>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.07.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 7. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Chiny - Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Tianjin Quanjian - Guangzhou R&amp;F
Typ: Tianjin / over 1.5 w meczu
Kurs: 2.35
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Ciekawe spotkanie dwóch drużyn czołówki tabeli ( 4-6 mjsc. ) w którym większe szanse na wygraną daję gospodarzom.
Tianjin Quanijan w ubiegły weekend rozprawiło się na własnym terenie z liderem z tego samego miasta co dzisiejszy rywal ekipą Guangzhou , aplikując im 4 gole ( 4:3). Wynik robi wrażenie , jak i obecna forma. Tianjin Quanjijan w ostatnich 7 meczach odniosło 6 zwycięstw ulegając jedynie na wyjeździe ekipie Hebei ( 0:1).
Goście natomiast w ostatniej kolejce odnieśli odwrotnie proporcjonalny wynik do opisywanego wcześniej występu rywala i ulegli na własnym obiekcie drużynie Chongging 3:4 . Ich bilans z ost. 7 ligowych występów to 1-5-1 . Widać więc że drużyna lubi remisować , myślę jednak że w tym spotkaniu będzie musiała uznać wyższość rozpędzonych gospodarzy.
Wiosną tego roku obydwie ekipy spotkały się w 1 kolejce sezonu , gdzie wygrała drużyna Guangzhou R&amp;F b edąca wówczas gospodarzem. Sądzę że tym razem wynik może się powtórzyć w drugą stronę....
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Australia SEABL Men
Godzina: 12:30
Spotkanie: Albury - NW Tasmania
Typ: NW Tasmania
Kurs: 2.56
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Albury cztery wtopy z rzędu, wszystko na wyjazdach.Nawiązali walke jedynie z Tasmania ulegając 89-86.Trzymali się dosyć ale przypomne, że Tasmania w tamtym meczu grała bez swojego czołowego strzelca Ahmada Starksa.Jutro Ahmad już zagra, za to Albury nie dość, że grają fatalnie to jeszcze jutro mogą wystąpić bez TJ Robinsona która jest kontuzjowany.Bez niego nie widze absolutnie przełamania gospodarzy.Tasmania mocna, zaczeła sezon fatalnie ale z meczu na mecz wszystko zaczęło się zazębiać i teraz wyglądają już naprawde dobrze i są rewelacją tego sezonu.
Tasmania w pełnym składzie powinna wygrać ten mecz, nie wiem co Robinsonem, na ile ta kontuzja jest poważna ale Tasmania ma wszystko żeby ograć jutro Albury które wyraźnie złapało zadyszke.Zresztą te ich road tripy ostatnio mocno dały po kościach.
✅156
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - Wimbledon
Godzina : 12.30 ( może ulec zmianie )
Spotkanie : C.Garcia - M. Brengle
Typ : M.Brengle
Kurs : 3.25
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam, jest kilka ciekawych spotkań tenisowych na piątek , no ale trzeba zdecydować się na jeden typ, tak jak dziś, tez w kwalifikacjach Ligi Europejskiej trzeba było się zdecydować , a myślałem o Shkendiji ( kurs wysoki mimo wyniku z pierwszego meczu ), wybralem tutaj co innego , ale do rzeczy.
Trzeci runda Wimbledonu, singiel kobiet, pojedynek Caroline Garcia - 22 w rankingu , kontra Madison Brengle miejsce 95 w rankingu.
Garcia w pierwszej rundzie pokonała Cepelovą 2:0 , w drugiej zwyciężyła Bogdan 2:0.
Brengle w pierwszej rundzie zwycięstwo nad Hogenkamp 2:0, no i w drugiej rundzie spora niespodzianka, wygrała z Kvitova 2 :1.
C.Garcia jest faworytka tej rywalizacji , niby niezła , ale jakoś mnie nie przekonuje, na turnieju w Mallorce , nieźle sie prezentowala , póki nie trafila na Sevastovą . Narazie na Wimbledonie jej rywalki nie były jakieś wybitne.
M.Brengle przyzwoity turniej niedawno w Ilkley, na French Open pokonała Goerges ( nie łatwo ją ograc ) , a przede wszystkim pokonała jedna z faworytek na Wimbledonie, wspominaną wyżej Kvitovą.
Kurs jest niezły, dlatego zaryzykuje.
Obie tenisistki spotkaly się razem w tym roku w lutym , wówczas wygrała Garcia 2:1
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Superpuchar
Godz: 20:30
Spotkanie Legia-Arka
Typ: 1/1
Kurs 2.08
Buk Fortuna
Analiza: Superpuchar Polski pomiędzy ekipami Warszawskiej Legii oraz Gdyńskiej Arki. Legia naturalnie jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego Superpucharu, obie ekipy w każdym sezonie walczą u zupełnie inne cele, Legia zawsze gra o tytuł mistrza Polski Arka natomiast będzie walczyła w tym sezonie o zostanie w lidze , sam trener zdaje sobie sprawę iż w europejskich pucharach za wiele nie będzie w stanie zdziałać bowiem ich skład nie wystarczy na grę na kilku frontach , nie ma się co oszukiwać że Lech w finałowym spotkaniu był znacznie lepszym zespołem, jednak nie był skuteczny i dlatego wygrała Arka, Legia jednak jest zespołem znacznie bardziej doświadczonym , który jak nikt inny potrafi wykorzystywać stworzone sytuację , tym bardziej jeśli chodzi o spotkania z ligowym średniakami takimi jak Gdyńska Arka, która na razie zagrała 3 spotkania sparingowe, zanotowała remis oraz 2 porażki, Legia natomiast zagrała 2 spotkania towarzyskie, wygrała oba bez straty bramki, myślę że Superpuchar też im się przyda do kolekcji trofeów , w tym meczu stawiam na dokładny wynik 2:0 dla zespołu ze stolicy.
⛔100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Mariehamn - Illves
Typ : poniżej 2.5 gola
Kurs : 1.60
Bukmacher : Expekt
Analiza :
Jeden z nielicznych &quot;poważnych spotkań&quot; w dniu jutrzejszym. W Fińskiej ekstraklasie dojdzie do ciekawego spotkania Mariehamn (4 miejsce w tabeli) z 5 Illves. Sezon w Finlandii jest w pełni a oba zespoły konsekwentnie punktują dzięki czemu utrzymują kontakt z czołówką. Jeśli chodzi o gości jest to zespół który gra bardzo zachowawczo, mało strzelają, ale też mało tracą goli. Co może jutro okazać się znaczące. Illves jest też jednym z najlepiej punktujących zespołów na wyjazdach. Nie chce bawić się przewidywanie kto wygra, bo w takim meczu może zadecydować jeden gol. Mając na uwadze postawę gości stawiam na mniej niż 2.5 gola w meczu.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny - ATP Wimbledon
Godzina. 12:30
Spotkanie. J-W Tsonga - Sam Querrey
Typ. over 3.5 seta
Kurs. 1.55
Bukmacher. Fortuna
Analiza.
Witam, po wczorajszym trafionym typie lecimy dalej z tenisem mężczyzn i po raz kolejny uderzam w over setowy w spotkaniu dwóch potężnych graczy, którzy jutro zmierzą się z sobą w 1/16 wielkoszlemowego turnieju na kortach trawiastych.
Jo Wilfried Tsonga francuski tenisista obecnie sklasyfikowany na 10 pozycji męskiego touru zagra z amerykaninem Samem Querrey.
Francuz ma obecnie 32 lata i widać z roku na rok iż najlepsze momenty swej gry ma już za sobą, czego nie można powiedzieć o jego rówieśnikach którzy pokazują swą drugą młodość po 30 stce. Po niespodziewanej porażce przed własną publicznością na French Open i odpadnięciu z Mannarino przyszedł czas turnieji na trawie gdzie jak narazie spisuje się całkiem przyzwoicie. Do tej pory rozegrał pięć spotkań z czego cztery z nich wygrał, ponosząc porażkę tylko z luxemburczykiem Mullerem a było to przed dwoma tygodniami w Londynie. Od tamtej pory 32 latek ograł na grasie Raonica Edmunda, Norri oraz Bolelliego i choć nazwiska te niepowalają to jego forma na tę chwilę wydaje się być stabilna.
Jego rywalem &quot;olbrzym&quot; z USA Sam Querrey który ostatnio również całkiem dobrze sobie radzi w tourze a że nawierzchnia akurat sprzyja jego stylowi gry to wydaje mi się iż postawi się on starszemu o cztery lata rywalowi. W ostatnich sześciu potyczkach na trawie wygrywał cztery razy, co ciekawe podobnie jak jego jutrzejszy przeciwnik pokonał Norriego oraz został &quot;uczesany&quot; przez Gillesa Mullera w dwóch setach. Obaj panowie preferują grę opierającą się przede wszystkim na serwisie tak więc o tie-break powinniśmy być jutro spokojni. W dotychczasowych potyczkach górą starszy i bardziej doświadczony Tsonga który prowadzi 4:1.
Na tej nawierzchni grali ze sobą tylko raz właśnie na tym turnieju
w 2014 gdzie po czterogodzinnej batali wygrał Jo w piątym secie.
Reasumując powyższe argumenty oraz te które akurat pominąłem obstawiam iż jutrzejsze spotkanie obu tenisistów będzie opiewało w wiele zwrotów akcji i raczej nie zakończy się wygraną któregokolwiek z nich do zera. ( kurs do dubelka polecam )
&quot;jeśli moja analiza pomogła ci podwoić twoje drobne - kliknij dzięki&quot;
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -USA, MLS
Godzina: 02:30
Spotkanie: Sporting Kansas - Philadelphia
Typ: 1 handicap (-1)
Kurs: 2,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kansas zajmujące drugie miejsce w tabeli konferencji zachodniej podejmuje na swoim stadionie ósmy zespół konferencji wschodniej Philadelphie. Ostatnie 10 meczy Sportingu u siebie to 7-3-0 (22-4), z kolei Union na wyjeździe to 2-3-5 (10-11). Zdecydowanym faworytem są więc gospodarze. Zdecydowanym atutem Sportingu jest ich obrona, ktora w 19 meczach straciła zaledwie 13 goli. Może atak nie jest najskuteczniejszy ale liczę na zwycięstwo gospodarzy tej nocy, stawiam na wynik 2-0. Gospodarze liczą na powrót na fotel lidera MLS.
⛔100
 
znachor 6

znachor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 2:30
Spotkanie: Sporting Kansas City - Philadelphia Union
Typ: poniżej 2.25
Kurs: 2.28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kansas City jako jedna z dwóch najlepszych broniących się drużyn na własnym podwórku (18-4), natomiast Philadelphia Union najlepsza drużyna broniąca się na wyjazdach (7-7) i w dodatku mało strzelająca.
Kansas na ostatnie 3/5 spotkań poniżej 2,5 gola na mecz, gdzie powyżej 2,5 gola padło z drużynami mającymi obecnie ponad 20 straconych bramek na wyjazdach, gdzie przypomnę, że dzisiejszy przeciwnik ma bilans 7-7.
Philadelphia w ostatnich 3/5 wyjazdach udało się strzelić minimum jedną bramkę, ale to nie były drużyny z tak mocną obroną jak Kansas.
Jak dla mnie to będzie 1-0 max 2-0
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Drogheda United - Finn Harps
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W 21. kolejce irlandzkiej Premier Division w bezpośrednim starciu zmierzą się zespoły z dołu tabeli. Przedostania w lidze Drogheda United podejmie Finn Harps, które plasuje się na 9 pozycji na 12 drużyn. Myślę, że w tym meczu nie zobaczymy wielu goli.
Obie ekipy są w słabej dyspozycji. Drogheda United nie wygrała 10 kolejnych meczów i strzeliła w nich tylko 4 gole. Ostatnie zwycięstwo odnieśli 21 kwietnia, kiedy to podejmowali na wyjeździe właśnie ekipę Finn Harps. Ta drużyna z kolei kiepsko poczyna sobie na wyjazdach. Nie wygrała 5 kolejnych spotkań w delegacji, ostatni raz 3 punkty wywieźli z terenu rywala 14 kwietnia, kiedy to pokonali na wyjeździe 2:0 Derry City. W 5 ostatnich meczach wyjazdowych zdobyli tylko jednego gola.
Ostatni mecz Droghedy to porażka 0:2 u siebie z Limerick, sądzę, że jutro także nie padną więcej niż 2 gole.
Biorąc pod uwagę strzelane gole przez obie ekipy to kiepsko to wygląda. Drużyna gospodarzy w swoich 8 ostatnich meczach trafiła do siatki zaledwie jeden raz... Tak jak pisałem wcześniej Finn Harps także mało strzela a szczególnie na wyjazdach - przypomnę, 5 ostatnich meczów wyjazdowych to tylko jeden gol strzelony przez tę drużynę. Drogheda to drużyna, która strzeliła najmniej bramek w całej lidze - tylko 14 w 20 meczach.
Mecze bezpośrednie tych ekip także wskazują za typem under 2,5. W ostatnich 3 spotkaniach tych ekip padały po 2 bramki. Drogheda dwukrotnie wygrywała 2:0 a raz padł remis 1:1.
✅66
 
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores - Play Offy
Godzina: 2:45
Spotkanie: Club Nacional - Botafogo RJ
Typ: 1 (wygrana Nacional)
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, mój pierwszy typ w tym miesiącu , patrząc na wyniki LE człowiekowi odechciewa się obstawiam. Ja biorę dziś pod uwagę Copa Libertadores i mecz Nacional z Botafogo, czyli można by powiedzieć drużyna z Urugwaju kontra drużyna z Brazyli. Obie ligi dopiero są na początku rozgrywek. Ale patrząc na forme obu drużyn to Club Nacional są w lepszej formie i powinni wygrać pierwszy mecz u siebie żeby jechać z solidną zaliczką na rewanż. Nacional na 6 meczy do tej pory rozegranych w lidze wygrali 5 i jeden remis , Botafogo chwilowo nie radzi sobie aż tak dobrze bo na 11 spotkań wygrali 4 , 3 remisy i 4 porażki. Z tego co opierać się statystyką to także Botafogo słabo spisuje się na wyjazdach. Uważam że Nacional powinni sobie spokojnie poradzić w pierwszym meczy ze średniakiem z ligi Brazylijskiej jakim jest Botafogo.
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mariehamn - Illves
Typ: Mariehamn
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś mam do zaproponowania mecz w lidze Finlandzkiej. Mecz zapowiada się ciekawie 4 drużyna podejmie 5. Gospodarze – Mariehamn u siebie rozegrało 8 spotkań w tym odnotował 5 zwycięstw 2 remisy i 1 porażkę stosunek bramek 19-8. Goście drużyna Illves na wyjazdach na 8 spotkań ma stosunek 4-1-3 bramki 7-7. Gospodarze odnotowują na swoim boisku serię 3 zwycięstw, w tym ostanie spotkanie wygrali aż 5-0, goście natomiast przegrali ostatni mecz 1-0, a wcześniejszy zremisowali. W spotkaniach dotychczasowych pomiędzy drużynami częściej wygrywała drużyna Mariehamn – na swoim boisku na 4 mecze wygrali 3 i 1 zremisowali, na 4 mecze na wyjeździe wygrali 3 i 1 przegrali, także widać że gospodarzom dobrze się gra z drużyną gości. Trzeba jednak pamiętać, że drużyna gości traci mało bramek ( na wyjeździe na 8 meczy ma sosunek 7-7) dlatego nie spodziewam się wysokiego wyniku. Obstawiam że drużyna gospodarzy wygra ale wynik nie będzie wysoki 1-0, może 2-0.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, NPL Victoria
Godzina: 12:30
Spotkanie: Port Melbourne Sharks - Pascoe Vale
Typ: Port Melbourne Sharks wygra mecz
Kurs: 2.40
Bukmacher: forBet
Analiza:
W tej lidze nie weszło mi już jedno spotkanie z 2.07 kiedy to wicelider South Melbourne niespodziewanie przegrał z szóstym wtedy Green Gully. Mam nadzieję, że tym razem sie uda bo inaczej rezygnuje z typowania w NPL Victoria ???? . Port Melbourne Sharks to dziewiąta drużyna w tabeli (7-6-7), która ostatnio odnotowuje wyraźną zwyżkę formy - 3 zdecydowane wygrane w lidze (wcześniej 2 remisy). Natomiast Pascoe Vale to 6 drużyna w tabeli (8-7-5), ostatnio grająca nieco w kratkę, np niespodziewana porażka z 11 w tabeli Kingston City. W poprzednich 5-ciu meczach pomiędzy tymi drużynami padły po 2 wygrane i remis. W ostatnim meczu 08.04.2017 padł remis na terenie Pascoe Vale, co w rewanżu faworyzuje drużynę gospodarzy Pascoe Vale. Analizując te wszystkie wyniki sądzę, że gospodarze tego meczu wygrają zapewne jedną bramką. Powodzenia!
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 01:10
Spotkanie: Tampa Bay Rays - Boston Red Sox
Typ: Boston Red Sox - 2.5 runs
Kurs: 2.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczorajszy typ niestety nie po mojej myśli, ale w ostatniej chwili okazało się, że gwiazda gospodarzy - Nolan Arenado dostał dzień wolnego i tym samym najlepszy pałkarz odpoczywał. Na dziś przygotowałem ciekawy handicap na Red Sox. Chris Sale już mnie przyzwyczaił, że nie wpuszcza dużo runów, a jego koledzy sporo punktują (nie licząc wczorajszego potknięcia z Rangersami). Gracze z Bostonu ponadto wygrali 8 z ostatnich 10, a Rays tylko 4. Jeśli chodzi o pitchera gospodarzy, to Jacob Faria radzi sobie bardzo dobrze, ale zanotował tylko 5 startów i ciężko wywnioskować jak zagra dziś. Spodziewam się tu dość niskiego wyniku, ale Boston powinien swoje zdobyć. Wszystkim typującym i grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina : Tenis WTA - Wimbledon
Godzina : 16:00
Spotkanie : Ostapenko - Giorgi
Typ : Giorgi -1,5 set
Kurs : 3.40
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Kursy na to spotkanie sa lekkim nieporozumieniem jak dla mnie. Wedlug mnie Giorgi po raz kolejny jest niedoceniana przez buków. Obie zawodniczki grają ofensywny tenis. Włoszka w tym roku radzi sobie bardzo dobrze na kortach trawiastych. Pokonała takie zawodniczki jak Keys, Cornet, czy też Svitoline w Birmingham. Ostapenko na Wimbledonie zagrała dwa pojedynki trzysetowe.
Nie były to jakieś wymagające przeciwniczki mimo to miała z nimi trochę kłopotów. Dlatego uważam, że Giorgi powinna to spotkanie wygrać, a taki kurs wedlug mnie value dlatego pobieram i polecam.
⛔100
 
T 37

tyxante

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP - Wimbledon
Godzina : 17:30
Spotkanie : Murray A - Fognini F
Typ : gemy handicap-Murray A (-8.5)- Fognini F 2
Kurs : 1.63
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Przed wczoraj Fognini rozprawił się z Veselym nie przegrywajac żadnego seta, oraz własnego serwisu(na co kurs był 16 na fortunie-live) co mnie utwierdza że mój typ to pewniak, chyba że Fog wyjdzie calkowicie odmieniony i przegra z marreyem 3x 6;1:razz:-ale wracajac z halunów do rzeczywistosci fakty sa takie, że Fog ma dobry serwis, a A Murray wygrał z D Brownem różnica 11 gemow(6;3,6;2,6;2). Porownujac browna i foga w aktualnej formie ten drugi jest lepszy na wimbledonie i nie oddal jeszcze (chyba) ani jednego gemu serwisowego, z pewnoscia ciezej marejowi bedz przelamac Foga niz jak gral z Brownem+kluczowa inf Marej musialby wygrac przykladowo 3x 6;3 z Fogninim, aby typ nie wszedl, a mysle ze Fog powalczy, moze nawet urwie seta, a jesli nie seta, to powinien sie starać o kazdy gem wynik 6;3,6;4,6;3 i typ wchodzi, jednak jako, że Fog ma dobry serwis stawialbym wyniki minimum 6;3,6;4,6;4.
pzdr
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon ATP
Godzina: 17:30
Spotkanie: Murray - Fognini
Typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza odnośnie ligi europejskiej nie zawiodła i zakończyła się przyzwoitym plusem. Na dzisiaj jest spora oferta z dyscyplin którymi się interesuje, jednak jedna pozycja szczególnie utkwiła mi w głowie, a mowa o Wimbledonie i spotkaniu pomiędzy murowanym faworytem do wygrania tego meczu przez wielu bukmacherów Andy Murrayem, a moim cichym faworytem do sprawienia dużej sensacji Fognini, który z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca, chłopak ten w ciągu ostatnich lat niesamowicie się rozwinął i gra tenis na najwyższym poziomie, dlatego nie stawiam go na straconej pozycji z gospodarzem i łatwo na pewno skóry nie sprzeda i jestem pewien, że seta może dwa urwie, a nie zdziwię się wcale jak to wygra. Andy na własnej ziemi zawsze grał bardzo dobrze i stabilnie, jednak nie jest już młodzieniaszkiem co kiedyś i jego forma nie jest nadzzwyczajna pomimo wygrania swoich ostatnich meczy do zera, tym bardziej że rywali nie miał mocno wygórowanych poza Brownem który jest nieobliczalny. Nie tak dawno w Londynie przegrał z Australijczykiem Thompsonem w dwóch setach 6:7 i 2:6 dlatego w starciu z Włochem który gra świetnie z głębi kortu i zwinnie się porusza będzie miał piekielne trudne zadanie. Fognini na otwarcie turnieju mierzył się z Tursunovem którym wygrał bez problemu 3:0, następnie poprzeczka została postawiona wyżej i kolejnym przeciwnikiem był Vesley którego poza pierwszym setem gdzie był tie break również ograł bez większych problemów 3:0. Moja propozycję na dziś uważam za mocny punkt i warto zainwestować w nią więcej, gdyż z tak dobrze dysponowanym Włochem w ostatnim czasie nie może być wyniku 3:0. Warto dodać że obaj panowie nie tak dawno bo w maju w Rzymie grali ze sobą, a wynik mówi sam za siebie 2:6 i 4:6 dla Fogniniego. Osobiście gram na Włocha czystą dwójkę za drobniaki, a na cztery sety nastawiam się grubiej. Dobrą alternatywna opcją jest jeszcze linia handicapu +1,5 po przyzwoitym kursie w granicy cztery, ale jak wiemy to już bardziej ryzykowne ale ryzyko często popłaca oby ten przypadek był kolejnym przykładem.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Godzina: 14:15
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Benoit Paire
Typ: powyżej 10,5 gemów w 1 secie
Kurs: 2,30
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dla mnie kurs rzędu 2,30 na takie wydarzenie w meczu Janowicza, wygląda jak promocja. Jurek na tegorocznym Wimbledonie przede wszystkim znakomicie serwuje, co sprawia że bardzo trudno jest go przełamać. Francuz za to znakomicie gra z głębi kortu i bardzo dobrze radzi sobie w dłuższych wymianach , za to serwisem Francuz nie dysponuje zbyt dobrym, ale przecież Janowicz nie dysponuje dobrym returnem, więc tutaj również ciężko o przełamanie przy serwisie Paire. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Polak, co jeszcze bardziej utwierdza mnie o słuszności tego typu. Stawiam tutaj na bardzo dobry mecz, a jeżeli Janowiczowi będzie wchodził pierwszy serwis i psychicznie wytrzyma (z tym u niego czasami bywa różnie, jest jak tykająca bomba) to na pewno będzie to overowy mecz. W przynajmniej dwóch setach stawiam na tie break, a w reszcie co najwyżej na jedno przełamanie w jedną stronę. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, Rift Rivals, EU vs NA
Godzina: 20:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Phoenix1 - Uol
Typ: Uol wygra
Kurs: @1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
No i jest, wczoraj typ wszedł łapiemy dzisiaj. Moim zdaniem ten mecz jest najpewniejszy dzisiaj. Kursy początkowo wystawione na to wydarzenie @1,25. Z racji tego, że Phoenix1 wygrało wczoraj ze słabym G2, a Uol źle rozpoczęło to Rift Rivals kursy wyglądają właśnie tak. Wczoraj gra Phoenix1 na G2 wyglądała bardzo dobrze, ale to zapewne dlatego, że gracze dostali komfort picki praktycznie wszyscy. Wczoraj zaś doskonałe dwa mecze Uolu. Pokonali niepokonane dotąd TSM i wygrali z C9. Moim zdaniem wygrali z top2 może top 3 drużyny w tym Rift Rivals i to głównie tym umotywowuje swój typ. Znam Uol też z gier w splicie i trzeba powiedzieć, że radzą sobie naprawdę dobrze. Moje typy zazwyczaj są kierowane na nich aniżeli przeciwko nim. Zmiana junglera i supporta wyszła dla Phoenix1 na dobre, jednak dzis spodziewam się bana wymierzonego w Corkiego i Lee Sina przeciwko nim. Była cała noc na analizowanie, trefer na pewno zrobił robotę i dobrze przeanalizował mecz z Phoenixów z G2. Powodzenia.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Godzina: 15:05
Spotkanie: Rafael Nadal v Karen Khachanov
Typ: Nadal -2,5 seta
Kurs: 1,61
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nadal gra fantastyczny tenis, dominuje nad rywalami tak samo jak na Rolland Garros.
Bardzo rzadko traci seta, policzyłem, że spośród 45 wygranych w tym roku stracił seta tylko 5 razy, z czego 3 razy na Australian Open, potem jego forma stawała się lepsza i lepsza. Rosjanin miał przebłysk w turniejach na ziemi, ale w meczach ze ścisłą czołówką nie miał nic do powiedzenia. Np mecz z Murrayem na RG (6-3 6-4 6-4)Teraz jego forma wydaje się słabsza niż na RG, moim zdaniem spore value.
R64 Grass Karen Khachanov Thiago Monteiro 3-6 7-6(5) 7-6(3) 7-5
R128 Grass Karen Khachanov Andrey Kuznetsov 7-6(4) 2-6 6-3 1-6 6-2
R64 W Donald Young 6-4 6-2 7-5
R128 W John Millman 6-1 6-3 6-2
✅61
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom