26:6 , co do Jaziry to po 5 meczach 2-2-1 i br zaledwie 7:6 , wiem to liga ale ostatecznie liczę na bramki z obu stron i over 2.5 gola w meczu !
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20;45
Spotkanie: Lipsk - Besiktas
Typ: Gol Besiktasu w przedziale 1-72 min
Kurs: 2.24
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Pojedynek Besiktasu, który ma już zapewnione 1 miejsce w grupie z drużyną Lipska, który zawalczy o drugą lokatę z FC Porto.
Lipsk jest w gorszej sytuacji od Portugalczyków, ponieważ bilans bezpośrednich spotkań to 1-3 dla Porto i 3-2 dla Lipska, tak więc jeśli Porto wygra z Monaco (co wydaje się pewne), to Lipsk mógłby wygrać z Besiktasem i 5:0, które i tak nie dawałoby im awansu.
Besiktas jest w LM piekielnie mocny - w lidze radzą sobie gorzej, ale i tam ich minimalnym dorobkiem jest najczęściej remis czy minimum 1 zdobyty gol.
W tym meczu nie wykluczam wygranej Lipska, który niewątpliwie będzie mieć większą motywację, by odnieść sukces, jednak ich gra defensywna jest po prostu słaba - tracą dużo goli.
W tej edycji LM stracili 9 bramek (2 z Monaco, 2 z Besiktasem i 5 z Porto), co tylko potwierdza słabą dyspozycję obrony. Dodatkowo na niekorzyść Niemców działa fakt, że są zależni od wyniku w Portugalii, tak więc ewentualne wysokie prowadzenie Porto może nieco obniżyć loty piłkarzy Lipska.
Bezpieczniejszą alternatywą jest gol Besiktasu po kursie 1.76.
Przewiduje w tym meczu BTS&#39;a i minimalną wygraną Lipska.
✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - APOEL
Typ: Tottenham wygra i obie strzelą gola
Kurs: 2.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie wiem w jakim składzie zagra Tottenham, ale podejrzewam, że nie zagra kilku zawodników
z podstawowej 11-stki. Ostatnio zespół notuje zniżkę formy i nie zdołał wygrać w Premier League
od 4 meczów (2 remisy, 2 porażki). Co innego w LM, tu jeszcze nie przegrali. Nie sądzę, aby miało
to nastąpić właśnie dziś, choć w sporcie różnie bywa. Biorąc pod uwagę zniżkę formy, ewentualną
grę kilku rezerwowych i to, że APOEL walczy jeszcze o LE, możemy zobaczyć ciekawy mecz.
Ostatecznie uważam, że wygra zespół z Londynu, a bramki zobaczymy po obu stronach...
⛔ 100
 
A 17

adamjas30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20;45
Spotkanie: Lipsk - Besiktas
Typ: 3-way handicap, Besiktas 0-2
Kurs: 1.82
Bukmacher: U
nibet
Analiza: Witam, nie wiem jeszcze jakim składem wyjdzie dziś Besiktas ale nie wydaje mi się, że odpuszczą ten mecz i pokażą charakter jak na lidera grupy przystało. Typ głównie opieram na tym, że Besiktas ostatnio różnicą więcej niż dwóch goli przegrał w lipcu tego roku(mecz towarzyski). Do tego dochodzi wygrana z Galata 3-0 w ostaniej kolejce, która na pewno podnosi morale drużyny. W samej LM Besiktas stracił tylko 4 bramki w 5 spotkaniach, gdzie na samym początku nikt nie dawał im zbyt dużych szans na awans. Lipsk natomiast w ostatniej kolejce wysoka porażka w lidze. Gospodarze rzadko kiedy wygrywają dużą różnicą goli. Są faworytem w tym meczu jednak nie będą mieli łatwego spotkania. Stawiam tu na remis lub jednobramkowe zwycięstwo Lipska.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie : Feyenoord - Napoli
Typ: Napoli wygra i więcej rożnych
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Napoli &quot;must win&quot;, ale żeby zagrać w fazie pucharowej, to City musi dziś pokonać Szachtar. Czy tak się stanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy około godziny 23.
Napoli na papierze wygląda lepiej i muszą potwierdzić to na boisku. Stać ich na zwycięstwo, tak jak zrobili to w pierwszym meczu. Obecny mistrz Holandii zajmuje 5. miejsce i ich gra na pewno nie jest na tyle dobra co w poprzednim sezonie. Napoli zaś w ostatni weekend doznało pierwszej porażki. Mam nadzieję, że porażka zadziała na nich motywująco. W końcu stawką jest możliwość gry w fazie pucharowej. Holendrzy bez względu na wynik odpadają z rozgrywek. W lidze czeka ich spotkanie z Utrechtem i to na tym spotkaniu powinni się skupić, ponieważ oba zespoły dzieli jeden punkt. Porażka z Utrechtem oznacza spadek w ligowej tabeli, więc nie sądzę aby Feyenoord chciał gryźć dziś murawę.
Napoli nabija tych rzutów rożnych... Mając Insigne i Jorginho nie powinno to nikogo dziwić. Pierwszy mecz Napoli wygrało pewnie, więc dziś powinno być podobnie. Gospodarze nie grają o nic, a przyjezdni o awans.
⛔ 100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Under 3.5 kartki
Kurs: 1.81
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Sprawa prosta, poprzedni mecz drużyn - prestiż i walka o miejsca skutkowała faulami a co za tym idzie kartkami. Kartek było 5, trzy sztuki już po pierwszym golu, jedna z takowych za dyskusję.
W grupie wszystko rozstrzygnięte, Real w LM, BVB raczej w LE - biorąc pod uwagę wyższość sportową Tottenhamu nad APOELem, tak więc nie spodziewam się ostrego meczu bo nikt tu nie ma po co się zajeżdżać.
Klepiemy piłeczkę, BVB może trochę postraszy oglądając się na Totka.
Akcji spiskowych kto kiedy ma się wykartkować bo wszędzie taktycy i czyste konta na następne mecze, w tym wpisie nie są brane pod uwagę, słabo się zresztą to sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mecz sędziuje Pavel Kralovec - 3.99 średnia żółtek na mecz także też pasuje.
Oby wpadło coś do skarbonki z okazji Mikołajek.
✅ 81
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata Kobiet
Godzina: 20.30
Spotkanie: Brazylia - Dania

Typ: Dania -4,5 bramki
Kurs: 2.07
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Chociaż wielkim ekspertem piłki ręcznej nie jestem to wynalazłem ciekawy typ na dzisiejszy mecz na Mistrzostwach Świata w Niemczech. Zdecydowanymi faworytkami starcia są Dunki. Skandynawski szczypiorniak od zawsze cieszy się dużymi sukcesami- od lat w czołówce na turniejach tej rangi. W 2009 - 5 miejsce 2011-4, 2013 - 3. W 2015 roku Dunki były gospodyniami, apetyt na sukces wielki, ale skończyło się na minimalnej porażce w ćwierćfinale. Mistrzostwa w Niemczech zaczęły się fatalnie, bo od przegranej z Czarnogórą.. Trener na usprawiedliwienie swoich zawodniczek całą winę zrzucił na organizatora i na fatalne jedzenie przez, które jego zawodniczki były ospałe i ociężałe. Zmiana diety chyba pomogła ;), bo kolejne dwa mecze to deklasacja rywalek. 32-18 z Japonkami i 37-19 z Tunezyjkami. Mecz meczowi nie równy, ale dla porównania Brazylijki wygrały 1 golem z Tunezyjkami, a w starciu z Japonią zanotowały remis. Mecz z silniejszymi Rosjankami i porażka 8 bramkami. Brazylijki rzuciły w tym meczu zaledwie 16 goli :eek: Moim zdaniem Dunki grają na podobnym poziomie co sąsiadki zza naszej wschodniej granicy. Canarinhos ciężko wchodzą w mecz, zarówno z Japonią jak i Tunezją przegrywały 3 bramkami do przerwy. Uważam, że tu przewaga rywalek będzie tak znacząca, że nie uda im się wrócić do gry.. powodzenia
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie : FC Porto - As Monaco
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gości: ponad 0,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kolejny dzień z Ligą Mistrzów i zarazem ostatni z fazą grupową tej edycji. Dzisiaj z mojej strony wybór padł na mecz grupy G. Grupy, w której jesteśmy pewni dwóch rzeczy: z pierwszego miejsca awans zapewnił sobie turecki Besiktas oraz na wiosnę nie zobaczymy nawet w Lidze Europy mistrza Francji tj. As Monaco. Sam nie wiem, który fakt jest dla mnie większym zaskoczeniem. Monaco przeciętnie radzi sobie w ligowych rozgrywkach, ale chyba nikt nie przypuszczał, że tak słabo wypadną w europejskich pucharach. Ich bilans w lidze mistrzów to dwa remisy i trzy porażki a bilans bramkowy 4:11 wygląda tragicznie. Wydawałoby się, że mój typ powinien skierowany być raczej w drugą stronę ale już wyjaśniam. Po pierwsze dzisiaj w grupie G korespondencyjnie rywalizować ze sobą o drugie miejsce w tabeli będzie Porto z RB Lipskiem. Niemcy są o tyle w dobrej sytuacji, że grają z Besiktasem, który nawet w przypadku porażki wygra grupę więc możemy spodziewać się z ich strony nieco mniejszego zaangażowania. Wniosek jest zatem jeden Porto w meczu z Francuzami musi grać o pełną pulę i atakować od pierwszej minuty. Taki obrót spraw powinien umożliwić Monaco skuteczną grę z kontry. Ogromnym zaskoczeniem byłaby dla mnie ich dzisiejsza wygrana, ale kurs 1,83 jest kursem szalenie atrakcyjnym. Na chwilę obecną już wiemy, że największe gwiazdy zespołu jak Falcao czy Moutinho rozpoczną mecz na ławce rezerwowych, ale może to przynieść pozytywny skutek ponieważ szansę od pierwszej minuty dostaną inni moim zdaniem również ciekawi zawodnicy. Prawdopodobnie to jedna z nie licznych szans dla zmienników wyżej wymienionych gwiazd. Kapitanem zespołu ma być Kamil Glik więc i polski akcent w tym meczu jest dość wyraźny. Tak jak wyżej wspominałem, jedna bramka wydaje się być dosyć realna jak na zespół o takim potencjale. Z drugiej strony warto zauważyć, że Portugalczycy w ostatnich spotkaniach nie zawsze potrafili zachować czyste konto: po jednej bramce stracili w rywalizacjach z Aves oraz Besiktasem a dwie grając na własnym boisku z Portimonense.
✅ 83
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Puente Genil - La Rioja
Typ: La Rioja
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym miesiącu. W dniu dzisiejszym jest spora oferta i można znaleźć kilka niezwykle ciekawych spotkań, a jednym z nich chciałbym się z wami podzielić. Będzie to mecz pomiędzy w ostatnim czasie bardzo słabo spisującym się Puente Genil, a drużyną gości La Rioja, którzy można powiedzieć złapali drugi oddech. Zawsze uważałem, że La Rioja po Barcelonie w lidze hiszpańskiej jest drugim najsilniejszym zespołem ligi, jednak obecny sezon w ich wykonaniu jest bardzo słaby i można powiedzieć, że od pewnego czasu wrócili na dobre tory i systematycznie punktują swoich rywali. Drużyna ta zawsze stawiana jest w trójce najlepszych zespołów ligi. Pod lupę należy wziąć ubiegły sezon, który zakończyli na doskonałym trzecim miejscu. Obecnie po dwunastu kolejkach plasują się na dziewiątym miejscu, które nie przystoi zespołowi który ma olbrzymi potencjał. Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na gości, którzy grają w ostatnim czasie bardzo dobrze,nie rzucam też słów na wiatr bo miałem przyjemność kilka ostatnich meczy w ich wykonaniu zobaczyć i z taką grą Puente Genil może przegrać dzisiaj wysoko. Ostatnie wyniki napawają tylko optymizmem, gdyż wygrali z Puerto Sagunto 21:30, pokonali w dwu meczu rundy wstępnej do EHF mocny białoruski zespół SKA Minsk oraz w ostatnim meczu zremisowali z ligowym przeciętniakiem Huesca 28:28 gdzie większość meczu prowadzili grę i mieli sporą przewagę, jednak piłka ręczna jest nieobliczalnym sportem i końcowe minuty były na korzyść gości, którzy wyrwali remis. Fajnym alternatywnym zagraniem na ten mecz jest również opcja handicapu lub opcja na ilość rzuconych bramek. Myślę, że najwyższe linie jakie są dostępne -4,5 po kursie 3,85 jak i +30,5 po kursie 3,15 może zostać złamane, jednak kurs jest bardzo atrakcyjny i gram czystą dwójkę za większe pieniądze.
✅ 75
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Szachtar Donieck - Manchester City
Typ: X i BTS
Kurs: 4,0
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespołami Szachtara i Manchesteru CIty. Gospodarze z dorobkiem 9 punktów plasują się na 2 miejscu w tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać komplet 15 oczek i zajmują 1 pozycje. Dla drużyny gospodarzy jest to bardzo ważne spotkanie, ponieważ w przypadku porażki w tym meczu i zwycięstwa Napoli to gracze z Włoch uzyskają awans do dalszej fazy rozgrywek. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na spokojną grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Dla kilku zawodników gości będą to ważne zawody w kontekście uzyskania zaufania trenera i wywalczenia sobie miejsca w pierwszym składzie. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą atakować i nie stracą wiary co do awansu. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to bramkowy remis 1:1
⛔ 100
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie : Feyenoord - Napoli
Typ: Napoli powyżej 52,5% posiadania piłki
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Zarówno Napoli jak i Real są faworytami. Napoli walczy o awans i za wszelką cenę musi wygrać.Kurs w unibet wg mnie wysoki jak na próg posiadania piłki w obu meczach. Ostatnie 10 rozegranych spotkań w przypadku Napoli na wyjeździe to powyżej 60%. Real u siebie także.Oba zespoły grają bardzo ofensywnie i nie powinny mieć problemu z jego przekroczeniem.
✅ 60
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, 6. kolejka
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Spartak Moskwa
Typ: powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 4.40
Bukmacher: forBET
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Liverpoolem a Spartakiem Moskwa, faworytem i to zdecydowanym jest zespół gospodarzy, który aby utrzymac pierwsze miejsce w grupie musi pokonać gości, ponieważ w drugim meczu w tej grupie za pewne Sevilla pokona Maribor, ale goście z Moskwy również zachowali jeszcze szanse na awans, więc zapowiada się emocjonujące widowisko, Liverpool przyzwyczaił już nas, że w jego meczach jest wszystko bramki, zwroty akcji, rożnych i dzisiaj myślę, że wszystkie te elementy wystąpią , dodatkowo liczę także na kilka kartek, głównie ze strony Rosjan, którzy będą musieli powstrzymywać ofensywę z Liverpoolu, jedyne czego się obawiam, że typ może nie wejść to szybkie zdobycie 2-3 goli przez ekipę gospodarzy, chociaż wszyscy znają dziurawą defensywę Liverpoolu, udowodniła to ostatnio Sevilla, która ze stanu 0:3 wyciągnęła remis, więc uważam, że jeśli nie będzie kilku bramkowej przewagi to Spartak będzie dążył do zdobycia kompletu punktów, jeśli myśli o awansie do fazy pucharowej, a tak za pewne jest, więc myslę, że goście z Moskwy pokonają choć raz bramkarza gospodarzy, a Liverpool myśląc o wygranej będzie musiał strzelić minimum te 2 bramki, także szansa duża, jeśli chodzi o rożne to gospodarze są przysłowiową maszynką do ich nabijania i na dobrą sprawę praktycznie sami mogliby pokryć tą linię, w 5 dotychczasowych meczach Ligi Mistrzów ich śrenia to 9,6 RR na mecz, natomiast Spartak ma średnią tylko 1,6 RR na mecz w tej edycji LM, ale liczę, że stawka meczu i szansa na ich awans zmuszą ich do ofensywnej gry i że nabiją te kilka rożnych, myślę, że na 3-4 ich stać. Ostatnim aspektem są kartki i tu jak już wspomniałem liczę na przyjezdnych, na tą chwilę w tej edycji mają średnią 1,8 żk/mecz, a LFC 1,6 Zk/mecz, więc ze średnich wychodzi na styku, jednak tak jak już pisałem głownie liczę na stawkę meczu i oby jak najdłużej obie ekipy miały szansę na wyjście z grupy tym bardziej typ powinien wejść, a kurs zachęca. Powodzenia.
⛔ 100
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Feyenoord - Napoli
Typ: Over 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatnia kolejka fazy grupowej. W grupie F wiadomo tyle, że pierwsze miejsce zajmie Manchester City, a ostatni będzie Feyenoord. Holendrzy podejmują dzisiaj ekipę Napoli, która walczy o awans z CSKA. Warunkiem koniecznym dl awansu Włochów jest zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Bez tego nie mają nawet co marzyć o korzystnym rezultacie w Rosji (CSKA musi przegrać). Napoli musi zagrać ofensywnie. W dotychczasowych meczach grupowych ekipy z Neapolu, podany przeze mnie over został pokryty za każdym razem. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie. Feyenoord nie gra o nic, no może o pierwsze i ostatnie punkty w tej edycji, ale to nie oznacza, że położą się na boisku. W 5 wcześniejszych meczach grupowych Holendrów, mniej niż 3 bramki padły tylko raz, w ostatnim spotkaniu z City. Feyenoord stracił aż 13 bramek w tej edycji, więc obrona nie należy do ich najmocniejszych stron.
Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy kilka bramek. We wcześniejszych meczach tej grupy padało sporo goli, Napoli potrafi grać ofensywnie, są na 2 miejscu we Włoszech w liczbie strzelonych bramek (za Juventusem). Możemy być świadkami ciekawego spotkania i walki Włochów o awans do 1/8 finału.
Miłego oglądania i powodzenia!
✅ 65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom