>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.11.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 22.05
Spotkanie: Malaga - Betis
Typ: over 2.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: unibet
analiza:
Jedenasta kolejka ligi hiszpańskiej. Malaga, która zajmuje 17 pozycję w tableli podejmie u siebie zespół z Sevilli -Betis.
Uderzam w powyżej 2,5 gola patrząc na statystyki meczów pomiędzy tymi dwoma drużynami. Ostatnie cztery mecze kończyly się pokryciem overu:
31.03.14 PRI Betis Malaga 1 : 2
03.11.13 PRI Malaga Betis 3 : 2
24.02.13 PRI Betis Malaga 3 : 0
29.09.12 PRI Malaga Betis 4 : 0
Tylko i wyłącznie to mnie skłania do zagrania typu gdyż w tym sezonie Malaga to zespół grający bardzo underowo, a mianowicie w 10 meczach bilans goli 5-8, bardziej sądze że zespół Betisu strzeli coś na stadionie Malagi co pomoże pomóc pokryć over.
Dzisiejsi goście z dorobkiem 12 punktów zajmują 14miejsce w tabeli, a ich bilans bramkowy to 10:16. Stawiam na 2-1 dla Gospodarzy. Pozdrawiam
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kolumbia
Spotkanie Santa Fe - Atl. Nacional
Typ: 2
Kurs 2.45
Buk: Bet365
Godz: 23:00
Analiza:
Witam. Taki wybór był dzisiaj, ale nie miałem możliwości zasiąść wcześniej...
Tak przeglądałem co pozostało i myślę, że jeszcze dzisiaj jeden mecz, na który można postawić.
Liga kolumbijska, 8 w tabeli Santa Fe podejmuje lidera Atl.Nacional.
Typ ten wybrałem ze względu na super forme lidera. Na ostatnich 10 spotkań, wygrali 8 i co najważniejsze,w 6 ostatnich pojedynkach nie oddali ani jednego punktu.
Mają bilans 13-3-2, bramek 31-5, co pokazuje,że nie jest im łatwo strzelić gola.
Na wyjeździe wygrali ostatnio z 11 Patriotas, ale jeszcze wcześniej z 3 Junior, co pokazuje,że nie ogrywali tylko ekipy z ogona tabeli, ale też tych z czołówki.
Przeciwko typowi jest fakt, że Santa Fe raczej u siebie nie przegrywa.
Myślę jednak, że będący na fali Nacional podtrzyma dobrą passę i pokona rywala.
Fotel lidera zobowiązuje.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom