>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.09.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Vuelta a Espana
Godzina: 13:14
Spotkanie: Froome Ch. - Contador A.
Typ: 2
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Moim zdaniem to jednak Froome wygra cały wyścig. Wczoraj cierpiał, ale myślę, że było to pokłosie etapu z dnia poprzedniego, gdzie pojechał genialnie i kosztowało go to mnóstwo sił. Podobnie było na TDF gdzie po słabszym etapie skazywano go na porażkę, a on po prostu jechał swoje. Myślę, że dzisiaj wróci już wszystko do normy i nie pozwoli tak łatwo odjechać najgroźniejszym rywalom, jak było to wczoraj . Szczególnie chodzi mi o Nibalego, bo pozostali mają marne szanse, żeby jeszcze powalczyć o końcowe zwycięstwo. Dlatego dzisiaj Alberto powinien być przed Chrisem, bo po pierwsze jest mniejszym zagrożeniem dla anglika(pewnie będzie pilnował Nibalego), po drugie jest w gazie co pokazał na wczorajszym etapie. Był niesamowity, zaciśnięte zęby, grymas bólu na twarzy, ale odjeżdżał najgroźniejszym rywalom. Widać wielką determinację, żeby stanąć na pudle i mam nadzieję, że to się uda? Nie będzie jednak łatwo, bo o ile o Keldermana się jakoś nie boję, to już odrobienie straty do Zakarina, nie będzie takie proste. Dlatego Alberto nie może czekać do soboty, tylko musi urywać sekundy na każdym z pozostałych etapów.
✅98
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, vuelta, 18 etap
Godzina: 13:14
Spotkanie:
Nibali - Froome
Typ: Nibali

Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam wszystkich. Dzisiaj 18 etap Vuelty. Po wczorajszym etapie widać małą słabość Frooma. Stracił do Nibalego 42 sekundy i w generalce ma już tylko 1:16 przewagi nad Włochem. Froome na pewno odczuwa już trudy Tour de France, Nibali na pewno zdaje sobie z tego sprawę i dzisiaj, jeżeli myśli o wygraniu Vuelty, musi ponownie odrobić kilkadziesiąt sekund. Forma widać u Włocha jest, bardzo regularny w górach, nie szarpie by wygrywać etapy, nastawiony na końcowy sukces. Bahrain-Merida będzie ostro pracować by Nibali odrabiał do Frooma. Nawet jeśli będą jechać razem w grupie to Froome raczej będzie pilnował koła Nibalego i przy takim samym czasie Włoch powinien być wyżej od Brytyjczyka.
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Dania Puchar
Godzina :19:30
Spotkanie : Viborg vs Aalborg
Typ : Viborg
kurs ; 2,85
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie 1/32 finalu pucharu Danii
Gospodarze spotkania graja w 1 lidze i zajmuja odlegle 11 miejsce w tabeli ( po 6 kolejkach zgromadzili raptem 6 punktow i bramki 13:12 ).Druzyna lepiej sobie radzi u siebie nie przegrala meczu ( 2 remisy i zwyciestwo a bramki 4:3 ).Z druzyna gosci Aalborg grajaca w dunskiej super lidze spotkala sie 52 razy ( 15 wygranych ,5 remisow i przgrala 31 razy ).Ich ostatnie bezposrednie spotkanie zakonczylo sie wynikiem 1:1 ( 30.04.2017 ) gdzie gospodarzem byl wlasnie Viborg.
Aalborg w super lidze zajmuje takze odlegle miejsce bo 12 na 7 rozegranych spotkani ma tylko 5 punktow a bramki 5:9 przy czym nie wygrali jeszcze w tym sezonie spotkania.Ich ostatnie 5 meczy to porazka i 4 remisy.W lidze ostatnie spotkanie wyjazdowe to przegrana 4:3 z zespolem Midtjylland. Zatem jestem sklonny prognozowac wygrana Viborg bo jak wiemy w meczach pucharowych jest czesto sporo niespodzianek
pozd. i zycze powodzenia
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Bahrain 1 liga mężczyzn
Godzina:
17:00
Spotkanie: Al Najma - Al Hidd
Typ: Al Najma -17,5 handi
Kurs: 1.85
Bukmacher: LV BET
Analiza:

Liga Bahrainu rusza na dobre. Linie na to spotkania systematycznie spadają. Dosłownie godzinę temu handi był na linii -15,5 pkt. Al Hidd to jakiś nowy twór w tej lidze. Próżno szukać jakichkolwiek informacji o ich dotychczasowych meczów. Cały roster wg eurobasketu ogranicza się do jednego 40-letniego gracza z Kuwejtu Osama Aliego. Resztę składu uzupełniąja zapewne miejscowe zakapiory. Al Najma to w sumie żadna potęga. W ubiegłym sezonie typowy średniak. Przed sezonem uzupełnili skład o solidnego gracza z Al Arabi J. Abbasa oraz gracza znanego m.in. z występów w Saigon Heat w lidze ASEAN - Hammina Quaintance. Jak dotychaczas pierwsze mecze tej ligi wskazują na duże dysproporcje pomiędzy drużynami. Myslę, że i w tym meczu różnica zwycięstwa będzie ok. 30 pkt.
✅85
 
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Eurobasket
Godzina: 13:30
Spotkanie: Rosja - Wielka Brytania
Typ: Rosja - Handi-14,5
Kurs: 2,14

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam,
Widzę, że trochę każdy się boi dawać handi dzisiaj na Rosję. A to, że mają już awans, a to że Brytyjczycy będą rozluźnieni i wtedy napykają nie wiadomo ile punktów. Wg mnie jednak taka ekipa jak Rosja nie odpuści Anglikom i zagra bez taryfy ulgowej. Rosjanom zależy na osiągnięciu jak najlepszego miejsca w tabeli, także myślę, że i w tym meczu dadzą trochę z siebie. A że potrafią wygrywać to na tym turnieju już nieraz pokazali, zwłaszcza z mocnymi Serbami. Dodatkowo myślę, że ostatnia porażka z Łotwą ich troszeczkę rozsierdziła. Wlk Brytania już tak nie leszczy jak jeszcze parę lat temu. Jakieś tam postępy poczynili, już nie zawsze dostają tęgie baty dwudziestoma paroma punktami, ale umówmy się - nie jest to drużyna nawet w połowie tak mocna jak rosyjski team. jestem przekonany, że Rosja wygra dzisiaj przynajmniej kilkunastoma pkt.
⛔100
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kiel - Hannover-Burgdorf
Typ: TSV Burgdorf + 4.5
Kurs: 2,18
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Linie zawyżone strasznie, co zresztą wyłapałem nie tylko ja, bo kurs na gości poleciał juz z 15 do 8.
Kiel straciło dwóch waznych graczy, Duvnjak - gwiazda druzyny i Raula Santosa lewoskrzydłowego w wyniku kontuzji, w ich miejsce pojawił się Zarabec z Celje (utalentowany gracz), Ofros i Rahmel.
Buki strasznie przeceniają Kiel, któremu dziś przyjdzie się mierzyć z (czarnym koniem?) drużyną Hannoveru. Goście po 2 spotkaniach mają komplet punktów i przyjezdzają nie pokonani do Kilonii. Mają silnych, międzynarodowych graczy, którzy z pewnością w tym sezonie chcą osiągnąć coś więcej niż 11 miejsce w Bundeslidze. Kai Hafner, zawodnik Hannoveru powiedział, że bedą walczyć 60minut i spróbują zaskoczyć Kiel ( no tak... co innego mógł powiedzieć) ale patrząc na oba zespoły na starcie sezonu coś w tym jest. Jeszcze mocniej do tego typu sklania mnie H2H, W ostatnim sezonie Kiel dwa razy triumfowało z dzisiejszymi goścmi po niezwykle zaciętych spotkaniach, oba zakończyły się 27:26.
Dlatego nie wiem skąd takie kursy i takie linie ale +4.5 wygląda obiecująco. Polecam
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka-Eurobasket
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fortuna
Analiza:

W tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest zespół Czarnogóry.Aktualnie zajmują oni 3 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali 2 zwycięstwa i 2 mecze przegrali.W ostatnim swoim pojedynku pokonali Czechu 88-75.Ich przeciwnik to najsłabszy zespół tej grupy.Dotychczas przegrali wszystkie swoje 4 spotkania .Licze jednak że na pożegnanie z mistrzostwami odpoweiednio się zmobilizują i stawią twardy opór swojemu przeciwnikowi.Myśle że w handicapie +9,5 punktów wygra Rumunia.
⛔100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie:
JJK Jyvaskyla - Lahti
Typ: 1 DNB
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kolega drazi96 przedstawił już wszelkie statystki odnośnie tego spotkania, mimo to ja skłonny byłbym zagrać tutaj iż gospodarze nie przegrają tego meczu @ 2,32 (Fortuna) jednak jest to konkurs dlatego proponuje zakład typu DNB, czyli przy remisie następuje zwrot stawki.
Co do statystyk to wydaje mi się, że Lahti złapało lekką zadyszkę, ostatni mecz w lidze 26.08 przegrali z 10 w tabeli Kemi 0:1, podczas gdy gospodarze 13.08 pokonali ich 2:1. 19.08 Lahti na wyjeździe przegrało 0:1 z SJK, podczas gdy 26.08 gospodarze pokonali ich aż 0:4. Poza tym JJK pokonało swoich dzisiejszych oponentów po raz ostatni w 2012 roku (!!!) i uważam że już najwyższa pora by ten wyczyn powtórzyć. Liga fińska trwa 33 kolejki i nie sadzę by na tę chwilę Lahti dało radę odrobić 14 pkt straty do dobrze spisującego się HJK (aktualnie startuje 25 kolejka). Tak jak od czasu do czasu śledzę ligi skandynawskie śmiem twierdzić iż padają tam nieraz dziwne i wydawałoby się nieprawdopodobne rezultaty.
Większość zapewne puknie się w głowę i uzna granie tego za szaleństwo, ja uważam że granie na win przyjezdnych po kursie ok 1,5 to dopiero jest szaleństwo ????
Powodzenia.
⛔100
 
L 17

lorito

Speedway <3
Dyscyplina: Żużel - Polska - II Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Speed Car
Motor Lublin - TŻ Ostrovia Ostrów wlkp.
Typ: K. Brzozowski powyżej 6.5 punktów (liczą się wszystkie starty)
Kurs: 1,90
Bukmacher: ForBET
Analiza:

Witam serdecznie,
Trudno mi było wybrac typ na dzis ponieważ uważam ze jeszcze 2 typy sa na rowni z tym.
Na dzis mam drugie spotkanie półfinałowe drugiej ligi. Zawodnicy powalczą o awans do finału, gdzie czeka juz na nich GTM Start Gniezno - zwycięsca rundy zasadniczej. Drużyna ostrowska przystepuje do rewanżu z 2 punktowa przewagą. Drużyny spotkały sie juz w rundzie zasadniczej na torze w Lublinie, a wynik brzmiał 54:35. Jednym z zawodników punktujących dla Ostrovi był K. Brzozowski. Zdobył on 5 Pkt (0,w,2,2,1), w drugim biegu jadąc na drugiej pozycji oraz walcząc z zawodnikiem z przeciwnej druzyny został wykluczony zdaniem sedziego za spowodowanie upadku zawodnika jadącego za nim. Jego średnia biegu punktowa to 1,936, co daje srednia 8,23 na mecz. W pierwszym meczu na własnym stadionie Kamil zdobył 10+2 (2*,1,1*,3,3) pokonując wyżej notowanych rywali.
Powodzenia wszystkim.
✅90
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Llandudno - Prestatyn
Typ: 1
Kurs: 1.70

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie 4. kolejki walijskiej Premier League. Stawiam tutaj na zwycięstwo gospodarzy, którzy po trzech kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów i są samodzielnym liderem. W pokonanym polu pozostawili między innymi wicemistrza z poprzedniego sezonu i aktualnego wicelidera, zespół Connah&#39;s Quay (wygrana 1:0) oraz piąty zespół z sezonu 2016/17 (wygrana 3:0). Oba zwycięstwa drużyna Llandudno odniosła na własnym boisku.
Rywal gospodarzy to beniaminek tegorocznej kampanii, który na swoim koncie ma aktualnie 3. Punkty (bilans 1-0-2). Oczywiście jedyne zwycięstwo miało miejsce na własnym boisku. U siebie doznali też porażki 0:4 z tym samym wiceliderem Connah’s Quay z którym Llandudno sobie niedawno poradziło. Na H2H nie ma co patrzyć bo ostatni mecz między tymi drużynami miał miejsce prawie 10 lat temu i to w niższej lidze.
Mimo, że gospodarze grali w zeszłym sezonie w grupie spadkowej to myślę, że ich obecna forma stawia ten zespół w roli faworyta w dzisiejszym spotkaniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
⛔100
 
costuch 5

costuch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Puchar Króla - 1/64-finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alcorcon - Leonesa
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: totolotek.pl
Analiza:
Witam, postanowiłem dołączyć do zabawy i zacząć typować w tym dziale.
Jako mój debiut proponuje dzisiejszy mecz Pucharu Króla, obie drużyny rywalizują między sobą w La Liga 2 i po 3 meczach plasują się w górnej części tabeli, Gospodarze rozegrali od początku sierpnia 7 spotkań ( w tym 4 towarzyskie) i żadnego nie przegrali jednak w tych meczach strzelili zaledwie 6 bramek, Goście natomiast przygotowanie mieli dość przeciętne, ale zdobywali bramki w 6 meczach od początku sierpnia zdobyli 9 bramek, i biorąc pod uwagę dwa ostatnie mecze w LaL2, które zwyciężyli 2:1 z Osasuną i Sevillą B, Leonesa pójdzie za ciosem i dziś też odniesie jednobramkowe zwycięstwo. Alcorcon moim zdaniem zabraknie dziś skuteczności, a wiadomo, że każda passa kiedyś się kończy (7 spotkań bez przegranej), a Puchary to takie rozgrywki gdzie roszady w składzie i 3 dni przerwy między spotkaniami powodują, że łatwo się potknąć. Na koniec dodam jeszcze, że Leonesa jest benjaminkiem LaLiga 2, po tym jak zdeklasowała z 2 innymi zespołami Segunda B i wygrywając bez problemów w playoffach m.in z Barceloną B, więc ta drużyna ma potencjał i chce na pewno zamieszać w tej lidze, gospodarze zaś tamten sezon zakończyli w dolnej części tabeli.
Kurs kursem ale uważam, że więcej charakteru pokażą tutaj goście
Powodzenia
✅275
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWalia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Llandudno - Prestatyn
Typ: under 2,5
Kurs: 2,456
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zajrzymy na spotkanie w Walii. W Premier League bój stoczy aktualny lider Llandudno z ekipą Prestatyn. Gospodarze wygrali wszystkie 3 ligowe spotkania i nie stracili gola w rozgrywkach wygrywając kolejno 3:0, 2:0 i 1:0.
Goście na razie specjalnie się nie popisują. 1 zwycięstwo i 2 porażki w tym jedna 0:4 na własnym obiekcie.
Gospodarze na swoim stadionie zdobyli 3 bramki z Carmarthen (10 straconych bramek w 3 mecze) i jedną w ostatnim meczu z Coonah’s.
Przyjezdni póki co rozegrali w delegacjach jedno spotkanie, które przegrali 1:0 z Bangor City.
Liczę, że przyjezdni nie zdobędą tutaj gola, a gospodarze postarają się dopisać kolejne zwycięstwo, jednak nie największym nakładem sił. Liczę na under 2,5.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Bogota (Kolumbia), ziemna
Godzina: 18:35
Spotkanie: Daniel Elahi Galan Riveros - Jose Statham
Typ: 1
Kurs: 1,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na tym turnieju. W swoim pierwszym spotkaniu Riveros ograł nieoczekiwanie Chorwata Skugora 2-0 (6-4 , 7-6), natomiast Statham pokonał również nieoczekiwanie Austriaka Ofnera 2-0 (7-5 , 7-5). Obaj panowie nie byli faworytami w swoich pierwszych spotkaniach ale uporali się ze swymi rywalami i to bez straty seta. W tym meczu idę w stronę kolumbijskiego tenisisty Riverosa, który gra w miejscu, w którym mieszka i trenuje. Z pewnością chce się tutaj zaprezentować z jak najlepszej strony i zajść jak najdalej w tym turnieju. Nie będzie odpuszczać żadnej piłki i grac na całego tego jestem pewny. Grał tutaj w tamtym roku i 2 lata temu. W tamtym sezonie awansował do ćwierćfinału pokonując po drodze Austriaka Linzera 2-1 (4-6 , 6-3 , 6-1) i Włocha Velottiego (krecz Włocha przy stanie 1-1 w setach) a w ćwierćfinale uległ Hiszpanowi Cervantesowi 0-2 (3-6 , 4-6). Z kolei 2 lata temu szybko pożegnał się z turniejem przegrywając zaraz w swoim pierwszym spotkaniu z Kolumbijczykiem Gonzalezem 0-2 (3-6 , 4-6). Statham z kolei gra pierwszy raz na tym turnieju w Bogocie. Nowo Zelandczyk na cegle nie gra nic wielkiego, chociaż wyeliminował w tamtej rundzie Ofnera więc napewno nie można go lekceważyć. Jednak uważam, że to Riveros tutaj będzie rozdawał karty i to on ostatecznie wygra spotkanie. Dla mnie jest to taki czarny koń tego turnieju i myślę, że jest w stanie w tej edycji zajść do półfinału a może nawet samego finału. Stawiam na niego, bo on gra u siebie w mieście w którym mieszka i trenuje więc z pewnością chce tutaj grać jak najlepiej i zajść jak najdalej.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Alcorcon - Leonesa
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 5.0
Bukmacher: Totolotek

Gospodarze są ostatnio w bardzo dobrej formie i nie przegrali żadnego z ostatnich 7 meczy. Goście maja za sobą serię 2 zwycięstw z rzędu. Na wyjazdach jednak grali w ostatnim czasie dość przeciętnie - na 5 ostatnich spotka zwyciężyli zaledwie w 2, tracąc przy tym co najmniej jedna bramkę w każdym z nich. Alcorcon wygrał u siebie ostatnie 4 na 5 spotkań. W hiszpańskiej LaLidze 2 szykuje się do walki w obecnym sezonie o awans. W meczach przed własną publicznością gospodarze ostatnio stwarzali sobie dość dużo sytuacji. W obronie grają dobrze, chociaż mimo wszystko też nie grają perfekcyjnie. Goście muszą się odbić na dłuższą serię na wyjazdach, a puchary mogą być do tego doskonała okazją, tym bardziej, że niedługo wznowione zostaną ligowe rozgrywki w Hiszpanii. liczę na co najmniej bramki cztery i obstawiam dzisiaj tak,.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kiel - Hannover
Typ: Powyżej 56,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Fortuna
Na dzisiaj przygotowałem jeszcze jedno niezwykle ciekawe spotkanie w Bundeslidze pomiędzy jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w lidze THW Kiel, a bardzo dobrze radzącym sobie w ostatnim czasie Hannoverem. Moja propozycja skierowana jest oczywiście tutaj w stronę bramek, gdyż jedni jak i drudzy grają ofensywny Handball co najlepiej świadczą ich pierwsze mecze w tym jak i poprzednim sezonie. Jak narazie Hannover jest wielką sensacją i niewiadomą tego sezonu gdyż w pierwszym meczu wygrali z faworyzowanym Flensburgiem którego siła jest na tym samym poziomie co Kiel może nawet wyższa,w drugim meczu ponownie zagrali świetnie z mocno solidnym Wetzlar wygrywając 30:27. W przypadku Kiel wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku, pierwszy mecz wygrali zdecydowanie z przeciętniakiem N- Lubbecke 21:33, a w drugim spotkaniu które mieliśmy przyjemność grać na grupie ograli Magdeburg 33:31, a nic na to nie wskazywało gdyż Magdeburg wypracował sobie solidną trzy bramkową zaliczkę do przerwy, a skończyło się nie po ich myśli. Mocno zastanawiałem się również tutaj nad handicapem dla gości +4,5 jednak Kiel jest bardzo nieprzewidywalne i może wygrać dzisiaj wysoko bądź niską różnicą bramek , a tak naprawdę Hannover w tym sezonie nie grał ani razu jeszcze na wyjezdzie i trudno powiedzieć o ich formie wyjazdowej, jednak na własnym parkiecie pokazali że są świetnie przygotowani do nowego sezonu i na pewno swoją cegiełkę dorzucą do wyniku. Warto zaznaczyć, że w ostatnich pięciu meczach tych drużyn na parkiecie w THW Kiel padł tylko raz wynik niekorzystny dla lini +56,5 a po tym co prezentują dotychczas oba zespoły nie zapowiada się na powtórkę. Osobiście złapałem linię dużo bardziej korzystniejszą bo +54,5 po kursie 1,75 a na ten moment kursy mocno poleciały w dół gdyż na tą samą linię wynoszą 1,55.Dlatego zmuszony jestem grać dużo wyższą linię gdyż kurs mocno spadł.Nadchodzą spore zmiany jeśli chodzi o moje propozycje, a z biegiem czasu sami zobaczycie jakie.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka ME - M
Godzina: 19:45
Spotkanie: Łotwa - Turcja
Typ: Turcja (-1,5) win
Kurs: 2,65
Bukmacher:
Fortuna

Witam,
Ostatnio trochę gorsza passa ale nie deprymujemy się, w koncu seria się odwróci.
Mecz o miejsce w grupie, gdyż oba zespoły przechodzą do dalszej fazy turnieju.
Jakby to był pierwszy czy drugi mecz na tych mistrzostwach to gralbym na Łotyszy, jednak w obecnej sytuacji....Turcy grają ciekawą koszykówkę, dobrze bronią, trochę im nie szło z przodu, kilka złych wyborow i dwie minimalne porażki z Serbami i Rosjanami.
Łotysze są pewni siebie, grają dobrze i to może ich trochę zgubić, a za to Turcy potrzebują zwycięstwa z dobrą ekipą, by się odbudować mentalnie.
Wydaje mi sie że przy underowym wyniki, monimalne zwycięstwo Turcji, stać ich spokojnie na dobry wynik, powiedzmy 77-72 dla Turków.
POWODZENIA ????
⛔100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - Eurobasket
Godzina: 19:45
Spotkanie: Łotwa - Turcja
Typ: Turcja remis zwrot
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet

Witam kolejny typ w kosza 3 z rzędu siedzi, wczoraj po kursie 2.90 ???? dziś dalej zostaje przy koszykówce i obieramy typ na gospodarza Turcję na Eurobaskecie ponieważ jeżeli nie chce grać jako gospodarz dalej już na wstępie w fazie pucharowej z Hiszpanią musi ten mecz wygrać. Ale po kolei Łotysze przegrali na wstępie ze Serbią bh później pokonać odpowiednio Belgię, Wielką Brytanię oraz Rosję. Natomiast Turcy przegarali po zaciętych spotkaniach z Serbią i Rosją oraz pokonali Wielką Brytanię i Belgię. Dziś mimo wszystko iż wydaję się że nieco lepszą drużyną wydaje się Łotwa ja stawiam na zacięte i wyrównane spotkanie ze szczęściem na korzyść Turcji, gdzie dotychczas tego również brakowało. Typ ryzykowny ale bardzo realny obie ekipy nie chcąc zająć ostatniego miejsca w fazie grupowej by później zagrać z pierwszym miejscem grupy odpowiadającej zrobią wszystko by wygrać ten mecz. Dotychczasowe starcia obu ekip ze sobą na korzyść Łotyszy ale wygrywali nieznacznie. Ja stawiam że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Turcja gospodarz bo to ona przejmuje teraz stery całkowie gospodarza tych mistrzostw.
Powodzenia i wysokich wygranych znowu ????
Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.

⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ISLANDIA
Godzina: 21:15
Spotkanie: Fram - Selfoss
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: FORBET
Analiza:
Nie sądzę abymy w tym meczu widzieli wiele bramek. Selfoss w meczach z wiele wyżej notowanymi ekipami traciła 2 gole maksymalnie, strzelając czasami jednego. Bilans bramkowy to na wyjazdach 12 straconych goli w 9 meczach. To jest niewiele. Jeden z lepszych wyników pod tym względem w lidze. Gospodarze nie są jakimiś wyśmienitymi snajperami. Strzelają tylko coś w ostatnich meczach Leiknirowi, natomiast poza tym, to są mecze przegrane. Goście o dobrym bilansie w meczach wyjazdowych 4-1-4, Fram ma taki sam u siebie. Jednak H2H przemawia za dzisiejszymi gośćmi. Ostatnie 5 spotkań to aż 2 wygrane Selfoss, pozostałe mecze to 2 remisy. Ten rywal im leży. Nawet lepszy bilans mają w meczach na wyjeździe z Fram. Na 5 spotkań to 2 remisy i 3 wygrane. Dziś myślę, że nie przegrają, patrząc na ich obrcną formę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom