>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 7.11.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie C-Girone C
Godz: 18:30
Spotkanie: Reggina 1914 - Siracusa
Typ: Reggina 1914
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Włoch na trzeci poziom rozgrywkowy a mianowicie Serie C-Girone C.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stadio Oreste Granillo zmierzą się ze sobą miejscowe Urbs Sportiva Reggina 1914 a w gości przyjedzie drużyna Siracusa Calcio.
Reggina 1914 w tym sezonie ligowym w swoich 12 meczach zdobyła 17 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast Siracusa plasuje się na 5 pozycji we włoskiej Serie C-Girone C zdobywając 20 oczek w swoich 12 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie na swoim terenie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana i bilans bramek 7-4 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, remis oraz porażka z bilansem bramkowym 9-3.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się ze sobą które odpowiednio grają dobrze na swoim terenie i na wyjazdach do tego gospodarze potrafili pokonać u siebie mocną Catanię i choć mają bezpośrednie mecze na swoim terenie z gośćmi na minus bo remis oraz przegraną to moim zdaniem teraz uda im się wygrać z taką formą jaką obecnie u siebie prezentują a goście owszem dobrze grają na wyjazdach lecz mieli mecze ze średniakami ligowymi na swoim terenie i moim zdaniem nie poradzą sobie na Stadio Oreste Granillo i komplet 3 ligowych oczek pozostanie przy zespole Urbs Sportiva Reggina 1914.
⛔ 100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Liga Mistrzów
Godz: 19:00
Spotkanie: Frolunda - Liberec
Typ: Frolunda (60.) / +6.5
Kurs: 3.70
Bukmacher: Fortuna
Witam
Dziś zagram hokejową ligę mistrzów, a konkretnie typ na zwycięzcę z dwóch poprzednich lat tych prestiżowych rozgrywek. Frolunda znacznie ułatwiła sobie sprawę awansu już w meczu w Czechach, gdzie po zaciętym meczu pokonała Liberec 3-2. Dziś staną przed okazją dokończenia dzieła zniszczenia i odprawienia ekipy czeskiej oraz zameldowania się w ćwierćfinale LM. Nie trzeba chyba nikomu mówić, że po dwóch zwycięstwach w ostatnich edycjach Ligi Mistrzów, kibice, zawodnicy oraz cały sztab szkoleniowy z pewnością za cel &quot;minimum&quot; stawiają sobie dojście do finału, a kto wie czy nie zwyciężenie po raz 3. Patrząc na pozycję szwedzkiej ekipy w rodzimej lidze można dojść do wniosku, że to te rozgrywki są póki co priorytetem. Sezon w SHL jest długi a strata jaką dziś ma Frolunda do prowadzącego Vaexjoe (14 pkt) jest z pewnością do odrobienia. Jeśli chodzi o Liberec to po ubiegłotygodniowej porażce u siebie raczej mało kto wierzy w odwrócenie losów tego dwumeczu. Myślę, że morale w zespole nie jest zbyt wysokie. W lidze czeskiej Liberec także nie ma powodów do zadowolenia, choć ostatnie wyniki mogą ich fanów napawać lekkim optymizmem, a sam zespół opuścił niechlubne ostatnie miejsce, które jeszcze niedawno zajmował (i to w jakim stylu - zwycięstwo nad Ocelari 5-3). Dobrą formę prezentuje zwłaszcza słowacki skrzydłowy Martin Bakos, któremu często udaje się ukąsić rywala. Co do samego meczu, myślę, że Frolunda od samego początku będzie starała się narzucić swoje tempo i zmusi Liberec do mocnego cofnięcia się. Liczę na to, że schowani za podwójną gardą goście odgryzą się jakimiś kontrami i przynajmniej 1-2 z nich zakończą się powodzeniem.
Typ konkursowy, więc linia najwyższa z możliwych, jeśli chodzi o mój kupon to gram również zwycięstwo Frolundy, ale z pokryciem overu 4.5 (@1.96). Tutaj jednak licząc na więcej punktów próbuję z wyższą linia, która wg mnie jest i tak realna do pokrycia
Pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy , Serie C - grupa C
Godzina: 18 : 30
Spotkanie: Lecce - Casertana
Typ: Remis
Kurs: 4.30
Bukmacher: forbet
Analiza:

Zapewne mało kto uważa, że Lecce to przegra ja jednak myślę , że dzisiaj dojdzie do niespodzianki i pierwsza drużyna w tabeli podzieli się punktami z ostatnią Casertaną. Ostatnie cztery mecze Lecce przebiegały w bardzo flegmatycznym tempie - wszystkie cztery były poniżej 2.5 bramki w dodatku piłkarze Lecce momentami nie mieli pomysłu jak wykończyć akcje... serie B czy serie C we Włoszech mają to do siebie , że pada tutaj mnóstwo remisów... gra głównie opiera się na żelaznej defensywie, myślę , że piłkarze Casertany mają na tyle ambicji , że ten 1 pkt będą potrafili wywieźć z trudnego terenu.. zresztą 1pkt. u lidera grupy zawsze smakuje podwójnie i jest swego rodzaju sensacją. Chciałbym zaznaczyć , że w drużynie gości jest ciekawy zawodnik - Argentyńczyk Alfageme Luis , który jak na ostatnią drużynę i taką ciężką ligę opierającą się na defensywie strzelił aż 4 bramki.. także nawet goście mają czym straszyć.. mecz będzie wyrównany, myślę , że skończy się wynikiem 1-1. Wejdzie? Zostaw reputkę!
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Superliga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Spójnia Gdynia vs Gwardia Opole
Typ: 2
Kurs:
2.01
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kurs na Gwardię ze Spójnią ponad 2? Ktoś tu chyba oszalał.. Mimo, to że Opole nie jest w najwyższej formie to i tak taki zespoł jak Gdynie powinni pyknac spokojnie.. Skład? Malcher bramkarz? Pierwszy bramkarz rep. Polski, spokojnie.. Rozegranie tworzą: Antoni Łangowski czyli gość, który ostatnio był powołany do kadry.. Powinien parę bramek dzisiaj rzucić no ale lecimy dalej.. Kamil Mokrzki czyli solidny gracz jak na Polskie warunki.. Przemysław Zadura.. wielki leworęczny rozgrywający.. Mateusz Morawski młody, talent może w przyszłości będzie jednym z lepszych w Polskiej lidze..Sergei Dementev w Stali rzucał bramek a teraz? no jeszcze nie odpalił ale może dziś ten mecz jest.. Jak widzimy rozegranie solidne a teraz skrzydła..Michał Lemaniak młody gracz który juz ma doświadczenie.. dobr gracz.. Przybysz, Siwak dwóch młodych ale ich nie ocenie bo nie widziałem ich w akcji.. Do tego Patryk Mauer lat 19... tamten sezon w SMS.. młody utalentowany gracz.. Kołowi za to doświadczenie.. Jankowski rozgrywa jeden z lepszych sezonów w swoim zyciu a ma 29lat.. Tarcijonas rezerwowy, bardzo dobry, doświadczoyn zmiennik.. Jak widać, Gwardia doswiadczenie w rozegraniu, bramce i kole a na skrzydłą młode wilki.. Szkoda, że nie mają na skrzydle minimum jednego doświadczeongo gracza ale cóz młodzi dadza rade.. Za to gospodarze? Przegrane ostatnie z Leginowem i Kalisze nienapawają optymizmem... Dałbym handi ale ostatnio już jak dałem to prowadzili cały mecz 3,4 a w ostatnich dwoch minutach odpuścili i skonczylo sie jedną bramką.. także ja osobiście gram czystą 2 a także z handi.. powodzenia
✅ 101
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-polska
Godzina:
18:00
Spotkanie:
spojnia gdynia-gwardia opole
Typ: gwardia -1,5
Kurs: 2.23
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzien dobry,widze ze zostalem wyprzedzony z typem o pare minut ale dam handi,szkoda ze unibet oferuje tylko taki maly bo jak pisal kolega wyzej gwardia jest mega faworytem meczu,a kurs palce lizac.kurs pewnie taki rzucili bo ostatnio gwardi nie szlo ale mieli ciezkie boje z benfica,a z polskich tez niezly maraton z czolowka(wisla plock,gornik zabrze,kwidzyn)ostatnio przegrali ze slabeuszami ze szczecina ale mozna tlumaczyc to zmeczeniem.nie bede sie rozpisywal bo kolega wyzej swietnie zanalizowal.beniaminek z gdynii nie ma szans i mam nadzieje ze dzisiaj przerwie swoja czarna serie w tym miesiacu.pozdrawiam
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Capo d&#39;Orlando - Neptunas
Typ: hc -2,5 Neptunas
Kurs:
1,79
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Dziś w europejskiej koszykówce we Włoszech odbędzie się mecz jednej z gorszych drużyn włoskich z litewskim Neptunasem. Litewskie drużyny raczej poważnie traktują rozgrywki europejskie. Neptunas jest jedną z lepszych drużyn litewskich, obok Lietuvos Rytas, Żalgirisu Kowno. Włosi w ubiegłym sezonie rzutem na taśmę zajęli w lidze 8 miejsce i dostali się do fazy play off. W tym sezonie już tak kolorowo nie ma. Jedynie 2 zwycięstwa nad najsłabszymi w lidze: Pesaro i Raggianą. U siebie 3 porażki i jedno zwycięstwo. Włoski zespół u siebie walczył z Milano i Torino, jednak ci rywale pochłonięci są rywalizacją w Europie i mogli nieco odpuścić spotkanie z gospodarzami dzisiejszego meczu. Myślę, iż Litwini dziś to ogarną z lekkim i spokojnie wygrają 5-6 pkt.
✅ 79
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Brazylia - Serie B
Godzina: 22:15
Spotkanie: Vila Nova - Santa Cruz
Typ: druga połowa- 2
Kurs: 5.35
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ktoś wcześniej analizował już to spotkanie, stawiając na gospodarzy. Ja jednak przymierzam się do zagrania w kierunku gości w tym spotkaniu.
Często przyglądam się spadkom kursów i muszę przyznać, że spadku kursu rzędu 61% dawno nie widziałem. O tyle właśnie bukmacherzy obniżyli współczynnik na zwycięstwo Santa Cruz.
Czyżby bukmacherzy wiedzieli coś więcej? Nie jest bowiem możliwa, że poszła &#39;masówka&#39; na gości, bowiem kurs na nich jest ciągle bardzo duży.
Niemniej Santa Cruz broni się przed spadkiem. Do końca ligi zostały 4 kolejki. Czas zacząć wygrywać. Gospodarze nie są w najlepszej formie.
W drugiej lidze brazylijskiej, wszystko jest możliwe. Wydaje mi się, że często nie chodzi tam o aspekt czysto sportowy, a czasem górę nad wynikiem bierze polityka i sędziowie.
Zaryzykuję i zagram, że goście wygrają drugą połowę. Jeżeli chcą zgarnąć 3 pkt.- muszą mieć dobry finisz.

Można także spróbować DNB- 2, ew. druga drużyna strzeli gola, co wg mnie jest bardzo realne ;) ????
Typ ryzykowny- więc ostrożnie.
✅ 400 ....goście wygrali drugą połowę, ale mecz zakończył się remisem 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina:Pilka Nozna
Godzina:18;30
Spotkanie:Reggina 1914-Siracusa
Typ:1
Kurs:2,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Szybko zwiezle i na temat czas goni mały wybór wiec decyzja padla na lige Włoska gospodarze graja w kratke i dzisiaj przyszedł czas na zwyciestwo w kolejnym spotakaniu przed wlasna publicznoscia zas goscie to sredniak ligi po dwóch zwyciestwach przyszła porazka na własnym stadionie z Paganese 2-3.Reggina na własnym terenie zajmuje wysokie 4 miejsce zas Siracusa na obcym terenie jest liderem bez wyjazdowej porazki tak wiec mój typ 2-1 dla gospodarzy

ted // powtorzony typ
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna - Walia, Premier League , 13 runda
Czas zdarzenia: wtorek 7 listopada 2017 r., godz. 20:45
Spotkanie: Bangor City FC- Aberstwyth Town FC
Typ: Aberstwyth AH (+0,5)
Kurs: 2,18
Bukmacher: Unibet
Analiza: we wtorek w Bangor jest częściowe zachmurzenie, brak opadów w porze meczu, temperatura wyniesie 6 stopni C,wiatr 10 km/h. Na liczący 3.400 miejsc Bangor University Stadium przychodzi średnio w tym sezonie 482 widzów. To druga publika w tej lidze! ????
Tabela (12 drużyn):
4. Bangor:
12 7-0-5 br. 19:17, w domu 7 4-0-3 br. 10:7. Średnia goli 3,00 (2,43), u/o 2,5 6:6. 47,4% goli zdobywają w ostatnim kwadransie!
10. Aberstwyth:
12 3-3-6 br 11:20, wyjazd 7 2-2-2 br. 7:11. Średnia goli 2,58 (3,00), u/o 2,5 7:5. 45,5% goli zdobywaj w ostatnim kwadransie!
Statystyka H2H z lat 1998-2017: było 46 meczy 20-8-18 br. 78:69, w Bangor 22 8-5-9 br. 40:35. Trwa seria 3 wygranych Bangor, br. 10:2, w tym 2 mecze w Aberstwyth. W Bangor w ostatnich 3 meczach było 1-1-1 br. 6:3.

Forma Bangor: od końca września 7 meczy 2-0-5 br. 7:12, w domu trwa seria 3 porażek br. 2:5. W tabeli formy miejsce 8 - 6 pkt. br. 7:10.
Forma Aberstwyth: od końca września 7 meczy 3-2-2 br. 9:8, na wyjazdach trwa seria 3 meczy bez porażki 2-1-0 br. 6:4. Wygrał 2 ostatnie mecze. W tabeli formy 6 miejsce - 11 pkt,, br. 8:6.
Kadra Bangor: wyceniana jest na 1,63 mln. euro (to najwyżej wyceniana ekipa w tej lidze), liczy 21 graczy, w tym 14 obcych. Piłkarz wart jest średnio 77 tys. euro. Wyróżniający się strzelcy: Taylor-Fletcher (8/5), Shaw (11/4), Rittenberg (12/3), Hewitt (9/2). Absencje: brak informacji.
Kadra Aberstwyth: warta jest 100 tys. euro (wycena tylko 1 gracza), liczy 20 graczy, w tym 10 obcych. Piłkarz tej kadry wyceniany jest średnio na 5 tys. euro. Snajperzy: Spittle (11/3), Walker (12/3), Owen (9/2). Absencje: brak informacji.

Podsumowanie i wnioski: wycena kadr tych zespołów jest niekompletna, portal transfermarkt podaje tylko wartość 1 gracza gości. Gospodarze bardzo dobrze zaczęli sezon, ale od kilku tygodni są &quot;w dołku&quot;. Goście sezon zaczęli koszmarnie, ale teraz mają dobrą passę i są w wyraźnie wyższej formie niż rywale. Statystyki domowe Bangor są lepsze , ale goście przegrali mecz mniej. Statystyki H2H są bardzo wyrównane, w Bangor mecz więcej wygrał Aberstwyth! Bangor przegrał 3 ostatnie mecze domowe, Aberstwyth wygrał 2 ostatnie spotkania wyjazdowe, a na wyjazdach punktuje lepiej niż w domu. Ofensywa Bangor jest o ponad 70% skuteczniejsza, defensywa straciła 3 bramki mniej niż Aberstwyth (-15%). Rynek wyraźnie preferuje Bangor, uważam jednak, że obecnie wszystko z wyjątkiem statystyk bramkowych przemawia za Aberstwyth. Pobieram typ na Aberstwyth AH(+0,5). Stawiam tylko średnią stawkę, bo po raz pierwszy obstawiam tą ligę i nie mam wiedzy o absencjach - 5/10 jednostek. Dodatkowo zwracam uwagę na wysoki % bramek, jakie obie drużyny zdobywają w ostatnim kwadransie gry!
⛔ 100
 
gamen0 165,3K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; BRAZYLIA: Serie B - Kolejka 34
Spotkanie: Criciuma - Boa
07.11.2017 22:15
Typ: 1 i BTS
Kurs: 4,65
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 22:15 odbędzie się spotkanie w Brazylijskiej Serie B pomiędzy zespołami Criciuma i Boa. Gospodarze z dorobkiem 43 punktów plasują się na 10 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 40 oczek i zajmują 14 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować jeden remis i aż cztery porażki. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Zespół gości natomiast zanotował trzy remisy i dwie porażki. Oby dwie drużyny nie potrafią się przełamać w ostatnich spotkaniach, dlatego dzisiejsze spotkanie powinno być bardzo zacięte. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo piłkarzy Criciuma z wynikiem 2:1
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Brazylia Serie B
Godzina: 23:30
Spotkanie: Oeste vs Figueirense
Typ: 1/over 1,5
Kurs: 2,32

Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dziś o 23:30 rozpocznie się mecz brazylijskiej Serie B, w którym zespół gospodarzy , Oeste podejmie drużynę Figueirense.
34 kolejka. Gospodarze walczą o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, goście raczej pewni utrzymania, dlatego mój typ w kierunku Oeste. Drużyna gospodarzy po ostatnich dwóch zwycięstwach zbliżyła się do miejsc premiowanch awansem, jeśli dziś wygrają mogą zakończyć kolejkę na 3 pozycji.
Jak wspomniałem, goście utrzymania raczej pewni, nie liczę na niespodziankę z ich strony. Defensywa Figueirense należy do jednej z trzech najgorszch w lidze - 45 straconych bramek.
Ostatni mecz obu drużyn (19.07) zakończył się wynikiem 0:0, w tym spotkaniu stawka jest wysoka, typuje w tej konfrontacji rezultat 2:0 lub 3:0, myślałem też o 1/bts, ale gram jednak nieco bezpieczniej.
pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom