>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.11.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina:
01:30
Spotkanie:
Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers
Typ:
Los Angeles Lakers
Kurs:
2.45
Bukmacher:
B.et365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 1:30 naszego czasu w Barclays Center, spotkają się drużyny które mają na swoim koncie same porażki w dotychczasowym sezonie NBA, więc oznacza to, że są jednymi z najgorszych zespołów ligi z bilansami - Nets 0-5, Lakers 0-4.
Mimo wszystko moim zdaniem kadrowo lepiej prezentuje się ekipa legendarnego Kobe&#39;ego Bryanta, do tej pory grali z zachodnimi zespołami więc ciężko było o wygraną, teraz przychodzi czas na jeden z najgorszych zespołów słabszego wschodu, więc okazja na przełamanie wręcz idealna, h2h bardzo korzystne dla Lakersów z tym rywalem i myślę, że dzisiaj w końcu dadzą radę odnieść upragnione zwycięstwo.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Koszykówka / NBA (USA)
Godzina: 01:00
Boston Celtics V Washington Wizards
Isaiah Thomas powyżej 28,5 (suma punktów, zbiórek i asyst) @ 1.83
Bukmacher: Bet365
Dla mnie jest to prawdziwe value, które trzeba dzisiejszej nocy wykorzystać. Isaiah Thomas po tradzie do Bostonu pokazuje pełnię swoich możliwości i stał się jednym z liderów ofensywnej siły Celtów. Mierzący 175 cm zawodnik jest najlepszym strzelcem Koniczynek w tym roku i oddaje najwięcej rzutów w całej drużynie, bo wypada tego średnio 18 w meczu. Co prawda w Waszyngtonie zobaczymy jednego z lepiej broniących rozgrywających w lidze, jednak wydaje mi się, że linia przedstawiona przez bet 365 jest jak najbardziej do przekroczenia.
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serbia Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Crvena Zvezda Belgrad - FK Metalac GM
Typ: over 2.5
Kurs: 1.59
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybrałem spotkanie Crvena Zvezda - Metalac a więc zdecydowanego lidera tabeli z drużyną grupy spadkowej. Crvena po 2 remisach złapanych w początkowych meczach ligi spisuje się znakomicie w tym sezonie i niszczy każdego, kto stanie im na drodze! Odnosi zdecydowane zwycięstwa minimum 2 bramkami (polecam też handi). Bilans 14-2-0 mówi samo za siebie. Bilans bramek równie znakomity bo 44-12. ostatnie mecze u siebie to wyniki:3-1, 2-0, 3-0, 4-2, 4-1. Na wyjazdach strzelają jeszcze więcej! (ale to nie dotyczy naszego typu). Generalnie są w wybornej formie! Metalac legitymuje się bilansem 4-6-6 (3-1-4 na wyjazdach) i stosunkiem bramek 15-19 (10-12 wyjazd). Zakładając, że rywal zagra mecz życia i strzeli Crvenie 2-3 gole to z całą pewnością Crvena dorzuci również swoje bramki co w 100% pokryje nasz typ. W sumie to zastanawia mnie dlaczego linia na over jest tak niska, owszem kurs również niezbyt wysoki ale wydaje się bardzo pewny typ. Osobiście uważam, że warto zagrać na wyższy wynik, 3.5 bardzo realny a myślę, że jest i szansa pokryć 4.5 lub typ 1/1 z podobnym kursem. powodzenia i pozdrawiam !
⛔ 100
 
K 20

kuri29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia - Piast
Typ: 1
Kurs: 2,38
Buk: bet365

Analiza:
Piast,który jest zdecydowanym liderem,w ostatnich meczach ligowych zanotował lekki spadek formy.Remis z Podbeskidziem,strata punktów z u siebie z koroną,dopiero w ostatniej kolejce ograli 2:0 Zagłębie u siebie.Pokazuje to,że drużyna Piasta zwalnia i już nie wygrywa meczu za meczem.
Z drugiej strony barykady Jaga,która spragniona jest zdobycia 3 punktów.Nie wygrali ostatnich 5 spotkań w lidze,zdobywając jedynie punkt w ostatniej kolejce z Podbeskidziem.Myślę,że zła passa Jagi została przez nią przerwana właśnie w tym meczu w Bielsku.
Jedna jaskółkia wiosny nie czyni,wiem.Stawiam na gospodarzy ze względu na ich dobre wyniki w ostatnich 3 spotkaniach u siebie z drużyną Piasta.Dalej nie wybiegam,bo wiadomo jakie roszady w kadrach drużyn są co sezon:
18.04.15 EKS Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 2 : 1
26.04.14 EKS Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 4 : 3
12.04.14 EKS Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 1 : 1
Myślę,że Jaga mając dobrą passę w starciach z gliwiczanami jest w stanie odnieść swoje długo oczekiwane zwycięstwo.Atut własnego boiska,dobry doping z trybun i głód wygranej z drużyną,która im po prostu &quot;leży&quot;.Do przełamania dobry moment,tym bardziej ogranie lidera to będzie coś.Kurs leci w dół.
⛔ 100
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Data: 07.11

Godzina: 18:15
Spotkanie: Levante - La Coruna
Typ: over 6 kartek (azjan)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Carlos Del Cerro Grande , Hiszpan pokazuje sporo kartek, jego średnia w lidze w tym sezonie to 7,2 kartek/mecz, w poprzednim sezonie śr. 5,6 kartek/mecz, jego średnia w PD to 6,0 kartek/mecz, sędzia ten ma bardzo ciekawe statystyki w meczach w których grały Levante oraz La Corunia, sędziował 12 meczy Levante w PD i pokazał im 39 kartek (w każdym meczu co najmniej 2 kartki), natomiast meczy Deportivo prowadził 5 i pokazał im 15 kartek (w każdym przynajmniej po 2 kartki)


  • gospodarze fatalnie zaczęli sezon, ostatnie mecze w ich wykonaniu to tragedia, w 3 spotkaniach stracili 10 bramek nie strzelając ani jednej, o ile wyniki spotkań z Valencią i Realem Madryt to nic dziwnego, to przegrana z Realem Sociedad u siebie to tragedia zarówno dla klubu jak i kibiców, w sobotnim spotkaniu będą musieli pokazać inną twarz, moim zdaniem będą walczyć na całego, natomiast goście to drużyna która opiera swoją grę na walce, moim zdaniem zobaczymy w tym meczu z obu stron dużo fauli i walki, nie sądzę żeby któryś z zespołów odpuścił,


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to sprawdziłem 4 ostatnie mecze między tymi zespołami, w 2 meczach został pokryty over 6, Levante w tym sezonie u siebie ma śr. 3,6 kartki/mecz, natomiast La Corunia na wyjeździe śr. 2,4 kartki/mecz, jeżeli chodzi o faule to Levante 15,2 fauli/mecz, natomiast La Corunia 15,6 fauli/mecz



Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
zwrot
 
C 2

charles98

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester United - West Bromwich Albion
Typ: Manchester wygra do zera
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sobota, czyli najlepszy dzień dla fanów piłki nożnej, ale również dla bukmacherów. Wybór jest ogromny, lecz mi przypadł do gustu kurs na wygraną Manchesteru do zera, Manchesteru który ma najlepszą, do spółki z Arsenalem obronę w lidze. Mało jest śmiałków, którzy potrafią wbić piłkę do bramki Czerwonych Diabłów. W tym sezonie, w Anglii spośród trzynastu meczów udało się to tylko dla Swansea, Liverpoolu, Southampton i Arsenalu. Lecz warto zauważyć, że gdy ekipa Van Gaala już wygrywa, robi to z czystym kontem, było tak w przypadku 5 z 7 meczów. Biorąc pod uwagę fakt, że jutro nikt nie daje żadnych szans dla drużyny z zachodniej części Anglii, myślę że United zwycięży, zachowując przy tym czyste konto. Powodzenia ????
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 4:05
Spotkanie: Anaheim Ducks - Columbus Blue Jackets
Typ: różnica zwycięstwa : Columbus Blue Jackets wygra różnicą dokładnie jednej bramki (może być w dogrywce albo po karnych)
Kurs: 4,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zmiana trenera natychmiast poprawiła grę oraz wyniki drużyny Columbus Blue Jackets. Columbus Blue Jackets sezon rozpoczęli od ośmiu kolejnych przegranych meczów. Od tego czasu wygrali cztery mecze i dwa przegrali. Świetnie wyglądają ich ostatnie wyniki na wyjeździe. Columbus Blue Jackets wygrali cztery na pięć ostatnich wyjazdowych meczów. Ubiegłej nocy pokonali 3:2 Los Angeles Kings, a mecz przed tym wygrali 5:2 z San Jose Sharks. Nowy trener wniósł wiele dobrego w tą drużynę i mogą pokusić się o kolejne zwycięstwo. Anaheim Ducks przegrywało dużo meczów różnicą jednego gola, o czym pisałem przy okazji analizy ich meczu z Nashville Predators. Cud spowodował, że ostatniego meczu z Florida Panthers również nie przegrali różnicą dokładnie jednego gola, bo na kilka sekund przed końcem przegrywali 1:2, a bramka na 2:2 była zwyczajnym fartem. Mój typ to zwycięstwo Columbus Blue Jackets różnicą dokładnie jednego gola po trzech tercjach, dogrywce lub karnych.
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłaka Nożna-Belgia Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kortrijk - Mechelen
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher:
Bet365

Analiza:
Zupełnie nie wiem czemu tak wysoki kurs na gospodarzy.U siebie jeszcze nie przegrali, ostatnio zremisowali z Anderlechtem, co ujmy nie przynosi, poprzednie dwa mecze zwycięskie, ogólny bilans na własnym stadionie 3-4-0 stracone tylko dwie bramki przy sześciu zdobytych.Kontuzji brak. Mechelen na wyjezdzie to najgorszy zespół w lidze ,ma rozegrane siedem spotkań i bilans 0-2-5 br.6-16 czyli raczej nędznie. Historia też przemawia za Kortrijk gdyż w zeszłym sezonie pokonali Mechelen dwukrotnie. Na własnym boisku 3:0 na boisku rywala 2:1. Spróbuje to pograć.

✅ 125
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy, FNL
Spotkanie: Banik Sokolov - FC Hradec Kralove

Typ: X/X
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 10:15

Analiza:

Na dziś Czechy druga dywizja i przed Hradkiem ciężki mecz bo gra z drużyną dobrze spisującą się w tym sezonie. Banik Sokolov obecnie zajmujący pozycję vice lidera w tabeli nie przegrał jeszcze ani razu i szczerze powiedziawszy wątpię by i dzisiaj przegrali na własnej trawie. Na 12 spotkań 6 zwycięstw jak i 6 remisów. Suma punktów 24.. Tuż za nimi w tabeli są przyjezdni z Hradka 3 miejsce suma punktów 23 zdobyte poprzez 6 wygranych i 5 remisów oni jednak przegrali tylko raz.
Ostatnie 5 meczy gospodarzy to szereg remisów prócz ostatniego meczu który udało im się wygrać. Goście mogą się pochwalić odwrotną sytuacją bowiem zremisowali 1 raz a wygrali 4.
Bezpośrednie pojedynki nei wskazują na dzisiejszy remis ja jednak uważam, że gospaorze tak latwo nie popuszczą drugiego miejsca jeśli myślą o promocji do Synot Ligi tak więc jedyne co tutaj może być to tylko remis.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka noża – Szkocja druga dywizja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brechin City – Ayr United
Typ: over 2,5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 13 kolejki Szkockiej drugiej dywizji w którym to zmierzą się gospodarz znajdujący się obecnie na 10 i zarazem ostatnim miejscu w tabeli z prowadzącym Ayr United. Gospodarze tego pojedynku zupełnie nie radzą sobie w tym sezonie na własnym stadionie gdzie rozegrali jak dotąd 5 pojedynków w których to zdołali zaledwie 1x odnieść zwycięstwo a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 4 bramki a stracili aż 11. Goście natomiast rewelacyjnie prezentują się na własnym stadionie lecz na wyjazdach radzą sobie równie dobrze a w 6 dotychczasowych pojedynkach zdołali oni 4x zwyciężyć 1x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 9 bramek a stracili 7. Oczywiście faworytem tego pojedynku są goście lecz wydaje mi się, że w ostatniej kolejce dzisiejsi gospodarze przełamali się pokonując na wyjeździe 0:1 faworyzowany Forfar Athletic. Warto jeszcze spojrzeć na historię ostatnich pojedynków po między w/w drużynami i tak w 4 ostatnich 3x padł wynik końcowy w postaci over 2,5 bramek. Wszystko to sprawia, że i dzisiaj zaryzykuje tutaj i pobiorę 3 bądź więcej bramek.
⛔ 100
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka- Plusliga
Godzina:17:00
Spotkanie: Resovia Rzeszow vs BBTS Bielsko Biała(+17,5)
Typ: 2
Kurs:1,72
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Wczorajszy typ oczywiście na plus, więc ciśniemy w podobny mecz. Zauważyłem ostatnio, że buki zdecydowanie za bardzo faworyzują faworytów w naszej lidze. Nasza liga jest naprawdę bardzo mocna i nawet słabsze zespoły potrafią napsuć krwi, a nawet jeśli nie to na pewno nie są bite tak , żeby nie pokryć tak wielkiego handi ! Przyjezdni z Bielska Białej ostatnio dopiero po tie breaku wygrali z Treflem Gdańsk, który prezentuje poziom zbliżony do Resovii, natomiast Resovia przegrała seta ze średniakiem jakim jest Częstochowa. Resovii potencjał jest duży ale dopiero się rozkręcają i ich gra naprawdę pozostawia jeszcze wiele do życzenia
Dla mnie taki typ po takim kursie jest po prostu pewny.Polecam także podobny typ na mecz skry, tam handi jest jeszcze większe.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - NIEMCY: Bundesliga

Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Köln
BayArena, godz. 15:30
Javier Hernández strzeli gola @2,30 Betsson

Jak widać po jego formie i osiągnięciach na przestrzeli tych paru meczy, w których brał udział to dla Bayeru ta transakcja za 12 mln € się spłaca i pewnie będzie nadal spłacać. Popularny Chicharito wreszcie może liczyć na regularne występy, których mu tak bardzo brakowało w United czy Realu i gra naprawdę dobrze. Obecnie w lidze Meksykanin zdobył już 3 gole, w Pucharze 2, ale w jednym meczu no i w Lidze Mistrzów na już na koncie 4 gole. Jest to naprawdę dobry wynik wg mnie i nie jest ograniczony do jednych rozgrywek, bo w każdych dokłada swoją cegiełkę do sukcesów drużyny. Dzisiaj na przeciw Leverkusen stanie drużyna z Koloni, z którą takie marki jak Bayer powinny wygrywać i na to dzisiaj liczę, ale jeszcze bardziej na to, że 27-letni napastnik strzeli minimum jednego gola w meczu. Kurs co prawda wg mnie zaniżony, bo ja bym wystawił tutaj około 2,60, przecież kursy pokroju 2,30 można złapać na znacznie lepszych zawodników. Tak czy inaczej warty dla mnie gry i stawiam w dzisiejszym dniu jeden kupon na niego.​
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern - Stuttgart
Typ: 1 (EH na rzuty rożne 0-6)
Kurs: 3,30
Bukmacher: Betsson
Analiza:



W ostatniej ligowej kolejce zwycięska passa Bayernu została zastopowana we Frankfurcie gdzie Bawarczycy tylko zremisowali z Eintrachtem 0-0. W tym meczu Guardiola oszczędzał jednak siły przed pojedynkiem z Arsenalem w Lidze Mistrzów, który Bayern wygrał aż 5-1. Gospodarze prowadzą w ligowej tabeli, ale ich przewaga nad Borussią Dortmund wynosi już tylko 5 punktów. Bayern przed własną publicznością w tym sezonie jest zabójczo skuteczny, bowiem w 6 ligowych meczach u siebie zdobył aż 24 bramki. Stuttgart tymczasem to 15 drużyna w tabeli, która miała bardzo słaby początek sezonu, ale ostatnio radzą sobie nieco lepiej. W 4 ostatnich meczach Stuttgart tylko raz przegrał po zaciętym meczu w Leverkusen (4-3). Goście w tym sezonie w delegacji zdobyli tylko 4 punkty w 5 meczach. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest jednak Bayern, który wygrał 10 ostatnich spotkań ligowych ze Stuttgartem. W ekipie z Bawarii w tygodnia na tydzień poprawia się sytuacja kadrowa, choć wciąż niezdolni do gry są: Ribery, Bernat oraz Gotze. Goście jednak tez mają problemy kadrowe, bowiem kontuzjowani są: Langerak, Harnik, Ginczek, Kruse.
Stuttgart do Monachium przyjedzie za pewne z defensywnym nastawieniem z nastawieniem na kontry. Dlatego tez zwłaszcza w pierwszej połowie Bayern powinien całkowicie zdominować gości tak jak to ma w zwyczaju. Taka postawa sprawi, że gospodarze będą mieć sporo okazji do wykonywana rzutów rożnych. Myślę, że linie zaproponowaną przez bukmacherów Bawarczycy mogą nawet pokryć w pierwszej połowie.

Przewidywane składy:
Bayern: Neuer - Lahm, Benatia, J. Boateng, Alaba - Xabi Alonso - Coman, Vidal, Douglas Costa - T. Müller, Lewandowski
Stuttgart: Tytoń - Klein, Sunjic, Baumgartl, Insua - Serey Dié, Schwaab, Gentner - Didavi, Kostic - Ti. Werner
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Paryż 2015
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Ferrer D. - Murray A.
Typ:
Ferrer D. +1,5 seta
Kurs:
1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 6:10 z lat 2006-2015. Nie będę Wam tu ściemniał, ale jest to trochę ryzykowny typ, bo Murray w sporej ilości spotkań na hardzie wygrywał mecze po 0:2. Wchodził często handicap +4,5 gema, ale kurs na ten typ jest dość niski więc gram jak gram.
Przede wszystkim liczę na Ferrera, bo... gra w Paryżu czyli na tym Mastersie gdzie go już raz wygrał, raz zaliczył finał i ogólnie co by nie mówić po jego grze widać, że daje tutaj 200% swoich możliwości niczym rozpędzona lokomotywa bez hamulców.
Trochę to dziwne bo David mierzy tylko 175 cm wzrostu, a takiego dryblasa 2 metrowego Isnera leje i łamie jak chce, wczoraj pokonał go już 6 raz, a mógł całe spotkanie zakończyć w gładkich 2 setach bez tie-breaka. Z jego strony możemy liczyć na skupienie przy każdej piłcej i walce na maksimum.
Murray jak już wczoraj pisałem przy okazji meczu z Gasquete, po bardzo gładkich dwóch meczach z tenisowymi &quot;leszczami&quot; w końcu trafił na Francuza który stawił mu bardzo solidny opór. Mecz był bardzo zacięty, 3 setowy, a w ostatnim secie Andy musiał odrabiać stratę przełamania. Z Ferrerem będzie podobnie, wydaje mi się, że David to jeden poziom wyżej niż Richard.
⛔ 100
 
L 12

lukaszw92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: M&#39;Gladbach - Ingolstadt
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

O siódme zwycięstwo z rzędu będzie w sobotę walczyć Borussia M&#39;Gladbach. Podopieczni Andre Schuberta w roli zdecydowanego faworyta podejmować będą u siebie beniaminka z Ingolstadt. Po pięciu pierwszych kolejkach Borussia bez ani jednego punktu na koncie zamykała ligową tabelę. Wówczas drużynę przejął Andre Schubert, który obecnie uznawany jest już za cudotwórcę. Borussia rozpoczęła wówczas marsz w górę ligowej. Sześć kolejnych zwycięstw pozwoliło drużynie z M&#39;Gladbach awansować na piąte miejsce. Na tym jednak Borussia nie zamierza poprzestawać.
Prze tygodniem Borussia efektownie 4:1 pokonała na wyjeździe Herthę Berlin. W tygodniu rozegrała również kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów. Przed własną publicznością zremisowała 1:1 z Juventusem. Teraz czeka ją pojedynek u siebie z Ingolstadt.
Beniaminek z Ingolstadt po dobrym początku sezonu, ostatnio spisuje się znacznie słabiej. W trzech ostatnich meczach zdobył tylko jeden punkt. Największym problemem zespołu jest ofensywa. W jedenastu dotychczas rozegranych spotkaniach Ingolstadt zdobyło zaledwie siedem bramek. Zdobycie w związku z tym aż 15 punktów jest bardzo dużym sukcesem.
Źrebaki są nadal w dobrej formie i mimo gry co trzy dni, a także tego, że rywal trzyma się na razie mocno na wyjazdach powinni wygrać.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Buk: unibet
Godz. 20:30
Analiza:
Sobotnie zmagania na boiskach Ekstraklasy zakończymy w Białymstoku gdzie będąca w kryzysie Jagiellonia będzie podejmować Piast Gliwice.
Gospodarze bardzo dobrze wystartowali i zapowiadało się na to że będą konkurować o wysokie miejsce, ale im dalej tym zespół jest na linii pochyłej. Po porażce u siebie z Wisłą do dyspozycji zarządu podał się Probierz decyzja władz była taka że wierzą w trenera. Przed tygodniem przyszło małe przełamanie bo po pięciu porażkach z rzędu udało się zdobyć punkt. Problem zespołu jest prosty i ciągle się ostatnio powtarzający a mianowicie ogromna ilość błędów w defensywie i to takich po których rywale musza po prostu trafiać. Ostatnia norma traconych bramek tej ekipy wynosi ponad dwie bramki na mecz, w tym sezonie tylko w dwóch starciach zachowali czyste konto, więc nie dziwi w tej chwili największa ilość bramek straconych w lidze. Ofensywa też nie wygląda za dobrze ale tuta przynajmniej wiadomo że potencjał jest który trzeba przywrócić bo jak wspomniałem na początku sezonu grali bardzo efektownie w ataku.
Piast to rewelacja – pozycja lidera i to z siedmioma punktami nad drugim zespołem. Te zmiany przedsezonowe, nowy trener i zaciąg Słowacko – Czeski okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo na tym zyskała ofensywa która ma dużo kreatywności i techniki w swoich poczynaniach. Defensywa młoda ale też gra bardzo solidnie szczególnie u siebie. Na wyjeździe już tak pewnie nie jest tylko w Poznaniu nie stracili bramki a takim zespołom jak Ruch czy Podbeskidzie nawet dwa razy udawało się trafiać do bramki, z drugiej strony też w jednym starciu w tym sezonie na wyjeździe nie strzelili bramki.
Piast podejdzie do tego spotkania tak jak zwykle czyli będzie grał swoje do końca by zgarnąć czy punkty. Patrząc na formę obu ekip myślę że możemy być świadkiem podobnej strzelaniny jak dwa sezony temu kiedy padło tutaj aż siedem bramek.
⛔ 100
 
prst 75

prst

Użytkownik
Premier League, Stoke - Chelsea, godzina 18:30
rzuty rożne; Chelsea (-1) # 2.30
bet365

Forma Chelsea pozostawia bardzo dużo do życzenia i to nie ma co ukrywać, to każdy wie, to każdy widzi. W środku tygodnia udało im się odnieść cenne zwycięstwo w meczu z drużyną z Kijowa, a niewątpliwie największy szał zrobił Willian. Generalnie jest uznawany za najlepszego zawodnika The Blues w tym sezonie, wielu mówi, co by Mou bez niego zrobił. Jednak nie ma co się tutaj skupiać na 1 zawodniku, tylko spotkaniu. Co w tym spotkaniu pokażą goście? Jak dla mnie każdy ich mecz to wielka niewiadoma; będą nadal zawodzić, czy wreszcie się obudzą? Dużo osób też zauważa, że każdy 3 sezon w danym klubie Mourinho jest tragiczny, przypominają m.in. Inter. Stoke ma w bramce przede wszystkim Butlanda, który przewodzi w klasyfikacji udanych interwencji; zgromadził ich 46. Dzięki temu wynikowi Stoke straciło w tym sezonie jedynie 12 bramek. Martwi natomiast statystyka ofensywy. To jest uwaga... Najgorsza ofensywa w całej lidze. Jako jedynie nie mają jeszcze na koncie dwucyfrowej liczby. Wystarczy tutaj spojrzeć na statystyki niektórych zawodników, jeżeli chodzi o kreowanie sytuacji. Stoke/Shaqiri vs. Chelsea/Hazard : 15:29. Będzie to raczej kolejne spotkanie, w którym Stoke nie będzie miało nic do powiedzenia. Chelsea kontrolując spotkanie, raczej nabije więcej korków, patrząc tutaj właśnie na to, ile strzałów broni Butland. Do tego można łatwo i szybko porównać ostatnie spotkanie w pucharze tych ekip: 11:2 na korzyść Chelsea. Czuję może nie tak wyraźną, ale jednak powtórkę z rozrywki.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Typ:
X
Kurs:
3.50
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dziś na stadionie Miejskim w Chorzowie Ruch podejmie Lechię Gdańsk. Obie ekipy plasują się na ten moment w drugiej (dolnej) połówce tabeli ale obie są bardzo bliskie wskoczenia do pierwszej ósemki. Zarówno Ruch jak i Lechia mają na swoim koncie po 18 oczek ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu to Lechia jest na 9.miejscu a Ruch na 11.miejscu (przedziela ich jeszcze Zagłębie Lubin). Dziś faworytem bukmacherów tego spotkania są goście, którzy ostatnio jakby zaczęli spisywać się lepiej, ja jednak proponuje tutaj zagrać podział punktów.
Co prawda jak wspomniałem Lechia ostatnio zaczęła notować lepsze wyniki, nie licząc meczu z Legią (1:3) to wygrywali z Zagłębiem, Jagiellonią i Niecieczą oraz zremisowali z Górnikiem. Jednak i Ruch w ostatnich 3 kolejkach nie doznał porażki - remisy z Wisłą i Lechem oraz zwycięstwo z Śląskiem. Osobiście stawiam, że będzie to dość wyrównany pojedynek w którym oba zespoły mogą podzielić się punktami, co w rywalizacji Rucha z Lechią w ostatnim czasie jest dość popularnym rozstrzygnięciem:
27.02.15 EKS Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 1 : 1
31.08.14 EKS Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 3 : 3
27.04.14 EKS Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 0 : 0
24.11.13 EKS Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 0 : 0
26.07.13 EKS Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 1 : 1
12.05.13 EKS Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 4 : 4
09.11.12 EKS Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 0 : 1
06.05.12 EKS Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 2 : 1
28.11.11 EKS Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 1 : 0
26.02.11 EKS Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 0 : 0
08.08.10 EKS Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 0 : 0
25.04.10 EKS Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 1 : 1
Tak wyglądało ostatnich 12 meczów ligowych między tymi ekipami. Jak łatwo zauważyć zdecydowana większość tych spotkań kończyła się remisami, aż 9! Jedynie w 3 spotkaniach poznaliśmy zwycięzcę!! Ostatnie 6 spotkań to 6 kolejnych remisów!! Wydaje się, że choćby z tego powodu warto w tym meczu pokusić się i zagrać podział punktów.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze dziś zagrają bez zawieszonego Grodzickiego oraz kontuzjowanych Urbańczyka, Helika, Gigołajewa i Oleksego. W drużynie gości zawieszony jest Mila a kontuzje leczą Gerson, Buksa i Haraslin.
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka nożna, Szkocja
Spotkanie: Hearts - Hamilton
Godz: 16:00
Typ: 1
Kurs: 2,0
Buk: bet365
Analiza:
W 14 kolejce szkockiej Premier League zmierzą się ze sobą ekipy Hearts oraz Hamilton. Faworytem u bukmacherów są gospodarze i ja również uważam, że komplet punktów zostanie dzisiaj w Edynburgu, a kurs wystawiony przez buków to dla mnie spore value. Hearts z dorobkiem 26 oczek plasuje się na pozycji wicelidera, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 18 punktów i zajmują 8 lokatę. Gospodarze mają w tym momencie 6 oczek straty do prowadzącego Celticu, ale są w bardzo dobrej dyspozycji. Od 5 rund nie ponieśli porażki, a obecnie notują serię 3 zwycięstw z rzędu. Najpierw ograli na wyjeździe Dundee U. 1-0, następnie pokonali u siebie Ross County 2-0, a ostatnio przywieźli 3 oczka z Partick, gromiąc ich 4-0. Grając przed własną publicznością mają bilans meczy 4-1-1, co pod względem gry na swoim obiekcie daje im 2 miejsce w lidze. Natomiast drużyna Hamilton ostatnio prezentuje się bardzo słabo. Nie zwyciężyli w lidze od 4 kolejek, notując w międzyczasie zaledwie 2 remisy. Porażka w zeszłym tygodniu u siebie z St Johnstone 2-4, tylko potwierdziła mizerną formę gości. W delegacjach mają przeciętny stosunek spotkań 2-1-3, co daje im 7 pozycję w lidze. W bezpośrednim spotkaniu tych klubów wygrał Hamilton 3-2, jednak to właśnie on był gospodarzem i było to na inaugurację sezonu. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję oby dwu zespołów, spodziewam się dzisiaj wygranej Hearts, tym bardziej, że będą chcieli się odgryźć za poniesiona wcześniej porażkę.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile
Godzina: 16:30
Spotkanie: Deportes Iquique vs Universidad Chile
Typ: Universidad Chile over 1.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Przed nami 12 kolejka w chilijskiej Primera Division.
Na chwile obecna obie druzyny nie zajmuja wysokich miejsc w ligowej tabeli.
O ile 13 miejsce zespolu gospodarzy nie jest niczym zaskakujacym,tak odlegle 10 miejsce druzyny Universidad Chile jest zaskoczeniem.
Deportes w ostatnich 6 meczach zdolal wygrac tylko jedno spotkanie,od 5 meczy zespol nie potrafi wygrac i nie zanosi sie na to,ze wygraja dzisiaj.
W tych 6 meczach Deportes Iquique w dwoch meczach strzelil wiecej niz jedna bramke,co ciekawe byly to mecze wyjazdowe.
W tym sezonie ligowym na stadionie Eliasa Figueroi Brandera ekipa Deportes wygrala tylko raz,raz tez zremisowala i poniosla 3 porazki.Bilans bramkowy tych spotkan wynosi 5-11.
Formy jak widac wielkiej nie maja,ale ostatnie dwa spotkania mieli rozne poniewaz tylko zremisowali u siebie z ostatnim w tabeli Antofagasta 1:1,a pozniej uzyskali dobry wynik na wyjezdzie z ekipa Universidad de Concepcion.

Universidad Chile na razie w lidze zawodzi,moze to przez to,ze oprocz spotkan ligowych graja tez w krajowym pucharze.
Maja duze szanse na gre w finale,poniewaz dotarli juz do polfinalu,w ktorym wygrali pierwszy mecz z Universidad de Concepcion 1:0 na wyjezdzie,czeka ich jeszcze rewanz u siebie.
Jesli chodzi o mecz ligowe,to w ostatnich 6 meczach wygrali zaledwie jedno spotkanie.
Na wyjazdach maja identyczny bilans jak Deportes u siebie.
Ogladalem ostatnio spotkanie Colo Colo z Universidad Chile i ten kto nie ogladal spotkania to wynik moze byc dla niego bardzo omylny.
Colo Colo wygralo u siebie 2:0 ale to goscie od samego poczatku dyktowali warunki gry,stwarzali sobie duzo sytuacji bramkowych ale bardzo dobrze bronil Villar.
Osobiscie bylem zaskoczony,ze Colo Colo tak slabo wygladalo na tle swojego rywala.
Colo Colo wielu okazji bramkowych nie mialo,a juz na pewno nie w pierwszej polowie,gola strzelili po rzucie wolnym,gdzie po dosrodkowaniu w pole karne z glowki strzelil Beausejour.
W drugiej polowie karnego nie strzelil Rubio,co zemscilo sie w 82 minucie,kiedy to na 2:0 gola strzelil Paredes.
W 84 minucie czerwona kartke otrzymal Valdes,ale wynik nie ulegl juz zmianie.
Po tym spotkaniu przyszedl mecz polfinalowy z Universidad de Concepcion,ktory u siebie w ostatnich 19 meczach przegral tylko 4 mecze.Warto tez dodac,ze w lidze zajmuja wysokie 3 miejsce z dorobkiem 22 punktow.
Mecz zakonczyl sie skromnym ale bardzo waznym dla gosci wynikiem 1:0,gola na wage zwyciestwa strzelil Rubio.

Jesli chodzi o historie bezposrednich spotkan,to ta jest korzystna dla gosci.
W przeciagu ostatnich 15 spotkan Deportes wygral tylko jeden mecz,bylo 6 remisow a 8 razy wygrywal Universidad Chile.
Bilans bramkowy tych spotkan : 30-12 na korzysc druzyny Universidad Chile.
✅ 75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom