>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 7.08.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 7. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP, singiel, Montreal
Godzinna: 17.00
Spotkanie: D. Ferrer - K. Edmund
Typ: 1 / Ferrer /
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Witajcie, zaczynamy nowy tydzien. Oczywiście przepraszam, Jaga przegrała u siebie, no, moim zdaniem sensacja, jak to mówią młodzi, lekkie zdziwko. A uprzedzali mnie bliscy, że Sandecja wygra, stało się. Pomyłka.
No więc z innej beczki, TENIS. Mamy jutro arcyciekawy mecz.
David Ferrer contra Kyle Edmund. Cóż powiedzieć - zachęcające kursy na Ferrera. I myślę, że tak się stanie. Ostatnio wygrał z Verdasco i z Delbonisem, jest w klasyfikacji ATP na 33 miejscu. Edmund to młody wilk, idzie w górę ale na Ferrera moim zdaniem w tej chwili jeszcze za słaby. Damy radę? Pozdrawiam i życzę sukcesów w nadchodzącym tygodniu.
✅130
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka WNBA kobiety
Godz: 00,00
Spotkanie Indiana Fever - Minnesota Lynx Handicap[6,5-0]
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Jest to pojedynek w koszykówce kobiet ligi WNBA.Zdecydowanym faworytem tegoi spotkania są koszykarki gości. Indiana Fever gospodynie vtego spotkania spisują się fatalnie i zajmują ostatnie miejsce w tabeli z 8 zwycięstwami i 17 porażkami.Na swoim parkiecie mają bilans 5 wygranych i 7 porażek.W ostatnim swoim pojedynku przegrały z Chicago Sky 70-81 na swoim parkiecie.Teraz ich przeciwniczkami będzie doskonale spisujący się zespół Minnesota Lynx który zajmuje 1 miejsce w 2 grupie z bilansem 20 zwycięstw i 2 poniesionych tylko porażek.W ostatniej kolejce pokonały one na swoim parkiecie Atlanta Dream 69-54.Licze jednak że w tym spotkaniu Indiana Fever uda się nawiązac wyrównaną walke i w handicapie +6,5 punkta odniesą zwycięstwo
17/09/16 WNBA
Indiana Fever - Minnesota Lynx 75:82
15/06/16 WNBA
Minnesota Lynx - Indiana Fever 87:63
28/05/16 WNBA
Minnesota Lynx - Indiana Fever 74:71
15/10/15 WP
Minnesota Lynx - Indiana Fever 69:52
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Norwegia
Godz: 19:00
Stromsgoset-Valerenga
Typ: 1/1
Kurs 4.15
Buk Totolotek
Analiza; Ekipa Stromsgoset na własnym stadionie w tej kolejce Norweskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie drużynę Valernegi. Gospodarze są moim zdaniem delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grać będę na własnym stadionie, do tego grają z zespołem, który w tym sezonie na wyjazdach zanotował już 4 porażki, Stromsgoset natomiast w tym sezonie na własnym obiekcie ma bardzo dobry bilans, 4 wygranych 3 remisów oraz zaledwie 1 porażki. Ogólnie spotkania z zespołem Valerengi zazwyczaj wychodziły mu nieźle bowiem u siebie nie poniósł tutaj porażki od roku 2014 i za kazdym z ostatnich 5 spotkań strzelał ekipie przyjezdnych minimum dwie bramki, goście jednak sa na wyższej pozycji w ligowej klasyfikacji i nie wolno ich zlekcewazyć bowiem są zespołem bardzo niewygodnym . Tutaj na pewno spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie bowiem gospodarze wygrywając na swoim stadionie dogonią gości na jedno oczko. Moim zdaniem to oni po 90 minutach tej rywalizacji powinni okazać się zespołem lepszym , stawiam więc na dokładny wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego w tym meczu.
✅315
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: ???? Bucaramanga challenger, 1. round, clay
Godzina: 17:00
Spotkanie: Facundo Arguello - Nicolas Jarry
Typ: Nicolas Jarry
Kurs: 1.49
Bukmacher: bet-at-home
Jarry(137) pokazuje ostatnio dobry tenis. Wygrana Medelin challenger,wcześniej na Wimbledonie przeszedł qwale,gdzie odprawił Novikova,Kravchuka... Widać,że teraz dozuje występy. Jest maxrank. Uważam,że tenisowa jakość i determinacja jest zdecydowanie po jego stronie.
Arguello(500) głównie dominuje na turniejach rangi futures i na tym tle prezentuje się wyśmienicie (31/13),jednak challenger to już wyższa półka i Jarry będzie tutaj miał przewagę clay(14/7). Argentyńczyk już pukał kiedyś do Top 100,więc nie można go lekceważyć,jednak patrząc na solidny tenis Jarrego w tym sezonie stawiam w jego stronę ;)
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy, 2. Bundesliga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: St. Pauli – Dresden
Typ: over 2.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Druga kolejkę 2. Bundesligi kończymy mocnym akcentem i starcie St. Pauli z Dynamo Drezno, obie ekipy na inaugurację wygrały skromnie swoje spotkania jedną bramką, ale oglądałem te mecze i naprawdę wiele działo się na boisku, powinno być tych bramek więcej brakowało tylko skuteczności która liczę że dziś nie będzie problemem.
Gospodarze wygrali w Bochum ale trzeba przyznać że w tym wszystkim też mieli sporo szczęścia, był to bardzo otwarty mecz z wysokim tempem i oczywiście okazji nie brakowało jednej i drugiej strony. Świetnie w bramce spisywali się bramkarze albo zawodnicy partolili setki, jednak jedna z kontr St. Pauli wyszła a mieli ich jeszcze kilka. Na pewno mogą namieszać w tym sezonie bo widać że są dobrze przygotowani, potrafią fajnie poklepać tą piłkę no i nie grają na alibi. Jeśli na wyjeździe na trudnym terenie tak mocno się otwierali to innego scenariusza nie widzę w pierwszym meczu u siebie tym bardziej że są w formie co potwierdzili w tygodniu ogrywając towarzysko Stoke 4:2, które grało naprawdę mocnym składem. W przygotowaniach do sezonu ograli jeszcze Werder 2:1, ogólnie widać ze ta forma z końcówki sezonu się utrzymuje a byli wówczas na ogromne fali, wygrywając niemal wszystko jak leci w końcówce będą przy tym bardzo atrakcyjnym zespołem w ataku.
Drezno już nie raz opisywałem zespół ofensywnym, zostawiający sporo miejsca rywalowi, ale samemu potrafiącemu wysoko naciskać zmuszając rywali do wielu błędów, taki też mecz widziałem na inaugurację, brakło tylko skuteczności. Ten mecz pokazał mi jedno w tej ekipie styl gry się nie zmieni a więc będzie to znowu ekipa sporo strzelająca i tracąca a w poprzednim roku w delegacji średnia bramek 3 bramki na mecz (26:25).
Nie ukrywam dla mnie największym wyznacznikiem w tym typie jest to co widziałem w pierwszej kolejce obu ekip, czyli wysokie tempo, dużo gry do przodu oby tego dziś nie zabrakło.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - KObiety
Godzina: 02:05
Spotkanie: Wyspy Dziewicze-Argentyna
Typ: Wygrana Wysp
Kurs: 17.00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Ten zakład to czyste szaleństwo-podaję go z racji braku interesujących mnie wydarzen dnia dzisiejszego.
Pierwszym powodem dla ktorego idę w ten zakład są drastyczne roznice kursów. Na zwyciestwo Wysp kursy wahają się od 10.05 do nawet 20.00 ! Rzadko spotykane.
Po drugie nie zagra tutaj najlepsza zawodniczka Argentyny. Oczywiscie mimo to potencjal sportowy miedzy jednymi a drugimi jest gigantyczny,ale warto to odnotować.
Wyspy dziewicze w ostatnich miesiacach poczynily spory skok jakościowy. Z ostatnich 5ciu spotkan wygraly 4-ogrywaly Meksyk oraz niewiele zabraklo a pokonaly by faworyzowane Portorykanki. Dziewczny jadą głownie na ambicji-duzo biegaja,sporo faulują-ich taktyką jest wybijanie z rytmu przeciwniczek.
Podsumowując zakład jest z gatunku ,,funbet&#39;&#39;. Natomiast wszystkie handicapy 20+ i wyżej mogą okazać się fajnymi zakładami ;)
Moja stawka: 1/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP, Singiel, Montreal
Godzinna: 18:30 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Viktor Troicki - Nick Kyrgios
Typ: Nick wygra 2:0
Kurs: @2.09
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Siema. Na początku pragnę dodać, że nie jest to bet dla ludzi o słabych nerwach. Jutro będziemy świadkami pojedynku pomiędzy przyszłością i typowanego nowego top 3 światowego rankingu ATP, 22 letniego Nicka &quot;Kangura&quot; Kyrgiosa, a 31 letnim Serbem Viktorem Troickim. W sumie na tym mógłbym skończyć, gdyby nie fakt, że Kangur to idiota i nie wiem jak to inaczej nazwać. Jego &quot;firmowe zagrywki&quot; takie jak, odpuszczanie spotkań, aroganckie odzywki czy dyskusje z sędziami to norma, poważnie przydałby mu się (...) wychowawczy. Ostatnie spotkanie Kangura z Sandgrenem było opisywanie na kilku zagranicznych forach, gdyż Australijczykowi zmarł dziadek, więc dodając ten fakt i jego chorą głowę - to musiało się tak skończyć(Nie wiem czy chodziło tu o dziadka, czy kogoś z rodziny, bo mój angielski &quot;kuleje&quot; i tak przetłumaczył translator :grin: ). Dość już tych minusów. Sporym plusem w tym spotkaniu będzie na pewno nawierzchnia, pokonywał i rywalizował on tu TYLKO w tym sezonie z takimi zawodnikami jak: Zverev (młodszy, dwie wygrane), Djokovic (nie jest to aktualnie Bóg, ale zawsze miła pamiątka, dwie wygrane), i mógłbym wymieniać dobre 10 minut, żeby przegrać z Seppim na AO, prowadząc 2-0. Ten zawodnik jest w stanie pokonać każdego (oczywiście na hardzie), a nawet rywalizować z Federrerem, 3 tie-breaki, dla mnie to jest coś niesamowitego. Bukmacherzy też zbytnio nie wiedzieli jak się zachować, czy dać tu &quot;normalne&quot; kursy rzędu @4-@6, ale też nie wiedzą czy Kangur ucieknie, jeżeli Kangur pokaże się z dobrej strony, to na pewno takiego kursu szybko nie zobaczymy.
Ogólnie nie napisałem nic o Serbie, ale z całym poszanowaniem dla tego handlarza to wszystko będzie zależało od Nick&#39;a i jego głowy, a obstawiam, że będzie chciał On przygotować i pokazać się przed US OPEN. Typ to trochę wróżenie z fusów, ale nie wiem jak to inaczej zanalizować, no jak? Czajnik mode - przegrany typ, spokój, gracja i opanowanie ???? . Dobra, nie ma co żartować, ale na koniec zostawiam Was ze słowami Nicka &quot;Kangura&quot; Kyrgiosa, które umieścił na Twitterze i życzę powodzenia! ;)
&quot;Also anyone at rogers cup throughout the week can come on my practice court and chill and hit if u want&quot;
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bfred 304,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy Liga Regionalna Południe Zachód
Godzinna: 20:15
Spotkanie: SV Waldhoff Manheim - Elvelsberg
Typ: BTS
Kurs: 1.79
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Elversberg jeszcze bez gola pod dwóch meczach. Manheim w ostatnim meczu 1-2. Uważam że w tym spotkaniu zobaczymy kilka bramek z uwagi na fakt, że obie drużyny aspirują do czegoś wyżej niż druga połowa tabeli. Uważam że dzis obie strzelą.
kiepska analiza
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Dania, Superliga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Sonderjyske – AGF Aarhus
Typ: Sonderjyske
Kurs: 2,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Duńska ekstraliga zaprasza na ostatnie spotkanie czwartej kolejki. Sonderjyske zmierzy się z ekipą z Jutlandii.
Na rozpoczęcie rozgrywek dzisiejszy gospodarz zremisował bezbramkowo u siebie z Randers, a w ostatnim spotkaniu przegrał 1-2 z Helsingorem. Jednak między tymi meczami miało miejsce bardzo dobre spotkanie w ich wykonaniu. W wyjazdowym meczu zdołali pokonać Aalborg 1-4. Teraz własny stadion jest miejscem, w którym mogą odbić sobie ostatnią ligową porażkę.
Aarhus rozpoczęło sezon dosyć przeciętnie. Dwie porażki 1-2 i wygrana z Hobro 2-0. Jednak trzeba przyznać, że są drużyną dobrą w ofensywie, w meczach które przegrali byli w stanie stwarzać sobie sporo okazji strzeleckich, zabrakło jednak skuteczności.
Kibice gospodarzy wciąż czekają na komplet oczek w wykonaniu ich piłkarzy na stadionie w Haderslev.
Pod względem siłowym drużyny są raczej podobne i mecz powinien być wyrównany. Ja jednak liczę, że to Sonderjyske odniesie zwycięstwo.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅168
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
L 14

lawrence80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka G.- Korona K.
Typ: 1
Kurs: 2,2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiejszy dzień spróbuje spotkanie z Polskiej Ekstraklasy (choć wiadomo jak to jest obstawiać ligę polską ???? ) niemniej jednak dzisiejsze spotkanie wydaje się pewniakiem z naprawdę zawyżonym kursem.
Arka u siebie z Korona ostatni mecz jaki przegrała to rok 2010.
Poza tym Arka jest w Gazie! pechowo przegrali LE ze znacznie lepiej notowaną drużyną, zagrali dwa bardzo dobre mecze, które pokazały że skład na ten sezon został zbudowany na walkę o podium ekstraklasy a chęć walki i powetowania tej pechowej straty będzie duża, Korona na wyjazdach nie wygląda najlepiej.
Daje czystą 1 dla odważnych 1/+2,5 za 3,35
Powodzenia
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mlada Boleslaw-Sparta Praga
Typ:2 drużyna ilosc bramek +3
Kurs:5.8
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Jak dla mnie kurs bardzo zachecajacy,moze zbyt ryzykowny ale kto nie ryzykuje...
Poprzedni sezon dla Sparty byl fatalny 10pkt roznicy miedzy 2 a 3 pozycja to wstyd dla takiego klubu.
Poczynili bardzo ciekawe transfery jak dla mnie Ben Haim czy Marc Janko to gracze bardzo solidnego formatu.Ok ostatnio ostatnio wyniki slabe w pucharach z Belgradem czy w lidze z Bohemiansem,ale druzyna jest w przebudowie,bardzo duzo kontuzji,wiec gracze musze sie powoli ograc.
Jak dla mnie siła Sparty w ofensywie jest najmocniejsza w lidze:Lafata,Haim,Janko,Julius,Kadlec czy Roscicky to gracze ktorzy sa w stanie wpakowac bramki w kazdej ilosci.Pytanie tylko czy trener Wloski Stramaccioni nie jest zbyt przereklamowany bo zbyt dlugo jak widac zajmuje mu dopasowanie kolektywu w zespole.Ja jednak jestem optymista i mysle ze w tym meczu z takim rywalem trzeba wkoncu isc na calosci i poszalec ofensywnie.
Co do Mlady jesli jakis zespol traci po 2 gole z takimi zespolami jak Sigma Ołomuniec czy w pucharach z Skenderbeu to ile moze stracic ze Sparta?
Jak dla mnie 2 bramki dla Sparty to minimum,ktory po aktualnym kursie 2.44 tez jest bardzo apetyczny.Osobiscie za niewielka stawke postawie 4bramki dla Sparty po magicznym kursie 18.5.Czasami warto zaryzykowac.
Powodzenia
⛔100
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League North (6. Liga Północ)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bradford PA - Southport
Typ: Southport FC
Kurs: 2.05
Bukmacher : forBet

Analiza:
Gdyby ktoś z Was znalazł się dzisiaj przypadkiem w okolicy malowniczego, kameralnego stadionu Horsfall w Bradford, gdzie orzeźwiająca wieczorna bryza przynosi odświeżenie i ukojenie ciężko pracującym mieszkańcom West Yorkshire, to polecam udać się na rozgrywany tam dzisiaj mecz pomiędzy gospodarzami Bradford PA, którzy podejmować będą jednego z głównych kandydatów do awansu - Southport.
Myślę, że wszyscy prawdziwi kibice angielskiej piłki są pod ogromnym wrażeniem potężnej pracy jaką wykonał nowy trener Southport Alan Lewer, który po spadku z National League musiał budować zespół od nowa (dosłownie - ze składu z zeszłego sezonu pozostał JEDEN zawodnik!). Pierwszym sukcesem było przekonanie 33-letniego Stevena Schumachera (wychowanka Evertonu i trenera młodzieży w tym klubie) - zawodnika z 12-letnim doświadczeniem na poziomie Football League, żeby nie zawieszał jeszcze butów na kołku i pomógł drużynie Southport wrócić do 5. ligi. Z pozostałych transferów najbardziej rzucają się w oczy doświadczeni pomocnicy: John Paul Kissock, Steve Jennings i Gary Roberts, jak również środkowy obrońca Adam Dugdale, którzy nawet na poziomie NL byliby sporymi wzmocnieniami. Ruchy transferowe wskazywały na Southport jako na jednego z faworytów do szybkiego powrotu na piąty poziom rozgrywek w Anglii, ale wszystko miał zweryfikować pierwszy mecz przeciwko Boston United...
...tjaaa... takiego lania jakie sprawił Southport drużynie Bostonu nie spodziewał się chyba nikt, a już najmniej Adam Murray, doświadczony zawodnik (ponad czterysta meczów na poziomie FL, najwięcej (110) w swoim ostatnim klubie, Mansfield), a od grudnia zeszłego roku trener Boston United. Wspomniany wyżej Steven Schumacher rozpoczął kanonandę &quot;Sandgrounders&quot; pięknym uderzeniem, z rzutu wolnego, z 25 metrów w prawe okienko, następnie Liam Martin podwyższył wynik po nieporozumieniu w szeregach defensywy Bostonu, a w drugiej połowie, jeszcze lepszej w wykonaniu Southport (pomimo nieobecnego już na boisku z powodu kontuzji Schumachera), najpierw Curtis Jones uderzeniem głową po rzucie wolnym wykonywanym przez świetnie grającego w tym meczu Gary&#39;ego Robertsa, podwyższył wynik na 3-0, a sam autor asysty przy trzeciej bramce ustalił wynik meczu atomowym uderzeniem z około 25 metrów. Zresztą, co ja Wam będę opowiadał--obszerny skrót z tego meczu możecie obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej Southport FC. Tak świetnej gry swojej drużyny kibice na Haig Avenue nie oglądali już od bardzo długiego czasu.
Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy, Bardford Park Avenue, to w poprzedniej kolejce wymęczyli (bramka w 97-mej minucie!) wyjazdowe zwycięstwo z Tamworth, gdzie obiektywnie trzeba stwierdzić to gospodarze byli drużyną lepszą, jeszcze przed przerwą nie wykorzystując trzech stuprocentowych sytuacji i generalnie prezentując się lepiej od gości, no ale cóż - w piłce nożnej nie ma punktów za styl.
Pamiętając, że mamy do czynienia z piłką amatorską (no, powiedzmy, w porywach pół-zawodową ;)) i że sezon dopiero się rozpoczyna, zalecam ostrożność jeżeli chodzi o wysokość stawki.
Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka - Korona
Typ: Korona powyżej 4,5 różnych
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek

Witam wszystkich w nowym tygodniu, dzisiaj oferta jest bardzo okrojona jednak znalazłem interesujące spotkanie z naszej rodzimej ekstraklasy który będzie kończył czwartą kolejkę boiskowych zmagań.Trzy dni po meczu z Midtjylland Arka już w pierwszej połowie zdołała wyrównać stan rywalizacji z Wisłą Płock i tym samym ustaliła wynik spotkania na 1:1.W pierwszej jedenastce arki w lidze ponownie zagrał były zawodnik Górnika Zabrze Adam Danch. Ruben Jurado na razie wygrywa rywalizację z Rafałem Siemaszko.Przeciwko swojej byłej drużynie po raz pierwszy w tym sezonie zagrał Siergiej Kriwiec, który dużą część poprzednich rozgrywek stracił z powodu kontuzji.Obecny trener Arki Leszek Ojrzyński po raz pierwszy pokazał się z dobrej strony trenując właśnie Koronę Kielce w latach 2011-2013.Po świetnym meczu drużyna Gino Letteriego pokonała u siebie Cracovię, mimo iż jako pierwsza straciła gola, grajac jednak ofensywnie, a do tego całkiem nieźle w defensywie.Do składu drużyny wrócił kontuzjowany dotąd Diaw, który może mieć jednak trudności z zastąpieniem jednego z dwójki Kovacevic - Barry, szczególnie Amerykanin gra bowiem coraz lepiej.Klub pozyskał w ostatnim czasie nowego napastnika: Włocha Elię Soriano co mogło wpłynąć pozytywnie na Macieja Górskiego, który co prawda nie strzelił gola, ale zaliczył dobre spotkanie.W poprzednim sezonie Korona grała słabo na wyjeździe gdzie rzadko punktowała, postawa Kielczan w niedawnym meczu w Warszawie daje jednak podstawy do optymizmu przed kolejnym meczem drużyny Letteriego na wyjeździe. Moja propozycja skierowana jest w stronę rzutów różnych dla gości, dlatego że nie widziałem jeszcze tak ofensywnie grającej Korony, a mecz z Legią gdzie zamknęli mistrza Polski w drugiej odsłonie gry na swojej połowie dobitnie to pokazał, ostatni mecz z Cracovia to był kosmos mimo, że przegrywali zdołali wyjsć na prowadzenie co we wcześniejszych latach udawało się sporadycznie. Kielczanie zwykle gdy strzelali bramkę pierwsi wygrywali swoje mecze, a jeśli musieli gonić wynik najczęściej przegrywali bądź remisowali. Tak naprawdę od początku sezonu miałem mieszana uczucia co do gry Korony, gdyż naściągano zawodników wszelkiej narodowości i nic dobrego to nie wróżyło. Jednak byłem pozytywnie zaskoczony tym co zobaczyłem w pierwszym meczu z Zagłębiem zdecydowanie przeważali i powinni wygrać ten mecz ale zabrakło skuteczności pod bramką, kolejny mecz na stadionie mistrza Polski był ponownie bardzo dobry gdyż prowadzili otwartą grę nie zważając na to, że grają z Legią i mogą zostać za to skarceni i też tak było jednak udało się uratować remis, mimo że wcześniej okazji było sporo żeby objąć prowadzenie ale znowu brakowało skuteczności. Warto dodać że w Warszawie na tak gorącym terenie Korona zdobyła aż siedem kornerów to dużo, ostatni mecz jak wspomniałem był nie z tej ziemi i wszystko w nim Koronie wychodziło, zawodnicy bardzo dobrze zostali przygotowani kondycyjnie odkąd śledzę ten zespół, a to już bardzo długi czas nie widziałem żeby tak zawodnicy się zwinie poruszali i grali pressingiem. Do tego zgranie zespołu w tak krótkim czasie przez Letteriego na takim poziomie to nie lada sztuka i należą mu się duże słowa pochwały. W meczu z Cracovia znakomity mecz zagrał kapitan kielczan Bartosz Rymaniak, którego nominalną pozycją jest obrona ale świetnie by się odnalazł jako napastnik, a kto oglądał mecz ten wie co mam na myśli. Na swoim stadionie z Cracovia korona poza wygraną miała na koncie aż dziesięć kornerów, dlatego uważam że linia +4,5 jest niska przy tak ofensywnie grającym kielczanom. Jestem pewien, że Korona w tym sezonie namiesza i utrze nosa nie tylko Legii i szczerze z taką grą jak na naszą ligę to spokojnie na koniec może zając miejsca 1-3, niż być relegowana jak wielu specjalistów uważało. Dużo lepszy kurs jest w ofercie STS bo 1,85 ale nie rozumiem czemu w regulaminie ten buk jest niedostępny, więc podaje z Totolotka.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Kanada, WTA Toronto
Godzina: 20:00
Spotkanie: Atawo/Gavrilova - Babos/Hlavackova
Typ: Atawo/Gavrilova+1.5 seta
Kurs: 2.04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mam tutaj dwa główne argumenty za tym, aby pójść w stronę Rachel oraz Darii. Po pierwsze Andrea jest świeżo po ślubie. Brała go wtedy, kiedy Isia. Od miesiąca nie zaprezentowała się na korcie, a i wiadomo, że na trening było mniej czasu, bo były inne priorytety. Przed przerwą Czeszka w parze z Węgierką nie prezentowały się jakoś świetnie, wręcz powiedziałbym, że były lekko pod formą i nie pokazywały swojego najlepszego tenisa. Druga sprawa to przeszacowane kursy na ten mecz. 1.30 na faworytki to zdecydowanie za mało. Dla przykładu czeskie buki, które coraz częściej wychodzą pierwsze z ofertą zaproponowały na start prawie 1.50. Atawo z Gavrilovą nie są przypadkowymi zawodniczkami. W kwestii gry podwójnej o Amerykance chyba pisać nie muszę. Może jej gra nie jest regularna, tym bardziej teraz, kiedy buja się między różnymi partnerkami. Niemniej jednak prezentuje jakiś poziom i często potrafi walczyć z najlepszymi. Daria to inna historia. Wiadomo, że przede wszystkim stawia na singla, jednak zdarza się, że pogrywa także w poszerzonym korcie. Sam jej bilans wygląda słabo, ale jak już popatrzymy dokładniej na mecze w jej wykonaniu, to potrafiła sprawiać niespodzianki i wygrywać z wyżej notowanymi parami. Fakt, Andrea z Timeą zagrały już sporo wspólnych meczów, zaś Rachel z młodą Australijką wystąpią tutaj razem po raz pierwszy. Uważam jednak, że zgranie w tym meczu nie musi być decydującym czynnikiem, a wiele może zależeć właśnie od postawy świeżo upieczonej małżonki z Czech.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS! JUŻ NIEDŁUGO US OPEN, A PRZED NAMI DWA SPORE TURNIEJE W AMERYCE PÓŁNOCNEJ! WIELE PROPOZYCJI, ANALIZ ORAZ CIEKAWYCH DYSKUSJI!

✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - tenis , Toronto
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mladenovic - Strycova
Typ: Strycova wygra
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Nie będę się dużo rozpisywał. Zacznę od Mladenovic , mimo , że grała do tej pory na twardej nawierzchni dużo więcej od Strycovej to należy podkreślić , że wygląda to słabo.. Mladenovic nie należy do najmocniejszych psychicznie tenisistek.. ma umiejętności ale niestety ogromne problemy w głowie, dlatego na ten moment jest słaba , a pokazała to w swoim ostatnim meczu przeciwko o wiele niżej notowanej przeciwniczce Andreescu ( obecnie 167 w rankingu ) zaś Mladenović ma obecnie 13 miejsce... i myślę , że spadnie niestety... co do Strycovej to kawał baby , psychicznie mocna co wiele razy pokazała podnosząc się w meczach z krytycznych dla siebie momentów..., zmaga się natomiast często z urazami , na pewno ma więcej w tym aspekcie problemów ale myślę , że z jej zdrowiem jest już ok. Strycova na twardej w turnieju grało dosyć dawno bo w połowie kwietnia ale grając przeciwko Mladenovic , która obecnie jest w mega słabej formie , powinna to spokojnie wygrać, myślę , że kurs warty pogrania. Powodzenia a no i pamiętajcie jak wchodzi dajcie propsa!
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 2 Bundesliga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: ST. Pauli - Dresden
Typ: gol w obu połowach - TAK
Kurs: 1.76
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Witam. Dzisiaj, jak to w poniedziałek, oferta bardzo uboga, dużo tenisa którego nie gram bo tyle wałków że masakra . Ale w drugiej Bundeslidze jedno spotkanie i gram na jeden z moich ulubionych zakładów w lvbet, że w obu połowach padnie przynajmniej jeden gol. Gospodarze z St. Pauli świetna passa ostatnio, seria trzynastu meczy bez porażki licząc poprzedni sezon i mecze towarzyskie. W pierwszej kolejce wygrana na ciężkim terenie w Bochum 1:0 ale mecz ofensywny, dużo sytuacji bramkowych. Pierwszego sierpnia grali towarzysko z zespołem Stoke City i wygrali 4:2, dzisiaj również liczę na kilka bramek w meczu z Dreznem. Goście w pierwszej kolejce także wygrana 1:0, z Diusburgiem, też dużo sytuacji bramkowych, bramkarze mieli trochę pracy. Przed sezonem, w meczach towarzyskich 3:4 z Wolfsburgiem, 3:2 z Unterhaching więc potencjał na bramki jest. Liczę, że dzisiaj ten potencjał na bramki, zarówno St. Pauli jak i Dynamo Drezno pokażą również w meczu drugiej Bundesligi i zobaczymy gole w obu połowach.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka - Londyn, MŚ rzut młotem kobiet
Godzina: 20:00
Spotkanie: Finał: rzut młotem kobiet
Typ: Włodarczyk wygra przewagą wynoszącą 3 metry lub więcej
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dniu dzisiejszym początkowo chciałem obstawiać tenis i zwycięstwo Putincewej z powracającą po kontuzji Stephens w Toronto - kursy ponad 2, warte zastanowienia. Jednak oferta unibetu przekonała mnie , ze jest to pewniak na 99%. Trochę żartuję, bo świat już różne niesamowite niespodzianki widział w sporcie. W każdym razie Anita przegrała ostatnio dawno, bo 16 czerwca 2014 roku na mityngu w Ostrawie (2 miejsce za Betty Heidler). Natomiast w konkursach rangi mistrzowskiej ostatnio przegrała 16 sierpnia 2013 roku na MŚ w Moskwie. Być może kiedyś ten wynik zostanie zweryfikowany na korzyść Anity, ponieważ triumfatorka tych zawodów reprezentantka gospodarzy Tatjana Łysienko, w tamtych latach miała do czynienia z dopingiem - z tego powodu w październiku 2016 roku zabrano jej złoto i przyznano zwycięstwo Anicie za IO w 2012 roku.
Anita Włodarczyk w tej chwili we wszystkich konkursach posiada 36 zwycięstw z rzędu. Dla potwierdzenia swojego typu przytoczę z jaką przewagą Anita wygrywała na kilku ostatnich imprezach rangi mistrzowskiej:
- 15.08.2016 IO Rio de Janeiro 1. A.Włodarczyk 82.29m 2. Zhang Wenxiu 76.75m Przewaga: 5.54m
- 8.07.2016 ME Amsterdam 1.A.Włodarczyk 78.14m 2.Betty Heidler 75.77m Przewaga: 2.37-troszkę zabrakło do 3m, ale to tylko ME ;)
- 27.08.2015 MŚ Pekin 1.A.Włodarczyk 80.85m 2.Zhang Wenxiu 76.33m Przewaga: 4.52m
- 15.08.2014 ME Zurych 1.A.Włodarczyk 78.76m 2.Martina Hrasnova 74.66m Przewaga: 4.10m
Co prawda Anita w ostatnim czasie miała lekkie problemy ze zdrowiem, ale w lipcowym wywiadzie dla &quot;Przeglądu Sportowego&quot; zapowiedziała, że jedzie po złoto i rekord świata. Sądzę więc, ze dzisiejszy finał Anita spokojnie wygra różnicą 4-5 metrów. Ciekawostką jest fakt, że po raz pierwszy w historii w finale tak dużej imprezy wystartują trzy Polki. Więcej nie piszę aby nie zapeszyć. Powodzenia!
⛔100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia-Korona Kielce
Typ: X2
Kurs: 1.55
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam i zaczynam zabawę z wami. Arka bardzo dobrze zaprezentowała się w eliminacjach do ligi europy ale nokaut w 93min meczu z Duńczykami na pewno zostawił ślad w psychice piłkarzy z Gdyni. Sam trener Ojrzyński mówi,że ciężko będzie wrócić do ligi po tamtym spotkaniu. Do tego on,gdy jako trener opuścił Koronę to jeszcze z nią nie wygrał prowadząc inne drużyny.Korona w formie(remis na Legii i zwycięstwo u siebie z Cracovią) i do tego grają naprawdę ciekawą piłkę i stąd propozycja mojego typu.Liczę na udaną inaugurację i powodzenia!
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia-Korona Kielce
Typ: karny w meczu / tak
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
No cóż typ jak każdy inny czyli ze sporym ryzykiem ale spróbuję . Arka powiem szczerze osobiście mnie zaskakuje a już w meczu LE tym bardziej , mało zabrakło aby awansowali do dalszej rundy a ich gra mogła się podobać , w lidze też nie najgorzej i jak na razie bez porażki , co do Korony to też nie najgorzej po porażce w inauguracyjnym meczu z Zagłębiem to remis na Legii no i w ostatnim meczu pokonana Cracovia i to 4:2 tak więc chyba dziś na bramki możemy liczyć , dlaczego karny ? a no jednym z powodów które zadziałało na ten mój typ jest oczywiście sędzia pan Tomek Kwiatkowski który w tym sezonie po 3 spotkaniach ma imponujący bilans 10 żółtek 2 czerwony i 1 karny , ze statystyki pana Tomka w/g klubów to mamy : w meczach z udziałem Arki które sędziował pokazał 46 żółtek 7 czerwonych i 1 karny ( karny dla Arki ) z udziałem Korony 37 żółtek 4 czerwone i 3 karne , teraz H2H Arka : Korona i tu parę tych jedenastek się możemy doszukać i z tego sezonu Arka zdobyła 2 bramki po karnych Korona 1 bramkę i tak parę tych karnych się pojawia w tych statystykach stąd moja decyzja że i dziś może być piłka ustawiona na 11 metrze boiska !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom