>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.11.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Kobe Japonia
Godzina: 04:30
Spotkanie: Lee D - Ito T
Typ: Ito T
Kurs: 1.81
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Turniej w Japonii rozgrywany w nocy naszego czasu i gram tutaj na gospodarza. 29 latek miał pecha w Tokyo bo trafił na mocnego rywala który wygrał kwale. Tym razem na pewno będzie chęć zajścia wyżej, gra u siebie i został nawet rozstawiony z nr 5. Korty zna na pamięć, nawierzchnia też pod niego bo gra tylko na twardej, obecnie rok 2017 prezentuje się niezle 25-23 to całkiem okey jak na 150 miejsce w ATP. Rywal to 19 letni Koreańczyk, jego kariera po obiecującym początku zaczyna się cofać. Osiągał z roku na rok coraz lepsze wyniki, ale coś nie gra obecnie i spada w rankingach, obecnie 205. Na twardej bardzo nieregularnie, wygrywa zazwyczaj z dużo słabszym rywalem i myślę że dzisiaj będzie miał bardzo ciężko z doświadczonym Japończykiem, który gra w domu i będzie bronił punktów.
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Argentyna Superliga
Godzina: 01:05
Spotkanie: Velez Sarsfield vs Union Santa Fe
Typ: remis
Kurs: 3,1
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W dzien malo meczow ciekawych , oprocz dwoch - trzech w Brazylii Serie B i wloskiej Serie C .Wybralem nocny mecz w Argentynie .
Mecz powinien byc wyrownany . Spotykaja sie 17 i 5 druzyna tabeli.
Gospodarze w tym sezonie nie graja zle - u siebie nie przegrali , oprocz meczu z Boca Juniors , ale to mozna im wybaczyc. Tydzien temu porazka 0-4 z Gimnasia.
Po takim meczu , na pewno u siebie nie beda chcieli przegrac . Do tego wraca podstawowy obronca Cuffre . Obok Grillo to opoka defensywy . Gdy Grillo nie gral z Boca 0-4 , gdy Cuffre ostatnio nie wystapil 0-4 . Teraz beda obecni obaj.
Goscie w tym sezonie u siebie bardzo dobrze , a na wyjazdach jedna wygrana z przecietna Defensa Justica. Przegrali raz w sezonie z silnym Lanusem.
Zapowiada sie ciekawy mecz , w ktorym powienien pasc remis .
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Europa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rapla-Tsmoki Minsk
Typ: Wygrana Minska
Kurs: 11.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oczywiście zakład z gatunku mocno ryzykownych-nie widzę na dziś nic aby uderzyć mocno,więc kieruję się w kierunku wysokiego kursu. Wysokiego,ale czy słusznie aż tak wysokiego? No tutaj mam małe wątpliwości.
Estoński zespół oczywiście jest tutaj faworytem,bez dwóch zdań,ale jak pamiętacie nie raz juz Mińsk dał Nam zarobić w tym roku i spróbuję zagrac na Mińsk i dziś. Co do mocnych stron Mińska na pewno warto wspomnieć o dystansie-na dystansie są bardzo dobrze usposobieni-rzucają trójki na niezłej skuteczności ale i ten dystans dobrze bronią-także tutaj upatruje szanse.
Rapla niestety bedzie dominować pod koszem-Mińsk nie ma podbicia w tym do dzisiejszych gospodarzy i rośli podkoszowi drużyny z Estonii będą robić robotę. Jednak i tutaj jest iskierka-często faulują-zwłaszcza w ofensywie.
Mińsk przegrał oba spotkania-z Vytautasem i Siauliai-czyli moim zdaniem faworytami tej grupy.
Rapla natomiast uległa u siebie nieco słabszemu Parnu co było sporą niespodzianką i ,,wygrali&#39;&#39; z Vytautasem-a właściwie dostali walkowera więc tutaj porównania nie ma.
Podsumowując-zakład mocno ryzykowny,jednak Minsk to drużyna z charakterem,a Rapla potrafi u siebie przegrywać. Na Raple najważniejsza jest wysoka/agresywna obrona-mam nadzieję,że trener uczuli na to swoich zawodników.
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
D 45

djrasfilterman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Europa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wilno-Limoges
Typ: Over 166,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lietuvos Rytas z zadowoleniem przyjmuje Limoges CSP w 5. rundzie Eurocup w grze grupy C. Lietuvos Rytas (1: 3) to kompaktowy zespół stworzony z doskonałych strzelanek i dobrych centrów. Lubią kończyć ataki na wczesnym etapie, wymuszając szybką koszykówkę (średnio 66 atempsów), zdobywając 86 ppg. Wygląda na to, że ich obrona jest zła, pozwalając przeciwnikom na prawie 90 ppg, ale jest to wynikiem szybkiej gry i filozofii. Pozostają agresywni w obronie, co pozwala im na szybkie przejście, dlatego wiele razy zdarzało się, że ich przeciwnicy mają otwarte sesje. Ich absolutnym liderem jest ich centrum Mavrokefalidis (20,3 pg), a następnie Giedraitis i Lukauskis. Ta dwójka może bardzo dobrze strzelać do 3 punktów. Rozpoczęcie pięciu w tej drużynie złożonej z 3 amerykańskich graczy to gwarancja szybkiej koszykówki.
Limoges CSP (2: 2) po drugiej stronie pozwala na 77,5 ppg i wyniki 79ppg do tej pory w tej konkurencji. Tutaj widzimy, że liczby nie są tak wysokie, ale musisz wiedzieć, że grają one również w szybkich pojedynkach, strzelając 63 attemps na mecz. Ich głównym problemem do tej pory jest słaba strzelanka 3-punktowa i tylko 25,3% w 4 meczach. Myślę, że to się zmieni dzisiaj ze względu na styl gry Lietuvos i na pewno pozwolą im na wiele otwartych pędów z perymetru próbując zamknąć ich dość silną pozycję środkową.
Wniosek: Ważna gra pomiędzy dwoma drużynami, która lubi grać w szybką koszykówkę. Doskonałe przejście Lietuvos i sąd domowy powinny przeważyć zwycięstwo gospodarzy, ale zamiast handicapu dla Lietuvos zdecydowałem się zagrać na całość w tym meczu.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie C
Godzina: 14:30
Spotkanie:paganese-Catania
Typ: Catania
Kurs: 2,04
Bukmacher: Millenium

Witam, z początku chciałem odpuścić dzisiejsze typowanie, z powodu ubogiej oferty ale nos starego typera mówi mi,że warto zaryzykować ten typ. Nie będę jednak was tu czarował,że oglądam 3 ligę włoską - typ opieram na statystykach, miejscach w tabeli i historii obydwu drużyn. Catanię pewnie kibice piłkarscy kojarzą bo jeszcze kilka lat temu grała w serie A, sądzę więc,że mają aspirację na co najmniej Serie B. Pokazuje to też ich obecne miejsce w tabeli, czyli pozycja wicelidera tuż za Lecce. Być może byliby na 1 miejscu, gdyby nie mały kryzys formy w 8 i 9 kolejce, jednakże w ostatniej meczu wygrali już pewnie 4:1 z Bisceglie, czyli drużyną na poziomie Paganese. Sądzę więc,że myśląc o awansie, muszą takie mecze wygrywać...
✅ 104
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie Guandong Southern Tigers - Xinjiang Tigers razem z dogrywka
Typ:2
Kurs: 2,70
Bukmacher LV bet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek z ligi CBA Chin.To powinien być bardzo ciekawy mecz bo zagrają w nim finaliści poprzedniego sezonu.Wtedy w finale Xinjiang Tigers odniesło zweycięstwo 4-0 i zdobyli mistrzostwo kraju.W tym sezonie gospodarze Guandong Southern Tigers spisują się bardzo dobrze i zajmują teraz 2 miejsce w tabeli z komplete4m 4 zwycięstw.W ostatnim swoim pojedynku pokonali na swoim parkiecie Sichuan 113-109.Ich przeciwnik mistrz kraju Xinjiang Tigers narazie zajmuje 5 miejsce w tabeli z 3 zwycięstwami i 1 porażką.Ich bilans koszy wynosi 471-426.W ostatniej kolejce pokonali wysoko na wyjeżdzie Foshan 137-110.Myśle ze będzie to zacięte spotkanie,jak zawsze pomiędzy tymi drużynami,a wynik jest zdecydowanie sprawa otwartą.
07/04/17 CP
Guandong Southern Tigers - Xinjiang Tigers 109:117
05/04/17 CP
Guandong Southern Tigers - Xinjiang Tigers 91:104
02/04/17 CP
Xinjiang Tigers - Guandong Southern Tigers 103:97
31/03/17 CP
Xinjiang Tigers - Guandong Southern Tigers 122:105
⛔ 100
 
jakwuj 41

jakwuj

Użytkownik
Dyscyplina : siatkowka Liga Mistrzów-kobiet
Godzina : 15.00
Spotkanie : Minsk - Vakfibank
Typ : poniżej 130.5 pkt.
Kurs : 2.29
Bukmacher : fortuna
Analiza :
W dzisiejszym dniu nie ma za dużego wyboru. Po oględzinach oferty zdecydowałem się na typ z siatkówki kobiecej. Na temat gospodyń tego meczu niewiele mogę powiedzieć więc skoncetruję się przede wszystkim na drużynie tureckiej. Vakfibank to czołówka klubowej siatkówki, zdobywca mistrzostwa i superpucharu kraju oraz ligi mistrzów w sezonie 2016/2017. Z takimi zawodniczki jak Raśić, Zhu Ting, Robinson, Lonneke Slöetjes czy Hatice Gizem Örge turczynki są jedną z silniejszych drużyn w Europie. Tegoroczny bilans w lidze to 16 pkt. na18 mozliwych a w setach 18-4. Natomiast gospodynie tego spotkania w swojej lidze nie mają sobie równych, sześć meczy i wszystko do przodu. Jednak porównując siłę obu lig jak i biorąc pod uwagę potencjał zespołu gosci myślę że faworyt jest tylko jeden, łatwo upora się wygrywając 3-0. A do tego jestem przekonany że nie straci więcej niz 55 pkt..
⛔ 100
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Liga Asobal
Godzina: 18:00
Spotkanie: Barcelona - Cuenca
Typ: Barcelona over 33,5 bramki
Kurs: 2,36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś biore na celownik piłke ręczną. Lider hiszpańskiej Asobal podejmuje rewelacje sezonu, zespół Ciudad Encantada. Mysle ze goście dzis bedą chcieli pokazać sie z dobrej strony ale walczą z Barceloną! W historii spotkań tych drużyn Barcelona wygrała wszystkie potyczki i najmniej bramek ile zdobyła w dwóch z tych spotkań to 34. Kolejny mecz gospodarzy dopiero w niedziele w LM u siebie Rhein Neckar u siebie. Także czas na regeneracje bedzie a drużynie przebijającej sie do czołówki pokażą siłę ataku. K. Syprzak w dobrej formie. Trafi kilka razy z koła i bedze ok . Jeśli pomogłem zostaw reputkę. Życze powodzenia????
✅ 136
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LM
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bonn - Nanterre
Typ: over 167,5 pkt
Kurs: 2,51
Bukmacher: fortuna
WITAM,
Dziś w LM pojedynek niemiecko-francuski pomiędzy Bonnem a Nanterre.
Obie ekipy charakteryzują się tym że są mocno usposobione ofensywnie,pod tym wzgledem francuzi trzymają swój poziom, niemcy ostatnimi czasy dość underowo jak na siebie.
W meczach Bonnu dużo zależy od tego jak gra ich przeciwnik, przykłady Aris czy Zastal.
Niespodziewam sie takiej gry po francuzach, którzy szybko grają po obwodzie a przede wszystkim rzuty 3 punktowe to ich atut, a kto jak kto, ale niemcka ekipa w typ aspekcie też nie ma się czego wstydzić.
Grali ze soba na przestrzeni 2-3 lat 4 razy, i tylko raz padło marne 76-77. W pozostalych 3 meczach oscylowal wynik miedzy 165 a 180pkt.
Zapowiada się szybkie i ciekawe spotkanie.
POWODZENIA ????
PS.
Zapraszam do odwiedzenia mojego tematu &#39;win by emdex&#39; w dziale kupony ze statystykami.
Więcej ciekawych typów, krótkie analizy, single i kupony AKO.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/win-by-emdex.149083/
⛔ 100
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: E Sport CS&#39;GO, ESL Pro League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Team EnVyUs vs Berlin International Gaming
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam wszystkich w ten ubogi w oferty wtorek, a ponieważ mało osób dzieli się swoimi przemyśleniami, postanowiłem pocieszyć was bardzo ciekawą dyscypliną jaką jest E-sport i counter strike, który z roku na rok ma coraz większą rzesze fanów, przyciągając zarazem traderów i typerów. Dziś na widelec pojedynek rodem z 1940, ale scenariusz kampanii Francuskiej będzie nieco inny...
EnVy mocne na mapach o krótkim dystansie w tym sezonie, widać opanowanie i świetne zgranie taktyczne, trener Damien &quot;malek&quot; Marcel dba o detale. Forma w ostatnich 2 tygodniach lepsze od rywala, poza tym francuzom bardziej pasują dzisiejsze mapy ( train, cache), BIG natomiast nie przepada za grą na krótkich i średnich dystansach, mimo wszystko będą próbować swoich sił na pierwszej mapie i mecz może przynieść wiele emocji,liczę na dobrą dyspozycje ScreaM&#39;a który może znacząco przyczynić się do wygrania na korzyść Envy .
Obu drużynom grozi utrata możliwości udziału w kolejnych edycjach w Pro League więc jest to spotkanie o szczególnym znaczeniu zwłaszcza dla BIG, którzy potrafili wygrywać z pierwszym zespołem tabeli(Faze Clan) i muszą udowodnić, że stać ich na lepszą lokate... mimo wszystko EnVy ma więcej argumentów na swoją korzyść, chociażby awans na mistrzostwa i wyeliminowanie Optic Gaming, z kolei BIG przegrało ze słabo grającym LDLC.com i nie są w formie.
Nieregulaminowy bukmacher

⛔100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Klasa B, Częstochowa II
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ajaks Częstochowa - Unia Masłońskie
Typ:
1
Kurs: 1,45
Bukmacher: forbet
Spore zaskoczenie, że forBet oferuje nawet wydarzenia na takie rozgrywki. Zaległe spotkanie 10 kolejki, gospodarze są liderem tabeli. W 9 meczach nie zaznali goryczy porażki, jedynie raz remisując. Unia na czwartej lokacie, ze stratą 7 punktów do rywali. Gracze z Masłońskich słabo radzą sobie na wyjazdach z drużynami wyżej notowanymi - odpowiednio z drugą i trzecią ekipą w delegacji przegrywali. Gospodarze natomiast pewnie zmierzają do klasy A. W pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie górą był również Ajaks, pokonując Unię na jej boisku. Dodatkowo mecz zostanie rozegrany na sztucznej nawierzchni, co daje pewien handicap gospodarzom, którzy na co dzień grają i trenują na sztucznym boisku.
⛔ 100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / EURO U-19 2018
Godzina : 14:00
Spotkanie : Turcja U-19 : Kazachstan U-19
Typ : Turcja strzeli over 3,5 gola
Kurs : 2.18
Bukmacher Unibet
Swoje zmagania o Euro 2018 rozpoczyna grupa 13 w której grają Turki , Kazachy , Słowacja i Walia , ja wybieram pojedynek młodych Turków z Kazachami i chyba nie ma wątpliwości iż to Turki wystąpią dziś w roli chyba zdecydowanego faworyta , zaglądając na wyniki młodych Kazachów to można ich określić jednym słowem &quot; chłopaki do bicia &quot; takie jest przynajmniej moje zdanie , Kazachowie nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania za to porażki nie raz były bolesne choćby np z Finami 6:0 czy tez z Rosją 5:0 , co do Turków to ci akurat nie żle się prezentują i tak wyniki jakie uzyskali u siebie to : remis bezbramkowy z Chorwatami , wygrana 2:1 z Portugalią 3:1 z Ukraińcami tak wiec liczę że te kwalifikacje powinni zacząć od zdecydowanego zwycięstwa z Kazachami stąd też u mnie gole w ich stronę , myślę że ze przynajmniej 4 bramki strzelą
⛔ 100
 
bfred 301,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie KHL
Godzina : 13:30
Spotkanie : Novosybirsk - Slovan
Typ : over 3,5 gola
Kurs : 1,45
Bukmacher Fortuna
Analiza: Biorę dzisiaj jedyne spotkanie z KHL. Taki kurs że padną minimum 4 bramki??? Ja to biorę. Co prawda Nowosybirsk nie imponuje liczbą strzelonych bramek ale też za dużo nie traci natomiast dzisiejsi gości to jeśli chodzi to co wyrabiają w obronie to jest tragedia.Praktycznie wszystkie drużyny ładują im aż miło po kilka bramek. Patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie miedzy tymi zespołami to też zawsze padalo te parę goli (ostatnio tylko 3) i sądzę że dzisiaj zobaczymy je również bo liczę na otwarty mecz i na to, że Slovan nie odpuści i będzie walczył o zwycięstwo aby podźwignąć się z tego 12-tego miejsca. Tym bardziej że u gospodarzy prawdopodobnie nie zagra Makarov i Onerud i są to jakieś osłabienia. Jak będzie to zobaczymy. Powodzenia:cool:
✅ 45
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Bratysława
Godzina: 18:00
Spotkanie: Janowicz - Gombos
Typ: Gombos
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam,
Pomimo,ze JJ wywalczyl ostatnio final,to nie znaczy ,ze wciagnie dzis Gombosa.
Przypominam,ze nie gra sie przeciw gospodarzom,to jest turniej w stolicy Slowacji,czyli w kraju Gombosa,ktory wygral go w zeszlym roku w finale z Copilem,a wczesniej w 2014 zaliczyl final w deblu w duecie z Pavlaskiem.Pomimo slabszej postawy w ostatnich meczach dzis nie odpusci 1/16 ,bo wiadomo,ze poleci w rankingu wiele miejsc.Stawiam tu na zawodnika gospodarzy broniacego wielu punktow.
⛔ 100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Marco Fu - Michael White
Typ: Over 0.5 Centuries
Kurs: 1,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Po wczorajszych cyrkach strach cokolwiek typować, bo widać chłopaki grają jak im się chce. Dlatego wynik końcowy zostawiam na boku i skupiłem się na setkach, w których widzę jakieś value zwłaszcza ze kursy dobre przez krótki dystans meczu. Zarówno White jak i Fu potrafią wbijać wysokie brejki wiec z obu stron jest realna szansa na wbicie setki i spełnienie typu. Punktują wysoko i to nawet kiedy im nie idzie, po prostu tego się nie zapomina i potrzebny tylko dobry i bezproblemowy układ na stole. Udowodnili to w poprzednich tygodniach: White dobry występ i kilka setek w English Open, prawie w każdym meczu po jednej sztuce. Fu podobnie w każdym z ostatnich 4 meczów Chińczyk wbijał setkę, a tylko 2 z nich wygrał. Dlatego typ na setkę w tym meczu, z takimi zawodnikami wydaje mi się bardzo interesujący.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 72
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chorwacja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Cibalia - Istra 1961
Typ: podwójna szansa 2-2
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz pucharowy w Chorwacji, który można określić jako &quot;rewanż&quot; do ostatniej potyczki ligowej obu drużyn, która skończyła się wygraną 1-4 gości, którzy pokazali, że mają dużo lepszą dyspozycję niż zespół gospodarzy.
W ostatnim meczu Istra totalnie zdominowała spotkanie i po 25 minutach na tablicy wyników widniało aż 0-3.
Puchary rządzą się swoimi prawami - trenerzy na pewno nie zdecydują się na identyczne jedenastki, jednak potencjał (szczególnie ofensywny) po stronie gości, którzy być może nie powtórzą tak wspaniałego meczu jak ten sprzed 3 dni, jednak są w stanie jako pierwsi zdobyć gola i wygrać minimum 1 połowę. Tym bardziej, że Istra nie odpuszcza pucharów i są w stanie w nich namieszać, o ile utrzymają swoją niezłą dyspozycje.
Przewiduje ofensywny mecz po obu stronach i wiele bramek. Przewidywany wynik 1:2 dla zespołu gości.
Pomogłem? Zapropsuj!
✅ 180
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna - 1. Walia
Godzina : 20:45
Spotkanie : Bangor - Aberystwyth
Typ : Spotkanie/ilość bramek: Bangor / powyżej 2,5 gola
Kurs : 2,60
Bukmacher: fortbet
Analiza:
Witam. Na dzisiaj spotkanie w walijskiej ekstraklasie. Słabo ostatnio grająca ekipa z Bangor podejmuje u siebie plasujaca się na 10 pozycji drużynę Aberystwyth. Spotkania między tymi drużynami zawsze obfitują w bramki. Na 10 ostatnich spotkań tylko raz nie padł over. Gospodarzom trudno gra się z dzisiejszymi rywalami i notują serię trzech spotkań przegranych, ale goście poza własnym boiskiem także nie radzą sobie najlepiej więc liczę na zakończenie serii porażek Bangor. Ani u jednych ani u drugich nie zapowiada się na poważniejsze absencje. Warto wspomnieć też ze ekipa gospodarzy gra bez kompromisowo, 20 ostatnich meczów nie zakończyło się remisem!
✅ 160
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzyń, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nova KBM Branik - Developers Rzeszów
Typ: powyżej 170,5
Kurs:
1,51
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, w pełni zgadzam się z kolegą wyżej i także miałem stawiać na wygraną gospodyń ale z racji, że nie można powtarzać typu zmuszony jestem do postawienia coś takiego. Faworytem tego dwumeczu są oczywiście Polki ale... jeśli nie poprawią swojej gry to nie zdziwię się jeśli odpadną.
Słowenki nie mają sobie równych w lidze ... Na ostatnie 25 meczy które rozegrały wygrały aż 24 spotkań... i to jest mega wyczyn, nie ważne, że liga troszkę słabsza.
Rzeszowianki wzmocnione ale jeszcze muszą wiele popracować aby to się zgrało aby wyniki były zadowalające. Już w poprzedniej rundzie grały ze słabiutką drużyną z Izraela i co prawda wygrały na wyjedzie ale 3:1 i po bardzo ciężkiej walce (25:20, 30:28, 30:32 i 25:12).
Reasumując dziś liczę na minimum 4 sety a over punktowy powinien być spokojnie pokryty.
Powodzenia
✅ 51
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Dyscyplina : E-sport
Godzina : 18:00
Spotkanie : AGO - Kinguin
Typ : 2
Kurs : 2,15
Bukmacher: LV Bet
Analiza:
Dzisiaj o 18:00 spotykają się dwie drużny które są w top 3 polskiego CS&#39;a zaraz obok Virtus Pro. AGO jest w tym meczu faworytem, pomimo tego że to młoda drużyna to posiadają już spore doświadczenie turniejowe i mają dosyć skillowych graczy.
Jednak dzisiaj pomimo tego że AGO to lepsza drużyna stawiam na Kinguin, AGO dwa dni temu wróciło z LAN&#39;a i możliwe, że w tym meczu nie zagrają tego na swoim poziomie. Kinguin ostatnimi czasy nie świeci formą, lecz wydaje mi się że w bratobójczym pojedynku będą chcieli pokazać że to oni są lepsi. Dodatkowo warto dodać, że jest to mecz BO1 więc tak naprawdę można by wyłonić zwycięzce przez rzut monetą. Ja dzisiaj stawiam na Kinguin po dobrym kursie i licze na dobrego Counter-Strike&#39;a
⛔ 100
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Dyscyplina: Brazylia - Serie B Godzina: 22:15
Spotkanie: Vila Nova vs Santa Cruz
Typ: Wygrana Vila Nova
Kurs: 1.55
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam na dzisiaj jest uboga oferta, ale znalazłem wydaje mi się ciekawy typ z drugiej ligi brazylijskiej. Drużyna Vila Nova zajmuje obecnie 6 pozycję w ligowej tabeli i brakuje jej 4pkt do miejsca premiowanego awansem do wyższej klasy rozgrywkowej(do końca zostały 4 kolejki). W tym sezonie grając u siebie przegrali 2 razy. Nie wygrali od 3 spotkań, ale grali też z mocniejszymi rywalami, a dzisiaj nadarza się okazja aby ograć 18 drużynę ligi - Santa Cruz, która nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie i prawdopodobnie zaliczy drugą degradacją sezon po sezonie ! Obecnie na wyjeździe przegrali aż 9 spotkań. Ale co ważniejsze dla Naszego typu dzisiaj na ławce nie zobaczymy trenera gości Marcelo Martelotte(niestety nie wiem z jakich przyczyn), oraz na mecz nie przyjadą kontuzjowani Nininho (22/0), Ananias(12/1), Primao(22/0), Vitor(1/01), Eduardo(2/0) oraz wykluczony za kartki Derley(19/1).
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom