>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.10.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 7. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 01:30
Sptkanie: USA-Panama
Typ: 1/1
Kurs 2.15
Buk fortuna
Analiza: Jedna z ostatnich szans dla zespołu gospodarze żeby znaleźć się na przyszłorocznych mistrzostwach świata rozgrywanych w Rosji, ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem Panamy , gospodarze żeby nie być zależnym od innych drużyn w tym meczu muszą po prostu wygrać, bowiem do końca eliminacji zostało zaledwie 2 spotkania. W pierwszym meczu pomiędzy tymi dwiema ekipami padł remis oraz podział punktów zespołem lepszym byli przyjezdni, którzy jednak większość punktów w tych eliminacjach zdobyli grając przed własną publicznością, na wyjeździe zdobyli tylko 4 punkty , tutaj na pewno gospodarze zaatakują od pierwszych minut, bowiem im remis nic nie daje, goście natomiast mogą się cieszyć z remisu , bowiem remis tutaj i korzystny wynik w następnym spotkaniu może dać im awans. Ja tutaj typuję wygraną USA którzy nie wygrali dwóch kolejnych spotkań poza tym Panama nie miała szczęscia w spotkaniach wyjazdowych na teren USA bowiem na ten moment w 13 rozegranych spotkaniach goście zdołali wygrać 1 raz, zanotowali w tym czasie jeszcze 4 podziały punktów oraz 8 porażek . Dlatego mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - SHL
Godzina: 15:15
Spotkanie: Farjestad - Brynas
Typ:1

Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Do zagrania tego meczu skłonił mnie kurs. Drużyna z Karlstadu dobrze weszła w sezon. Obecnie zajmuje drugą pozycje, a z 6 dotychczas rozegranych meczy przegrała tylko 1. U siebie ma komplet 3 zwycięstw (1 po dogrywce). Natomiast ich przeciwnicy z Brynas z 6 rozegranych meczy wygrało 2 razy (co prawda 2 ostatnie), w tym jedno na wyjeździe ze słabym Orebro 1-2. Miejsce w tabeli, liczba goli i gra przemawia za FBK.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
negrujuraj 10

negrujuraj

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
Typ: Alexander Killorn - strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rz. karnym)
Kurs: 4.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. W ostatnich meczach przedsezonowych Tampa zmierzyła się z Florydą aż trzy krotnie i wszystkie te spotkania zakończyły się dość przekonującymi zwycięstwami Florydy( w przeciągu jednego tygodnia). Wszyscy wiemy, że mecze przedsezonowe mają swoją specyfikę i nie należy nadawać im większego znaczenia, jednakże w meczach sparingowych ofensywa Tampy prezentowała się niezwykle mizernie, tym samym światełkiem
w tunelu wydaje się być postawa skrzydłowego A. Killorna, który na przestrzeni ostatnich 4 sparingów zanotował bilans 3 bramek i 3 asyst ( ze średnią blisko 3 strzałów na bramkę) dając wyraźny znać swojemu Coach - Jon Cooperowi, że można na niego liczyć!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Il Lombardia
Godzina: 10:35
Spotkanie: Alexis Vuillermoz - Gianluca Brambilla
Typ: Alexis Vuillermoz
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Francuz mi pasuje pod taki profil, jaki zaproponowali organizatorzy wyścigu (profil w dziale kolarstwo). Do tego od Tour de France jest w wysokiej formie, co potwierdzał na wyścigach w Kanadzie, a także teraz we Włoszech zajmował wysokie miejsca. Tym bardziej dziwne jest, że nie został zabrany na MŚ. Liderem w ekipie Ag2r może być Pozzovivo ale jakoś na takiej trasie mi się nie widzi. Bardziej bym stawiał, że pojadą na Latoura i Vuillermoza właśnie. Alexis w tym roku dobrze sobie radzi na podjazdach, do tego jest szybki, co może się przydać przy finiszu z małej grupki.
Brambilla, jak i całe Quick-Step jedzie na Alaphillipa ale i Daniel Martin też pewnie broni nie złoży. Na swoje przy słabej selekcji pewnie będzie liczył Gilbert. Brambilla tego sezonu nie zaliczy do udanych. Miejsca może nie takie najgorsze ale nie jest w stanie powalczyć z najlepszymi i coraz rzadziej jest pierwszym wyborem swojej ekipy. Jutro myślę, że będzie pracował na Alaphillipa, który na podjazdach powinien mieć większą obstawę swojego zespołu, żeby go przewieźć jak najbliżej mety.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 11:30
Spotkanie Perth Wildcats - Brisbane Bullets
Typ: Over 173,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unibet
Analiza.Gospodarze tego pojedynku zespoł Perth Wildcats to główny kandydat do wywalczenia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.Koszykarze ci wywalczyli tytuł mistrzowski w ostatnich 2 sezonach.W poprzednim sezonie po rundzie zsadniczej zajmowali 3 miejsce z 15 zwycięstwami i 3 poniesionymi porażkami.Następnie jednak w play-of pokonali kolejno w półfinale Cairns Taipans 2-0.Finały też były popisem tego zespołu gdzie wygrali z Illawarra Hawks 3-0.Ich przeciwnik zespół Brisbane Bullets tamtego sezonu niemoże zaliczyc do udanych ponieważ zajęli 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 zwycięstw i 18 poniesionych porażekLiga ta jednak jest znana z tego że pada tam bardzo dużo punktów.W tym meczu myśle że będzie podobnie i over 155,5 punkta zostanie przekroczony.
Typ podany również przez zemnie na innym forum
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 18:00
Sptkanie: Bośnia : Belgia
Typ: 1/ - 2,5
Kurs 6,1
Buk fortuna
Analiza: Belgia to czołowa drużyna świata, jednak Bośniacy też pokazali, ze potrafią grać w piłke. Goście mają juz pewny awans na mś i prawdopodobnie wystawią rezerwowy sklad. Gościa jak dotychczas stracili tylko 3 bramki. Jak dla mnie skromne 1:0 dla Bośni. Powodzenia ???? !
kiepska analiza
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - MHL
Godzina: 8:00
Spotkanie: Sibirskie Snaipery vs Mamonty Yugry
Typ: over 5.5
Kurs: 2.01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Jak dla mnie bardzo kusząca propozycja na ranek. W jutrzejszym spotkaniu zmierzą się Sibirskie Snaipery z Mamonty Yugry. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to spotkanie rewanżowe. Pierwszy mecz, który odbył się dziś zakończył się wynikiem 7:5 dla Snajperów z Syberii.
Oba zespoły zaczęły sezon dość dobrze, Mamuty plasują się na drugim miejscu w swojej grupie z dorobkiem 29 punktów. Przez wszystkie oficjalne mecze tego sezonu zdobyli 57 bramek, tracąc przy tym 37.A wszystko to w zaledwie 15 spotkań, co daję nam lekko ponad 6 bramek na mecz, a dokładnie 6.3. Ich forma nie jest może zadowalająca, lecz na 5 spotkań wygrali 3 razy.
Warto również zaznaczyć, że aktualnie w swojej kadrze posiadają dwóch młodych, dobrze zapowiadających się zawodników, którzy regularnie wpisują się na listę strzelców. Duetem tym jest Yerkin i Gaideik, którzy utrzymują się w pierwszej dziesiątce strzelców w lidze. Przez 13 spotkań ich dorobek bramkowy wygląda następująco: 43:28.

Sibirskie Snaipery, tak jak wspomniałem zespół ten również dość obiecująco zapoczątkował swoją drogę w tym sezonie. Rozegrał co prawda 2 mecze mniej spotkań od swoich rywali, lecz plasuję się zaraz za nimi ze stratą 2 punktów. Zespół z Syberii posiada wręcz taki sam bilans ostatnich 5 meczy, co formacja z Yugry, warto zaznaczyć, że 2 przegrane pojedynki były z Avto, które wręcz rewelacyjne gra na swoje aktualne możliwości. Więc możemy tu delikatnie przymknąć oko na te statystyki.
Reasumując zespoły te łamały linie 5.5 bramki na mecz nie mal w 50% +/-. Oglądając dzisiejszy mecz, który zakończył się 12 bramkowym widowiskiem, śmiało jestem chętny do drogi w tę stronę. Oba zespoły grają dość otwarty i agresywny hokej, a na pewno Mamuty będą chciały odegrać się na rywalu. Może nie liczę na taką samą ilość goli, lecz myślę że ten over jest dość prawdopodobny. A przy tym kursie nie ukrywajmy że jest warty ryzyka, nawet jako singiel.
GL
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna , Brazylia Serie B
Godz: 1:30
Sptkanie: CRB vs ABC
Typ: CRB -1 handi (AH) (zwrot przy wygranej jedną bramką)
Kurs 2,05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
ABC prawie nie ma juz szans na unikniecie spadku. Są bardzo slabi na wyjazdach. CRB natomiast chce dzis przerwac fatalna serie przegranych meczow oraz odskoczyc od strefy spadkowej.Przegrywaja oni zazwyczaj z zepsolami ze srodka czy gory tabeli- Brasil de Pelotas, Londrina , Parana itd. . Dzis powinni wygrac , poniewaz goscie sa bardzo oslabieni. W ich szeregach jest duzo kontuzji. Atak ABC wyglada szczegolnie mizernie. Okolo 8-9 graczy gosci nie zagra w tym meczu - Felipe Guedes, Cleiton , Jardel, Vitor Junior, Pardal , Tata, Coelho.
Poprzedni ich mecz wygrala druzyna CRB 3-1 , rowniez przerywaja serie porazek.
ZWROT
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Kwalifikacje MŚ 2018
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gibraltar - Estonia
Typ: handicap 2:0 / wygrana Estonii [2]
Kurs:
2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek drużyny, która ma kompletnie dziurawą obronę z drużyną, która akurat w tym aspekcie prezentuje się bardzo solidnie, chociaż nie wyobrażam sobie, żeby Estonia wyszła na ten mecz autobusem 5-4-1 jak w ostatnich meczach. Początkowo rozpatrywałem typ over 2,5 gola - który jest bezpieczniejszą wersją, w przypadku gdyby Gibraltar jakimś cudem zdobył gola, ale nastawiam się głównie na wynik 0-3 / 0-4, który pokrywa nasz handicap.
Ostatni wynik to 4-0 dla Estończyków dokładnie rok temu, dyspozycja Estończyków jest mimo wszystko lepsza, dlatego powinno się omyć bez niespodzianek.
Pomogłem? Zapropsuj!
✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Andora - Portugalia
Typ: Andora +4 HA (przegrana 4 bramkami = zwrot)
Kurs: 1,93

Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Przeglądając kursy na obecne spotkania eliminacyjne, zauważam że zainteresowanie tymi rozgrywkami jest świetną okazją dla bukmacherów na pewny zysk. Większość kursów jest mocno zaniżona i szczerze mówiąc bardziej opłaca się grać na sensacje niż na tzw. &quot;liderów&quot;. Osobiście wybrałem mecz z największym rozstrzałem kursów, gdzie buk na którym gram najczęściej daje na gospodarzy kurs @38, a Portugalię @1,02.
Sytuacja w tej grupie jest już zamknięta. Pewne jest, że Portugalia i Szwajcaria będą walczyć o awans z pierwszego miejsca a wszystko rozstrzygnie się w bezpośrednim spotkaniu w ostatniej rundzie. Ewentualna porażka, którejś z ekip nie zagraża im zbytnio, ponieważ obecnie Portugalia zajmuje pewne pierwsze miejsce w barażach dla zespołów zajmujące drugą pozycję. Andora gra o pietruszkę jednak oglądając ich ostatnie spotkanie stwierdzam, że poważnie podchodzą do rozgrywek i nie zaczną sobie sami strzelać bramek ;). Pierwszy mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Portugalii 6:0, więc dzisiejszy typ wydaje się być błędny, jednak moja analiza wykazała, że może być to jedna z niespodzianek.
Andora jest zupełnie inną drużyną na swoim stadionie przy dopingu kibiców, co najlepiej obrazuje zestawienie spotkań wyjazdowych z tymi, którymi byli gospodarzami:
Wyspy Owcze- wyjazd porażka 1:0/ u siebie remis 0:0,
Węgry- wyjazd porażka 4:0/ u siebie wygrana 1:0,
Szwajcaria- wyjazd porażka 3:0/ u siebie porażka 1:2.
Najbardziej imponujący jest dla mnie jednak bilans bramkowy, gdzie w 4 spotkaniach Andora ugrała 2:3 z kompletem 1-1-2. Ostatnie dwa spotkania grali na wyjazdach przegrywając ze wspomnianą Szwajcarią, jednak tylko różnicą 3 bramek.
Portugalia z kolei dużo lepiej radzi sobie w meczach domowych, gdzie zdobyła praktycznie 2x więcej bramek (18 u siebie, 10 na wyjeździe). Przekładając to na mój typ wynik domowy 6:0 możemy podzielić przez 2 ;). Ostatni mecz wyjazdowy nie był gradobiciem goli, gdzie miesiąc temu wygrali z Węgrami zaledwie 0:1. Najsłabszej drużynie w tabeli również wbili 3 bramki, niespodzianką był tylko mecz z Wyspami Owczymi 6:0 na wyjeździe, gdzie bardzo szybko rozwiązał się worek z bramkami.
To co przemawia przeciwko typowi to odległość Portugalii od Andory (grają praktycznie u siebie) oraz to, że mają z tyłu głowy, że prawdopodobnie zakończą rywalizację na drugim miejscu i każda bramka jest na cenę złota w barażach. Natomiast psychologiczne argumenty za moim typem to zbliżający się wtorkowy mecz z Szwajcarią, w którym będą musieli zagrać na 110 % swoich możliwości. Osobiście liczę, że zespół mierzy w pierwsze miejsce w grupie i wszystko ustawi pod spotkanie wtorkowe, dlatego dzisiaj zagra na 80 % swoich możliwości i spokojnie wygra 2:0, 3:0. Powodzenia ⚽⚽⚽!
✅93
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Notts County - Forest Green Rovers
Typ: Notts -1
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Witam serdecznie! 12 kolejka czwartej angielskiej. Spotkanie pierwszej i ostatniej drużyny, które dzieli 20 oczek. Drużyna z Nottingham zanotowała fantastyczny początek rozgrywek (bilans 8-1-2, br 21-11 w tym dom 4-1-0 i br 11-3). Natomiast beniaminek z Nailsworth dużo poniżej oczekiwań. Tylko pięć punktów w 11 meczach (bilans 2-1-8 i bramki 10-26). Do tego fatalne wyjazdy. Tylko punkt w pięciu meczach i bramki 3-14. Nie spodziewam się nagłej metamorfozy zespołu gości, za to jestem przekonany, że gospodarze spokojnie wygrają to spotkanie. Stąd handicap. A kurs smakowity.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia 2 liga
Godzina : 12:00
Spotkanie : Kanazawa : Ehime
Typ : Kanazawa
Kurs : 2.60
Bukmacher : Unibet
Sezon w Japońskiej J2-League powoli powoli dobiega końca , gospodarze jednak nie mogą być w 100% pewni że pozostaną w J2 , chociaż chłopaki mają 6 pkt przewagi nad spadkiem to jednak pkt są im nadal potrzebne , dziś podejmują zespół Ehime dla którego praktycznie ten sezon mógłby się już zakończyć , Ehime zajmuje 16 miejsce i nic już praktycznie nie ugrają zresztą widać to po ich wynikach gdzie na 5 ostatnich spotkań przegrali aż 4 chociaż sprawili chyba ogromną niespodziankę kiedy to 3 kolejki wstecz pokonali na wyjeżdzie Avispę która ma szanse na powrót do J-League ale po tym meczu znowu dwa następne to porażki i myślę że dziś nie będą wypruwali sobie żył aby zdobyć komplet pkt , co innego jak już wspomniałem gospodarze dla nich 3 pkt są bardzo potrzebne aby nie walczyć do ostatniej kolejki o byt no a sięgając do H2H to gospodarze z Ehime u siebie potrafią wygrywać stąd mój typ w ich kierunku !
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina Włochy: Serie C - Group A
Godzina: 14:30
Spotkanie: Gavorrano - Arzachena
Typ: 2
Kurs 3.1
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Gospodarze to latarnia w trzeciej lidze włoskiej, fatalna dyspozycja od samego początku. Bramki 2-13 statystyka 0-0-6 ostatnie 5 kolejek bez bramki nic się tam nie układa i zapewne spadną z hukiem. Tendencja nawet powiedziałbym spadkowa, bo z meczu na mecz jest coraz gorzej, dwa ostatnie spotkania po 0:3. Goście to natomiast ekipa wszystko albo nic. 3-0-4 10:12 i narazie punktują tylko u siebie, ale chyba dziś idealna okazja żeby to zmienić. Rywal kompletnie nie wymagający, a punkty potrzebne bo tylko pierwsze dziesięć drużyn kwalifikuje się do fazy play-off. Obecnie goście ledwo się łapią i obowiązkiem jest szukanie 3pkt z takim rywalem, zwłaszcza że Arzachena nie muruję się z rywalami, wręcz przeciwnie wychodzą zawsze po komplet z różnym skutkiem, ale lubię takie drużyny. Udaje się albo nie, ale nie przyjadą dzisiaj szukać remisu, zwłaszcza że ostatnie spotkania grali z wymagającym rywalem i chyba tym sugeruję się bukmacher. Dziś jednak poprzeczka będzie znacznie niżej i tutaj nie spodziewam się wielkiej rywalizacji, raczej meczu do jednej bramki. Powodzenia.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Piłka nożna, 4. liga polska, gr. lubuska
Piast Karnin - Odra Bytom Odrzański
typ: Odra Bytom Odrzański
kurs: 2.05
buk: forbet

mocno przeszacowany kurs na gości (etoto 1.35, sts 1.72)!!! Karnin to bezwzględnie najsłabszy zespół tej ligi, 2 punkty w 9 meczach i ostatnia pozycja w tabeli. ogólnie w klubie z... Gorzowa Wielkopolskiego panuje jakaś patologiczna atmosfera. Podczas ostatniego spotkania z Szprotavią miała miejsce taka sytuacja... &quot;Na osobną uwagę zasługuje skandaliczne zachowanie prezesa Piasta który będąc na trybunach wśród kibiców Sprotavii niemiłosiernie wyzywał swoich piłkarzy po każdym nieudanym zagraniu. Należy współczuć piłkarzom Piasta i chyba nie należy się dziwić że wyniki Piasta są w tym sezonie słabe. Nie takiej motywacji oczekuje się raczej ze strony władz własnego klubu.&quot; (za https://sprotavia.futbolowo.pl) Odra na wyjazdach solidnie, bilans 2-1-2. Wobec powyższego kursu nie mogę przejść obojętnie.
Nieregulaminowy zapis typu (brak podanej godziny)
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS- Afryka
Godzina: 15.00
Spotkanie: RPA- Burkina Faso
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz Burkina Faso- RPA zakończył się rok temu wynikiem 1:1. Od tego czasu trochę się zmieniło.
Zespół RPA jest w wyraźnym dołku o czym świadczą dwie porażki po 2:1 z Wyspami Zielonego Przylądka, na początku września. Burkina Faso z kolei, z tą samą drużyną, wygrała na wyjeździe 0:2.
Co najistotniejsze, aktualna forma gości dzisiejszego meczu, jest solidna. Burkina zremisowała dwa ostatnie mecze z mocnym Senegalem 0:0 i 2:2 i prowadzi w tabeli kwalifikacji MS.
Przewiduje tutaj problemy gospodarzy. Wg mnie ten mecz może wyglądać podobnie, jak wczorajsze spotkanie Turcji z Islandią, gdzie kursy rozkładały się podobnie, jak w dzisiejszym spotkaniu, ale Islandia doskonale poradziła sobie na trudnym terenie Turków, którzy także przeżywają reprezentacyjny kryzys.
RPA potrzebuje punktów, ale Burkina jest wstanie niewątpliwie zgarnąć dzisiaj całą pulę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS WTA PEKIN
Godzina: 15.30
Spotkanie: Kvitova - Garcia
Typ:
DW 2:0
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Garcia co prawda wygrała ze Svitolina po zaciętym meczu, ale był to mecz dość dziwny. Obie zawodniczki dawały się przełamywać w najważniejszych momentach meczu. Większe szczęście w tym meczu miała Francuzka co zaowocowało zwycięstwem. Oczywiście miała momenty gdzie grała bardzo dobrze, ale te dobre zagrania przeplatała głupimi, niewymuszonym błędami. Chyba pora odpocząć pani Garcia. Jeśli Francuzka zagra tak jak z Ukrainką, a prawdopodobnie tak będzie to Kvitova wygra to spotkanie bez najmniejszego trudu. Jej serwis jest ciężki do przełamania, a Garcia w meczu ze Svitolina dała się przełamać aż 9 razy! Gdybym nie oglądał meczu Francuzki pewnie skłaniałbym się zagrać w jakiś handicap gemowy w jej stronę. Jednak po tym co widziałem Petra powinna spokojnie wygrać to spotkanie.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:00
Olsztyn - Bielsko-Biała
Typ: Bielsko-Biała +1,5 seta
Kurs: 3,80
Buk: totolotek
Fajny kurs moim zdaniem z szansami na powodzenie. Olsztyn wygrał dwa swoje mecze, ale nie grał z nikim mocnym, a ich styl gry też nie jest kto wie co. Ich skrzydła Hadrava, Russeux i Andringa będą miały sporo przestojów i jak najbardziej są do zatrzymania. Bielsko-Biała w pierwszej kolejce powinna ograć Asseco Resovię 3-0, po prostu przestraszyli się to zrobić i ostatecznie przegrali 1-3. No ale Bielsko na ogromny plus i tak. W meczu z Resovią zdobyli aż 21pkt blokiem! No wielki wyczyn. Mają ciekawego atakującego Królują, który przyszedł z Rosji. No będzie motor napędowy tego zespołu, jest też dobry rozgrywający Peacock. Widzę tu sporą szansę na powodzenie tego typu, bo Olsztyn nie jest aż taki mocny jakby sugerowały to kursy.
⛔100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Kwalifikacje MŚ 2018
Godzina: 18:00
Spotkanie: fortuna
Biorę dzisiaj pod lupę spotkanie Giblartaru z Estonią. Podobnie jak kolega kilka postów wyżej widzę tutaj wygraną gości kilkoma bramkami. Obie drużyny nie są jakieś wybitne, ale goście są co najmniej o klasę wyżej od Giblartaru. Gospodarze na tych mistrzostwach przegrywają wszystko jak leci. Poza meczami z Cyprem, dostawali lanie kilkoma bramkami od każdego. Ich mecze kończyły się wynikami od 4:0 i wyżej dla przeciwników. Ostatni mecz bezpośredni tych drużyn z przed kilku miesięcy to wygrana Estoni 4:0. Dlaczego mieliby dzisiaj nie powtórzyć tego wyniku ? Jak dobrze wiadomo, obie drużyny nie grają już o nic. Myślę, że Estonia będzie chciała godnie pożegnać się z tymi kwalifikacjami i nastrzela kilka bramek rywalom. Uważam też, że Giblartar u siebie też będzie chciał strzelić za wszelką cenę bramkę. To daje nam szanse na powodzenie typu, gospodarze otworzą się i tu widzę szansę na bramki ze strony Estonii. Jak wiadomo defensywa Gibraltaru nie jest żelazną defensywą. Estonia przegrywała ostatnio delikatnie 2 bramkami z Belgią, remisowała z Grecją, wygrywała z Cyprem. Giblartar z przegrywał z tymi ekipami i to dosyć wysoko (poza Cyprem). Myślę, że szybko strzelona bramka przez gości znacznie ułatwi powodzenie mojego typu. Spodziewam się wyniki 0:4 lub 0:5.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina: 12:30
Spotkanie: Odra Opole Drutex-Bytovia
Typ: Odra Opole 1 Remis nie ma zakładu
Kurs: 1.65
Bukmacher: Forbet
Witam Wszystkich dzisiaj w 12 kolejce Nice liga idę w kierunku Odry, która u siebie prezentuje się całkiem dobrze. Na cztery ostatnie mecze u siebie a nie z byle kim tj. Stal Mielec, Chojniczanka, Raków, Zagłębie Sosnowiec zawsze osiągali swój cel 3 pkt! Beniaminek jest więc bardzo mocny na swoim stadionie. Wydaję się że Bytovia złapała lekką zadyszkę, snajper Bytovi Janusz Surdykowski złapał lekką kontuzję więc piłkarzom Stawskiego ciężko będzie coś ustrzelić. Liczę na Marcina Wodeckiego który zdobył już 6 bramek i to właśnie on zapewni zwycięstwo Odrze Opole.
Transmisja na Polsacie Sport Extra ;)
✅65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom