>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.06.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Urugwaj
Typ: 1 + over 2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Towarzyski mecz, w którym mierzą się czołowe ekipy świata. Urugwaj ostatnio odbiega od formy do jakiej niegdyś przyzwyczaił, ostatnie 5 meczy to 4 porażki, ale w każdym z tych spotkań strzelali bramkę. Włosi z kolei to drużyna, która 4 razy wygrała w ostatnich 5 meczach i straciła tylko jednego gola. Włosi nie wystąpią w najsilniejszym składzie, choć atak będą mieli konkretny (Insignie, Belotti, Eder), a w bramce pojawi się rewelacyjny Donnarumma. W obronie zagra Darmian, Caldara i Astori, więc upatruję tu szansę dla Stuaniego. Mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie, w Nicei na Allianz Riviera, więc mam nadzieję, że obie ekipy zagrają trochę dla publiczności i postrzelają trochę bramek.

✅210
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Wczoraj mecz niestety dosc nudny i bez bramek :c Dzis widze co najmniej 4 zaklady ze znakomitymi kursami do zagrania ???? tematu wlasnego nie chce robic-typy podaje poza konkursem wiec mysle,ze problemu nie bedzie ????

Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Urugwaj
Typ: Obie strzela w 1wszej polowie
Kurs: 6.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mecz,ktory powinien wygladac zdecydowanie inaczej niz przecietne mecze Wlochow-czyli twarda obrona i rozsadne,przemyslane ataki-tutaj bedzie szansa przecwiczyc inne warianty-moze nowe,przeciwko druzynie ze scislego swiatowego topu jakim bez watpienia jest Urugwaj-bardzo silna ofensywa,przy nieco slabszej obronie daje Nam jak najbardziej szanse na ustrzelenie swietnego kursu jakim jest bez watpienia typ na obie bramki w 1wszej polowie,bo nie sadze aby przy meczu towarzyskim obie ekipy stosowaly sie bardzo mocno do taktyki-mysle,ze moze byc to mecz pod publike,ze spora iloscia sytuacji oraz bramek ???? Mecz na neutralnym terenie co jeszcze bardziej sprzyja Naszemu typowi ???? -Zadna z ekip nie bedzie czula presji,a obrona Wlochow dosc eksperymentalna,a wiec szansa dla napadu Urusow jest dosc spora.

Kolejnymi typami godnymi uwagi bez watpienia sa:

Pilka Nozna-Finlandia: FF Jaro-OPS
TYP: Obie strzela w 1wszej polowie
KURS: 5.60

Tutaj duze oslabienia w druzynie faworyta w FORMACJI OBRONNEJ sprawiaja,ze ten typ ma jak najbardziej szanse wejscia,gdyz Underdog bedzie chcial wpakowac pilke do siatki juz w od 1wszych minut.

Pilka Nozna Argentyna- Sarmiento de Junin-Brown de Adrogue
TYP: Zwyciestwo Sarmiento
KURS: 3.55

Sarmiento zagra tu najmocniejszym zestawieniem. Moze i wciaz jest to najgorsza druzyna ligii,ale ich forma idzie w gore i sie ustatkowuje-dodatkowo zwyciestwo nad Defensa Y Justicia utwierdza mnie w przekonaniu ze typ ma racjonalne szanse wejscia-spore zaklady ida na typ w Argentynie.

Pilka Nozna-towarzyskie: Hiszpania-Kolumbia
TYP: Zwyciestwo Hiszpanii i Obie skipy strzela gola
KURS: 3.61

Tutaj mamy dzis dobre ofensywy i nieco slabsze defensywy-licze na mecz dla publicznosci ????

Z racji iz wczorajszy typ nie wszedl to dzis podalem kilka z racjonalnymi szansami wejscia ???? WSZYSTKO JEST POZA KONKURSEM ???? Robie to dla Was z przyjemnosci,a nie dla nagrod ;) Wlasny Post z typami stworze byc moze od polowy czerwca,gdyz narazie mam malo czasu i jestem na forum przelotem.

Jesli pomagam-wcisnij ,,Dzieki&#39;&#39; ;)

Grajacym i Typujacym zycze Powodzenia !

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, mężczyzn
Spotkanie: S. Wawrinka - M. Cilic
Godzina: 15:35
Typ: 1/powyżej 39,5 gema
Kurs: 2,75
Bukmacher: eFortuna

Stan zdecydowany faworyt w tym pojedynku i myślę, że spokojnie go ogarnie lecz czy wygra 3:0 śmiem wątpić. Cilic ma bardzo mocny serwis i rzadko jest łamany co za tym idzie możemy spodziewać się tie breaka może 2-óch a w nim to już każdy może wygrać. Liczę na 4 sety w wygraną Stana 3:1 bo to On jest zdecydowanie lepszym tenisistom.

Cilic w ostatnim meczu rozegrał zaledwie 1 seta więc wypoczęty na pewno jest. Póki co Cilić nie stracil seta ale i nie zachwycał bym się tym jakoś szczególnie ponieważ przeciwników nie miał jakiś specjalistów na mączce. Gulbis, Krawczuk, Lopez czy Anderson.

Stan także bez bez straty seta ale moim zdaniem już przeciwników miał dużo mocniejszych, Kovalik, solidny Dolgopolov, zawsze niebezpeczny Fognini i Monfils, żaden z nich nie wygrał chocby seta chociaz szansę na to miał niejeden.

Dziś Stan wchodzi do półfinału i licze także na pokrycie tego overa gemowa, chociaż obawiam się, że jeśli Stan wygra 1 seta i 2 to w 3 już Cilic się podłamie i odpuści. No nic ryzykuję.



Powodzenia.


⛔100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP FRENCH OPEN
Godzina: podobno 15:30
Spotkanie: Wawrinka - Cilic
Typ: dokładny wynik - 3:1 w setach
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W kolejnym ćwierćfinale w dniu dzisiejszym spotka się dwóch dobrze spisujacych się w tym turniejów panów którzy odbyli już między sobą 13 pojedynków na przestrzeni ostatnich 11 lat. W bezpośrednich spotkaniach w tym czasie Cilicowi udało się wygrać ze Szwajcarem tylko 2 razy na kortach twardych w 2010 roku. Długo zatem czeka Cilic nana swoje zwycięstwo nad Stasiem. Dla mnie ta statystyka jest informacją że najwyraźniej Wawrince odpowiada styl grania Chorwata, choć nie wszystkie te pojedynki były dla Stacha łatwe. Rok temu wi Genewie na kortach ziemnych Szwajcar wygrał 6:4/7:6(13-11), na kortach Rolanda Garossa spotkali się prawie dekadę temu i w 2008 roku Wawrinka wygrał 7:6/7:6/6:1. No dobrze to tyle z ciekawszej dla mnie historii. Teraz najważniejsze jest to co aktualnie. Aktualnie Stachu jest mocno spięty i nastawiony na sukces w tym turnieju co dobitnie mi pokazał w meczu z Monfilsem. Kto oglądał ten mecz wie o czym mówię, a kto nie ogladal niech żałuje. Rewelacyjne ataki i obrony po stronie jednego i drugiego zawodnika z których częściej zwycięsko wychodził Stasiu. Meczu z Fogiem nie oglądałem ale z Dolgopolovem też mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Kovalik też potrafił wznieść się na swoje wyżyny i postraszyc Stacha w drugim i trzecim secie. Teraz może kilka słów o Cilicu. Po nim też widać że chciałby osiągnąć w tym turnieju coś więcej niż ćwierćfinał. Świetnie wygląda jego gra przy serwisie, dobrze również prezentuje się w wymianach. Widać że zawodnik przygotował formę na French Open. Do tej pory nie za bardzo kto miał sprawdzić umiejętności Marina na tym turnieju. Ostatni mecz oddał mu w połowie Anderson. Wcześniej dość łatwo rozprawił się z Lopezem, kravchukiem i, Gulbisem. Nie będę się rozpisywał o tych spotkaniach gdyż miałem możliwość ogladania gry tylko z Lopezem, a o tym spotkaniu nie ma wiele co pisac. Cilic nie dał mu pograć i tyle. Zaimponowaly mi jednak występy przed tym turniejem i dały mi jakąś inspirację na próbę wytypowania tego spotkania. Przegrana po walce w Madrycie z młodym Zverevem, wygrana z Gofiinem w Rzymie pozwalają mi wierzyć że Cilic jest w stanie wygrać tutaj chociaż seta z Wawrinka. Podsumowując liczę tu na spotkanie na dobrym poziomie gdzie górą bedzie Szwajcar (co do tego nie mamchce wątpliwości po jego wyżej wspomnianym meczu z Monfilsem i Dolgopolovem) natomiast liczę że Cilic się zepnie nana tyle żeby ugrać tego jednego i tylko jednego seta :)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – spotkanie towarzyskie
Zdarzenie: Irak – Korea Południowa
Typ: I połowa over 0,5
Godzina: 19:00
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1.47

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek towarzyski w którym to zmierza się reprezentacja Iraku z Koreą Południowa. Dodam na wstępie, że pojedynek ten jest rozgrywany na neutralnym stadionie. Obydwie w/w reprezentacje w ostatnim czasie przygotowują się do pojedynków w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. Warto zaznaczyć, że reprezentacja Iraku występująca w ostatecznej fazie eliminacji Mistrzostw Świata regionu azjatyckiego w grupie b mają aktualnie na swoim koncie zaledwie 4 punkty tracą aż 9 punktów chociażby do 3 miejsca. Koreańczycy z kolei pewnie zmierzają do Mistrzostw Świata zajmując obecnie 2 miejsce z bardzo dobrym dorobkiem 13 punktów. W mojej ocenie dzisiejsze spotkanie nie będzie miało większego znaczenia do Koreańczyków, którzy w najbliższy wtorek rozgrywają bardzo kluczowe spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata z reprezentacją Kataru. Wszystko to sprawia, że bardzo trudno tutaj wskazać faworyta. Gdyby nie zbliżający się mecz eliminacyjny wówczas pobrałbym tutaj 2 lecz w tej sytuacji nie wydaje mi się, żeby Koreańczycy dali z siebie wszystko. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę over 0,5 bramki już po I połowie tego meczu gdyż takie rozwiązanie wydaje mi się tutaj bardzo prawdopodobne.

⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Zdarzenie: Colorado Rockies - Cleveland Indians
Typ: Colorado Rockies
Godzina: 21:10
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2.04
Analiza:

Szczerze powiedziawszy nie wiem dlaczego kurs na gospodarzy jest aż tak wysoki. Wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań zdobywając w tym czasie 35 runów. Poprzednie spotkanie z drużyną Indians wygrali aż 11:3 (grali dziś o 02:40 naszego czasu), a kursy na tamten mecz były praktycznie identyczne jak na ten. Mają jak dotąd zdecydowanie lepszy sezon, pojedynek miotaczy według mnie na niewielką korzyść dla Rockies. Patrząc na składy to nie widzę żadnych kontuzji u kluczowych graczy. Bukmacherzy typują zwycięstwo Indians chyba tylko ze względu na ich ubiegłoroczny triumf w World Series. Za zwycięstwem Colorado stoi również fakt, że grają na zasadach National League, czyli pitcher też odbija, a Kyle Freeland ma w tym względzie przewagę nad Trevorem Bauerem, bo w porównaniu do niego on robi to praktycznie na codzień. Powodzenia!

✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom