>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 7.04.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 15:45
Spotkanie: Virtus Pro - Fragsters
Typ: Fragsters
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie bym był sobą gdybym przeszedł obok tego meczu obojętnie. Obserwując cały turniej mam wrażenie, że te kursy są przesadzone na VP. Mimo wczorajszej wygranej nad Red Reserve go gra Polaków nie napawa mnie optymizmem. Ślizgają się z meczu na mecz. Ich przeciwnikiem będzie utalentowane skilowo Fragsters. zespół ten świetnie trafił z formą na ten turniej. Dzisiaj rano odprawiali 2:0 Gambit, robiąc comeback nawet z 2:13, aby wygrać 16:14 ????
Argumentem za moją propozycją jest również fakt, że teoretycznie na starcie mamy mapę w plecy bo na overpassie i inferno nasi mają ogromne problemy. Ja widzę w tym spotkaniu ogromną szansę dla Fragsters, chłopaki naprawdę świetnie strzelają. Liczę na powtórkę z czwartku i wygraną Duńczyków 2:1, powodzenia
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet - Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Muszyna - Rzeszów
Typ: (Handicap +1.5 seta Muszyna)
Kurs: 2.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Muszynianki jeśli chcą zawalczyć o grę w barażach o piąte miejsce muszą w tym meczu poszukać punktów ,ponieważ Bielszczanki dzisiaj grają z słabiutką Legionową. Rzeszowianki pewne miejsce w play-offach.Muszynianki u siebie grają naprawdę fajną siatkówkę. Ostatnio porażka z Bielskiem dopiero po tie-breaku. Zwycięstwo za trzy punkty Bydgoszczą,Dąbrową Górniczą i niespodziewanie pokonały po tie-breaku Budowlanych Łódź. Ogólnie u siebie Muszyniaki od długiego czasu nie przegrały u siebie w trzech setach ,zawsze starają się ugrać chociażby seta. Tutaj według mnie czeka ich bardzo ciężkich mecz ,ale mają o co grać i myślę ,że dzisiaj jak nie uda się wygrać to czuję przynajmniej ,że w Muszynie zostanie jakikolwiek punkt. Rzeszowianki ostatnio męczyły się z Budowlanymi Toruń wygrywając dopiero po tie-breaku. Ja dzisiaj idę w Muszynę z handicapem polecam również wam pogrania w stronę Muszynianek. Pozdrawiam trzymajcie się
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa , Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia - Pogoń
Typ: Pogoń wygra
Kurs: 4.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cuda się zdarzają , cuda to są fakty ! Odpowiedzmy sobie na jedno pytanie czy dzisiaj rzeczywiście zwycięstwo Pogoni nad Legią graniczyłoby z cudem? Pewnie , że nie.. Legia jest po prostu na dzień dzisiejszy nijaka i po prostu mimo potencjalnie droższego składu od Pogoni - słaba. Pozwoliłem sobie oglądać ich ostatnie mecze czy to w PP czy w lidze z Arką.. no po prostu aż raził po oczach brak recepty ofensywnych piłkarzy na jakąkolwiek akcje... tylu świetnych piłkarzy na papierze niestety - jednak jeśli trener nie ma pojęcia o taktyce i o złożeniu dobrej 11 to gra tak wygląda.. Pogoń to natomiast drużyna, której kibicuje od dziecka więc znam na tyle ten zespół , że mogę to napisać - na dziś jest ogromny postęp i potencjał w tej drużynie. Kosta fajnie to poukładał i chyba najlepiej moim zdaniem widać to było w kolejce kiedy Pogoń grała na wyjeździe z Górnikiem, mimo tego , że nie wygraliśmy to Pogoń przeważała praktycznie cały mecz pokazując wiele ciekawych akcji, myślę , że dzisiaj również Pogoń zagra otwarty futbol starają się grać na jeden kontakt co sprawi duże problemy obrońcom Legii. Spasowi Delevowi anulowali żółtą kartkę z ostatniego meczu a ten piłkarz ma mnóstwo ochoty do gry co udowodnił dostając się do jedenastki Ekstraklasy ostatniej kolejki.. jest w formie i dzisiaj może pomóc drużynie Portowców osiągnąć upragnione historyczne zwycięstwo ! Powodzenia !
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: legia-pogon
Typ: remis i obie strzela
Kurs: 4.70
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,do obstawiania zostala prawie pilka nozna wiec pobawie sie w wysokie kursy.dzisiaj mamy ostatnia kolejke rundy zasadniczej i jesli chodzi o zespoly ktore typuje to wszystko jasne,legia w grupie mistrzowskiej,a pogon w spadkowej.pogon jest wymarzonym rywalem dla legi poniewaz u siebie notorycznie z nimi wygrywaja ale dla mnie dzisiaj bedzie niespodzianka i portowcy wywioza punkcik.po zmianie trenera i przerwie zimowej to nie ta pogon,stwarza mnostwo sytuacji bramkowych,jest skuteczniejsza-graja solidna pilke.nie ma co ukrywac ze legia ma kryzys,moim zdaniem najwiekszym problemem legii jest brak pomyslu na gre i obrona.w tym roku legia zagrala 9 meczy,wygrala tylko 4 i stracila 11 goli,ostatni puchar z gornikeim pokazal ze maja przestoje i nawet jeden zawodnik moze spustoszyc ich obrone.portowcy potrafia grac i cos strzela ale legia u siebie-sedzia pomoze i bedzie remis.teraz moze sie narazam niektorym na tym dziale ale nie chcialbym mistrza,ktory ma juz 10 porazek.trzymam kciuki dzisiaj za portowcow.pozdrawiam
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja liga 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Toulouse - Dijon
Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Mecz ligi francuskiej pomiędzy Toulouse a Dijon. Gospodarze od 7 meczy nie wygrali, ponadto w 3 ostatnich meczach strzelali przynajmniej jedną bramkę u siebie. Goście na wyjazdach w 2 ostatnich meczach strzelali po 2 gole ale zakończyły się one remisami. Mecz w Dijon zakończył się wynikiem 3-1 tak więc obie drużyny strzeliły. Jestem pewny, że i w tym meczu obie strzelą, jednak faworytem tego meczu wydaje się toulouse. Powodzenia
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Betis – Eibar
Typ: 1
Kurs: 2,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś proponuje mecz w lidze hiszpańskiej. Betis kontra Eibar, wprawdzie Betis u siebie gra średnio, ale drużyna gospodarzy odnotowała serie 3 zwycięstw i wierze w prawo serii. Wprawdzie zwycięstwo na wyjeździe z Getafe to był wyjątkowy fart, kto mecz oglądał to wie o czym mówię. Wielu komentatorów twierdziło, że mecz z Getafe to był najgorszy mecz w sezonie jaki Betis rozegrał, to co będzie jak zagrają dobrze na co liczę. Betis obecnie zajmuje 6 miejsce – dające możliwość gry w kwalifikacjach do LE do miejsca 5 gwarantującego grę w LE traci 1 pkt. Miejsce 7 zajmuje odwieczny rywal Betisu, Sewilla, która w momencie, którym piszę analizę przegrywa z Celtą Vigo do przerwy 1-0, a zatem jeśli goście nie wygrają, dla Betisu rodzi się szansa odskoczenia od lokalnego rywala na 3 punkty. Drużyna Gości zajmuje 10 miejsce w tabeli z 40 punktami są pewni utrzymania (przewaga 17 pkt) tracą 6 pkt. do drużyny gospodarzy, wydaję mi się, że drużynie gości pozostały mecze by poprawić swoją pozycję w tabeli. Drużyna gości notuje serie 4 meczy bez zwycięstwa 2 remisy i 2 porażki. Co do meczów pomiędzy oboma drużynami to boisku gospodarzy odnotowano 2 zwycięstwa gospodarzy i 1 gości. Zatem z mojego punktu widzenia więcej do wygrania ma Betis, szansa gry w LE robi się coraz większa i dlatego mój typ to wygrana gospodarzy.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zaragoza - Joventut
Typ: Joventut +9.5 (łącznie z dogrywką)
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zagram podobnie po raz drugi i choć wczoraj nie weszło, to raczej nie wiele zabrakło. Czternasta w
tabeli Zaragoza (16 pkt, 7-1-1-16) podejmuje ostatni, osiemnasty Joventut (10 pkt, 3-2-1-19).
Przyjezdni są wyraźnym outsiderem, jednak nie przegrywają swoich spotkań jakoś dramatycznie wysoko. Pierwszy mecz z Zaragozą na swoim parkiecie wygrali (17.12.2017r - 94:83) i dodam jeszcze, że 6 poprzednich spotka pomiędzy tymi drużynami kończyły się różnicą nie większą niż kilku punktową.
Spodziewam się zaciętego i wyrównanego meczu, w końcu oba zespoły walczą o utrzymanie w lidze ACB. Powodzenia!
✅52
 
marcuson 36

marcuson

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Hiszpania: La Liga 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Albacete - Vallecano
Typ: Vallecano
Kurs: 2.25
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:00 spotkanie La Liga 2, Vallecano które ma szanse przejąć prowadzenie i zrobi wszystko aby te prowadzenie dziś zdobyć.
Drużyna gospodarzy na tą chwile zajmuje 13 lokate w Hiszpanskiej Drugiej lidze, ostatnie spotkania remisy lub wygrane, ale rywal taki jak Vallecano zrobi wszystko aby dziś zgarnąć 3 punkty.
Dla tych którzy chcą zaryzykowac, polecam obstawić wygrane powyzej dwoma bramkami, goscie pójdą dziś na całość.
Z pewnoscią druzyna gości, dzis wywiezie 3 punkty.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - Genoa
Typ: Sampdoria do zera
Kurs: 4,85
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
9 w tabeli Sampa podejmuje 12 Genoa. Niby w tabeli blisko, a jednak patrząc na bilans gospodarzy 20 wygranych 2 remisy i 3 porażki, to w ich kierunku dzisiaj idzie mój typ. Co prawda ostatnio polegli mocno przed własną publicznością z Interem 0-5, ale dzisiaj będą chcieli się zrehabilitować. Wyjazdowa wygrana z Atalantą pozwala mieć nadzieję, że forma jest. Genoa na wyjeździe zdobyła tylko 8 goli w 15 meczach, dlatego mój typ na Sampdorię podwyższam dodając, że wygrają bez straty bramki. Bereszyński, Linetty go go go!!! Budować formę i respekt u przeciwników przed MŚ!!!
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 21:30
Spotkanie: Setubal - Benfica
Typ: 2/2

Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Szybciutko bo zaraz zaczynamy, lider i obrońca tytułu podejmuje na wyjeździe ligowego średniaka. Stawiam właśnie na prowadzenie gości po 45` jak i na koniec. Benfica nareszcie wyprzedziła Porto i ma punkcik przewagi nad największym rywalem w walce o mistrza. Na 28 meczy zespół z Lizbony zanotował tylko 1 porażkę i 5 remisów. Setubal w kratkę, spaść już nie spadną, a o wysokie cele nie mają prawa walczyć. Gospodarze mają 28 punktów, a goście 71. Benfica jest niepokonana w lidze od Września i liczę, że nieprędko owa passa zostanie przełamana. Liga powoli się kończy, a przewaga zaledwie jednego punktu więc Lizbończycy muszą takie mecze wygrywać z dużym luzem.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj I liga
Godzina: 23:15
Spotkanie: Nacional - Olimpia
Typ: Remis, gość wygra zwrot
Kurs: 1.90
Bukmacher: Forbet

Analiza:
Pojedynek derbowy dwóch klubów z Asuncion, wicelider podejmuje lidera. Nacional niepokonany od 14 spotkań, Olimpia nie przegrała od 13 spotkań. W h2h 4 remisy w ostatnich 5 meczach tych zespołów w różnych rozgrywkach. Na własnym boisku Nacional nie wygrał z Olimpią od 2013 roku. W ostatnich 10 meczach tych drużyn na boisku Nacional, 5 remisów i 5 zwycięstw Olimpii. Liczę na wyrównany mecz i podział punktów, jeśli wygra Olimpia mamy zwrot stawki.
✅90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom