>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 6 sierpnia 2010r. (Piątek)

Status
Zamknięty.
boltman 0

boltman

Użytkownik
Piłka nożna &gt; Holandia &gt; Eredivisie
Spotkanie: Roda Kerkrade - Twente Enschede
Typ: 2/2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Expekt

Analiza: O godzinie 20:45 dojdzie do pierwszego meczu w Eredivisie. Inauguracja sezonu odbędzie się na Parkstad Limburg Stadion. Gospodarze - Roda podejmie w siebie ubiegłorocznych mistrzów kraju. W roli zdecydowanego faworyta występują piłkarze z Enschede. W wyniku ruchu w oknie transferowym do Rody trafiło tylko trzech mocno przeciętnych graczy. Zaś szeregi Twente zasiliło aż 10 nowych zawodników. Bez wątpienia Michel Preud&#39;homme, trener Twente ma do dyspozycji szerszą kadrę, którą wzmocniło kilku dobrych zawodników w szczególności ligi belgijskiej. Piłkarze Twente nie zmarnowali okresu przygotowawczego do sezonu. Pokazali to ostatnio w pierwszym meczu o Superpuchar Holandii pokonując Ajax Amsterdam. Jestem przekonany, że Twente nie ma zamiaru nikomu odstąpić tytuł mistrza. Są w stanie powtórzyć osiągi z poprzedniego sezonu, gdyż są w dobrej formie.
Gospodarze do meczu przystąpią osłabieni brakiem Davy&#39;ego de Fauwa oraz Boldizsára Bodora. Kapitan drużyny jest zawieszony, zaś pomocnik nie jest w pełni sprawny fizycznie do tego meczu, gdyż ma drobne problemy zdrowotne.
Drużyny spotkają się po raz 37. w historii. Jak na ironię mogłoby się wydawać aż 19 zwycięstw zanotowała Roda, a Twente tylko 7. Należy tutaj zaznaczyć, że obecny zespół Twente to nie ten sam co w przeszłości. Struktura klubu diametralnie się zmieniła. Teraz jest to klub gotowy do potyczek z mocnymi zespołami europejskimi z najwyższej półki. Sądzę, że podopieczni Michel Preud&#39;homme będą chcieli jak najlepiej zacząć sezon, by pokazać rywalom na co ich stać oraz kibicom, że warto zainwestować w bilety na cały sezon.;) Oto mój typ. :spokodfhgfh:

⛔ 100
 
L 1,2K

luca_k

Użytkownik
Spotkanie: Dallas v Inter Milan
Typ: Dallas+1 goal
Kurs: 2.37
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Przede wszystkim jest to sparing. Benitez będąc jeszcze trenerem Liverpoolu zazwyczaj &#39;&#39;olewał&#39;&#39; takie spotkania. Wystawiał drugi skład, kazał grać w specyficzny sposób taktycznie. Ogólnie testował, sprawdzał i próbował różnych rozwiązań, nie przywiązując specjalnej uwagi do wyniku spotkania. Natomiast dla Dallas jest to najważniejszy mecz w historii klubu. Z pewnością będą walczyli ambitnie(czyt. odwrotnie do tego co zaprezentowały polskie zespoły na arenie międzynarodowej) Poza tym w odróżnieniu od Interu, Dallas jest w trakcie sezonu i przygotowanie fizyczne i wspópraca między formacjami będzie ich atutem. Podsumowując specjalnie bym się nie zdziwił wygraną Dallas lub remisem w tym sparingu.

✅ 137
 
yogus 0

yogus

Użytkownik
CONCACAF
Joe Public FC v Brujas [4.20]

10 minut przed meczem postanowiłem postawić zakład z dość dużym kursem na Brujas 4.20 (bet365) , kurs wydaje mi się dziwny , ponieważ w pierwszym meczu był większy kurs i to na Joe Public.
Oglądałem ten mecz i przyznam szczerze nie rozumiem czym się kierowali bukmacherzy dając taki kurs na Brujas.
W pierwszym meczu Brujas prowadził do doliczonego czasu w drugiej połowie 2:1 , Joe Public wyrównał w ostatniej minucie.
Przez cały mecz dominował Brujas , a drużyna Joe Public popełniała szkolne błędy i czasami tylko szczęście im pomagało.
W pierwszym meczu Brujas grało na terenie neutralnym więc myślę , że dlatego w pełni nie wykorzystali swoich umiejętności , oczywiście gra na swoim stadionie przy większości swoich kibicach to całkiem inna bajka.

Pozdrawiam

⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Spotkanie:GKS Bełchatów-Polonia Bytom
Typ:Ile padnie goli? Mniej niż 2,5
Kurs:1,60
Buk: Bwin
Analiza:


W meczu inaugurującym zmagania Ekstraklasy zmierzą sie GKS Bełchatów i Polonia Bytom.W ubiegłym sezonie zajęli odpowiednio 5 i 7 miejsce.Za faworyta uchodzi zespół GKS.Ja jednak spodziewam się dzisiaj wyrównanego starcia z niewielką ilością goli.Zespół GKS stracił trenera Rafała Ulatowskiego,którego zastąpił maciej Bartoszek.Również wielu graczy podstawowej jedenastki zdecydowało się opuścić klub.Są to m.in.Dariusz Pietrasiak,Jakub Tosik,Patryk Rachwał,którzy przeszli do Polonii Warszawa oraz Maciej Korzym i Mariusz Ujek.Kontrakt z Polonią Warszawa podpisał też najważniejszy zawodnik GKS Dawid Nowak.W efekcie tego przez pół roku będzie musiał trenować z Młodą Ekstraklasą.Z kolei w zespole ze Śląska także doszło do wielu zmian.Klub opuścili m.in.Wojciech Skaba,Jacek Kuranty,Adrian Klepczyński.Na ich m iejsce sprowadzona Marcina Juszczyka i Dariusza Jareckiego.Zespół z Bełchatowa przystąpi dziś do meczu bez lidera drugiej linii Mateusza Cetnarskiego. Dużym wzmocnieniem powinien być za to Marcin Żewłąkow,który powrócił do Polski.Jak więc widać ekipa GKS będzie pozbawiona praktycznie całej linii pomocy.Sam Żewłakow niczego nie zdziała.Polonia też nie strzela duzo bramek, dlatego zdecydowałem się na taki typ.

✅ 60
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie: Galway United - Sporting Fingal FC
Typ:na Sporting Fingal -0.25(Handicap Azjatycki)
Kurs:1,73
Bukmacher:bet365
Analiza:Z druzyny Galway wielu graczy odeszło (Flood, McBrien, O&#39;Donnell, Ryan Barry) i nie mają wartościowych zastępców. Inni są kontuzjowani lub niepewni gry (Steven Walsh, Sean Connor). Ostatnie wyniki wskazują na dobrą formę (remis 1-1 z Dundalk i zwycięstwo 1-0 z UCD) ale to iluzja. Dundalk był w nędznej formie po pucharach z Levskim, a zwycięstwo nad mocno osłabionym UDC było przypadkowe i niezasłużone. Teraz przed Galway przeciwnik z innego poziomu. Sporting po odpadnięciu z pucharów może się skoncentrować na lidze. Dwa ostatnie mecze to remisy z liderem St Patrick i wiceliderem Shamrock - najlepiej świadczą o sile tego zespołu. Goście też z osłabieniami (Keith Quinn, Colin Hawkins, Alan Kriby) ale z mocną ławką. Nie powinni mieć problemów ze słabym Galway.

✅ 73
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Gornik Zabrze - Polonia Warszawa
Typ: Polonia Warszawa (-1) Asian Handicap
Kurs: 3.55
Buk: Bet365
Analiza: Dzis rozpoczynaja sie zmagania w ramach Polskiej Ekstraklasy. Po ostatnich meczach na arenie europy, stwierdzenie Ekstra mija sie z celem ale coz. Po meczu inauguracyjnym pomiedzy GKS Belchatow i Polonia Bytom , dojdzie do drugiego spotkania tego dnia, a mianowicie wyzej wymienionego Gornik Zabrze ( druzyna, ktora po roku przerwy od Ekstraklasy wraca na wlasciwe tory ) i Polonia Bytom ( druzyna, ktora ledwie utzymala sie w Ekstraklasie by tego lata zasilic druzyne takimi graczami jak Bruno,Onyszko,Rachwal,Pietrasiak,Tosik a takze chyba najlepszy atak ligi ( miejmy taka nadzieje ) SMOLAREK i SOBIECH. )
Uwazam, ze beniaminek przegra z naszpikowana gwiazdami polskiej ligi Polonia , 2:0. Jednak by byc spokojniejszym gram Asiana, gdyby czasem Gornik powalczyl.

✅ 255
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Haka - FC Lahti
Typ: X
Kurs: 3.48
Buk: http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=8150PinnacleSports
Analiza:

Dziś o 18.00 w ramach 17 kolejki Veikkausliga gospodarz Haka podejmie Lahti. Ten mecz jest zdecydowanie meczem o utrzymanie i na pewno nie będzie widowiskowy. Gospodarz Haka jest 3 od końca a zespół Lahti zamyka tabele. Może minimalnym faworytem jest zespół gospodarzy ponieważ są wyżej w tabeli ale to Lahti ostatnie mecze lepiej grała. Gospodarze w ostatnich 6 meczach zaznali aż 5 porażek i tylko 1 remisu, to nie jest na pewno dobry bilans. Zawodnicy są w kryzysie i ciężko będzie im się otrząsnąć. W ostatnim czasie można powiedzieć że są dostarczycielami pkt. Goście prezentują się w ostatnim czasie troszkę lepiej ponieważ zanotowali 3 porażki 2 remisy i zdołali raz zwyciężyć. . Stawiam remis też dlatego że goście na wyjeździe lubią remisować, na 7 meczy aż 5 remisów. . Dzisiaj podejrzewam że mecz będzie nudny ponieważ zespoły są słabe a także padnie mało bramek. .

✅ 248
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FC Brno vs SK Slavia Praha
Typ: 1
Kurs: 3,55
Buk: Unibet
Godzina rozpoczęcia: 17-30
Analiza:
Może niektórych typerów zaskoczę tym, że odważę się w tym meczu zagrać na gospodarzy, ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Jak wiadomo liga czeska to liga która skupia dużą ilość drużyn underowych, ale tu w tej swojej analizie nie będę o tym pisał. Swój typ chcę przede wszystkim uzasadnić tym, że liczę na ,,przełamanie&#39;&#39; gości. W sezonie co dopiero rozpoczętym w lidze czeskiej zaczęli najgorzej ze wszystkich drużyn, przegrali wszystkie 3 spotkania co sprawiło, że zjamują ostatnei miejsce. Przegrywali z wymagającymi rywalami takimi jak: FC Baník Ostrava, FK Ústi nad Labem, FK Jablonec. Jednak to jest drużyna z potencjałem, są założenia, że piłkarzy stać na europejskie puchary więc czas się ,,przebudzić&#39;&#39;. Goście zajmują 5 pozycję lecz wygrali tylko jedno spotkania, 2 pozostałe kończyły się podziałem pkt-ów. W spotkaniach h2h pomiędzy tymi drużynami zauważyłem ciekawą statystykę. W dziesięciu jak dotychczas rozegranych meczach nie padł ani jeden remis, ale jest remis po 5 pomiędzy tymi druzynami w ilosci przegranych i wygranych spotkań. W ostatnim meczu:
29/11/2009 Gambrinus Liga Slavia Prague - Brno 3:1
Więc czas na rewanż, a co za tym idzie przełamanie złej passy gospodarzy-powodzenia

⛔ 100
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: Guingamp - Rouen
Typ: Guingamp (-1)
Kurs: 2.90
Buk: expekt
Analiza: Dziś rozpoczyna się sezon na boiskach Francuskich. Wybrałem mecz spadkowicza z Ligue 2 z drużyną która w poprzednim sezonie zajęła 12 miejsce w National ( jest to 3 liga) Od kilku lat gospodarzom się nie wiedzie, grali przecież nie tak dawno w Ligue 1. Z sezonu na sezon wypadali co raz gorzej aż w końcu spadli do National Ligi. Myślę, że planem na ten sezon jest awans do drugiej ligi. W meczach towarzyskich zaprezentowali się dobrze pokonując Vannes i AC Ajaccio drużyny które miały wpływ na spadek Guingamp z ligi. Oprócz tego wygrali w pierwszej rundzie pucharu ligi z Grenoble 2-1 i to na wyjeździe! Widać, że dobrze są przygotowani do sezonu i na pewno chcą wygrać pierwszym mecz u siebie na własnym stadionie. Co do gości to jest to średniak w National, nic więcej nie znalazłem na temat tego zespołu. Jednak stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy, którzy jeśli myślą o powrocie do 2 ligi muszę takie spotkania wygrywać.

⛔ 100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP



Górnik Zabrze - Polonia Warszawa

typ: Polonia (remis nie ma zakładu)
kurs: 1.57
buk: sportingbet
analiza:

Drugie spotkanie jakie dziś obejrzymy w I kolejce to pojedynek beniaminka Górnika Zabrze z Polonią Warszawa. Na ten mecz na pewno zwraca uwagę wiele osób. Polonia Warszawa zbudowała praktycznie nowy zespół. Pozyskali między innymi Artura Sobiecha, Patryka Rachwała, Bruno, Jakuba Tosika Czy Euzebiusza Smolarka. Prezes Wojciechowski nie ukrywa, że w tym sezonie liczy na to, że jego klub włączy się w walce o mistrzostwo. Patrząc na kadrę faktycznie można stwierdzić, że ten zespół powinien walczyć w górnych rejonach tabeli. Gospodarz dzisiejszego spotkania awansował do Ekstraklasy z II miejsca w pierwszej lidze. Działacze i tu nie próżnowali sprowadzając aż dwunastu zawodników wśród nich są Daniel Sikorski, Adam Stachowiak, Michael Bemben czy Mariusz Jop. Natomiast z klubu odeszli Ales Besta, Przemysław Pitry, Robert Szczot. Kilku zawodników zostało przesuniętych do zespołu rezerw. Jak widać w obu zespołach nastąpiło sporo roszad i ciężko powiedzieć jak zaprezentują się w pierwszym ligowym spotkaniu. Na pewno zdecydowanie mocniejszym składem dysponują goście i właśnie w nich upatruję faworyta tego spotkania.

Moja propozycja:

Polonia Warszawa (około 2.10)
Polonia dnb (około 1.50)

✅ 57
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie: Wac St Andrä - SCR Altach
Typ: Altach (-1)
Kurs: 3,70
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Dziś dojdzie do kolejnego ciekawego spotkania w lidze austriackiej.
Aktualny lider podejmie 3 drużynę tabeli.
Po 5 spotkaniach Altach jest na pierwszym miejscu z 5 zwycięstwami i piorunującym bilansem 17 strzelonych bramek przy tylko 1 straconej. Patrząc na tabelę możemy zauważyć, że wyróżniają się w niej tylko 2 drużyny, właśnie Altach i aktualny wicelider Admira Wacker który ma bilans bramkowy 15:3.
3 miejsce już wygląda znacznie gorzej, a jest na nim właśnie drużyna dzisiejszych gospodarzy. Ich bilans bramkowy to 9:7, więc słabo w porównaniu do Altachu. Dodam do tego, że gospodarz ostatnio dostał baty 4:0 od 4 drużyny w tabeli.
No nic innego nie widzę, jak pewne zwycięstwo gości i to kilku bramkowe.

⛔ 100
 
P 0

pila44

Użytkownik
Spotkanie: St. Patricks - Drogheda
Typ: St. Patricks (-1) ,handicap europejski
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mecz o godzinie 20:45. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Mają lepszy zespoł bez dwóch zdań, a do tego dochodzą jeszcze osłabienia gości.Na sto procent nie zagra dwóch podstawowych pomocników, dwóch podstawowych obrońców oraz podstawowy napastnik. Występ kilku innych piłkarzy stoi pod znakiem zapytania. Biorąc pod uwage te osłabienia oraz to że Drogheda ma bardzo słabą ławke rezerwowych pobieram handi, które gospodarze powinni pokryć bez problemów.

✅ 115
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Spotkanie-Piast Gliwice-GKS kKatowice
TYP-Wynik pierwszej połowy-X
Kurs-2,10
Tobet

W meczu drugiej kolejki 1 Ligi zmierzą się Gliwicki Piast i Katowicki Górnik.Faworytem meczu są gospodarze.W ubiegłym sezonie spadli z Ekstraklasy.Jednak nadal udało im się zachować silny skład jak na 1 Ligę.Odeszło co prawda kilku dobrych zawodników jak:Olaszar,Wilczek,Glik ale i przyszli:Chałbiński,Kozik.W pierwszym meczu rozbili Odrę Wodzisław 3-0 ale jak sami przyznają Odra to słabszy zespół niż GKS.Goście w pierwszym meczu wypadli blado.Mimo nowego sponsora i wymiany całego sztabu szkoleniowego oraz ściągnięcia kilku graczy to zremisowali z Dolcanem.Jednak widać było w tym meczu brak zgrania GKS-u w szczególności w pierwszej połowie.Ostatni mecz między obiema drużynami zakończył się remisem.Dziś przy Okrzei obie ekipy zaczną na pewno ostrożnie.Szczególnie GKS nie będzie chciał stracić szybko bramki.Moim zdaniem pierwsza połowa będzie raczej badawcza i zakończy się wynikiem remisowym.

Prawdopodobne składy:
Piast: Kozik - Kaszowski, Buryan, Klepczyński, Szary - Smektała, Zganiacz, Sielewski, Biskup - Iwan – Maciejak
GKS: Gorczyca - Sroka, J. Kowalczyk, Napierała, Niechciał - Goncerz, Cholerzyński, Plewnia, Piechniak - Kaliciak, Pitry.


⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Julia Georges
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Wozniacki to dobra tenisistka, ale głównie łakoma dużych turniejów (wystarczy spojrzeć na jej dorobek), a na tych małych, zwłaszcza z pulą 220 000 się w ogóle na mobilizuje. Nawet jeśli gra w &quot;swoim kraju&quot;. Tak samo było z Warszawą, obiecanki cacanki, że chce wygrać, a potem pojawia się strach przed niby kontuzją i odpuszczenie turnieju. Zresztą każdy kto interesuje się trochę jej karierą zna jej przeróżne zagrania. Tu i tak jestem zdziwiony, ze jest w ćwierćfinale, choć wczoraj po pierwszym przegranym secie z słabą Benesovą już oczekiwałem porażki. Teraz chyba czas się pożegnać. Nie, ze jest słabsza od Georges. Ona chce to przegrać. Tak myślę, ale oczywiście mogę się mylić. Nie chcę mi się wierzyć, że wygra cały turniej. No way. Na swoją obronę przedstawię też sylwetkę Julii Georges. Ot przeciętna zawodniczka. Nieco starsza od Karoliny z dużo mniejszymi sukcesami, bo tylko jednym turniejem na koncie (mówię tylko o WTA, nie ITF) - Bad Gastein 2010 na clayu. Chyba jest zwyżka formy. Na szlemie nie miała by większych szans z Caroline, ale tutaj jak najbardziej. Najbardziej liczę na przegraną Wozniacki, co potwierdzi moją teorię na jej temat (i tatusia), więc gram czysty win Georges, ale za większą stawkę polecam także handicap +5 po kursie 1,88 - jeśli Karolina nie odpuści, to i tak nie zagra na swoich najwyższych obrotach, więc hc pokryte.

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Mannarino A. (FRA) - Kudryavtsev A. (ROS)
Typ: 0:2
Kurs: 4,00
Buk: bet365
Analiza:

O 12:30 dojdzie do ciekawego pojedynku między Francuzem a Rosjaninem. Moim zdaniem Kudryavstev powinien łatwo poradzić sobie z dzisiejszym rywalem. Mannarino przy dużym udziale szczęscią przeszedł do tej rundy, ponieważ jego poprzedni rywal w 3 secie doznał kontuzji a mógł spokojnie wygrać Sorensen. Rosjanin pokonał w tym turnieju bardzo dobrego Ramizera Hidalgo i troche słabszego innego Hiszpana Menendeza. W zeszłym roku doszło do podobnego pojedynku, wtedy Kudryavtsev.

⛔ 100
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: Lierse - Standard de Liege
typ: Standard de Liege
kurs: 2.40
bukmacher: Expect

Standard ma ostatnio problemy - odszedł Jovanovic, Mbokani, De Camagro. Końcówka ostatniego sezonu bardzo słaba. Myślę, że są jednak na tyle poukładaną drużyną aby pokonać beniaminka ligi. Mają przecież nadal Witsela, Pocognoliego, Defoura. O takich piłkarzach Lierse może tylko pomarzyć. Niewątpliwie będą walczyć o utrzymanie, a Standard o powrót do Europy. Można spróbować, bo kurs wysoce zadowalający.

✅ 140
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
spotkanie: Górnik Zabrze - Polonia Warszawa Red card ???
typ: YES
kurs: 4,00
buk: Tobet
analiza:
Witam.Dzis rozpoczyna sie sezon w Polskiej Ekstraklasie,wybralem pojedynek beniaminka z Polonią Warszawa i obstawilem ze w meczu bedzie czerwona kartka,dlaczego??? Mecz zapowiada sie interesująco ???? Polonia wzmocniona Smolarkiem i Sobiechem może być czarnym koniem w lidze ???? Górnik zaś powrócił do ekstraklasy i ma nadzieje na pozostanie w niej jak najdlużej ???? Obydwa zespoły bedą chciały się pokazać jak najlepszej strony,walki na boisku bedzie dużo każdy bedzie walczył o jak najlepszy wyniki,i tu wlasnie upatruje czerwoną kartke ;p typ ryzykowny ale możliwy ???? powodzenia

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Flavia Pennetta vs Samantha Stosur
Typ: 2:1
Kurs: 5
Buk: Bet365
Analiza: W turnieju Mercury Insurance Open presented by Tri-City Medical Center w San Diego zagrają nr 5 turnieju Włoszka Pennetta z nr 2 Australijką Stosur. Trudno wskazaćfaworytkę tego spotkania, bo obie panie mają już kilka sukcesów w tym roku. Pennetta wygrała turniej w Marbelli, 9 w swojej karierze, poza tym kilka finałów w tym roku. W tej chwili 13 pozycja w rakingu WTa i bilans tegoroczny 35-15. Stosur poza finałem w RG wygrała w Charleston, drugi turniej w karierze. W tym roku ma bilans 37-11. Włoszka w San Diego ograła Kirilenko 2:0 i K. Bondarenko 2:0. Stosur wygrała z Oudin też 2:0. Obie panie grały ze sobą 2 razy, mecze wygrywała Włoszka po 2:0 i oba były rozgrywane na nawierzchni typu hard. Małą ciekawostką jest, że Pennetta od 13 meczów wygrywa lub przegrywa w 2 setach, a w ostatnich 17 grach tylko raz grała 3 sety. A znowu Stosur z 11 porażek w tym sezonie tylko 2 razy przegrała w 3 setach. Ja postawię jednak na Włoszkę, ona ostatnio grała na cegle, ale była w finale w Palermo i półfinale w Bstaad. Stosur w Ameryce gra drugi turniej, w Stanford przegrała gładko w półfinale z Azarenką. Jak dla mnie pewne 3 sety, pytanie tylko w którą stronę, myślę, że dla Pennetty.

⛔ 100
 
geloe 20

geloe

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Polonia Warszawa (handicap 1:0),
Typ: 2
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bet-at-home.com
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu spotka się beniaminek w roli gospodarza oraz zespół aspirujący do mistrzostwa. Bynajmniej, nie może być dziś ciekawszego spotkania.
Gospodarz, którym jest zespół Górnika Zabrze poczynił kilka ciekawych transferów, ale w większości za darmo.Zakupił 12 zawodników za zaledwie 1,5 mln złotych. Najwyższy kontrakt podpisał Michael Bemben za 30 tys. złotych grający do tej pory w 1.FC Union Berlin . W Polonii natomiast oczekuje się natomiast wyników. I tak: Jose Maria Bakero (trener) - 100 tys. złotych miesięcznie, Euzebiusz Smolarek - 400 tys. Euro rocznie, Artur Sobiech - ~40 tys. złotych miesięcznie. Do drużyny dołączy również Dawid Nowak, ale dopiero od rundy wiosennej. Prezes Janusz Wojciechowski nie szczędzi grosza na drużynę, która ma dla niego zdobyć tytuł mistrzowski. Od wielkich transferów odcina się trener Górnika Zabrze Waldemar Fornalik komentując wydarzenia w Warszawie: &quot;...Polonia przypomina mi Real, który kupował gwiazdy, a mistrzostwa nie zdobył. Bo mieć gwiazdy to nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć zrobić z nich drużynę...&quot;
Myślę jednak, że dziś obejrzymy ciekawe spotkanie, w którym górą będą piłkarze ze stołecznego miasta.

✅ 280
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Malavan v Mes Kerman

Typ: X/1
Kurs: 5,0
bet365

Goście tego spotkania borykają się z ogromnymi kłopotami finansowymi. Z klubu poodchodziło wielu piłkarzy i działaczy. Jest na skraju bankructwa. Gospodarze tego meczu mają z goła odmienną sytuację. Chcą wywalczyć w tym sezonie przepustkę do gry w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Dziwny aspekt tego meczu to jest to, że te kluby co roku dzielą się punktami. Obie ekipy są zaprzyjaźnione. Head to Head

04/04/10 PRL Mes Kerman 4 - 2 Malavan
22/10/09 PRL Malavan 2 - 1 Mes Kerman
16/01/09 PRL Mes Kerman 1 - 0 Malavan
17/10/08 PRL Malavan 1 - 0 Mes Kerman
24/02/08 PRL Mes Kerman 1 - 0 Malavan
14/09/07 PRL Malavan 2 - 0 Mes Kerman
16/03/07 PRL Malavan 2 - 1 Mes Kerman
27/10/06 PRL Mes Kerman 1 - 0 Malavan


Jak widać w zależności, która drużyna gra u siebie wygrywa. Trener Malavan zadowolony jest z gry zepołu, który z meczu na mecz rozkręca się i najwyższa pora sięgnąć po trzy punkty a jest ku temu znakomita okazja. Myślę, że można śmiało stawiać na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu. Pisząc analizę korzystałem z wypowiedzi vertiego :spokodfhgfh:. Sądzę, że po 45 minutach będzie remis a po przerwie gospodarze sięgną po zwycięstwo. Polecam


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom