>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.04.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: hokej NHL
Godzina: 23
Spotkanie: Ottawa-Edmonton
Typ: Edmonton +3.5 gola
Kurs: 1.97
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiejszy mecz trener Ottawy wystawił po półtoramiesięcznej kontuzji bramkarza Hogberga, Ottawa w tym sezonie jedna z najsłabszych drużyn ligi a bramkarze to co jeden to lepszy z których najlepszy do pokrycia tego typu jest Hogberg. Po pierwsze brak mu rytmu meczowego, ostatni raz zagrał koło 25 lutego, po drugie w styczniu i lutym rozegrał kilka meczów, zdarzało się puścić i 7 goli a był mecz w którym wszedł chyba w drugiej tercji i puścił wtedy coś ze 6 bramek. W Edmonton brak znaczących kontuzji i myślę że dość pewny typ

97
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Spotkanie: PGE SKRA BEŁCHATÓW - ZAKSA
Typ: PGE SKRA BEŁCHATÓW
Kurs: 3.75
Godz: 20:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ponawiam swoje słowa. Nie wierzę w 7 porażkę w jednym sezonie. Skra musi się w końcu się przełamać. Sander nie zagra drugi raz tak słabo. Ponadto Zaksa dzisiaj bez Zatora co stanowi wielki problem. Start dosłownie za 5 minut.

Nadeszła pora półfinałów. Początek najciekawszego okresu ligi. Tutaj rozdane zostaną medale. Przed sezonem zarówna Zaksę jak i Skrę wymieniano w roli faworytów to złota. Przez słabą dyspozycję w sezonie zasadniczym siatkarzy Skry zespoły spotykają się już w półfinale. Śmiało można powiedzieć, że to przedwczesny finał. Po obu stronach siatki wielu mistrzów. Zaksa jak to Zaksa cały sezon równa gra i pewna wygrana ligowych zmagań. Były to jednak mecze tylko o rozstawienie w play-offach. Prawdziwe granie dopiero niedawno się rozpoczęło. Skra Bełchatów zgoła odmienna dyspozycja. Bardzo słaby występ w pierwszej fazie ligowych zmagań. Jednak fakty są takie, że oba zespoły spotykają się w półfinałach startując z tej samej pozycji. Muszą ograć przeciwnika w bezpośredniej walce. Nikt nie dostał punktów za dotychczasowe wyższe miejsce w lidze. W mojej opinii Skra Bełchatów na ten sezon skompletowała najsilniejszą ekipę. Z wielu przyczyn dotychczas bardzo rzadko wykorzystywali swój potencjał. Mimo tego w ćwierćfinałach zaprezentowali świetny kawałek siatkówki nie dając żadnych szans Resovii Rzeszów. Widać, że forma rośnie.
Kursy na to spotkanie są niesamowicie nieadekwatne do możliwości zespołów. Skra nie gra z Olsztynem czy Zawierciem ( nie umniejszając nic nikomu ) tylko z wielką Skrą. Z wielką, ponieważ tak olbrzymi jest potencjał tej kadry.


Porównanie składów. Moja subiektywna ocena

Atakujący: Kaczmarek - Petković
Rozegranie: Tonutti - Łomacz
Przyjęcie: Semeniuk, Śliwka - T.Sander, Ebadipour
Środek: Smith, Kochanowski, Rejno - Bieniek, Huber, Kłos
libero: Banach - Piechocki

275
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +159
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern M. - PSG
Typ: PSG powyżej 4,5 RR
Kurs: 2.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Najciekawiej zapowiadające się dzisiejsze spotkanie, rewanż za ostatni finał Ligi Mistrzów, oba zespoły wymieniane wśród faworytów do końcowego triumfu, oba niestety dzisiaj osłabione, ciężko wytypować wynik, bo może to pójść w każdą ze stron, nie chcę mówić o determinacji, bo na tym poziomie to na pewno nikomu jej nie zabraknie, ale właściciele PSG od lat pakują ogromne miliony w projekt, który ma przynieść najważniejszy puchar Europy w klubowej gablocie jak wiadomo bezskutecznie, więc wiadomo jakie tam jest ciśnienie, dzisiaj powinni być jeszcze bardziej nabuzowani, bo wiadomo, że Bayern bez Lewego i na pewno w tym upatrują swojej szansy na awans, a przynajmniej minimum strzelenia gola na wyjeździe, więc pomyślałem o rożnych Paryżan, wcześniej myślałem o ogólnych lub Bayernu, ale linia na Monachijczyków wysoka, a nie są już taką maszynką jak wcześniej do nabijania rożnych, więc skupiłem się tylko na cornerach gości, tym bardziej, ze linia wydaje mi się nie za wysoka do kursu. Sprawdziłem przy okazji jak wyglądały w tej edycji Ligi Mistrzów te statystyki PSG w meczach wyjazdowych i tak:
- Basaksehir 6 RR
- Lipsk 3 RR
- Man Utd 5 RR
- Barcelona 7 RR
Innym ciekawym typem patrząc na sędziego wydaje się też żółta kartka dla Neymara @3,00, wiadomo jak gra Brazylijczyk i jak łatwo łapie głupie kartoniki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sociedad - Bilbao
Typ: powyżej 31,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Pozwolę sobie krótko zacytować co pisałem ledwie 4 dni temu przy okazji zaległego finału Pucharu Króla:
"Nie ma co się rozpisywać dlaczego akurat wybrałem faule - wystarczy prześledzić statystyki ze spotkań tych drużyn. W ostatnich 5 latach w lidze mierzyli się ze sobą 10 razy i często w tych spotkaniach pada ponad 30 fauli: 37, 36, 37, 23, 32, 34, 30, 34, 22 i ostatnio 41".
W tym sobotnim spotkaniu znowu było sporo fauli bo 37. Ten finał wygrał Sociedad i teraz Bilbao będzie chciało się odgryźć za ten przegrany mecz i chociaż trochę utrudnić rywalom walkę o zajęcie wysokiego miejsca w tabeli. Nie zakładam, że to spotkanie będzie przebiegało w spokojnym tempie i miłej atmosferze a będzie raczej pełne agresywnej i twardej gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +4
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Brazylia, Campeonato Maranhense
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sampaio Correa - Pinheiro AC
Typ:
Podwojna szansa X2
Kurs: 3.89
Bukmacher: STS
Analiza:


Alez kosmiczny poziom konkursu w tym miesiacu sie szykuje...

Po dwoch udanych dniach trzeba wiedziec kiedy odejsc od pilki angielskiej i przerzucic sie na Brazylie.

Gospodarze czolowka serie B od kilku lat i w tym sezonie szykuje sie tam sytuacja jak w lidze polskiej kilkanascie lat temu. Druga klasa rozgrywkowa bedzie obsadzona przez druzyn yz wiekszymi tradyjami niz pierwsza, a zatem otwacie walke o awans zadeklaruje 3/4 druzyn w stawce.

A bedzie tam: Cruzeiro, Vasco da Gama, Botafogo, Vitoria, Coritiba, Goias, Nautico Recife, Vila Nova, Ponte Preta i kilka innych.

Chcac mierzyc sily na zamiary trzeba odpasc z innych rozgrywek, a Sampaio Correa bylo/jest w:

- Mistrzostwach stanowych (Maranhense czyli tutaj)
- Copa do Nordeste gdzie jest mnostwo rund i wiekszosc traktuje je prestizowo

Sampaio juz madrze odpadlo z Pucharu Brazylii, w mistrzostwach stanowych moze powalcza wiecej.

Ale priorytetem jest sobotni mecz Noroeste, gdzie sa konkretne pieniadze do podjecia i musza wygrac, zeby awansowac do fazy pucharowej, dzis beda przynajmniej czesciowo rezerwy.

Sampaio ma praktycznie pewny wolny los w pierwszej rundzie play off mistrzostw stanowych, niestety w ostatniej kolejce grja na wyjezdzie z drugim dominatorem Moto Club i tutaj wygrywajac maja napewno miejsce w dwojce, ale remis tez gwarantuje im dwojke, niezaleznie od wyniku z Moto Club, a wygrana nie gwarantuje pierwszego miejsca. Zreszta poradza sobie, ale i tak wszystko rozstrzygnie sie w ostatniej kolejce i play off. Dzis wystarczy remis, wygrana i tak niczego nie gwarantuje, remis jak najbardziej tez daje 2 miejsce na koniec sezonu rozgrywek, a przed decydujacym 'must win' meczem w sobote trzeba odpuscic.

A sobotni rywal to tez nie ogorki, CSA do konca liczylo sie o awans, niestety pogrzebali go nie umiejac u sieb ie wykorzystac patelni

Sampaio Corea - Pinheiro 1-1

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom