>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 7.07.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 7. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:30
Spotkanie : Dalkurd FF : IF Brommapojkarna
Typ : F Brommapojkarna
Kurs : 4.30
Bukmacher : Unibet
Spotkanie zespołów których celem jest walka o utrzymanie , gospodarze na miejscu spadkowym bo 15 ich dotychczasowy bilans to 1-2-8 i br 12:23 , ostatnia wygrana miała miejsce dawno temu bo 8 kwietnia , goście o pozycję wyżej bo 14 ale to na dzień dzisiejszy baraż , przewaga na rywalem to 5 pkt a wydostania się z miejsca barażowego to zaledwie 1 oczko , ostatnie 5 meczy to 2 wygrane 2 porażki i remis tak więc nie jest żle i dziś zapewne powalczą o korzystny wynik chociaż z drugiej strony F Brommapojkarna i wyjazdy to tragedia 5 meczy 5 porażek ale myślę że dziś nadarza się wielka okazja do pierwszej wygranej bo z kim jak nie z tak słabo spisującym się rywalem i tak też stawiam !
⛔100
 
Z 610,3K
Dyscyplina : Koszykowka Australia SEABL kobiety
Godzina 12:00
Spotkanie :Geelong Supercat - Kilsyth Cobras bez dogrywki
Typ :1
Kurs : 3,55
Bukmacher : Forbet
Analiza:przyszedł czas na pojedynek kobiet w Australi ligi SAEBL.Gospodynie tego spotkania drużyna Geelong Supercat zajmuje teraz 9 miejsce wtabeli z 9 zwycięstwami i poniosły 8 porażek.W ostatniej kolejce spisały się baqrdzo dobrze cwysoko 85-67 pokonując na swoim parkiecie Melbourne Tigers .Jednak ich rywalki drużyna Kilsyth Cobras w tym sezonie grają fantastycznie i obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odniosły one 13 zwycięstw i 3 mecze tylko przegrały.W swoim ostatnim pojedynku pokonały bardzo wysoko na swoim terenie Albury 78-53.Mimo wszystko uważam że gospodynie stać na wyrównaną walke,a nawet odniesienie zwycięstwa w tym pojedynku.
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szwecja-Anglia
Typ: 1
Kurs: 4.6
Bukmacher: fortuna
16:00
Ewentualna analiza: Kolejne spotkania ćwierćfinałowe , tym razem na przeciwko siebie staną drużynę Szwecjii oraz Anglii. Anglicy są stawiani w roli faworyta do awansu do dalszych gier. W poprzedniej rundzie Szwecja w 90 minutach wyeliminowała ekipę Szwajcarii, pokazała się również z niezłej strony w tym spotkaniu, nie mówię że była zespołem lepszym , ale to ona po 90 minutach świętowała awans. Anglicy natomiast na własne życzenie musieli zagrać dogrywkę oraz karne z Kolumbią, bowiem nie potrafili utrzymać prowadzenia w starciu z zespołem z Ameryki południowej , stracili bramkę już w doliczonym czasie gry po stałym fragmencie. W tym meczu na pewno Anglia będzie ekipę prowadzącą grę, ale Szwedzi dobrze się czują w grze z kontrataku i mogą tutaj mocno namieszać, poza tym mają trochę mniej rozegranych minut w nogach, nie musieli bowiem grać dogrywki i karnych, na takim turnieju dodatkowe minuty są bardzo ważne, bowiem kazdy jest zmęczony po sezonie i na pewno każda dodatkowa minuta spędzona na boisku do tego w upale nie pomaga zdrowiu piłkarzy. Stawiam na wygraną Szwecji bowiem myśle że właśnie ten teoretycznie dłuższy wypoczynek może mieć znacznie w tym meczu i może to zadecydować o awansie. Mój typ to wynik 2:1 dla Skandynawów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja - Chorwacja
Typ: (handicap 1:0) - 2
Kurs:
4.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze w tym spotkaniu podejmą w tym spotkaniu świetnych Chorwatów. Co prawda ostatni mecz im nie wyszedł (wymęczone zwycięstwo z Danią, która momentami była lepsza), jednak jest to drużyna z wielką jakością. Rosja pokonała również po karnych Hiszpanie. Oddali w tym meczu tylko jeden celny strzał (na dodatek z karnego), który zakończył się golem. Potem trwało murowanie własnej bramki. Nie za bardzo się oni kwapili nawet do kontr. Ale trzeba też przyznać, że Hiszpania grała słaby mecz, bez pomysłu. Myślę że po słabym spotkaniu Chorwaci się ogarną, bo jest to ich życiowa szansa, by w końcu osiągnąć coś na wielkiej imprezie, a drogi już łatwiejszej chyba nie mogą mieć. Po ewentualnym pokonaniu Rosjan w półfinale będzie czekać Szwecja/Anglia. W moim uznaniu żaden z tych zespołów nie jest na miarę półfinału, dlatego w takim układzie Chorwaci mają szanse nawet na finał. Wracając do meczu, Rosjanie mają w głównej mierze zawodników ze swojej ligi, Chorwaci mają gwiazdy wszystkich lig europejskich. Wiadomo, że gospodarzom pomagają nawet ściany, jednak w tym wypadku przy kombinacyjnej grze Chorwatów myślę, że Rosjanie łatwo się pogubią, co było widać chociażby w meczu z Urugwajem. Po strzeleniu pierwszej bramki przez Chorwatów, gospodarze będą musieli coś zacząć działać w ataku, a to będzie tylko woda na młyn dla &quot;gości&quot; którzy będą mogli kąsać kontrami. Kurs warty zaryzykowania i zagrania. Mam jedynie nadzieję, że spory doping nie stłamsi Chorwatów. Jeżeli nie będzie ich on przygniatał, to o wynik jestem spokojny. Powodzonka! ;)
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kerber - Osaka

Typ: Osaka +1.5 seta handicap
Kurs:
1.63
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dość bezpieczny typ, bo wydaje mi się, że Osaka może wygrać to spotkanie. Jednak na Kerber zawsze trzeba uważać, ale mimo wszystko gram seta dla Japonki. W pierwszych dwóch meczach prezentowała się bardzo pewnie, zwycięstwa z Niculescu i z nadzieją gospodarzy, bardzo dobrą na trawie Boulter, ani przez chwilę nie były zagrożone, a szczególnie w drugim meczu, który fragmentami oglądałem, było widać duże rezerwy w grze Osaki. Statystyki serwisowe może nie jakieś idealne, ale też nie słabe. Do tej pory obie zawodniczki mierzyły się trzy razy - najpierw w US Open dość niespodziewanie wygrała Osaka oddając Niemce tylko cztery gemy, następnie w Pekinie i Tokio w dwóch setach wygrywała Kerber. Wszystkie mecze w ubiegłym roku. Osaka jednak najlepszy swój występ zanotowała w tym sezonie, wygrywając turniej w Indian Wells, pierwszy wygrany turniej i od razu takiej rangi, gdzie pokazała swój potencjał. Mam przeczucie, że Osaka może tutaj osiągnąć swój najlepszy wielkoszlemowy wynik, bo do tej pory nie przeszła nigdy 3/4 rundy. Kerber od lat wymieniana jest jako faworytka Wimbledonu, w tym roku jakoś ciszej, ale nie ma się co dziwić, jakoś tej wysokiej formy nie widać. W Eastbourne niby półfinał, ale zarówno z Kasatkiną jak i Wozniacką doprowadzała do trudnych sytuacji na własne życzenie, w drugim przypadku zakończyło się to porażką. Mając serwis na wygranie meczu, dawała się przełamywać i doprowadzała do tie-breaków. Tutaj w drugiej rundzie problemy z niedoświadczoną Liu i stracony set. Osaka w Nottingham przegrała z Barty, a w Birmingham kreczowała. Tutaj łatwe dwa zwycięstwa. Osaka grając na swoim poziomie jest w stanie wygrać zdecydowanie to spotkanie, a set to minimum co powinna uzyskać. Po trzech jednostronnych spotkaniach między tymi zawodniczkami, myślę że w pierwszym pojedynku na trawie będzie bardziej wyrównanie.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mundial
Godzina: 16:00
Spotkanie: Anglia - Szwecja
Typ: Brak gola w 1 połowie
Kurs:
2.05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ja idę w tym kierunku, z racji że stawka jest wysoka obstawiam, że obie drużyny zaczną mecz na spokojnie, żeby nie popełnić błędu. Szwedzi bez Lustiga zdecydowanie będą nieco osłabieni, aczkolwiek zawodnik zastępujący go, z racji tego że grał mało nie będzie wg mnie przebierał w środkach - będzie wybijał piłkę za wszelką cenę oraz zamiast kwestionować swoje decyzje będzie wycinał angoli z murawą. Szwedzi prawdopodobnie będą co najwyżej szukać okazji z kontry lub po stałych fragmentach, jeżeli wynik nie będzie niekorzystny(0:1 itd). Wiemy, że potrafią grać zorganizowanie w defensywie i potrafią zagęszczać środek pola, bronić się przed dośrodkowaniami i na skrzydłach zostawiają miejsce, co najwyżej na te dośrodkowania, natomiast na jakieś rajdy w pole karne miejsca nie ma. Anglicy prawdopodobnie będą starali się szukać klepy, co raczej przyniesie marne skutki, z racji stylu gry Skandynawów,a gdy to nie przyniesie skutku to będą szukać gry skrzydłami, bądź prostopadłych zagrań do Kane&#39;a czy skrzydłowych, natomiast ja osobiście nie wróżę im gola w 1 połowie o ile nie zostanie podyktowany jakiś rzut karny to Szwedzi powinni bronić na pełnym skupieniu, aby nie być w plecy, bo pójście w ewentualne karne raczej stawia w obliczu presji Anglików, którzy są faworytem do awansu. Z resztą wiele drużyn rozgrywa te play-offy spokojnie w pierwszej odsłonie meczu i wierzę, że tutaj będzie podobnie.
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szwecja-Anglia
Typ: 2.drużyna liczba rzutów rożnych (5,5)
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Wystarczy porównać ostatnie mecze obu drużyn, co ewidentnie pokazuje, że Anglicy grają świetnie skrzydłami i serwują swoim zawodnikom wiele dośrodkowań. Szwedzi w meczu ze Szwajcarią wypadli na prawdę blado, ledwo co awansowali. 7 rożnych z Kolumbią, Anglicy: 7 z Belgią i 9 z Kostaryką. Waarto zaznaczyć, że w każdym z 5 ostatnich meczów to własnie Anglicy mieli przewagę w rożnych. Uważam, że będzie to gra do jednej bramki, zamurowaneej szwedzkiej oczywiście. Powodzonka ????
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina:
17:30
Spotkanie: Djokovic N. - Edmund K.
Typ: over 36.5 gema
Kurs:
1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dziś znów tenis. Na tapecie wracający powoli do formy Djoko z zawodnikiem gospodarzy. Póki co Nole nie miał wymagających rywali i gładko wygrywał.Tym razem trafia na zawodnika zdecydowanie mocniejszego z którym tak łatwo raczej nie będzie stąd typ.
W tym sezonie już ze sobą grali i po 3 setach wygrał Kyle. Dziś też spotkanie powinno być wyrównane. 37 gemów nie jest aż tak ciężką linią do osiągnięcia. Nie zdziwi mnie tu bój 5-cio setowy.
Zapowiada się wyrównane spotkanie z dużą ilością gemów.
✅91
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja-Chorwacja
Typ: Chorwacja awansuje

Kurs: 1,65
Bukmacher: fortuna
Witam! Kolejny dzień i kolejny raz próbuje swojego szczęścia w meczu mundialowym, a mianowicie w spotkaniu w którym zmierzą się ze sobą gospodarz turnieju - Rosja z Chorwacją. Stawką tego meczu jest awans do półfinału Mistrzostw Świata. Mój na to spotkanie jest bardzo prosty...Obie drużyny będą chciały awansować, jednak ten mecz będzie naprawdę ciężką przeprawą dla jednych i drugich. Trzeba się będzie więc wykazać i strzelić jak najwięcej bramek. Dla Rosji ogromnym sukcesem juz jest to, że znaleźli się w ćwierćfinale. Zespół Stanisława Czerczesowa zaskoczył wszystkich swoją świetna grą w grupie oraz pokonaniem Hiszpanów, ale w mojej opinii z Chorwatami już tak łatwo nie będzie. Chorwaci maja ogromny potencjał, zarówno jest chodzi o defensywę jak i ofensywę. Maja naprawdę świetnie poukładana drużynę - są zgrani, grają z ambicja i poświeceniem. Posiadają w składzie naprawdę wybitne indywidualności - Modrić (w mojej opinii najlepszy gracz tego mundialu), Rakitić, Rebić, Kovacić, Mandziukić, Lovren, Perisić, Subasić itd. Każda pozycje maja obsadzona jakimś klasowym zawodnikiem. Na tym turnieju spisują się naprawdę świetnie - w grupie wygrane wszystkie 3 spotkania. W meczu z Danią złapali zadyszkę, ale chyba swój najgorszy mecz na tym turnieju maja już za sobą, a i tak wyszli zwycięsko z tego pojedynku. W tym meczu Rosjanie mogą się im się jednak mocno postawić i jeśli zagrają taktycznie tak jak z Hiszpanią to nie wykluczam tutaj dogrywki, dlatego próbuje bezpieczniejszego typu - awans Chorwatów. Mam szacunek do ekipy Czerczesowa, lecz Stasiu musisz mi wybaczyć bo dzisiaj Chorwacja idzie po zwycięstwo i awans do półfinału. Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie.
HRVATSKA PO PUCHAR!
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅65
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szwecja-Anglia
Typ: under 0.5 gola
Kurs: 7.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziwie sie nie powiem dlaczego taka linia została wystawiona w takim spotkaniu. Szwedzi najlepszy autobus obecnie na mundialu, świetna asekuracja każdej linii, widać ze wykopanie zarozumiałego Ibry dobrze im zrobiło. Team spirit chyba rownie wysoki jak u koks-gospodarzy i nie zdziwie się jak Szwedzi zameldują się w finale. Takie turnieje wygrywa się obroną, jak kiedyś Grecy czy niedawno Portugalia. Gołym okiem widać rownież że Anglicy pomijając ogórków mają problem z atakiem. Jedyne co im wpada to karny za karnym i tyle, jedynie takiego scenariusza się obawiam. Szwedzi w ataku już kompletnie grają dramat i tutaj to mogą liczyć tylko na szczęście. Mecz pachnie underowo i remisowo jak mało który wiec dodatkowo under 1.5 po @2.6 przyłożę grubiej. Powodzenia!!!
⛔100
 
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja-Chorwacja
Typ: Chorwacja

Kurs: 2,23
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Dziś wieczorem o 20:00 zostanie rozegrane ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe Mistrzostw Świata gdzie gospodarze imprezy Rosja zagra z Chorwacją. Faworytem tej konfrontacji są według mnie zawodnicy z Bałkanów, którzy na tych mistrzostwach grają bardzo dobrze. W fazie grupowej zanotowali komplet zwycięstw pokonując Nigerię, Argentynę, i Islandię. W fazie pucharowej zagrali z Danią gdzie dopiero po serii rzutów karnych awansowali do tej fazy rozgrywek.
W tym meczu w drużynie trenera Dalicia zabraknie jedynie kontuzjowanego Strinicia, który narzeka na drobny uraz. W kadrze reprezentacji są znakomici zawodnicy tacy jak Rakitić, Modrić, Perisić,Rebić, Mandziukić, którzy w swoich klubach odgrywają czołowe role. Rosjanie w fazie grupowej wygrali z Arabią i Egiptem, oraz przegrali z Urugwajem i tym samym dało im prawo gry w następnej fazie z Hiszpanią którą wyeliminowali po serii rzutów karnych. Podopieczni trenera Czersesowa według mnie nie są w dobrej dyspozycji, i na tych Mistrzostwach mają szczęście, bo Arabia i Egipt to słabe ekipy, a z Hiszpanią wygrali po słabym meczu gdzie męczyli się aby dotrwać do serii rzutów karnych. Rosjanie w meczu z Hiszpanią oddali 1 celny strzał na bramkę a bramkę strzelili z rzutu karnego. Dziś liczę na pewną wygraną drużyny Chorwacji, która według mnie powinna zagrać z Belgią w finale.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja-Chorwacja
Typ: obie strzelą i 2,5 gola plus TAK

Kurs: 5,5
Bukmacher: fortuna
Myślę,że to 2 drużyny które długo czekały na swoją szansę.
Nie czarujmy się,Rosja to taki średniak europejski który na innym terenie dawno by odpadł.Pamiętam przekręty na Olimpiadzie,dopingi ,przekupstwa i inne cudactwa.
Teraz Putin wydzwania do trenera,zawodnicy salutują zdobywając bramkę,a co oni jedzą i kto ich kontroluje wie tylko Wladimir Wladymirowicz/wcale nie żartuję,a co było na Olimpiadzie?/Oprócz tego.....olbrzymia presja,doping i oczekiwania.
Chorwaci to zdecydowanie lepsza drużyna która przeważnie nie spełnia oczekiwań swoich kibiców.Na tych mistrzostwach plejada gwiazd i również wielkie oczekiwania.Na taki skład trzeba będzie znowu czekać latami.
Chłopaki będą chcieli to wykorzystać.
Liczę na otwarty mecz z bramkami po obydwu stronach.Powinni wygrać Chorwaci,ale ROSJA to stan umysłu i wszystko jest możliwe.
Zobaczymy o 20tej
⛔100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Finlandia Veikkausliiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lahti - Inter Turku
Typ: 1/1
Kurs: 2.84
Bukmacher :fortuna
Lahti u siebie ustępuje tylko HJK, mogą zresztą w przypadku zwycięstwa zrównać się punktami z HJK na pierwszym miejscu. Inter Turku na wyjazdach gra co prawda lepiej niż u siebie, ale jak dla mnie to po prostu przypadek i dzisiaj skończy się ich seria 3 meczów bez porażki na wyjeździe. Ogólnie ostatnie 5 meczów bez zwycięstwa pokazuje że nie błyszczą formą. Lahti mało traci, szczególnie u siebie 5 bramek w ośmiu meczach. Co ciekawe, ostatnio stawiałem przeciwko nim i udało się(chociaż szczęśliwie), teraz liczę że oni przełamią małą passę wyjazdową gości.
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szwecja-Anglia
Typ: Jordan Henderson powyżej 86,5% celnych podań
Kurs: 1,80
Bukmacher: fortuna
Fortuna sugeruje meczem z Kolumbią i mocno zaniża linię, więc trzeba to wykorzystać. Henderson kolejno miał 92% z Tunezją, 93% z Panamą (co opisywałem) i z Kolumbią tylko 79%. W dwóch pierwszych spotkaniach podawał do kolegów ok 60-70 razy, w meczu z Kolumbią mimo dogrywki tylko 43 podania. Moim zdaniem tym meczem nie można się kierować, bo Kolumbia stawiała na mocny pressing, walkę w strefie środkowej i Henderson miał ciężki mecz, bo ciągle był pod naporem rywali. To utrudniało grę, a Jordan wielkim technikiem nie jest i stąd słabo to wyglądało w procentach. Dodatkowo mało podań, a im mniej, tym zazwyczaj gorszy procent celnych.
Szwecja gra bardzo solidnie w defensywie. Linia obronna jest jednak cofnięta w porównaniu z ekipą Kolumbii i przeciwko Trzem Koronom defensywni pomocnicy rywali mają więcej miejsca na rozgrywanie. Pokazuja też to wyniki osiągane przez rywali (biorę mecze z Niemcami i Szwajcarią tylko pod uwagę)- np. Kross 95%, Rudy 95%, Gundogan 93%, Xhaka 91%, Behrami 92%. Tu powinno być podobnie, a więc Henderson jako grający przed linią obrony powinien mieć dziś spory procent. Dla mnie nawet linia 90,5 to byłby dobry typ.
⛔100
 
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś
Godzina: 19:45
Spotkanie: Brest - Neman
Typ: 2
Kurs: 5.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dawno mnie nie było, ale wracam od razu z mocnym kursem i celuję w ligę białoruską. A tam jak zwykle mogą wydarzyć się cuda. Trochę statystyk. Brest zajmuje obecnie 7. miejsce, a goście dzisiejszego spotkania są na miejscu 5. Gospodarze dobrze spisują się w spotkaniach &#39;domowych&#39;, w których jeszcze nie przegrali (3-3-0), ale z drugiej strony przyjeżdża przeciwnik, który w 6-ciu meczach wyjazdowych - 5 razy wygrał i raz zremisował. Zatem ciekawy mecz nam się zapowiada, a jako, że jest to Białoruś i kuszący kurs na gości - stawiam na wygraną zespołu Neman.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 17:30
Spotkanie: Djokovic - Edmund
Typ: Edmund
Kurs: 4.25
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Jutro mamy mecz pomiędzy Djoko a Edmundem. Kursy naprawdę mnie zaskoczyły spodziewałem się maksymalnie kursu na Edmunda około 2.50. Edmund wygrał w trzech setach z klahnem oraz Boltem nie zbyt wymagający rywale. Djokovic wygrał bardzo gładko z Zeballosem i Sandgrenem. Djoko w tym roku rozegrał siedem spotkań (sześć przychylił na swoją korzyść) na nawierzchni trawiastej natomiast Edmund sześć z czego cztery z nich wygrał. Djoko wrócił po kontuzji według mnie nadal nie jest w swojej optymalnej formie. Edmund może nigdy nie był mistrzem w grze na tej nawierzchni ale potrafił wygrać seta z Murrayem,Krygiosem. Wygrał z Andym w tym roku ale jak wiemy Andy to już nie jest ten sam Murray. Ja dzisiaj wyczuwam mała niespodziankę w stronę Edmunda. Czuję ,że stać go na pokonanie Djokovica. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szwecja-Anglia
Typ: Anglia powyżej 6,5 roznych
Kurs: 2,35
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Szykuje się nam mecz do jednej bramki. W tym sensie ze grę prowadzić powinni Anglicy. Wiemy ze Szwecja nie pressuje na połowie przeciwnika, czekając na kontry schowani na swojej połowie. Trudno żeby dziś było inaczej. Anglia nabija sporo różnych, w każdym z dotychczasowych meczy miała ich więcej od rywali. Myśle ze Anglia chętnie będzie atakować skrzydłami, w środku może być zbyt ciasno, a to powinno sprzyjać rożnym. W zasadzie im dłużej będzie się utrzymywać remis ( a ewentualne prowadzenie Szwecji tym bardziej ! ) tym większa moim zdaniem szansa na nabijanie korków przez Anglików. Ciężko przewidzieć czy to będzie mecz na under/over, kurs na wygrana Anglii zbyt ryzykowny ( a na awans za niski) i moim zdaniem rozne to najlepszy wybór na ten mecz, tym bardziej ze argumenty ku temu sa. Chciałem grać over 5,5 ale już ktoś mnie uprzedził wiec podbijam linie o 1. Super kurs do dubla jak ktoś lubi to moim zdaniem - Anglia nabije więcej korków niż Szwecja kurs - 1,40.
Pzdr
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata rosja
Godzina: 20:00
Spotkanie: rosja-chorwacja
Typ: mandzukic ilosc fauli razem z dogrywka 1,5+

Kurs: 1.55
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,wczoraj swietny mecz belgow i moj zespol gra dalej-szkoda ze typy byly zajete bo niezle mozna byloby zapunktowac.dzisiaj mecze mniej atrakcyjne,stawiam na mecz gospodarzy bo moze tam iskrzyc.faworytem meczu sa chorwaci i pewnie awnsuja dalej-jak dla mnie rosja nic ciekawego niepokazuje(arabia saudyjska i egipt to nie ta polka co chorwacja),przeszli hiszpanow,ktorzy nabijali ilosc podan i nic wiecej,a rosja tylko stale fragmenty gry.chorwacja bedzie grala atakiem pozycyjnym,rosja z kontry wiec bedzie trzeba przerywac gre-mandzukic bedzie pierwszym do tego.do tego typu zaliczam wrzutki na tego gracza bo swietnie gra glowa i moze takze faulowac robiac sobie miejsce.uwazam ze typ ciekawy,bedzie to mecz walki z duza iloscia fauli-dzisiaj koniec mundialu dla gospodarzy.pozdrawiam
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Towarzyskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Salzburg-Jablonec
Typ: Powyzej 4.5 Bramek
Kurs: 4.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pobieram tutaj wysoką linie,aczkolwiek uważam,że ma ona szanse wejścia. Troszkę zakładów na to jest przyjmowanych-kursy na overy spadają i jest to uzasadnione.
Salzburg nie będzie tutaj w najsilniejszym składzie,jednak ma taki wysyp utalentowanej młodzieży,że i tak swoje tutaj powinni strzelić. Ograli chociażby bardzo defensywną ekipę z Ufy ( 3:0 ) oraz w bardzo słabym składzie urządzili sobie strzelanie w wygranym meczu przeciwko Seekirchen ( 0:7 ).
Jablonec również w okresie przygotowawczym strzela bardzo intensywnie. Wygrana z Varnsdorfem 5:0 oraz wygrana z Vlasimem 2:6 pokazuje,ze ekipa na nastawiona jest na ofensywny futbol.
Biorąc pod uwagę spore nieobecności w Salzburgu uważam,że mecz ten będzie toczony w szybkim tempie ,zobaczymy sporą ilośc okazji i strzałów-mam nadzieję,że i bramek ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????

✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom