>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 7.11.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 7. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Stars
- Winnipeg Jets
Typ: Winnipeg Jets i powyżej 5.5 gola
Kurs: 4.75
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dzisiaj w nocy, a dokładnie o 2:30 czasu polskiego zmierzą się ze sobą czołowe drużyny z NHL, a mianowicie Dallas Stars i Winnipeg Jets. Obecnie wyżej w tabeli znajduje się drużyna gości, którzy w konferencji zajmują pozycję 4 (7 pojedynków wygranych , 3 przegranych i 3 przegranych po dogrywce), natomiast drużyna gospodarzy zajmują pozycję 7 z jednym punktem straty (7 pojedynków wygranych, 1 wygrany po dogrywce i 6 przegranych). Ostatni pojedynek między tymi drużynami rozegrany został 3 dni temu, gdzie górą była drużyna z Winnipeg, którzy u siebie rozgromili przeciwników 5:2. Statystycznie 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków zakończyło się zwycięstwem dzisiejszych gości (jednak jedynie raz z tych 5 pojedynków występowali w roli gości). Stawiam tutaj na zacięty pojedynek, dużo goli jak zwykle występuje między tymi drużynami i wygraną Winnipeg Jets. Powodzenia !
⛔ 100
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington - Arizona
Typ: Washington
Kurs:
1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Kolejna noc z NHL Washington Capitals podejmuje Arizona Coyotes. Wybrałem ten mecz, ponieważ uważam, że nie ma innej możliwości niż wygrana Capitals. Jak ktoś obserwuje to wie, że w tym sezonie nie zaczęli najlepiej. Grają w kratkę, u siebie zazwyczaj przegrywają. Liczę jednak na przełamanie. Kiedy jak nie z najgorszą drużyną Konferencji Zachodniej. Coyotes stracili aż 62 bramki- najwięcej ze wszystkich drużyn ligi. Na wyjazdach bardzo rzadko zwycięstwo. Jeśli chodzi o spotkanie bezpośrednie to w ostatnich latach w pojedynkach z Washington potrafili wygrywać u siebie. Dla odważniejszych mecz z handicapem. Powodzenia.
⛔ 100 - wygrana Washington dopiero po dogrywce.
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Liga Mistrzów - Europa
Godzina: 19:30
Spotkanie:
Red Bull Monachium - SC Berno
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po dzisiejszym udanym typie w hokeju, pozostanę przy tej dyscyplinie i na jutro. A jutro rewanże w Lidze Mistrzów. Do mistrza Niemiec przybywa mistrz Szwajcarii. Przed tygodniem to niemiecka drużyna ograła zespół z Berna 3-2 i jest na dobrej drodze, aby awansować do ćwierćfinału. Musi przypieczętować to jutrzejszym zwycięstwem. Teoretycznie wystarcza im remis, jednak kto gra o remis? Dodatkowo w tej edycji LM przyjezdni jeszcze nie wygrali spotkania wyjazdowego, co dodaje mi więcej wiary w trafność typu.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka
Godzina: 03:00
Spotkanie Phoenix Suns-Brooklyn Nets
Typ: 1
Kurs 1.95
Buk Forbet
Analiza: 13 w swojej konferencji zespół Phoenix Suns w swojej hali podejmował będzie ekipę Brooklyn Nets. Gospodarze jak i goście spisują się w tym sezonie NBA bardzo podobnie, Phoenix po 10 rozegranych spotkaniach ma 4 zwycięstwa oraz aż 6 porażek, goście którzy również zajmują 13 pozycję w swojej konferencji mają na swoim koncie 3 wygrane i również 6 spotkań przegranych, dlatego niezwykle ciężko będzie tutaj wytypować faworyta do zdobycia kompletu punktów. Phoenix ostatnio jednak jest w delikatnie lepszej formie bowiem ostatnio przegrał tylko 2 spotkania, natomiast goście zanotowali 4 kolejne porażki z rzędu i raczej nie zapowiada się aby w tym spotkaniu było inaczej bowiem Brooklyn jest obecnie bez formy jakiejkolwiek . Ja jednak postanowiłem tutaj pójść w kierunku underu punktowego dlatego że myślę iż obie ekipy nie narzucają tylu koszy, analizując poprzednie 18 spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami nigdy nie zanotowano aż 24o punktów, dlatego uważam że w tym meczu może być podobnie i linia jest ustawiona zdecydowanie za wysoko jak na takie ekipy , które ostatnio były dalekie od swojej najwyższej formy, ja stawiam na wygraną gospodarzy oraz na under punktowy.
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Phoenix - Brooklyn
Typ: ht/ft 1/1
Kurs: 2,44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatni typ NBA wszedł i żałowałem, że nie grałem handi, bo Boston wygrał wysoko, dlatego dzisiaj podwyższam kurs typem do przerwy/wynik końcowy..
Zarówno Phoenix, jak i Brooklyn w tym sezonie nie będą walczyły o Play Off, wyjazdy będą zapewne przegrywać, a punkty łapać u siebie, chociażby dlatego, aby częściowo wynagrodzić kibicom, że mimo słabej formy koszykarzy zjawiają się w hali, aby ich dopingować.
Lubie oglądać Devina Bookera, bo koleś na prawdę ma zadatki na gwiazdę NBA, potrafi zdobywać punkty seryjnie i na niego dzisiaj liczę, bo rywal z dolnej półki.
W Brooklynie ma się rozegrać pozyskany z Lakers De Angelo Russell. W tak kiepskiej drużynie ma ku temu szanse.
Phoenix pokonali u siebie Utah 97-88, dobre zawody rozegrał Warren, zdobywca 27pkt, trafił 3/4 za 3pkt,wspomniany Booker rozegrał tym razem
przyzwoity mecz, zdobył 17pkt, miał 3 asysty i 6 zbiórek.
Wcześniej wygrali z Sacramento, Booker 22pkt, 5 asyst i 3 zbiórki.
Co do Brooklyn, przegrali z Lakersami 12pkt
1 listopada w bezpośrednim pojedynku na Brooklynie miejscowi przegrali ze Słońcami 114-122.
Najlepszymi strzelcami byli Russell i Booker, zdobyli odpowiednio 33 i 32pkt.
W Phoenix dołożyli sporo punktów James i Warren, dzięki czemu to Phoenix wygrało ten mecz.
Jeżeli chodzi o centrów, nie pograli za wiele, ale to Chandler okazał się lepszy od Mozgova.
Słabo zagrał Crabbe. Jeżeli chodzi o osłabienia, w sieciach nie zagra Jeremy Lin, w słońcach Knighta i Bledsoe,
którego los jest już chyba przesądzony i zostanie wytransferowany.
Liczę dzisiaj na lepszą dyspozycję ekipy z Phoenix od pierwszych minut i pokonanie rywala.
⛔ 100
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Nhl
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Vegas Golden Knights
Typ: zakład bez remisu - 2
Bukmacher: fortuna
Kurs: 2.85
Analiza:
Witam serdecznie, na dziś wybrałem spotkanie Toronto z Vegas. Kursik na czyste zwycięstwo Vegas 3.90, ale ja gram troszke bezpieczniej i w przypadku remisu będzie zwrocik. Toronto bilans ogòlny 8-7, Vegas 9-4. W ostatnich 6 meczach Toronto odniosło tylko jedno zwycięstwo z Anaheim Ducks. Vegas 3 zwycięstwa na 6 spotkań z czego ostatnie z Ottawa Senators na wyjeździe. W NHL jak wiadomo wszystko jest możliwe, ale Toronto mnie nie przekonuje w tym momencie, dlatego gram przeciwko nim. W tej chwili Maple Leafs zajmują 8 miejsce w Konferencji Wschodniej, a Golden 3 w Konferencji Zachodniej. Wszystkim grającym typ POWODZONKA!!
⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NFL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Green Bay Packers - Detroit Lions

Typ: Detroit Lions
Kurs:
1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj krótko bo w tygodniu mało czasu na analizy. 9 kolejka futbolu amerykańskiego. Green Bay Packers aktualnie 8 miejsce w Konferencji z bilansem 4-3. Normalnie bym na nich stawiał ale tym razem nie bez przyczyny grają u siebie w roli underdoga. Kontuzjowana jest prawie połowa defensywy i przede wszystkim Aaron Rodgers - pierwszy quarterback drużyny. Po jego kontuzji drużyna zanotowała 2 porażki z rzędu. Co prawda Brett Hundley miał te dwa tygodnie żeby się przygotować, ale czy to wystarczy? Moim zdaniem nie. Detroit Lions z bilansem 3-4, 12 lokata w Konferencji ale 3 ostatnie mecze to porażki. Pora się przełamać i myślę że dzisiaj w nocy będzie ku temu dobra okazja. Postawiłbym z niewielkim handi ale w ofercie fortuny nie było więc tylko zwycięstwo Detroit.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Nhl
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver - Detroit
Typ: 1 handicap -1.5
Bukmacher: 1xbet
Kurs: 2.88
Analiza:
Po Detroit grajacym w finalach pucharu Stanleya pozostaly juz dawno wspomnienia. Stali sie oni typowym sredniakiem, wiec od czasu do czasu potrafia wygrac, ale bez polotu to robia. Druzyna z Kanady to przeciwnik ktory co dziwne lepiej radzi sobie na wyjezdzie niz u siebie (4-1 w gosciach i 3-6 u siebie), natomiast Red Wings maja bilans (5-5 na wyjezdzie i 2-3 u siebie). Jak widac obie druzyny nie grzesza wynikami pozytywnymi. Licze jednak na odrodzenie graczy klonowego liscia w meczu z falujacymi do tej pory graczami z USA. Ahoj i powodzenia ????
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:30
Spotkanie: Dallas - Jets

Typ: over 5.5
Kurs: 1.79
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wybieram dziś pojedynek w Teksasie. Gwiazdki potrafią odpalić, a o formie Jets przekonaliśmy się w poprzednim meczu który przegrali po dogrywce mając dwubramkową przewagę w 3 tercji. Mamy doczynienia z ciekawym zestawieniem. Obie ekipy w ścisłej czołówce konferencji, oraz Central Divison zostawiając na chwile obecną w tyle Blackhawks czy mistrzów Zachodu z Nashville.
W bramce gospodarzy wyciągnięty w trakcie poprzedniego sezonu Ben Bishop z rekordem 6-3-0 średnią 2.66 GAA i .913 skutecznością strzałów.
Trener gości, Paul Maurice desygnuje do kolejnej gry swojego #1 goalie, Connor Hellebuyck (7-0-2) średnia 2.24 i .932 skutecznością strzałów.
Garść statystyk. Obie ekipy mocno overowe, zwłaszcza Winnipeg ze średnią 6 goli na mecz. Dallas 8-6 w statystyce over/under
The total has gone OVER in 14 of Winnipeg&#39;s last 19 games
The total has gone OVER in 15 of Winnipeg&#39;s last 22 games on the road
The total has gone OVER in 4 of Winnipeg&#39;s last 5 games when playing Dallas
The total has gone OVER in 15 of Dallas&#39;s last 22 games at home
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ANGLIA: Checkatrade Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Northampton - Southampton U23
Typ: Southampton i over 1,5
Bukmacher: Expekt
Kurs: 3,15
Analiza:
Ciężko znaleźć coś na jutro. Moją uwagę przyciągnęło spotkanie Football League Trophy, jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma. W tym spotkaniu zmierzy sie na co dzień grająca w League One drużyna z Northampton z drugim zespołem Southamptonu. Nie wiem dlaczego wybrałem to spotkanie, może dlatego że lubię drużyne gości i zawsze krążyła opinia że mają dobre szkolenie młodzieży i scouting. Northampton w swojej lidze zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Wiadomo, że puchar rządzi sie swoimi prawami i tak naprawdę cieżko coś tutaj przewidzieć.
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Bratysława
Godzina: 18:00
Spotkanie: Janowicz - Gombos
Typ: Janowicz
Kurs:
1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po świetnym występie w Eckental w którym Jerzyk doszedł co samego finału przegrywając z Marterem po 3 setach. Nie wiele brakowało Jerzykowi do wygrania tego turnieju po przegranym pierwszym secie w Tie-breku ,Polak wygrał drugą partię 6-3 a następnie przegrał ostatnią partię 3-6.Jeśli chodzi o Janowicza to na osiem ostatnich meczy wygrał pięć natomiast przegrał dwa z takimi rywalami jak (Garcia-Lopez oraz Dimitrow) więc Jerzyk nie ma co rozpaczać i mimo przegranych meczy zostawił na korcie serducho. Jerzyk widać ,że czuje się na tym turnieju bardzo dobrze wygrana z Sijslingem oraz Auger-Aliassime w dwóch setach bardzo pewnie. Turniej w Szwecji znakomicie rozegrany dopiero zatrzymany przez Bułgara-Dimitrova. Myślę że Jurek także zajdzie daleko w obecnym turnieju w Bratysławie.Warto jutro zagrać w stronę Polaka.
Jeśli chodzi o Słowaka to niczym wielkim się nie prezentuje 4 porażki pod rząd tego zawodnika z Sousa w dwóch setach,Moutetem w 3 setach,z Bagdatisem w 2 setach oraz z Sonego w 3 setach.Jak widzimy zawodnik ze Słowacji nie prezentuje się wybitną forma a na pewno nie taką ,aby pokonać Jurka będącego w świetnej formie.Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: New York Rangers - Columbus Blue Jackets
Typ: obie drużyny strzelą bramkę w 1 tercji
Kurs: 2,7
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam, spotkanie z NHL o 1 w nocy, pomiedzy Rangersami a Columbus Blue Jackets, mój typ to obie strzelą w pierwszej tercji. Gospodarze jak narazie to drużyna troche nieobliczalna, mogą wygrac praktycznie z każdym, przegrać również. Dzisiaj troche zaryzykuje ze strzelą oni w pierwszej tercji, bo zazwyczaj budzą sie w drugiej, ale mam nadzieje ze własna hala im w tym pomoże. Mają na koncie 47 bramek strzelonych, ale aż 52 stracone, właśnie tu upatruje szanse, że goscie juz w pierwszej tercji strzelą im bramkę. Columbus w ostatnich meczach zazwyczaj strzelali jedną lub dwie bramki w pierwszej tercji. Goście są w dobrej formie, wiec mam nadzieje, że strzelą już na początku. Moim zdaniem over 5,5 bramki w meczu powinien spokojnie wejść. Myślę, że będzie to wyrównany mecz, a zwycięzce poznamy nawet po dogrywce.
????
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 18:15
Spotkanie: Darussafaka Dogus - MoraBanc Andorra
Typ: Darussafaka Dogus -6.5
Kurs: 1.90
Analiza: Unibet

Ostatni typ pięknie wszedł, więc zostaję przy koszykówce. W Europucharze turecki zespół ze Stambułu podejmuje zespół z Andory nacodzień grający w lidze hiszpańskiej. Gospodarze to zdecydowani faworyci tego spotkania, po 4 kolejkach w grupie A (6-cio zespołowa) zajmują 1 miejsce z kompletem czterech zwycięstw. Goście zajmują dopiero 5 miejsce tylko z jedną wygraną i trzema porażkami. I już ten fakt świadczy o tym, kto wygra ten mecz. Dodam jeszcze, że między sobą drużyny te nigdy nie zagrały. W rodzimych ligach obydwa zespoły raczej nie zachwycają. Darussafaka Dogus po 5 kolejkach zajmuje 9 miejsce (na 16 ekip) z dwoma wygranymi. MoraBanc po 7 kolejkach plasuje się na 16 pozycji (na 18).
Grającym jak zwykle życzę powodzonka!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Atalanta Hawks vs Boston Celtics
Typ: Atalanta Hawks under 98,5
Bukmacher: Fortuna
Kurs: 1,84
Analiza:
Witam ,ostatnie typy na + więc ruszam z kolejnym.Na dziś upatrzyłem sobie punkty Atalanty.Moim zdaniem nie zbliżą się dziś oni do 100,gdyż grają przeciwko póki co jednych z lepszych defensyw w tej lidze.Boston tracił odpowiednio 88,94,86,94,90,89,89 i 92 tylko w dwoch meczach dali rzucić sobie więcej niz dzisiejszy typ.Mam nadzieję ,że pokryją ten typ i nie dadzą za dużo porzucać Atalancie ,tym bardziej że mieli wczoraj wyczerpujący mecz w Cleveland.Wczoraj mogli sobie porzucać ,bo Cavs gra bez obrony,ale dziś to całkiem inny kaliber ???? Prawie w każdym meczu Atalanta rzucała więcej niż 98 i liczę że dziś tego nie zrobią.Trzymamy kciuki! ????
⛔ 100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maribor - Rzeszów
Typ: 1
Kurs: 3,90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam po dłuższej przerwie. Jestem juz w kraju i moge skupic sie na zabawie z bukiem w 100% Tyle głupot teraz konkrety. Mozna powiedziec perełka na jutro ???? Ogladalem ostatni mecz Rzeszowianek z Ostrowcem i przegrały zasluzenie. A pamietajmy gdzie Kszo bylo sezon temu. Oczywiscie zespol z Rzeszowa sie wzmocnil i moze walczyc nawet o medale ale obserwujac ich gre to jeszcze nie to jeszcze za szybko a przeciwnik jutro wymagajacy. Gospodynie na 6 ostatnich meczy 6 zwyciest 18:1 w setach. U siebie graja dobrze a nawet bardzo dobrze czego nie mozna powiedziec o zespole z Polski. Na wyjazdach wsytarczy seria 3-4 pkt strconych i leca panie leca. Ktos powie poziom lig itd myslac tak Rzeszowianki w Izraelu nie powinny stracic seta a ledwo co na przewagi wygraly mecz. Zespół z Podkarpacia wygra ta rywalizacje ale zacznie ja od porazki. Wysokich wygranych ????
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 2:30
Spotkanie: Green Bay Packers - Detroit Lions
Typ: margines zwycięstwa, w tym dogrywka : Detroit Lions różnicą 1-6 punktów
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo ciekawie sie ten mecz zapowiada. W normalnych okolicznościach dużym faworytem by było Green Bay Packers. Niestety wypadł ich najlepszy zawodnik, którego nijak nie da się zastąpić. Rodgers znaczył bardzo dużo dla Green Bay, to na nim oparta była ich gra. W swoim ostatnim meczu musieli radzić sobie bez niego. Grali z New Orleans Saints i początek był dośc obiecujący. Po pierwszej połowie Green Bay Packers prowadzili, ale w drugiej połowie zostali zdominowani i przegrali całe spotkanie 17:26. Teraz ich szanse są większe, gdyż Detroit Lions nie są aż w tak dobrej formie jak byli Saints. Różnie to jest z tymi Lions- potrafią zagrac dobry mecz, a potrafią też zagrać słabo. Ostatnie dwa mecze przegrali, więc teraz będą bardzo zmotywowani, by wygrać. Raczej powinni to wygrać, ale nie sądzę, żeby zwyciężyli dużą przewagą. Czuję tu dość wyrównany mecz i niewielkie zwycięstwo gości różnicą 1-6 punktów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie C, gr.C
Godzina: 18:30

Spotkanie: Juve Stabia - Virtus Francavilla
Typ: 0
Kurs: 3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, Virtus 6 miejsce w tabeli 18 punktów, stosunek bramek 12-11.Juve 10 pozycja 16 punktów stosunek bramek 14-13.Drużyny na bardzo podobnym poziomie, w zeszłym sezonie zajęły 4 i 5 miejsce w tabeli i dziwi mnie , że bukmacherzy tak zdecydowanie faworyzuja gospodarzy. Odległość między miastami wynosi tylko 270 km wiec Virtus nie bedzie mial problemów z daleką podróżą. W obecnym jak i zeszłym sezonie około 30 % meczy w serie c skończył sie remisem. Moim zdaniem zdecydowanie mozna sie wiec doszukac w tym typie kilkuprocentowego value.Powodzenia.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, PGNiG Superliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Wybrzeże Gdańsk - Vive Kielce
Typ: 2 / handicap -12.5 (wygra Vive różnicą ponad 12,5 bramki)
Kurs: 1.85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przed nami mecz dziewiątej kolejki PGNiG Superligi. Wybrzeże gra u siebie z mistrzami z Kielc. Oczywiście faworyt tego meczu jest tylko jeden. Pytanie tylko brzmi, iloma bramkami mistrzowie zwyciężą. W niedzielę szczypiorniści z Kielc ulegli w lidze mistrzów PSG. Jednak pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie i mogli czuć niedosyt po zakończeniu meczu. Mimo, że miną tylko dwa dni to uważam, że wtorkowy mecz w Gdańsku jest dobry na podniesienie morale w zespole po ostatniej porażce.
Patrząc na dotychczasowe mecze ligowe kielczan na wyjazdach można zauważyć, że oprócz meczu z Orlenem Wisłą Płock, mistrzowie polski zwyciężali różnicą co najmniej szesnastu trafień.
Pamiętam jeszcze jak w październiku Vive pechowo zremisowało w lidze mistrzów z Flensburgiem. Dwa dni później zespół z Kielc grał z będącym w wysokiej formie Górnikiem Zabrze i wygrał różnicą trzynastu trafień. Teraz może być podobnie z Wybrzeżem.
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka
Godzina: 03:00
Spotkanie Phoenix Suns-Brooklyn Nets
Typ: under 236,5
Kurs 1.73
Buk fortuna
Analiza: Podobnie do kolegów, którzy już dokonywali analizy tego meczu - nie spodziewam się, aż tak wysokiego wyniku jaki sugerują linie wystawione przez bukmacherów. Okej, obydwie drużyny overowe, (średnio 114pkt Nets, 106 pkt Suns), ale jak to często w pojedynku pomiędzy takimi drużynami bywa - jedna z drużyn może &quot;nie dojechać&quot;. Samo h2h - ostatni raz tak wysoka linia pomiędzy tymi zespołami pokryta została... w 2006roku :eek: Co więcej? Phoenix Suns wracają z tripu - 5 wyjazdowych spotkań, ostatni mecz ubiegłej nocy z San Antonio. Lekkie zmęczenie materiału widać było już wczoraj gdzie rzucili tylko 95 punktów. Nets totalnie bez formy. 4 porażki z rzędu, w ostatnim meczu przeciwko Suns na własnym parkiecie rzucili 114pkt. Wątpie, żeby w meczu wyjazdowym rzucili więcej... powodzenia
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom