>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 7.11.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godz: 18:30
Spotkanie: Stoke - Chelsea
Typ: 1
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem spotkania są podopieczni José Mourinho, ja jednak byłbym bardzo ostrożny w mocnym stawianiu na &quot;The Blues&quot;.
Obie drużyny spotkały się kilka dni temu w meczu 1/8 finału Pucharu Ligi gdzie &quot;Garncarze&quot; wygrali po rzutach karnych (w regulaminowym czasie gry padł wynik 1-1). Jak wiemy czołowe drużyny angielskie we wczesnych fazach raczej odpuszczają sobie te rozgrywki, wystawiając drugi garnitur graczy, jednak Chelsea zagrała w nim praktycznie w najmocniejszym zestawieniu.
Trzy dni temu goście nie mieli łatwej przeprawy z Dynamem Kijów w Champions League. Spotkanie wygrali 2-1 ale losy spotkania ważyły się do końca, co tez może odbić się na siłach londyńczyków.
Większość wyklucza trzecią z rzędu ligową porażkę Chelsea, jednak ich brak formy jest widoczny aż nadto. Ostatni mecz Hazarda i spółki w Premier League to solidny łomot ze strony Liverpoolu i derbowa porażka z West Hamem.
Czy Stoke może zagrozić Chelsea? Jak pokazuje ostatnie starcie, oczywiście, że może. Patrząc personalnie, Mark Hughes ma bardzo ciekawy zespół. Crouch, Arnautović , Affelay, Krkić czy Shaqiri to nazwiska mogące dać nadzieję na dobry rezultat. Póki co wszyscy rażą sporą nieskutecznością i drużyna ma na koncie zaledwie 9 goli zdobytych w lidze (najmniej), jednak z drugiej strony Stoke traci bardzo mało bramek (12) co daje jeden z najlepszych wyników pod tym względem.
Patrząc na ostatnie ligowe potyczki obu teamów w Stoke-on-Trent, Chelsea wygrała 2-0 w ubiegłym sezonie, ale sezon wcześniej to Mark Hughes był górą w starciu z José Mourinho, a jego podopieczni zwyciężyli 3-2.
Jest jeszcze jedna rzecz, która nakazuje zweryfikować kursy wystawione przez bukmacherów w kierunku bardziej wyrównanych. To Britannia Stadium czyli jeden z najbardziej specyficznych obiektów w Premier League. Regułą jest mocny wiatr, który lubi tam sprawiać niezwykłe niespodzianki czego najlepszym przykładem gol strzelony Arturowi Borucowi przez Asmira Begovića. Na dziś prognozy raczej deszczowe co zdecydowanie wyrównuje szanse obu zespołów.
Podsumowując. Kurs 4 to value. Dla mniej odważnych 1X po kursie 1,8.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna kobiet -Eredivisie
Godzina : 17:00
Spotkanie : Ajax-Telstar
Typ : polowa/koniec AJAX/AJAX
Kurs : 1,61
Bet365
Analiza
Byłem na kilku meczach Ajaxu i musze przyznac, ze poziom jest strasznie wysoki. W Holandii piłka nozna u kobiet jest bardzo popularna i ma to odzwierciedielnie w wynikach.
Druzyna Ajaxu jest liderem rozgrywek. Po 8 spotkaniach na koncie 20 punktow. U siebie jednak zaliczyli juz dwa remisy z Twente i Den Haag. Na kolejna strate punktow pewnie sobie nie pozwola tym bardziej, ze rywal z Telstar to bardzo srednia druzyna, ktora z czolowka ligi zgarnia solidne oklepy. Dosc przypomniec wyniki 2:9 i 0:6 w wyjazdowych spotkaniach z PSV i Twente a wiec druzynami z 2 i 3 miejsca.
W tym sezonie obie druzyny spotkały sie na boisku Telstar i to Ajax wygrał 5:0
W kobiecej piłce czesto mamy przepasc pomiedzy druzynami. Tak wlasnie jest tutaj. Dwa zupelnie inne bieguny.
Bet365 nie oferuja handicapow. Szkoda, bo chetnie bym pograł. Jest tylko over 2,5 po zalosnym kursie 1,20 wiec oprocz wygranej do dubla dodaje singla Ht/ft
Nie bede mial okazji ogladac ale wierze w dobra postawe dziewczyn. Zachecam zarowno do sledzenia rozgrywek
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wertico 141

wertico

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: M&#39;Gladbach - Ingolstadt
Typ: M&#39;Gladbach wygra i ponizej 2.5
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po fatalnym poczatku sezonu (0-0-5) i ustąpieniu z funkcji trenera ojca sukcesów (Favre) Borussia odzyskała wigor z poprzednich sezonów, i zaczęła masowo wygrywać mecze. 6 wygranych spotkań z rzędu w Bundeslidze musi, i robi wrażenie. Dzisiaj Źrebaki podejmą u siebie zespół Ingolstadt. Beniaminek w tym sezonie prezentuje sie dobrze... a nawet bardzo dobrze. Na pochwałę zasługuje głównie blok defensywny, który w 11stu kolejkach Niemieckiej pierwsze ligi pozwolił strzelić rywalom zaledwie 9 bramek, co jest... 2! wynikiem w Bundeslidze. Problem jednak leży z przodu, zaledwie 7 strzelonych goli co daje znów... najgorszy rezultat w lidze. Nic nie wskazuje na to, żeby mialo sie coś zmienic w starciu z rozpędzonyn zespolem Borussii. Dodatkowo za moim betem przemawia fakt, że ekipa z Monchengladbach na tygodniu grała wyczerpujacy mecz w Lidze Mistrzów, gdzie do ostatniej minuty walczyli o komplet punktów, zatem przy ew objęciu prowadzenia, nie będą specjalnie forsować tempa.
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz v Wolfsburg
Typ: Wolfsburg
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drużyna Mainz z bilansem 4-1-6 plasuje się na 12 miejscu w niemieckiej Bundeslidze. Zupełnie inna sytuacja panuje w szeregach graczy z Wolfsburga którzy zajmują 3 pozycję z bilansem 6-3-2. Przeglądając mecze niemieckiej ligi rzucił mi się kurs wystawiony na &#39;Wilki&#39;. Tak rozumiem jak grają oni w ostatnich czasach w meczach wyjazdowych ale czy to jest powód żeby wystawić aż taki kurs? Moim zdaniem nie a w tej sytuacji taki kurs to spore value i z chęcią z tego skorzystam. W ostatniej kolejce Mainz tylko zremisowało z ostatnim w tabeli Augsburgiem mimo tego że po 30 minutach prowadzili 2:0. Ważną informacją jest fakt iż gracze z Moguncji nie zdobyli na własnym stadionie chociażby jednego punktu w ostatnich 3 meczach Bundesligi! Wolfsburg pomimo utraty swojego najlepszego zawodnika - de Bruyna wciąż grają bardzo dobrze. Owszem stracili trochę na sile ofensywnej co pokazuje duża różnica strzelonych bramek pomiędzy Bayernem a Wolfsburgiem ale mimo tego i tak wygrywają mecze. Na chwilę obecną tracą 10 punktów do lidera i tylko 5 do wicelidera Bundesligi. W ostatniej kolejce w meczu na szczycie pokonali Bayer 2:1 co na pewno doda im pewności siebie. Wilki za wyjeździe mają bilans 1-2-2 jeśli myślą o dobrej lokacie na koniec sezonu muszą zacząć wygrywać. Moim zdaniem ten mecz to najlepsza okazja żeby przełamać się i wejść na zwycięską drogę. Gracze z Wolfsburga w porównaniu z Mainz mają zdecydowanie lepszą sytuację kadrową i powinni bez problemów poradzić sobie z nierówno grającymi zawodnikami z Moguncji.

⛔ 100
 
A 24

aligancki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Norwich City - Swansea City
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
16 Norwich podejmie na własnym stadionie 13 Swansea. Drużyny nie są w najlepszej formie, szczególnie rozczarowuje Swansea (przynajmniej mnie). O ile początek (pierwsze 4 kolejki) był przyzwoity tak od 5 kolejki grają w kratkę przeplatając przegrane z remisami, wyjątkiem było wyjazdowe zwycięstwo z AV 2-1. Każdej drużynie znajdującej się obecnie niżej niż oni, w meczach wyjazdowych strzelali przynajmniej 1 gola dwa mecze remisując i jeden wygrywając ( 2-2, 1-1, 1-2). W meczach z udziałem Swansea w ponad połowie meczów padło więcej niż 2,5 gola. Na wyjazdach miało to miejsce w 60% meczów. Bilans bramkowy gości to 12:15 (11 meczów) w tym 6:8 na wyjazdach (5 meczów).
Z udziałem Norwich powyżej 2,5 gola padło w ponad 70% meczów (60% w meczach u siebie). Tracą dosyć dużo goli, ich bilans to 15:23. Więcej goli straciły tylko dwie ekipy (Bournemouth i Sunderland). Czyste konto zachowali tylko w jednym meczu, który odbył się na wyjeździe. Jeśli chodzi o strzelanie to sztuka ta nie udała się tylko w jednym meczu na własnym boisku (West Bromwich 0-1).
Obydwie drużyny potrzebują punktów, ich przewaga nad strefa jest niewielka. Gospodarze mają fatalną serię 4 porażek z rzędu, którą będą chcieli przełamać a do tego potrzebują wygranej. Liczę zatem na otwartą grę i kilka goli (wystarczą 3). Stawiam over 2,5 w tym meczu. Wynik 2-1 w jedną lub drugą stronę jak najbardziej możliwy.
⛔ 100
 
K 0

kuberto10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stoke City - Chelsea Londyn
Typ: Rzuty rożne - handicup europejski, Chelsea -1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego dnia na Brittania Stadium w Stoke rozegrany zostanie mecz 12. kolejki Premier League pomiędzy Stoke City, a Chelsea Londyn. Stoke należy do drużyn, które od wielu lat występują w Premier League, jednak nigdy nie stanowiły jednej z głównych sił tej ligi. Chelsea Londyn - zespół, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. W tym sezonie wyjątkowo zawodzą w Premier League, jednak myślę, że tego dnia podbudowani środowym zwycięstwem w Lidze Mistrzów będą zdecydowanie przeważać nad gospodarzami. Wielki potencjał w ofensywie: Hazard, Oscar, Willian, Fabregas czy Diego Costa. Tych zawodników zna cały świat, a ich umiejętności są wysoko ponadprzeciętne. Środowy mecz pokazał, że Chelsea potrafi stwarzać sobie groźne sytuacje podbramkowe, co wiąże się z wywalczaniem kolejnych rzutów rożnych, a było to w meczu z silniejszym rywalem niż dzisiejszy. Myślę, że dziś zobaczymy podobny zespół, a na tle słabszego rywala Chelsea będzie w stanie narzucić swój styl gry. Kurs na handicup rzutów rożnych w kierunku Chelsea jest na tyle zachęcający, że ciężko go pominąć, mimo poprzednich niezbyt udanych występów Chelsea w meczach ligowych. Zachęcam do stawiania! ;)
Powodzenia!
Powtórzony typ ⛔ 100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
⚽Niemcy Bundesliga
Godzina 15:30
Bayern M : VfB Stuttgart
czerwona kartka w meczu ? tak
4.00 / Betsson
Idę dziś w czerwień w &quot;Szlagierze Południa&quot;, czyli meczu Bayernu Monachium z ekipą VfB Stuttgart . Sędzią tego pojedynku jest pan Bastian Dankert który w tym sezonie sędziował zaledwie 5 spotkań a co pokazał ? 24 żółtka 2 bezpośrednie czerwone i podyktował 3 rzuty karne . w tych 5 meczach sędziował po jednym pojedynku dzisiejszych ekip czyli Bayernu i VfB a dorobek jego w tych meczach taki : mecz Bayern z FSV Mainz ( 2 żółtka po jednym dla obu drużyn i karny dla FC Bayern ( niewykorzystany przez Mullera ) i jeden mecz VfB a tu za to mamy ful wypas VfB : Eintracht F , 6 żółtek i czerwona bezpośrednia dla Przemka Tytonia i w tym miejscu się na chwilę zatrzymam przy Przemku , w ostatnim meczu VfB z Darmstadt Tytoń zobaczył żółtko i to chyba tylko dzięki łaskawości sędziego bo faul mógł być równie dobrze potraktowany na czerwo dlatego już mamy jednego kandydata do tego kartoniku ale oprócz niego jest jeszcze wielu innych którzy potrafią włożyć trochę brutalności w swoje zagrania , no a teraz wrócę do sędziego i jego statystyki w/g klubów a tu sprawa ma się tak :
mecze z udziałem Bayernu 2 bezpośrednie czerwone i 4 karne natomiast mecze z udziałem VfB tylko 2 czerwone ale dla VfB 1 w konsekwencji 2 żółtek i 1 bezpośrednia tak więc sporo jest tych czerwieni a w H2H też się takich doszukamy dlatego mój typ na moją ulubioną czerwień !
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godz: 15:30
Spotkanie: B. Monchengladbach - Ingolstadt
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2.23
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Sporo już o tym meczu, bo ciekawe spotkanie.Typujący inne zdarzenia z tego spotkania wyczerpali całość, argumentów jedynie co ja widzę to dla mnie z dobrym kursem i najmniej ryzykownym z tego spotkania to remis do przerwy. Tak jak było juz powiedziane gospodarze nie będą forsować tempa. Goście beton w defensywie i trzeba będzie znaleźć słabe miejsce aby coś strzelić.. Nie sądze aby to się szybko udało, dlatego próbuję z fajnym kursem remis do przerwy. W większym ryzyku pobrałbym remis do całego spotkania, pomimo formy gospodarzy. Jak długo można osiągać wygrane, każda drużyna musi złapać oddech.
Jeżeli nic się nie poukłada źle, np jakiaś czerwona kartka , albo karny to będzie ciężko o bramkę , kursy na under słabe , biorę więc remis do przerwy. Napór gospodarzy może przynieść w drugiej połowie gola na miarę wygranej ale to będzie dużo cięższa przeprawa niż wyceniony kurs w okolicy 1,7 , dla mnie nie warto...
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Reims - GFC Ajaccio
Typ: X2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wracam do typowania po miesięcznej absencji i od razu znajduję ciekawy typ. W dzisiejszym spotkaniu mierzą się drużyny, gdzie jedna jest w przysłowiowym &#39;gazie&#39; a druga w &#39;dołku&#39;. Reims pomimo dobrego początku sezonu, gdzie punkty na ich stadionie straciło nawet PSG, aktualnie gra dość słabo. Wystarczy zerknąć na ich ostatnie 5 meczy: porażka w pucharze z drugoligowym Dijon oraz 4 porażki w lidze, w których nawet jednej(!) bramki nie strzelili. Fakt faktem, mieli dosyć trudny terminarz, ponieważ grali z takimi drużynami jak Lyon, Monaco, Saint Etienne czy Caen, jednak to nie powinno usprawiedliwiać wszystkich klęsk. Teoretycznie dziś jest idealny mecz na przełamanie, bo na przeciwko wychodzi beniaminek Ligue 1, drużyna z najmniejszym budżetem w lidze, zespół któremu nie wróżyłem utrzymania, kiedy oglądałem ich pierwsze mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej. Niestety tylko teoretycznie, ponieważ po pierwsze to rzadko stawiam typy &#39;na przełamanie&#39;, po drugie - nie po tym co widziałem w ostatnich meczach GFC Ajaccio. Drużyna już ewidentnie rozegrała się w lidze, o czym świadczą 2 ostatnie mecze, czyli wygrana ze świetną Niceą 3:1 czy z Bordeaux 2:0. Najważniejsze jednak jest to, że w obu meczach Korsykanie nie wygrali dzięki szczęściu, paradom bramkarskim, sędziemu etc. tylko dzięki świetnej grze zarówno w obronie jak i w ataku. 8-6 w sytuacjach podbramkowych z Bordeaux 4-0! w strzałach na bramkę. Jak na beniaminka to znakomity wynik. Z Niceą podobnie 13-9 i 6-2. Przeciwko temu typowi przemawia tylko fakt, że te znakomite wyniki Ajaccio notuje tylko u siebie, bo na wyjazdach zdobyli zaledwie 1pkt w 7 meczach oraz to, że nie wygrali jeszcze w Reims. Mimo wszystko myślę, że dzisiaj uciułają chociaż punkt, zwłaszcza, że Reims nie jest typową &#39;drużyną swojego stadionu&#39; oraz przeżywa kryzys formy. Myślę, że bramek dużo nie padnie, a typowany dokładny wynik to 1:1.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Tenis, ATP Masters Paris
17:00
Novak Djokovic – Stan Wawrinka
Typ: 2
Kurs: 5,55
Bukmacher: betathome
Ja nie wiem czy to będzie aż taka niespodzianka jeśli Stan będzie dziś prowadził wyrównany pojedynek w wymianach. Trzyma własne podanie, gra agresywnie, nieźle na returnie, szybko biega, ma wspaniały backend i nie miękną mu nogi kiedy gra z Djokovicem. Zapewne nie będzie rozpamiętywał ostatniej porażki z Serbem z Cincinnati gdzie na twardej nawierzchni przegrał 2:0, bo to nie ta ranga turnieju, a Szwajcar potrafi mobilizować się na wielkie turnieje. H2H 4:1 dla Serba, gdzie jedno zwycięstwo Szwajcara z czerwca z French Open odprawił Djoko w setach 1:3. Nie wiem czy miało to znaczenie, teraz inna nawierzchnia, wczoraj Wawrinka wygrywa z Nadalem 2:0 po zaciętych tie-breakach 7:6(7), 7:6(8). Novak też po dwóch tie-breakach pokonuje Berdycha 2:0 (7:6(3), 7:6(8). Wawrinka łatwo się nie podda, ma zwyczaj narzucać swój tenis, wali płaskie piłki do których ciężko dobiec, dobrze kątowo, będzie chciał szybko kończyć wymiany. Pytanie, czy Mistrz Djokovic pozwoli na takie szaleństwa.? Patrząc po wyrównanych ćwierćfinałach, myślę że Szwajcar ma szanse powalczyć, zagrać na swoim wysokim poziomie i wygrać z Serbem, po takim Kursie nie mogę inaczej!
⛔ 100
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS, WTA Limoges, qual
Godzina: 15:00
Spotkanie: Anna Blinkova - Nigina Abduraimova
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Polecieli buki z tym kursem.
Ścisła czołówka juniorskiego rankingu przeciwko średniaczace z dwusetnego miejsca, co uważam, że i to jest jej max.
Abduraimova ostatnimi czasy wyniki jako takie, coś tam urywa ale bez szału. Serwis poprawny, w wymianach szuka forehandu, raczej rozrzuca, ale siłowo - czasem piźnie. W defensywie bez fajerwerków. O wiele lepiej idzie jej gra u siebie, gdzieś tam na dalekim wschodzie. Na hali przeciętnie, porażka z Johansson, wygrana z Andrianjafitrimo, która zdecydowanie woli clay i porażka z Maleckovą. Bez cudów jak widać.
Blinkova to młoda krew rosyjskiego tenisa, finalistka juniorskiego Wimbledonu z tego roku(finał z drugą Rosjanka Zhuk - też talencik).
Zacznę od mankamentu, jakim zdecydowanie jest jej serwis. Ogólnie jak trafi to nie ma problemu, jednak częściej zdarza się psuć i psuć, sporo podwójnych, no ale sądzę, że jest to trenowane, jest jeszcze bardzo młoda, więc dajmy jej czas na ustabilizowanie wszystkiego, a poza tym to Rosjanka ;)
Jeśli chodzi o grę z głębi kortu to stara się utrzymywać piłkę w grze. Nie jest typem strzelca, woli pograć pod końcową linie i czekać na rozwój wypadków i w odpowiednim momencie przyatakować.
Zdarza jej się przespać pierwszy set przez te serwisy i oddanie inicjatywy, ale czym dalej w las tym o wiele lepiej.
Wynikowo w miarę: przegrana 4-6 5-7 z Aną Bogdan i porażka po TB w 3.secie ze Swan, kolejną gwiazdą młodego pokolenia.
Reasumując: wiadomo, że młodość ma swoje prawa i psychika też, ale sądzę, że po każdej piłce będzie coraz śmielsza i pewna swego i machnie zupełnie mało błyskotliwą Abduraimovą.
✅ 225
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godz: 17:00
Spotkanie: PSG - Tolouse
Typ: PSG do zera
Kurs: 1,87
Buk: Bet365

Jak dla mnie chyba najciekawsz bet tego dnia. PSG to walec na swoim stadionie, bardzo, ale to bardzo rzadko tracą tam punkty, a co więcej, na 10 meczy u siebie tracą zaledwie kilka bramek. Dzisiaj na Parc des Princes przyjeżdża drużyna, która kompletnie nie radzi sobie w delegacjach. Tuluza okupuje 19 miejsce w tabeli i ten sezon jets tragednią Patrząc na pryzmat wyjazdów, bilans 0-2-4 ze stosunkiem 4:13. Informacje te nijak nie dają do przekonania, że będą walczyć z Francuzami, któzy są w wysokiej formie, co pokazali na Santiago Bernabeu (tak, przegrali, ale wynik nie odzwierciedlał przebiegu spotkania). Także jak dla mnie, to może być pewniak dzisiejszego dnia. Piona!
✅ 87
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wawrinka(+3.5 gema) - Djokovic
Typ: Wawrinka
Kurs:2,7
Bukmacher: Pinnacle
Dziś moim zdaniem czeka nas bardzo ciekawy mecz. Serb wiadomo to tenisista niemal nie do ugryzienia wyraźnie dominuje świetna gra w defensywie, pewność siebie tym zyskuje przewagę nad przeciwnikami, ale ostatnimi czasy to Stan potrafi ugryźć boleśnie Djokovica w ważnych meczach. To Szwajcar w tym roku zabrał Novakovi szansę na cztery triumfy w wielkim szlemie. Stan to zupełnie inny zawodnik niż kilka lat temu koncentruje się na najważniejszych turniejach co dało mu dwa tytuły wielkoszlemowe. Po Roland Garros Szwajcar na poważnie powalczył w Wimbledononie ćwierćfinał oraz US Open półfinał. Teraz formę szykuje na finał Masters i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Djokovic tutaj gra dobrze , ale trudno mu idzie gdy ktoś stawia opór. Wczoraj Berdych powinien ugrać jednego seta najmniej , ale głowa jak zwykle u Czecha nie wytrzymała. Moim zdaniem Wawrinka jest w stanie w obecnej formie stoczyć wyrównany mecz z Serbem i pokryć handi +3.5 gema. Jest kilka scenariuszy może tie break i 6-4 dla Djokovica. Możliwy jest set dla Wawrinki a wtedy pokrycie handi może być dużo łatwiejsze. Osobiście próbuję dziś grać handi chociaż myślałem o 1 secie dla Szwajcara.
⛔ 100
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Celta Vigo - Valencia
Typ: Celta Vigo
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle

Na dzień dzisiejszy bez zbędnych ceregieli wybrałem spotkanie z Primera Division. Celta Vigo - Valencia. Uważam, że jest to dzisiaj jedno z najpewniejszych spotkań o atrakcyjnym kursie. Nie dopatruje się tutaj jakiś większych niespodzianek.
Celta oprócz meczu z Realem nie przegrała w tym sezonie u siebie ani jednego spotkania. Ma grajków, którzy potrafią strzelać, jak Nolito czy Aspas.
Za to sprawa Valencii nie wygląda już tak kolorowo. Nie dość, że przyjadą zmęczeni po przegranym meczu z Gent to w dodatku sytuacja w tabeli do najkolorowszych także nie należy. Według mnie decydującym tutaj czynnikiem będzie właśnie to zmęczenie.
W tym sezonie w meczach Celty możemy zobaczyć swego rodzaju błysk i pomysł na grę. Takiego właśnie polotu brakuje Valencii. Gospodarze powinni dzisiaj zgarnąć komplet 3 pkt.. Typ na dzisiaj to czysta 1
⛔ 100
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Niemcy, Bundesliga
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Borussia Mönchengladbach - Ingolstadt
Typ:
Mönchengladbach -1.5
Kurs: 2.67
Bukmacher: bet365

Analiza:


Dzisiaj mecz na Borussia-Park w Mönchengladbach o 15:30 w Bundeslidze pomiędzy miejscową ekipą, a beniaminkiem ligi Ingolstadt. Borussia jest obecnie piąta z 18 punktami, podczas gdy goście zajmują ósmą pozycję z 15 punktami.
Ekipa z Monchengladbach będzie starała się kontynuować ostatnią serię doskonałej gry. Po przejęciu zespołu Borussi przez Andre Schuberta zespół odmienił swoje oblicze i po fatalnym początku znowu zaczyna zachwycać swoich kibiców. Aktualnie w Bundeslidze notują passę 6 zwycięstw z strzelonymi 21 bramkami. Gospodarze przystąpią do meczu po wtorkowej potyczce w LM z Juventusem gdzie padł wynik 1-1. Ingolstadt z kolei miał więcej dni na regeneracje. Ich ostatni mecz w poprzedni weekend z Schalke zakończył się również wynikiem 1-1. Goście maja tendencję spadkową. Po dobrych pierwszych miesiącach w Bundeslidze notowali porażki 1-0 zarówno z Stuttgart i Herthą. Przed tygodniem jednak pokazali, że z ich formą jest całkiem przyzwoicie i urwali punkty na wyjeździe Schalke. Prezentują bardzo defensywny styl gry co daje tylko 9 straconych bramek. W przodzie jednak też się to odbija i mają najgorszy bilans strzelonych bramek w Bundeslidze. W delegacjach notują znacznie lepsze wyniki niż w domu ale w ostatnich trzech pojedynkach nie wygrali żadnego.
Martin Stranzl, André Hahn, Patrick Herrmann i Nico Schulz na pewno nie znajdą się w kadrze Borussii. Pod znakiem zapytania stoją występy Tonego Jantschke i Juliana Korba. Z drugiej strony tez jest kilku brakujących zawodników do gry. Roger Danilo Soares i Almog Cohen są kontuzjowani i nie zagrają na pewno. Stefan Lex nie jest w pełni sił i wątpliwy jest jego udział w spotkaniu. Wszyscy pozostali gracze są gotowi do tej gry.
W każdym z ostatnich 6 meczów Borussia pokrywała handicap jednobramkowy. Dzisiaj mimo dobrej gry defensywy gości oczekuje tego samego. Gospodarze są zdecydowanym faworytem. Borussia gra świetnie w tej chwili i Ingolstadt nie wygląda na zespół, który może ich powstrzymać. Ingolstadt będzie starał się bronić jak najskuteczniej ale w końcu powinni pęknąć.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - Ingolstadt
Typ: 1/1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet

Dużo typów już na ten mecz. Coś dla siebie i ja w tym meczu spróbuję ustrzelić. Stawiam 1/1. Borussia na fali, seria wygranych. Przyjeżdża Ingolstadt. Także seria powinna trwać nadal. Borussia od 6 meczów tylko wygrywa, czyli złapali 18 oczek. W tym samym czasie, tj. 6 meczów goście ustrzelili ledwie 5 oczek. 1 wygrana, 2 remisy, 6 porażek. Ostatnie wyniki obu ekip wskazują na ogromną dominacje w meczu gospodarzy. Myślę, że już w 1 połowie rozpoczną strzelanie i marsz ku wygranej w całym meczu. W tabeli BM na 6 pozycji, a Ingolstadt na 8. Tabela jest myląca, bo Ingolstadt miał początek sezonu dobry, zdobywając więcej punktów, a za to Borussia złapała formę trochę później. Stad faworyt jest tylko 1.
⛔ 100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Plusliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Effector Kielce - Gdansk
Typ: over 155,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Druga kolejka naszej Plusligi. Faworytem niewątpliwie są goście. W pierwszej kolejce do Kielc przyjechała Skra i wygrała 3:1. Wygrany set z silnym rywalem na pewno dodał sporo motywacji i wiary we własne możliwości Kielczanom. Dziś równie trudne zadanie pojedynek z wicemistrzem Polski. Trefl zdążył już rozegrać 3 ważne mecze w tym sezonie. W tym ligowa wygrana tylko z 3:2 z BBTS Bielsko-Biała. Natłok meczów i długa podróż z Gdańska do Kielc o wyniku meczu raczej nie zadecyduje, ale może mieć wpływ na losy jakiegoś seta. Uważam też, że najlepsze drużyny Plusligi na początku sezonu są za bardzo faworyzowane przez bukmacherów, spowodowane jest to pewnie zaburzonymi przygotowaniami do sezonu z uwagi na mecze reprezentacyjne. Linia 155,5 wydaje się dość atrakcyjna.
✅ 85
 
szczypiorkowy 17

szczypiorkowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godz: 17:00
Spotkanie: PSG - Tolouse
Typ: Handicap Azjatycki | PSG -1
Kurs: 2.025
Buk: Bet365
Analiza:
Dzisiaj dojdzie do spotkania lidera Ligue 1, PSG z przedostatnią drużyną tabeli, Toulouse.
W składzie Paryżan zabraknie m.in. Verattiego, którego po dobrym meczu z Realem, zastąpi Rabiot. Podobno na lewej stronie obrony zagra Kurzawa, zamiast Maxwella.
Reszta raczej bez zmian. Paryżanie w lidze radzą sobie raczej bez żadnych problemów, wygrali 10 na 12 meczów nie odnosząc, ani jednej porażki.
Goście natomiast nie mogą tej części sezonu zaliczyć do udanych, wygrali tylko 1 spotkanie. Na wyjeździe stracili najwięcej bramek w lidze (13), strzelając zaledwie 4.
Nie widzę tutaj żadnych plusów za Tolouse&#39;ą. Co prawda Paryżanie grali we wtorek mecz w LM, ale minęło już kilka dni i raczej są do tego przyzwyczajeni.
✅ 103
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Reims - GFC Ajaccio
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Jeszcze dwa tygodnie temu gocie byli bez wygranej w tym sezonie i zamykał ligową tabelę. Drużyna z Ajaccio niespodziewanie odniosła zwycięstwa nad Nice i Bordeaux, a z dziewięcioma punktami na koncie jest o krok od wyskoczenia ze strefy spadkowej.
Reims zajmuje 13. lokatę - z tygodnia na tydzień coraz gorszą, co jest efektem czterech ligowych porażek z rzędu bez zdobytej choćby jednej bramki.
Przewidywane składy:
Reims (1-4-2-3-1): Placide - Traore, Mandi, Weber, Signorino - Kankava, Devaux - Bulot, Oniangue, Preville - Ngog.
Ajaccio (1-4-3-3): Maury - Sylla, Mangane, Brechet, Martinez - Ducourtioux, Moigne, Larbi - Dia, Pujol, Zoua.
Absencje:
Reims: Conte, Fofana (kontuzje)
Ajaccio: Toure (kontuzja); Djokovic, Filippi, Coeff (zawieszenia)
Gazelec na fali wznoszącej, Reims opadającej, wg bukmacherów goście sa skazani na klęskę ja jednak myślę, że beniaminek postawi faworytom trudne warunki i wywiezie chociaż jeden punkt. Reims nie strezla wcale, Ajaccio 1 bramka w delegacjach - wypisz wymaluj bezbramkowy remis, ja jednak zadowolę się czystym remisem po satysfakcjonującyn kursie.
A jak się to skończy zobaczymy już niedługo...
⛔ 100
 
D 16

dawid_v22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zwolle - Heracles
Typ: 2
Kurs: 3,30
Bukmacher: bet365
Analiza: Proszę o wyrozumiałość, że analiza nie będzie długa, bo piszę z telefonu. Czeka na dziś starcie Zwolle (7 miejsce i 17 pkt) oraz Heracles (4 miejsce i 24 pkt). Gospodarze zajmują dość wysokie miejsce, ale są w wyraźnym kryzysie formy. W 5 ostatnich meczach przegrali 4 razy, ostatnio 3 razy z rzędu, a zwyciężyli tylko raz. Z tych 4 porażek, dwie miały miejsce na własnym stadionie. Goście natomiast są w wyśmienitej dyspozycji i ich bilans w ostatnich jest dokładnie odwrotny - 4 zwycięstwa, 3 z rzędu i tylko jedna porażka, przeciwko mocnemu Feyenoordowi. Pod względem meczów wyjazdowych Heracles zajmuje 4 miejsce w lidze, radzą sobie bardzo dobrze. Zwolle w meczach u siebie jest na 10 pozycji. W ostatnim meczu tych drużyn w kwietniu tego roku Heracles zwyciężył u siebie 2-0. Dalej nie ma sensu sięgać ze względu na zmiany w drużynach. Myślę, że to dobry typ na dziś.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom