>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.02.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ferguson2 659,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy liga pro
Godzina:
19:30
Spotkanie: Burov-Beliakov
Typ: 1 set liczba punktow - Ponizej 18.5 pkt
Kurs: 1.84
Bukmacher:fortuna

Analiza: Beliakov w przeszłości potrafil wielokrotnie wygrywac z Burovem, przy okazji dominowac go w kazdej płaszczyźnie, teraz różnie tutaj moze byc ale patrze na ten 1 set dla szanse dla jednego i drugiego zeby zrobic sobie przewage. Beliakov nie jest w jakiejs wybitnej formie. Ten pierwszy set moze isc w strone Burova. Jednak wydaje mi sie tym razem nie bedzie wielu punktow, tylko pytanie czy Beliakov rzuci sie od poczatku i narzuci swoj styl czy odpuści. Zobaczymy

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina:hokej NHL
Godzina: 21
Spotkanie: Dallas-chicago
Typ : Dallas ML
Kurs 1.6
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mógłbym powielić opis drużyn z wczorajszego typu, mecz byłych mistrzów Chicago z fajnie zbudowaną drużyna Dallas, zagrałem typ wczoraj gdzie kurs byl 1.45 i ciągle rośnie, pewnie z powodu khudobina który karnie opuści dzisiejszy mecz, w bramce Dallas mało doświadczony oettinger.wedlug mnie kto by nie bronił Dallas strzeli i tak bramkę więcej, Chicago od dawna jest średniakiem , komplet porażek na wyjazdach , Dallas komplet zwycięstw u siebie i myślę że dziś ten stan zostanie utrzymany. Dodatkowo Chicago od dawna ma problem z bramkarzami, dużo grających na Chicago liczyło na lankinena w bramce będzie bronił zmiennik subban ze średnią 4 goli puszczanych i myślę że Dallas dziś wygra jak nie w RT to po dogrywce lub karnych.

Dwa typy w tym samym dniu
100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina:
20:00
Spotkanie: Phoenix Suns - Boston
Typ: Boston wygra mecz
Kurs: 2,29
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Na dziś petarda Panowie są składy można smiało wchodzić w wygranąBostonu i to wysoko.
Dziś myślę nad 5-10 punktami przewagi ekipy gości. Kilku defensorów dziś nie gra w Suns i Kemba Walker będzie miał oproszczone zadanie. Spodziewam się szybkiego otwartego meczu gdzie Boston zniszczy Suns na ich parkiecie.
Kilku młodziaków dziś przeciwko Walkerowi to musi skończyć się wygraną ekipy z Bostonu.

Polecam !

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +6
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:15
Spotkanie: Sheffield United - Chelsea
Typ: Kovacic otrzyma kartkę
Kurs: 7.30
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Według mnie kompletnie absurdalny kurs na to zdarzenie. Nawet patrząc na zagranicznych bukmacherów, którzy na takie zdarzenie wystawili kursy w okolicach 5.00. W Polsce ofertę na kartki Mateo znalazłem tylko w Totolotku i to przy takim kursie. Aż żal nie spróbować. Chorwat jest ważnym ogniwem w Chelsea, aż tak ważnym że Kante ostatnio ogląda mecze z ławki rezerwowych. Mateo świetnie dopasował się z Jorginho, który ma więcej zadań ofensywnych, jego kolega ze środka pola ma natomiast za zadanie przecinać zapędy rywali i jest ostatnią osobą, która może zakończyć akcję faulem. Dość często korzysta z tej opcji i nie zadowala się półśrodkami. Jego dynamika pozwala mu często na agresywne ataki, które zazwyczaj są skuteczne, jednak gdy piłka minie Kovacicia to dla rywala nie ma już ratunku. Na ostatnie sześć meczów w pierwszym składzie Mateo dwukrotnie łapał kartkę. Dziś jeśli ktoś ma na to największe szanse u przyjezdnych to według mnie jest to właśnie były zawodnik Realu Madryt. Szansa na to jeszcze większa, ponieważ zawsze może za niego wejść Kante i zarówno Kovacic, jak i Tuchel muszą sobie zdawać sprawę z tego, że posiadają taki komfort.
To nie będzie łatwy mecz dla Chelsea. Sheffield dobrze broni i jest to niewygodna drużyna, biorąc pod uwagę minimalistyczny styl United można liczyć na ciekawe wyrównane starcie. Środek pomocy u gospodarzy nie jest delikatnie mówiąc najbardziej kreatywny. Są to twardzi, waleczni gracze, którzy głównie na łokciach i grze na styku opierają swoją pomoc dla drużyny. Absolutnie tego nie neguję, uważam nawet, że to bardzo ważne cechy na tej pozycji. Tacy gracze, jak Norwood, Fleck, czy Lundstroem to idealny typ zawodnika na którym mój dzisiejszy "wybranek" może złapać kartkę, bo pewnie Kovacic nie będzie w stanie wygrać wszystkich fizycznych starć z rywalami i w którymś momencie może się albo spóźnić, albo po prostu zagotować.
Dziś właśnie liczę na taką sytuację, a kurs na to naprawdę mocno zachęca.

100
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:45
Spotkanie: Braga - Porto
Typ: powyżej 32,5 fauli
Kurs: 1,76
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Bardzo ważne i ciekawe spotkanie przed nami w lidze portugalskiej. Trzecia w tabeli Braga podejmuje drugie Porto. Obie ekipy gonią lidera Sporting Lizbona, przed tym spotkaniem mają odpowiednio 9 i 6 punktów straty a więc od razu widać, że tutaj remis nikogo nie urządza. Liczy się tylko pełna pula stąd liczę na dosyć twarda i ostrą grę. Historia spotkań na Estádio Municipal de Braga również wskazuje, że pojedynki pomiędzy tymi drużynami obfitują w sporo przewinień i kartek.
Przytoczę liczby z kilku ostatnich spotkań czy to w lidze czy pucharze:
2016 liga / 38 fauli / 8żk / 1cz
2017 liga / 55 !! (34-21) / 10 / 1
2017 liga / 31 / 7
2019 liga / 33 / 5
2019 puchar / 39 / 5 / 1
2020 puchar / 39 / 8
2020 liga 29 / 9
Jak widać walki w nich nie brakuje i przewinienia występują w dużych ilościach. Można również poszukać dobrych kursów na karti bo tych również nie brakuje.

76
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +206
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom