>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.12.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Młodzieżowa UEFA
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Bayer Leverkusen U19 - Monaco U19
Typ:
1
Kurs:
1,9
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na jutro odpuściłem Główną LM. Wyniki zaskakują (jak chociażby porażka Besiktasu). Przyglądnąłem się trochę dzisiaj lidze młodzieżowej. Dość ciekawie zapowiada się pojedynek w Leverkusen w ramach 6 kolejki grupy E. Postanowiłem zagrać w stronę gospodarzy. Sytuacja w grupie jest dość ciekawa. Otóż w walkę o drugie premiowane miejsce do awansu zaangażowały się ekipy Bayeru i Monaco. Goście są w znacznie lepszej sytuacji, gdyż mają 9 punktów i w zanadrzu zwycięstwo z Niemcami u siebie 2:1. Jedynym sposobem dla Leverkusen na przejście do dalszej fazy jest zwycięstwo w lepszym stosunku u siebie. Jest to całkiem prawdopodobne spoglądając na ich formę w tej edycji u siebie. Ograli Tottenham 3:1 i CSKA 2:1 co zasługuje na uznanie. Monaco na wyjeździe przegrało 1:4 z CSKA i ograli 2:3 &quot;koguty&quot;. Kurs wystawiony przez buków jest bardzo przyjemny i uważam godny uwagi. Najlepiej zagrać na over 2,5 gola w meczu, tylko że kurs trochę mizerny (1,4). Czy moje podejrzenie się sprawdzi zobaczymy już jutro. Pozdrawiam
⛔100
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF kobiet, Solapur
Godz: 05:30
Spotkanie: Britt Geukens - Karman Kaur Thandi
Typ: 0-2
Kurs 2.8
Buk: Betano
Pojedynek dwóch młodych zawodniczek. Geukens &#39;96, Thandi &#39;98. Obie notowane na podobnych pozycjach, czyli w szóstej setce.
Starsza Belgijka notuje dobre wyniki, lecz bez żadnych fajerwerków. Ostatnie turnieje nawet dobre: W, SF oraz QF. Ostatni turniej to gładka porażka z Njuuki, która spokojnie powinna pchnąć. Ogólnie rzecz biorąc gra solidnie, lecz bez szału. O stylu gry nie napiszę nic, bo nic o niej nie wiem, nigdy nie widziałem jej w akcji, a w necie też nie mogę nic na jej temat znaleźć.
Z kolei Hinduska to bardzo solidna juniorka (w lutym nr 32. w juniorach). Jeśli chodzi o formę to mamy tutaj podobną sytuację co z Geukens. Thandi jakoś sobie radzi, raz lepie, raz gorzej, także bez spektakularnych wyników. A to czemu? Może przez jej styl gry. Hinduska jest zawodniczką szczupłą i wysoką, co predysponuje ją do gry ofensywnej. I jak to bywa z taką grą, na dodatek w tym wieku, są i błędy. Młoda nie kalkuluje, tylko bije mocno, kątowo, z ryzykiem. Serwis dosyć dobry, z wysokiego pułapu, raczej bez obranego ulubionego kierunku.
Dlaczego typuję 2-0 dla Hinduski. Po prostu uważam ją za lepszą zawodniczkę, a poza tym kurs mnie zachęca. Wiem, że o zwycięstwo bez straty seta, tym bardziej w kobiecym tenisie, jest ciężko, natomiast wysoki kurs jaki mamy na to spotkanie może skusić.
Na konkurs zagram taki ryzykowniejszy typ, ale czysty win jest spokojnie do grania.
⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Detroit Pistons - Chicago Bulls
Typ: Detroit Pistons
Kurs: 1.42
Bukmacher: betfair
Analiza:
Gospodarze wypoczeci, po ostatniej wpadce u siebie z Orlando, czekaja zmotywowani na przyjazd bykow. Potrafią zagrac solidnie u siebie, co udowodnili, pokonujac Clippersow 10 dni temu.
Chicago zagra bez Rondo, McDermotta i Cartera-Williamsa, w dodatku jest to ich 5-te spotkanie w ciagu 6 dni, nogi Wade&#39;a to odczuly, Butler z Gibsonem nie podolaja ekipie Drummonda.
✅42
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia - Sporting
Typ: Rzuty rożne 3-way handicap, Sporting 3:0
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie będę się rozpisywał, polecam spojrzeć w statystyki meczów Legii w LM - tylko w pierwszej kolejce w przegranym u siebie meczu z Borussią 0:6 statystyki rożnych były 8:7. W reszcie spotkań mieli zawsze sporo mniej ( w tym spotkanie w Lizbonie RR były 8:3 ). Myślę, że Legia ma szansę wygrać jutrzejsze spotkanie, odrobina szczęścia i danie z siebie maksa ale nie będą kontrolowali meczu, akcje będą głównie konstruowane poprzez kontratak i mimo, że często zdarza mi się upaść przy takich typach (gdzie mam duży zapał stawiać) to wchodzę w to(dosyć sporą sumką). Aczkolwiek zrobię to bezpiecznym 1:0 @ 2.30, warte uwagi jest jeszcze 2:0 @ 3.00
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:CLUB BRUGGE-FC KOPENHAGEN
Typ:1
Bukmacher:betsson
Kurs:3.80
Analiza:

Mecz o pietruszke dla Belgów? niby tak,ale czy nie chcielibyscie na ich miejscu zrewaznowac sie za ponizajaca porazke u Dunczykow 4-0?Obie druzyny to sredniaki,Kopehaga chciala by zajac 2 miejsce wyprzedzajac Porto,tylko ze oni beda grac z 2 druzyna Leicesteru wiec o wygrana nie bedzie raczej trudno.
Mysle ze czas juz zakonczyc dobra passe Dunczykow ktorzy nie moga stale utrzymywac dobrej formy tym bardziej ze zagraja bez Santandera i prawdopodobnie Corneliusa.
Jak dla mnie chec rewanzu bedzie najwazniejszym czynnikiem ktory poprowadzi Belgow do zwyciestwa,niedlugo Graja z Anderlechtem a nie ma jak poprawic sobie morale jak wygrac w LM.
Powodzenia.
⛔100
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Detroit Pistons - Chicago Bulls
Typ: 2
Kurs: 3,1
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam, dziś analiza na szybciutko, bo meczyk zaraz się zacznie. Rondo w składzie, tak jak i Wade, Butler, Lopez oraz Gibson. Znaczy się, najmocniejsza możliwa 5 na tę chwilę. W Pistonsach zagrają Harris, Morris, Caldwell-pope, Drummond i Jackson. Wg. mnie jest to pojedynek 50/50 stąd idę w kierunku wyższego kursu oraz sympatii do Bullsów. Obie drużyny w ostatnich dziesięciu spotkaniach mają 0,500 współczynnika wygranych, a więc widać, że wyrównany poziom. Wg. ostatnich doniesień jackson ma zagrać do 23 min, co zdecydowanie negatywnie wpłynie na słabo grającą ofensywę Detroit. Ich zaletą jest głównie obrona - drugi najlepszy wynik w NBA. O ofensywę byczków się nie obawiam. Wade w gazie, wczoraj świetny mecz i liczę, że to podtrzyma. Rondo po wybrykach ma coś do udowodnienia, Butler powinien dorzucić swoje, w końcu gra najlepszy sezon w dotychczasowej karierze. W obronie dużo będzie zależeć od dyspozycji Lopeza. No i słabej ostatnio ławki. Liczę na fajne widowisko i powodzenia!
⛔100
 
Tenis by Dawid 861,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligi Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa – Sporting Lizbona
Typ: Sporting strzeli w obydwóch połowach
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Najpierw kilka słów o składach i absencjach. Prawdopodobnie składy będą wyglądać następująco:
Legia Warszawa:Arkadiusz Malarz - Bartosz Bereszyński, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak, Guilherme - Thibault Moulin, Tomasz Jodłowiec, Vadis Odjidja-Ofoe - Miroslav Radović, Aleksandar Prijović, Michał Kucharczyk

Sporting CP: Rui Patricio - Ricardo Esgaio, Ruben Semedo, Sebastian Coates, Marvin Zeegelar - Gelson Martins, Adrien Silva, Wiliam Carvalho, Bruno Cesar - Bryan Ruiz, Bas Dost
Jednak jest kilku nieobecnych, bo w Legii zabraknie prawdopodobnie Hlouska, a do składu po urazach wracają Guilherme i Kopczyński, który raczej nie zagra w I składzie. Jeśli chodzi o Sporting jest tego trochę więcej, bo brakuje dwóch prawych obrońców czyli Pereira i Schelotto. Do tego zabraknie napastnika Campbella, a po chorobie jest Ruiz, którego występ nie jest do końca pewny.
Jak wiemy jest to mecz o awans do fazy pucharowej LE, lecz Legia ten mecz musi wygrać, a Sportingowi wystarczy remis. Myślę, że warto wspomnieć, iż w weekend Portugalczyków czeka mecz derbowy z Benficą. Jednak wg mnie nie zlekceważą tego meczu i wyjdą możliwie najlepszym składem. Na pewno nie będą grać na remis, bo to niepewny wynik i całkiem nie w ich stylu, bowiem Sporting uwielbia rozgrywać piłkę i grać na połówce rywala.
Na kogo warto zwrócić uwagę w ekipie z Porugalii. Na pewno świetny bramkarz Rui Patricio i aktualny mistrz Europy. Silva i Carvalho w środku pola to zawodnicy zapewniający odpowiednią jakość w rozegraniu, a pierwszy z nich to także mistrz Europy. Świetny skrzydłowy Martins, który zaliczył ostatnio debiut w kadrze Portugalii. W ataku świetny Ruiz, który prowadził kadrę Kostaryki na mundialu bardziej jako kreator oraz Dost odpowiedzialny za strzelanie bramek. Reasumując nie można mówić, że Sporting przyjeżdża jakoś mocno osłabiony.
Kilka słów o Legii. Optymizm w polskiej drużynie jest trochę przesadzony, a może bardziej u kibiców, bo strzelili 3 gole Realowi ? Jak dla mnie Real miał dołek formy, a po drugie trochę olali ten dwumecz, co było widać. 4 gole strzelone Borussi, która wyszła drugim garniturem, a sama strzeliła 8 bramek ? Sporting to nie jest klub, który jest przeciętniakiem, a wręcz przeciwnie - marka w Europie i myślę, że są w stanie jak najbardziej pewnie ograć drużynę z Warszawy.
Oczywiście Legia gra wiele lepiej niż za trenera Hasiego, lecz w obronie dalej nie wygląda to zbyt dobrze. Dość częste rotacje na pewno nie sprzyjają zgraniu tej formacji, bo dobra postawa Malarza to trochę mało. Pazdan ostatnio często leczy urazy, Rzeźniczak popełnia bardzo często proste błędy, a zmiennika dla niego nie widać, bo Czerwiński i Dąbrowski także nie grają na odpowiednim poziomie. Hlousek także leczy kontuzje i podobnie Guilherme, który grywa od czasu do czasu na obronie. Jedynie solidny poziom prezentuje Bereszyński, który dostał szansę nawet w kadrze. Jeśli chodzi o środek to po urazie wrócił do składu Moulin, Kopczyński podobnie, ale jak już mówiłem raczej nie zagra. Jodłowiec po Euro jest cieniem samego siebie i gra bardzo słabo. Podobnie wygląda sytuacja z Hamalainenem, który raczej usiądzie na ławce. Dobry poziom trzyma Odjidja oraz Radovic oraz w ataku ostatnio Prijovic, a troszkę w cieniu pozostał Nikolic. Jak widać ten skład nie powala i na Sporting wg mnie będzie to za mało i trzeba będzie liczyć na przebłyski Rado czy Odjidji. Legia ostatnio w lidze pokazała jak traci się łatwo gole z przeciętnymi drużynami. Legia oddała prowadzenie 2-0 na swoim boisku z Płockiem, a ostatecznie zremisowała, a w sumie powinna ten mecz jeszcze przegrać. Widać było gołym okiem brak Rado i pomysłu na ten mecz. Jeśli powtórzą taki styl to mogą się żegnać z marzeniami o LE.
Trener Magiera powiedział na konferencji, że postarają się zagrać solidnie w obronie i radośnie w ataku, więc można po cichu liczyć na otwarty mecz i sporą liczbę goli – obawiam się, że jednak więcej padnie do bramki Legii.
⛔100
 
E 4

eltypero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon - Sevilla
Typ: Handicap (0:1) - 1
Kurs: 3.86
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, na dzisiaj polecam mecz LM pomiędzy drużyną Lyonu a ekipa hiszpańskiej Sevilli. Mój typ na ten mecz jest trochę ryzykowny lecz drużyna z Francji musi wygrać ten mecz przynajmniej 2 golami aby awansować do kolejnej fazy LM, gospodarzą powinni powinni pomóc świetni kibice, którzy potrafią stworzyć prawdziwe piekło na trybunach. Sevilla nie jest tą samą drużyną co rok czy dwa lata temu, zdarzają im się wpadki szczególnie w spotkaniach wyjazdowych i ja dzisiaj liczę na ich wpadkę. Kto chcę trochę zaryzykować to bardzo polecam ten typ bo dobrym kursie ???? Pozdrawiam
⛔100
 
R 8

rafal107

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Legia - Sporting
Typ:
Legia - (1,5)
Kurs:
10.00
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Typ ryzykowny ale jeżeli Legia wyjdzie bez presji na własnym stadionie podbudowana ostatnimi wynikami (poza Wisłą Płock, być może oszczędzali się w tym meczy właśnie na LM) to wydaje mi się że może sprawić wielką niespodziankę. Mecz raczej będzie wyrównany, ciężko będzie Sportingowi w warszawie zdominować Legię. Legia w drugich kolejkach LM mogła spokojnie walczyć z Realem Madryt czy Borussią Dortmund jednak trochę trema i miękkie nogi ich zjadły, a na pewno u siebie przeciw Sportingowi tak miękkich nóg Legioniści już mieć nie będą. Liczę na zwycięstwo Legi i scenariusz, w którym podłamany klub z Lizbony straci pod koniec spotkania dodatkową bramkę co pozwoli wejść na HA -1,5.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 0

tobiasz219

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Dynamo Zagrzeb
Typ: Juventus/over 3,5 bramki
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza: Witam, to mój pierwszy post na tym forum, a na dzisiaj zdecydowałem się postawić zwycięstwo Juve oraz to, że w meczu padnie minimum 4 bramki. Juventus liderujący w grupie H Ligi Mistrzów oraz Serie A mierzy się z Dynamo, które w 5 meczach nie ma nawet strzelonej bramki, a straciło ich aż 13, co daje 2.6 gola na mecz. Chorwaci nie liczą się już nawet w walce o Ligę Europy na wiosnę. W Zagrzebiu &quot;Stara Dama&quot; wygrała 4-0, więc czemu mieliby nie pobić tego wyniku grając u siebie? Juve potrzebuje tego zwycięstwa aby być pewnym awansu z pierwszego miejsca w grupie, ponieważ ma zaledwie jeden punkt przewagi nad Sevillą. W ofensywie najpewniej zobaczymy Higuaina i Mandżu, a także potrafiący zrobić różnice Cuadrado, więc myślę, że ma kto strzelać bramki. Dodatkowo wraca do gry Dybala i sądzę, że w drugiej połowie Argentyńczyk może dołożyć też coś od siebie. Stawiałbym tutaj na strzelaninę ze strony Juve, ale chciałbym zobaczyć honorowego gola w tej edycji Dynamo, bo mają na tą ostatnią szansę :cool:
⛔100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Dinamo
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 3,4
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Zderzenie dwóch piłkarskich światów. Juventus od lat dominujący w Serie A czeka na sukces w LM. W tym sezonie turyńczycy w domu jeszcze nie wygrali. Po remisach z Sevillą i Lyonem nie widzę innego rozwiązania jak pewne zwycięstwo z Chorwatami. Dinamo to moim zdaniem najgorszy zespół tej edycji. Co prawda goli stracili nie tak dużo, ale też żadnego nie strzelili. Juve już w pierwszym meczu zaaplikowało rywalom 4 trafienia. Bilans turyńczyków w domowych meczach o stawkę w tym sezonie to 8-2-0 (bramki 24-7). Mimo derbów z Torino nie sądzę, że gospodarze odpuszczą ten mecz. Juve w każdym detalu przewyższa gości, którzy moim zdaniem dziś zagrają odważniej, bowiem 0 w liczbie goli strzelonych jest przytłaczające. Miejsce na boisku powinni wykorzystać gospodarze i sądzę, że granica 5 goli w tym meczu powinna zostać przekroczona. Nie zdziwię się jak goście nie skończą meczu w jedenastu, a sam Juventus pokryje linię over 4,5.
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 18.30
Spotkanie: Lietuvos Rytas - Alba Berlin
Typ: 1 (AH -7)
Kurs: 1,82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Po wczorajszym sukcesie dziś znów gramy europejską koszykówkę. Kursy na gospodarzy już lecą. Na bet365 spadło z 1,38 do 1,25. Litwini to solidna europejska drużyna. Po 6 meczach zajmują 2. miejsce, Alba ma rozegrane 7 meczy i znajduje się na 4. miejscu. Lietuvos w niezłej formie, wygrana w 7 z ostatnich 10 meczy. Alba ostatnie 10 meczy to 5-5, a graja w nieco słabszej lidze. Ostatnio Litwini poprawili wyniki w Europie ogrywając 83-71 Bilbao i niespodziewanie wygrywając nawet z Khimki 93-91. No jeżeli ktoś ogrywa jedną z czołowych drużyn VTB to miałby nie ograć takiej drużyna jak Alba. No niestety w pierwszym meczu w Berlinie właśnie nie wygrali po przegrali 115-124 po dogrywce. A Alba ostatnio w Eurocup 3 porażki z rzędu. Z Khimki 77-88, z przeciętnym Bilbao 88-92 i Fuenlabradą 80-105. Dodatkowo w lidze z Bamberg 80-89 i Bayeruth 96-98. Na plus wygrana z Ludwigsburgiem 79-73. Po wynikach z tymi samymi przeciwnikami w Eurocup widać różnicę klas. A rzeczą, która upewniła mnie w tym typie jest fakt, że Niemcy bez bodaj najlepszego zawodnika - D. Johnsona (9=15 ppg, 3rpg, 2,5 apg). Linia 7 pkt jest optymalna i liczę, że Litwini będą chcieli zachować spokój.
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL (Rosja)
Godzina: 13:30

Spotkanie: Novosibirsk
- Omsk
Typ:
Omsk (-1.5) wygrana z handicapem
Kurs: 2.95

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Co typ to Liga Mistrzów, jakież musiało być wasze zaskoczenie wczorajszym meczem Besiktasu w Kijowie, bo ocen tego spotkania z korzyścią dla gości było multum.
Przejdźmy do analizy mojego typu. Novosibirsk podejmuje Omsk. Nie jest to drużyna własnej tafli. Dodatkowo gospodarze wystąpią bez lidera tego zespołu Shumakova (kontuzja), który nie tylko kapitalnie strzela, ale i asystuje. Nawet wicelider konferencji wschodniej, jakim jest Omsk nie ma w składzie tak wszechstronnego hokeisty. Owszem zagrożenie jest spore, gdyż podopieczni Kanareikina mają niezwykle wyrównane piątki, a z ostatnich pięciu wyjazdowych spotkań wracali z tarczą. Niezwykle rzadko się zdarza, żeby w spotkaniu nie trafili przynajmniej dwukrotnie. Niemniej w ostatnich latach pomiędzy tymi drużynami, mecze nie wyglądały tak widowiskowo. Gospodarze nie wyjadą nastawieni ofensywnie, bowiem ostatnie dwa mecze u siebie zakończyły się ich przegraną, a jak pokazuje historia w dwóch ostatnich spotkaniach z Omskiem nie trafili ani razu. Goście lubią taką grę, doskonale czują się w ataku pozycyjnym, zwłaszcza gdy forma rośnie.
✅195

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna ME Kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosja - Rumunia
Typ: under 54.5
Kurs: 1,61
Buk: Bet365
ME w pełni było już parę niespodzianek (chociaż szczęśliwie udaję się uniknąć min). Więcej spotkań kończy się z wynikami udnerowym. Taką tez linie wybieram w spotkaniu Rumunia - Rosja.
Zapowiada się mecz walki, Rumunki dzielnie stawiały czoła faworyzowanym Norweżkom i przegrały jedynie 21:23. Rosjanki odprawiły słabe Chorwatki ale miały spore przestoje w meczu a Chorwacja zagrała bardzo słabo w obronie. Rumunki grają bardzo twardo w obronie i moim zdaniem linia nie zostanie złamana. Pograłem ciut wyższą linię niż wystawił buk.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Eurocup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lietuvos - Alba Berlin
Typ: (+8,5) Alba win
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Witam,
Faktycznie kurs trochę spadł na Litwinów, nieznacznie ale owszem, może jest to podyktowane brakiem czołowego gracza. Według mnie jednak Alba dziś zrobi wszystko by ten mecz wygrać, mogą wyjść bowiem z tej grupy a porażka może ich od tego oddalić przy wygranych meczach przez Bilbao. Osobiście spodziewam się wyrownanego spotkania tak jak to miało miejsce w Berlinie, gdzie gospodarze wygrali to spotkanie po kilku dogrywkach. Po za tym może się mylę, ale wydaje mi się że liga niemiecka na dzień dzisiejszy ma lepsze zespoły niż te Litewskie, o czym świadczą ilości poszczegolnych zespołów w różnych rozgrywkach. Kraje mają po 1 w Eurolidze, 3-1 na korzyść Niemców w Eurocup i 3-2 w LM również na korzyść Niemców, więc chyba nie trzeba więcej dodawać.
Reasumując, nie będzie łatwe spotkanie dla gości, jednak Berlinczycy z pewnością nie są gorszym zespołem od Litwinów, a zaistniała sytuacja w grupie pozwala miec podstawy do myślenia że nie powinni tego spotkania łatwo oddać.
Powodzenia ????
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia - Sporting
Typ: Sporting &amp; over 2,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ważny mecz dla Legii, która musi wygrać, a więc musi także się otworzyć. Pan Magiera zapowiada, że przywiążą dużą wagę do gry w defensywie, ale to taki mecz, gdzie jak napisałem Wojskowi będą starać się dążyć do strzelenia bramki, gdyż remis nie wiele im da oprócz pieniędzy za remis, choć zwycięstwo to kolejna dawka Euro tym razem z racji gry w Lidze Europejskiej. Tak więc motywacja oraz jedyny cel Legionistów to zwycięstwo. Powinni raczej grać otwartą piłkę, więc stworzy to sporo miejsca do gry kombinacyjnej Portugalskiego zespołu. Siła rażenia po stronie Sportingu Lizbona. Wydaję mnie się, że ostatni mecz Legii Warszawa będzie taki jak niemal cała faza grupowa Polskiego zespołu - obfitująca w sporą liczbę bramek porażka.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;p/n Liga Mistrzów
Godz;20,45
Spotkanie;Legia W. - Sporting L.
Typ;3,5 gola/ plus
Kurs;2,75
Bukm;Winmasters
Analiza;
Mecz już został opisany na wszelkie możliwe sposoby ,nie będę się powtarzał.
Może coś o kwestii finansowej.Legia przechodząc dalej zainkasuje ok 10 mln zł plus zyski za transmisje wiosennych meczów.To dla naszego klubu olbrzymia szansa i pieniądze.Działa to jednak w obydwie strony i taką kasą Sporting również jest mocno zainteresowany.Zapowiada się na zacięty mecz.
W Lizbonie przegraliśmy 2-0,ale to jeszcze nie była ,,OBECNA,, Legia i gospodarze wygrali przewagą 2 goli nie wysilając się zbytnio.
Ostatnie mecze to ,,hokejowe,, wyniki.Mecze z Dortmundem,a zwłaszcza ostatni 8-4,oraz 3 bramki strzelone Realowi pozwalają postawić taki typ.
24 gole stracone w 5 spotkaniach LM pokazują jak wygląda nasza obrona w meczach z czołowymi klubami Europy.Ale 7 goli/Dortmund-4,Real-3/robi wrażenie.
Zapowiada się mecz z dużą ilością bramek,troszeczkę miesza ,że
Sportingowi starczy remis,ale Legia ,,MUSI,,
Kibicuję Legii,ale kasy na nich nie postawię,powinno paść dużo goli i zobaczymy ciekawy mecz.
Ostatni mecz w Polsce,to wpadka z Wisłą Płock,ale over 3,5 też wszedł/2-2/
To najważniejszy mecz Legii od paru dekad.Powodzenia Legionistom.
⛔100
 
W 30

walsystem

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godz;20,45
Spotkanie: Club Brugge - FC Copenhagen
Typ: 1
Kurs: 4.10
Bukmacher: Bet365
Witam !
Wielu zwolenników będzie grania tego typu. Ale ja opisuje bo go warto stawiać!!!
Ważny mecz dla drużyny z Danii ? Nie sądzę, muszą od początku meczu atakować by awansować, a co za tym idzie otwarta gra, a na taką grę nastawiony zespół z Kopenhagi w Lidze Mistrzów nie jest ! Zespół który dobrze gra tylko z kontr, w meczach z FC Porto, Leicesterem skupiali sie na obronie, i strzałami panu Bogu w okno.
Dla Brugii to ważny mecz, bo to mecz nie tylko o honor a o 1.5 mln euro !
Świetne statystyki w Brugii w ostatnich meczach u siebie, a klub z Kopenhagi nie jest jakimś wielkim klubem, kursy w takim meczu powinny być wyrównane. Polecam ten mecz dlatego że kurs jest wysoki i za drobne można zarobić ! Pamiętajcie że klub z Danii nie jest jakiś wielki, i grają z klubem który jest na ich poziomie. Brugia ma bardzo dobrą linie obrony, Stefano Denswil i Engels. Kolejny plus że Brugia gra u siebie. W drużynie gości brakuje klasowych skrzydłowych i nie ma kto dośrodkowywać rosłym napastnikom, i wyjścia w kontry co daje kolejny plus piłkarzom Brugii gdzie gra dwóch dynamicznych piłkarzy na bokach pomocy ktorych brakowało w meczu wyjazdowym w Danii.
⛔100 powtórzony typ
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - Leicester
Typ: FC Porto -1 (handicap kartki)
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatniej kolejce Ligi Mistrzów portugalska drużyna FC Porto podejmuje na własnym boisku obecnego mistrza Anglii. Leicester zapewnił sobie juz awans do 1/8 finału i w dzisiejszym meczu mogą sobie pozwolić na spokojną grę. W przeciwnej sytuacji jest Porto, które walczy z Kopenhagą o wyjście z 2 miejsca i muszą postarać się o jak najlepszy wynik. Zawodnicy nie będą odstawiać nog, a w przypadku strzelenia pierwszej bramki przez Anglików nastawienie gospodarzy powinno się jeszcze bardziej zaostrzyć. Kurs bardzo zachęcający i na pewno warty gry.
⛔100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godz;20,45
Spotkanie: Leverkusen-Monaco
Typ: X
kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Witam !
Zachęcam dzisiaj do grania na Monaco. Mecz o nic, Leverkusen jakoś ostatnio opadło z sił. Słaby mecz z Freiburgem, przegrana z Bayernem oraz remis u siebie z CSKA.
Monaco natomiast ostatnio pewna wygrana u siebie 5:0. W lidze sprawują się znakomicie. 2 miejsce z małą stratą do Nicei. Wiadomo prestiż LM więc nie będzie odpuszczania bo i kasa leży na murawie ale jednak nie sądzę by Leverkusen przetrzębiona kontuzjami potrafiła wygrać z silnym Monaco, tak samo nie sądzę by średnie na wyjazdach Monaco wywiozło 3 pkt z trudnego niemieckiego terenu. W Monaco padło 1:1, czemu nie mieliby powtórzyć tego wyniku? Próbujemy. Polecam także wszystko w stronę Monaco bo widzę tam Value.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom