>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.02.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
pieszy365 8

pieszy365

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Willem II vs. VVV-Venlo
Typ: X2
Kurs: 1.54
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Pojedynek gospodarza zajmującego 14 miejsce w lidze z 9-tą drużyną gości. Na początku miałem zamiar brać czystą &quot;2&quot; jednak goście w ostatnich spotkaniach dość często remisują. Faworytem bukmacherów jest Willem. Dlatego też spodziewam się tu value grając na Venlo. Willem traci dużo bramek, średnio 2 na mecz. Poza tym słabo gra u siebie. W tabeli &quot;dom&quot; na 17 miejscu, gorsze tylko excelsior. Nie wygrali u siebie od 4 kolejek. Venlo natomiast wyjazdy ma dobre. Tylko jedna porażka w ostatnich 10 meczach a w ostatnich 5-ciu 2 win i 3 draw.
Na koniec dodam, że Fortuna ma tu o wiele lepsze kursy niż Sts, Milenium czy Totolotek u których kurs schodzi poniżej 1.5 Pozdro i powodzenia ;)
⛔100
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Pro League
Godzina: 11:45
Spotkanie: Tractor - Gostaresh
Typ: dokładny wynik: 1:1
Kurs: 5.80
Bukmacher: Unibet

O meczu:
Nie będzie to zbyt długa analiza jak nie raz mam w zwyczaju. W zasadzie cały typ opieram na jednym fakcie, gdyż jak łatwo się można domyślić nie śledzę na co dzień ligi irańskiej ;)
Oto zestawienie wszystkich bezpośrednich spotkań na stadionie dzisiejszych gospodarzy. Jak widać we wszystkich czterech meczach drużyny podzieliły się punktami notując ten sam wynik. Obecnie sytuacja w tabeli również jest dość wyrównana, zespoły są niedaleko siebie - Tractor jest na 10 miejscu z 25 punktami natomiast Gostaresh są na miejscu 7 i mają 5 punktów więcej. Dodatkowo dzisiejsi goście notują passę czterech remisów z rzędu, więc wyrównane spotkania to dla nich nie pierwszyzna - zresztą w tej lidze często padają remisy. Ja stawiam na dokładny wynik, jeżeli ktoś jednak nie chce aż tak ryzykować to zagranie czystego remisu jest dobrym pomysłem - kursy na remis to mniej więcej 2,80.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Sofia 2018
11:00
Haase R. - Copil M.
Haase R. -1 gem
1,90 w 1xbet

Haase w tym momencie ostro napompowany jest kursem, zobaczymy co jutro, a raczej już dzisiaj z tego wyjdzie. Niby w następnym tygodniu jest turniej w Rotterdamie czyli jego ojczyźnie, ale patrząc na lata wstecz to startował nie raz w Sofii czy innym turnieju poprzedzającym turniej w Holandii.
Zatrzymywali go często solidni gracze z czołówek, a takim Copil na pewno nie jest. Mocny serwis na hali go może wybronić i tyle. Liczę na Holendra bo pokazał się z świetnej strony w Auckland, ale to było dobry miesiąc temu.
⛔100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Loughborough ITF Kobiety
Godz: 15:30
Spotkanie: Anna Zaja - Katarzyna Piter
Typ: 2

Kurs: 2,15
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Na dzisiejsze poludnie wybralem mecz tenisa naszej rodaczki Piter z niemka Zaja.
Buki wtym spotkaniu fawaryzuja niemka co dlamnie jest co nieco niezrozumiale.
Poniewaz dzisiejsza rywalka Piter jeszcze nierozpoczela tego roku zadnym spotkaniem , natomiast zeszly skonczyla niezbyt wdobrym stylu od porazek. Wsumie na ostanich 10 spotkan wygrala 4 a 6 odniosla porazek i ciezko powiedziec wjakiej jest obecnie formie.
Zas nasza rodaczka wystapila juz w dwuch turniejach itf wtym roku gdzie odpadla w pierwszej rundzie kwalfikacjii i drugim gdzie przegrala w cwiercfinale.
Polka na 10 spotkan ma bilan 6 wygranych 4 porazki.
Obie panie juz graly zesoba juz dosc dawno bo w 2012 roku gdzie Piter wygrala 2:1 po przegranym pierwszym secie dwa dosc latwo wygrala 5:7 6:1 6:0.
Dlamnie faworytka tego spotkania jest polka ktora rozpoczela juz sezon a nie co jej rywalka.
D?latego stawiam tu na Piter.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Twente - Alkmaar
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.76
Bukmacher: fortuna
Analiza: Po wczorajszym udanym typie pozostaję w Holandii i proponuję taki sam bet jak wczoraj, czyli obie strzelą i powyżej 2,5 gola w meczu. Wybrałem mecz pomiędzy drużyną Twente, które walczy o utrzymanie, a ekipą Alkmaar, które walczy o bezpośredni awans do kwalifikacji Ligi Europy oraz o podium, a mianowicie najniższy jego stopień, ponieważ dwa pierwsze miejsca i i udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów są raczej poza ich zasięgiem, o miejsca te walczą dwa największe kluby w Holandii PSV i Ajax. Faworytem co oczywiste jest zespół gości, ale gospodarzy bym nie skreślał, bo wiadomo, że drużyny walczące o utrzymanie nie raz odbierały już punkty faworytom, dlatego nie gram na żadną z drużyn, a na over bramkowy oraz, że obie ekipy strzelą. Zarówno gospodarze są drużyną dość overową, w meczach z ich udziałem w tym sezonie pada średnio 2,95 bramki na mecz, natomiast w spotkaniach z udziałem zespołu Alkmaar pada średnio 2,9 gola na mecz. Patrząc na ich bezpośrednie mecze to na ostatnie 10 takich spotkań typ znalazł pokrycie w 7, a w meczach, gdzie gospodarzem była ekipa Twente to w ostatnich 5 spotkaniach bet został pokryty 3 razy. Powodzenia.
⛔100
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Puchar FA
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Tottenham - Newport
Typ: over 5.5 gola
Kurs: 4.60
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Proponuję mecz pucharowy w którym często zdarzają się niespodzianki i da się trafiać duże kursy.
Tym razem nie widzę większych szans na granie w stronę gości, natomiast widzę spory potencjał w kursie na over bramkowy. 6 bramek to nie mało, ale patrząc na wczorajszy mecz pucharowy swansea jest to jak najbardziej realne. Analogiczna sytuacja zarówno totek jak i łabędzie zremisowały pierwszy wyjazdowy mecz 1-1, wczoraj Swansea zaaplikowało 8 bramek, dziś liczę na grad bramek ze strony Tottenhamu,
Jako gospodarz Tottenham czuje się bardzo dobrze, często strzelają sporo bramek, chociażby ostatnio 4 na everton i po 5 na southampton, stoke.
Dziś będzie to dobry sprawdzian na trening ofensywny przed ligowym meczem z Arsenalem, ale również elementem przygotowawczym do potyczki w LM. Boisko zweryfikuje
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, DFB- Pokal
Godzina: 18:30
Spotkanie: Frankfurt - Mainz
Typ: Frankfurt ha -1,5
Kurs: 3,55
Buk: LVBET
Analiza:
Dziś idę w trochę wyższy kurs, ale czy bardziej ryzykowny niż na przykład wczoraj...? Moim zdaniem w dzisiejszym meczu na Commerzbank Arena faworyt jest jeden - Frankfurt. Frankfurt był w dość trudnej sytuacji, kiedy do klubu przychodził Niko Kovac. Wielu nie wierzyło w jego możliwości i spisywało Frankfurt na spadek. A tu proszę niespodzianka. Frankfurt jest na 6 pozycji dającej awans do Ligi Europejskiej, ale do pozycji wicelidera traci tylko 2 punkty, więc i Champions League jest na wyciągnięcie ręki. Bez względu jak ten sezon się zakończy to i tak najlepsza kampania Frankfurtu od dekady.
Mainz natomiast od lat prowadzi politykę promowania mało znanych, młodych zawodników i zarabiania na nich ogromnych pieniędzy, dzięki fenomenalnej polityce Christiana Heidela, którego od poczatku sezonu nie ma juz w klubie, bo przeniósł się do Mainz. Klub z Moguncji wypromował takich piłkarzy jak Andre Schurrle, Yunus Malli, Shinzhi Okazaki, Loris Karius Julian Baumgartlinger, Samperio, Johanes Geis, czy Chopo Moting, ale przede wszystkim wypromował dwóch fenomenalnych trenerów: Jurgena Kloopa oraz Thomasa Tuchela. Jednak z klubu odszedł dyrektor Heidel oraz kilku ważnych piłkarzy, najprościej mówiąc przesadzili z tą wyprzedażą i teraz klub zmaga się w potężnymi kłopotami. Jest na 16 miejscu w ligowej tabeli i nie wielkiego optymizmu przed walką o utrzymanie, ponieważ sama gra takiej nadziei nie daje. Utrzymanie ligowego bytu to dla Mainz to cel numer jeden w tym sezonie i zrobią wszystko, aby dalej zwiększać obrót klubu, a na pewno spadek do 2 Bundesligi to zahamuje. Moim zdaniem Mainz w pewnym stopniu odpuści sobie Puchar, aby wszystkie siły rzucić na przygotowania na mecze Bundesligi, a już w sobotę czeka niezwykle ważne i zarazem trudne spotkanie z Hoffenheim na wyjeździe.
Frankfurt w tym sezonie gra znakomitą piłkę, niezwykle skuteczną i moim zdaniem z rozbitym Mainz powinni spokojnie wygrać, tym bardziej przed własną publicznością. Kurs na zwycięstwo Frankfurtu to 1,98 i na pewno dla mniej odważnych również warty gry. Ja natomiast dziś próbuję wyższego kursu, bo uważam że jest to spora promocja.
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis - Montpellier
Godzina: 12:20
Spotkanie: Millmann - Sugita
Typ: Sugita +1.5 seta handicap
Kurs: 1.59
Bukmacher: Fortuna

Obaj panowie raczej unikają turniejów halowych w Europie, tłukąc w tym czasie challengery w Azji, chociaż Sugita w końcówce ubiegłego sezonu przyjechał do Sztokholmu, Bazylei i Paryża, gdzie wyniki może osiągnął średnie, ale też bez tragedii, przegrywał z Shapopalovem po tb w 3 secie, z Del Potro i z Krajinoviciem w Paryżu, gdzie grał on turniej życia i dotarł do finału. Według mnie jest to mecz 50/50. Millmann fajnie się pokazał w tym sezonie w meczach z Coriciem i Dimitrovem, ale jednocześnie przegrał z Dzumhurem w drugiej rundzie AO, będąc zdecydowanym faworytem, a także z Mullerem, który formy teraz za bardzo nie ma. Sugita natomiast miał dwóch serwismenów, najpierw ograł niespodziewanie Socka, potem przegrał 10:12 w piątym secie z Karloviciem. Wcześniej przed AO trzy sety z Khachanovem. Millmann połowę ubiegłego roku stracił przez kontuzję, na pewno teraz chce się odbić, jednak Sugita jest walczakiem i możemy spodziewać się pełnego zaangażowania również z jego strony. Millmann tracił sety w ostatnim czasie z o wiele słabszymi zawodnikami, m.in rodakami Sugity czyli Soedą czy Moriyą. Sugita natomiast rzadko przegrywa w dwóch setach. Millmann bodajże przed dwoma laty dobrze tutaj zagrał w Montpellier, przechodząc dwie rundy, ale teraz według mnie może nawet tu przegrać z Sugitą.
✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: PSV Eindhoven - SBV Excelsior Rotterdam
Typ: handicap 1 (-1,75)
Kurs: 1,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tak dla formalności

PSV w tym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem a ja idą krok dalej i stawiam, że oprócz tego, że wygra to przynajmniej różnica dwóch goli pokrywając tego handicapa. Bez wątpienia PSV zasłużył aby być liderem Eredivisie, zespół ten gra w tym momencie najlepiej z całej ligi i takie spotkania jak dzisiaj musi wygrywać a tytuł będzie coraz bliżej. W meczach u siebie zespół z Eindhoven jako jedyny w lidze nie tylko jest niepokonany ale może poszczycić się kompletem 10 zwycięstw. Excelsior z kolei na wyjazdach ma o dziwo nie najgorszy bilans 5 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek. Dzisiaj jednak goście będą mieli arcytrudne zadanie aby przeciwstawić się rozpędzonemu PSV. Historia bezpośrednich starć jest tutaj bezlitosna dla zespołu z Rotterdamu

Do tego gospodarze dzisiaj zagrają prawie w najmocniejszym składzie, wprawdzie zabraknie czołowego gracza w formacji pomocy ale PSV ma go kim zastąpić i ja nie widzę tutaj żadnych szans dla drużyny przyjezdnej i myślę, że PSV różnicą tych przynajmniej dwóch goli wygra
Absencje w PSV:
pomocnik van Ginkel (20 występów w tym sezonie, 10 goli na koncie)
Absencje w Excelsior:
bramkarz Damen (3 występy w tym sezonie), obrońcy de Wijs (14 występów w tym sezonie) i Payne (4 występy w tym sezonie), pomocnik Massop (19 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i napastnik El Azzouzi (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka 1 Liga mężczyzn Słowacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levice - Zilina
Typ: Zilina poniżej 76,5 pkt
Kurs: 2,05
Bukmacher: forBet

Bukmacherzy ustalając progi over/under w meczach Ziliny sugerują się zapewne całym sezonem. Owszem w listopadzie i grudniu Zilina była p
rawdziwą overową maszyną, jednak od początku stycznia zmieniła się jedna istotna rzecz - rozpadło się amerykańskie trio Brown (wybrał drugą ligę niemiecka), Wright (nie gra od kilku meczów, jednak nie znalazłem co się z nim dzieje) i Holcomb (ten akurat został, jednak daje tylko 13 pkt/mecz). Na miejsce Browna przyszedł Crnic z bodajże ligi gruzińskiej. Całość gry ciągnie Robert Rozanek utalentowany Słowak. Po tych roszadach w składzie Zilinie zdażają się mecze, gdzie nie potrafią dobić nawet do 70 punktów.
Levice to taka trochę wyższa półka średniaków słowackich. Gra tam m.in. znany z Polski Boris Bojanovski. Przeglądając wyniki ich meczy mozna zauważyć, że grając u siebie ze słabszymi drużynami bardzo mocno ograniczają ich zdobycze punktowe. Ogólnie na 15 meczy u siebie w tym sezonie tylko 5 razy przeciwnicy przekroczyli dzisiejszy pułap Ziliny: 1 kolejka Svit 82, 8 kolejka Prievidza 89, 18 kolejka Inter 94, 23 kolejka Koszyce 87, 26 kolejka ponownie Prividza 90. Jak widzimy robiły to tylko drużyny z pierwszej piątki tabeli.
W tym sezonie Levice i Zilina grały 3 razy:
1/3/2018 Zilina - Levice 73-85
11/18/2017 Levice - Zilina 96-74
10/14/2017 Zilina - Levice 86-88
Jak widać tylko w pierwszym meczu Zilina przekroczyła zakładany pułap.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter-strike GO
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mousesports vs Mans not hot
Typ: powyżej 2,5 map
Kurs: 2.90
Bukmacher: LVBet
Analiza:
W Turnieju Farmskins Championship czas na fazę play-offów. Mój typ wybrałem właśnie z jednego z ćwierćfinałów. Moim Zdaniem bukmacherzy nie doceniają trochę drużyny Mans not hot. Chłopaki zajęli przecież pierwsze miejsce w grupie, w której mieli Windigo, Enyoy oraz Kinguin. Widać, że ta ekipa potrafi grać. Nie powinni się poddać bez walki bo to walka o miejsce na iem Katowice. W Mans not hot trudno wskazać gracza, który się zdecydowanie wyróżnia bo każdy zawodnik trzyma dobry poziom. Co udowodnili w grupie pokazując że są poziom wyżej od każdej drużyny.
A o mousesports nie można powiedzieć, że są słabi lecz ciągle pamiętam tą kompromitująca porażkę z QBF na Majorze. Ostatnio tracili również mape z Gambit czy Epsilon. W międzyczasie również porażka z Hellraisers.
Dzisiaj Mans not hot udowni, że mi wyszli z tej grupy przypadkiem.
⛔100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19;30
Spotkanie: Kiel vs Veszprem
Typ: 1
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kurs taki na Kiel? Nic tylko pobierać.. jakby był kurs jak na początku ok 1.8 to bym odpuścił ale powyżej dwóch klasa... Wydaje mi sie ze kurs skoczył bo moze nie grać duvnjak nie wiem jak z nim sytuacja wygląda ale swoją analizę będę opierać na tym, że nie gra(jak zagra to jeszcze lepiej).. Bramka THW Kiel? Wolf i Landin.. landin ma swoje lata ale dalej potrafi bronić na świetnym poziomie a Wolf? Jeden z najlepsych na świecie bramkarz.. Kolo Toft Hansen i Wiencek.. znowu żadnego minusu.. Jeden może być zastąpiony przez drugiego i nie będzie widać nawet różnicy.. skrzydła jedynie dla mnie na mały minus a raczej rezerwowi... Ekberg i Damkhe na luzie dadzą radę.. ale rezerwowi jeszcze nie ten poziom..ramhel imponuje najbardziej budową.. Dzik wielki.. czasem coś pogra ale bardziej ufa trener jak i ja pierwszym dwóm.. Osforsa to sie przyznam nie widziałem w akcji to nie ocenie.. jedynie wiem ze jest młody dosyć..Miha Zarabec środek rozegrania klasa.. przedłużył kontrakt, na ME znakomici sobie radził.. Weinhold lewa ręką może niszczyć siatki w bramce.. Dissinger prawa ręką to samo.. a to jest tylko rezerwowy bo 1 jest Lucas Nilson.. na ME lekko mnie rozczarował ale tragedii nie było... Vujin do defesywy KOCUR... a Veszprem ? Przegrana na wyjeździe z Aalborgiem? Mają ekipę ale dla mnie za mało, żeby na wyjeździe pokonać Kiel... Lekai, Marguc, Blagostinek, Ilic, Tonesen, Manaskov.. niby są nazwiska ale moim zdaniem za mało na Kiel.. Jeszcze gospodarze po słabym początku sezonu, teraz są w formie znakomitej.. wiadomo ME przerwa ale teraz wracają i wjeżdzają na pełnej w Veszprem.. Wiadomo, że chcą do następnej rundy awansować z wyższej pozycji, a na plecach im może niedlugo juz siedziec vive i meszkov brest jeśli w koncu wróca do formy..
✅134
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Newport
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na początku analizy chciałbym przede wszystkim zaznaczyć, że po meczu z Newport, Koguty zmierzą się z Arsenalem w Derbach Londynu. Mauricio Pochettino z tej okazji zapowiedział zmiany, ale jak wiemy z poprzednich sezonów bardzo poważnie traktuje FA Cup. Koguty ostatni raz nie wygrali powtórzonego meczu w FA Cup z Chelsea w 2007 roku. W składzie Newport nie zagra nowy nabytek Lucas Moura. &quot;Oczywiście będziemy musieli rotować składem, musimy dać szansę zagrania piłkarzom, którzy nie grali zbyt dużo ostatnio. Mamy teraz bardzo napięty kalendarz, dlatego potrzebujemy mieć graczy w pełni sprawnych i zdolnych do gry.&quot; Totki ostatnio poprawili swoją grę na Wembley udowodnili to ostatnim zwycięstwem przeciwko Manchesterowi United, pokonując przyjezdnych 2:0. Myślę, że typ obie drużyny strzelą jest bardzo dobrym rozwiązaniem po świetnym kursie.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19;30
Spotkanie: Kiel vs Veszprem
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: fortuna

Przed nami wielkie widowisko w hali Kiel. Gospodarze z Koloni podejmują naszpikowaną gwiazdami Węgierski Veszprem.
Gospodarze dzisiejszego meczu mają problemy kadrowe.
Przede wszystkim nie zagra dalej kontuzjowany D. Duvnjak do niego dołączył także R.T. Hansen ale to jeszcze nie wszystko bo pod znakiem zapytania stoją występy - Ch. Dissingera, L. Nilsona oraz N. Bilyka więc rozegranie w Kilonii nie jest już takie mocne. W 100% gotowy do gry jest jedyny środkowy rozgrywający Słowenii M. Zarabec.
Ogólnie Kiel w tym sezonie nie zachwyca nas swoją grą czy to w lidze czy to w lidze mistrzów.
W lidze mistrzów zajmują dopiero 4 miejsce ulegając PSG, Flensburg i Veszprem.
Veszprem nie ma takich problemów kadrowych a wręcz przeciwnie, do ich &quot;paczki&quot; dołaczył jeszcze jeden świetny rozgrywający P. Nenadić, jest Tonnesen, Nagy, Lekai, Ilić a to tylko część nazwisko w tej ekipie...
Moim zdaniem Veszprem jest wielkim faworytem do wygrania całej LM zaraz po PSG...
Oczywiście nie będzie to łatwe zwycięstwo gości bo doskonale wiemy jak gra się przy pełnej hali w Niemczech ale wszystko inne jest po stronie Węgierskiej drużyny z Veszprem.
⛔100
 
R 6

rpsila18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Breda - Heracles
Typ:
1
Kurs: 2,17
Bukmacher: fortuna
Analiza: Breda w ostatnich 10 meczach wygrała zaledwie 2 spotkania. Forma ich jest naprawde słaba jest obecnie 16 w tabeli i od ostatniej drużyny dzieli ich tylko dwa punkty. Dziś grając u siebie z niewiele lepszą Heracles musi zrobic wszystko by wywalczyc punkty i liczyc sie w dalszej grze, bo jak na razie jest w pozycji spadkowej. Heracles jest także w bardzo słabej formie i w meczach wyjazdowych raczej nie jest w stanie wygrac . Pod sumując będzie to zacięty mecz ale drużyną której bardziej powinno zależec na wygranej to drzużyna gospodzrzy.
✅117
 
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna Hiszpania puchar Hiszpanii
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sevilla vs leganes
Typ: over 2.5
Kurs:1.88
Buk:fortuna
Analiza:
Dziś mamy mecz w pucharze hiszpani.Beda grały druzyny bramkostrzelne które co mecz trafiaja powyzej 0.5 gola.Ten mecz będzie podobny jak ostanmimecze tych drużyn są pelne akcji.Leganes jest w dobrej formie o sevilli tego nie powiemy przez ostatni pogrom.Ale dziś będzie ładny mecz pełen goli.Przewiduje 3:1 dla leganes.Pozdro
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej 2 liga
Godzina: 18:00

Spotkanie: Litomerice - karlove vary
Typ: 2 i over 5.5
Kurs: 3.20
Bukmacher:
fortuna
Analiza: dzisiaj króciutko bo pod ręka mam tylko telefon. Typuje na zespół gości z racji iż walczą z Budejovcami o pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym. Gospodarze już o nic nie grają, a na dodatek są zespołem znacznie słabszym aniżeli goście. Liczę ze karlove vary nie odpuszcza, zwłaszcza ze budejovce maja ciężki mecz i jest szansa ich przegonić. Liczę na otwarty mecz z duża ilością bramek, zwłaszcza ze WSM liga z tego słynie. Reasumując spodziewam się ciekawego widowiska i wygranej gości i ich powrót do najwyższej ligi
⛔100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Regionalliga Sudwest
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mannheim - Stuttgarter Kickers
Typ: Mannheim -1ah
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze zajmują 3 pozycję w lidze. Zespół walczy o miejsce premiowane fazą play-off o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Na własnym stadionie nie przegrali od 22.10.2017r. Bez problemów kadrowych na to spotkanie.
Goście zajmują 14 pozycję z dorobkiem 24 pkt. Na obcym terenie zdołali odnieść zaledwie 2 zwycięstwa z niżej notowanymi rywalami. Na to spotkanie mają poważne problemy kadrowe w szczególności w formacji ofensywnej. Zabraknie:
- napastnik Komolong
- napastnik Weibenfels ( najlepszy strzelec )
- napastnik Badiane
- napastnik Pleiffer
- obrońca Landeka ( kapitan zespołu )
Podsumowując aktualną sytuację w tabeli oraz liczne problemy kadrowe przeciwnika w formacji ofensywnej, drużyna Mannheim jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/nizsze-ligi-niemieckie-sezon-2017-18.146927/#post-6601207
✅76
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Godzina: 17:00
Dyscyplina: Hokej
Mecz:Atlanty – Almaz Czerepowiec
Typ: Almaz
Kurs: 1,59
Bukmacher: LVbet
Analiza: Spotkanie 13. z 6. drużyną rosyjskiej MHL. Almaz to drużyna, która na ostatnich 15 spotkań przegrała tylko 2 razy. Oba te spotkania były z najlepszą drużyną w lidze. Pozostałe mecze wygrali bez konieczności dogrywki. widać, że są w dobrej dyspozycji. Atlanty nie są ostatnio w najlepszej dyspozycji. Seria 4 porażek z rzędu najlepiej o tym świadczy. Poza tym zdobyli o 39 pkt mniej od Almazu, więc między tymi drużynami jest różnica w poziomie. H2H też na korzyść Czerpowca, gdyż wygrali ostatnie 5 spotkań z Atlanty. Dzisiaj liczę na przedłużenie tej serii.
✅59
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rzeszów
- Volvero Zurich
Typ: 3:1
Kurs: 5.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj czas na kolejne spotkania w Lidze Mistrzów Kobiet, gdzie między innymi spotkają się ze sobą ekipy z Rzeszowa i Volvero Zurich. Jest to rewanżowe spotkanie, gdzie Rzeszowianki będą starały się udowodnić, że poprzednie ich spotkanie w roli gości było tylko słabszym wystąpieniem i dzisiaj się zrewanżują. W ostatnim pojedynku Rzeszowianki łatwo uległy Volvero Zurich nie ugrywając przy tym nawet seta. Teraz natomiast będąc w roli gospodarza liczę, iż mocno się zrehabilitują i osiągną zwycięstwo nad przeciwniczkami. Obydwie ekipy naprawdę nieźle prezentują się w obecnym sezonie, gdzie to Rzeszowianki zajmują 3 miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet, natomiast Volvero Zurich 2 w Szwajcarskiej NLA Kobiet. Dokładny wynik jest bardzo ryzykownym typem, ale spróbuję :cool: POWODZENIA ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom