>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 7.05.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 7. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Midtjylland - Nordsjaelland
Typ: 1 i bts
Kurs: 2,34
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Midtjylland zajmuje 2 miejsce w tabeli. Traci do liderującego Brondby 6pkt i gra ten zaległy mecz.
Wygrana zbliży ich na 3pkt. Midtjylland wygrało u siebie 13 z 16 spotkań, jest bardzo mocne, zdobyło 44 aż bramki.
Więcej zdobyło tylko Brondby Wilczka.
Nordsjaelland wygrało 6 z 16 wyjazdów. Sporo strzela, myslę, że i jutro możemy się spodziewać gola w ich wykonaniu.
H2h:
15.04.18 SL Nordsjaelland Midtjylland 1 : 2
11.03.18 SL Nordsjaelland Midtjylland 1 : 1
13.08.17 SL Midtjylland Nordsjaelland 4 : 3
20.05.17 SL Nordsjaelland Midtjylland 2 : 3
29.04.17 SL Midtjylland Nordsjaelland 3 : 1
Midtjylland 1 ostatnich 10 meczach w tylko 1 spotkaniu nie straciło gola.
Nordsjaelland z kolei w tylko 1 w 10 meczach nie strzeliło.
Dla mnie jutro win gospodarzy i bts
✅134
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wenezuela, Primera Division
Godzina: 01:00
Spotkanie: Mineros - Lara
Typ: Mineros
Kurs: 2.00
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
W grudniu ubiegłego roku stawiałem na Mineros w pierwszym meczu finału ligi z Larą. Wygrali 1:0, w rewanżu 0:1 i mistrza przegrali w karnych. Teraz przychodzi czas rewanżu. Obu ekipom nie idzie jakoś koncertowo, ale łapią się w czołowej ósemce. Mineros na 4. miejscu z bilansem 7-4-3, Lara na 7. (5-5-4). Mineros to zespół własnego boiska (tak pisałem w grudniu: Mnie przekonuje seria z 2017 roku: na 24 mecze na własnym boisku Mineors wygrali 18, 3 zremisowali i 3 przegrali. Pierwszy z tych osiemnastu to 2:1 z Larą i fajnie byłoby, gdyby ostatni też pyknęli chociaż jedną bramką)., a Lara do tej pory wygrała jeden mecz na wyjeździe. Dla odmiany Mineros u siebie mają bilans 4-2-1, a nie trzeba nikogo przekonywać, co będą chcieli osiągnąć w meczu z ekipą, która ogoliła ich z mistrza, zwłaszcza, że Lara teraz jest w ich zasięgu.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kanada - Dania
Typ: Handicap 0:4.5 - Kanada
Kurs: 2,90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kto jest faworytem w tym meczu, każdy dobrze wie. Pójdziemy w wysoki wynik dla Kanady, ale całkiem realny. Kanadyjczycy dzisiaj pokonali reprezentacje Korei 10-0, a w pierwszym meczu przegrali po karnych 5-4. Jutro zmierzą się z Danią, która przegrała z USA 4-0 i pokonała Niemców po karnych 3-2. USA zdominowała zespół Danii, natomiast Kanada zdominowała zespół USA tylko zabrakło jej skuteczności z racji kapitalnych interwencji bramkarza. Kanada jest zbudowana z świetnych graczy NHL, natomiast duńczycy grają swoim krajowym podwórkiem + 3 graczy z NHL. Myślę, że Kanadyjczycy będą chcieli zamazać plamę, która powstała po meczu z USA i pokona swoich jutrzejszych rywali jeszcze wyżej niż uczynili to gracze amerykańscy.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Kolumbia
Godzina: 01.00
Spotkanie: Bucaramanga-Aguilas
Typ: Aguilas Powyzej 2.5 Bramek
Kurs:
17.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiejszy typ z Boliwii dosc pechowo jedna bramka chybiony,aczkolwiek bezpieczne overy bardzo pewnie ????
Na dzis wybieram dosc abstrakcyjny typ,ale chce go sprobowac ???? W Kolumbii wazna kolejka,ktora moze zadecydowac o tym,kto zagra w fazie play off,a kto nie.. No i wlasnie-Aguilas teoretycznie,jakiestam matematyczne szanse na awans do PO ma,ale co jest warunkiem? Oczywiscie potkniecia takich ekip jak Once Caldas,czy Junior ( tutaj akurat moze byc ciezko ),aczkolwiek wierzyc trzeba do konca ???? No i do tego musza wygrac swoje spotkanie dosc wysoko,najlepiej 0:4.
Ja licze,ze ten mecz zwyczajnie ,,czysty&#39;&#39; to nie bedzie. Kursy na wygrana Aguilasu zaczely juz spadac. To jest Kolumbia-kraj i liga gdzie 70% klubow jest w rekach narko baronow i wyniki sa ustawiane na bierzaco. Mam nadzieje,ze i tutaj cos pojdzie w strone Aguilasu-Bucaramanga juz nie ma zadnych szans na Play Offy,a wiec moga sobie zagrac ,,wakacyjnie&#39;&#39;.
Pomoglem? Zostaw prosze ,,reputke&#39;&#39; ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
pukon 939,6K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga A Argentyna
Godzina: 02.00
Spotkanie: Instituto de Cordoba - Regatas
Typ: Regatas powyżej 75,5 pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.79
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
1/8 finału fazy play off w argentyńskiej Liga A i mecz pomiędzy drużynami Instituto de Cordoba a Regatas Corrientes. Gospodarze rundę zasadniczą zakończyli na czwartej pozycji (bilans 26-12), goście zajęli trzynaste miejsce w tabeli (bilans 16-22). Na pewno faworytem tej pary jest obecnie Instituto będące w mocnej formie, ale Regatas jeszcze obecny wicemistrz kraju, pomimo ostatnich wyników, to naprawdę mocna drużyna - przynajmniej potencjał kadrowy jakim dysponują, pozwala użyć takiego stwierdzenia. Pisałem już kilkukrotnie o tej drużynie w dziale Typy Dnia czy też w dziale tematycznym i podtrzymuję zdanie, że to nadal świetna drużyna - np. Final Four Ligi Amerykańskiej (dla najlepszych zespołów kontynentu) i zdobycie tam trzeciego miejsca, nie wzięło się przecież z przypadku, jeżeli tylko przypomną sobie, że jednak potrafią zagrać dobre zawody, nie muszą stać w tej rywalizacji na straconej pozycji. Ta drużyna musi się w końcu obudzić, wtedy na pewno postawią mocne warunki faworyzowanym rywalom. Spróbuję tutaj pójść w stronę zdobyczy punktowej Regatas, skoro idzie im ostatnio ciężko z tymi zwycięstwami, to może w starciu z ekipą, która bardzo mocna jest przede wszystkim w ofensywie, obronę już niekoniecznie mają tak dobrą, porzucają chociaż na dobrym poziomie. Regatas na obcych parkietach zdobywają średnio około 76pkt, ogólnie rzucają na poziomie około 80pkt (chociaż trzeba podkreślić, że ostatnie wyniki znacznie zaniżyły te średnie), z kolei Instituto jako gospodarze tracą średnio około 80pkt, ogólnie około 81pkt. W tym sezonie te drużyny spotkały się już czterokrotnie - liga i Torneo Super 20 (turniej rozpoczynający nowy sezon) i tylko w jednym przypadku Regatas nie zachwycili w ataku - 64pkt, w pozostałych spotkaniach zdobywali odpowiednio - 104, 95 i 85 pkt. Więc może i tym razem wynik też będzie wysoki, obie drużyny w swoich najsilniejszych zestawieniach na ten mecz.
✅79
 
R 611K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kolumbia Liga Aguila Apertura
Godzina: 03:00
Spotkanie: Atl. Nacional - Leones
Typ: 1 (-1) AH
Kurs:
1,68
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Gospodarze u siebie z bilansem 8-0-0 i 11:0 i wszystko wskazuje że uzbierają komplet zwycięstw u siebie. Goście na przedostatnim miejscu z dorobkiem 13 punktów w osiemnastu spotkaniach i bilansem tylko 13:22. Niskie zdobycze bramkowe obu ekip nie nastrajają bardzo optymistycznie jeżeli chodzi o handi. Dlatego tylko azjatycki -1 i w przypadku jednobramkowej wygranej gospodarzy będzie zwrot. Mecze H2H ostatnio grane w 2014, więc nie ma sensu wykorzystywać ich do porównań. Nacional po trzech kolejnych wyjazdach w których ugrali 1-1-1, więc mam nadzieję, że będą chcieli solidnie zakończyć rundę przed własnymi kibicami i odniosą przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo.
▶zwrot
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: San Jose - Vegas
Typ: 2 OT
Kurs: 2.12
Bukmacher: fortuna
Analiza: 6 spotkanie obu zespołów i wydaje się, że również ostatnie. Póki co idą łeb w łeb, jednak moim zdaniem w tym meczu lekkim faworytem są Golden Knights z Vegas. Pozostawiają jak na razie lepsze ogólne wrażenie, ich ofensywa radzi sobie lepiej niż w ma to miejsce w przypadku San Jose, sezon zasadniczy zakończyli wyżej w tabeli i zdaniem wielu fachowców są zespołem minimalnie lepszym niż ich rywale. Poprzedni domowy mecz Sharks wygrali łatwo 4:0 , jednak wynik nie odzwierciedla przebiegu widowiska. Rycerze mieli kilka naprawdę świetnych okazji i fakt zakończenia tego spotkania z zerowym dorobkiem bramkowym spowodowany był w dużej mierze pechem. San Jose jest pod presją, Vegas nie mają nic do stracenia, dysponują większą siłą ofensywną (w swojej konferencji tylko Jets prześcignęli ich jeśli chodzi o liczbę goli) i z pewnością nie zagrają na tafli San Jose drugiego tak pechowego spotkania z rzędu. Czeka nas wyrównane spotkanie, jednak lekkim faworytem są Złoci Rycerze z Vegas i to właśnie na nich stawiam.
✅112
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna, Liga A
Godzina: 2:00
Spotkanie: Instituto de Cordoba - Regatas
Typ: Instituto de Cordoba -12.5 (handicap)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Czas Play Off-ów w Argentynie. Czwarta drużyna w tabeli (26-12) podejmuje trzynastą (16-22). Gospodarze to oczywiście faworyci tego meczu, nie tylko ze względu na pozycję w tabeli. W 16-stu ostatnich meczach ponieśli tylko 3 porażki. Goście na odwrót, osiem ostatnich meczy to osiem porażek. Ich zeszłoroczne wicemistrzostwo kraju to zapomniana melodia: nie ta drużyna i nie ta forma. Dlatego stawiam na zdecydowane zwycięstwo Instituto de Cordoba. Powodzenia!
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:15
Spotkanie: USA - Niemcy
Typ: Niemcy powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
W dniu jutrzejszym kolejne zmagania na Mistrzostwach Świata w hokeju na lodzie. Kilka spotkań zapowiada się niezwykle ciekawie, a jednym z nich niewątpliwie jest pojedynek pomiędzy jedną z najbardziej utytułowanych reprezentacji w tym sporcie USA, a Niemcami którzy z roku na rok stają się coraz bardziej silniejsi i są reprezentacją z którą trzeba się liczyć. Po dwóch rozegranych spotkaniach sytuacja w grupie B przedstawia się następująco, Amerykanie zajmują drugie miejsce i posiadają pięć punktów na koncie, natomiast nasi zachodni sąsiedzi mocno utrudnili sobie obecnie sprawę i z dorobkiem dwóch punktów plasują się na szóstej lokacie, a tylko cztery zespoły awansują dalej. Niemcy w pierwszym meczu z Duńczykami przegrali po rzutach karnych 2:3, a w drugim spotkaniu również po karnych ulegli Norwegom 4:5. Amerykanie zagrali świetny mecz na otwarcie z Kanadyjczykami i sprawili sporą sensacje wygrywając po rzutach karnych 5:4, natomiast w drugim mecz wygrali w dość przekonującym stylu z Danią 4:0. Moja propozycja skierowana jest w stronę bramek strzelonych przez gości, którzy w ostatnich latach mają patent na USA i te minimum dwie bramki zwykle im potrafią wcisnąć. Bardzo przyzwoity kurs 1,84 na to, że nasi zachodni sąsiedzi zdobędą +1,5 bramki w meczu z USA. W meczach bezpośrednich też wygląda to bardzo przyzwoicie, gdyż padały nastepujące wyniki: 4:5; 2:5; 3:2; 1:2 oraz ostatnie spotkanie zakończone wysoką wygraną Niemców 1:5. Z ostatnich pięciu bezpośrednich spotkań obydwu reprezentacji, aż cztery zostały wygrane przez Niemców, dlatego jestem bardzo dobrej myśli co do rezultatu końcowego.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Madryt
Godzina: 12:05
Spotkanie:
Schwartzman - Mannarino
Typ: Mannarino(+1,5)
Kurs: 1.62
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Po tym co ostatnio grał Diego ostatnimi czasy to jakiś żart czy to w Monaco czy to w Hiszpanii i w Monachium. Mannarino też nie jest w jakiejś wybitnej formie ale gra aktualnie lepiej i równiej przy takiej dyspozycji przeciwnika wydaje mi się, że ugra chociaż seta jak nie cały mecz a kurs przyjemny, oglądałem trochę meczu z Bustą w Hiszpanii i wyglądał tam bardzo przyzwoicie. Mam nadzieję, że Diego nadal jest pod formą. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina : 19:00
Spotkanie : Malmo FF - Goteborg
Typ : czerwona kartka
Kurs : 5.00
Bukmacher : Unibet
Malmo w tym sezonie dalekie od ideału ale też to dopiero 8 mecz przed nimi , jak dotąd 3-2-2 i 9:11 w bramkach , goście nie lepiej bo 3-0-3 i 8:8 , kursy na wygraną Malmo spadają na łeb na szyję ale czy aż tak pewne że Malmo dziś wygra ? ja bym się zastanawiał , no ale nie o zwycięstwo którejś z drużyn mi chodzi ale jak to u mnie o czerwień , Goteborg dla Malmo to dosyć niewygodny rywal , dotychczas ich wspólny bilans to 22 mecze i 9 wygranych Malmo 6 wygranych IFK i 7 remisów bramki 31:25 na korzyść Malmo , bardzo ciekawie wygląda statystyka kiedy Malmo jest gospodarzem 4 wygrane Malmo 4 wygrane IFK i 3 remisy no i same te mecze właśnie tutaj na Swedbank Stadion możemy zaliczyć do bardzo ostrych pojedynków , ostatni mecz pomiędzy nimi z 10 marca w ramach 1/4 Pucharu Szwecji 1:0 dla Malmo i 5 żółtek ale to mecz pucharowy natomiast mecze o pkt w lidze już jest o niebo lepiej jeżeli popatrzymy pod względem dyscyplinarnym , mecz z sierpnia ubiegłego roku to 10 żółtek w efekcie 2 żółtych czerwona dla IFK , wcześniejsze spotkanie 8 żółtek w konsekwencji 2 żółtych czerwona dla Malmo itd itd tak więc liczę że i dziś emocje sięgną zenitu a efektem będzie czerwień !
⛔100
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis Madryt
Godz: 15:00
Spotkanie: Sevastova Anastasija - Bertens Kiki
Typ: Sevastova Anastasija wygra 2-0 w Setach
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czas na moją ulubioną zawodniczkę, tj Anastasije Sevastovą. Lotyszka ma &quot;cudowną rękę&quot; do gry w tenisa. Jej technika użytkowa, czucie przestrzeni kortu, wykorzystywanie pelnej geometrii to jest naprawdę coś ... ! Jednak aby to wszystko działało, była ofensywna pewność, to Sevastova nie może czuć presji i musi prowadzić grę ! Jak to się uda, jak rywal &quot;dopomóże&quot;, to spotkanie będzie zdominowane przez Sevastovą. Kiki Bertens to taka nieoficjalna &quot;mała królowa&quot; kortów ziemnych. Ta Pani słynie z tego, iż w tenisa potrafi grać tylko na cegle, czyli na dzisiejszej nawierzchni. Okres kompromitacji na twardym podłożu się już skończył, warto dodać iż ona sie jeszcze skompromitowala na zadaszonej cegle w Stuttgarcie, a teraz czas na grę na otwartych arenach. Uważam, że Bertens już nigdy nie zagra tego, co w poprzednich latach na czerwonych kortach, dziś tylko nazwisko stawia ją w roli faworytki, a na trudniejszego przeciwnika nie mogła trafić w II rundzie, jak Sevastova. Kiki Bertens to dużo kilogramów, strasznie ma dużo tkanki tłuszczowej i wody pod skórą, a czym dalej w las, to ten aspekt będzie ją coraz mocniej ograniczał. Dziś ona nie może mieć problemu z rytmem gry i musi zagrać wręcz perfekcyjnie, a ja tego kompletnie nie dostrzegam, a tylko same problemy i szybko uciekające spotkanie. Sevastova ma dużą szansę jako pierwsza przejmować inicjatywę w wymianie i to będzie główny czynnik, który przyczyni się do jej zwycięstwa. Anastasija Sevastova to taki kobiecy odpowiednik Fabio Fognini&#39;ego, czy Davydenko z męskich rozgrywek.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 109,6K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Japonia
Godzina: 12:05
Spotkanie: Hokkaido - Niigata
Typ: Niigata ML
Kurs: 1.67
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dzisiaj przygotowalem typ po nieco nizszym kursie jednak i tak wartym zagrania, gdyż typ wydaje sie byc pewniakiem do dubla np. Jak widzimy w statystykach gospodarze przegrywają ostatnio wszystko, szczegolnie u siebie gdzie na ostatnich 10 spotkan wygrali tylko 2. Przegrywają wysoko w 4 spotkaniach a w 4 blisko 2 czy 5 punktami. Jednym ze spotkan gdzie przegrali wysoko to wlasnie przegrana 68-81 z dzisiejszym rywalem i bylo to wczoraj. W historii jest roznie pomiedzy tymi zespolami ale terazniejsza forma wskazuje tutaj zdecydowanie na gosci i mysle ze nie ma sie co zastanawiac i brac z pocalowaniem reki taki kurs. Goscie sa w zdecydowanie lepszej formie (7-3) w ostatnich 10 spotkaniach w ogole, a na wyjazdach cisną rownie dobrze. Mysle ze moze wygrana bedzie nizsza niz wczoraj ale wazne ze bedzie i tego sie trzymajmy.
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Midtjylland - Nordsjaelland
Typ: 1/+3,5
Kurs: 2,62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kolega wyżej zdążył podebrać mi typ i opisać ten mecz, więc muszę polecieć coś trochę bardziej niebezpiecznego. Tak jak wspomniał, Midtjylland jest u siebie mega mocne, z 16 spotkań wygrali 13, 1 zremisowali oraz dwa przegrali, lecz obie przegrane były z liderem - Brondby. Jeżeli dzisiaj wygrają to zbliżą się do liderów na 3 punkty, a w następnej kolejce zmierzą się z nimi w bezpośrednim starciu, więc wszystko będą mieli w swoich nogach ;) . Gościom pozostała jedynie walka w LE, jednak nie wydaje mi się, że Kopenhaga (mimo, że to nie ta sama drużyna co wcześniej) odpuści im 3 miejsce. Liga duńska ogólnie rzecz biorąc jest overowa. Gospodarze mają u siebie największą średnią bramek na mecz i wynosi on aż 4,5 (!), a goście najwyższy średnią bramek na mecz na wyjazdach i jest równie wysoki (4,3). Nordsjaelland łatwo skóry nie sprzeda, dlatego spodziewam się wielu akcji z obu stron. Polecam typ 1/btts , ale mój typ również uważam za bardzo realny, Pozdro! ;)
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Madryt
Godzina: 12:00
Spotkanie:
Schwartzman - Mannarino
Typ: Mannarino
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolega wyżej już postawił typ na ugrany set Mannarino ja jednak pójdę o krok dalej i stawiam na wygrany mecz Francuza. Argentyńczyk jak już zostało wspomniane przeżywa aktualnie słabszy okres i myślę, że nie zdoła się jeszcze przebudzić z tego letargu w tak krótkim czasie. W zasadzie to obaj tenisiści nie powalają obecnie formą, ale już bardziej stawiam na Francuza, który bardziej do mnie przemawia. Uważam, że jak na taką formę Argentyńczyka to kursy są niepoprawnie ustawione i na pewno spróbuję pograć coś w stronę Mannarino, bo nie skreślałbym tego zawodnika tak jak to zrobiły buki. Patrząc również na bezpośrednie pojedynki między nimi to również przeważa Francuz, który ograł 2:0 Argentyńczyka w 2003 roku. POWODZENIA !!! :eek:kay:????????

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Madrid 1000 Masters 2018
13:30
Kicker N. - Raonic M.
Kicker N.
3,15 w UNIBET

W tym meczu kto wie czy nie dojdzie do &quot;niespodzianki&quot;. Sytuacja wygląda tak, że Raonic to zawodnik tuż obok Nisihikoriego który dość często kreczuje. Milos nie grał nic od turnieju w Monte Carlo gdzie poddał cały mecz nawet do niego nie przystępując, więc to coś poważnego.
W Madrycie mamy jedną z najwolniejszych nawierzchni w tourze, więc to tym bardziej źle dla jego kolan, a lada moment mamy wielkoszlemowy turniej, więc kto wie czy dzisiaj zagra na 100%. Kicker wydaje mi się, że od jakiegoś czasu gra swój najlepszy tenis, w swoich meczach nawet jak przegrywa to walczy. Tutaj gra od kwalifikacji i ma wygrane 2 mecze już za pasem.
Normalnie polecam tylko opcję setową, ale do konkursu podaję wyższy kurs.
Pozostałe typy na dzisiaj...
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , WTA - Madryt
Godzina: 13:30
Spotkanie: Zhang - Mladenovic
Typ: Zhang wygra
Kurs: 2.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Mladenovic daleko od swojej dobrej dyspozycji... natomiast Chinka na kortach ziemnych jest zwrotna i szybka.. myślę , ze po prostu wybiega Mladenovic , której po korcie ziemnym poruszać się ciężko. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to , że wcześniej Chinka pokonała wyżej notowaną Japonkę Osakę... teraz też nie jest faworytką ale Mladenovic myślę jest w jej zasięgu... aż dziwi mnie tak wysoki kurs na Chinkę gdyż Mladenović to nie jest ostatnio jakaś alfa i omega tenisa... niby Francuzka pokonała Vandeweghe ale Amerykanka na ziemnych kortach gra chimerycznie i jak rozkapryszone dziecko.. tutaj już myślę z koncentracją u Chinki nie będzie problemu i swoją zwrotnością i techniką zagnie Francuzkę. Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
okomat 2

okomat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja - baraż
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee Utd. - Livingston

Typ: Dundee Utd.
Kurs: 2.33
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wczoraj już drugi plus, więc dzisiaj będzie nieco ryzykowniej. Pierwszy półfinałowy mecz barażowy w Szkocji. Dundee Utd., które w sezonie zasadniczym zajęło trzecie miejsce podejmować będzie na własnym stadionie drużynę Livingston, które było drugie. Mecze barażowe rządzą się jednak swoimi prawami, a drużyny wydają się być jeszcze bardziej zmotywowane, ale do rzeczy. Dundee na własnym stadionie gra ostatnio bardzo dobrze. 5 ostatnich meczów - 5 zwycięstw, w tym aż 4 bez straty gola. W sezonie zasadniczym mają bilans 12-3-3 u siebie, natomiast Livingston na wyjazdach 9-4-5, co czyni z nich najlępszą wyjazdową ekipą, jednak nie oszukujmy się - nie jest to jakiś super wynik. W tych pięciu porażkach znajdują się dwa przegrane mecze właśnie z Dundee Utd. (2:0 i 3:0). Po H2H widać, że w meczach pomiędzy tymi drużynami wygrywa ostatnio gospodarz i na to samo liczę dzisiaj. Widać, że Dundee Utd. obecnie jest w lepszej formie, a podbudowani zwycięstwem z Dunfermline mogą wznieść się jeszcze wyżej. Bezpieczniejszą opcją jest Dundee bez remisu z kursem 1.62, a dla odważniejszych Livingston nie strzeli gola po kursie 3.05. Ja jednak celuję w czystą jedynkę.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Madryt
Godzina: 16:15
Spotkanie: Nishikori - Djokovic
Typ: Djokovic
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nishikori zmagał się ostatnio z kontuzją w meczu z Garcia-Lopezem. Jak widzimy po kilku dniach podjął decyzję ,że wystąpi w turnieju w Madrycie ,ale czy w pełni gotowy do tego turnieju okażę się około godzine 16. Djokovic ostatnio przegrał z Klizanem,Thiemem,Paire,Daniel,Chungem. Przed kilku lat nikt nie powiedział by ,że Djoko spadnie z formą. Dzisiaj rozpoczyna się jeden z większych turniejów rozgrywanych w Hiszpanii. Dosyć fajna pula do zgarnięcia. Myślę ,że Djokovic w tym turnieju pokaże ,że pomału wraca do swojej dyspozycji z przed kilku miesięcy. Dzisiaj czuję ,że Djokovic po ciężkiej walce z Nishikorim. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom