>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.07.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - Wimbledon
Godzina : 14.30 ( może ulec zmianie )
Spotkanie : S. Halep - S. Peng
Typ : S. Peng over 10,5 gema
Kurs : 1.95
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam
dziś po raz kolejny Wimbledon, lecz tym razem idę w kierunku kobiet. Krótko i na temat uważam, że Peng ugra tutaj przynajmniej 11 gemów, myślę, że ma szansę ugrać seta. Halep nie wgniata w kort swoich przeciwniczek jak kiedyś choć wciąż w dobrej formie i ze sporą szansą na wygraną. Na ostatniej prostej poprzedzającej Wimbledon w Eastbourne (również trawa) odpadła w ćwierćfinale ulegając Wozniacki w 3 setowym pojedynku jednak co ciekawe od początku tego turnieju (od 2 rundy) wszystkie jej pojedynki miały właśnie 3 sety. Rumunka ma problemy w gładkim przejściem rywalki i uważam, że dziś odda tutaj Chince kilka(naście) gemów. Wciąż zwycięstwo Halep wydaje się być bardziej prawdopodobne, jednak na jej wygraną 2-0 nie postawiłbym grosza. Jeśli Halep nie wejdzie serwis to w wymianie może mieć z Chinką ciężko. Różnica wzrostu to niecałe 10cm po stronie Chinki więc nie jest to duży bonus ale jednak. Wydaje mi się również, że jeśli na początku Halep nie ustawi tego meczu pod siebie to z biegiem czasu będzie mieć coraz trudniej, wkradnie się nerwowość, proste błędy, złość. Chinka wydaje mi się być jednak bardziej opanowaną zawodniczką. Obie panie nie miały okazji spotkać się bezpośrednio - dziś niewiele to znaczy bo spotkania rywalek są dokładnie analizowane i taktyka dostosowywana bezpośrednio do przeciwnika, ale początek to może być &quot;badanie&quot;. Myślę, że fajną opcją do zagrania jest też over gemowy w 1 secie (o 9,5 - 2 zł, o 10,5 - 3,75 zł).
Ja w każdym razie mocno wierzę w warsztat Chinki i śmiało gram na jej over 10,5 gema dziś przeciwko Rumunce.
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Australia SEABL Mezczyzni
Godz: 12:00
Spotkanie ???? andenong Rangers - Hobart Chargers
Typ: over 170,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek męzczyzn w Australi ligi SEABL.Gospodarze tego spotkania zespół Dandenong Rangers aktualnie zajmują 3 miejsce w swojej grupie z 11 zwycięstwami i ponieśli 6 porażek.W ostatniej kolejce wysoko pokonali na swoim parkiecie Bendigo 98-78.Ich przeciwnik Hobart Chargers to absolutnie topowy zespół tej ligi.Teraz prowadzą w tabeli swojej grupy z 11 zwycięstwami i ponieśli 5 porażek.Ich bilans koszy jest naprawde imponujący i wynosi 1552:1314 w 16 spotkaniach co daje im ponad 90 punktów zdobytych na 1 mecz.W ostatnim swoim pojedynku odnieśli zwycięstwo na swoim parkiecie 93-88 z Geelong.Zapowiada się spotkanie w którym powinno paśc bardzo dużo punktów.Myśle że over 170,5 punkta jest absolutnie do przekroczenia.
19/05/17 SEAB
Hobart Chargers - Dandenong Rangers 117:82
06/05/16 SEAB
Hobart Chargers - Dandenong Rangers 90:72
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Godzina: 12:20
Spotkanie: Marcel Kittel
Typ: zwycięzca
Kurs: 1,70
Bukmacher: eFortuna

Dziś kolejny płaski finisz i znowu wydaje się, że jeżeli nie będzie nic niespodziewanego podczas wyścigu to o wygraną powalczą Ci sami sprinterzy czyli M. Kittel i A. Demare a o 3 miejsce A. Greipel, A. Kristoff i N. Bouhanni ... Czyli tak naprawdę nic nowego :smile:

Tak jak wczoraj stawiałem na Demare, że wygra tak dziś już raczej jestem przekonany tak jak większość, że to Kittel jest w super formie i to jak przejechał obok kolarzy na ostatnich 50 metrach to było coś... Wszyscy patrzyli na Demare jak jedzie niebezpiecznie obok bandy a po drugiej stronie niespodziewanie bez problemu wszystkich minął Kittel... Widać jest mocny na końcówce.
Dziś już kurs niziutki ale i co mają robić bukmacherzy w tej sytuacji? Obniżyli jeszcze o bodajże 10 groszy na zwycięstwo Kittela w stosunku do wczoraj ale i tak jest on zdecydowanym faworytem.
Dziś troche gór ale to dużo dużo przed metą więc nie ma to zbytnio znaczenia.
✅70
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Counter-Strike: Global Offensive, ESL ONE Cologne
Godzina : 13:50 (może ulec zmianie)
Spotkanie : Ninjas in Pyjamas - Cloud9
Typ: NIP
Kurs: 1,57
Bukmacher: Fortuna
Po raz kolejny mam nadzieję na wygraną NIP&#39;u. Ich gra znacząco się poprawiła, dodatkowo grają na drużynę, która tylko sporadycznie potrafi sprawić kłopoty najlepszym drużynom. Szczególnie dzieje się tak na dużych imprezach, gdzie rzadko udaje im się uzyskać lepszy wynik niż dostanie się w mękach do fazy play off. Gramy Szwedów znacząco się poprawiła, dwóch nieco nowszych zawodników wprowadziło świeżość do zespołu i świetnie komponują się ze &quot;starą gwardią&quot;. Warto dodać, że XIZT to chyba najlepiej strzelający IGL na scenie, co powoduje, że nie jest dziurą, którą trzeba załatać ale sam świetnie sobie radzi przy okazji dobrze dowodząc drużyną. Po stronie Cloud9 natomiast wygląda to różnie. Jeśli im idzie to potrafią coś zaskoczyć, jednak jeśli przeciwnik na początku odbierze im ochotę do grania, zazwyczaj nie potrafią się podnosić. Myślę, że tak będzie w tym spotkaniu, tym bardziej, że jest to Bo3 i ciężko im będzie zagrać 2 dobre mapy.
⛔100
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France - 7. Etap: Troyes - Nuits-Saint-Georges
Godzina: 12 :20 CET
Spotkanie: John Degenkolb - Ben Swift (kto lepszy)
Typ: Ben Swift
Kurs: 3,20
Bukmacher: unibet
Analiza:

Chyba trochę przesadzone kursy na Swifta. Przecież 3 dni temu obaj leżeli przez kraksę Cavendisha, Swift trochę dłużej się zbierał i przez następne dni lizał rany w ogonie peletonu, ale to wszystko niedogodności które powinny z każdym dniem być mniej dokuczliwe. A przecież w normalnych warunkach to bardzo porównywalni sprinterzy. Nawet na 2 etapie, kiedy wszyscy byli jeszcze zdrowi, to Brytyjczyk szybszy od Niemca (7-13). Ostatnio ekipa Emiratów w ogóle nie zbierała się do sprintów, bo nie miała na kogo jechać. Ale dzisiaj dobra okazja, bo chyba już czas sprawdzić się po tej kraksie, jeśli Swift będzie czuł się w miarę ok, to szanse obu sprinterów będą wyrównane i taki kurs będzie value.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP - Wimbledon
Godzina : 15:30 ( może ulec zmianie )
Spotkanie : Janowicz - Paire
Typ : Janowicz i powyżej 40.5 gema
Kurs : 3.25
Bukmacher : Fortuna
Jutro mecze trzeciej rundy Wimbledonu. Jerzy Janowicz ponownie zmierzy się z Benoitem Paire. Ostatnie ich starcie miało miejsce 16 czerwca tego roku. W tamtym pojedynku Paire okazał się dużo lepszy wygrywając z Jurkiem 6-1 7-6. Jednak Janowicz prezentuje teraz kompletnie inny tenis. W spotkaniu z Lucasem Pouille mogliśmy zobaczyć nie tylko świetny serwis Polaka. Janowicz był lepszy od Francuza pod każdym aspektem gry. Zarówno Janowicz jak i Paire dysponują niezwykłym serwisem, dlatego myślę, że dzisiejsze spotkanie nie skończy się w trzech setach. W meczu Jerzego z młodym Shapovalovem rozegrano 41 gemów a w meczu z Lucasem Pouille 42 gemów. W meczu Paire z Durta Da Silvą padło 42 gemów a w meczu a w meczu z Pierre-Hugues Herbertem padło 30 gemów. W trzech meczach na cztery, typ powyżej 40.5 gema by się sprawdził - mimo tego ,iż te mecze nie były niezwykle zacięte. Dzisiaj powinno być nieco więcej dramaturgii. Myślę, że Janowicz potrafi grać lepszy tenis od Francuza i wygra dzisiejsze spotkanie. Powodzenia ;)
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - Wimbledon
Godzina : 14.00 ( może ulec zmianie )
Spotkanie : Azarenka - Watson
Typ : Watson
Kurs : 2,65
Bukmacher : Forbet
Analiza :
Na dzisiaj uderzam w tenis kobiet. Po wczorajszym dobrym typie w LE na Trencin z handi myślę , że ten typ również ma duże szanse powodzenia. Zacznijmy od tego , że Watson to Brytyjka , która będzie grać przed własną publicznością i na pewno zgromadzi sporą publikę , gdyż dodatkowego smaku dodaje to , że zmierzy się z gwiazdą tenisa Azarenką, która mimo dłuższej przerwy widać , że wie jak się gra w tenisa na kortach trawiastych. Moim zdaniem jednak ta dzisiejsza Azarenka poziomem ale niestety nie przypomina tamtej zawodniczki sprzed lat. Watson juz spotykała się z Azarenką aż 4 razy , za każdym przegrywała ale dzisiaj myślę w końcu jest dzień idealny żeby mogła się za tamten czas odegrać. Przede wszystkim Watson to już doświadczona zawodniczka, myślę, że już lepiej sobie radzi z emocjami jak kiedyś. Warto również zwrócić uwagę na ogranie zawodniczek. Zdecydowanie więcej spotkań na trawie w tym sezonie rozegrała Watson i do tego nie wygrywała z byle kim tylko z naprawdę dobrymi tenisistkami jak : Cibulkova , Strycova , Pawluczenkowa czy w ostatnim meczu z Sevastovą. Stosunek rozegranych meczy na trawie Watson - Azarenka to 14:4 .... z Czego Watson ma 9 zwycięstw a Azarenka zaledwie 3.. Myślę że ogranie dzisiaj zaważy.. Azarence po prostu zabraknie w pewnym momencie argumentów. Powodzenia ! Proszę typ wejdzie podziękuj daj lajka to reputacji !
⛔100
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia Kakkonen gr. B
Godzina : 17:30
Spotkanie : BK-46 : EsPa
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 1.70
Bukmacher : Bwin
Lider Fińskiej Kakkonen grupy B podejmuje dziś u siebie czerwoną latarnię EsPa i chyba nie ulega wątpliwości że to gospodarze powinni skasować komplet pkt , kwestią jest jedynie rozmiar zwycięstwa , BK ostatnio u siebie zremisowało 0:0 z MuSa jednak z drugiej strony to rywal z górnej półki , wcześniej jednak okazałe zwycięstwo 5:2 z TPV no a dziś ? dziś powinno być równie efektownie i over 3.5 gola mogą chyba pokryć sami bo goście na wyjazdach 0-0-4 i br. 4:14 no i H2H pokazuje iż BK nie ma większych problemów z ograniem rywala i to wysoko , w poprzednim sezonie tutaj było aż 8:0 !
⛔100
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - Wimbledon
Godzina : 14.30
Spotkanie : Svitolina E. - Witthoeft C.
Typ : Mniej niż (19.5) ilość gemów w spotkaniu
Kurs : 2.24
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Svitolina w dwóch dotychczasowych meczach bez straty seta, a w meczu z Schiavone oddała 3 gemy raptem i skończyła szybko spotkanie.
Powinna być wypoczęta i z motywacją na najlepszy wynik w karierze na Wimbledonie.
Niemka rok temu 3 runda, też gra coraz lepiej, ale jak trafia na kogoś z pierwszej dziesiątki rankingu zostaje z tyłu.
Moja prognoza 6-4 6-1 dla Ukrainki.
✅124
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Finlandia - Veikkauslliga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Mariehamn vs IFK Ilves
Typ : Mariehamn
Kurs : 2,05
Bukmacher : Totolotek
Analiza :
Spotkanie 4 z 5 druzyna tabeli
Gospodarz Mariehamn w 16 spotkaniach zgromadzil 24 punkty ( 6-6-4 ) bramki 24:20.Druzyna o solidnym ataku lecz slabszej obronie ( stosunek bramek ).Jest to druzyna wlasnego boiska 5 wygranych 2 remisy i 1 porazka i bramki 19:8, natomiast na wyjazdach tylko 1 wygrana 4 remisy i 3 porazki a bramki 5:12.
mysle ze sa dzis w stanie wygrac to spotkanie, oststnie 3 mecze u siebie to same wygrane w tym 5:0 z Inter Turku ( 6 druzyna w tabeli ).
Goscie sa na 5 miejscu z 23 punktami lecz maja jeden mecz mniej rozegrany od ich rywali. Ich dorobek na wyjezdzie to 4 wygrane 1 remis i 3 porazki bramki 7:7.Ilves na wyjezdzie gra w kratke majac slabszy atak od obrony ktora tez nie jest najmocniejsza.Patrzac po tych statystykach postanowilem zagrac na wygrana gospodarzy.
pozd. i powodzenia
⛔100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Superpuchar
Godz: 20:30
Spotkanie Legia-Arka
Typ: legia wygra do 0
Kurs 2.2
Buk iforbet
Analiza
Legia jest zespołem co najmniej o klasę lepszym niż Arka, więc taktyka Gdynian
bedzie zapewne polegać na murowaniu dostepu do własnej bramki i liczeniu na kontrę.
dużym plusem na korzyść Legi bedzie tu stabilność bloku obrony, na razie nie ma nikogo nowego nikt też nie odszedł, więc zakładam ze z łatwościa beda nozbijać nieliczne ataki gości, poza tym obie ekipy są przed sezonem w okresie przygotowań, mysle ze bedzie to mecz prowadzony raczej wolnym tempie i legia wygra skromnie 1 lub 2 do 0
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia, Meistriliiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sillamae Kalev - Viljandi Tulevik
Typ: 2
Kurs: 3,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Estoni. Tabela na początek:

Oba zespoły będą w tym sezonie walczyć o utrzymanie. Tulevik to beniaminek ligi, natomiast gospodarze mają problemy finansowe i wielu ważnych graczy odeszło z zespołu w ostatnim czasie o czym pisałem przy okazji ich meczu wyjazdowego z Kalju, który przegrali wtedy aż 0-8.
Wprawdzie w ostatnim ligowym spotkaniu nieoczekiwanie u siebie zremisowali z Levadią 1-1 czym sprawili spora niespodziankę, bo każdy spodziewał się ich porażki to jednak w tym spotkaniu gram w stronę zwycięstwa gości. Tulevik dziś zagra w najmocniejszym składzie, w zespole nie ma takich problemów jak u rywala i goście wydają się pod tym względem być bardziej stabilnym i zgranym ze sobą zespołem. W Sillamae wielu graczy odeszło, w zespole zostało dużo młodych, niedoświadczonych i mało zgranych ze sobą piłkarzy. Wprawdzie włodarze klubu robią wszystko, by jakoś zalepić dziury po odejściu graczy i ostatnio pozyskali dwóch nowych piłkarzy ale żeby zgrali się z drużyną potrzeba treningów i ogrania a czasu na to nie ma, bo liga trwa. Zamieszanie u gospodarzy nie małe a to nie sprzyja spokojnemu przygotowywaniu się do kolejnych spotkań. U gospodarzy nie zagrają dziś pomocnicy Savin (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Sukharov (11 występów w tym sezonie) a wiec dwaj podstawowi gracze z poprzednich spotkań. Tulevik może nie jest jakimś groźnym przeciwnikiem ale oni przynajmniej spokojnie przygotowują się do kolejnych meczy nie zaprzątając sobie niczym innym głowy i mają zgraną stabilną kadrę. Ponadto zespół ten na boisku rywala nie wygrał od 2008 roku i dzisiaj nadarza się chyba najlepsza na to okazja. Gospodarze w osłabieniu, z problemami finansowymi i słabo zgranym ze sobą zespołem. Idę w stronę gości i wam również polecam. O meczu można również poczytać pod poniższymi linkami:
http://jalgpall.ee/voistlused/uudised/oluline-heitlus-tabeli-alumises-pooles-n12223/siteacc=events
http://sport.err.ee/606191/sillamae-ja-viljandi-jahivad-tanases-telemangus-vaartuslikke-punkte
a o pozyskaniu dóch nowych graczy przez zespół Sillamae można poczytać tutaj:
http://sport.err.ee/603052/raskustesse-sattunud-sillamae-kalev-taiendas-rivistust-kahe-mangijaga
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, klubowy
Godzinna: 18:00
Spotkanie: St. Polten – As Monaco
Typ: over 3 azjan
Kurs: 1.65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Swój okres przygotowawczy rozpoczyna najbardziej widowiskowo, ofensywnie grająca ekipa w poprzedni sezonie patrząc na top zespoły i ligi czyli AS Monaco. Ekipa z księstwa miała wyśmienity świetna Liga Mistrzów, mistrzostwo kraju a to wszystko zdobyte młodą ekipą którą grała niesamowicie atrakcyjna piłkę, jak nie widziałem w tamtym sezonie Monaco które by się broniło. Tutaj zmiany nastawienia, sposobu gry nie będzie. Dla nich to pierwszy sparing i skład będzie bardzo młody bez mnóstwa kluczowych graczy, ale to nie jest zmartwienie dla typu. Wystąpi młodzież plus kilku nowych graczy min. Tielemans, oraz gracze wracający z wypożyczeni a wiec ci co walczą o skład i już od pierwszego sprawdzianu musza pokazywać dobrą piłkę. Zresztą Monaco ma filozofie gry która nawet tak ogromne rotacje nie zmienią nastawienie a to zwiastuje jak zwykle bramki bo moim zdaniem jakość w defensywie będzie znacznie słabsza. Rok temu ekipa w podobny sposób rozpoczynała przygotowania czyli do sporej liczby młodych graczy z słabszymi rywalami i trzy pierwsze mecze kończyli w taki sposób 3:5 Lugano, 3:3 Kriens oraz 3:3 Sion – czyli ci młodzi nie radzili sobie w defensywie ale parcie na atak mieli ogromne. Rywal to Austriacka ekipa występując w najwyższej klasie rozgrywkowej, gdzie dobrze nie wyglądali do ostatnie kolejki walczyli o ligowy byt, byli najgorszą defensywą w lidze, a ataku potrafili jednak ukuć mocno. Cztery sparingi już za nimi, sezon zaraz rozpoczynają, grają u siebie powinni swoje dorzucić do overa bo swobody na boisku powinno być sporo.
ZWROT
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | FINLANDIA: Veikkausliiga
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Mariehamn - Ilves
Typ: BTS
Kurs: 1.9
Bukmacher: Fortuna.
Bardzo fajnie zapowiada się dzisiejszy mecz i mimo statystyk, które nie koniecznie popierają mój typ to uważam, że bts w tym meczu to formalność ze względu na to, że są to dwa kluby, jak na fińską lige całkiem nieźle grające piłką. Stawka dzisiejszego meczu jest ogromna ze względu na to iż maja 24pkt(16meczy) i 23pkt(15meczy) a drużyny kwalifikujące się do ligi europy obecnie mają 26 i 27 przy 16 meczach co oznacza, że jest tam bardzo ciasno i taki mecz jest za tzw &quot;6pkt&quot; co oznacza, że motywacja jest podwójna. Z tego co mi wiadomo ( nie na 100% ) najlepsi strzelcy tych drużyn są na dzisiaj gotowi do gry więc liczę, że uda im się coś ustrzelić. Kangaskolkka A. - 9 goli i Ngueukam A. - 8 goli. Ilves, które często gra pasywnie i stara się ustrzelić z kontry, dzisiaj moim zdaniem wyjdzie ofensywnie i będą chcieli narzucić tempo gry, bo są oni tutaj przez bukmacherów jak i większość osób odbierani jako słabsza drużyna, ponieważ Mariehamn bardzo dobrze gra u siebie i rozbija rywali na własnym podwórku jak leci. Sam uważam, że Mariehamn powinno wygrać to spotkanie, ale jeśli tak będzie to bardzo wątpię aby wygrali oni do 0. Ostatnie ich spotkanie ~2miesiące temu zakończyło się wynikiem 3:0 dla Ilves. Podsumowując w dzisiejszym meczu nikogo nie zadowoli remis więc walka będzie do ostatniej sekundy dlatego uważam, że obie drużyny na spokojnie władują po bramce.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGLES: Wimbledon (United Kingdom), grass - 1/16-finals
Godzina: 17:10
Spotkanie: Ostapenko J.-Giorgi C.
Typ: DW 1-2
Kurs: 5,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś na tapetę biorę mecz Ostapenko z Giorgi. Wydawać by się mogło, że to Łotyszka jest faworytką. Ale nic bardziej mylnego. Faworytem meczu jest Giorgi. Giorgi świetnie czuje się grając na szybkich nawierzchniach. Nie kalkuluje bije mocno. Jeśli trafia to może pokonać każdą zawodniczkę jeśli natomiast nie to wiadomo jak się kończą takie spotkania. Giorgi jest bardzo nieregularna dlatego liczę, że nie wygra 2-0 tylko 2-1. Ostapenko jest lepsza, ale na trawie wygrywa siła. Dlatego stawiam na 2-1 dla Giorgi. Powodzenia !
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP - Wimbledon
Godzina : 18:00
Spotkanie : Murray A - Fognini F
Typ : Murray poniżej 8.5 asów w meczu
Kurs : 1.85
Bukmacher : lvbet
Analiza :

Co jak co, ale Andy nie jest wybitnym &quot;serwis manem&quot;. Fognini często bywa chimeryczny, jest to jeden z większych &quot;czajników&quot; w ATP, ale jeśli nie stanie w miejscu przy serwisach Murraya przy 2-0 w setach, to jest ogromna szansa na to, że Szkot nie ustrzeli AŻ dziewięciokrotnie Fogniniego. Murray bazuje na serwisach stricte technicznych. Jeśli siłowy, to jest to często serwis na ciało, lecz jego z bardziej lubianych serwisów jest ten wyrzucający przeciwnika do boku, żeby otworzyć sobie resztę kortu. Myślę, że bazując na większości z ich pojedynków, wnioskować można to, iż Murray 9 asów nie zdobędzie. Jeśli się nie mylę, to ani razu takiej wartości nie przyjęła ta statystyka po stronie Szkota, w przypadku ich meczów. 9 to zdecydowanie, według mnie, za wysoki próg po tym kursie.
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Superpuchar
Godz: 20:30
Spotkanie Legia-Arka
Typ: Under 2,5
Kurs:2,08
Bukmacher:Fortuna
Oba zespoły w trakcie przygotowań do rozgrywek, więc forma jeszcze nieustabilizowana. Trudno jest się opierać o wyniki meczów towarzyskich, w których taktyka, szukanie nowych rozwiązań przez trenerów, testowanie nowych zawodników nie do końca pokazuje nam prawdziwy obraz formy zespołów. Zdecydowałem się na under ze względu na braki kadrowe w obu zespołach, a szczególnie w Legii.
W Arce nie zagrają: środkowy pomocnik Hofbauer, defensywny pomocnik Kakoko, defensywny pomocnik Łukasiewicz, stoper Kosut. Poza tym z powrotem do Legii po zakończeniu wypożyczenia wrócił ofensywny pomocnik Szwoch. Wygląda na to że Arka przytąpi do meczu dużo słabsza kadrowo niż w poprzednim sezonie.
W Legii nie zagrają: prawy napastnik Radovic, lewy napastnik Kucharczyk, ofensywny pomocnik Ofoe, defensywny pomocnik Jodłowiec, środkowy napastnik Chukwu. Szczegolnie brak Ofoe będzie mocno odczuwalny. Zawodnik który stanowił o sile zespołu i był wiodącą postacią w ekipie gospodarzy.Brak Rado i Kucharczyka także mocno osłabi silę ofensywną zespołu.
Przewiduję, że Legia pozbawiona swoich żądeł w ofensywie będzie miała problemy z przebiciem się przez defensywnie ustawiony zespół przyjezdnych. Obstawiam że padnie max 2 bramki. (Legia-Arka 2:0)
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 15

dacewa

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna IRLANDIA: Premier Division
Godz : 20:45
Spotkanie : Galway - Limerick
Typ : Limerick
Kurs: 2,62
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witajcie dziś na tacę biorę bardzo ciekawe spotkanie w lidze Irlandzkiej. Na przeciw siebie staje ostatni w tabeli Galway z Limerickiem, które liczy jeszcze na kwalifikacje do ligi Europejskiej. Galway ostatnie 2 spotkania na własnym terenie zagrali poniżej oczekiwań kibiców przegrywając obydwa spotkania skromnie 2-1. Limerick natomiast nie jest zbyt wybitną drużyną i zdecydowanie ich największą siłą jest aktualnie 34 letni Brazylijczyk Tosi, który pomimo swojego wieku plasuje się na wysokim miejscu w klasyfikacji strzelców. Uważam, że Galway w obecnym sezonie nie pokazuje nic specjalnego, ich chęci podcina również niskie miejsce w lidze, z którego teorytycznie mają ogromne szansę wyjść. Według mnie faworytem w tym spotkaniu jest zdecydowanie grający na wyjeździe Limerick ze świetnym Brazylijskim pomocnikiem, który pomimo swojego wieku jest w stanie uplasować się wysoko w klasyfikacji strzelców.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, klubowy
Godzinna: 21.00
Spotkanie: Sporting Lisbona-Belenenses
Typ: Zwyciestwo Belenenses
Kurs: 5.15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiejszy dzien obfituje w malo ciekawych spotkan,a ja zdecydowalem sie na ostatnie z dzisiejszych spotkan towarzyskich. Mianowicie na spotkanie dwoch druzyn z Portugalii. Obie ekipy znaja sie bardzo dobrze,gdyż obie występują w najwyższej klasie rozgrywkowej. W minionym sezonie dla zespolu Belenenses udało się pokonać drużynę Sportingu aż 1:3 i to na wyjeździe... Więc dlaczego mają nie powtórzyć tego dzisiaj? W drużynie Sportingu zabraknie kilku podstawowych zawodników,którzy odpoczywają po Mistrzostwach Europy oraz po Pucharze Konfederacji. Myślę również,że większą motywację do walki będą mieli gracze Belenenses ;)
Moja stawka: 3/10
Typującym i Grającym Życzę powodzenia !
Jeśli pomogłem wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Superpuchar
Godz: 20:30
Spotkanie: Legia-Arka
Typ: powyżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,95 (regulaminowy czas gry)
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Pierwszy mecz obu drużyn o coś w nowym sezonie. Dla Legii to ostatni sprawdzian przed dwumeczem w kwalifikacjach LM. Arka do swojego startu w LE ma jeszcze trochę czasu bo zaczyna dopiero od 3 rundy.
Legia jest tutaj zdecydowanym faworytem dodatkowo gra u siebie. Bez jakiś specjalnie dużych osłabień, oczywiście poza brakiem VOO. Po Arce nie wiadomo czego się spodziewać, skład trochę przemeblowany, dotychczas bez wygranej w grach kontrolnych.
Mecz ze strony Arki może wyglądać podobnie jak w finale PP gdzie Lech przeważał, utrzymywał się więcej przy piłce, stwarzał sobie wiele sytuacji podbramkowych a Arka tylko czekała na jakąś kontrę.
Dzisiaj zakładam podobny scenariusz. Legia będzie długo rozgrywać, utrzymywać się przy piłce, stwarzać sobie sporo sytuacji. Zapewne będą chcieli okazale rozpocząć sezon od zdobycia pierwszego trofeum a więc Superpucharu Polski.
✅95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom