>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 7.12.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Din. Zagreb
Typ: ile rzutów rożnych w I połowie Juventus? over 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
analiza: W poprzednim meczu przeciwko Atalancie stawiałem taki sam typ dla Juventusu, teraz rywal słabszy, bo nie ma co porównywać 5 drużyny Seri A do mistrza Chorwacji. Również większa motywacja bo to LM, ważny mecz dla Juve, o 1 miejsce w grupie aby być rozstawionym na wiosnę. Na wyjeździe w Zagrzebiu w I połowie było 5 rr dla Juve, natomiast w II połowie już tylko 1, ponieważ prowadzili i zwolnili grę. Teraz uważam, że również przynajmniej 3 rożne do przerwy dla Juve będą nabite na spokoju. Kurs do dubla idealny, ja gram w singlu. Kolejnym argumentem, że Juve mocno zaatakuje jest to, że na własnym stadionie dwa mecze w LM zremisowali więc na pewno piłkarze i kibice mają apetyt na pierwsze zwycięstwo. Polecam
✅65
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna LM
Godzina ; 20.45
Spotkanie ; Legia-Sporting.L
Typ ; 1 polowa DW 0-0
Kurs ; 3.25
bukmacher ; bet 365
analiza ;
Ostatnia runda LM. By awansowac do LE Legia potrzebuje zwyciestwa. Czy ja na to stac?
Oczywiscie , jednak bedzie potrzebna fura szczescia. Te wszystkie 5 meczy Legionistow w LM to byla fajna zabawa , przygoda , dzis powinno byc powazne granie. Jeden powazny mecz i test dla tego zespolu. Bo nikt chyba nie sadzi , ze zagramy dzis radosna i nieodpowiedzialna pilke. Taka gra jak ostatnio bylaby sportowym samobojstwem i glupota. Zobaczymy jakim trenerem jest Magiera w powaznym graniu. Czy potrafi to poustawiac , czy potrafi grac z glowa , czy potrafi odczytac rywala , czy potrafi byc o ten niuans lepszym od przeciwnika, czy bedziemy dobrze bronic przy stalych fragmentach gry , a jednoczesnie czy zaskoczymy tym elementem gry rywala? Dzis zobaczymy co potrafi. Trzeba zagrac na ta jedna akcje , bardzo konsekwentnie i odpowiedzialnie w tylach , wrecz ostroznie , nie ma innej opcji. Trzeba uwazac w pierwszym kwadransie bo Sporting moze probowac zdominowac poczatek. Strata szybko gola moze byc poczatkiem katastrofy. Nie sadze by mecz sie szybko otworzyl , Sportingowi starczy remis , Legia przy remisie ma ciagle szanse na ta jedna akcje. Nic dwa razy sie nie zdaza , ale pojde tak jak wczoraj w DW 0-0 do przerwy.
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Sporting Lizbona
Typ: ht/ft - Sporting Lizbona/Sporting Lizbona
Kurs: 3.32
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Przecież wszyscy widzieli, że zarówno Real, jak i Dortmund w ostatnich spotkaniach grali jak na treniningu.
Po prostu wiedzieli, że z taką drużyną strzelą więcej goli w otwartej grze.
A ta ich nie zamęczy, pomoże podreperować konto bramkowe, a zawodnicy będą się lepiej czuli strzelając gole niż
myśląc o defensywie i taktyce.
We wcześniejszych pojedynkach Dortmund, jak jeszcze nie znał siły Legii zagrał na maxa i wiemy, jak to się skończyło, 6-0.
Potem Real to samo, 5-1.
Sporting już do przerwy wygrywał2-0, ale potem odpuścił.
Dzisiaj wie, że ekipa z Warszawy jest do przejścia i to już szybko.
Po co dawać nadzieje rywalowi na awans do Ligi Europejskiej, ryzykując jego ostrą grę. Szybka piłka wygrana po pierwszej połowie bramką
lub dwiema i rywal siądzie...
⛔100
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godz;20,45
Spotkanie: Real - Borussia
Typ: Borussia (-1)
kurs: 10
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Według mnie mogą się na Berbabeu posypać dzisiaj gole, wiadomo że Borussia zagra na maksa, bo niemiecki zespół niezwykł odpuszczać meczów, Real jest po ciężkim boju z Barcą, jak oglądałem ten mecz to aż zęby bolały, ofensywa Realu nie istaniała, ciągłe wrzutki nie robiły na barcelonie żadnego wrażenia, słaba barcelona nie dobiła Realu, ale według mnie dortmund w meczu gdzie byłoby tak dużo miejsca w środku pola zamknąłby mecz dużo wcześniej, jak dla mnie dzisiaj pewna wygrana Borussi ponieważ limit szczęśliwych bramek w końcówkach spotkań Real na ten sezon już chyba dawno wyczerpał. Powodzenia
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Leicester
Typ: rzuty rożne w pierwszej połowie - Porto(-2,5)
Kurs: 2,35
Bukmacher: WilliamHill

Dzisiaj na Do Dragao wyblakłym jak po zbyt wielu praniach gospodarzom, przychodzi zmierzyć się z kadrą B Leicester.
Ekipa Lisów ma już zapewnione pierwsze miejsce w grupie, gdzie właśnie dzisiejszy gospodarz rywalizuje o drugie miejsce z duńską Copenhagen i żeby być pewnym awansu powinien ten mecz wygrać.
Zatem gospodarze potraktują ten mecz wyjątkowo poważnie, od pierwszej minuty szturmując bramkę Zielera...
No właśnie, Zieler zamiast Schmeichela, na stoperze Wasilewski(ostatnim występem zawalił), wieczny rezerwowy Ulloa i cała gama młodych talentów, z wyjątkiem Kapustki, ale to już norma.
Gołym okiem widać, że Ranierii oszczędza zespół na ważny mecz ligowy(teraz każdy taki będzie.)
Reasumując -
Porto walczy o awans, więc im szybciej strzeli, tym lepiej.
Leicester wystawia rezerwy, więc blok defensywny będzie wyjątkowo niepewny
Ranierego ten mecz zupełnie nie obchodzi.
Porto od początku rzuci się na gości, co powinno dać kilka cornerów jeszcze przed przerwą
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Bittenfeld - Göppingen
Typ: Göppingen -3.5 gola
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet

Goście to dla mnie dużo mocniejsza drużyna niemieckiej Bundesligi. To wciąż drużyna z aspiracjami i potencjałem aby znajdować się top 5 . Goście na razie na wyjazdach słabiutko bo bilans 1-5 ale mierzyli się już z Kiel, RNL czy Flensburgiem . Przegrali ostatnio co prawda z Lembo ale tak jak pisałem, oni przycisneli ostatnio niemiłosiernie i właśnie RNL u siebie męczy się z nimi po połowie 2 bramkami.
Gospodarze o sporo niższym potencjale w ofensywie czy to w destrukcji. Nie jest to zbyt trudny teren gdzie Flensburg rzucił tutaj 46 bramek a Lwy z Manheim 35.
Generalnie wyszły im 2 mecze z Hannoverem Burgdolff i Lemgo a reszta to słaba dyspozycja rzutowa. Dziś Goppingen na musika wg mnie. Nie mogą sobie pozwolić na kolejny kiepski mecz on road.Rywal słaby który tutaj w zeszłym roku otrzymał srogie lanie od Goppingen 23:31. Ogromne value bo rywal spokojnie do ogrania 5 bramkami.
✅143
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godz;20,45
Spotkanie: Tottenham-CSKA
Typ: CSKA
kurs: 7.25
Bukmacher: Betano
Analiza:
Tottenham sam sobie skomplikował sytuacje w swojej grupie, jeszcze dwie kolejki temu byli w całkiem niezłej sytuacji, jednak przegrali u siebie z Leverkusen i Monako co sprawiło że kolejkę przed końcem nie mają szans na awans tracąc do Bayeru 3pkt, z którym jednak mają gorszy bilans.Czy Anglicy chcą zagrać w LE?Uważam że nie, Koguty biją cię o czołowe lokaty PL i o występ w kolejnej edycji LM.Jak wiadomo liga angielska jest bardzo systematyczna, LE mało opłacalna dla bogatszych klubów, tak po prawdzie jedyna korzyść to zdobycie biletu do LM wygrywając trofeum.
CSKA z pewnością nie pogardziłby dalszą promocją po europie, zresztą nie jest to żaden ogórek i jeśli faktycznie Tottenham nie podejdzie poważnie do meczu to goście dzisiaj zdobędą 3pkt.Typ na farta, ale warto spróbować za drobne.
⛔100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia - Sporting
Typ: Kiedy padnie pierwsza bramka? 1-10 minut
Kurs: 3.55
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Trochę nietypowy typ ale myślę, że godny uwagi. Legia ma szansę na zagranie w LE pod warunkiem, że wygra ze Sportingiem. Oczywiście kursy na Legie wskazują na to że nie są faworytem do wygrania tego spotkania. Oczywiście Legia z nowym Trenerem gra bardzo skuteczną piłkę. No może ostatnio mały spadek formy bo tylko remis 2-2 z Wisła Płock ale dziś jest bardzo ważny mecz. Chodzi głównie o finanse bo granie LE daje szanse na dobrą kasę i oczywiście powalczenie o jak najlepsze wyniki.
Na wyjeździe ze Sportingiem Legia dostała 2-0 i dziś będą mieli okazję do rewanżu. Cieszyłbym się jakby wygrali bo chciałbym aby zagrali w LE bo Liga Mistrzów to jak na razie po za zasięgiem.
Forma Legi bardzo dobra, jeżeli utrzymają taką formę strzelecką to o wygraną mogą być spokojni - tylko muszą pamiętać o tyłach bo mają aż 24 gole stracone i pod tym względem są najsłabszą defensywą w lidze
Sporting po ostatniej przegranej z Realem Madryt u siebie to na razie wszystko wygrywa czy to w Pucharze czy w Lidze.
Gością wystarczy remis w tym spotkaniu i myślę że zagrają defensywnie i pozwolą Legi na rozgrywanie i będą starali się kontrować. Jak Legia strzeli szybko gola to mają szansę na wygranie tego spotkania.
Dlatego w tak ważnym meczu dla Legionistów stawiam że pierwszy gol padnie już w przedziale 1-10. A więc 15 minut do meczu i oglądamy.
⛔100
 
talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Monaco
Typ: Brak kartki
Kurs: 11
Bukmacher: Bet365
Na szybkości 15 min przed meczem.
Obie drużyny pewne awansu, 4 pkt przewagi więc Bayer bez szans na 1 miejsce. Po co tu się kopać ? Po co zbierać kartki na fazę pucharową. Mamy friendly game a kurs kusi.
Na pewno dodatkowo @1,57 za poniżej 3,5 kartki też w bet365
Polecam ! na razie moje typy 2/2 w typach dnia ????
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: ht/ft - Real/Real
Kurs: 2.74
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zanosi się na dobry mecz. Królewscy tracą do Dortmundu 2 punkty i dzisiaj wygrywając mecz może wygrać grupę, dzięki czemu możę trafićna łatwiejszego rywala.
Real zagrał kiepski mecz z Barceloną, ale w ogóle mecz pomiędzy tymi ekipami był jednym z gorszych od lat.
A remis na Camp Nou był OK.
Wszyscy wiemy, że Real u siebie gra o wiele lepiej.
To samo Dortmund, na wyjeździe przegrał ostatnio z Frankfurtem!
Real w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrał,z Dortmundem również wygrał 4 z 5 spotkań na własnym terenie.
Mój typ to szybki gol dla Realu (trudno oczekiwać pierwszej połowy bez bramek, a idę w kierunku gospodarzy) i ostateczna ich wygrana.
Jeszcze pół godziny temu kurs był 2.90
⛔100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Kobiet - mecz towarzyski
Spotkanie: Włochy - Rosja
Godzina: 22:30
Typ: 2 - Rosja
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczach tych drużyn pada bardzo dużo bramek. Ze sobą nie grały one od 2012 roku. Jest to spotkanie towarzyskie, więc obydwie ekipy mogą pozwolić sobie na znacznie luźniejszą grę niż normalnie, a przy tym nie maja ze sobą już od dłuższego czasu bezpośrednich doświadczeń. Drużyna z Rosji po ostatniej wyjazdowej porażce na wyjeździe z Belgią ma szansę na przełamanie. Dodatkowo jej zawodniczki mogą być bardzo zmotywowane by przełamać niekorzystny bilans pomiędzy tymi zespołami, który wynosi obecnie 3:0 dla reprezentacji Włoch. Zaryzykuje więc i postawię na zawodniczki przyjezdne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom